سئو سایت ارز دیجیتال

بعد از ساخت سایت ارز دیجیتال نوبت به سئو سایت ارز دیجیتال می رسد. از آن جایی که رقابت در سایت های صرافی آنلاین زیاد است، ما به شما پیشنهاد می کنیم تا سئو سایت خود را از قلم نیندازید. اگر می خواهید در مورد اهمیت سئو سایت بیش تر بدانید، مطالب این صفحه را با دقت بخوانید. 

سئو ارز دیجیتال

به مشاوره نیاز دارید؟!

سئو سایت ارز دیجیتال چیست؟

بازار ارز های دیجیتال، تحولات بسیاری را در دنیای تجارت ایجاد کرده است. به طوری که بسیاری از استراتژی ها و کمپین های بازاریابی سنتی و بازار های مالی به دلیل برتری ارز های دیجیتال منسوخ شده اند. در سطح بین المللی، بازار ارز های دیجیتال به طور تصاعدی در حال افزایش است. این موضوع نشان دهنده یک فرصت سرمایه گذاری بزرگ و نیز یک روش جدید برای سرمایه گذاری های جهانی است.

سئو سایت ارز دیجیتال ترکیبی از دو دنیای متفاوت است: استراتژی ارز دیجیتال ( کارگزار، ارز دیجیتال، فروشنده، کیف پول یا هر ارز دیجیتالی مرتبط با ارز دیجیتال)  و سئوی دیجیتال مارکتینگ (بهینه سازی موتور جستجو) . سئو سایت ارز دیجیتال برای شرکت ها یا وب سایت های ارز دیجیتال، با تمرکز بر ترافیک ارگانیک، نتیج پایدارتری در  میان مدت و بلندمدت خواهد داشت.

سئو سایت صرافی چه اهمیتی دارد؟

 از آنجایی که یازار راه اندازی صرافی ارز دیجیتال داغ است و مشتریان بسیاری را جذب کرده است، به همین خاطر رقابت بین وب سایت هایی که در زمینه ارز های دیجیتال کار می کنند زیاد است. هدف از سئو سایت ارز دیجیتال ای است که مخاطبانی که دنیال فعالیت در زمینه  ارز دیجیتال هستند را به سایت خود جلب کنند. به این ترتیب می توانند کاربران را با توجه به موضوعی که در سایت خود دارند، مدت زمان بیشتری نگه دارند. در نتیجه امکان استفاده از امکانات و خدمات سایت افزایش می یابد.

افزایش مشتری- سئو سایت ارز دیجیتال

افزایش مشتریان

بازار رقابتی- سئو سایت ارز دیجیتال

از دست ندادن بازار رقابتی

افزایش سود- سئو سایت ارز دیجیتال

افزایش سود و سرمایه

بازگشت سرمایه- سئو سایت ارز دیجیتال

ضمانت رسیدن به سرمایه

مزایای سئو صرافی ارز دیجیتال

سئو سایت ارز دیجیتال می تواند مزایای بسیاری به همراه داشته باشد که در ادامه به آن ها می پردازیم:

برندینگ- سئو سایت ارز دیجیتال

برندینگ سایت صرافی

با سئو سایت ارز دیجیتال برند شما شناخته می شود. از این رو کاربران بیشتری به سایت صرافی جذب شده و فروش شما افزایش می یابد.

بهبود رتبه سایت- سئو سایت ارز دیجیتال

بهبود رتبه سایت

با انجام مجموعه فعالیت هایی که در قالب سئو انجام می شود، سایت شما رتبه بهتری در گوگل به دست می آورند و در صدر نتایج گوگل نشان داده می شود.

افزایش حجم معاملاتی- سئو سایت ارز دیجیتال

افزایش حجم معاملاتی

با آمدن سایت شما در نتایج اول گوگل، افراد بیشتری از سایت شما دیدن می کنند و این موضوع می تواند در افزایش فروش و میزان حجم معاملاتی شما کمک بسیاری کند.

افزایش بازدید سایت- سئو سایت ارز دیجیتال

افزایش بازدید سایت

واضح و بدیهی است که با افزایش رتبه سایت ، بازدید شما افزایش می یابد. چرا که کاربران گوگل تنها چند لینک اول را بررسی می کنند.

تبلیغات- سئو سایت ارز دیجیتال

تبلیغات

به جای استفاده از راه های پر هزینه، یکی از بهترین و مقرون به صرفه ترین راه های تبلیغاتی در سایت های صرافی ، سئو سایت ارز دیجیتال است.

افزایش ترافیک سایت- سئو سایت ارز دیجیتال

افزایش ترافیک سایت

سئو سایت صرافی ترافیک سایت را افزایش می دهد و این یعنی مخاطبان سایت و میزان استفاده از سایت در اثر سئو افزایش می یابد.

آیا سئو سایت ارز دیجیتال تنها راه تضمینی برای موفقیت در حوزه ارز دیجیتال است؟

قطعا سئو صرافی ارز دیجیتال می تواند شما را چندین قدم بزرگ از رقبایتان که هنوز اقدامی برای سئو سایت ارز دیجیتال خود نکرده اند ، جلو بیندازد. چرا که قطعا مخاطبان  سایت ارز دیجیتالی که در صفحه اول و در لینک های ابتدایی گوگل هستند خیلی بیشتر از سایت ارز دیجیتالی است که سئوی سایت خود فکر هم نمی کند. 

تضمین سئو سایت ارز دیجیتال

اما این نکته را هم باید در نظر بگیرید که سئو تنها اقدامی نیست که باید در این عرصه انجام دهید. در حوزه ارز دیجیتال باید به دنبال ترند ها باشید. به عنوان مثال مسائلی چون ساخت صرافی غیر متمرکز ، NFT ها و بلاکچین ها به تازگی مطرح شده اند. بنابراین شما هم باید در مورد تمام این موارد تحقیق کنید و ببینید که به درد شما می خورد یا نه!!!

موارد مهم در سئو سایت صرافی

تحقیق کلمات کلیدی ارز دیجیتال

اولین گام موثر در هر استراتژی موفق سئو سایت ارز دیجیتال، درک کلمات کلیدی است که مخاطبان هدف شما هنگام جستجوی آنلاین خدمات شما از آن استفاده می کنند.

ساختار وب سایت ارز دیجیتال

نحوه ساماندهی و ساختار صفحات سایت ارز دیجیتال چیزی است که باید در سئو سایت ارز دیجیتال در نظر گرفته شود. به این دلیل که یک سایت ارز دیجیتال به طور قابل توجهی باید اطلاعات فنی بیشتری نسبت به یک سایت معمولی ارز دیجیتال داشته باشد.

بهینه سازی محتوا

محتوای سایت شما توسط تیم ما تجزیه و نحلیل می شود تا برای مخاطبان و موتورهای جستجو جذاب باشد. محتوای سایت ارز دیجیتال شما باید بیانگر کلمات کلیدی مرتبط با آن چه می فروشید باشد.

لینک سازی برای سایت ارز دیجیتال

موثر ترین راه برای به دست آوردن اعتبار و رتیه سئو برای سایت های ارز دیجیتال شما لینک سازی است. ما برای سایت های ارز دیجیتال شما بک لینک ایجاد می کنیم تا جایگاه و محبوبیت سایت شما را افزایش دهیم و رتبه های بهتری را برای دریافت ترافیک و فروش بیشتر به دست آوریم.

نکات مهم در سئو سایت ارز دیجیتال

ساخت صرافی ارز دیجیتال به تدریج بعد از پیدایش اولین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین ایجاد شد. در طراحی و سئو سایت ارز دیجیتال نکات مهمی وجود دارد که باید به آن ها توجه کرد. در ادامه چند مورد از آن ها را بررسی می کنیم.

امنیت سایت صرافی

هنگام راه اندازی صرافی ارز دیجیتال، باید امنیت سایت را در نظر بگیرید. چرا که سایت های صرافی به طور مکرر مورد حمله هکرها  قرار می کرد. پس باید تا میزان خوبی امنیت سایت صرافی تضمین شده باشد.

امنیت- سئو سایت ارز دیجیتال
کیف پول- سئو سایت ارز دیجیتال

کیف پول صرافی

یکی از مهم ترین ویژگی های سایت های صرافی، ایجاد کیف پول صرافی است. با استفاده از کیف پول صرافی می توانید محلی برای ذخیره دارایی های ارز دیجیتال کاربران ایجاد کنید. برای هر ارز دیجیتال کیف پول ارز دیجیتال جداگانه ای را باید در نظر گرفت.

چند زبانه بودن سایت

به شما پیشنهاد می کنیم که قالب سایت صرافی ارز دیجیتال خود را چند زبانه طراحی کنید. با این کار فرصت خربد و فروش ارز دیجیتال را به صورت بین المللی فراهم می کنید. به همین خاطر یکی از ویژگی های سایت صرافی ارز دیجیتال چند زبانه بودن آن است.

چند زبانه بودن صرافی- سئو سایت ارز دیجیتال

به مشاوره نیاز دارید؟!

تیم ویستا با داشتن نمونه کارهای قوی ساخت سایت ارز دیجیتال توانسته مشتریان بسیاری را به خود جلب کند. علاوه بر طراحی و راه اندازی صرافی ارز دیجیتال ویستا خدمات سئو سایت ارز دیجیتال شما را بر عهده می گیرد. در این قسمت می توانید بخشی از نمونه کار های ویستا را مشاهده کنید.

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی آوینکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی اودینکس

سایت صرافیkamex

سایر خدمات ویستا در زمینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

طراحی-سایت-صرافی-p2p

طراحی سایت صرافی p2p

 صرافی p2p سیستمی است که به کاربران اجازه می دهد تا  با حذف واسطه ها معاملات خود را انجام دهند. از خدمات طراحی سایت صرافی ویستا ، طراحی سایت صرافی p2p است که می تواند سایت صرافی را با تمام امکانات درخواستی برای شما راه اندازی کند.

صرافی غیر متمرکز

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز بستری را برای انجام معاملات مالی را بدون  هیج گونه واسطه و مستقیم فراهم می کند. از خدمات طراحی سایت صرافی ویستا ، طراحی سایت صرافی غیر متمرکز است که می تواند سایت صرافی را با تمام امکانات درخواستی برای شما راه اندازی کند.

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

یکی دیگر از خدمات ویستا  در زمینه سایت های صرافی ارز دیجیتال ارائه اسکریپت صرافی می باشد. اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا وب سایت صرافی خود را به راحتی و با انتخاب از میان چند گزینه انتخاب کنید. 

طراحی سایت مشابه نوبیتکس

یکی از بیشترین درخواست های کاربران،  طراحی سایت صرافی مشابه با سایت های صرافی معروف مثل نوبیتکس، والکس و یا طراحی سایت مشابه نوبیتکس  است. تیم ویستا این امکان را برای شما فراهم کرده تا سایت صرافی خود را با امکانات مدنطرتان سفارش دهید.

خدمات ارز دیجیتال

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن ارز دیجیتال در کنار سایت های صرافی ارز دیجیتال می تواند قدم بزرگی برای افرادی که می خواهند اپ صرافی را برای انجام معاملات خود روی گوشی نصب کنند. در این راستا تیم ویستا اقدام به طراحی اپلیکیشن صرافی کرده است.

طراحی-سایت-مشابه-بایننس- خدمات

طراحی سایت مشابه بایننس

سایت صرافی بایننس یک نمونه خارجی پر طرفدار صرافی ارز دیجیتال است که مشتریان در وهله اول این نوع سایت را از کارفرمایان خود درخواست می کنند. تیم متخصص ویستا طراحی سایت مشابه بایننس را برای مشتریان طراحی می کند.

مقالات ویستا...

مشاوره رایگان و هدفمند

قبل از این که تصمیمی برای سئو سایت صرافی ارز دیجیتال خود بگیرید، بهتر است با مشاورین ما تماس بگیرید. برای اطلاع از هزینه سئو سایت ارز دیجیتال فرم زیر را پر کرده تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:
مشاوره طراحی سایت

سوالاتی که شما پرسیده اید....

بعد از ساخت سایت صرافی ارز دیجیتال مجموعه فرایند های سئو سایت صرافی شما آغاز می شود. قرارداد های سئو سایت ارز دیجیتال به صورت 6 ماهه بسته می شوند. در صورت تمایل هم می توانید قرارداد خود را مجددا تمدید کنید. 

طبق قوانین ویستا، هزینه سئو سایت ارز دیجیتال به صورت ماهانه پرداخت می شود. ویستا 3 پکیج برای سئو سایت شما در نظر گرفته است و بر اساس تعداد کلیدواژه های پایه و تخصصی شما تعیین شده است. هزینه پکیج های سئو به ترتیب 5 ، 7 و 10 میلیون تومان است. 

شرکت نرم افزاری ویستا وب‌سایت‌ها را به گونه‌ای طراحی می‌کند که در آینده بتوان تمام بخش‌های آن را ارتقا داد و همچنین می‌توان امکانات جدیدی را متناسب با نیاز وب‌سایت به آن اضافه کرد.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه در ابتدا کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه‌ها در دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. مرحله اول پرداخت 30 درصد بعدی پس از طراحی UI و 25 درصد باقیمانده پس از تحویل کامل پروژه. تیم ویستا این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب‌ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫0/5 (0 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank