جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

بهینه سازی سایت

اکنون که با گسترش اینترنت پرسرعت ، تعداد سایت ها به صورت چشمگیری درحال افزایش است ؛به طوری که رقابت برای تصاحب عنوان اولین لینک های گوگل بسیار هیجان انگیز و به تعبیری طاقت فرسا شده است. امروزه دیگر تنها ثبت یک دامنه و طراحی سایت به تنهایی کافی نیست و مستلزم بهینه سازی اصولی می باشد. سایت شما که یک ویترینی از محصولات و خدمات شما است ، توانایی نمایش آن به حدود 50 میلیون بیننده را دارد ؛ فقط کافیست که وبسایت شما بهینه باشد تا نرخ بالایی از مشتریان به سمت شما سرازیر شوند . همچنین با بالا آمدن لینک سایت شما در نتایج موتور های جستجو و در نتیجه ی آن افزایش کلیک روی لینک وبسایت شما ، شناخت مردم نسبت به برندتان بیشتر می شود و گسترش پر شتاب برند خود را شاهد خواهید بود . تیم ویستا با تکیه بر دانش و تجربه خود بهترین خدمات بهینه سازی سایت را برای هم میهنان عزیز فراهم کرده و شما می توانید به صورت رایگان در مورد بهینه سازی کسب و کار خود مشاوره بگیرید.

مشاوره رایگان و هدفمند ویستا

به شما پیشنهاد می کنیم ، قبل از هر کاری برای آگاهی یافتن از نحوه بهینه سازی وبسایت ، از تیم مجرب ویستا مشاوره رایگان و هدفمندی بگیرید. با دریافت مشاوره کارآمد می توانید از چند و چون بهینه سازی سایت خود اطلاع پیدا کنید. برای بازدهی حداکثری سایتتان باید سایت خود را بهینه کنید ، وگرنه نتیجه ای برایتان نخواهد داشت ؛ چرا که هر روز بر تعداد سایت های فروشگاهی و خدماتی افزوده می شود. برای مشاوره کافیست شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کند تا متخصصین تیم ویستا در اسرع وقت با شما تماس حاصل کنند و بهترین تعرفه بهینه سازی سایت را برایتان شرح دهند.

چرا بهینه سازی وبسایت مهم است؟

در گذشته که کسب و کار ها هنوز به صورت سنتی و آفلاین انجام می شد مردم برای رفع نیاز های روزمره خود باید در بازار های اصلی شهر به جستجو می پرداختند که کار بسیار زمانبر و خسته کننده ای بود. با گذشت زمان و پدید آمدن اینترنت و فضای آنلاین ، همچنان سایت های کمی وجود داشتند و به راحتی در نتایج وگوگل حضور می یافتند و نیازی هم به بهینه سازی نداشتند . ولی با افزایش قدرت درک هوش مصنوعی گوگل و در همین حال افزایش شرکت های طراحی سایت ، تعداد سایت ها در هر زمینه ای بسیار بیشتر شد و در نتیجه گوگل هم سایت هایی که بهینه بودند و صلاحیت داشتند را در لینک های پر بازدید خود قرار می داد. در نتیجه راه اندازی وبسایت به تنهایی مثمر ثمر نیست و نیاز به بهینه سازی سایت اینجا مطرح می شود. اگر شما هم طراحی سایت فروشگاهی ، طراحی سایت شرکتی ، طراحی سایت خدماتی ، طراحی سایت خبری و … خود را به اتمام رسانده اید حالا وقت بهینه سازی آن رسیده است و میبایست برای ربودن گوی سبقت از رقبا ، به صورت اصولی به بهینه سازی وب سایت خود بپردازید و یا از بهترین تعرفه بهینه سازی سایت توسط تیم ویستا بهره مند شوید.

افزایش درآمد

افزایش چشمگیر مشتریان

نرخ بالای بازگشت سرمایه اولیه

شناسانده  شدن  بهتر  به  مشتریان

مزایای بهینه سازی سایت

افزایش سرعت سایت

بهینه سازی سایت به روش اصولی ، باعث افزایش سرعت سایت می شود که یکی از مهمترین فاکتور های یک سایت موفق و شناخته شده می باشد.

افزایش رضایت کاربران

یکی از انتظارات گوگل از شما همواره افزایش رضایت کاربران از شما است. شما می توانید با بهینه کردن سایت خود رضایت کاربران را به میزان چشمگیری افزایش دهید و توجه گوگل و سایر موتور های جستجو را به خود جلب کنید.

افزایش نرخ کلیک

با بالا آمدن در نتایج موتور های جستجو همواره می توانید تعداد جذب بالای مشتری داشته باشید و محصولات و خدمات خود را به کاربران هدفمند خود عرضه کنید و از این طریق درآمد خوبی کسب کنید.

بازگشت سرمایه سریع

بهینه سازی همواره به بهتر شدن کسب و کار ها کمک میکند ، حال چه میخواهد آنلاین باشد چه سنتی. شما می توانید با بهینه سازی سایت خود از بازگشت سرمایه ای که روی کسب و کار آنلاین خود گذاشتید مطمئن شوید و خیالی آسوده داشته باشید.

تبلیغ ارگانیک و رایگان

اگر سایت بهینه ای برای خود داشته باشید دیگر نیازی به تبلیغات پر هزینه و سنتی نیست ؛ چرا که موتور های جستجو با قرار دادن لینک شما در صدر نتایج ، خود تبلیغ شما را عهده دار خواهند بود.

کمک به گسترش برند

با دیده شدن هر چه بیشتر شما توسط موتور های جستجو و به خصوص گوگل ، نیازمندان به خدمات و محصولات شما بیشتر و بیشتر به شما اعتماد کرده و با سرعت زیادی برندتان گسترش می یابد.

بهینه سازی سایت برای چه کسانی مفید است؟

 کسب و کار های کوچک

موسسه های مالی

شرکت های ارائه دهنده خدمات

مشاورین املاک و مستغلات

 سایت های خبری

 فروشگاه های اینترنتی

آموزشگاه ها

صنعت های گرانقیمت

قیمت بهینه سازی سایت

پکیج پایه

3.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های عمومی بهینه سازی
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : 25 تا 35 کلمه پایه / 7 تا 10 کلمه تخصصی

افزایش نرخ کلیک تا 50 عدد روزانه
کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو
مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین کلمات
گواهینامه SSL رایگان
بهینه سازی On-Page و Off-Page تخصصی
آپدیت و به‌روزرسانی ظاهر سایت
طراحی لوگو و پوسترهای وب
تدوین استراتژی تخصصی محتوا
ارائه مشاوره و تحلیل محتواهای موجود در سایت

پکیج پیشرفته

5.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پایه
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : 40 تا 45 کلمه پایه / 10 تا 13 کلمه تخصصی / 3 تا 5 کلمه پیشرفته

افزایش نرخ کلیک تا 100 عدد روزانه
تدوین استراتژی و نگارش رپرتاژ
افزایش DA وب‌سایت
CDN » شبکه توزیع محتوا
رفع خطاهای وب‌سایت و کنسول گوگل
پیاده سازی Structured Data در گوگل
ارائه روش‌های کاربردی جهت افزایش CTR
طراحی و صفحه سازی تخصصی برای هر محتوا
تشکیل جلسات مشاوره‌‌ای در زمینه بهبود بهینه سازی

پکیج حرفه ای

7.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پیشرفته
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : 60 تا 70 کلمه پایه / 15 تا 18 کلمه تخصصی / 5 تا 8 کلمه پیشرفته / 1 کلمه فوق پیشرفته

افزایش نرخ کلیک تا 200 عدد روزانه
راه اندازی بخش فروش آنلاین وب‌سایت
تخصیص کارشناس و نیروی اختصاصی
تدوین استراتژی Google-Ads ( ادورز )
تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات

مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
آموزش کنترل‌پنل سئو و تحلیل کنسول گوگل
تدوین استراتژی تبلیغات کلیکی در سایت‌های مطرح

خدمات ویژه ویستا در زمینه بهینه سازی وب سایت

افزایش سرعت سایت

سرعت سایت همواره یک عامل بسیار مهم در رضایت کاربران از سایت می باشد. شما با بهینه سازی سایت خود و در نتیجه ی آن ، افزایش سرعت سایت ، می توانید رضایت مشتریان خود را بدست آورید و آن ها را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

افزایش نرخ کلیک

می توان گفت که هر چقدر تعداد کلیک یک سایت از موتور های جستجو بالاتر برود ، سایت پرطرفدارتری است و بالقوه توانایی برند شدن را دارد. شما هم می توانید با کمک تیم توانای ویستا به این مهم دست یابید و برند خودتان را گسترش دهید.

کسب رتبه های برتر در گوگل

حتما می دانید که گوگل به بزرگترین و محبوب ترین موتور جستجوی دنیا تبدیل شده است ؛ شما می توانید با کسب رتبه های برتر و پر کلیک در گوگل ، خود را در معرض دید نیازمندان به خدمات و محصولات خود قرار دهید و به راحتی هر چه تمام تر کسب درآمد کنید.

مشاوره جهت انتخاب کلمه مناسب

تعیین کلمه کلیدی یا به شناسایی عبارتی کلید واژه تقریبا مهمترین قدم در تدوین استراتژی بهینه سازی وب سایت است که فقط با فراگیری دانش تخصصی این حوزه می توان به درستی آن را انتخاب کرد. اگر زمان کافی برای این امر مهم ندارید آن را با بهترین قیمت بهینه سازی سایت ، به ویستا بسپارید.

بازطراحی سایت در صورت نیاز

طراحی مناسب و کاربر پسند از ارکان اصلی طراحی سایت حرفه ای است که طراحان سایت می بایست از دانش کافی درمورد رابط کاربری (UI)و تجربه کاربری(UX) برخوردار باشند وگرنه کاربران ورودی به سایت شما حس اعتماد به سایتتان نمی کنند. با طراحی اصولی وبسایت خود بازدهی فروش خود را چند برابر کنید. 

طراحی لوگو و پوستر

حتما متوجه شده اید که شرکت ها و سازمان های معتبر و بزرگ ، یک لوگو ، متناسب با حوزه کاری خود طراحی کرده که همه با دیدن آن فقط و فقط به یاد آن شرکت خاص می افتند. شما هم اگر میخواهید به سوی حرفه ای شدن قدم بردارید ، حتما به فکر طراحی یک لوگو قدرتمند باشید ؛ یا از خدمات ویژه بهینه سازی وبسایت ویستا بهره ببرید.

تدوین استراتژی تخصصی

استراتژی تخصصی قطعا مهمترین قسمت در بهینه کردن سایت است . بدون تعیین و تدوین استراتژی ، هیچ بهینه سازی ای موفق نخواهد بود ؛ حتی اگر بیشترین وقت را پای آن صرف کنید و تلاش های زیادی برایش بکنید ، که خب بی ثمر خواهد بود. با تدوین استراتژی تخصصی توسط متخصصان ذبده ، خیال خود را از این بابت راحت کنید.

ارائه دقیق آمار

آمار و به طور کلی اطلاعات همیشه به شما ابتکار عمل می دهد. جمله معروفی وجود دارد که می گوید داشتن اطلاعات همان داشتن قدرت است که به اهمیت اطلاعات و آمار به خوبی اشاره می کند. شما هم می توانید با بررسی آمار سایت و کاربران ورودی به سایت خود بهترین تصمیم را بگیرید و رشد خود را مشاهده کنید.

ارائه مشاوره و تحلیل

نداشتن نقشه راه و سردرگمی در ابتدای کار اکثر کسب و کارهای نوپا وجود دارد که در بیشتر موارد منجر به از دست رفتن کسب و کار و سرمایه شخص سرمایه گذار می‌شود . و قطعا مشاوره باید توسط کسانی صورت پذیرد که تجربه به ثمر رساندن حداقل یک کسب و کار باشند. تیم بهینه سازی تخصصی ویستا با تجربه بالای خود در این زمینه می‌ تواند بهترین راهنمای شما برای موفقیتتان باشد.

مراحل بهینه سازی

نیاز سنجی مشتری

در اولین مرحله تشکیل یک کسب و کار همیشه و همیشه فقط یک موضوع مطرح می شود و آن هم چیزی نست جز نیاز سنجی ؛ حال این نیاز سنجی در بهینه سازی سایت کجا مطرح می شود؟ سوالی است که باید به آن پاسخی مناسب داد . امروزه که تعداد کسب و کار های اینترنتی هر ثانیه در حال افزایش است ، رقابت بسیار سختی برای سبقت از یکدیگر پیش می آید و مردم و حتی موتور های جستجو همیشه آن کسب و کاری را انتخاب می کنند که قدیمی تر و قابل اطمینان تر باشد ؛ حال اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی نوپا باشید جایگاهی میان قدیمی تر ها ندارید و به طبع آن فروشی هم ندارید. ولی می توانید با بهینه سازی سایت خود ، به موتور های جستجو بفهمانید که لیاقت کافی برای حضور در رتبه های بالا را دارید . اینجاست که نیازسنجی مشتری مطرح می شود و به سراغ شرکت های معتبر بهینه سازی وبسایت می رود.

احساس نیاز به یک تغییر

اقدام به عمل و مراجعه به شرکت های معتبر بهینه سازی

رسیدیم به مرحله دوم ؛ اینجا جایی است که مرحله نیاز سنجی طی شده و فرد به دنبال شناسایی شرکت های معتبر برای بهینه سازی وب سایت خود می باشد. همین امر هم کار بسیار سختی تلقی می شود و از بین اینهمه شرکت که این خدمات را انجام می دهند پیدا کردن شرکت های معتبر که به حرف خود جامه عمل بپوشانند هم کار دشواری است. چرا که بسیاری از آن ها قول رسیدن به جایگاه های برتر در زمان های بسیار کوتاهی را می دهند که از همین جمله شما می توانید بفهمید که یک جای کار می لنگد ، چون ابتدا باید تحقیق مفصلی در مورد فعالیت و رقبا صورت پذیرد و سپس می توان زمان تقریبی را به مشتری اعلام نمود.مطمئن باشید شرکت هایی که دست به بهینه سازی به روش کلاه سیاه می زنند همچین قول های پوچی به مشتریان خود می دهند ؛ که دیر یا زود توسط گوگل شناسایی و جریمه سنگینی را متحمل می شوید. تیم حرفه ای بهینه سازی ویستا با بهره گیری از دانش کافی و تجربه خود شما را با صرف زمان و توجه کافی ، به قله کسب و کارتان می رساند.

تدوین استراتژی توسط تیم ویستا

صاحبان نظر و سبک در زمینه بهینه سازی وبسایت ، مرحله سوم ، یعنی تعیین و تدوین استراتژی را مهمترین قدم در این فرآیند به حساب می آورند. چرا که به قول معروف خشت اول را گر نهد معمار کج ، تا ثریا می رود دیوار کج . حالا این در اینجا به چه معنی است ؟ به این معنی که اگر شما در تدوین استراتژی ذره ای خطا داشته باشید کار های پس از آن هم به صورت زنجیر وار به صورت اشتباه از آب در می آید و نتیجه معکوس خواد داد. مثلا اگر در کلید واژه اشتباهی عملیات بهینه سازی را انجام دهید یا در گرفتن بک لینک ها و یا رپورتاژ آگهی ها دچار اشتباه شوید باید خدا به دادتان برسد . چون برعکس کردن این رشته کار های انجام شده و بی اثر کردن آن ها کاری بسیار بسیار طاقت فرسا و یا حتی نشدنی است و باید به فکر یک دامنه دیگر و سایتی نو برای راه اندازی باشید که هم از لحاظ زمان و هم بودجه شما را کلی عقب می اندازد.

تلاش برای تولید محتوای با ارزش

تولید محتوای با ارزش 

بعد از تدوین استراتژی می رسیم به مرحله چهارم یعنی تولید محتوای ارزشمند برای کاربر و برای موتور های جستجو از جمله گوگل . قطعا می دانید که هیچ سایتی بدون تولید محتوا به رتبه ی بالایی نرسیده ، مثلا اگر یک سایت فروش لباس اگر راجع به کار خود و جنس لباس هایش و ویژگی های آن ها صحبتی نکند ، در دید گوگل هم بی ارزش به شمار می روند حالا می خواهد باارزش باشد یا بی ارزش. اینطور بگوییم که بدون محتوا کاربری هم در کار نخواهد بود. اصطلاحی میان سئو سایت کار ها وجود دارد که می گوید محتوا پادشاه است! و یک حکومت بدون حکمران خردمند خود محکوم به زوال است ؛ در اینجا منظور از حکمران خردمند یا پادشاه خردمند همان محتوای مناسب است ، محتوایی که کاربران سایت را به خواندن و چه بسا خرید ترغیب می کند.

بالا بردن قدرت دامنه از طریق بک لینک های معتبر

به مرحله پنجم یعنی مرحله پس از تولید محتوا می رسیم ؛ حال که کار تولید محتوا به جای خوبی رسیده است نوبت آن است که به موتور های جستجو بفهمانیم سایت ما مورد تایید وبسایت های ارزشمند است. همانطور که شما برای رفتن به یک رستوران خوب از دوست مورد اعتماد خود سوال می کنید و می گویید : رستوران کجا برم؟  و او هم در جواب ، رستوران مورد علاقه خود را به شما معرفی می کند ؛ یعنی ارزش و اعتبار زیادی را به آن رستوران می دهد که باعث مراجعه شما به آنجا می شود. در کار بهینه سازی سایت ، گرفتن بک لینک از سایت های معتبر نزد گوگل دقیقا به معنای گرفتن اعتبار است؛ و هر چقدر اعتبارتان بالاتر باشد دارای جایگاه بالاتر ، کلیک بیشتر ، و در نتیجه فروش بیشتر خواهید بود. هدفتان همین بود دیگر! غیر این است؟ اصلا و ابدا

کمک گرفتن از دیگران برای رسیدن به موفقیت
قهرمان شدن ، و پس از آن به فکر قهرمان ماندن

به روز رسانی محتوا 

به مرحله ششم و آخر رسیدیم ، حالا که به نتایج عالی موتور های جستجو دست یافتید وقت آن است که خود را در این مرحله نگه دارید. از قدیم گفته اند قهرمان ماندن سخت تر از قهرمان شدن است . حالا که قهرمان شدید ، باید قهرمان بمانید تا در ذهن مردم به بهترین شکل بمانید. درست است که به روز رسانی محتوا کاری بسیار سخت تر از حتی تولید محتوا است ولی با این حال امری اجتناب ناپذیر است ، و ایجابِ ضرورت می کند. شما می توانید با تهیه پکیج های بهینه سازی وبسایت تیم با تجربه ویستا با خیالی راحت 5 قدم قبلی را پیموده و بروز رسانی مستمر محتوا را به ایشان سپرده و از بودن در رتبه های بالای موتور های جستجو همچون گوگل ، لذت کافی را ببرید و فقط به فکر فروش خود باشید!

انواع بهینه سازی سایت

بهینه سازی کلاه سفید

به جرات بگویم که به طور کلی برای انجام هر کاری دو مدل وجود دارد ؛ یکی انجام به روش درست و اصولی که زمان مخصوص به خود را هم طلب می کند و نیازمند صبر زیادی برای رسیدن به نتیجه مناسب است. و دیگری ، که روش افراد عجول و عموما بازنده هم هست یک شبه ره صد ساله را رفتن است. مبحث بهینه سازی سایت هم از این قضیه مستثنی نیست و دو روش برای انجامش وجود دارد ، روش درست که به بهینه سازی کلاه سفید معروف است ، با برآورده کردن توقعات موتور های جستجو از ما انجام می شود .مرور ضرب المثل معروف هم در اینجا خالی از لطف نیست ، که می گوید :

“گر صبر کنی ز غوره حلوا سازی”

بهینه سازی کلاه سیاه

در اینجا با بهینه سازی سایت به روش کلاه سیاه آشنا می شویم که خیلی ها آن را زرنگی عنوان می کنند و تصور زرنگ بودن از خود دارد. تنها کاری که آن ها می کنند گول زدن گوگل است و الگوریتم های گوگل را دور می زنند که به خواسته خود برسند . فقط کافیست تا گوگل و یا بقیه موتور های جستجو آپدیتی یا بازنگری ای بر الگوریتم های خود داشته باشند تا دمار از روزگار کلاه سیاه باز ها در بیاید . همیشه این را بدانید که راهی که خیلی سریع و بدون حساب و کتاب پیموده می شود یک جای کارش می لنگد. یک بیت از علیرضا آذر عزیز در اینجا خالی مَخلَص کلام را می رساند که می گوید : 

هر پسر بچه که راهش به خیابان تو خورد ، یک شبه مرد شد و یکه به میدان زد و مُرد!

جریمه گوگل برای سئو کلاه سیاه

فعالیت های دیگر شرکت ویستا

طراحی سایت

شرکت نرم افزاری ویستا یک شرکت همه کاره در حوزه رونق به کسب و کار های شما عزیزان است.حالا که این وضعیت خراب اقتصادی ، که دامن گیر همه اقشار جامعه شده است ، بسیاری از مردم خوب و صبور کشورمون به فکر طراحی فروشگاه اینترنتی طراحی سایت شخصی ، طراحی سایت شرکتی برای خود ، کسب و کار خود و یا شرکتشان می افتند. که خب فکر بسیار خوبی است اگر بتوانند آن را به ثمر برسانند و از آن کسب درامد کنند. از آنجایی که طراحی سایت یک بحث کاملا تخصصی است و فوت و فن های خود را دارد و نیاز به دو عنصر تجربه و دانش کافی است ، بسیاری از مردمی که از دانش کافی برای طراحی سایت حرفه ای برخوردار نیستند ، پروژه خود را به شرکت طراحی سایت می سپارند.

دو عامل است که بیشتر از بقیه ی عوامل ، مشتریان را به سپردن پروژه های طراحی سایت خود به ویستا ترغیب می کند ؛ یکی قیمت طراحی سایت و دیگری حرفه ای و کامل بودن آن ؛ به طوری که پاسخگوی کامل نیاز های مشتری باشد.

سئو سایت

معمولا بحثی که همیشه بعد از طراحی سایت مطرح می شود بحث سئو سایت است . بگذارید اینطور بگوییم که اگر سایتی سئو نشده باشد ، طراحی آن به خودیِ خود به دردی نمیخورد ، اما حالا سئو چیست؟ سئو سایت به مجموعه کار هایی که انجام می شود تا سایت را در نتایج جستجو در کلیدواژه های معینی به رتبه های بالا بیاورد ، می گویند ؛ یا به عبارتی کارهایی که باعث آوردن سایت به صفحه اول گوگل می شود را سئو می گویند.

شرکت سئو به تعداد زیاد در سطح کشور وجود دارد. ولی معمولا مردم به اعتبار شرکت ، کیفیت انجام پروژه و قیمت سئو توجه می کنند . شما می توانید برای سفارش سئو برای سایت خود مشاوره ای با متخصصان شرکت ویستا داشته باشید تا از کیفیت کار و قیمت آن خیالتان راحت شود.

طراحی اپلیکیشن

امروزه با افزایش روز افزون گوشی های هوشمند موبایل ، مردم تقریبا هر کاری را که داشته باشند ابتدا اپلیکیشن آن را در گوشی خود نصب می کنند ، سپس به انجام کار خود در آن می پردازند.

مثل اپلیکیشن اسنپ ، که هر کسی که بخواهد سفر درون شهری ای داشته باشد سریع گوشی موبایل خود را از جیب خود بیرون می آورد و در عرض چند ثانیه تاکسی خود را سفارش داده و انتظار می ایستد.

ساخت اپلیکیشن کاری است تخصصی ، که باید آن را به دست متخصصان طراحی اپلیکیشن سپرد. از این رو قیمت طراحی اپلیکیشن معمولا بیشتر از هزینه طراحی سایت است . شما هم اگر قصد طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود را دارید بهتر است ابتدا با مشاوران تیم ویستا تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم در این زمینه انجام شود.

سوالات متداول

با افزایش روز افزون وب سایت های متعدد در اینترنت و تلاش هر کدام برای حضور در نتایج بالای موتور های جستجو ، شما هم باید سایت بهینه ای داشته باشید تا گوگل هم شما را به عنوان یک کسب و کاربا ارزش به بقیه معرفی کند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار اینترنتی و یا حتی سایت شخصی برای خود دارید ولی کاربران به آن سر نمیزنند و به قولی کلیک پایینی می گیرد ، وب سایتتان نیاز به بهینه سازی دارد.

بسته به نوع قرارداد و زمینه فعالیت شما این میزان متغیر است و هر چقدر درحوزه کاری شما رقابت بیشتری باشد ، بیشتر به طول می انجامد. با تماس با تیم پشتیبانی ویستا و مشاوره رایگان می توانید دقیقتر به پاسخ خود برسید.

اساسا مرحله بهینه سازی پس از طراحی سایت مطرح می شود و در این مرحله سعی بر رفع اشکالات و باگ های موجود در وبسایت می شود . پس پشتیبانی تا زمان اعتبار قرار داد انجام خواهد شد.

طبق قوانین شرکت ویستا ، هزینه بهینه سازی سایت به این صورت است که 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.