طراحی وب سایت|طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی (Web Design) مهم‌ترین قدم برای موفقیت در دنیای دیجیتال است؛ که این قدم باید کاملا اصولی برداشته شود. ما در این صفحه به برآورد هزینه طراحی سایت، مشاهده و بررسی نمونه‌کار  و مقایسه بهترین شرکت‌های طراحی وب سایت پرداخته‌ایم. با ما همراه باشید.

طراحی وب سایت

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

چرا انجام طراحی سایت

اگر به‌طور کامل با طراحی سایت آشنا نیستید و نمی‌دانید طراحی سایت چیست پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله ما در این زمینه را مطالعه نمایید.  امروزه کسب‌و‌کار‌ها تنوع بسیار زیادی به خود گرفته‌اند و با افزایش این تنوع، فضای رقابتی بودن بازار بیش از پیش، افزایش پیدا کرده است. شما برای دستیابی به مخاطبین نیاز به کانال‌های تبلیغاتی گسترده‌ای دارید. یکی از بهینه‌ترین و اصولی‌ترین راهکارها، استفاده از سایت است.

برای ارائه خدمات خود به صورت حرفه‌ای، نیاز به طراحی وب سایت دارید.  با توجه به گسترش استفاده از خدمات آنلاین، برای کسب موفقیت باید در فضای اینترنت فعالیتی موثر داشته باشید. عواملی به آن ها اشاره شد از مزایای طراحی سایت هستند و به همین دلیل بهتر است تا در ابتدای کار با نکات مهم طراحی سایت آشنا شوید تا بتوانید مسیر درست را انتخاب کنید.

افزایش اعتبار تجاری

تیم فروش آنلاین

بازاریابی گسترده

صرفه جویی کردن

نکات مربوط به طراحی سایت

ساخت و طراحی وبسایت مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی و ساخت وب سایت آشنا شوید. پیشنهاد‌هایی داریم که مطمئنا شما را خیلی سریع‌تر به هدفتان می‌رساند. در ادامه با ما همراه باشید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
درباره پخش ویدیو طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
درباره پخش ویدیو قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
درباره پخش ویدیو طراحی سایت

حالا ما آگاهی بسیار زیادی نسبت به ساخت و طراحی وبسایت داریم. از این مرحله به بعد می‌توانیم به راحتی در مورد بخش‌های مختلف آن، با شرکت طراح خود صحبت کنیم. در ادامه قصد داریم به یکی دیگر از چالش‌های هر شخص، یعنی یافتن مناسب‌ترین شرکت طراحی سایت بپردازیم. این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید زیرا بدون آگاهی ممکن است در آینده ضرر بزرگی را از نظر هزینه و زمان متحمل شوید.

مقایسه طراحان سایت

پس از مطالعه نکات ابتدایی طراحی سایت، بهتر است تا با شرکت‌هایی که این خدمت را ارائه می‌کنند نیز، آشنا شوید. ما مقاله‌ای تخصصی در زمینه بهترین شرکت های طراحی سایت آماده کرده‌ایم که می‌توانید مطالعه نمایید. در ادامه ما شرکت‌های مختلف را از نظر قیمت، نمونه‌کار، پشتیبانی و … بررسی کرده‌ایم و اطلاعات را به‌طور خلاصه و مفید در اختیار شما قرار داده‌ایم. هر کدام از این مراحل نیاز به صرف انرژی و وقت زیادی دارد که ما این امر را برای شما آسان نموده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم این بخش را به هیچ عنوان از دست ندهید

کیفیت خدمات
طراح وب 45%
طراحی سایت وب وان

طراحی با کدزنی : ندارد 

طراحی با cms شروع از : 12.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 75%
طراحی وب سایت وب رمز

طراحی با کدزنی : ندارد 

طراحی با cms شروع از : 4.500.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 65%
طراحی وبسایت ویستا

طراحی با کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 70%
طراحی وبسایت پیام آوا پرداز

طراحی با کدزنی شروع از :70.000.000 تومان

طراحی با cms شروع از : 30.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 65%
طراحی وب سایت آوینا پردازش

طراحی با کدزنی : ندارد

طراحی با cms شروع از : 4.500.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 55%
طراحی سایت داده ورزان

طراحی با کدزنی : ندارد 

طراحی با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

همانطور که بالا اشاره شد، مشاهده نمونه‌کار‌ها بهترین مسیر برای پی بردن به متخصص بودن شرکت طراح است. حال اگر انتخاب شما شرکت نرم‌افزاری ویستا است، پیشنهاد می‌کنیم تا نمونه‌کارهای شرکت ویستا را مشاهده نمایید.

نمونه طراحی اختصاصی وب سایت ویستا

اینکه هر شرکت طراحی سایت معتبر تا چه اندازه مهارت دارد را می‌توان از طریق نمونه‌کارها متوجه شد. شرکت‌ها برای بدست آوردن پروژه طراحی وب سایت نیاز دارند تا نمونه‌کارهای قوی داشته باشند. در این بخش ما تعدادی نمونه طراحی وب سایت را زمینه طراحی سایت ارز دیجیتال ، طراحی سایت فروشگاهی اختصاصی و طراحی سایت شرکتی قرار داده‌ایم.

نمونه طراحی سایت ارز دیجیتال

قبل
بعدی

نمونه طراحی وب سایت فروشگاهی

قبل
بعدی

نمونه طراحی وبسایت شرکتی

قبل
بعدی

قیمت ساخت و طراحی سایت اصولی

همان‌طور که می‌دانید تعیین قیمت سایت‌های در حال طراحی به عوامل بسیار زیادی وابسته است. هدف از سایت ، نوع سیستم مدیریت محتوا ، کدنویسی و حتی نوع وب‌سایت که در بخش نمونه‌کار‌ها به تفکیک قرار داده شده‌اند، از جمله عواملی هستند که در قیمت طراحی سایت بسیار دخیل هستند. ما در این بخش نحوه قیمت‌گذاری را با توجه به معیار های ثابت قرار داده‌ایم . برای آنکه بتوانید با توجه به امکانات مورد نیاز خود، قیمت دقیق طراحی وب سایت را بدست آورید کافیست از بخش مشاوره با ما تماس بگیرید  یا اینکه از بخش  فرم سفارش طراحی سایت  نیاز‌های طراحی وبسایت خود را وارد کنید تا از قیمت دقیق آن مطلع شوید.

نیاز به طراحی سایت دارید؟

اگر نیاز به سفارش طراحی سایت دارید با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند. در غیر این صورت اگر در حال حاضر وب‌سایتی دارید که نیاز به بروز‌رسانی و رفع ایرادات دارد می‌توانید آدرس سایت و شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا در این مسیر همراه شما باشیم.

مشاوره در مورد طراحی وب سایت اختصاصی
نحوه پرداخت هزینه طراحی سایت در شرکت نرم افزاری ویستا اپ

انواع طراحی سایت

وب‌سایت‌ها به طور کلی به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول وب‌سایت‌هایی هستند که از پایه کد‌نویسی می‌شوند و دسته دیگر وب‌سایت‌هایی هستند که نیاز به کد‌نویسی ندارند. تفاوت این دو گروه از وب‌سایت‌ها در یک بخش خاص خلاصه می‌شود که به آن سیستم مدیریت محتوا می‌گویند. بدون سیستم مدیریت محتوا برای هر تغییر کوچکی در سایت نیاز دارید تا به هاست مراجعه کنید. اما با استفاده از سیستم مدیریت محتوا می‌توانید با یک کشیدن و رها کردن ساده محتوا را به سایت اضافه کنید. به طور کلی برای طراحی سایت اختصاصی نیاز دارید تا به طور مداوم از یک برنامه‌نویس کمک بگیرید اما در طراحی با CMS قضیه کاملا متفاوت است.

قطعا هنگام ثبت سفارش طراحی سایت یکی از چالش‌هایی که برای شما به وجود خواهد آمد این است که طراحی سایت با CMS (سیستم مدیریت محتوا) بهتر است یا طراحی وب سایت اختصاصی؟ ما در مقاله‌ای به طور کامل و جامع در مورد تفاوت سایت اختصاصی و وردپرس و نحوه انتخاب آن صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم به هیچ عنوان این مقاله را از دست ندهید. در ادامه هر کدام را به اختصار توضیح خواهیم داد.

طراحی وب سایت با CMS

CMS مخفف عبارت Content Management System به معنای سامانه مدیریت محتوا می‌باشد که به واسطه آن می‌توان محتوای سایت را مدیریت کرد. از مناسب‌ترین CMS های رایج برای طراحی وبسایت می‌توان به WordPress ، Drupal و Joomla اشاره کرد.

هر یک از این سیستم‌های مدیریت محتوا دارای نقاط قوت و ضعف مختص خود می‌باشند. از ویژگی خوبی که در میان این CMS ها مشترک می‌باشد، اپن سورس بودن آنهاست. امکانات متعدد در کنار هزینه کم برای راه‌اندازی وب‌سایت با این سیستم‌های مدیریت محتوا ، سبب محبوبیت آن‌ها در میان طراحان شده است.

در حال حاضر WordPress پرکاربردترین CMS می‌باشد. سهولت در استفاده ، قابلیت توسعه پذیری ، پلاگین‌های بسیار متعدد و کاربردی در کنار امکان طراحی صفحات بسیار زیبا و چشم‌نواز سبب شده است تا استفاده از طراحی سایت با وردپرس به تعدد رخ دهد. در ادامه به طراحی وبسایت تخصصی خواهیم پرداخت.

طراحی وب سایت با سیستم مدیریت محتوا

طراحی سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی یکی از خدماتی است که شرکت ویستا به صورت تخصصی بر روی آن  تمرکز کرده است. برای اینکار از زبان های برنامه نویسی رایجی همچون php استفاده می شود. به علت تخصص بالا برای کدنویسی و همینطور زمان بیشتر ، میزان هزینه برای طراحی سایت تخصصی تا 10 برابر از طراحی با CMS نیز افزایش می یابد.

طراحی سایت اختصاصی با php مناسب کسانی است که امکانات و ویژگی های منحصر به فردی را می خواهند که CMS های رایج توان پاسخگویی به آنها را ندارند. در ادامه به مزایای طراحی وب سایت تخصصی خواهیم پرداخت.

مزایای طراحی وب سایت اختصاصی

مزایای طراحی سایت تخصصی

مزایای طراحی وب سایت اختصاصی را می‌توان در ابعاد مختلف در نظر گرفت.

از جمله اینکه اگر طراح شما فردی خلاق باشد، می‌توانید مطمئن شوید که قالب شما در وب‌سایت دیگری مورد استفاده قرار نخواهد گرفت. به همین دلیل هنگامی که کاربران به وب‌سایت شما وارد می‌شوند، فضای جدید و منحصر به فردی را مشاهده می‌کنند.

همانطور که در بالا گفته شد می‌توانید در طراحی وبسایت اختصاصی از قالب‌های خلاقانه استفاده کنید. قالب‌هایی که امکان پیاده سازی آن‌ها بر روی سایت‌های غیر اختصاصی دشوار خواهد بود.

در کنار طراحی قالب، هنگامی که کدنویسی توسط برنامه‌نویس انجام شود و از صفحه‌ساز‌ها استفاده نشود، کد‌های سایت شما به شدت بهینه می‌شوند و همین امر سبب افزایش سرعت سایت و کیفیت کد‌نویسی وب‌سایت می‌شود که برای موتور‌های جستجو بهینه‌تر هستند.

یکی دیگر از مزایای طراحی وب سایت اختصاصی این مورد است که شما می‌توانید هر قابلیتی که نیاز داشته باشید را به وب‌سایت خود اضافه کنید. در صورتی که در سایت‌های غیر اختصاصی پیاده سازی بعضی قابلیت‌ها دشوار خواهد بود.

هزینه های پنهان طراحی وب سایت

هزینه‌های انجام شده برای طراحی وبسایت بطور کل شامل دو بخش می‌باشد. بخش اول شامل هزینه‌ای می‌باشد که شرکت طراح بصورت کلی از شما دریافت می‌کند مانند هزینه دامنه ، هاست ، قالب خریداری شده و … خواهد شد. اما هزینه‌های جانبی نیز وجود دارد که جدا از مبلغ دریافت شده محاسبه خواهد شد. این بخش شامل مواردی متعددی می‌باشد. مواردی همچون:

وب‌سایت بدون محتوا هیچ ارزشی ندارد. هنگامی که شما وب‌سایت خود را تحویل می‌گیرید بدون هرگونه محتوای مفید است. به همین دلیل نیاز دارید تا محتوا تولید کنید که هزینه ای جداگانه در پی خواهد داشت.

 در صورتی که سفارش یک فروشگاه اینترنتی را داده باشید، می بایست عکس مناسب و با کیفیت آنها را نیز در صفحات مربوط به هر محصول قرار دهید. هزینه هر شات بصورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

معمولا هاست و دامنه بصورت سالانه تمدید می‌شود اما این امکان وجود دارد که بازه زمانی کوتاه‌تر و یا بلندتری را نیز شامل شود. می‌توان گفت که مبلغ تمدید دامنه و هاست یک هزینه پنهان دیگر است

سایت شما نیاز به بازدید کننده دارد. اگر کاربری وارد وبسایت شما نشود ، پس چه دلیلی برای طراحی سایت وجود خواهد داشت؟ اینجاست که سئو و تاثیرات آن مشخص می شود.

هزینه های طراحی وب سایت اصولی

همان‌طور که در این بخش مشاهده می‌کنید ما تعدادی از هزینه‌های پنهان را آورده‌ایم. برای اینکه بتوانید به طور کامل با این مبحث آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم تا مقاله ما در زمینه هزینه های پنهان طراحی سایت را مطالعه کنید. در این مقاله به تمام نکات مورد نیاز که باید آگاهی داشته باشید، اشاره شده است.

پیشنهاد هایی برای طراحی سایت

برای اینکه بتوانید یک سایت کاربرپسند داشته باشید و تعداد کاربران بسیاری را جذب کنید، در حین مراحل طراحی می‌بایست به  ویژگی های سایت حرفه ای توجه داشته باشید تا بتوانید از یک سایت کاربر‌پسند برخودار شوید. در ادامه تعدادی از این ویژگی‌ها را بیان کرده‌ایم.

پیشنهاد هایی برای طراحی سایت اصولی

در ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید. قصد دارید چه چیزی را به مخاطبان ارائه دهید. می‌خواهید محصولاتی را به فروش برسانید یا اینکه خود را معرفی کنید. شما در کنار مشخص کردن اهداف می‌بایست به نیازهای خود نیز توجه داشته باشید.

در مراحل طراحی سایت اختصاصی به اصول کدنویسی و بهینه بودن برای موتور‌های جستجو توجه ویژه‌ای شود. برای میزبانی وب‌سایت از هاستی معتبر استفاده شود. قطع شدن مکرر هاست صدمه شدیدی به سئو سایت شما وارد خواهد کرد.

مورد بعدی به ریزه‌کاری طراحی سایت بر می‌گردد. مثلا در قسمت بالایی وب‌سایت همواره اطلاعات مهم و راه‌های تماس با شما آورده می‌شود. ترکیب رنگ‌های بکار رفته در وب‌سایت از تناسب برخوردار باشند و باعث جلب نظر کاربران شود. در مقاله ای ما به طور کامل در مورد رنگ های مناسب طراحی سایت صحبت کرده ایم.

شرکت طراحی سایت ویستا با کادری مجرب و تجربه‌ای موفق در انجام پروژه‌های مختلف ، آمادگی کاملی جهت دریافت سفارشات مشتریان محترم دارد. از خدمات ویستا می‌توان از مشاوره اختصاصی، آموزش و پشتیبانی نام برد.

چرا ویستا؟

هدف ویستا در ابتدا توسعه و رشد کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ می‌باشد. به همین جهت در شروع کار به مراجعه‌کنندگان مشاوره‌ای اختصاصی می‌دهیم. ما به دنبال این هستیم که بهترین راهکار را برای موفقیت شما پیشنهاد کنیم. در ادامه با تیمی کار آزموده و تجربه‌ای بالا در پروژه‌های مختلف، تمام سعی خود را می‌کنیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم. رضایت مشتریان مهم‌ترین اصل برای مجموعه ویستا می‌باشد. از خدمات تیم ویستا می‌توان به طراحی وبسایت سفارشی، طراحی اپلیکیشن ، سئو سایت اشاره کرد.

طراحی اپلیکیشن پس از ارسال فرم درخواست و سفارش طراحی سایت

طراحی وب سایت به همراه اپلیکیشن

دسترسی آسان به گوشی‌های همراه سبب شده است تا بصورت وسیعی در میان مردم مورد استفاده قرار گیرند. اکثر افراد تمایل دارند کارهای روزانه خود نظیر خریدهای اینترنتی را با تلفن خود انجام دهند. همین موضوع سبب ایجاد یک فرصت مناسب برای کسب‌وکارهای مختلف شده تا با اقدام برای طراحی اپلیکیشن اندروید و ios خود ، بتوانند مشتریان بسیاری را جذب کنند. طراحی اپلیکیشن یکی از خدماتی است که شرکت نرم افزار ویستا ارائه می‌کند.

سفارش سئو سایت برای طراحی سایت اختصاصی

سئو و بهینه سازی سایت

پس از طراحی سایت شما نیاز دارید که خدمات و محصولاتی را که به واسطه سایت خود ارائه می‌کنید به مشاهده کاربران برسانید. از این جهت نیاز دارید تا با مراجعه به یک شرکت سئو مناسب ، اطلاعات سایتتان را به اشتراک بگذارید و با اطلاع از شیوه و قیمت سئو ، گام بلندی در زمینه افزایش بازدید بیشتر بردارید. به این منظور با استفاده از خدمات سئو سایت تیم ویستا این امکان را خواهید داشت که سایت شما در نتایج نخستین موتورهای جستجو قرار گیرد.

استفاده از نرم افزار حسابداری چرتکه هنگام طراحی سایت اصولی

نرم افزار حسابداری آنلاین

همان‌طور که می‌دانید در دنیای امروز قطعا هر شخصی نیاز به استفاده از نرم‌افزار حسابداری برای رسیدگی به حساب‌های شخصی، دریافت‌ها ، پرداخت و … دارد. اگر این نرم افزار همه‌جا حتی در تلفن همراه در دسترس باشد می‌تواند در لحظه به شما کمک کند تا حساب‌های خود را بروز نمایید. با استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه می‌توانید به راحتی در هر نقطه و در هر زمان به راحتی به آن دسترسی داشته باشید و از آن استفاده کنید. از انواع نرم افزار حسابداری می‌توان به نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی اشاره کرد.

مقالات ما را از دست ندهید…

سوالاتی که شما پرسیدید …

در صورتی که شما به دنبال یک وب‌سایت منحصر به فرد برای کسب‌و‌کار خود هستید یا امکانات به خصوصی مدنظرتان است، ما طراحی سایت سفارشی برای شما انجام خواهیم داد. به این معنی که سایت شما از ابتدا و با توجه به نیازهایتان ساخته خواهد شد.

اما هنگام استفاده از طراحی با cms ، هر چند امکان طراحی اختصاصی وجود دارد، اما لزومی ندارد این روش را انتخاب کنید. بلکه می‌توانید یکی از قالب‌های پیش فرض این سایت ساز را انتخاب و سپس آن را با توجه به نیاز و سلیقه خودتان ویرایش دهید. در نتیجه هزینه ساخت سایت شما بسیار کمتر خواهد شد

صفر تا صد پروژه ساخت سایت اعم از معماری سایت، طراحی رابط کاربری سایت، تجربه کاربری سایت و … توسط افراد درون سازمان انجام می‌شود و هیچ بخشی به افراد خارج از شرکت سپرده نمی شود.

