طراحی سایت شرکتی

اگر شما صاحب یک شرکت و یا کارخانه هستید ، برای ارائه محصولات و معرفی خدمات خود به تبلیغات جهت جذب مشتری نیاز دارید . ویستا به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طراحی سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت شرکتی و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید. 

طراحی سایت شرکتی
مشاوره

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت شرکتی ویستا

قبل از این که تصمیمی در خصوص طراحی وب سایت شرکتی بگیرید ، تیم ویستا به شما یک مشاوره اختصاصی در مورد امکانات مورد نیاز سایت شرکتی پیشنهاد کند. شما می توانید برای اطلاع از هزینه طراحی سایت شرکتی ، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

با دیدن این ویدئو ، با فرآیند طراحی سایت شرکتی در ویستا آشنا شوید !

روی فیلم روبرو کلیک کنید...

طراحی سایت شرکتی چیست؟

یکی از اقدامات ضروری شرکت ها برای ورود به دنیای دیجیتال ، طراحی سایت شرکتی می باشد. امزوه افراد به جای این که وارد شرکت ها شوند ، ابتدا آن را در موتور های جستجوی گوگل سرچ می کنند. سپس خدمات چندین شرکت را با یک دیگر بررسی می کنند و در آخر بهترین آن ها را انتخاب می کنند. پس می توان گفت افراد برای اولین بار از طریق سایت شرکتی شما با برند و خدماتتان آشنا می شوند. اگر آن ها تصویر ایده آلی از کسب و کارتان را نبینند مطمئنا از خدمات شما هم استفاده نمی کنند. در واقع طراحی وب سایت شرکتی فرصتی مناسب برای معرفی برند و خدماتتان را در اختیار شما قرار می دهند که شما باید به بهترین شکل از این فرصت اسفاده کنید. طراحی وبسایت حرفه ای  و کاربر پسند سایت شرکتی به شما کمک می کند تا مخاطبان را به سایت خود جذب کنید. 

اهداف طراحی سایت شرکتی

یکی از مهم ترین اهداف طراحی وب سایت شرکتی پیدا کردن بازار هدف با استفاده از بازاریابی اینترنتی یا دیجیتال مارکتینگ است که داشتن یکی سایت حرفه ای لازمه آن است. با استفاده از طراحی سایت شرکتی و بهینه سازی سایت، بعد از این که وبسایت شما توسط موتور های جستجوی گوگل ، زمانی که کاربران به دنبال محصولات خود می گردند ، وبسایت شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده می شود و این امر باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان و در نتیجه موجب افزایش خرید محصولات و خدمات می شود.

اهداف طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی وردپرسی یا اختصاصی؟

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

وردپرس یکی از قدرتمند ترین سیستم های مدیریت محتواست که با برای استفاده از نیازی به دانش کدنویسی ندارد. سایت های وردپرسی در عین حال که امکانات و قابلیت های بسیاری در اختیار کاربر قرار می دهد ، در مقایسه با سایت های اختصاصی هزینه بسیار پایینی دارند. اگر شما یک سایت شرکتی برای فروش و یا معرفی محصولات خود می خواهید باید به شما بگوئیم که طراحی سایت با وردپرس بهترین گزینه است. با ساخت سایت شرکتی وردپرسی با مدیریت هزینه های خود سایت با امکانات کامل را طراحی کنید. 

طراحی وبسایت شرکتی با وردپرس
طراحی سایت شرکتی اختصاصی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

اگر شرکتی بخواهد برای کسب و کار خود هر دو ابزار سایت و اپلیکیشن را داشته باشد باید میان این دو ابزار همگام سازی انجام شود تا در صورت هر کدام از تغییرات مانند بروز رسانی مداوم قیمت ها به سرعت تغییرات در دیگری اعمال شود. این جاست که طراحی سایت شرکتی با وردپرس پاسخگوی این قابلیت نیست و باید طراحی وب سایت شرکتی به صورت اختصاصی انجام شود . به عبارت دیگر باید از زبان های برنامه نوسی برای طراحی سایت انجام شود.

مزایای طراحی سایت شرکتی

جمع آوری اطلاعات مفید

طراحی سایت شرکتی - مزایا

یکی از جنبه های مهم بازاریابی داشتن اطلاعات در مورد مشتریان است . داشتن یک سایت شرکتی و ابزار گوگل آنالیتیکس ، اطلاعات مفیدی در مورد مشتریان (صفحات پر بازدی یا نحوه ورود کاربران) در اختیارتان قرار می دهد که برای رشد کسب و کارتان عالیست.

جذب مشتریان بیش تر

طراحی-سایت-شرکتی---جذب-مشتری-بیش-تر

شما می توانید وب سایت خود را توجه به شناختی که از مشتریان خود دارید طراحی کنید. طراحی وبسایت شرکتی این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا مشتریان به سمت برند خود جذب کنید تا بتوانند به صورت 24 ساعته از خدمات شما استفاده کنند.

افزایش اعتبار و برند سازی

طراحی سایت شرکتی- مزایا

داشتن یک سایت شرکتی با رعایت اصول طراحی ، اعتبار خاصی برای کسب و کار شما فراهم می کند . تولید محتوای خوب به شما کمک می کند تا مشتریان سایت را بررسی کنند . اگر شما یکی سایت شرکتی خوب نداشته باشید ، کسب و کارتان را تقدیم رقبا کرده اید. 

بهبود بازاریابی و افزایش فروش

طراحی سیت شرکتی- مزایا

طراحی وبسایت شرکتی فرصتی مناسب برای تبلیغات کسب و کارتان محسوب می شود . کسب و کار شما با صرف حداقل هزینه می توانید در فضای اینترنت دیده می شود . در نتیجه مشتریان شما افزایش می یابد و تاثیر بسیار زیادی روی فروش شما می گذارد. 

توسعه بازار هدف

طراحی سایت شرکتی- مزایا

با داشتن وب سایت شرکتی ، فروش و عرضه محصولات شما کسب و کار شما به زمان و مکان محدود نمی شود . داشتن وب سایت زمینه را برای فروش و عرضه محصولات فراهم می کند و باعث گسترش بازار هدف شما می شود و درآمد شما را افزایش می دهد. 

مقرون به صرفه بودن سایت

طراحی سایت شرکتی- مزایا

طراحی سایت و حضور آنلاین در شبکه های اجتماعی بر خلاف رسانه های چاپی که هزینه زیادی برای به روز رسانی آن ها صرف می شود ، بسیار مقرون به صرفه است. یک سایت شرکتی با طراحی و محتوای خوب به راحتی می تواند مکمل رسانه های چاپی باشد. 

طراحی سایت شرکتی می تواند رشد بسیار زیادی در درآمد شرکت های کوچک و بزرگ داشته باشد .سایت های شرکتی می توانند امکانات متفاوتی داشته باشند  . در نتیجه تخمین زمان و هزینه به امکانات درخواستی و نیاز شما بستگی دارد.هر چه امکاناتی  که استفاده می‌کنین بیشتر بشه هزینه هم  افزایش پیدا می‌کنه. اما آیا  تمام این امکانات مورد نیازتونه؟ اگه هستن قیمت طراحی چقدر تغییر می‌کنه؟برای این که بتوانید تقریبی از تعرفه طراحی سایت شرکتی را داشته باشید می توانید با استفاده از فرم زیر امکانات مورد نظر خود  را علامت بزنید تا به صورت آنلاین هزینه آن را محاسبه کند.

پکیج پایه

12.4 میلیون تومان

پکیج پایه طراحی سایت شرکتی برای مشاغلی نوپایی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار  خود می خواهند مناسب است. 

پکیج متوسط

17.8 میلیون تومان

پکیج متوسط طراحی وبسایت شرکتی برای افرادی که نه یک سایت مبتدی و نه سایت کاملا حرفه ای برای کسب و کار خود می خواهند مناسب است .

پکیج پیشرفته

23.5 میلیون تومان

پکیج پیشرفته طراحی وب سایت شرکتی برای افرادی که یک سایت کاملا حرفه ای با تمام قابلیت های موجود برای کسب و کار خود می خواهند مناسب است .

قابلیت های پکیج پایه

قابلیت های پکیج متوسط

تمام پکیج پایه به اضافه

قابلیت های پکیج پیشرفته

تمام پکیج متوسط به اضافه

نمونه سایت های شرکتی در ویستا

ساخت سایت شرکتی برای هر تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود برای طراحی سات خود و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. برای این که بتوانید بهترین بهترین شرکت طراحی سایت را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه سایت های شرکتی را در آن شرکت بررسی کنید و سپس برای سفارش اقدام کنید . تیم ویستا با داشتن بهترین نمونه سایت شرکتی و نیز داشتن نمونه کار در طراحی سایت پزشکی ، طراحی سایت بیمه و … می تواند شما را در این راه کمک کند.

سایت آقای شهردار

سایت شرکتی همگانی البرز

سایت شرکتی بستیران

سایت شرکتی mrarchitect

سایت شرکتی top railing

سایت انجمنی sa-iran

همین الان وب سایت شرکتی خود را سفارش دهید!

شما می توانید برای درخواست طراحی سایت شرکتی و اطلاع از قیمت طراحی سایت ، با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت مشاورین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش-طراحی-سایت

طراحی وبسایت شرکتی مناسب چه کسانی است؟

قطعا تمام شرکت های کوجک و بزرگ برای حضور آنلاین ، به یک سایت شرکتی نیاز دارند. یک سایت شرکتی خوب برای دیده شدن ویترینی برای نمایش شرکت به صورت آنلاین می باشد. پس می توان گفت طراحی وبسایت شرکتی برای تمام شرکت هایی که محصول و یا خدماتی برای معرفی دارند مناسب است. حال این شرکت ها می توانند شرکت های خصوصی ، شرکت های خدماتی ، ساختمانی و یا حتی شرکت هایی باشند که با کشور های مختلف در ارتباط هستند. در زیر می توان چند نمونه از انواع طراحی وب سایت شرکتی را مشاهده کرد.  

انواع طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت ساختمانی

طراحی سایت
شرکت ساختمانی

طراحی سایت شرکت صنایع غذایی

طراحی سایت
شرکت صنایع غذایی

طراحی سایت شرکت بازرگانی

طراحی سایت
شرکت بازرگانی

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت
شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت تولیدی

طراحی سایت
شرکت تولیدی

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت
شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت خصوصی

طراحی سایت
شرکت خصوصی

طراحی سایت شرکت نرم افزاری

طراحی سایت 
شرکت نرم افزاری

طراحی سایت شرکت تجارت الکترونیک

طراحی سایت
شرکت تجارت الکترونیک

امکانات طراحی سایت شرکتی

یک شرکت هزینه ای را برای طراحی وبسایت شرکتی می پردازد تا بتواند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارد و به کاربران معرفی کند. در نتیجه باید امکانات کاملی داشته باشد. داشتن چارت سازمانی ، گالری تصاویر ، خبرنامه برای شرکت ، نمایش تایم لاین ، امکان ایجاد سایت های چند زبانه و … باید در سایت وجود داشته باشد. علاوه بر این طراحی وب سایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد . یعنی در تمام نمایشگر ها به درستی نمایش داده شود. این موضوع زمانی اهمیت پیدا کرد که استفاده افراد از تلفن های همراه افزایش پیدا کرد. از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشت تولید محتواست. شرکت باید اطلاهات کافی در اختیار کاربران قرار  دهد تا هم کاربران را در سایت جذب کند و هم رتبه سایت را ارتقا دهد.

معرفی امکانات و خدمات شرکت
امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
گالری تصاویر شرکت
امکان نمایش چارت سازمانی شرکت
امکان درج خبرنامه برای اطلاعیه های شرکت
امکان درج معرفی اعضای شرکت
امکانات طراحی سایت شرکتی
امکان درج فرم استخدام و رزومه
امکان نمایش تایم لاین و تاریخچه شرکت
امکان درج فرم همکاری و رزومه
امکان درج بخش قوانین و مقررات شرکت
>امکان نمایش گواهینامه ها  و مدال های شرکت
امکان نمایش سایت به زبان دیگر

ویژگی های سایت شرکتی در ویستا

موارد مهم طراحی سایت
طراحی جذاب و کاربردی برای جذب مشنریان بیش تر
موارد مهم طراحی سایت
بالا بودن سرعت لود صفحات برای جلوگیری از ترک صفحات
موارد مهم طراحی سایت
طراحی سایت به صورت ریسپانسیو
موارد مهم طراحی سایت
امکان نشر مطالب در صفحات و شبکه های اجتماعی
موارد مهم طراحی سایت
بالا بودن منیت سایت برای جلوگیری کردن از هک شدن سایت

مراحل سفارش دهی طراحی وب سایت شرکتی

مراحل ساخت سایت شرکتی در ویستا

مشخص کردن هدف در طراحی سایت حرفه ای

مشخص کردن هدف

اهداف خود را از طراحی سایت شرکتی مشخص کنید.

طراحی گرافیکی سایت حرفه ای

طراحی عناصر اولیه گرافیکی

طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.

تولید محتوا برای طراحی سایت

تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا برای سایت شرکتی با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.

پشتیبانی سایت حرفه ای ویستا

پشتیبانی سایت

بعد از طراحی وب سایت شرکتی خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

شرکت ویستا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت شرکتی ارائه می دهد؟

خدمات ویستا قیمت- مشاوره
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله
خدمات ویستا قیمت - استاندارد گوگل
رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت
خدمات ویستا قیمت - دامنه
ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
خدمات ویستا قیمت -طراحی گرافیکی
عدم محدودیت در طراح گرافیکی home page
خدمات ویستا قیمت - پروژه
ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب
خدمات ویستا قیمت - ضمانت
ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت تا یک سال از زمان قرارداد.
خدمات ویستا قیمت - پول قرارداد
50 درصد قیمت سفارش طراحی سایت ابتدا و 50 درصد مابقی انتهای کار خواهد بود.
خدمات ویستا قیمت - تیم ویستا
انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت و گرافیست و سئو مجرب در ویستا
انتخاب هاست و سرور مناسب
طراحی منحصر به فرد
داشتن برنامه معین برای درآمدزایی
مشاوره حرفه ای
پشتیبانی تمام وقت
مشاوره در زمینه بازار فروش

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی گام موثری در جهت پیشرفت و معرفی شرکت ها بوده است. اما برای این که بتوانید تنیحه خوبی از طراحی سایت شرکتی خود بگیرید

آیا طراحی سایت سایت شرکتی تضمینی برای موفقیت در آنلاین سازی کسب و کار است ؟

طراحی وبسایت شرکتی یکی از بخش هایی است که باید برای آنلاین سازی کسب و کار خود استفاده کنید.سایت شما برای دیده شدن نیاز داردتا توسط موتورهای جستجو بهینه شود.  به عبارت دیگر سئو سایت کمک می کند تا زمانی که افراد خدمات یک شرکت را سرچ می کنند سایت آن ها دیده شود و مخاطبان خدمات و محصولات شرکت را بررسی کنند. زیرا در خیر این صورت شانس کلیک   و تبدیل به مشتری را از دست می دهند. بنابراین لازم است تا سایت خود را سئو کنیم. علاوه بر این برای این که بتوان با مشتریان ارتباط مؤثر برقرار کرد می توان در کنار سایت برای طراحی اپلیکشن موبایل نیز اقدام کرد. 

 

یکی دیگر از خدمات ویستا برای توسعه کسب و کار شرکت ها در حوزه آنلاین سازی طراحی اپلیکیشن موبایل است. امروزه افراد به دلیل دسترسی آسان به گوشی های همراه ، استفاده از اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند. طراحی اپلیکیشن شرکتی باعث می شود تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات شرکت ها استفاده کنند. تیم ویستا خدمات طراحی اپ خود را با مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

طراحی سایت شرکتی- طراحی اپ شرکتی
سئو-سایت-شرکتی

سئو سایت شرکتی

 طراحی سایت شرکتی اولین گام جهت آنلاین سازی فعالیت خود در فضای مجازی می باشد. اما این موضوع پایان کار نیست! در گام بعدی باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم . امروزه اکثر افراد در صورت هر گونه مشکلی به اینرنت مراجع کرده و سوال خود را در گوگل سرچ می کنند. در نتیجه اگر سایت شما در نتایج اول گوگل باشد شانس کلیک و تبدیل به مشتری شما افزایش می یابد. شرکت سئو ویستا می تواند شما را برای بهبود رتبه سایت شما کمک کند که این کار را با مناسب ترین قیمت سئو به نسبت شرکت های دیگر انجام می دهد . برای سفارش سئو می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک کنید. 

سایر خدمات ویستا

نرم افزار CRM

CRM که مخفف ارتباط با مشتریان است که شامل تعاملات با مشتریان مثل فروش و فرآیند های خدماتی با مشتریان است. تیم ویستا برای شما مشتریان عزیز خدمات نرم افزار ارتباط با مشتری را در نظر گرفته است. برای مشاوره در این خصوص می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

نرم افزار حسابداری

قیمت-طراحی-سایت---نرم-افزار-حسابداری

شرکت های بزرگ نیاز دارند تا حساب های خود را نیز آنلاین کند  نرم افزار حسابداری آنلاین باعث می شود تا در هر لحظه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید . تیم ویستا با داشتن تیم متخصص خدمات نرم افزار حسابداری آنلاین را برای مشتریان عزیز فراهم می کند. برای مشاوره می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

موشن گرافیک

قیمتموشن-گرافیک

طراحی موشن گرافیک یا متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق  طراحی موشن گرافیک است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویدئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد. شرکت ویستا ارائه دهنده خدمات گرافیکی مختلف مانند موشن گرافیک ، لوگو موشن و … می باشد .

سوالات متداول طراحی سایت شرکتی ویستا

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شرکتی حرفه ای بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت شرکتی  ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی ساخت اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

انواع مطالب طراحی سایت

11 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز
  هدف از ساخت سایت شرکتی معرفی برند در جهت شناساندن به افرادی است که از وجود شرکت شما اطلاعی ندارند . سایت های شرکتی امکان فروش محصولات رو ندارند.. پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب و کارتان سایت فروشگاهی طراحی کنید.

 2. سلام
  طراحی پرتال برای کارمندان شرکت در کنار طراحی سایت شرکتی انجام میشه یا باید به طور جدا سفارش بدیم ؟

  1. سلام
   پرتال شرکتی به صورت جداگانه برای شما طراحی می شود . شما می تونید برای اطلاعات بیش تر در مورد جزئیات پرتال شرکتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 3. سلام
  برای ساخت سایت شرکتی از کدوم یکی از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود؟

  1. سلام دوست عزیر
   معمولا سایت های شرکتی با وردپرس طراحی می شوند. اما در بعضی از موارد و با توجه به نیاز مشتری از سایت های اختصاصی هم استفاده می شود.

 4. سلام
  امکانش وجود داره که توی سایت های شرکتی محصولاتمون رو به برای فروش آنلاین قرار بدیم ؟

  1. سلام مهسا جان
   هدف از ساخت سایت شرکتی معرفی برند در جهت شناساندن به افرادی است که از وجود شرکت شما اطلاعی ندارند . سایت های شرکتی امکان فروش محصولات رو ندارند.. پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب و کارتان سایت فروشگاهی طراحی کنید.

 5. سلام خسته نباشید
  در طراحی سایت شرکتی موارد سئو تا چه مرحله ای انجام میشه ؟
  برای سئو سایت شرکتی باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   در طراحی وب سایت شرکتی اصول اولیه سئو رعایت میشه . اما برای این که بتوانید سایتتان در نتایج اول گوگل ببینید باید به صورت جداگانه برای سئو سایتتون اقدام کنید. برای سئو یکی قرارادا جداگانه امضا میشه که هزینه اون جدا از طراحی سایته .

  1. سلام سینا جان
   برای سفارش میتوانید با مشارین ما تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند. علاوه بر اون سفارش به صورت حضوری و یا ایمیل قابل انجام که بسته به شرایط شما انجام میشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.6/5 (31 Reviews)