قیمت سئو تضمینی

قیمت ، همیشه مهمترین عامل برای تصمیم گیری برای تهیه یا عدم تهیه یک محصول یا خدمت بوده و خواهد بود. سئو هم از این قضیه مستثنی نیست. قیمت سئو ، به نسبت دیگر خدماتی که برای یک کسب و کار انجام می شود مانند قیمت طراحی سایت ، می تواند متفاوت باشد.برای اینکه کمکی کرده باشیم ، عوامل موثر بر قیمت سئو را در ادامه برایتان آورده ایم تا بتوانید با چشمانی باز پای میز مذاکره با یک شرکت سئو بنشینید.

برآورد هزینه سئو و عوامل موثر بر قیمت سئو

پس از اینکه به اهمیت بالای بهینه سازی سایت خود واقف شده و بعد از طراحی وب سایت تصمیم نهایی برای انجام سئو سایت گرفتید، احتمالا اولین سوالی که در ذهنتان می‌چرخد این است که برای این کار باید از نظر مالی چقدر هزینه کنیم؟ تیم سئو شرکت ویستا این مقاله را جهت راهنمایی کامل شما عزیزان در مورد لیست قیمت سئو فراهم کرده است.

توجه کنید سئو یک کالا نیست که قیمت مشخص و ثابت داشته باشد. سئو ترکیبی از علم و هنر است. بنابراین تحت شرایط مختلف قیمت‌ متفاوتی خواهد داشت. اما عمده ترین عامل تاثیرگذار در هزینه بهینه سازی سایت ، نوع قرارداد شما با شرکت است. منظور از نوع قرارداد از نظر زمانی و حجم کار مورد نیاز بر اساس الویت‌های شماست. بهترین شرکت های سئو کار معمولا چند نوع قرارداد در اختیار مشتریان خود قرار می دهند تا مشتری بتواند بهترین انتخاب را از میان لیست قیمت سئو داشته باشد. انواع قراردهای سئو به چه صورتی است؟

حوزه فعالیت

نمونه کار های سئو سایت ویستا

samenmark.com
ثامن مارک

لوگو فلزی

مارک فلزی

مارک سازی

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

electeropakhsheamin.ir
الکترو پخش امین

داکت

داکت ساده

ترانکینگ

گیرنده دیجیتال

و بسیاری بیشتر

ptzmed.com
فروشگاه شفا

تجهیزات زیبایی

درما اف

مینی هایفو

دستگاه پلاسما

و بسیاری بیشتر

bnksanat.ir
فروشگاه بانک صنعت

گیج فشار و دما

پدال صنعتی

میکروسوئیچ

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

adibcable.com
سیم و کابل پارسا

سیم و کابل

کابل آلومینیوم

خرید سیم و کابل

سیم شبکه

کابل مفتول

adibcable.com
سیم و کابل پارسا

تجهیزات زیبایی

کابل سه فاز

سیم ارت

کابل قدرت

و بسیاری بیشتر

mahdeabzar.com
مهد ابزار

خرید ابزار

ابزار صنعتی

مینی فرز

ابزار نجاری

ابزار فروش

mahdeabzar.com
مهد ابزار

کمپرسور باد

فرز آهنگری

بکس بادی

ابزار بادی

و بسیاری بیشتر

تاثیر حوزه فعالیت در تعرفه سئو سایت

تاثیر حوزه فعالیت بر هزینه سئو یک سایت

با فرض ثابت بودن بقیه عوامل موثر در تعرفه سئو ، حوزه فعالیت بیشترین تاثیر را در قیمت خدمات سئو سایت دارد. حتما می گویید چرا و چطور ؟ پاسخ : بین کسب و کاری که میزان جستجوی ماهانه آن بسیار زیاد بوده و رقابت سنگینی بین نتایج جستجو وجود دارد ، با کسب و کاری که میزان جستجو و رقابت آن پایین تر است قطعا تفاوت زیادی وجود دارد. یکی طالب وقت بسیار زیادی برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل است و دیگری وقت بسیار کمتری را می خواهد.

 برای مثال در حوزه خرید و فروش گوشی و لپ تاپ نسبت جستجو به حوزه های دیگری مثل کیف و کفش میزان جستجویی دارد. و طبق اعلام گوگل ، کلیدواژه های “خرید گوشی” و  “خرید لپ تاپ”  به ترتیب هر کدام 2400 و 2900 جستجو در ماه دارند.

نوع سئو (از نظر پروژه) ؛ نوع سئو در هزینه سئو و بهینه سازی

درک این موضوع که چه مدلی از خدمات سئو می تواند به کسب و کار شما بیشترین کمک را بکند و کمترین هزینه را بریتان داشته باشد ، یکی از مهمترین موضوعات در کسب و کار های اینترنتی است که تصمیمش به عهده مدیر کسب و کار می باشد.

به نسبت هر نوع ، قیمت سئو هم متفاوت می شود. ممکن است شما بخواهید صفر تا صد پروژه خود را برون سپاری کنید که تعرفه سئو برای این نوع ، متفاوت از بقیه است. تعیین قیمت نهایی برای سئو منوط به تصمیم شما است که کدام یک را می خواهید برای سایتتان تهیه کنید. در ادامه انواع سئو و عوامل تاثیر گذار بر لیست قیمت سئو را برایتان به تفصیل شرح می دهیم.

سئو ساعتی ؛ هزینه سئو ساعتی

  موارد استفاده : کسب مشاوره

  مناسب برای : کسب و کار های نوپا

  هزینه: ساعتی 100 الی 500 هزار تومن

سئو ساعتی - تعرفه سئو ساعتی

تعرفه سئو ساعتی بر اساس تعداد ساعت هایی که متخصص سئو در اختیار شما می گذارد تعیین می شود. در این نوع قرارداد صاحب سایت تا حد قابل قبولی به مباحث فنی و سئویی سایت آشنا است و فقط نیاز به مشاوره دارد که با صرف چند ساعت زمان این مشاوره را از متخصص سئو دریافت میکند.

مزیت سئو ساعتی این است که با بودجه کم میتوانید در جهت افزایش سئو سایت خودتان کار کنید و به همون اندازه ای هزینه صرف کنید که نیاز دارید، اما عیب سئو ساعتی هم باید گفته بشود و آن هم لزوم  برخورداری از دانش کافی صاحب سایت از سئو و قطعی نبودن نتیجه کار می باشد.

سئو ماهانه ؛ قیمت سئو ماهانه

  موارد استفاده : افزایش رتبه سایت

  مناسب برای : هر نوع کسب و کاری

  هزینه: ماهانه 1 الی میلیون تومن

seo-monthly

سئو ماهانه ،را تقریبا می توان گفت که کامل ترین نوع سئو است که صرفا دنبال کردن هدف مشخص یا تمرکز روی کلمه کلیدی مشخصی ندارد و وضعیت سایت رو به صورت کلی از همه لحاظ ارزیابی و در جهت بهبودش تلاش می کند. تعرفه سئو ماهانه در آخر هر ماه و پس از دریافت گزارش کار از شرکت سئوکار، توسط صاحب سایت پرداخت می شود.

مزیت سئو ماهانه نسبت به سایر قراردادها محسوس و قابل توجه است. سئو ماهانه نتایج کامل، مشخص و ماندگاری دارد که کیفیت سایت را در طولانی مدت هم حفظ میکند. یکی از معایب سئو ماهانه هزینه نسبتا بالای آن است.

سئو پروژه ای ؛ لیست قیمت سئو پروژه ای

 موارد استفاده : بهبود رتبه سایت

  مناسب برای : هر نوع کسب و کاری

  هزینه: ماهانه 1 الی 10 میلیون تومن

seo-project

این نوع قرار داد با مدل های قبلی فرق می کند و پس از برگزاری جلسه بین کار فرما و شرکت سئو کار ، یک سری اهداف و نتایج نهایی برای سایت تنظیم می شود. اهدافی مثل بهبود رتبه سایت ، افزایش نرخ کلیک ، افزایش فروش ، افزایش بازدید از سایت و … . شرکت سئو بر حسب اهداف تعیین شده قیمت مشخصی را برای رسیدن به آن اهداف مشخص می کند.

مزیت سئو پروژه ای نسبت به سایر قراردادها این است که می شود از عملیات سئو در آخر گزارش کار گرفت که نتایج مشخص و ماندگاری دارد. اما یکی از معایب سئو پروژه ای هزینه نسبتا بالای آن است که ما در ویستا به صورت قسط بندی شده هزینه ها را حساب می کنیم.

قیمت سئو کلمه کلیدی ؛ قیمت پکیج سئو کلیدواژه

 موارد استفاده : افزایش نرخ کلیک

  مناسب برای : هر نوع کسب و کاری

  هزینه: شروع از ماهانه 1 میلیون تومن

seo-keyword

روند کار سئو بر حسب کلمه کلیدی به این صورت است که تعدادی کلمه یا عبارت در جلسه عقد قرارداد تعیین می شود و هدف کلی بالا اومدن سایت با کلمه های مشخص شده است. یعنی گوگل برای نتایج جستجوی کاربران سایت ما را نمایش دهد که خود مسیری برای اهداف دیگه صاحب سایت هست. 

اصلی ترین مزیت سئو کلمه کلیدی، نتیجه مشخص و قابل اندازه گیری آن است. کاملا میشه دید که کلمات کلیدی انتخاب شده تو نتایج گوگل چه رتبه ای کسب کردند. یکی از معایب سئو کلمه کلیدی هم ناپایدار بودن آن در طولانی مدت است. علاوه بر آن سئو کلمه کلیدی اگر پوشش وسیعی از کلمات را داشته باشد پرهزینه هم خواهد بود. 

سه

نوع CMS ؛ آیا CMS بر قیمت سئو وب سایت موثر است؟

اینکه اصلا CMS چه چیزی است و چرا باید بر قیمت سئو سازی سایت موثر باشد ، چیزی است که در این بخش به بررسی آن می پردازیم. پس با ما همراه باشید.

سیستم مدیریت محتوا (به انگلیسی : Content Management System ) که به اختصار CMS گفته می شود ، یک پیشخوان آماده ، برای طراحی سایت است که نیاز به طراحی سایت با کد زنی را تا حد خوبی پایین می آورد. به این دلیل نگفتم کاملا ، که سایت هایی مثل خرید و فروش رمز ارز ها و خدمات بیمه و … باید حتما کد نویسی شوند. اینکه چرا سیستم های مدیریت محتوا بر هزینه سئو وب سایت تاثیر زیادی دارد را در چند مورد بررسی می کنیم.

آسان تر بودن

  علت : وجود ابزار های مناسب

  هزینه: کاهش n درصدی هزینه با CMS آماده

آسانتر بودن سئو به دلیل وجود ابزار های مناسب

سیستم های مدیریت محتوایی آماده ، به دلیل وجود ابزار های مناسب و متعدد برای طراحی سایت و  سئو ، قیمت کمتری دارند. این کم بودن قیمت ، ممکن است برای هر سایتی متفاوت باشد. برای مثال ،سئو سایت وردپر به دلیل ابزار های کار زیادی که برای بهبود سئو وجود دارد ، آسانتر است و واضح هم است که قیمت طراحی سایت وردپرس و سئو سایت کمتری هم نسبت بقیه دارد. ولی سایت های کد نویسی شده اند و از سیستم های مدیریت محتوای اختصاصی بهره می برند ، این ابزار ها را ندارند و ممکن است حتی پیشخوان ارسال پست آماده ای هم نداشته باشد . داینامیک و استاتیک بودن CMS ها هم تاثیر زیادی در این قضیه دارد. 

همانطور که گفتیم ، هر سایتی باید به نسبت شرایطی که دارد قیمت گذاری شود و به همین دلیل است که در قسمت هزینه ، مقدار مشخصی تعیین نکرده ایم.

سریعتر بودن روند بهینه سازی

  علت : اعتبار زیاد پیش گوگل

  هزینه: کاهش n درصدی هزینه با CMS آماده

سریعتر شدن فرایند سئو با سیستم های مدیریت محتوای آماده و معتبر مثل وردپرس

سیستم های مدیریت محتوایی آماده مشهور مثل وردپرس ، به دلیل اینکه سال های زیادی است که در بازار هستند و تعداد بیشماری از آن ها استفاده می کنند ، رفته رفته اعتبار زیادی پیش گوگل پیدا کرده اند و همین موضوع باعث سریعتر شده پروسه بهبود سئو می شود که خب در هزینه سئو و بهینه سازی سایت بی تاثیر نیست. 

در میان CMS های آماده و مشهور مثل وردپرس ، جوملا ، پرستا شاپ ، دروپال و … ، وردپرس از همه پر استفاده تر و با ارزش تر است . یکی دیگر از مواردی که وردپرس را از بقیه برتر می کند ، به مورد قبلی بازمیگردد و آن هم این است که افزونه های بیشتری نسبت به همه آن ها دارد و قیمت این افزونه ها هم پایین است.

نکات راه اندازی فرشگاه اینترنتی

وضعیت فعلی سایت، چه تاثیری روی قیمت پروژه سئو دارد؟

در حال حاضر سایت شما در چه شرایطی قرار دارد ؟ وضعیت کد های آن ، محتوای صفحات یا لینک سازی های خارجی آن به چه صورت است ؟ آیا این موارد هم موثر است در قیمت سئو ؟ البته که موثر است. ممکن است سایتی ، قبلا هم در زمینه سئو و بهینه سازی قدم هایی را برداشته باشد . خب قطعا کار شرکت سئو کاهش می یابد و هزینه کمتری هم میگیرد. در ادامه مواردی که در وضعیت فعلی سایت موثر است را با هم بررسی می کنیم و میزان تاثیر آن ها بر هزینه سئو یک سایت را می سنجیم.

هزینه سئو تکنیکال

  اهمیت : بالا

 دلیل اهمیت : افزایش سرعت ، امنیت و …

  هزینه: در حدود 25 درصد از هزینه کل

سئو سبز ، یا سئو تکنیکال ، به مجموعه کار های فنی ، در ارتباط با موتور های جستجو ، ربات ها و کد های سایت می گویند. از موارد سئو تکنیکال می توان به بهینه سازی کد های صفحات ، ساختار بهینه شده برای ربات ها ، از بین بردن لینک های شکسته ، صفحات 404 ، امنیت سایت و خیلی موارد دیگر اشاره کرد. هر سایتی ، قطعا برای کسب رتبه برتر موتور های جستجو به سئو تکنیکال نیاز پیدا می کند ، چون ایرادات و مشکلاتی به وجود می آید که حل نکردن آن ها باعث می شود تا با در نتایج با سر زمین بخورید . مثلا یک کد تک خطی ای که باعث می شود تا در نتایج دیده نشویدو اصلا ربات های موتور جستجو نتوانند به شما دسترسی پیدا کنند. قیمت سئو تکنیکال هم مثل بقیه جنبه های دیگر سئو دقیقا قابل اندازه گیری نیست ولی چیزی حدود  25 درصد از کل هزینه انجام سئو را شامل می شود.

قیمت سئو داخلی

  اهمیت : بسیار بالا

 دلیل اهمیت : تولید محتوای ارزشمند ، انتقال اعتبار به صفحات

هزینه: در حدود 50 درصد از هزینه کل

سئو داخلی شامل کار هایی است که در درون سایت انجام می شود و تاثیر مثبتی را در بهینه سازی سایت دارد. کار هایی مثل تولید محتوا (که مهمترین کار در کل فرایند سئو می باشد ) ، لینک سازی داخلی و مواردی از این قبیل . تولید محتوا به تنهایی حجم بزرگی از سئو داخلی سایت را بر عهده دارد. تابحال سایت بدون محتوا در نتایج برتر دیده اید ؟ اصلا بدون محتوا چرا باید کسی به سایت ما بیاید؟ بیاید که چه چیزی را ببیند؟ 

هزینه سئو داخلی سایت ، به تنهایی نیمی از قیمت سئو وبسایت را تشکیل می دهد که اهمیت بسیار بالای آن را می رساند.

تعرفه سئو خارجی

  اهمیت : بالا

 دلیل اهمیت : شناخته شدن بیشتر ، کسب اعتبار از بقیه سایت ها

  هزینه: در حدود 25 درصد از هزینه کل

سئو خارجی ، نقش معرفی را در فرایند بالا آوردن سایت به صفحه اول گوگل ایفا می کند. یک سایت هر چقدر هم که عالی باشد ، باز هم نیاز به معرفی دارد و باید به یک روشی میان مردم شناخته شود. البته بخشی از این کار هم برای این است که گوگل درک کند که یک سایت ارزش دارد ، پس بقیه سایت ها آن را به عنوان یک سایت معتبر معرفی کرده اند. همین معرفی باعث افزایش اعتماد گوگل نسبت به سایت ما می شود. 

قیمت سئو خارجی ، حدود یک چهارم هزینه پروژه سئو را شامل می شود . که باز هم می گویم ، این اعداد همه نسبی است و ممکن است در پروژه خاصی کاملا همه این اعداد بی اعتبار شوند.

گام پنجم قیمت طراحی سایت

تاثیر شرکت سئو روی هزینه سئو سازی سایت

عامل بعدی تاثیر گذار در هزینه سئو ، شرکت انجام دهنده خدمات سئو می باشد. این عامل می تواند تا حدود زیادی هزینه سئو سایت را دستخوش تغییر کند. اعتبار ، تعداد پروژه های در دست ، پیشینه در پروژه های موفق و انصاف ، هر کدام از عوامل تعیین این هزینه هستند. گرچه ، فقط با بالا بودن هزینه سئو یک شرکت نمی توان به این نتیجه رسید که بی انصاف هستند یا اصلا خیلی معتبرند. همانطور که با پایین بودن قیمت یک شرکت نمی توان به این نتیجه رسید که با انصاف هستند یا معتبر نیستند. این ها همه عوامل تعیین کننده هزینه خدمات سئو هستند. اگر هم می خواهید قیمت هر شرکت را با هم مقایسه کنید ، باید لیست خدماتشان را بررسی و به نسبت قیمتی که پیشنهاد می دهند ببینید کدام یکی برایتان بهتر است.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران
گام شش قیمت طراحی سایت و سئو

پشتیبانی سئو چه تاثیری روی قیمت پکیج سئو دارد؟

در قسمت های قبلی با انواع و قیمت سئو برای سایت آشنا شدیم ، حالا فرض کنید که یک پکیج رو انتخاب کردیم و سایت را به رتبه اول رساندیم . تا چقدر توی این رتبه باقی خواهیم ماند ؟ اگر پس از کسب رتبه کاری انجام ندهیم به مرور موقعیتمان افت خواهد کرد. برای جلو گیری از این کار نیاز به فعالیت مستمر و رفع ایرادات پیش آمده هستیم. پشتیبانی سئو وظیفه اش نگه داشتن سایت در نتایج برتر گوگل است.

