طراحی سایت در همدان

طراحی سایت اختصاصی  اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در مورد طراحی سایت در همدان به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی سایت در همدان

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در همدان

طراحی وب سایت در همدان مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در همدان آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

مقایسه بهترین شرکت های برنامه نویسی در همدان

یکی از مواردی که هر کارفرمایی به آن اهمیت می‌دهد، قطعا انتخاب شرکت طراحی سایت در همدان خواهد بود. ما در این بخش به مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در همدان پرداخته‌ایم. با مراجعه به آن می‌توانید متناسب با نیاز خود بهترین مورد را به عنوان شرکت برنامه نویسی همدان برای خود انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت آکساپا

کیفیت خدمات
طراح وب 70%

قیمت خدمات : ارزان

شرکت آکساپا - شرکت های برنامه نویسی در همدان-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 1.500.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت شایلین تاک

کیفیت خدمات
طراح وب 70%

قیمت خدمات : ارزان

شرکت شایلین تاک - شرکت برنامه نویسی همدان-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 1.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

طراحی سایت فروشگاهی در همدان

قطعا هر کسب و کاری باید خود را برای حضور در دنیای دیجیتال آماده کنند. در این میان مطمئنا کسب و کار هایی که محصولی را به فروش می رسانند مانند دیجی کالا باید نسبت به این مورد سریع تر اقدام نمایند. طراحی سایت فروشگاهی در همدان این امکان را فراهم می کند تا بتوانید بی نهایت محصول را به وب سایت خود اضافه کنید و در دسته بندی های کاملا مشخص قرار دهید. طراحی سایت فروشگاهی قطعا مناسب ترین گزینه برای کسب و کار هایی است که می خواهند وارد دنیای دیجیتال شوند. شرکت نرم افزاری ویستا به عنوان بهترین شرکت طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای در همدان این خدمت را ارائه می دهد.

طراحی سایت فروشگاهی در همدان
طراحی سایت شرکتی در همدان

طراحی سایت شرکتی در همدان

هر شرکت و مجموعه ای قطعا به این نیاز دارد تا از خود چهره خوب و مناسبی در فضای دیجیتال و آنلاین به جای بگذارد. قطعا نسبت به سایر مسیر ها طراحی سایت بهترین و حرفه ای ترین مسیر است. سایت شرکتی دارای صفحاتی از جمله صفحه درباره ما و صفحه تماس با ما است که همین دو صفحه باعث می شوند تا کاربران و مشتریان بتوانند به شما اعتماد کنند و به راحتی بتوانند از خدمات شما استفاده کنند. هیچگاه نباید قدرت سایت های شرکتی را دست کم گرفت. طراحی وب سایت شرکتی قطعا می تواند خیال شما را از این بابت که افراد مختلف شما را می شناسند آسوده کند.

نمونه کار طراحی سایت

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در همدان برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در همدان ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کار ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در همدان شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی سایت در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو 1 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 2 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 3 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت فروشگاهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت گردشگری ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت آگهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت در همدان

قیمت طراحی سایت در همدان، از عوامل متنوعی تاثیر می‌پذیرد که از جمله مهم ترین آنها می‌توان به نوع وبسایت، طراحی رابط کاربری، توسعه و برنامه نویسی، امنیت، پایگاه داده و سرور، تست و عیب یابی، پشتیبانی و بروزرسانی و … اشاره کرد. در ادامه کاربردی ترین بسته های قیمتی طراحی سایت و اپلیکیشن ویستا را برای شما ذکر کرده ایم. همچنان اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید، میتوانید با کارشناسان مجرب ما در ویستا تماس حاصل فرمایید.

سایت یا اپ کدنویسی شده

140.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

170.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

200.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

260.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در همدان با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی وب سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88930113-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت
[metform form_id="92024"]

همین حالا قیمت طراحی سایت خود را مشخص نمایید

با مشخص نمودن نوع وبسایت و ویژگی های آن در فرم روبه‌رو می‌توانید همین حالا از هزینه طراحی وبسایت مورد نیاز خود مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان از سمت کارشناسان ویستا، با ما تماس بگیرید و یا با پرکردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید.

تماس با کارشناسان ویستا

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت همدان دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در همدان سفارش دهید. برای طراحی وب سایت همدان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در همدان کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی سایت همدان

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در همدان

خدمات سئو سایت در همدان

اگر وب سایت خود را طراحی کرده باشید قطعا به این نتیجه رسیده اید که باید وب سایت را نیز در گوگل معرفی کنید. بهترین راه برای معرفی وب سایت در گوگل بهینه سازی سایت است. بهینه سازی وب سایت یا سئو سایت باید توسط بهترین شرکت سئو سایت انجام پذیرد تا به نتیجه مطلوب برسد. برای آنکه بتوانید سفارش سئو سایت بدهید کافیست پس از مطالعه نمونه کار های سئو و چک کردن لیست قیمت سئو سایت این کار را انجام دهید.

طراحی اپلیکیشن در همدان

خدمات طراحی اپلیکیشن در همدان

طراحی اپلیکیشن موبایل حرفه ای ترین مورد است که قطعا نیاز است پس از طراحی سایو سئو سایت آن را به سرانجام برسانید. فرقی نمی کند که یک وب سایت فروشگاهی دارید و می خواهید طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را آغاز کنید یا یک وب سایت شرکتی دارید و قصد ساخت اپلیکیشن برای آن را دارید. در هر صورت بهترین راه این است تا طراحی اپلیکیشن خود را توسط شرکتی سفارش دهید که طرای سایت و سئو سایت را نیز از آنجا تهیه کرده اید. بهترین راه برای دریافت حرفه ای ترین پشتیبانی قطعا همین است و می توانید به راحتی از هزینه طراحی اپلیکیشن نیز باخبر شوید.

نرم افزار حسابداری آنلاین در همدان

نرم افزار حسابداری آنلاین در همدان

نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب یکی از خدماتی است که شرکت نرم افزاری ویستا به صورت اختصاصی آن را ارائه می دهد. نرم افزار حسابداری چرتکه انواع مختلفی دارد از جمله آن ها می توان به نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی اشاره کرد. از طرفی نرم افزار های حسابداری برای اجرا شدن نیاز دارند تا بر روی سیستم نصب شوند و همین امر باعث می شود تا از سیستم حجمی اشغال شود. کاری که نرم افزار های تحت وب انجام می دهند به این صورت است که در هنگام استفاده و اجرا هیچ حجمی از شما را اشغال نمی کنند.

مقالات ما را از دست ندهید…

Search

سوالاتی که شما پرسیدید …

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به تعرفه طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در همدان به شرح ذیل است:

 • 45 درصد هنگام عقد قرار داد
 • 30 درصد پس از طراحی UI  یا رابط کاربری
 • 25 درصد پس از تحویل پروژه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫3.6/5 ‏‫(13 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا