جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

 سئو سایت در شیراز

شیراز ، یا بهتر است بگوییم پنجمین شهر پر جمعیت ایران ، با جمعیت یک میلیون و پانصد هزار نفری که در خود جای داده است ، یکی از شهر های با پتانسیل بالا برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در کشور ایران محسوب می شود. طراحی سایت در شیراز می تواند شروعی برای آنلاین کردن کسب و کارتان باشد. ولی با طراحی سایت به تنهایی به جایی نمی رسید. و آن هم به این دلیل است که سایتتان در انبوه سایت های بهینه شده برای موتور های جستجو گم می شود. بهینه سازی یا سئو سایت در شیراز ، برای ساکنان شهر شیراز و کسانی که در این شهر خواستار اینترنتی کردن کسب و کار خود هستند می تواند بزرگترین قدم رو به جلو باشد.

چرا سئو سایت در شیراز مهم است؟

به نظر شما دلیل اهمیت سئو در شیراز چیست؟ چه چیزی باعث می شود که مردم اقشار معمولی به سمت طراحی و سئو وبسایت در شهر شیراز روی بیاورند؟ تا حدی ، پاسخ معلوم است . یکی از دلایلی که می توانیم بیاوریم ، وضعیت اقتصادی اسفناک در ایران عزیزمان است. این وضعیت ، باعث ورشکستگی بسیاری از مشاغل شده است ؛ حالا که ویروس کرونا مزید بر علت شده و کار کاسبی خیلی ها را بد جوری کساد کرده است. 

انسان همیشه راهی برای بقا پیدا می کند. اگر چنین بلایی سر کسب و کار های سنتی آمده ، قطعا راه حلی هم برای آن وجود دارد . جهان ، روز به روز پیشرفته تر می شود و به سمت راحت تر شدن هر کاری هر کاری پیش می رود. این روز ها که زندگی مردم از مشغله های کوچک و بزرگ پر شده است ، بسیاری ، نمی توانند برای خرید های خود به بازار بروند و اقدام به خرید اینترنتی می کنند.

حال اگر شما هم اگر تا به امروز نوع کسب و کارتان سنتی بوده می توانید آن را اینترنتی کنید و با طراحی و بعد از آن سئو وب سایت در شیراز ، خود را در فضای وب به بقیه معرفی کنید.

افزایش درآمد

با راه اندازی کسب و کار خود به صورت آنلاین به وسیله طراحی سایت و در مرحله بعد از آن ، سئو سایت در شیراز ، می توانید افزایش درآمد فوق العاده ای را تجربه کنید.

کسب اعتبار بالا

با دیده شدن مستمر در نتایج جستجو های گوگل ، اعتبار بالایی را نزد مشتریان کسب می کنید. همچنین با ایجاد تجربه خرید اینترنتی خوشایند برایشان می توانید بیش از پیش اعتبار کسب کنید.

افزایش رضایت مشتری

با ارائه خدمات فوق العاده خود ، باعث افزایش رضایت مشتریان خود شوید و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید. آن ها می توانند برایتان مشتریان بیشتری بیاورند.

گسترش کسب و کار

با سئو سایت خود می توانید ، علاوه بر اینکه به مشتریان حضوری خود محصول و خدمت بفروشید ، نیز می توانید در سراسر ایران هم آن ها را ارائه دهید. 

مشاوره رایگان

مشاوره سئو رایگان بگیرید!

پیشنهاد ما به شما این است که قبل از هر کاری از تیم مجرب ویستا مشاوره ای رایگان و بسیار کارآمد بگیرید  تا از روند سئو سایت در شیراز و نحوه بهینه سازی سایت خود آگاهی لازم را بیابید. حتما می دانید که مرحله ی پس از طراحی سایت ، سئوی سایت است و بدون انجام این مرحله ، موتور های جستجو نظیر گوگل سایت شما را ، سایت با ارزشی نمی شمارد و در نتایج جستجو بالا نمی آورد. پس درنگ نکنید و شماره تلفن خود را در کادر زیر قرار دهید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مراحل انجام سئو در شیراز

1.انتخاب نام دامنه مناسب

2.بهبود کد های صفحات

3.بهبود سرعت سایت

4.بهینه سازی ساختار سایت

5.انتخاب کلمه کلیدی 

6.گذاشتن کلمه کلیدی در URL صفحه

7.نوشتن محتوای با ارزش

8. واکنشگرا کردن صفحات ساخته شده

9.بهینه سازی عنوان صفحه و متا

10. لینک سازی بین صفحات

11. کسب لینک از سایت های معتبر

12. به روز رسانی محتوای سایت

13. چک کردن جایگاه در گوگل

14. صبر و صبر و صبر !

مزایای سئو در شیراز

افزایش تعداد فروش

سئو می تواند کمک شایانی به افزایش میزان فروش شما بکند. با قرار گرفتن در صفحه اول گوگل ، شانس فروش محصولاتتان را افزایش دهید و خود را به مشتریان بالقوه خود را بشناسانید. گوگل همواره بهترین راه برای جذب مشتری بوده و در آینده هم خواهد بود.

گسترش منطقه فروش

با شناخته تر شدن کسب و کارتان و فروش اینرنتی بیشتر ، مشتریان بیشتری با شما آشنا شده و چه بسا در استان فارس هم شناخته تر شوید و فروش حضوری بیشتری را کسب کنید. علاوه بر این ، شما فقط به شهر شیراز خدمات و محصولات نمی فروشید ، و کل ایران می تواند مشتری شما باشد.

افزایش اعتبار برندتان

همه چیز به میزان شناخته شدن شما باز می گردد . هر چقدر بیشتر در معرض عموم باشید ، بیشتر می توانید دیده و شناخته شوید. گوگل و موتور های جستجو این امکان را برای شما فراهم می آورند ، به شرطی که در نتایج برتر جستجو دیده شوید. سئو سایت شیراز می تواند اعتبار برندتان را چندین برابر کند.

بازگشت سرمایه سریع

دغدغه اصلی همه سرمایه گذاران ، نرخ بازگشت سرمایه و پس از آن سوددهی آن سرمایه گذاریشان است. بازار یابی موتور ها جستجو سال ها است که در دستور کار بازاریابان قرار گرفته و جواب خود را هم پس داده است.

تبلیغ ارگانیک و رایگان

اگر از قبل وب سایت داشته اید و کمپین تبلیغاتی را برای سایت خود شروع کرده بودید ، درک کرده اید که چقدر تبلیغات می تواند هزینه بر و بعضی اوقات با نرخ تبدیل پایینی همراه باشد. با قرار گرفتن در صفحه اول ، گوگل خود تبلیغ شما را می کند.

سبقت از رقیبان

با دیده شدن هر چه بیشتر شما توسط موتور های جستجو و به خصوص گوگل ، نیازمندان به خدمات و محصولات شما بیشتر و بیشتر به شما اعتماد کرده و با سرعت زیادی برندتان گسترش می یابد و به سرعت می توانید از رقبایتان جلو بزنید.

تعرفه سئو سایت در شیراز

قیمت یا تعرفه سئو ، یکی از عوامل تاثیر گذار در سفارش پروژه سئو به شرکت های سئو کار می باشد . اهمیت این موضوع می تواند چند دلیل داشته باشد. دلیل اول ، قطعا رضایت مشتری و یا به عبارتی کسب و کاری که قصد بهبود سئو وب سایت خود را دارد. مشتری همواره این دغدغه را پیش خود دارد که آیا این مقداری که برای بهینه سازی سایت پرداخت کرده ام چقدر می تواند در میزان فروش محصولات و خدماتم موثر باشد. دلیل بعدی ، می تواند کیفیت شرکت سئو کار را مشخص کند. قطعا شرکتی که سئو کار های حرفه ای استخدام کرده است ، قیمت پایینی برای خدمات خود در نظر نمی گیرد ؛ یا اگر پروژه سئو خود را به یک شخص سئو کار حرفه ای سپرده اید نباید انتظار قیمت پایینی داشته باشید. منصفانه بودن قیمت سئو نیز از دلایل دیگری است که اهمیت آن را بیش از پیش مشخص می کند. متاسفانه شرکت های سئو در شیراز یا شهر های دیگر ایران ، قیمت های منصفانه ای را به مشتریان خود نمی دهند و انگار ر گردنه هست و قیمت ها را با نهایت مقدار ممکن می سنجند ، در صورتی که خدمات سئو حرفه ای هم ارائه نمی دهند.

پس اگر قصد سفارش سئو سایت خود به شخص یا شرکت سئو کار دارید ، حتما رزومه کاری و مشتریان قبلی آن ها را بررسی کنید و حتی با مشتریان آن ها تماس بگیرید و میزان رضایت آن ها را جویا شوید. یک شرکت سئو معتبر ، چیزی برای پنهان کردن ندارد و کاملا رو راست است.

پکیج پایه

5.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های عمومی سئو
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 30 کلمه پایه / 7 تا 10 کلمه متوسط

افزایش نرخ کلیک تا 50 عدد روزانه
کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو
مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین کلمات
گواهینامه SSL رایگان
بهینه سازی On-Page و Off-Page تخصصی
آپدیت و به‌روزرسانی ظاهر سایت
طراحی لوگو و پوسترهای وب
تدوین استراتژی تخصصی محتوا
ارائه مشاوره و تحلیل محتواهای موجود در سایت

پکیج پیشرفته

7.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پایه
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 40 کلمه پایه / 10 تا 13 کلمه متوسط / 3 تا 5 کلمه سخت

افزایش نرخ کلیک تا 100 عدد روزانه
تدوین استراتژی و نگارش رپرتاژ
افزایش DA وب‌سایت
CDN » شبکه توزیع محتوا
رفع خطاهای وب‌سایت و کنسول گوگل
پیاده سازی Structured Data در گوگل
ارائه روش‌های کاربردی جهت افزایش CTR
طراحی و صفحه سازی تخصصی برای هر محتوا
تشکیل جلسات مشاوره‌‌ای در زمینه بهبود بهینه سازی

پکیج حرفه ای

10.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پیشرفته
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 60 کلمه پایه / 15 تا 18 کلمه متوسط / 5 تا 8 کلمه سخت / 1 کلمه خیلی سخت

افزایش نرخ کلیک تا 200 عدد روزانه
راه اندازی بخش فروش آنلاین وب‌سایت
تخصیص کارشناس و نیروی اختصاصی
تدوین استراتژی Google-Ads ( ادورز )
تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات

مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
آموزش کنترل‌پنل سئو و تحلیل کنسول گوگل
تدوین استراتژی تبلیغات کلیکی در سایت‌های مطرح

طبیعی است اگر این سوال برایتان پیش آمده باشد که شرکت ویستا برای بهبود رتبه و سئو سایت شیراز ، از تکنیک های سئو کلاه سفید بهره می برد یا اینکه روش های کلاه سیاه را پیاده سازی می کند.

متاسفانه شرکت هایی وجود دارند که قول قرار گرفتن سایت در صفحه اول را با کمترین زمان ممکن می دهند ؛ مثلا یک ماه ، آن هم در یک کلیدواژه سخت و پر رقابت. جالب اینجاست که همین کار را هم انجام می دهند و به قول خود عمل می کنند. الان با خود می گویید که خب این که خیلی عالی است ، مگر چه اشکالی دارد ؟ ما هم در جواب باید بگوییم که این کار فقط با دور زدن الگوریتم های گوگل قابل انجام است و فریب موتور های جستجو است که باعث کسب چنین رتبه هایی در کمترین زمان ممکن می شود. 

اساسا برای هر کاری ، دو راه وجود دارد . یکی انجام به روش صحیح و دیگری از زیر کار در رفتن و در آخر با تقلب و دوز و کلک آن را انجام دادن. در سئو هم همچنین روش هایی وجود دارد ، یکی سئو کلاه سفید نام دارد که در آن باید خواسته های گوگل از یک سایت برآورده شود و بنا بر الگوریتم های آن بهینه شود. و دیگری سئو کلاه سیاه است که اقدام به دور زدن موتور های جستجو می کند و از ضغف های آن ها سوء استفاده می کند. 

اما هنوز به یک سوال پاسخ درست حسابی نداده ایم ، مگر استفاده از این سئو کلاه سیاه چه اشکالی دارد؟ پاسخ : گوگل همواره در حال به روز رسانی الگوریتم های خود است و روز به روز هوشمند تر می شود. شاید در حال حاضر متوجه تقلب شما نشود ، ولی در آینده نه چندان دور حتما به آن پی می برد و جریمه سنگینی را متوجه وبسایتتان می کند و از تمام نتایج می افتید.

سئو کلاه سفید یا سیاه ؟!

سئو یا گوگل ادوردز ؟!

شرکت گوگل ، خود ، تبلیغاتی را تحت عنوان گوگل ادوردز به کسانی که می خواهند سایتشان در نتایج جستجو در برترین جایگاه ها باشد ارائه می دهد. این تبلیغات ، از نوع کلیکی است و به این ترتیب است که حساب گوگل ادوردز خود را شارژ می کنیم و به ازای هر کلیک ، مبلغی از آن کاسته می شود. خیلی از شرکت ها کمپین های بزرگ ادوردز را برای خود شروع می کنند و اتفاقا بازدهی بالایی هم می گیرند. این نوع کمپین های تبلیغاتی ، مخصوصا اگر برای خود گوگل هم باشد ، می تواند بسیار ثمر بخش باشد و سود آوری های زیادی هم برای آن ها داشته باشد. 

ولی سوالی پیش می آید و آن هم این است که برای کسب و کار های نوپا هم مناسب است یا خیر ؟ اساسا یکی از معایبی که تبلیغات کلیکی گوگل برای حداقل ما ایرانی ها دارد ، قیمت آن است. با این وضعیت قیمت دلار اصلا تبلیغات به صرفه ای به حساب نمی آید و می تواند در ابتدای کار حتی یک کسب و کار را حتی زمین بزند. عیب دیگر گوگل ادوردز ، کوتاه مدت بودن آن است ، یعنی تا زمانی که تبلیغات ادامه داشته باشد ، شما هم در نتایج برتر هستید . اما به محض تمام شدن کمپین تبلیغاتی شما ، از نتایج هم می افتید.

هم سئو و هم گوگل ادوردز ، مزایا و معایبی دارند. به نوعی می توان آن ها را برعکس یکدیگر قلمداد کرد. ادوردز ، در کمترین زمان و با صرف پول به صفحه اول می آیید ولی در سئو باید مدتی زحمتی بکشید . سئو تاثیرات بلند مدتی دارد ، ولی به جای آن ادوردز کوتاه مدت است. 

اگر شما هم کسب و کارتان را به تازگی راه اندازی کرده اید و نمی دانید کدام را انتخاب کنید ، سئو وب سایت را به شما پیشنهاد می دهم.

انواع سئو در سایت های مختلف

سئو سایت فروشگاهی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، و زیاد شدن گوشی های هوشمند در دست مردم و همچنین کامپیوتر های رومیزی یا همان لپ تاپ ها ، استقبال مردم از خرید اینترنتی ، بیشتر و بیشتر شده و فروشگاه های اینترنتی ، روز های خوشی را سپری می کنند. اما چطور می شود که همیشه سایت دیجیکالا همیشه در نتایج اول است ؟ واضح است . سایت دیجیکالا علاوه بر قدرت دامنه بسیار قوی خود ، روی کلید واژه های پرجستجو هم ، سایت خود را سئو و بهینه سازی می کند. شما هم اگر سایت فروشگاهی راه اندازی کرده اید ولی بازدهی زیادی برای شما ندارد ، حالا دیگر فهمیده اید که دلیل آن چیست . سئو فروشگاه اینترنتی ، می تواند شما را در صفحه اول به کاربرانتان نمایش دهد تا بتوانید به فروش محصولات خود به تعداد زیاد برسید.

طراحی سایت پزشکی ، یکی از انواع طراحی سایت هایی است که توجهی زیادی به آن نشده و هنوز حوزه اشباعی به نظر نمی رسد. اساسا سایت های پزشکی چند نوع دارند. یکی موتور های جستجوی پزشکان هستند ، نوع دیگر آن سایت ها تخصصی یک پزشک ، درمانگاه ها هستند و نوع دیگر آن سایت های بیمارستانی. اگر شما پزشک هستید و قصد بیشتر شدن مراجعه کنندگان خود را دارید. ابتدا اقدام به طراحی سایت پزشکی کرده و سپس اقدام به سئو سایت پزشکی کنید. با سئو سایت پزشکی ، شما سایتتان را در نتایج گوگل بالا می آورید و هر کسی که به خدمات شما احتیاج داشته باشد ، با جستجوی آن سریعا به سایت شما می رسد.

سئو سایت پزشکی

فعالیت های دیگر شرکت ویستا در شیراز

طراحی سایت در شیراز

اگر در شهر شیراز هستید و در فکر راه اندازی سایت برای کسب و کار خود هستید ، به جای درستی آمده اید. شرکت طراحی سایت ویستا ، با تجربه بالای خود در طراحی سایت های مختلف از جمله طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت فروشگاهی و … ، با بهره گیری از تازه ترین متد های طراحی صفحه ، یک سایت بسیار زیبا را به شما تحویل می دهد. خیلی از مردم برای طراحی فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود ابتدا به این فکر می کنند که طراحی سایت با وردپرس کار ساده ای است و نیاز به برون سپاری ندارم ، اما طراحی سایت حرفه ای اول از همه به تجربه نیاز دارد و ممکن است حتی با صرف هزینه نتوانید سایت دلخواه خود را طراحی کنید. گذشته از این ها قیمت طراحی سایت در سایت ویستا بسیار مناسب بوده و ما به فکر هزینه های شما نیز بوده ایم

انتخاب دامنه و طراحی سایت
طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با این روند پیشرفت تکنولوژی و افزایش گوشی های هوشمند در درست مردم ، نیاز به اپلیکیشن هم بیشتر و بیشتر می شود. ساخت اپلیکیشن نیاز به احاطه کامل بر زبان های برنامه نویسی در این حوزه را دارد و شرکت طراحی اپلیکیشن با استخدام نیرو های ذبده ، دست به این کار می زند .

قیمت طراحی اپلیکیشن به این دلیل که نیاز به کدنویسی مخصوص دارد و مدتی به طول می انجامد از  قیمت طراحی سایت با وردپرس بیشتر است. شما هم اگر کسب و کاری دارید که نیاز به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را در آن حس می کنید با تیم مشاوره ویستا تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی ها را به شما بکنند.

سوالات متداول

با افزایش روز افزون وب سایت های متعدد در اینترنت و تلاش هر کدام برای حضور در نتایج بالای موتور های جستجو ، شما هم باید سایت بهینه و سئو شده ای داشته باشید تا گوگل هم شما را به عنوان یک کسب و کاربا ارزش به بقیه معرفی کند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی و یا حتی سایت شخصی برای خود دارید ولی کاربران به آن سر نمیزنند و به قولی کلیک پایینی می گیرد ، وب سایتتان باید سئو و بهینه شود.

بسته به نوع قرارداد و زمینه فعالیت شما این میزان متغیر است و هر چقدر درحوزه کاری شما رقابت بیشتری باشد ، بیشتر به طول می انجامد. با تماس با تیم پشتیبانی ویستا و مشاوره رایگان می توانید دقیقتر به پاسخ خود برسید.

اساسا مرحله سئو وبسایت پس از طراحی سایت مطرح می شود و در این مرحله سعی بر رفع اشکالات و باگ های موجود در وبسایت می شود . پس پشتیبانی تا زمان اعتبار قرار داد انجام خواهد شد.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه سئو سایت در شیراز  به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

5/5 (2 Reviews)