شرکت نرم افزاری ویستا وب‌سایت‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کند که در آینده بتوان تمام بخش‌های آن را ارتقا داد و همچنین می‌توان امکانات جدیدی را متناسب با نیاز وب‌سایت به آن اضافه کرد.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وبسایت سفارشی معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه در ابتدا کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه‌ها در دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. مرحله اول پرداخت 30 درصد بعدی پس از طراحی UI و 25 درصد باقیمانده پس از تحویل کامل پروژه. تیم ویستا این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب‌ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.

پس از ارتباط گرفتن مشتریان با ما و بعد از انجام مشاوره، فرم نیاز‌سنجی طراحی سایت به کارفرما ارسال می‌شود. کارفرما با پر کردن این فرم و ارسال مجدد برای مشاورین ما، نسبت به نیاز‌سنجی‌ها سه نوع پیش فاکتور ارسال می‌شود که پایه، استاندارد و حرفه‌ای نام دارند. پس از تایید شدن هر پیش فاکتور قابلیت جابه‌جایی نیز وجود خواهد داشت. اگر پیش فاکتور پس از بازبینی تایید شد قرارداد ارسال شده و همکاری شروع می‌شود.

پس از اینکه وب‌سایت توسط کارفرما تایید شد و وب‌سایت به ایشان تحویل داده شد، مرحله بعد آموزش سایت است که پس از تسویه کامل، این آموزش‌ها در پروتال ویستا، برای کارفرما فعال می‌شود. در صورت برخورد با هرگونه سوالی کارفرما می‌تواند با بخش پشتیبانی ویستا نیز در تماس باشد.

34 پاسخ

  1. سلام جناب پور صادقی عزیز.
   در حالت معمولی مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت بین 40 تا 60 روز هست. اما بسته به امکاناتی مثل امکان مقایسه کالاها ، امکان گرفتن پیش سفارش از مشتریان و … زمان انجام پروژه افزایش پیدا می کنه. برای اینکه از زمان دقیق طراحی سایت آگاهی پیدا کنید بهتون پیشنهاد میکنم که از بخش مشاوره شماره تماس خودتون رو ارسال کنید تا مشاورین ما با شما تماس گرفته و تمام راهنمایی های لازم رو ارائه بدن.

 1. سلام و خسته نباشید. طراحی انواع وبسایت از نظر هزینه با هم دیگه برابره؟ چون فقط یه مدل قیمت گذاشتین

  1. سلام جناب محمدی عزیز.
   قیمت هر طراحی سایت با سایت دیگه متفاوته. بستگی به امکاناتی داره که نیاز دارید. برای اینکه بتونید قیمت دقیق طراحی انواع وب سایت رو بدونید میتونید از بخش مشاوره شماره تماستون رو وارد کنید و مشاورین ما با شما تماس بگیرن و با توجه به نوع وبسایت و امکاناتی که نیاز دارید قیمت دقیق رو اطلاع بدن. و یا اینکه از صفحه قیمت طراحی سایت قیمت رو به طور دقیق بدست بیارید

 2. سلام و خسته نباشید خدمت تیم ویستا اپ.
  من قبلا یک سایت طراحی کردم و به دلایلی الان از ظاهر سایت راضی نیستم و شرکت طراح هم مسئولیت تغییر ظاهر رو به عهده نمیگیره. خواستم بدونم که باز طراحی هم انجام میدید؟؟؟؟

  1. سلام جناب علیزاده عزیز. بله وب سایت هایی که توسط شرکت های دیگه طراحی شدن رو ما بعد از اینکه تمام نیاز ها و خواسته هاتون رو از وب سایت بدست آوردیم، طراحی میکنیم و این طراحی تا چند سری قابل تغییر هست تا دقیقا به نقطه ایده آلتون برسه. برای اینکار کافیه از بخش مشاوره با ما تماس بگیرید تا نسبت به رقباتون عقب نمونید

 3. سلام. یه سوالی که برای من پیش اومده اینه که پشتیبانی بعد از طراحی سایت انجام میشه؟

  1. سلام آقای محسن ارمند پیشه عزیز. بله پشتیبانی برای طراحی انواع وبسایت انجام میشه. شما چه وب سایتی نیاز دارید؟

  1. سلام. خیر. سایت هایی که ما طراحی می کنیم از نظری زیبایی در سطح فوق العاده خوبی قرار دارن و این رو وظیفه خودمون میدونیم که کارفرمای ما از سایت زیبا بهره مند بشه.

 4. سلام
  اگه هاست و دامنه داشته باشم ، طراحی سایت جدید روی دامنه و هاست خودم انجام میشه؟

  1. سلام. بله اگر هاست و دامنه رو از قبل تهیه کرده باشید، پیشنهادی که میتونیم بدیم اینه که برای کاهش هزینه های طراحی سایت از هاست و دامنه خودتون برای طراحی وبسایت شما استفاده کنیم

 5. سلام. اینکه هر جای صفحه نوشتید برای طراحی سایت با ما تماس بگیرید و یه جعبه گذاشتین که شماره بگیرید خیلی زشته. این کارتون اسپمه و فعلا رفتید تو لیست سیاه

  1. سلام

   عنوان صفحه «طراحی سایت اصولی» هست یعنی ما فقط درباره طراحی سایت صحبت کردیم. در صورتی میشه گفت ما اسپم کار کردیم که حرفی بزنیم و بر خلاف اون صحبت عمل کنیم. اما ما دقیقا در مورد طراحی سایت صحبت کردیم.
   در ضمن هدف شرکت نرم افزاری ویستا ارائه خدمات آنلاین مثل طراحی وب سایت، طراحی اپلیکیشن و … به هموطنانمون هست و تا جایی که بتونیم سعیمون رو میکنیم این کار رو به انجام برسونیم. از طرفی قصد داریم تا آموزش هایی به صورت رایگان در اختیار کاربران بذاریم که مفید باشن و باعث افزایش دانش کاربرانمون بشه. برای تولید این محتواها هزینه هایی صرف شده. انتظار اینکه ما هیچ دعوت به اقدامی انجام ندیم و تمام این آموزش ها رایگان منتشر بشن کمی بی انصافی هست.

   سلامت باشد.

 6. از طراحی سایتم خیلی راضی نیستم ، پشتیبانی تون یک مقدار دیر جواب میداد. از رییس این شرکت درخواست دارم با من از تماس بگیرند
  ممنون

  1. سلام جناب شایان. درخواستتون برای خدمات طراحی سایت با مدیریت در میون گذاشته شد و با شما تماس گرفته خواهد شد.

  1. سلام جناب اصفهانی. قیمت طراحی در هر شرکت بر اساس خدماتی هست که ارائه میدن. یکی از عوامل میتونه این باشه که اگر نیاز داشته باشید تا سایتتون از صفر کد زنی بشه، قیمت متفاوت هست از زمانی که وب سایت با وردپرس طراحی میشه. این یکی از عوامل هست کهاستفاده در قیمت تاثیر مستقیم داره. به همین دلیل هست که درخواست طراحی سایت در شرکت های مختلف متفاوته.

 7. شما طراحی سایت کاملا اختصاصی رو هم انجام میدید؟ ینی از نظر ظاهر و هر امکاناتی که بخواهیم همه چیز از اول کد نویسی بشه؟

  1. سلام آقای آرمان حسینی. ما تمام تلاشمون رو میکنیم که وب سایت های طراحی شده از نظر ظاهری کاملا اختصاصی باشن و امکاناتی که نیاز باشه رو میشه به صورت کد نویسی براتون به وب سایت اضافه کرد.

 8. سلام میخواستم این سایت رو بررسی کنید در این کلمات پایین هستم.

  ***

  آموزش الکترونیک
  تعمیر تلویزیون
  تعمیر لپ تاپ
  آموزش نصب دوربین مداربسته
  آموزش تعمیر برد

  آیا میشه برآرود زمان و هزینه بفرمایید و یا کمی درباره حالت کار که سئو سیاه نباشه توضیح بدین.
  تشکر
  اعلایی
  ***

 9. آقا ممنون. اطلاعاتی که نوشتید انصافا خیلی کامل بود. هر سایتی که برای طراحی سایت میری هی شوتت میکنن یه صفحه دیگه. گیج میشه آدم سایتو میبنده

  1. سلام جناب ناهیدی. خیلی خوشحالیم که مطالب ما رو مطالعه کردید و محتوای طراحی سایت ما براتون کاربردی بود. ممنون از نظر خوبتون

  1. سلام جناب پور قاسمی …
   با شماره 021-88551470 تماس بگیرید و در این مورد صحبت کنید. در صورت رضایت طرفین قرار مصاحبه گذاشته میشه.

 10. امکاناتی که من داخل فرم طراحی سایت انتخاب میکنم در آینده قابل تغییر هستند؟ یا هر چیزی رو که الان انتخاب کنم رو دیگه نمیشه تغییر داد؟

  1. سلام محمد حسین عزیز.
   شما میتونید هر قابلیت که حس میکنید نیاز دارید رو انتخاب کنید و بعد از مشاوره امکاناتی رو کم یا جایگزین کنید. حتی در حین انجام طراحی سایت میتونید این قابلیت هارو در صورت امکان تغییر بدید

 11. سلام. یه بخشی هست که مراحل طراحی سایت در شرکت خودتون رو توضیح دادید. یه سوالی که برای من پیش اومد این بود که پشتیبانی از سایت هم جز طراحی سایت هست یا خیر. شرکت شما ارائه می کند یا ن؟

  1. سلام آقای گل زاده عزیز. بعد از اینکه طراحی وب سایت تمام میشه و سایت رو بهتون تحویل میدیم پشتیبانی از سایت شروع میشه. به این دلیل بخش پشتیبانی از سایت رو ذکر نکردیم چون ما پشتیبانی یک ساله رایگان رو برای تمام محصولاتمون داریم.

 12. سلام خسته نباشید .اگه من الان طراحی وب سایت رو بخوام میشه بعدا براش اپ هم ساخت؟؟

  1. سلام بله. شما هر زمان که مد نظرتون باشه می تونید در کنار طراحی وب سایت ، طراحی اپلیکیشن رو هم سفارش بدید. این امکان وجود داره که وب سایت رو طراحی کنید و بعد براش اپلیکیشن همگام طراحی کنید

 13. سلام. نیاز دارم یک فروشگاه اینترنتی داشته باشم. هزینه طراحی این سایت چقدر میشه؟ چند روز طول میکشه تا طراحی سایت تموم شه؟ چه امکاناتی در سایت قرار داده میشه؟ پشتیبانی به چه صورته؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.3/5 (114 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank

شرکت وب وان ( WebOne )

شرکت طراحی سایت وب وان در سال توسط مهندس بهنام شبرندی به وجود آمد. ایشان باتوجه به علاقه زیادی که در زمینه امنیت سیستم عامل و نرم افزار داشت، در سال 1387 توانست چندین پروژه در این زمینه با موفقیت به انجام برساند. با رشد اینترنت در ایران و به طبع آن افزایش وب سایت ها، چندین وب سایت با همکاری گروهی که با ایشان در حال انجام پروژه ها بودند ساخته شد و علاقه بسیاری در زمینه سامانه های تحت وب شکل گرفت.

از زمان فعالیت در زمینه برنامه های ویندوزی امکان بروز رسانی خودکار برنامه از اصولی بود که همیشه رعایت می شد و سهم زیادی در امکان موفقیت نرم افزار داشت. در زمینه وب سایت ها هم مشکل عدم به روز رسانی خودکار نیز وجود داشت، شرکت ها، سایت های مختلفی طراحی می کردند بدون اینکه امکان به روز رسانی خودکار داشته باشند، از طرفی دیگر بسیاری از متقاضیان از قبل وب سایت داشتند اما باتوجه به رشد سریع وب و مرورگرها و عدم امکان به روز رسانی خودکار، وب سایت ها پس از مدتی کوتاه قدیمی می شدند و از بسیاری از تکنولوژی ها و امکانات جدید محروم می ماندند.

این چالش ها منجر به این شد که ایده  به روز رسانی خودکار وب سایت های طراحی شده شکل بگیرد. طراحی فریم ورک مدیریت محتوای یکپارچه ای(CMF). وب وان در قالب شرکت ثبتی مهندسی نرم افزار هایا به فعالیت خود ادامه داد و پس از چندین سال توسعه و تکامل، فریم ورک کامل وب وان در پروژه های بسیاری مورد استفاده قرار گرفت. هم اکنون بیش از 4500 وب سایت با موضوعات مختلف در ایران و سایر کشورها از این فریم ورک استفاده می کنند که از جمله می توان به دانشکده علوم پزشکی تهران،شرکت دامداران،شرکت قاسم ایران(مینو)،فروشگاه کتاب دانشگاه ازاد تهران جنوب، فروشگاه اینترنتی تواضع نام برد.

شرکت وب رمز ( webramz )

در چند سال اخیر اکثر صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها به فکر ورود به دنیای وب برای افزایش شهرت و محبوبیت و در انتها تبدیل بازدیدکنندگان خود به مشتریان واقعی هستند. اما فرآیند ایجاد کسب و کار آنلاین واقعی، نیازمند طی کردن اصولی به صورت گام‌به‌گام برای رسیدن به موفقیت است. موفقیت مجموعه ای از تلاش های کوچک اما پیوسته است ولی در نظر برخی از مردم تمرکز بر فضای مجازی پروسه‌ای زمان‌بر و پرخرج است. اما در نظر داشته باشید که این تنها یک هزینه‌ی گزاف نیس بلکه نوعی از سرمایه‌گذاری آینده‌نگر، بلندمدت و هوشمندانه می‌باشد بدین شکل که با توجه به موج عظیمی از کاربرانی که هر روز به فضای آنلاین می‌پیوندند، معرفی خود در موتور جستجوگر گوگل این شانس را به شما می‌دهد که با هر کلمه ای در مورد کسب کار تخصصی شما که به ذهن کاربر خطورمی‌کند نام وب سایت شما در نتایج اولیه گوگل نمایش داده شود. چه اعتباری بالاتر از اینکه معرف سایت شما موتور جتسجوگر گوگل باشد ؟ وب رمز با سابقه ۱۵ ساله در ارائه خدمات سرور و هاست به منظور حمایت از صاحبان کسب‌و‌کار دیجیتال خدمات نوپای زیادی را در حوزه تجارت الکترونیک انجام می‌دهد.

خدمات وب رمز شامل ثبت دامنه، هاست، سرور مجازی و اختصاصی، تبلیغات گوگل ادوردز، گواهینامه SSL و خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ می‌باشد.

شرکت ویستا اپ ( Vistaapp )

شرکت نرم افزاری ویستا در سال 1394 با هدف ایجاد زیرساخت و آنلاین سازی کسب و کارها ایجاد شد. بنابراین به طور جدی به تمام زمینه های ممکن در این عرصه ورود پیدا کرده و با تمام توان برای بهبود شرایط کسب و کارها در کشور تلاش می کند.

