نمونه کار طراحی سایت صرافی

شرکت طراحی سایت ویستا با داشتن تجربه کافی و نیرو های متخصص در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال، به شما کمک می کند تا سایت صرافی خود را با بالاترین کیفیت سفارش دهید و وارد بازار خرید و فروش ارز های دیجیتال شوید. در ادامه نمونه کار های طراحی سایت ارز دیجیتال ویستا قراردارد که می توانید مشاهده کنید.

نمونه کار های طراحی سایت صرافی ویستا

در این بخش نمونه کار های طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال طراحی شده توسط متخصصین حوزه ارز دیجیتال ما قرار داده شده است. شما با مشاهده نمونه کار های سایت صرافی ویستا می توانید آن ها را با موارد که مد نظرتون هست قیاس کنید و در صورت تمایل طراحی سایت صرافی خود را به ویستا بسپرید. 

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی والبیتکس

سایت صرافی آوینکس

سایت صرافیkamex

سایت صرافی  مبینکس

سایت صرافی دالیا کوین

سایت صرافی داراکس

سایت صرافی عبداللهی

سایت صرافی ثانیه

سایت صرافی زرکوین

سایت صرافی بی بیتکس

سایت صرافی ناصری

سایت صرافی کوین بیس

سفارش سایت صرافی ارز دیجیتال

اگر راه اندازی صرافی ارز دیجیتال و یا خرید اسکریپت صرافی ارز دیجیتال را دارید،  می توانید با شماره تلفن 88551470-021 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین موجود در وب‌سایت و یا فرم مشاوره شماره تلفن خود را قرار دهید تا در اسرع وقت تیم بازاریابی شرکت ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره آنلاین ویستا

سوالات متداول

بله – امکان ایجاد تغییرات بعد از طراحی سایت صرافی تا جایی که طرح کلی را تغییر ندهد ایرادی ندارد. اما اگر تغییرات شما باعث تغییر در طرح کلی شود، هزینه محدد برای طراحی ظاهری سایت از شما گرفته می شود. اضافه کرده امکانات جدید بعد از طراحی سایت صرافی در ویستا وجود دارد.

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال ، بعد از تعیین تمام امکانات درخواستی شما تعیین میشود. اما ویستا هزینه حدودی برای طراحی سایت صرافی را با توجه به پکیج هایی که ارائه کرده است، بین 70 تا 160 میلیون تومان در نظر گرفته است. 

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و رایگان می‌باشد. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری است.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه در ابتدا کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه‌ها در دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. مرحله اول پرداخت 30 درصد بعدی پس از طراحی UI و 25 درصد باقیمانده پس از تحویل کامل پروژه. تیم ویستا این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب‌ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.

پس از ارتباط گرفتن مشتریان با ما و بعد از انجام مشاوره، فرم نیاز‌سنجی طراحی سایت به کارفرما ارسال می‌شود. کارفرما با پر کردن این فرم و ارسال مجدد برای مشاورین ما، نسبت به نیاز‌سنجی‌ها سه نوع پیش فاکتور ارسال می‌شود که پایه، استاندارد و حرفه‌ای نام دارند. پس از تایید شدن هر پیش فاکتور قابلیت جابه‌جایی نیز وجود خواهد داشت. اگر پیش فاکتور پس از بازبینی تایید شد قرارداد ارسال شده و همکاری شروع می‌شود.

پیشنهاد میکنیم مقالات ارزدیجیتال ویستا رو از دست ندین...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *