نرم افزار تحت وب

نرم افزار تحت وب یا (Web Based) همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد. اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد و یا کسب و کار شما می تواند با داشتن نرم افزاری بسیار چابک تر و پویا تر عمل کند حتما با ما تماس بگیرید. در قسمت های بعدی لیست نرم افزار های تحت وب که شرکت ویستا ارائه می دهد آمده است در صورت تمایل و متناسب با کسب و کار خود می توانید انواع نرم افزار ها را سفارش دهید.

نرم افزار تحت وب

نرم افزار تحت وب یا (Web Based) همانطور که از نامش پیداست بر بستر وب طراحی شده است و به واسطه قابلیت آنلاین بودن و در دسترس بودن برای تمامی دستگاه های متصل به اینترنت اقبال بسیاری به آن شده است و امروزه تلاش می شود بیشتر نرم افزار ها به صورت آنلاین و تحت وب طراحی شود تا محدود به دستگاه نبوده و در همه جا قابل دسترس برای تمامی کاربر های آن نرم افزار باشد. اگر شما هم نیاز به خدماتی دارید که می توان در بستر وب طراحی و عرضه کرد و یا کسب و کار شما می تواند با داشتن نرم افزاری بسیار چابک تر و پویا تر عمل کند حتما با ما تماس بگیرید.

نرم-افزار-تحت-وب-شرکت-ویستا
مشاوره_نرم_افزار_تحت_وب_ویستا

مشاوره رایگان شرکت  ویستا

یکی از مهمترین محصولات در شرکت نرم افزاری ویستا ساخت نرم افزار های تحت وب می باشد. از آنجایی که طراحی در این نرم افزار ها بسیار متنوع و گسترده می باشد شرکت ویستا  متناسب با هدف و کسب و کار شما نرم افزار تحت وب حرفه ای برای شرکت و یا کسب و کار شما طراحی و پیاده سازی می نماید. همچنین در حوزه نرم افزار حسابداری  آنلاین نیز شرکت ویستا فعال می باشد برای اطلاع از انواع نرم افزار ها در شرکت ویستا و همچنین قیمت نرم افزار حسابداری تحت وب و کلیه نرم افزار های تحت وب و آنلاین با ویستا در تماس باشید و یا از طریق فرم زیر شماره تماس خود را وارد نمایید.

ویژگی های طراحی نرم افزار تحت وب توسط ویستا

دسترسی-نامحدود

دسترسی نامحدود

مهم ترین ویژگی نرم افزار تحت وب دسترسی نامحدود افراد از هر مکان،زمان است.شما می توانید تمام اسناد و اطلاعات خود را براحتی مشاهده کنید.

سرعت-بالا

سرعت بالا

به علت اجرا شدن این نرم افزار در محیط وب ، سرعت و عملکرد آن نسبت به نرم افزارهای تحت سیستم عامل بسیار بالاتر می باشد.

اجرا-با-حداقل-سیستم

اجرا با حداقل سیستم

با حداقل سیستم نرم افزاری شما می توانید به راحتی نرم افزار تحت وب را اجرا کنید و داده های خود را در فضای نامحدود ذخیره کنید.

امنیت-بالا

امنیت بسیار بالا

کدنویسی بانک اطلاعاتی طراحی نرم افزار تحت وب بصورت کاملا علمی و حرفه ای انجام شده و امکان هک و نفوذ پذیری درآن غیرممکن است.

علت برتری نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های ویندوزی چیست؟

نرم افزار های تحت وب در زمینه های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و سرعت رشد بالایی دارند. علت برتری این نرم افزار ها نسبت به نرم افزار های تحت وب به چند عامل مهم بستگی دارد. از جمله مهمترین مسائل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سرعت بالاتر : سرعت دسترسی به نرم افزار تحت وب بسیار بالاتر از نرم افزار های ویندوزی (تحت ویندوز) می باشد و براحتی و با هر دستگاه دیجیتالی  مانند تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ می توانید به آن متصل شوید. این نرم افزار ها نوعی خاص از نرم افزار های کلاینت و سرور هستند و روش روش طراحی مدرن تری نسبت به نرم افزار های ویندوزی دارند. این نرم افزار ها از یک هسته پایدار بهره می برند و آپدیت جدید نرم افزار در سطح شبکه جهانی تغییر می کند .
  • تنوع در طراحی نرم افزار تحت وب : در نرم افزار تحت وب طراحی از تنوع بالاتری برخوردار است . و در سطح جهانی نیز شرکت های بزرگی مانند گوگل متد هایی برای بهبود بخش ui  برنامه های تحت وب ارائه می دهند. در نسخه های ویندوز این حجم طراحی بسیار کمتر دیده می شود.

از دیگر ویژگی های نرم افزار های تحت وب نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز این است که در این نرم افزار ها از یک پایگاه داده برای تمامی کاربران استفاده می شود و عملیات مختلفی مانند تراکنش های مالی، سفارشات، رزرو ها و عضویت در همان پایگاه داده هستند که در نتیجه آن از پراکندگی و تکرارا اطلاعات جلوگیری می شود. همچنین براحتی می توان از این پایگاه داده پشتیبان گیری نمود. همچنین برنامه تحت وب از تنوع الگوریتم های ریاضی و محاسباتی برخوردار اند و دسترسی در هر زمان و مکان از ویژگی های حرفه ای این نرم افزار ها می باشد.

برتری-نرم-افزار-تحت-وب

انواع نرم افزار های تحت وب

نرم-افزار-حسابداری-آنلاین-3

از مهمترین نرم افزار های تحت وب در شرکت نرم افزاری ویستا، نرم افزار حسابداری می باشد. نرم افزار های حسابداری بسیاری در ویستا ساخته می شود. نرم افزار حسابداری آنلاین همانطور که از نامش پیداست برای یکپارچگی و نظم و سرعت بیشتر سیستم های مالی استفاده می شوند. این نرم افزار ها کمک بسیاری به حسابداران می کنند. برای محاسبه حقوق کارمندان، ثبت فاکتورها، چک ها و .. و همچنین ایجاد دسترسی های مختلف به کاربران و مدیران و همچنین افزایش امنیت سیستم حسابداری از جمله قابلیت ها و ویژگی های مهم این نرم افزار می باشد. هزینه نرم افزار حسابداری تحت وب شما بسته به امکانات و ویژگی هایی که دارد متغیر می باشد. نرم افزار حسابداری چرتکه ، نرم افزار حسابداری با سرعت،امنیت،رابطه کاربری ساده و قدرتمند توسط شرکت نرم افزاری ویستا طراحی شده است.

انواع نرم افزار های حسابداری آنلاین

انواع نرم افزار های تحت وب

نرم-افزار-انبارداری-آنلاین

نرم افزار انبارداری آنلاین یا نرم افزار مدیریت انبار از جمله نرم افزار های پر کاربرد در شرکت ها و سازمان های مختلف می باشد. انبار و انبارداری از جمله بخش های مهم در بخش اقتصادی هر شرکت و یا سازمانی است.با یک نرم افزار انبارداری حرفه ای و کاربردی می توانید به کسب و کار خود نظم دهید و سیستم انبارداری خود را با امنیت و سرعت بالاتری مدیریت نمایید. بسته به کسب و کار شما و همچنین بزرگی و یا کوچگی سازمان و یا شرکت، امکاناتی که در این نرم افزار  وجود دارد متغیر است.

شرکت نرم افزاری ویستا ارائه دهنده نرم افزار های بایگانی اسناد می باشد. نرم افزار بایگانی اسناد ویداک ، یک نرم افزار تحت وب بایگانی اسناد و اطلاعات است.تیم ویستا با ارائه بروز ترین خدمات طراحی و کدنویسی،اقدام به تولید نرم افزار های تحت وب کرده و با ارائه بروز ترین خدمات ویژه برای سازمان ها و شرکت ها،سطح کیفیت خود را در سطح مطلوبی حفظ کرده. از جمله نرم افزار تحت وب طراحی شده توسط تیم ویستا می توان به؛ نرم افزار بایگانی و اسناد ویداک ، نرم افزار حسابداری آنلاین و … اشاره کرد. فرآیند طراحی نرم افزار تحت وب در ویستا به این صورت است که پس از اینکه قابلیت های مد نظر مشتری ارائه شد تیم ویستا طرح پیشنهادی را ارائه می کند و بعد از بحث و بررسی بر سر قابلیت ها طرح پیشنهادی طرح نهایی مشخص خواهد شد. پس از آن متناسب با قابلیت ها و امکانات نرم افزار تحت وب مورد در خواست مشتری میزان هزینه و زمان مورد نیاز برای طراحی نرم افزار اعلام می گردد.

نرم-افزار-بایگانی-اسناد-ویستا

فرایند سفارش نرم افزار تحت وب

نرم-افزار-تحت-وب-مرحله-3

با در نظر گرفتن نیازها و خواسته‌های شما، یک نقشه کلی از صفحات نرم افزار آنلاین مد نظر شما طراحی خواهد شد. یک نقشه که ساختار صفحات و چیدمان آنها را مشخص می‌کند.

پس از تائید شما، طراحان ما بر اساس نقشه‌های اولیه و هویت بصری کسب و کارتان، نرم افزار  شما را به صورت گرافیکی طراحی خواهند کرد و جزئیات طرح شما را مشخص می‌کنند.

نرم-افزار-تحت-وب-مرحله-1

مزیت های طراحی نرم افزار تحت وب

سایر خدمات تیم ویستا

طراحی-سایت-صفحه-قیمت-نرم-افزار-حسابداری

تیم ویستا در کنار خدمات ساخت نرم افزار تحت وب ، خدماتی دیگری از قبیل طراحی سایت را ارائه می کند. شما با توجه به نوع فعالیت و نیازی که دارید می توانید یکی از انواع مختلف طراحی سایت حرفه ای را سفارش دهید. به عنوان مثال می توان به طراحی سایت شرکتی برای سازمان ها و شرکت ها، طراحی سایت دانشگاه برای موسسات آموزشی و دانشگاه ها، طراحی سایت املاک برای بنگاه های معاملات ملکی و طراحی سایت خدماتی برای مراکز ارائه دهنده خدمات متنوع اشاره کرد.  طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای باعث مطرح شدن شما در فضای اینترنت شده و در افزایش فروش تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت. در این زمینه تیم ویستا با خدمات متنوع و ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت قصد دارد که شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کند. همچنین شرکت طراحی سایت ویستا طراحی سایت با وردپرس متناسب با خواست شما و کسب و کارتان طراحی می نماید.

سئو-سایت-صفحه-قیمت-نرم-افزار-حسابداری

طراحی سایت تنها بخشی از مراحل ارائه خدمات بصورت آنلاین می باشد. برای اینکه سایت شما شانس دیده شدن را داشته باشد، نیاز دارید که اقدام به سئو سایت برای موتورهای جستجو کنید. از آنجا که اکثر کاربران در ابتدا عبارت مورد نظر خود را در موتورهای جستجویی نظیر گوگل سرچ می کنند، این موضوع بسیار حائز اهمیت است که وب سایت شما در نتایج خروجی گوگل، در کدام صفحه و لینک چندم قرار گرفته باشد. به این دلیل که اکثر افراد تنها از چند لینک ابتدایی صفحه اول بازدید می نمایند و تمایلی به مشاهده سایر صفحات گوگل ندارند. با اعتماد به یک شرکت سئو حرفه ای در این زمینه می توانید رتبه وبسایت خود را افزایش دهید. شما می توانید از طریق فرم مشاوره شرکت ویستا سفارش سئو دهید مشاورین ما با توجه به کسب و کار و هدف کسب و کارتان، شما را در این امر یاری می رسانند. قیمت سئو با توجه به کلمات هدف گذاری و سختی آن ها محاسبه می شود.

طراحی-اپلیکیشن-صفحه-قیمت-نرم-افزار-حسابداری

شرکت نرم افزاری ویستا در کنار خدماتی نظیر طراحی فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا ، جهت رضایت و بهره وری بیشتر مشتریان خدماتی نظیر طراحی اپلیکیشن را نیز ارائه کرده است. شما این امکان را دارید که در کنار طراحی سایت فروشگاهی یک اپلیکیشن همگام با وب سایت خود را سفارش دهید. تیم ویستا با داشتن نمونه کارهای موفق در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios این فرصت را ایجاد کرده است تا ارائه دهندگان خدمات بتوانند به واسطه ساخت اپلیکیشن خود در هر لحظه با مشتریان ارتباط برقرار کنند و براحتی امکان فروش محصولات را داشته باشند. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از پر کاربردترین اپلیکیشن ها در زمینه فروش آنلاین می باشد که توسط تیم نرم افزاری ویستا پیاده سازی می شود. برای اطلاع از قیمت طراحی اپلیکیشن در زمینه های مختلف می توانید با مشاورین ما در تماس باشید و اپلیکیشن فروشگاهی و یا خصصی در حوزه کسب و کار خود را سفارش دهید.

سوالات متداول

مهم ترین تفاوت در نرم افزار تحت وب با نرم افزار ویندوزی در این است که آن ها به صورت آنلاین بوده و توسط مرورگر ها در سیستم های مختلف قابل دسترسی هستند که موجب یکپارچه اطلاعات در تمامی دستگاه ها و در دسترس بودن در همه جا می شود.

امروزه نرم افزار های بسیاری با داده ها بسیار ارزشمند بر بستر اینترنت فعالیت می کنند که شبکه های بزرگ اجتماعی مهم ترین مثال برای این گونه نرم افزار ها هستند. حضور در اینترنت به شرط رعایت اصول امنیتی در طراحی نرم افزار به هیچ وجه به امنیت نرم افزار های آنلاین را صدمه نخواهد زد.

ما دانش طراحی نرم افزار ویندوزی را در اختیار داریم و در صورت لزوم نرم افزار بر پایه ویندوز طراحی خواهد شد اما با توجه به نوع نیاز های امروز و فواید کار کردن بر بستر وب معمولا پیشنهاد ما طراحی نرم افزار بر بستر وب به جای طراحی آن بر بستر ویندوز است.

برای اطلاع از قیمت نرم افزار حسابداری و … می توانید به صفحه مربوط به آن ها رفته و از ویژگی ها و طریقه قیمت گزاری آشنا شوید. همچنین می توانید با مشاوره رایگان ویستا در تماس باشید و از جزئیات قیمت گذاری نرم افزار تحت وب آشنا شوید.

پس از اتمام اشتراک شما  تنها امکان افزودن گردش مالی و تغییر در حساب ها از بین می رود و شما هر زمان و در هر مکان به اطلاعات قبلی حساب خود دسترسی دارید و میتوانید آنهارا چک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 ‏‫(3 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا