هزینه طراحی سایت

(قیمت طراحی سایت با وردپرس و اختصاصی)

حتما سوالات زیادی در مورد قیمت طراحی وب سایت توی سرتون چرخ میزنه و مدتی است که در سایت های مختلف به  دنبال جواب میگردید. بهتون اطمینان میدم که اینجا جواب همه سوالاتتون رو میگیرید. ما این جا هستیم تا شما را با 6 گام مؤثر در تعیین قیمت طراحی سایت آشنا کنیم تا پولتان را در جای درست خرج کنید. همچنین در صفحه ساخت سایت اختصاصی میتونید در مورد طراحی اختصاصی بیشتر اطلاعات کسب کنید. با ما همراه باشید

هزینه طراحی وب سایت

برآورد هزینه طراحی سایت وردپرس و کدزنی

هزینه طراحی سایت وردپرسی

تیم ویستا سه پکیج برای انواع سایت های وردپرسی طراحی کرده که شما می تتواند بر اساس بودجه خود و امکاناتی که برای سایت خود نیاز دارید، یکی از این سه پکیج را انتخاب کنید. پس قبل از بررسی انواع سایت های وردپرسی سری به پکیج های قیمت طراحی سایت با وردپرس ویستا می زنیم.

7.8

میلیون

پکیج پایه

مناسب مشاغل نوپا و استارتاپ های کوچک برای معرفی کسب و کار خود 

14.800.000 تومان

10.8

میلیون

پکیج متوسط

مناسب کسب و کارهایی که که سایت مبتدی و نه حرفه ای می خواهند

18.200.000 تومان

14.8

میلیون

پکیج پیشرفته

مناسب کسب و کارهایی که سایت کاملا حرفه ای می خواهند

24.800.000 تومان

نوع سایت وردپرسی خود را انتخاب کنید:

هزینه طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی برای فروش انواع محصولات فیزیکی و مجازی استفاده می شود.این نوع از سایت برای کسب و کارهایی که محصول و یا خدماتی برای فروش دارند.طراحی سایت وردپرس یک گزینه مناسب برای طراحی سایت فروشگاهی است. در این بخش قیمت طراحی سایت با وردپرس برای سایت های فروشگاهی ویستا آورده شده که شما می تونید بر اساس نیاز خود یکی از پکیج های ویستا رو برای سفارش انتخاب کنید.

هزینه طراحی سایت شرکتی

سایت های شرکتی برای معرفی خدمات و محصولات شرکت طراحی می شوند و معمولا برای شرکت های کوچک و بزرگ خدماتی، صنعتی، آموزشی ، تجاری و … مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین روش برای طراحی وب سایت شرکتی ، استفاده از سیستم وردپرس است. ما هم در جدول روبرو قیمت طراحی سایت وردپرس برای سایت شرکتی را در سه پکیج آماده کردیم و بر حسب نیاز می توانید یک پکیج را انتخاب کنید.

قیمت طراحی سایت شرکتی

هزینه طراحی سایت آموزشی

هزینه طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی برای ارائه خدمات آموزشی استفاده می شود و برای آموزشگاه ها، مدارس ، دانشگاه ها و افرادی که دارای مهارتی برای ارائه هستند، مناسب است. یکی از روش های طراحی سایت آموزشی ، استفاده از وردپرس است. در جدول روبرو هزینه طراحی سایت با وردپرس در سه پکیج آورده شده که شما می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

هزینه طراحی سایت آگهی

با طراحی سایت آگهی و نیازمندی می توانید برای ثبت آگهی برای فروش ملک ، اتومبیل و یا هر وسیله ای که دیگر قصد استفاده از آن را ندارید اقدام کنید. خریداران با مشاهده آگهی هر کدام که مورد نیازشان بود را انتخاب کرده و روند خرید را طی می کنند.  سایت های آگهی با وردپرس قابل طراحی هستن. شما میتونین در بخش محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس ، تخمینی از هزینه طراحی سایتتون داشه باشین.

هزینه-طراحی-سایت-آگهی

هزینه طراحی سایت املاک

هزینه-طراحی-سایت-املاک

طراحی سایت املاک بهترین گرینه برای مشاورین املاک است. زیرا با استفاده از سایت املاک می توانند املاک را با توجه به منطقه، متراژ و قیمت دسته بندی کنند حجم کاری خود را تا حد زیادی کم کنند. یکی از روش های طراحی سایت املاک ، طراحی سایت با وردپرس است.در این بخش قیمت طراحی سایت وردپرسی در سه پکیج برای شما آماده شده است که کار را برای شما راحت تر کرده است.

قیمت طراحی سایت بیمه

ارائه خدمات بیمه ای به صورت آنلاین چند سالی است که مورد استقبال قرار گرفته است. طراحی سایت بیمه به کارگزاران بیمه و شرکت های بیمه ای کمک می کند تا خدماتی مثل ثبت نام بیمه، تمدید بیمه نامه و … را به صورت اینترنتی ارائه دهید. ما در سه پکیح قیمت طراحی سایت بیمه رو براتون آماده کردیم. شما میتونین در بخش محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت با وردپرس ، تخمینی از هزینه طراحی سایتتون داشه باشین.

هزینه-طراحی-سایت-بیمه

قیمت طراحی سایت پزشکی

هزینه-طراحی-سایت-پزشکی

طراحی سایت پزشکی برای معرفی خدمات پزشکی، نوبت دهی آنلاین، مشاوره آنلاین پزشکی و … استفاده می شود. این سایت ها برای پزشکان ، مطب، کلینیک و بیمارستان ها گزینه خوبی برای ارائه خدمات خود به صورت آنلاین می باشد. معمولا برای طراحی سایت پزشکی از وردپرس استفاده می شود . ویستا تعرفه طراحی سایت با وردپرس را به صورت سه پکیج برای شما آماده کرده است تا شما به راحتی یکی را به انتخاب خود سفارش دهید.