شرکت نرم افزاری ویستا با فعالیت در حوزه های مختلفی همچون طراحی سایت، سئو و بهینه سازی سایت، طراحی اپلیکیشن اندروید، طراحی نرم افزار های تحت وب و … و همچنین ایجاد ارتباط موثر و هم افزایی بین تیم های مختلف خود توانسته است در مدت زمان اندکی در عرصه های گوناگون دیجیتالی کشور وارد شده و به عنوان یکی از مجموعه های مطرح این حوزه شناخته شود. ویژگی های شاخص مجموعه از ابتدا تا کنون نوآوری های بی وقفه، نیروی منابع انسانی توانمند، و تلاش برای توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای طرف قرارداد خود بوده است.

شرکت پیام آوا پردازش ( Payamava )

شرکت فناوری اطلاعات پیام آوا پردازش در سال ۸۸ با نام تجاری «میهن دیزاینر» با محوریت ارائه خدمات هاستینگ و طراح سایت شروع به کار کرد. با ادامه فعالیت این مجموعه اساتید صاحب نام عرصه برنامه نویسی و IT به این تیم ملحق شدند. با گذشت دو سال از ادامه فعالیت این مجموعه به منظور ارتقای تجارت شرکت ها ، خدمات بهینه سازی سایت و سئو را به خدمات این شرکت اضافه گردید .در سال ۹۴ بعد از گذشت ۶سال از تاسیس شرکت، با وجود رشد چشم گیر اینترنت در ایران اعضای اصلی شرکت خواستار تغییرات اساسی در استراتژی شرکت شدند. هم اکنون این شرکت با نام تجاری پیام آوا پردازش به شمار ثبت ۵۱۰۷۵۳ با نزدیک به یک دهه تجربه و داشتن متخصصینی فارغ التحصیل از برترین دانشگاههای ایران و با تجریبات کاربردی و کارآ به همراه حرفه ای گری و اشنایی با علم روز دنیا بستری مناسب برای پروژهای فوق تخصصی شما عزیزان فراهم آورده اند.

شرکت آوینا پرداز ( Avinapardaz )

شرکت آوینا پرداز آریا به صورت گسترده ای در فعالیت های مربوط به حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) مشغول به ارائه خدمات می باشد.این خدمات شامل ارائه راهکارهای نوین نرم افزاری برای انواع بیزنیس های کوچک و متوسط ، طراحی وب سایت های اختصاصی ، طراحی و اجرای پروژه های پیچیده فروشگاه های آنلاین مجازی ، خدمات مربوط به بهینه سازی و بهبود رتبه (SEO) انواع وب سایت ها ، خدمات آنلاین مارکتنیگ ، طراحی و تولید نرم افزارهای داخلی و..می باشد. شرکت آوینا پرداز با تکیه بر دانش بالا و سالها تجربه متخصصین خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و با استفاده از آخرین تکنولوژی و علوم روز دنیا، هدف و رسالت خود را ارائه بهترین راهکارها جهت پیشرفت و توسعه کسب و کار مشتریان خود می داند. یکی از دغدغه های اصلی این شرکت، تضمین کیفیت و امنیت تمامی پروژه ها و انطباق با آخرین استاندارد های روز دنیا است.همچنین شرکت آوینا پرداز، پشتیبانی کامل از محصولات و خدمات ارائه شده را از وظایف اصلی خود میداند و همواره تمام تلاش خود را در جهت رضایت مشتریان خود انجام داده است.

شرکت داده ورزان ( Dadevarzan )

هسته فنی شرکت داده ورزان فعالیت تخصصی خود را در عرصه وب از اواسط سال 1381 آغاز نمود . این تیم با هدف یافتن تخصص در عرصه وب و تجربه کار گروهی , مطالعات گسترده ای را در وب شروع کرد . در خردادماه سال 1382 اولین نسخه پورتال و سیستم مدیریت محتوای داده ورزان, در واحد تحقیق و توسعه این شرکت پا به عرصه پر رقابت وب گذاشت . این محصول برای پاسخ گویی به نیاز وافر بازار وب ایران طراحی و اجرا گردید . تقاضای گسترده برای cms ای که بتواند با محیطی کاربرپسند و با کاربری خیلی ساده خود , امکان بروزرسانی وب سایت های بزرگ و پیچیده ارگان ها و موسسات دولتی و شرکت های خصوصی را بوجود آورد. در آن زمان تقریبا ، تمامی سیستم های مدیریت محتوای موجود نرم افزارهای خارجی بود که بعضی فارسی شده بود و کار با آنها برای متصدیان سایت که اکثرا کاربران مبتدی اینترنتی بودند مشکل و گاه ناممکن بود .عدم وجود راهنمای مناسب , پشتیبانی فنی واقعی و عدم توانایی شرکت های ارائه دهنده این سیستم ها در برنامه نویسی اضافه قابلیت هایی که مورد تقاضای مشتریان بود , به این نیاز روز افزون دامن می زد .