مشاوره سئو و سوالات متداول سئو

سئو یا بهینه سازی شامل روش هایی است که  باعث میشود  ما نسبت به رقیبانمان در نتایج  گوگل بالاتر باشیم. سئو شامل تکنیک ها پیچیده و زمانبر است که از الگوریتم هایی که توسط موتور های جست و جو  تعریف شده است پیروی میکند که هر چند وقت یکبار تغییر میکنند. بدست آوردن این مهارت خود یک تخصص محسوب میشود.

در حال حاضر هر تجارتی برای پیشرفت نیاز به یک سایت برای معرفی برند یا خدمات خود دارد که باید از شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی درخواست کند ؛ اما اینجا سوال مطرح میشود که چگونه مخاطبان هدف و مشتریان واقعی را به وبسایتمان هدایت کنیمدر حال حاضر و با توجه به همه گیر شدن اینترنت ، هر شخصی برای بدست آوردن اطلاعات یا برطرف کردن یک نیاز در  اولین مرحله داخل گوگل آن را جست و جو میکند و ما برای اینکه این مشتری ها یا مخاطبان هدفمان را به وبسایت خود هدایت کنیم نیاز داریم در اولین نتایج این موتور جستو جوگر  باشیم.

سئو-چیست

شرکت ویستا اپ با تیمی متخصص و به کارگیری به روزترین و جدیدترین روش ها خدمات سئو  را  در سریع ترین زمان ممکن به کاربران ارائه میدهد و با تجربه و کار بر روی پروژهای متعدد مسیر همواری را در این عرصه برای خود ساخته است!

تیم ویستا اپ کلمات کلیدی مهم سایت شما را شناسایی میکند و با کار کردن بر روی آن کلمات کلیدی وبسایت شما را در نتایج موتور ها جست و جو قرار میدهد و با استفاده از ابزار های مختلف باز شدن سایت شمارا سریع تر میکند و سرعت بارگذاری آن را افزایش میدهد.

برای آگاهی از شرایط و مشاوره ی رایگان در زمینه طراحی وبسایت و مشاهده نمونه کار طراحی وب سایت و سفارش طراحی وبسایت و سئو از طریق شماره تماس زیر می توانید با ما تماس بگیرید …

با توجه به وضعیت کنونی سایت شما و نتیجه ی مطلوبی که در نظر دارید مدت زمان این کار متغیر است . زمان تقریبی با توجه به سایت تان را میتوانید از طریق مشاوره با ما بدست بیاورید. در هر صورت این روند نیازمند چندین ماه زمان است .

بله . اما در نظر داشته باشید که این کار زمان بیشتری را برای بدست آوردن نتیجه ی مد نظرتان نیاز دارد.

این هزینه ها باتوجه به ترافیک کلمات کلیدی سایت شما محاسبه میشود .هر چقدر کلمات کلیدی متناسب با سایت شما پر ترافیک تر باشند و بیشتر جست و جو شوند هزینه ی بهینه سازی را افزایش میدهد اما سعی ما بر این است که با قیمتی مناسب تر این خدمات را ارائه دهیم.

شرکت ویستا اپ مدت طولانی است که در زمینه ی طراحی وبسایت و سئو مشغول فعالیت است و با نمونه کار های متعدد و پروژه های بزرگ در حال پیشرفت و توسعه هست.این شرکت قبل از قبول پروژه تعهدات و شرایط را با مشتری و کارفرما بیان و مورد بحث قرار میدهد.

از آنجا که خدمات سئو به طوری هست که نمیتوان زمان خیلی دقیقی برای آن تعیین کرد و هر روز در حال به روز رسانی است ؛ شرکت ویستا اپ با پیشبینی اتفاقات احتمالی این مسئولیت را برعهده  میگیرد و تمام تلاش خود را در جهت افزایش رضایت شما مشتریان به کار می برد .

از آنجا که الگوریتمها در موتور های جستوجو مختلف ، تقریبا  به یک شکل عمل میکنند ؛ تیم ویستا اپ باتوجه به محبوبیت گوگل تمرکز خود را در راستای بهینه سازی برای این موتور جست و جو قرار میدهد و  اقدامات اساسی لازم را در موتور های جست و جوی معروف مانند یاهو و بینگ انجام میدهد  

‫0/5 ‫(0 نظر)
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا