طراحی سایت شرکتی

اگر شما صاحب یک شرکت و یا کارخانه هستید ، برای ارائه محصولات و معرفی خدمات خود به تبلیغات جهت جذب مشتری نیاز دارید . ویستا به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به درخواست طراحی سایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت شرکتی و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید. 

طراحی سایت شرکتی
مشاوره

مشاوره رایگان و هدفمند ویستا

برای سفارش سایت شرکتی و سئو سایت و اطلاع از هزینه طراحی سایت شرکتی ، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

با دیدن این ویدئو ، با فرآیند طراحی سایت شرکتی در ویستا آشنا شوید !

طراحی سایت
پخش ویدیو

نمونه سایت های شرکتی ویستا

ساخت سایت شرکتی برای هر تمامی شرکت ها یک اقدام ضرورری به نظر می رسد. در نتیجه هر شرکتی باید برای توسعه کسب و کار خود برای طراحی سات خود و ارائه خدمات خود به صورت آنلاین اقدام کند. برای این که بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی را برای سفارش خود انتخاب کنید باید نمونه سایت های شرکتی را در آن شرکت بررسی کنید و سپس برای سفارش اقدام کنید . تیم ویستا با داشتن بهترین نمونه سایت شرکتی و نیز داشتن نمونه کار در طراحی سایت پزشکی ، طراحی فروشگاه اینترنتی ، طراحی سایت بیمه و … می تواند شما را در این راه کمک کند.

سایت آقای شهردار

سایت شرکتی همگانی البرز

سایت شرکتی بستیران

سایت شرکتی mrarchitect

سایت شرکتی top railing

سایت انجمنی sa-iran

سایت شرکتی harmoniagroup

طراحی سایت شرکتی چیست؟

یکی از اقدامات ضروری شرکت ها برای ورود به دنیای دیجیتال ، طراحی سایت شرکتی می باشد. امروزه افراد به جای این که وارد شرکت ها شوند ، ابتدا آن را در موتور های جستجوی گوگل سرچ می کنند. سپس خدمات چندین شرکت را با یک دیگر بررسی می کنند و در آخر بهترین آن ها را انتخاب می کنند. پس می توان گفت افراد برای اولین بار از طریق سایت شرکتی شما با برند و خدماتتان آشنا می شوند. اگر آن ها تصویر ایده آلی از کسب و کارتان را نبینند مطمئنا از خدمات شما هم استفاده نمی کنند. در واقع طراحی وب سایت شرکتی فرصتی مناسب برای معرفی برند و خدماتتان را در اختیار شما قرار می دهند که شما باید به بهترین شکل از این فرصت اسفاده کنید. طراحی وبسایت حرفه ای  و کاربر پسند سایت شرکتی به شما کمک می کند تا مخاطبان را به سایت خود جذب کنید. 

اهداف طراحی سایت شرکتی

شرکت های کوچک و بزرگ متناسب با نوع فعالیت خود و استراتژی هایی که برای شرکت پایه ریزی کرده اند ، برای طراحی وب سایت شرکتی دلایلی دارند. اولین هدف آن ها هم می تواند رسیدن به اهداف بازاریابی دیجیتال باشد. در نتیجه اگر طراحی سایت شما به صورت اصولی انجام شده باشد می تواند در تبدیل بازدیدکننده به مشتری نقش بسزایی داشته باشد. علاوه بر این ساخت سایت شرکتی می تواند به شما در برند سازی که یکی از بزرگ ترین اهداف شرکت هاست کمک کند. لازمه این کار ، آوردن سایت به صفحه اول گوگل است تا کاربران راحت تر شما را پیدا کنند.

اهداف طراحی سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی وردپرسی یا اختصاصی؟

طراحی سایت شرکتی با وردپرس

همون طور که خودتون هم میدونید وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قدرتمند است که برای طراحی سایت و استفاده از آن نیازی به دانش کدنویسی وجود ندارد. امروزه بیش از 80 درصد سایت های شرکتی با وردپرس طراحی می شوند. پس اگر برای طراحی سایت های شرکتی بخواهیم یک گزینه را انتخاب کنیم ، قطعا طراحی سایت با وردپرس گزینه مناسب تری است. چرا که شما اصلا نیازی به سایت های اختصاصی پیدا نمی کنید. یکی از مهم ترین دلایلی که برای طراحی سایت شرکتی از وردپرس استفاده می شود قیمت طراحی سایت با وردپرس است که نسبت به سایت های اختصاصی مقرون به صرفه تر است. 

طراحی وبسایت شرکتی با وردپرس
طراحی سایت شرکتی اختصاصی

طراحی سایت شرکتی اختصاصی

اگر شرکتی بخواهد برای کسب و کار خود هر دو ابزار سایت و اپلیکیشن را داشته باشد باید میان این دو ابزار همگام سازی انجام شود تا در صورت هر کدام از تغییرات مانند بروز رسانی مداوم قیمت ها به سرعت تغییرات در دیگری اعمال شود. این جاست که طراحی سایت شرکتی با وردپرس پاسخگوی این قابلیت نیست و باید طراحی وب سایت شرکتی به صورت اختصاصی انجام شود . به عبارت دیگر باید از زبان های برنامه نوسی برای طراحی وب سایت شرکتی انجام شود.

مزایای طراحی سایت شرکتی

جمع آوری اطلاعات مفید

طراحی سایت شرکتی - مزایا

یکی از جنبه های بازاریابی داشتن اطلاعات در مورد مشتریان است . داشتن یک سایت شرکتی با ابزار گوگل آنالیتیکس، اطلاعات مفیدی در مورد مشتریان در اختیارتان قرار می دهد.

جذب مشتریان بیش تر

طراحی-سایت-شرکتی---جذب-مشتری-بیش-تر

شما می توانید طراحی وبسایت شرکتی خود را با توجه به شناختی که از مشتریان خود دارید طراحی کنیدتا از این طریق مشتریان را به سمت کسب و کار خود جذب کنید.

افزایش اعتبار و برند سازی

طراحی سایت شرکتی- مزایا

داشتن یک سایت شرکتی با رعایت اصول طراحی ، برند شما را به کاربران فضای مجازی معرفی می کند و اعتبار خاصی برای کسب و کار شما فراهم می کند . 

بهبود بازاریابی و افزایش فروش

طراحی سیت شرکتی- مزایا

طراحی وبسایت شرکتی فرصتی مناسب برای تبلیغات کسب و کارتان محسوب می شود . در نتیجه مشتریان شما افزایش می یابد و تاثیر بسیار زیادی روی فروش شما می گذارد. 

توسعه بازار هدف

طراحی سایت شرکتی- مزایا

با داشتن وب سایت شرکتی ،  زمینه را برای فروش و عرضه محصولات فراهم می کنید و بازار هدف خود را توسعه می دهید. در نتیجه درآمد شما را افزایش می یابد.

مقرون به صرفه بودن سایت

طراحی سایت شرکتی- مزایا

طراحی وبسایت و حضور آنلاین در شبکه های اجتماعی بر خلاف رسانه های چاپی که هزینه زیادی برای به روز رسانی آن ها صرف می شود ، بسیار مقرون به صرفه است.

سایت های شرکتی با توجه به نیاز کسب و کار خود امکانات متفاوتی دارند که می تواند روی هزینه طراحی سایت شرکتی تاثیر بگذارد. در نتیجه یکی از عوامل موثر در زمان و تعرفه طراحی سایت شرکتی ، امکانات سایت می باشد. ما در این بخش با توجه به عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت شرکتی، سفارشات طراحی سایت شما رو در سه پکیج آماده کردیم که شما می تونید با توجه به نیازتون یکی از این پکیج هارو انتخاب کنید. برای اطلاعات بیش تر در مورد هزینه طراحی سایت شرکتی می توانید بلاگ ” عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت شرکتی” را مطالعه کنید.

پکیج پایه

12.4 میلیون تومان

پکیج پایه طراحی سایت شرکتی برای مشاغلی نوپایی که تنها یک سایت با امکانات پایه برای معرفی کسب و کار  خود می خواهند مناسب است. 

پکیج متوسط

17.8 میلیون تومان

پکیج متوسط طراحی وبسایت شرکتی برای افرادی که نه یک سایت مبتدی و نه سایت کاملا حرفه ای برای کسب و کار خود می خواهند مناسب است .

پکیج پیشرفته

23.5 میلیون تومان

پکیج پیشرفته طراحی وب سایت شرکتی برای افرادی که یک سایت کاملا حرفه ای با تمام قابلیت های موجود برای کسب و کار خود می خواهند مناسب است .

قابلیت های پکیج پایه

قابلیت های پکیج متوسط

تمام پکیج پایه به اضافه

قابلیت های پکیج پیشرفته

تمام پکیج متوسط به اضافه

همین الان وب سایت شرکتی خود را سفارش دهید!

شما می توانید سفارش سایت شرکتی  و اطلاع از قیمت طراحی سایت ، با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت مشاورین شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش-طراحی-سایت

سفارش سایت شرکتی مناسب چه کسانی است؟

قطعا تمام شرکت های کوجک و بزرگ برای حضور آنلاین ، به یک سایت شرکتی نیاز دارند. یک سایت شرکتی خوب برای دیده شدن ویترینی برای نمایش شرکت به صورت آنلاین می باشد. پس می توان گفت طراحی وبسایت شرکتی برای تمام شرکت هایی که محصول و یا خدماتی برای معرفی دارند مناسب است. حال این شرکت ها می توانند شرکت های خصوصی ، شرکت های خدماتی ، ساختمانی و یا حتی شرکت هایی باشند که با کشور های مختلف در ارتباط هستند. در زیر می توان چند نمونه از انواع طراحی وب سایت شرکتی را مشاهده کرد.  

انواع طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکت صنایع غذایی

طراحی سایت
شرکت صنایع غذایی

طراحی سایت شرکت خدماتی

طراحی سایت
شرکت خدماتی

طراحی سایت شرکت تولیدی

طراحی سایت
شرکت تولیدی

طراحی سایت شرکت پیمانکاری

طراحی سایت
شرکت پیمانکاری

طراحی سایت شرکت خصوصی

طراحی سایت
شرکت خصوصی

طراحی سایت شرکت نرم افزاری

طراحی سایت 
شرکت نرم افزاری

طراحی سایت شرکت تجارت الکترونیک

طراحی سایت
شرکت تجارت الکترونیک

امکانات طراحی سایت شرکتی

یک شرکت هزینه ای را برای ساخت سایت شرکتی می پردازد تا بتواند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارد و به کاربران معرفی کند. در نتیجه باید امکانات کاملی داشته باشد. داشتن چارت سازمانی ، گالری تصاویر ، خبرنامه برای شرکت ، نمایش تایم لاین ، امکان ایجاد سایت های چند زبانه و … باید در سایت وجود داشته باشد. علاوه بر این طراحی وبسایت شرکتی باید ریسپانسیو باشد . یعنی در تمام نمایشگر ها به درستی نمایش داده شود. این موضوع زمانی اهمیت پیدا کرد که استفاده افراد از تلفن های همراه افزایش پیدا کرد. از مواردی که باید به آن توجه ویژه ای داشت تولید محتواست. شرکت باید اطلاهات کافی در اختیار کاربران قرار  دهد تا هم کاربران را در سایت جذب کند و هم رتبه سایت را ارتقا دهد.

معرفی امکانات و خدمات شرکت
امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران
گالری تصاویر شرکت
امکان نمایش چارت سازمانی شرکت
امکان درج خبرنامه برای اطلاعیه های شرکت
امکان درج معرفی اعضای شرکت
امکانات طراحی سایت شرکتی
امکان درج فرم استخدام و رزومه
امکان نمایش تایم لاین و تاریخچه شرکت
امکان درج فرم همکاری و رزومه
امکان درج بخش قوانین و مقررات شرکت
>امکان نمایش گواهینامه ها  و مدال های شرکت
امکان نمایش سایت به زبان دیگر

ویژگی های سایت شرکتی در ویستا

موارد مهم طراحی سایت
طراحی جذاب و کاربردی برای جذب مشتریان بیش تر طراحی سایت شرکتی
موارد مهم طراحی سایت
بالا بودن سرعت لود صفحات برای جلوگیری از ترک صفحات
موارد مهم طراحی سایت
طراحی سایت به صورت ریسپانسیو
موارد مهم طراحی سایت
امکان نشر مطالب در صفحات و شبکه های اجتماعی
موارد مهم طراحی سایت
بالا بودن منیت سایت برای جلوگیری کردن از هک شدن سایت

مراحل سفارش سایت شرکتی

مراحل ساخت سایت شرکتی در ویستا

مشخص کردن هدف در طراحی سایت حرفه ای

مشخص کردن هدف

اهداف خود را از طراحی سایت شرکتی مشخص کنید.

طراحی گرافیکی سایت حرفه ای

طراحی عناصر اولیه گرافیکی

طراحی بصری یا همان UI/UXسایت که بیانگر نمای سایت است شروع می شود.

تولید محتوا برای طراحی سایت

تولید محتوا برای سایت

تولید محتوا برای سایت شرکتی با در نظر گرفتن اصول سئو سایت انجام می شود.

پشتیبانی سایت حرفه ای ویستا

پشتیبانی سایت

بعد از طراحی وب سایت شرکتی خدمات پشتیبانی به مدت مشخص انجام می شود.

طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی از خدمات تیم حرفه ای ویستا می باشد. صاحبان مشاغل و افرادی که برای فروش محصولات خود به بستری برای فروش نیاز دارند می توانند با طراحی سایت فروشگاهی کسب و کار خود را رونق دهند. شرکت ها نیز می توانند از طریق طرحی سایت فروشگاهی علاوه بر معرفی خدمات و محصولات آن ها به فروش برسانند. علاوه بر این می توانند در کنار سایت فروشگاهی برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز اقدام کنند تا خدمات و محصولات را به طور همزمان در هر دو ارائه کنند. تیم ویستا به شما کمک می کند تا طراحی سایت و اپلیکیشن فروشگاهی برای شرکت خود را به طور همزمان سفارش دهید. برای دریافت مشاوره با تیم ویستا تماس بگیرید.

شرکت ویستا چه خدماتی در زمینه سفارش سایت شرکتی ارائه می دهد؟

خدمات ویستا قیمت- مشاوره
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله
خدمات ویستا قیمت - استاندارد گوگل
رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت
خدمات ویستا قیمت - دامنه
ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
خدمات ویستا قیمت -طراحی گرافیکی
عدم محدودیت در طراح گرافیکی home page
خدمات ویستا قیمت - پروژه
ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب
خدمات ویستا قیمت - ضمانت
ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت تا سه ماه از زمان قرارداد.
خدمات ویستا قیمت - پول قرارداد
45 درصد قیمت سفارش طراحی سایت ابتدا و 30 درصد بعد از طراحی طاهر سایت و 25 درصد مابقی انتهای کار خواهد بود.
خدمات ویستا قیمت - تیم ویستا
انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت و گرافیست و سئو مجرب در ویستا
انتخاب هاست و سرور مناسب
طراحی منحصر به فرد
داشتن برنامه معین برای درآمدزایی
مشاوره حرفه ای
پشتیبانی تمام وقت
مشاوره در زمینه بازار فروش

نکات مهم در طراحی سایت شرکتی

طراحی وبسایت شرکتی گام موثری در جهت پیشرفت و معرفی شرکت ها بوده است. اما برای این که بتوانید نتیجه خوبی از طراحی سایت شرکتی خود بگیرید. گاهی اوقات شرکت ها سایت خود را به افرادی می سپارند که باعث می شوند با اشتباهات خود سایت با مشکلات فنی زیادی روبرو شود. پس بهتر است با نکات طراحی سایت شرکتی آشنا شوید. 

طراحی کاربردی- طراحی سایت شرکتی

طراحی کاربردی صفحه اصلی

blank

طراحی ریسپانسو

طراحی سایت شرکتی- تولید محتوا

تولید محتوا ساده و قابل فهم

طراحی سایت شرکتی- قابلیت دسترس پذیری

قابلیت دسترس پذیری سایت

طراحی سایت شرکتی- نظرات مشتری

درج نظرات مشتری

آیا طراحی سایت شرکتی تضمینی برای موفقیت در آنلاین سازی کسب و کار است ؟

طراحی وبسایت شرکتی یکی از بخش هایی است که باید برای آنلاین سازی کسب و کار خود استفاده کنید.سایت شما برای دیده شدن نیاز داردتا توسط موتورهای جستجو بهینه شود.  به عبارت دیگر سئو سایت کمک می کند تا زمانی که افراد خدمات یک شرکت را سرچ می کنند سایت آن ها دیده شود و مخاطبان خدمات و محصولات شرکت را بررسی کنند. زیرا در خیر این صورت شانس کلیک   و تبدیل به مشتری را از دست می دهند. بنابراین لازم است تا سایت خود را سئو کنیم. علاوه بر این برای این که بتوان با مشتریان ارتباط مؤثر برقرار کرد می توان در کنار سایت برای طراحی اپلیکشن موبایل نیز اقدام کرد. 

 

یکی دیگر از خدمات ویستا برای توسعه کسب و کار شرکت ها در حوزه آنلاین سازی طراحی اپلیکیشن موبایل است. امروزه افراد به دلیل دسترسی آسان به گوشی های همراه ، استفاده از اپلیکیشن ها را ترجیح می دهند. طراحی اپلیکیشن شرکتی باعث می شود تا افراد بتوانند در هر ساعت از شبانه روز از خدمات شرکت ها استفاده کنند. تیم ویستا خدمات طراحی اپ خود را با مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن در اختیار شما عزیزان قرار داده است .

طراحی سایت شرکتی- طراحی اپ شرکتی
سئو-سایت-شرکتی

سئو سایت شرکتی

سفارش سایت شرکتی اولین گام جهت آنلاین سازی فعالیت خود در فضای مجازی می باشد. اما این موضوع پایان کار نیست! در گام بعدی باید سایت خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنیم . امروزه اکثر افراد در صورت هر گونه مشکلی به اینرنت مراجع کرده و سوال خود را در گوگل سرچ می کنند. در نتیجه اگر سایت شما در نتایج اول گوگل باشد شانس کلیک و تبدیل به مشتری شما افزایش می یابد. شرکت سئو ویستا می تواند شما را برای بهبود رتبه سایت شما کمک کند که این کار را با مناسب ترین قیمت سئو به نسبت شرکت های دیگر انجام می دهد . برای سفارش سئو می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک کنید. 

سایر خدمات ویستا

نرم افزار CRM

blank

CRM که مخفف ارتباط با مشتریان است که شامل تعاملات با مشتریان مثل فروش و فرآیند های خدماتی با مشتریان است. تیم ویستا برای شما مشتریان عزیز خدمات نرم افزار ارتباط با مشتری را در نظر گرفته است. برای مشاوره در این خصوص می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

نرم افزار حسابداری

قیمت-طراحی-سایت---نرم-افزار-حسابداری

شرکت های بزرگ نیاز دارند تا حساب های خود را نیز آنلاین کند  نرم افزار حسابداری آنلاین باعث می شود تا در هر لحظه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید . تیم ویستا با داشتن تیم متخصص خدمات نرم افزار حسابداری آنلاین را برای مشتریان عزیز فراهم می کند. برای مشاوره می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

موشن گرافیک

قیمتموشن-گرافیک

طراحی موشن گرافیک یا متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق  طراحی موشن گرافیک است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویدئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد. شرکت ویستا ارائه دهنده خدمات گرافیکی مختلف مانند موشن گرافیک ، لوگو موشن و … می باشد .

سوالات متداول طراحی سایت شرکتی ویستا

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شرکتی حرفه ای بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت شرکتی  ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

11 پاسخ

 1. سلام دوست عزیز
  هدف از ساخت سایت شرکتی معرفی برند در جهت شناساندن به افرادی است که از وجود شرکت شما اطلاعی ندارند . سایت های شرکتی امکان فروش محصولات رو ندارند.. پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب و کارتان سایت فروشگاهی طراحی کنید.

 2. سلام
  طراحی پرتال برای کارمندان شرکت در کنار طراحی سایت شرکتی انجام میشه یا باید به طور جدا سفارش بدیم ؟

  1. سلام
   پرتال شرکتی به صورت جداگانه برای شما طراحی می شود . شما می تونید برای اطلاعات بیش تر در مورد جزئیات پرتال شرکتی با مشاورین ما تماس بگیرید.

 3. سلام
  برای ساخت سایت شرکتی از کدوم یکی از سیستم های مدیریت محتوا استفاده می شود؟

  1. سلام دوست عزیر
   معمولا سایت های شرکتی با وردپرس طراحی می شوند. اما در بعضی از موارد و با توجه به نیاز مشتری از سایت های اختصاصی هم استفاده می شود.

 4. سلام
  امکانش وجود داره که توی سایت های شرکتی محصولاتمون رو به برای فروش آنلاین قرار بدیم ؟

  1. سلام مهسا جان
   هدف از ساخت سایت شرکتی معرفی برند در جهت شناساندن به افرادی است که از وجود شرکت شما اطلاعی ندارند . سایت های شرکتی امکان فروش محصولات رو ندارند.. پیشنهاد ما به شما این است که برای کسب و کارتان سایت فروشگاهی طراحی کنید.

 5. سلام خسته نباشید
  در طراحی سایت شرکتی موارد سئو تا چه مرحله ای انجام میشه ؟
  برای سئو سایت شرکتی باید هزینه جداگانه پرداخت کنیم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   در طراحی وب سایت شرکتی اصول اولیه سئو رعایت میشه . اما برای این که بتوانید سایتتان در نتایج اول گوگل ببینید باید به صورت جداگانه برای سئو سایتتون اقدام کنید. برای سئو یکی قرارادا جداگانه امضا میشه که هزینه اون جدا از طراحی سایته .

  1. سلام سینا جان
   برای سفارش میتوانید با مشارین ما تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنند. علاوه بر اون سفارش به صورت حضوری و یا ایمیل قابل انجام که بسته به شرایط شما انجام میشه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 (33 Reviews)