با وظایف پشتیبان سئو آشنا شدیم . بحث دیگری مطرح می شود و آن هم قیمتی است که شرکت سئو برای پشتیبانی سئو سایت در نظر می گیرد. اما این قیمت چقدره ؟ قیمت پشتیبانی سئو کاملا به میزان وظایف تعیین شده و قرارداد عقد شده بین شما شرکت سئو بستگی دارد. هر شرکت سئو بر اساس نوع پشتیبانی ای که به ارائه می دهد ، رقم متفاوتی هم درخواست می کند.

قیمت سئو سایت ارز دیجیتال

اگر مدتی است که سایت صرافی و خرید و فروش ارز دیجیتال راه انداخته اید، حتما متوجه شده اید که به چیزی بیشتر از فقط یک سایت برای جذب مشتری نیاز است. به عبارتی شما اول باید سایتتان را به کسانی که می خواهند خرید و فروش رمز ارز بکنند بشناسانید. روشی که اکثر کارشناسان حوزه دیجیتال مارکتینگ به سایت ها و کسب و کار های نوپا پیشنهاد می کنند، سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو است. بهترین مثال برای این حوزه، نوبیتکس و والکس هستند که توانسته اند با سئوی مناسب، پلتفرم خود را به خریداران و فروشندگان احتمالی رمز ارز ها معرفی کنند.

قیمت سئو سایت صرافی ارز دیجیتال به دلیل اینکه فرایند متفاوتی نسبت به سایت های فروشگاهی دارد، قیمت بیشتری هم نسبت آنها دارد. در فرم پایین می توانید حدود قیمت سئو سایت صرافی آنلاین را به نسبت  تعداد کلیدواژه های درخواستی و درجه سختی آنها محاسبه کنید.

نحوه محاسبه قیمت سئو به صورت تقریبی

توضیحات :

کلیدواژه های پایه ، کلیدواژه هایی هستند که رسیدن آن ها به نتایج برتر گوگل راحت تر بوده و به همین دلیل تعداد آن ها بالاتر و قیمت آن ها پایینتر است . که برای هر سایتی که می خواهد در نتایج جستجو جایگاهی داشته باشد ضروری است. مثلا در حوزه طراحی سایت می شود : “طراحی سایت فروشگاهی کفش مردانه

کلیدواژه های متوسط ، آن هایی هستند که دامنه وسیعتری نسبت به کلیدواژه های پایه شامل می شوند . مثل : “طراحی سایت فروشگاهی کفش

کلیدواژه های سخت ، به کلمات کلیدی ای گفته می شود که دامنه بسیار وسیعی دارند و کسب جایگاه در آن ها سخت است. مثل : “طراحی سایت فروشگاهی

کلیدواژه های خیلی سخت هم ، کلی ترین واژه های آن حوزه محسوب می شود که تمرکز خاصی روی موضوعی ندارد . مثل “طراحی سایت

لیست قیمت سئو سایت به طور کلی چقدر است؟

بعد از مطالعه تمام مطالب مربوط به قیمت سئو، عوامل موثر بر تعیین هزینه و انواع قراردادهای سئو، این سوال پیش می‌آید که با همه این اطلاعات و شرایط موجود، به طور کلی هزینه سفارش سئو برای سایت چقدر است؟ راهنمایی مختصر و مفید برای معرفی پکیج های سئو و قیمت آنها در فیلم روبرو قرار داده شده است. ضمن اینکه سه پکیج سئو با امکانات و ویژگی‌های هر کدام در قسمت زیر آورده شده است. 

مشاوره به همراه تحلیل رایگان وب سایت

یک امکان بی نظیری که ویستا در اختیار شما عزیزان قرار داده است این است که فقط کافیست شماره تماس و آدرس سایتتان را در فرم زیر برای ما بفرستید تا به صورت رایگان برای شما بررسی شود و قیمت سئو به صورت دقیق برای شما محاسبه شود.

پرسش و پاسخ در مورد تعرفه سئو

FAQ

Frequently Asked Questin

قیمت سئو بر چه اساسی تعیین می‌شود؟

به صورت کلی نوع قرارداد سئو بر حسب اینکه ساعتی، ماهانه، پروژه‌ای یا بر اساس کلمه کلیدی باشه قیمت سئو رو تعیین میکنه، علاوه بر این تعداد و میزان سختی کلمات کلیدی، میزان رقابت در حوزه مربوطه، میزان تخصص و تجربه سئو کار همه و همه تعیین کننده قیمت نهایی سئو هستن

چرا هزینه سئو در برخی شرکت ها پایین تر است؟

سئو ارزان در برخی از شرکت ها که به صورت غیر معقول با قیمت پایین کار میکنن دو دلیل میتونه داشته باشه: یا روش‌های غیراصولی و تکنیک‌های کلاه سیاه استفاده خواهند کرد یا میزانی از مهارت و تخصص خیلی پایین برای بهینه سازی سایت دارن

آیا هزینه سئو در سایت های وردپرسی و جوملا متفاوت است؟

خیر، نوع سایت در تعیین هزینه سئو نقشی نداره و سایت های وردپرس و جوملا از نظر تعرفه سئو برابر هستن

با در نظر گرفتن همه عوامل، قیمت سئو در سال 99 چقدر است؟

همانطور که در بالاتر هم دیدید ، لیست قیمت سئو به نسبت خواسته های مشتریان متفاوت خواهد بود. شما می توانید برای بررسی دقیقتر قیمت ها ، شماره تلفن را در باکس مشاوره قرار داده و پاسخ سوال خود را به صورت تخصصی تر بگیرید.

لیست قیمت سئو سایت فروشگاهی با سایر سایت‌ها فرق دارد؟

نوع سایت در تعیین قیمت سئو نقشی ندارد . بنابراین فرقی نمی کند که شما سایت خدماتی و یا فروشگاه اینترنتی دارید. سئو سایت فروشگاهی یا خدماتی یا هر نوع سایت دیگری با فاکتورهای برابر، یکسان است.

43 پاسخ

 1. وقت بخیر . هزینه صفحه اول گوگل چقدره ؟ سایتمو می تونم خودم بیارمش صفه یک یا نه ؟

  1. درود مینای عزیز .
   هزینه ، نسبت به کاری که روی سایت شما انجام میشه سنجیده میشه. مثلا اگر وضعیت سایتتون از نظر سئو خوب نباشه ، هزینه بیشتری گرفته میشه .
   بله ، خودتون هم میتونید . فقط باید پیش نیاز های سئو رو بدونید و یک استراتژی مناسب نوع کسب و کارتون و اثبات شده رو در پیش بگیرید و مو به مو ازش پیروی کنید.

 2. اینطوری که شما گفتین ، سایتای فروشگاهی میلیاردی پول در میارن . اگه اینطوری باشه همه باید برن سایت بزنن و سئو کنن و پولدار شن.

  1. سلام سیامک.
   بله ، درسته ، سایت های فروشگاهی که در رتبه های برتر گوگل قرار دارند فروش بسیار خوبی دارند.
   در مورد جمله دومتون هم بگم که : تعدا فروشگاه های اینترنتی هر روز داره بیشتر و بیشتر میشه و یه جورایی برای صفحه یک گوگل جنگ راه افتاده. و به همین دلیله که شما باید با یک شرکت معتبر برای سئو سایتتون قرار داد ببندید.

 3. قیمت افزایش سئو برای یه سایت فروش تخت و مبل چقدر میشه ؟
  تازه طراحی شده

  1. سلام خدمت جناب کیمیاگر عزیز .
   برای یک سایت نوپا ، شروع با پکیج پایه میتونه گزینه مناسبی برای شما باشه. ولی باز هم قیمت ، می تونه به نسبت انتظارات و درخواست های شما متغیر باشه.
   می تونید شماره تماس خودتون رو در فیلد مخصوص مشاوره برای ما قرار بدید تا باهاتون تماس بگیریم و قیمت دقیق سئو سایت تون رو براتون محاسبه کنیم.

 4. سلام . برای شروع کار یه فروشگاه اینترنتی وردپرس خوبه یا باید سفارش cms اختصاصی بدم ؟

  1. سلام میلاد عزیز .
   اصلا برای شروع ، وردپرس بهترین گزینه هست . چون تا مدت زیادی می تونه پاسخگوی تمامی نیاز های شما باشه. در صورتی که خواستید سایت و کسب و کارتون رو خیلی شخصی سازی و گسترده کنید ، می تونید cms اختصاصی سفارش بدید.
   از نظر هزینه انجام سئو سایت هم وردپرس خیلی براتون بهینه تر خواهد بود.

  1. سلام شیمای عزیز
   ما با توجه به خدماتی که به مشتریانمون ارائه می دیم هزینه می گیریم. از طرفی هزینه سئو ، در شرکت ما خیلی کمتر از بقیه جا ها هست ، با اینکه خدمات بیشتری هم ارائه می دیم.
   شما می خواستید سایتتون رو سئو کنید ؟ چه کسب و کاری دارید ؟

   1. آخه یکسری جا ها دیده بودم که با قیمت های پایینتر سئو انجام میدادن . بعد اومدم قیمت سایت شما رو دیدم . البته این هم بگم که واقعا خدماتشون مثل شما نبود.
    بله ، کار طراحی سایتم تازه تموم شده . می خواستم کارهای سئوش رو انجام بدم . یه سرچ زدم به شما رسیدم. البته سایت های دیگه ای هم بودن.
    من سایت فروشگاهی داشتم . و داخلش می خوام لباس زنانه بفروشم

    1. خیلیم عالی .
     اگه تمایل داشته باشید ، می تونید شماره همراهتون رو در فیلد مشاوره قرار بدید . و یه مشاوره در مورد سئو و پکیج های سئو بگیرید.

 5. ببخشید قیمت سئو برای سایت فروش لوازم التحریر که به تازگی راه اندازی شده چقدره ؟

  1. سلام صبای عزیز .
   برای سایت هایی که به تازگی راه اندازی شدند و هیچ فعالیتی در زمینه بهینه سازی نداشتند ، پکیج استاندارد سئو میتونه خیلی موثر باشه.
   با بالا تر اومدن سایتتون در نتایج میتونین پکیج های پریمیوم و پریمیوم پلاس رو تهیه کنید تا بتونین سایت هایی مثل دیجیکالا رو توی حوزه تخصصی خودتون به چالش بکشین.

  1. سلام صادق عزیز
   برای حوزه گوشی و لپ تاپ که حوزه پر سرچ و بسیار پر رقابتی محسوب میشه ، هزینه سئو بیشتر میشه. البته وضعیت فعلی سایتتون از نظر سئو داخلی و جایگاه کلیدواژه هاتون در جستجوی گوگل هم بی تاثیر نیست.
   پیشنهاد میکنم شماره ات و داخل باکس مشاوره قرار بده تا متخصصان سئو ویستا باهات تماس بگیرن و در مورد قیمت راهنماییت کنند.

  1. با سلام خدمت سیامک عزیز
   قیمت سئو برای سایت های فروشگاهی و به طور کلی هر سایتی ، متفاوت با سایت های دیگه هست. برای اطلاع از قیمت دقیق سئو ، می تونید به مشاوران ما پیام بدید وپس از بررسی سایت و حوزه فعالیتتون بهتون قیمت دقیق داده میشه.

  1. سلام و احترام خدمت جناب طهماسب پور عزیز .
   برای اینکه بتونیم قیمت دقیق برای سئو خارجی به شما بدهیم ، باید ابتدا سئو داخلی و خارجی سایتتون بررسی بشه. مثل لینک سازی های داخلی ، خارجی و …
   برای این کار شماره تلفنتون رو در قسمت مشاوره ثبت کنید تا همکاران ما باهاتون تماس بگیرند و بهتون در این باره مشاوره بدهند.

  1. با سلام و احترام خدمت جناب احمدی عزیز
   قرارداد های سئو در شرکت ویستا به صورت حداقل 6 ماهه انعقاد می شود و پس از گذشت این مدت ، یک قرار داد اضافه برای پشتیبانی سئو برای بالا نگه داشتن شما در نتایج جستجو منعقد می شود. و هزینه پشتیبانی سئو به صورت جداگانه اخذ خواهد شد.

 6. سلام و درود اگر کلیدواژه هایی که ما انتخاب میکنیم بالای 100 تا باشه قیمتش چقدر فرقی مکنه؟ بیشترین پکیج سئو تون حدود 90 تا کلمه رو سئو می کرد.

  1. با سلام و احترام خدمت جناب یار احمدی عزیز.
   به نسبت سختی کلیدواژه های انتخابی شما و همچنین تعداد آن ها ، قیمت سئو می تواند متغیر باشد. شماره خود را در باکس مشاوره قرار دهید تا متخصصان ما با شما تماس بگیرند و قیمت دقیق برای شرایط پروژه سئو سایت شما مشخص کنند.

  1. سلام شایان عزیز .
   تولید محتوا هیچ هزینه سئو اضافی ای رو شامل قراردادتون نمی کنه.
   شرکت ویستا بر خلاف بقیه شرکت های سئو ، به هبچ وجه هزینه اضافی برای تولید محتوا از مشتریان خودش نمی گیرد.

 7. سلام هزینه سئو شرکت شما برای سوپر مارکتی چه اندازه هستش ؟ همینایی هست که گفتین یا هر سایتی فرق می کنه ؟

  1. درود
   این قیمت هایی که داخل سایت قرار گرفته به صورت تقریبی و برای هر سایت متفاوته. برای قیمت دهی دقیق ، اول باید وضعیت سایت از همه نظر بررسی بشه و شما هم کلیدواژه های انتخابیتون رو هم بگید. بعد ، قیمت دقیق سئو بهتون ارائه میشه.

  1. در قیمت هم تفاوتی نمیکند.
   عوامل موثر در قیمت سئو ، فقط شامل حوزه فعالیت کسب و کار و وضعیت فعلی سایت هستش.

  1. سلام فاطمه عزیز
   خیر ، ما خدماتمون رو به همه شهر های ایران ارائه میدیم و روند انعقاد قرارداد هم خیلی راحت هستش.
   به این صورت که ما قرار داد سئو رو امضا می کنیم و با پست برای شما میفرستیم. بعد ازینکه به دستتون رسید ، شما هم امضا می کنین و برای شرکت ویستا میفرستین.
   برگذاری جلسه اهداف هم به صورت آنلاین هست .
   بعد از نهایی شدن و مشخص شدن کلیدواژه ها ، سئو کار ، کار خودش را برای بهینه سازی سایت شما شروع می کند.

 8. سلام . من توی کار ساخت یخچال های صنعتی هستم و به تازگی طراحی سایتش تموم شده. می خواستم ببینم توی حوزه ما حدود هزینه سئو چقدر میشه؟

  1. سلام و احترام خدمت جناب احمدی عزیز
   حوزه یخچال سازی ، هنوز جزء حوزه های کم رقابل برای سئو محسوب می شود . همچنین برای قیمت دهی دقیقتر میبایست سایتتون بررسی بشه.
   همچنین باید کلمات کلیدی مد نظرتون رو که می خواهید جایگاه کسب کنید رو به ما اعلام کنید تا قیمت دقیق رو بهتون اعلام کنیم.
   پیشنهاد می کنم شماره تماستون رو در قسسمت مشاوره همین صفحه قرار بدین تا یه مشاوره رایگان و جامع رو در مورد سئو ، قیمت سئو و شرایطش دریافت کنید.

 9. با عرض سلام و خسته نباشید
  شما ارائه خدمات به شهر هایی غیر از شهر تهران هم دارید ؟
  بنده از شیراز هستم.

  1. با سلام و احترام خدمت جناب شایگان گرامی
   بله . ما به تمام نقاط کشورمون خدمات ارائه می دیم و فرایندش هم دقیقا مثل کسانی هستند که داخل تهران زندگی می کنند. خیلی فرقی نمیکنه و نیازی به نگرانی نیست. پیشنهاد می کنم به صفحه سئو سایت در شیراز یه سری بزنید.
   همچنین می تونید شماره تماستون رو در قسمت مشاوره برامون بفرستید تا باهاتون تماس بگیریم و راهنماییتون کنیم.

   1. سلام. در مورد قرارداد سئو در شهرهای دیگر شیوه ی برگزاری جلسات به چه صورته؟ آیا حتما باید حضوری باشه؟

    1. با سلام و احترام
     جلسات برای مشتریانی که در شهر های دیگر ، به صورت غیر حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. و هیچ جای نگرانی نیست.

  1. با سلام و احترام
   قیمت سئو کلمه کلیدی ، می تونه به نسبت هر کلمه خیلی متفاوت باشه . قیمت ثابتی براش نمیشه در نظر گرفت .
   ممنون میشم اگه حوزه کاریتون رو بگید
   همچنین می تونین شماره تماستون رو در باکس مشاوره وارد کنید تا همکارانمون باهاتون تماس بگیرن و بهتون از بابت قیمت و شرایط مشاوره بدن.

  1. سلام میلاد عزیز
   اگر قیمت حدودی می خواهی ، برای شروع کار پکیج پایه به قیمت 5 میلیون برات مناسبه ولی برای قیمت دهی دقیق ، اول باید وضعیت سایتت به طور کامل بررسی بشه. مواردی مثل بهینه بودن یا نبودن کد ها ، محتوای داخل سایت و چیز های دیگه موثر در قیمت سئو .
   پیشنهاد می کنم شماره ات رو در باکس مشاوره برامون بفرستی تا تیم پشتیبانی ویستا باهات تماس بگیره و تمام راهنمایی های لازم بهت ارائه بشه.

 10. خیلیم عالی .
  اگه تمایل داشته باشید ، می تونید شماره همراهتون رو در فیلد مشاوره قرار بدید . و یه مشاوره در مورد سئو و پکیج های سئو بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.3/5 ‏‫(32 نظر)‬