طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر قرار می‌دهد. در این مقاله ما به مقایسه شرکت های مختلف، ارائه نمونه کار و قیمت طراحی سایت در شیراز پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت در شیراز

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در شیراز

طراحی وب سایت در شیراز مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در شیراز آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
پخش ویدیو

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
پخش ویدیو

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
پخش ویدیو

مقایسه شرکت های نرم افزاری شیراز

همانطور که می دانید ابتدایی ترین گام طراحی وب سایت شیراز ، پیدا کردن شرکت طراحی سایت معتبر در شیراز است. ما برای اینکه زمان و وقت شما گرفته نشود لیست شرکت های برنامه نویسی در شیراز را تهیه کرده ایم و به مقایسه آن ها پرداخته ایم. شما می توانید با مشاهده این لیست، شرکت طراحی سایت شیراز خود را به راحتی بیابید.

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت شیراز سان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : ارزان

شرکت طراحی و ساخت وبسایت در شیراز شیراز سان

طراحی سایت کدزنی شروع از : 5.800.000 تومان 

طراحی سایت با cms شروع از : ندارد

خدمات :

شرکت طراحی سایت رابینت

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : معمولی

شرکت طراحی وب سایت در شیراز رابینت

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 2.500.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

قیمت طراحی وب سایت فروشگاهی در استان شیراز

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

ساخت فروشگاه اینترنتی پرطرفدارترین نوع طراحی سایت در شیراز است. به واسطه طراحی سایت فروشگاهی در شیراز کاربران می‌توانند قیمت محصولات مختلف را با یکدیگر مقایسه کنند و اطلاعات کافی را کسب کنند. صرفه‌جویی در زمان و خرید هنگام استراحت از مهم‌ترین مزایای طراحی فروشگاه اینترنتی در شیراز است.

طراحی سایت شرکتی در شیراز

به واسطه طراحی سایت شرکتی می‌توانید به راحتی مجموعه خود را معرفی کنید. از خدماتی که ارائه می‌دهید تا پرسنل و دستاورد‌ها، هر بخشی که اهیمت بالایی دارد را به راحتی معرفی کنید. شرکت نرم‌افزاری ویستا به عنوان یکی از خدمات خود، طراحی سایت شرکتی در شیراز را ارائه می‌دهد.

طراحی سایت شرکتی در اصفهان
طراحی سایت وردپرس در شیراز

طراحی سایت وردپرس شیراز

طراحی سایت با وردپرس بیشترین طرفدار را میان شرکت‌های طراحی سایت دارد. به این دلیل که به شما امکان طراحی سایت کامل و حرفه‌ای و مقرون‌به‌صرفه را بدون کد‌نویسی می‌دهد. اگر در ابتدای ورود خود به دنیای دیجیتال هستید، پیشنهاد  می‌کنیم تا ابتدا با طراحی سایت وردپرس در شیراز شروع کنید و از هزینه‌های اضافی دوری کنید.

طراحی سایت ارزان در شیراز

احتمالا صرف نظر از خرید محصول بخاطر قیمت آن، را تجربه کرده‌اید. طراحی سایت در شیراز هم مانند آن است. ممکن است بخاطر قیمت طراحی سایت، اقدام به طراحی سایت ارزان شیراز کرده باشید. اما این نکته را باید بدانید که طراحی سایت ارزان به معنای قیمت پایین آن نیست. بلکه مقرون‌به‌صرفه بودن آن باعث ارزان بودن آن می‌شود.

طراحی سایت ارزان در شیراز

نمونه کار طراحی سایت در شیراز

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در شیراز برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در شیراز ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کار ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در شیراز شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی در شیراز

طراحی سایت فروشگاهی در شیراز یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت در شهر شیراز است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند پیگیری سفارشات، جستجوی پیشرفته و فیلترینگ محصولات و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های فروشگاهی در شیراز دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار طراحی وب سایت در شیراز در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت فروشگاهی شیرینی کالا

سایت فروشگاهی زیترشاپ

سایت فروشگاهی ناتس کالا

نمونه کار طراحی سایت شرکتی در شیراز

طراحی سایت شرکتی در شیراز نیز یکی دیگر از انواع طراحی وب سایت در شهر شیراز است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند معرفی پروژه‌ها، چشم اندازها، اعطای نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های شرکتی در شیراز دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت شرکتی آقای شهردار

سایت خدماتی تاپ ریلینگ

سایت شرکتی همگانی البرز

قیمت طراحی وب سایت در شیراز

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در شیراز با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88551470-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی و ساخت سایت خود دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت نرم افزاری شیراز سفارش دهید. برای سفارش طراحی وب سایت شیراز توسط شرکت نرم افزاری ویستا کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی وب سایت در شیراز

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در شیراز

خدمات سئو سایت در شیراز

سئو سایت به معنای بهینه‌سازی سایت برای موتور‌های جستجو است. یه این معنی که سایت شما از نظر محتوا، کد‌نویسی و طراحی تا حد قابل قبولی رشد کند. تیم ویستا در بخش طراحی سایت در شیراز توجه ویژه‌ای به بحث کدنویسی و خوانایی وب‌سایت برای موتورهای جستجو دارد. به همین جهت می‌توانید برای سفارش سئو سایت در شیراز به ویستا اعتماد کنید.

طراحی اپلیکیشن در شیراز

خدمات طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در کنار طراحی سایت می‌تواند به شما کمک کند تا منابع درآمدی جدیدی ایجاد کنید. شرکت نرم‌افزاری ویستا به عنوان بهترین شرکت طراحی اپ در کشور فعالیت می‌کند و برای اثبات این ادعا پیشنهاد می‌کنیم تا نمونه‌کار‌های طراحی اپ ویستا را ببینید و سپس به راحتی و با خیالی آسوده سفارش ساخت اپلیکیشن خود را در ویستا ثبت کنید.

نرم افزار حسابداری تحت وب در شیراز

خدمات حسابداری آنلاین در شیراز

نرم افزار حسابداری تحت وب یکی دیگر از خدمات ویستا برای سهولت در انجام امور حسابداری برای کسب‌و‌کار‌های مختلف است. نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه توسط متخصصین شرکت ویستا و هم تراز با نرم‌افزار‌های حسابداری آنلاین محبوب و معروف در سطح جهان طراحی شده است. این نرم‌افزار یک دستیار حسابداری در کنار شما به حساب می‌آید.

مقالات ما را از دست ندهید…

سوالاتی که شما پرسیدید …

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به هزینه طراحی سایت وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در شیراز 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

6 پاسخ

  1. سلام. بخش لیست شرکت های طراحی سایت در شیراز نوشتید که تبلیغات کلیک. تبلیغات کلیک شامل چیه؟

    1. سلام. تبلیغات کلیک یکی از شاخه های دیجیتال مارکتینگه که اگه بخواهم کامل توضیح بدم زمان زیادی طول میکشه. خلاصه تبلیغات کلیک به این معنیه که مثلا ما به گوگل پول پرداخت میکنیم تا صفحه ما رو در کلمه ای خاص مثل لیست شرکت های برنامه نویسی شیراز نشون بده . و به ازای هر کلیکی که روی لینک ما بشه از ما پول دریافت میکنه

    1. سلام. در مرحله اول باید برای شما نیاز سنجی بشه تا مشخص بشه شما نیاز دارید چقدر هزینه کنید. به همین دلیل بهتون پیشنهاد میکنم با مشاورین ما تماس بگیرید تا تمام جزئیاتی که مورد نیازتون هست مشخص بشه و نسبت به اون بهترین پکیج بهتون ارائه بشه.

  2. چرا انقدر خدماتتون گرونه؟ اشتباه نکنم گرون ترین هزینه طراحی سایت در شیراز برای شرکت شماست!!!!!!!! به چه دلیل؟؟

    1. سلام جناب حسینی. به این دلیل قیمت خدمات بالاست که بهترین کیفیت طراحی سایت در شیراز رو هم ارائه می دیم. شما می توانید نمونه کار طراحی سایت ما رو در هر زمینه ای که خواستید با نمونه کار سایر شرکت های طراحی سایت در شیراز مقایسه کنید و خودتون از این امر آگاه شید. همچنین خدماتی که پس از تحویل سایت در نظر گرفتیم هم نسبت به سایر شرکت ها بیشتر و بهتر هست. کافیه به بخش مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در شیراز برید و تمام این موارد رو مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 (21 Reviews)