هزینه طراحی سایت خبری

شما معمولا برای مطالعه اخبار به سایت های خبری مراجعه می کنید. به همین خاطر بیش تر خبرگذاری ها مثل ایلنا، ایسنا و … از طراحی سایت خبری کمک گرفته اند. با طراحی سایت خبری می توانید تمام اخبار داخلی و خارجی را در دسته بندی ها مختلف در سایت قرار دهید. تیم ویستا قیمت طراحی سایت وردپرسی خبری را در سه پکیج برای شما آماده کرده تا در با توجه به نیاز خود یکی از این سه پکیج را انتخاب کنید.

طراحی سایت خبری

قیمت طراحی سایت خدماتی

قیمت طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی گزینه مناسبی برای شرکت های خدماتی و نظافتی است. شما با استفاده از طراحی سایت خدماتی می توانید هر گونه خدمتی را را معرفی در سایت قرار دهید. سایت های خدماتی به دو روش اختصاصی و وردپرسی طراحی می شوند. که علاوه بر پکیج قیمت طراحی سایت خدماتی می توانید در محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس ، تخمینی از هزینه طراحی سایتتون داشه باشید.

هزینه طراحی سایت دکوراسیون

طراحی سایت دکوراسیون می تواند برای طراحان دکوراسیون های داخلی، معماران و یا هر کسب و کاری که مرتبط با این حوزه باشد، مورد استفاد قرار بگیرد. طراحی سایت دکوراسیون می تواند یک راه آنلاین برای این صنعت محسوب بشه. ویستا سایت دکوراسیون شما را با وردپرس طراحی کند. ما علاوه بر قرار دادن سه پکیج برای قیمت طراحی سایت ، بخشی را به عنوان محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت وردپرس در نظر گرفتیم تا شما تخمینی از هزینه داشته باشید.

هزینه-طراحی-سایت-دکوراسیون

هزینه طراحی سایت رستوران

هزینه طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران این امکان را به شما می دهد تا سفارشات غذایی خود را به صورت آنلاین سفارش داده و غذای خود را در منزل تحویل بگیرید. این سایت برای رستوران داران، کافه ها، کترینگ ها ، سوپر مارکت ها و …. مناسب است. تیم ویستا سایت را با مناسب ترین قیمت طراحی سایت رستوران در سه پکیج برای شما آماده کرده است. علاوه بر این  بخشی را به عنوان محاسبه آنلاین تعرفه طراحی سایت وردپرس در نظر گرفتیم تا شما تخمینی از هزینه داشته باشید.

هزینه طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی یکی از خدمات ویستا است که می توان با وردپرس آن را طراحی کرد. با سایت های صنعتی می توانید امکان خرید و فروش محصولات صنعتی، دسته بندی محصولات و تجهیزات صنعتی و … را انجام داده و شرکت صنعتی خود را ارتقا دهید. تیم ویستا خدمات طراحی سایت صنعتی را با مناسب ترین هزینه طراحی سایت وردپرس برای شما انجام میدهد. برای اطلاع از قیمت طراحی سایت صنعتی با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

هزینه-طراحی-سایت-صنعتی

هزینه طراحی سایت گردشگری

یکی از پر طرفدارترین انواع سایت، ساخت سایت گردشگری است. معمولا سایت های گردشگری با وردپرس طراحی می شوند. طراحی سایت گردشگری امکان خرید بلیط هواپیما و قطار، رزرو هتل و انواع خدمات گردشگری را با قیمت طراحی سایت وردپرسی مناسب برای کاربران فراهم می کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه طراحی سایت گردشگری با کارشناسان ویستا تماس بگیرید. 

قیمت طراحی سایت وکالت

یکی دیگر از خدمات طراحی سایت وردپرسی ویستا، طراحی سایت وکالت می باشد. طراحی سایت وکالت امکان رزرو نوبت برای مشاوره حقوقی، حساب کاربری برای کاربران سایت، داشتن بخش بلاگ برای مطالب حقوقی را فراهم می کند. برای اطلاعات بیش تر در مورد عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت با وردپرس و داشتن اطلاعات در مورد هزینه طراحی سایت وکلا با تیم حرفه ای ویستا تماس بگیرید. 

قیمت صرافی آنلاین

70.000.000 تومان

قیمت صرافی p2p

90.000.000 تومان

قیمت صرافی آنلاین + p2p

157.000.000 تومان

هزینه طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال هم از خدمات حرفه ای ویستاست که امکاناتی چون کیف پول ارز دیجیتال ، امکان درج قیمت لحظه ای ارز دیجیتال ، امکان ایجاد سطوح کاربری در سایت ارز دیجیتال و … را شامل می شود. برای محاسبه تعرفه طراحی سایت از دیجیتال باید با توجه به همبن امکانات تصمیم گرفت. برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال با تیم ویستا در ارتباط باشید. 

هزینه طراحی سایت املاک

شروع قیمت طراحی سایت کاربر و پنل ادمین

67.000.000 تومان

طراحی سایت و اپلیکیشن

92.000.000 تومان

قیمت-طراحی-سایت-املاک

طراحی سایت املاک علاوه براین که با وردپرس قابل طراحی سایت ، در صورت داشتن ویژگی خاصی که با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی و پیاده سازی می شوند. با استفاده از طراحی سایت املاک می توانید برای رهن ، اجاره و خرید خانه به صورت آنلاین اقدام کنید. تیم ویستا با داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی سایت اختصاصی به شما در سفارش طراحی سایت اختصاصی املاک کمک می کند. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت املاک با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

هزینه طراحی سایت بیمه

طراحی سایت کاربر و پنل ادمین

57.000.000 تومان

طراحی سایت و اپ

82.000.000 تومان

طراحی سایت کاربر و نماینده و پنل ادمین

85.000.000 تومان

طراحی سایت و اپلیکیشن

120.000.000 تومان

هزینه-طراحی-سایت-بیمه

بیش تر مشتریان ویستا سفارشات طراحی سایت بیمه خود را به خاطر نیاز به اپ بیمه  به صورت اختصاصی درخواست کرده اند. به همین خاطر ویستا هم طراحی سایت بیمه را به صورت اختصاصی طراحی می کند. طراحی سایت بیمه امکان ثیت نام ، تمدید و پرداخت حق بیمه را به صورت آنلاین فراهم می کند. برای دریافت اطلاعات بیش تر در مورد هزینه طراحی سایت بیمه با مشاورین ویستا تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

هزینه طراحی سایت خدماتی

شروع قیمت طراحی سایت کاربر و پنل ادمین

65.000.000 تومان

طر احی سایت و اپلیکیشن

95.000.000 تومان

هزینه طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی هم از آن دسته است که هم به صورت وردپرسی و هم به صورت اختصاصی طراحی می شود. خدمات می تواند شامل طراحی سایت برای شرکت های خدماتی، خدمات ترجمه و یا هر خدمات دیگری می شود. تیم ویستا هم طراحی سایت خدماتی را به صورت وردپرسی و اختصاصی برای مشتریان با توجه نیاز و هدفی که از سایت دارند، طراحی می کنند. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت خدماتی با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت خودرو

پکیج پایه

15.200.000 تومان

پکیج متوسط

19.500.000 تومان

پکیج پیشرفته

27.800.000 تومان

طراحی سایت خودرو نیز یکی دیگر از انواع طراحی سایت است که معمولا با استفاده از زبان های برنامه نویسی طراحی می شود. طراحی سایت خودرو برای مشاغلی مثل نمایشگاه های ماشین، بنگاه های معاملاتی خودرو، مکانیک ها ، لوازم یدکی و … مناسب است. تیم ویستا خدمات طراحی سایت خودرو برای تمام مشاغل مربوط به خودرو انجام میدهد. برای اطلاع از هزینه طراحی سایت خودرو می توانید با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

شروع قیمت طراحی سایت کاربر و پنل ادمین

57.000.000 تومان

طراحی سایت و اپلیکیشن

87.000.000 تومان

قیمت طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از پر طرفدارترین درخواست های مشتریان می باشد و سایت های فروشگاهی معمولا با وردپرس طراحی می شوند. اما گاها بر سایت نیاز مشتریان و با توجه به روند توسعه کسب و کار طراحی سایت اختصاصی هم برای سایت های فروشگاهی انتخاب خوبی است. تیم ویستا با داشتن تیم حرفه برای طراحی سایت اختصاصی ، سایت شما را با مناسب ترین هزینه طراحی سایت فروشگاهی طراحی می کند. برای اطلاع از روند کار با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

قیمت طراحی سایت کاریابی

پکیج پایه

15.200.000 تومان

پکیج متوسط

19.500.000 تومان

پکیج پیشرفته

27.800.000 تومان

طراحی سایت کاریابی یک از انواع طراحی سایت اختصاصی است که شرکت ویستا آماده  خدمت رسانی به شما می باشد. سایت های کاریابی امکان  جستجوی و ارسال رزومه برای موقعیت های شغلی مورد نظر کاربران را فراهم می کند.  یکی از ویژگی های مهمی در این سایت وجود دارد ،فیلتر کردن موقعیت های شغلی بر اساس شهر ، نوع و عنوان شغل است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بییبیش تر در مورد هزینه طراحی سایت کاریابی با مشاورین ویستا تماس بگیرید.

نمونه کار طراحی سایت ویستا

شما از طریق نمونه کار های هر شرکتی متوجه خواهید شد که هر شرکتی تا چه میزان مهارت و تجربه دارد. شرکت های طراحی سایت برای این که بتوانند مهارت خود را نشان دهند باید نمونه کار های قوی ارائه دهند.ما در این بخش چندین نمونه کار طراحی سایت ارز دیجیتال، فروشگاهی ، خدماتی ، شرکتی را برای شما قرار داده ایم.

طراحی سایت وکلا

سایت وکلا و آموزش مسائل حقوقی

سایت بازاریابی دیجیتال

سایت شرکت نرم افزاری

سایت خانم دکتر میرم قلی زاده

سایت دکتر مریم قلی زاده

سایت آگهی فروش

سایت فروش کالای خانه و آشپزخانه

تهیه غذای آنلاین

سایت فروش غذا

سوپرمارکت آنلاین

سایت فروشگاه اینترنتی

سایت موشن گرافیک

مشاوره رایگان و سفارش طراحی سایت

شما برای سفارش طراحی  سایت و سئو سایت خود و اطلاع از قیمت طراحی سایت وردپرس و اختصاصی نیاز به مشاوره دارید . ویستا در این راه به شما کمک می کند . کافیست تا از طریق شماره های تماس و یا فرم زیر اقدام کنید. 

مشاوره
بنر-قیمت-طراحی-سایت
نمایش ویدیو درباره بنر-قیمت-طراحی-سایت

تنها با صرف چند دقیقه بر عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت مسلط شوید!!!

با دیدن این ویدئو می توانید به طور خلاصه با   قیمت طراحی سایت با وردپرس آشنا شوید. پس این ویدئو را از دست ندهید!

چرا قیمت طراحی وب سایت برای ما مهم است؟

معمولا بیش تر مردم ارزانی رو دوست دارن . این موضوع در طراحی وبسایت حرفه ای برای کسب و کارشون هم بی تاثیر نیست. پس اون ها به دنبال طراحی سایت ارزان میرن . اما این رو نمی دونن که این اتفاق می تونه در آینده به ضررشون تموم بشه و هزینه های زیای برای رفع اون بپردازن. بهتون پیشنهاد می کنیم تا مقاله که در زمینه بهتون پیشنهاد می کنیم تا مقاله  چرا طراحی سایت ارزان نیست رو مطالعه کنید. بر عکس این موضوع هم وجود داره. یعنی برخی از افراد هم هستن که فکر می کنن با پرداخت هزینه های بالا برای طراحی سایت سایت با کیفیت تحویل میگیرن.

برخی از شرکت های طراحی سایت از نا آگاهی شما سو استفاده می کنند و تعرفه طراحی سایت با وردپرس شما رو بالا می برن. اگه می خواین در دام چنین شرکت هایی نیفتید باید در مورد عواملی که می تونن قیمت ساخت سایت شما رو تغییر بدن رو مطالعه کنین . اینطوری می تونید با مدیریت هزینه هاتون یک سایت حرفه ای از یک شرکت طراحی سایت حرفه ای دریافت کنین. 

قیمت گذاری طراحی سایت

مدیریت هزینه های کسب و کار

شناخت شرکت طراحی سایت معتبر

تشخیص سایت های حرفه ای

آگاهی از روند کار شرکت ها

6 گام در تعیین عوامل موثر بر تعرفه طراحی سایت

هزینه های طراحی سایت به دو بخش تقسیم می شوند . یکی هزینه های آشکار طراحی سایت که مشتریان بیش تر با آن سرو کار دارند و دیگری هزینه های پنهان که شامل هزینه هاست ، تولید محتوا و… می باشد که باید با آن ها آشنا باشیم. برای آشنایی با هزینه های پنهان پیشنهاد می کنیم مقاله ما که در مورد هزینه های پنهان طراحی سایت است را از دست ندهید. عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت هم همان هزینه های پنهان طراحی سایت محسوب می شوند. به طور کلی 6 عامل می تواند هزینه طراحی سایت با وردپرس و اختصاصی شما را تغییر دهد که در این صفحه به شما معرفی می کنیم.

قابلیت های عمومی مؤثر بر قیمت طراحی سایت

قابلیت هایی که به طور کلی در طراحی سایت همه وب سایت ها تاثیر گذارند. برای مثال سایت های داینامیک که دارای پنل مدیریتی هستند و می توان تعییرات را در کوتاهترین زمان انجام داد نسبت به سایت های استاتیک هزینه بیش تری نیاز دارند. به همین ترتیب برای سایر قابلیت ها به همین شکل است. توی جدول زیر می تونید قابلیت های عمومی سایت مثل قیمت طراحی سایت ریسپانسیو و یا قیمت طراحی سایت چند زبانه رو مشاهده کنین.

هزینه طراحی سایت استاتیک

سایت استاتیک یا داینامیک

درجه اهمیت : بسیار زیاد

زمان: افزایش %30 زمان   

قیمت : افزایش 50درصد

قابلیت ریسپانسیو

درجه اهمیت: بسیار زیاد

زمان: افزایش 60درصدی

هزینه :افزایش 45 درصد 

نوع CMS سایت

اهمیت: بسته به شرایط

زمان: افزایش 80 درصدی

هزینه: افزایش تا 10 برابر 

میزان هاست مصرفی

درجه اهمیت: متوسط

زمان: تاثیری ندارد.

قیمت : افزایش55 درصد

تعداد زبان های سایت

اهمیت: بسته به شرایط

زمان: افزایش 50 درصدی 

هزینه: افزایش 20 درصدی

نوع CMS موثر بر هزینه طراحی سایت

CMS  به معنی سیستم مدیریت محتواست که یک سیستم نرم‌افزاری تحت وبه و بوسیله اون می‌تونید، بدون دانش برنامه نویسی خودتون محتوای سایتتون را مدیریت و بروزرسانی کنید. CMS ها به دو روش وردپرسی و اختصاصی طراحی می شن. برای مثال افزونه ها و قالب های وردپرسی می توانند روی قیمت طراحی سایت وردپرس و نحوه قیمت گذاری طراحی سایت تاثیر بگذارند . بهتون پیشنهاد می کنیم تا مقاله ما در مورد “عوامل مؤثر در قیمت طراحی سایت وردپرس” رو مطالعه کنین.

پوستر-cms
نمایش ویدیو درباره پوستر-cms

تاثیر اعتبار شرکت روی قیمت طراحی سایت

خب ، در بخش های بالاتر راجع به قابلیت های سایت ها و تاثیرشون تو هزینه راه اندازی سایت صحبت کردیم . ولی یه بحث دیگه ای که این وسط مطرح می شه ، بحث شرکت طراحی سایته. کسی که می خواد کلی پول و زمان هزینه کنه و یه سایت همه چی تموم برای خودش یا کسب و کارش طراحی کنه ، کجا باید بره ، چه شرکت هایی مناسبند ؟ هزینه طراحی سایت در کدام شرکت ها با توجه به خدماتشون مناسبه؟ ما در بخش های بالاتر “مقایسه شرکت های طراحی سایت ” رو آوردیم تا بتونید تصمیم گیری راحت تری داشته باشید.

مقایسه تعرفه طراحی سایت در شرکت های طراحی سایت

برای این که بتونید سایتتون رو به یک شرکت طراحی سایت معتبر بسپرید، باید پارامتر های تاثیرگذار در شرکت هارو با هم مقایسه کنید. اولین و مهم ترین عامل هم برآورد هزینه طراحی سایت اون شرکته. اما به این معنی نیست که اگه شرکتی قیمت پایینی برای طراحی سایت خودش ارائه داده پس اون شرکت خوبیه . چون از کیفیت خدمات شرکت اطلاعی نداریم .با بررسی نمونه کارهای شرکت ها می تونید تا حد زیادی از کیفیت خدمات مطلع بشین. ما در این بخش چندین شرکت طراحی سایت رو از نظر هزینه طراحی سایت با وردپرس و کیفیت نمونه کار ها مقایسه کردیم. نگاهی به این جداول بیندارید و قیمت طراحی سایت فروشگاهی و انواع دیگر را بررسی کنید.

کیفیت خدمات
طراح وب 71%

پرسنل شرکت :25 نفر

قیمت خدمات :  گران

شرکت طراحی سایت وب وان

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 12 میلیون

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 78%

پرسنل شرکت :20 نفر

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11 میلیون

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

پرسنل شرکت :60 نفر

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30 میلیون

طراحی سایت با cms شروع از : 14.8 میلیون

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 58%

پرسنل شرکت :12 نفر

قیمت خدمات : بسیار گران

پیام آوا پردازش-min

طراحی سایت کدزنی شروع از :70 میلیون

طراحی سایت با cms شروع از : 30 میلیون

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 63%

پرسنل شرکت :40 نفر

قیمت خدمات : ارزان

لوگو تابان شهر

طراحی سایت کدزنی : 

طراحی سایت با cms شروع از : 3 میلیون

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 66%

پرسنل شرکت :25 نفر

قیمت خدمات : گران

آویناپرداز- شرکت آوینا پرداز-min

طراحی سایت کدزنی شروع از : ندارد

طراحی سایت با cms : شروع از 6.5 میلیون

خدمات :

تاثیر ظاهر سایت روی هزینه طراحی وبسایت

مهم ترین قیمت طراحی یک وب سایت ظاهر اونه که بهش طراحی بصری یا طراحی رابط کاربری (UI) میگن . طراحی بصری همون چیزیه که با چشم دیده می شه . رنگ ها ، اشکال ، تصاویر ، فونت ها و یا حتی فضای سفید جز ظاهر اصلی سایت محسوب میشن. در کنار اون طراحی تجربه کاربری (UX) هم داریم که به تجربه کاربر در هنگام استفاده از سایت بر می گرده. آمارها نشون داده که بیش از ۵۰٪ از مخاطبان، اعتبار سایت‌ها را بر اساس جذابیت بصری ارزیابی می‌کنن. جذابیت بصری یا تجربه کاربری باعت می شه تا افراد در نکاه اول به سایت جذب شده و ماندگاری اون ها در سایت بیش تر می شه. با توجه به این توضیحات میشه تاثیر UI و UX رو بر قیمت طراحی سایت رو درک کرد..

نقش جذابیت بصری در طراحی سایت چیست؟

جذابیت بصری  بیشتر از هرچیزی جلب توجه می‌کنه

بردباری مخاطبان در نادیده گرفتن خطاهای سایت بیشتر می‌شه

هرچی برداشت اول بهتر باشه مخاطب بیشتر تو سایت می‌مونه

ارتباط بیشتر مخاطب با سایت شما باعث موفقیت شماست

کیفیت پشتیبانی مؤثر بر قیمت طراحی سایت

پشتیبانی سایت یعنی هر روز به سایت سر زده بشه و بخش‌های مختلفش تست بشه تا اگه مشکلی به وجود اومده بود به سرعت رفع بشه. در صورت بی توجهی به این مسائل، سایتتون با نارضایتی و بی اعتمادی مشتری همراه میشه که در نتیجه باعث میشه مشتری‌های زیادی رو از دست بدید. اما سوالی که پیش میاد اینه که پشتیبانی تعرفه طراحی سایت رو چقدر تغییر میده ؟

شرکت‌های معتبر معمولا نیروهایی برای پشتیبانی سایت دارن. پشتیبانی می‌تونه توسط افرادی که سایتتونو طراحی کردن انجام بشه. اما اگه نیاز به یه پشتیبان تخصصی برای سایتتون دارین می‌تونین این مورد رو به شرکت مربوطه اعلام کنین. راستی اینو بگم که تمامی پشتیبانی‌های سایت‌های طراحی شده توسط ویستا همشون یکسال پشتیبانی رایگان دارن و هزینه طراحی سایت رو تغییر نمی دن .اینو در نظر بگیرین که خیلی از مسائل مربوط به بعد از طراحی سایته. به خاطر همین میگم پشتیبانی رو دست کم نگیرین. 

هزینه‌های پشتیبانی به مسائل مختلفی بستگی داره. با یه جستجوی ساده تو اینترنت متوجه میشید که بسته به موارد مختلف، پشتیبانی یه سایت وردپرسی بعد از طراحی سایت وردپرس چیزی حدود ۳۰۰ هزار تومن تا ۱ میلیون تومنه. هرچی تعداد موارد پشتیبانی بیشتر و پیچیده تر باشه این هزینه بیشتر میشه. راستی اگه سایتتون وردپرسی نباشه بازم هزینتون بیشتر میشه. مشاورین ویستا هنگام عقد قرارداد هزینه‌‌های دقیق رو به شما اعلام می‌کنن.

معمولا هنگام عقد قرارداد با شرکت پشتیبانی، تمامی مواردی که شامل پشتیبانی میشن بررسی می‌شن که اگه مشکلی توی هر کدوم از موردا به وجود بیاد شرکت موظفه به سرعت ایرادات رو رفع کنه. در واقع شرکت موظفه انتظارات مشتری رو به بهترین وجه برآورده کنه. خیلی وقتا مشکلاتی به وجود میاد که وظیفه پشتیبانی سایت نیست ولی پشتیبانان ویستا با کمال احترام این مشکلات شما رو هم حل می‌کنن و برای رضایت مشتری تمام تلاششون رو می‌کنن.

پشتیبانی شامل رفع ایرادات، پشتیبان گیری، تغییر ساختار سایت و بروزرسانی‌های مربوطه هست. اما در صورتی که قراداد سئو رو هم با شرکت ببندید می‌تونید موارد دیگه مانند تغییر محتوا، اضافه کردن محتوا و بروزرسانی مطالب قدیمی رو هم به شرکت پشتیبان بسپارین که البته هزینه بیشتری را داره. سئو سایت کمک می‌کنه سایتتون همیشه تو رتبه‌های برتر گوگل قرار بگیره و به فروشتون کمک زیادی می‌کنه. 

قیمت-پشتیبانی-سایت
گام پنجم

تاثیر سئو روی هزینه طراحی سایت

سئو-موثر-بر-قیمت-طراحی-سایت

شاید این کلمه رو شنیده باشیدش ؛ سئو سایت. ولی خب اینکه سئو چیه و اصلا چه ربطی به هزینه طراحی وب سایت داره سوالیه که توی این گام باید بهش پاسخ بدیم. سئو یا SEO مخفف سه واژه در زبان انگلیسی ( Search Engine Optimization ) به معنی بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو هست.  موتور جستجو همون گوگل خودمونه ؛ شما موتور جستجو رو همون گوگل فرض کنید. سوال بعدی اینه که سئو به چه دردی می خوره ؟ شما وقتی کلمه ای روی توی گوگل سرچ می کنین ، نهایتا صفحه اول و دوم گوگل رو سرچ می کنین.طبق آمار ، حدود 30 تا 40 درصد از جستجو کنندگان ، روی همون لینک اول کلیک می کنند . هر چی که لینک جایگاهش پایینتر بره احتمال ورود کاربر به سایت هم کمتر می شه. حتما الان می گید : ای بابا ، هزینه طراحی سایت کم بود ، این سئو هم اضافه شد بهش .اما این نکته رو باید بدونین که چون سایت بدون سئو اونچنان توی نتایج گم میشه که حتی خودتونم نمی تونین پیداش کنید.

مقالات ویستا در مورد هزینه طراحی سایت رو از دست ندین...

سوالاتی که شما پرسیده اید...

طبق قوانین ویستا، 45 درصد مبلغ از قیمت طراحی وب سایت پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد و مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

معمولا زمان استاندارد انجام پروژه های  ساخت وب سایت ،بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی سایت شما مشخص خواهد شد.

تیم ویستا پس از تکمیل طراحی سایت شما، تا یک سال بصورت کامل از تمام مسائل فنی سایت شما پشتیبانی خواهد کرد. پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و درخواست های خود را بصورت کامل به اشتراک بگذارید.پس از بررسی دقیق هزینه طراحی سایت حرفه ای ، هزینه طراحی سایت وردپرس و کلیه موارد تیم مارکتینگ ویستا بهترین بسته را به شما پیشنهاد خواهد داد.

شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید.همچنین می توانید در پنل ادمین خود به به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

پرسش و پاسخ

44 پاسخ

 1. سلام . توی فرمی که برای محاسبه آنلاین قیمت طراحی سایت گذاشتین یک لیستی از قیمت انواع سایت ها وجود داره .
  میخاستم بدونم این قیمت این پکیج ها دقیق هستند یا ممکنه که تغییر کنه

  1. سلام دوست عزیز
   قیمت هایی که در این فرم ها وجود دارند تخمینی از هزینه طراحی سایت شما می باشد . قیمت دقیق سایت شما بعد از بررسی نیار های مورد نظر طی یک جلسه مشخص می شود.

  1. سلام آقای توکلی
   قیمت ساخت سایت گردشگری به صورت پایه چیزی در حدود 9 میلیون تومنه که این قیمت با توجه به موارد درخواستی شما تغییر می کنه . برای اطلاعات بیش تر در مورد هزینه طراحی سایت خود با مشاورین ویستا تماس بگیرید.

 2. سلام
  شما سایت های پزشکی هم طراحی می کنید ؟
  نحوه قیمت گذاری طراحی سایت پزشکی به چه صورته ؟ چه عواملی در قیمت سایت پزشکی تاثیر داره؟

  1. سلام
   بله . تیم ویستا طراحی انواع سایت های پزشکی رو انجام میده . شما می توانید با مراجعه به صفحه طراحی سایت پزشکی نمونه کار های ویستا و ویژگی های سایت های پزشکی رو مشاهده کنید .
   برای برآورد هزینه طراحی سایت به صورت تخمینی میتونید از طریق فرمی که در این صفحه قرار داده شما قیمت ساییتون رو به صورت تقریبی محاسبه کنید.

 3. سلام
  میخاستم در مورد قیمت طراحی سایت مشابه دیجی کالا بدونم . میشه در این مورد راهنمایی کنید ؟

 4. سلام . من یه سایت فروشگاهی دارم که طراحی و محصولات اون به روز نیستند و الان میخام که طراحی سایتم به صورت حرفه ای و به روز طراحی بشه .
  من نمونه کار های سایت های فروشگاهی شما رو دیدم . خیلی خوب و به روز بودن . شما طراحی یه سایت قدیمی رو هم انجام میدین ؟
  آیا قیمت طراحی سایت با سایتی که میخاد از نو طراحی بشه فرقی داره یا نه ؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله – تیم ویستا باز طراحی سایت های قدیمی شما رو انجام میده . با توجه به این که طراحی سایت شما از صفر انجام می شود و یا حتی در مواقعی قالب سایت شما تغییر می کنه و به روز میشه ، صرف نظر از قیمت هاست و دامنه قیمت سفارش طراحی سایت شما با سایت هایی که از صفر طراحی می شوند تفاوتی نمی کند. با این حال شما توانید برای اطلاعات بیش تر با مشاورین ویستا تماس بگیرید

 5. سلام
  مطالب سایتتون واقعا خیلی خوب و مفیده . نمونه کارهاتونم عالی بود . به کارتون ادامه بدین

  1. سلام زهرا جان
   از توجه و حمایت شما بسیار سپاسگزاریم .خیلی خوشحالیم که مطالب سایت مفید بودن براتون .

  1. سلام دوست عزیز
   هزینه طراحی سایت فروشگاهی همون با امکانات پایه 5 میلیون تومنه . اما اگر بخواین امکانات بیشتری به سایتتون اضافه کنید با توجه به اون هزینه سایت افزایش پیدا می کنه . پیشنهاد می کنیم در بخش برآورد هزینه طراحی سایت ، امکانات موردنظرتون رو اعلام کنید تا یه قیمت حدودی بهتون اعلام کنیم.

 6. سلام وقتتون بخیر
  ما قصد طراحی یک سایت شرکتی رو داریم که توی اون محصولات و خدمات خودمون رو معرفی کنیم . آیا امکانش هست که در کنار معرفی محصولات ، یک فروشگاه اینترنتی در سایت راه اندازی کنیم و محصولاتمون رو به فروش برسونیم ؟ هزینه طراحی سایت شرکتی با داشتن فروشگاه اینترنتی حدودا چقدر در میاد ؟

  1. سلام دوست عزیز
   معمولا در طراحی سایت های شرکتی با داشتن امکانات فروشگاه اینترنتی در نظر گرفته نمی شود . اگر بخواهید سایت شرکتی خود را به فروشگاهی تبدیل کنید باید یک سری موارد را تغییر دهید. اما اگر می خواهید سایت شرکتی خود را فروشگاهی طراحی کنید باید از قبل با طراحان سایت ما در میان بگذارید . پایه نرخ طراحی سایت شرکتی 12 میلیون تومان است . اما اگر بخواهید سایتتان فروشگاهی طراحی کنید هزینه آن افزایش می یابد. برای اطلاع دقیق از هزینه طراحی سایت شرکتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 7. سلام . وقتتون بخیر
  برای طراحی سایت ارز دیجیتال می شه از وردپرس استفاده کرد ؟ قیمت طراحی سایت صرافی با وردپرس چقدر میشه ؟

  1. سلام دوست عزیز
   سایت های ارز دیجیتال و رمز ارز ها به دلیل این که دارای قابلیت های منحصر بفرد و متفاوتی هستند ، وردپرس توانایی پیاده سازی اون ها رو نداره . برای طراحی سایت صرافی باید حتما از cms های اختصاصی استفاده بشه که پایه قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال چیزی در حدود 80 میلیون تومنه .

 8. برای سفارش یک سایت کوچک شرکتی با حداقل امکانات چه هزینه ای حدودا باید پرداخت کنیم؟

  1. سلام و احترام خدمت جناب جابران عزیز.
   هزینه طراحی سایت شرکتی با هاست عادی یک گیگابایت ، قیمتی در حدود 6 میلیون تومان داره که قیمت پایه برای سایت شرکتی به حساب میاد.
   اگر بخواین که هاست بهتر و یا امکانات بهتری داشته باشه ، قیمتش بالا تر میره.

 9. سلام و خسته نباشید
  مطالبی که توی صفحه در مورد عوامل مؤثر بر قیمت طراحی سایت عالی بود .
  فقط چرا هزینه طراحی وب سایت توی شرکت ها انقدر متفاوته ؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیلی خوشحالیم که مطالب سایت براتون مفید بوده .
   قیمت گذاری برای طراحی سایت در شرکت می تونه بر اساس عوامل مختلفی مثل تعداد پرسنل و یا تنوع خدمات شرکت باشه .درسته که قیمت طراحی سایت میتونه فاکتور مهمی باشه اما اون چیزی که برای شما اهمیت داره بررسی همه فاکتور ها برای انتخاب شرکت طراحی سایته .

  1. سلام سینا جان
   قیمت پایه برای سایت های فروشگاهی 5 میلیون تومنه که با افزایش امکانات مورد نظرتون قیمت سایتتون افزایش پیدا می کنه . برای اطلاعات دقیق تر از هزینه طراحی سایت فروشگاهی با امکانات مورد نظر خود می تونید با مشاورین ما تماس بگیرید تا در این زمینه به ظور کامل شما رو راهنمایی کنند.

 10. سلام وقتتون بخیر
  خیلی ممنون از مطالب مفیدتون .
  توی فرم محاسبه قیمت ، هزینه طراحی وب سایت با سئو سایت محاسبه شده یا قرارداد های سئو جدا هستن ؟

  1. سلام زهرای عزیز
   هزینه هایی که در فرم محاسبه قیمت قرار داده شده بدون محاسبه هزینه سئو هستند . برای اطلاع از هزینه های سئو می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 11. سلام . برای راه اندازی سایت خرید و فروش کیف و کفش چقدر باید هزینه کنم ؟

  1. سلام سارا جان .
   هزینه سایت های فروشگاهی در ویستا از 5 میلیون تومن شروع میشه که این قیمت با افزایش امکانات مورد نظر شما تغییر می کنه . برای اطلاعات بیش تر در مورد قیمت طراحی سایت فروشگاهی می تونید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 12. سلام . برای طراحی یک سایت شرکتی که زبان انگلیسی هم ساپورت کنه چقدر باید هزینه کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز . ما طراحی سایت شرکتی شما رو با تمامی امکانات مورد نظرتون انجام میدیم . در حال حاضر قیمت طراحی سایت شرکتی با وردپرس چیزی در حدود 6 میلیون تومنه . اما اگه بخواید به صورت چند زبانه براتون طراحی بشه ، به ازای هر زبان 25 درصد کل قرارداد به مبلغتون اضافه میشه . شما میتونید برای اطلاعات بیش تر و دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید تا در این زمینه به طور کامل شما رو راهنمایی کنند.

 13. سلام
  ببخشید اگه بخوام یه سایت با وردپرس طراحی کنم حدودا چقدر باید هزینه کنم ؟
  در زمینه فروش پارکت و موکت و اینجور چیزا فعالیت می کنم.

  1. با عرض سلام
   هزینه طراحی فروشگاه اینترنتی با وردپرس در حالت پایه ، هزینه ای حدود 5 میلیون داره . که می تونین در قسمت براورد هزینه طراحی سایت ، شرایط خودتون رو تعیین کنید تا یه قیمت حدودی رو بهتون اعلام کنه.
   برای آگاهی از قیمت دقیق طراحی سایت فروشگاهی با شرایط مخصوص خودتون ، می تونید با مشاوران ما در تماس باشین.

 14. سلام
  این فرمی که برای محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت گذاشتین برای سایت های وردپرسی هستند یا اختصاصی ؟

  1. سلام دوست عزیز
   فرم محاسبه قیمت طراحی سایت فعلا برای سایت های وردپرسی در نظر گرفته شده اما به زودی سایت های اختصاصی رو هم به فرم اضافه می کنیم تا بتونید با انتخاب نوع CMS قیمت سایتتون رو به صورت تقریبی محاسبه کنید.

 15. سلام وقتتون بخیر
  من یه اپلیکیشن برای شرکتم سفارش دادم . الان میخام در کنار اون یه سایت شرکتی هم داشته باشم که به اپلیکیشن متصل باشه . برای همین به یه سایت اختصاصی نیاز دارم . میخاستم بدونم هزینه طراحی سایت شرکتی به صورت اختصاصی چقدر میشه؟

  1. سلام دوست عزیز
   طراحی سایت های شرکتی به صورت اختصاصی با توجه به موارد مورد نیاز شما قیمت گذاری می شن . برای اطلاع از قیمت طراحی سایت شرکتی اختصاصی از طریق فرم مشاوره و یا شماره تماس هایی که در این صفحه قرار داده شده با مشاورین ما تماس بگیرید.

 16. سلام وقتتون بخیر
  چرا توی صفحتون جدول قیمت طراحی سایت برای انواع کسب و کار ها رو نذاشتین ؟ من می خوام یه سایت خرید و فروش املاک سفارش بدم . می خواستم بدونم رنج قیمت طراحی سایت شرکت شما حدودا چقدره ؟

  1. سلام دوست عزیز
   وقت شما هم بخیر
   شما می توانید برای اطلاع از قیمت طراحی سایت املاک خود از طریق فرم محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت موارد مورد نیاز خود را علامت بزنید تا قیمت حدودی به شما نشان داده شود.

 17. سلام و احترام
  شما سایت خرید و فروش ارز دیجیتال هم طراحی می کنید ؟ قیمتش حدودا چقدر میشه ؟

  1. با سلام و احترام خدمت جناب حسینی عزیز.
   سایت های صرافی و خرید و فروش رمز ارز ها به نسبت قابلیت هایی که داره میتونه خیلی متفاوت باشه. ولی برای اینکه بتونید یه پیش زمینه در مورد قیمتش داشته باشید ، بگم که هزینه طراحی سایت صرافی شبیه نوبیتکس و والکس ، چیزی حدود 80 میلیون میشه.

  1. با عرض سلام و احترام
   وردپرس به دلیل اینکه یه سیستم مدیریت محتوای آماده هست و برای طراحی سایت نیاز به کد زنی نداره ، قیمت کمتری هم نسبت به سایت هایی که کد زنی شده اند داره.

 18. سلام . وقتتون بخیر
  من یه سایت آموزشی برای مدرسه می خواستم که یک سری امکانات برای آموزش آنلاین داشته باشه . میشه در مورد قیمت طراحی سایت مدرسه راهنمایی کنید ؟

  1. سلام آقای صادقی . هزینه طراحی سایت مدرسه چیزی در حدود 8 میلیون تومنه . البته این قیمت تقریبیه و به یه سری عوامل بستگی داره که میتونه قیمت اون رو افزایش بده . برای آگاهی دقیق از قیمت می تونید شماره تماس خودتون رو در باکس مشاوره قرار بدید تا مشاوران ویستا باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.4/5 (55 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا