جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

شرکت سئو | خدمات، بهترین ها و نکات کلیدی

اگر این مقاله را میخوانید به احتمال نود و نه درصد می‌دانید که سئو چیست، ولی اگر جزء یک درصد مابقی هستید پیشنهاد می‌کنیم مقاله سئو سایت را مطالعه کنید. به طور کلی سئو یعنی بیشتر دیده شدن سایت شما در نتایج جست و جوی میلیون ها کاربر اینترنت. شرکت سئو یک شخصیت حقوقی است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند. در این مقاله می خواهیم چنین شرکتی را از تمام جوانب بررسی کنیم به نحوی که در انتهای مطلب هیچ سوالی در مورد شرکت سئو در ذهن شما باقی نماند. ادامه مقاله را دنبال کنید.

با انتخاب بهترین شرکت سئو از بهینه شدن سایت خود آسوده خاطر شوید

سئو چیست و چه اهمیتی دارد؟

Search Engine Optimization

قبل از آنکه بخواهیم در مورد یک شرکت سئو صحبت کنیم، اجازه دهید آشنایی مختصری با مفهوم سئو داشته باشیم. تصور کنید شما یک سایت برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید و انتظار دارید هر روز تعداد افراد بیشتری از سایت شما بازدید کرده و عملی که مورد نظر شما است (خرید، آشنایی با شما، استفاده از خدمات و…) را انجام دهند. برای رسیدن به این هدف لازم است که جامعه هدف شما در صفحه اول موتور جست و جوگر خود (گوگل و…) سایت شما را ببیند. اما از بین صدها رقیب، سایت شما چطور باید در نتایج اول جست و جو و مورد پسند کاربران قرار بگیرد؟ سئو، فرایندی است که دقیقا این هدف را برای شما به واقعیت تبدیل می‌کند. سئوکار با استفاده از ترفندهای سئو و بر اساس استاندارهای موتورهای جست و جوگر، اقدام به جذب کاربران بیشتر برای سایت می‌کند. طبق آمار، بیش از شصت درصد کاربران فقط روی پنج لینک اول کلیک کرده و به پاسخ مورد نیاز خود می‌رسند. با توجه به چنین آماری اهمیت کسب جایگاه بالا در گوگل به طور کامل روشن و شفاف می‌شود. توجه کنید که بدون بهینه سازی سایت، امکان بهره برداری از آن وجود ندارد. 

خب! اهمیت سئو را به خوبی درک کردیم. می‌دانیم بعد از طراحی سایت برای بهینه کردن سایت خود حتما باید از تکنیک‌های سئو استفاده کنیم. حال باید چه کاری انجام دهیم؟ دو راهکار وجود دارد. یکی اینکه سئو را آموزش دیده و خودمان شروع کنیم به سئو کردن سایت خود. اگر شرایط این راهکار را دارید می‌توانید کار را با مطالعه مقاله “آموزش سئو” شروع کنید. دوم اینکه مسئولیت سئو سایت را به سئوکار واگذار کنید. دسترسی به سئوکار از طریق شرکت‌های سئو امکانپذیر است. حال سوال پیش می‌آید که شرکت سئو چیست و چطور باید یک شرکت سئو حرفه‌ای را تشخیص داده و انتخاب کنیم؟ در ادامه به طور مفصل راجع به پاسخ این سوالات صحبت می‌کنیم.

شرکت سئو

شرکت سئو چیست؟

اگر برای کسب و کار خود یک سایت طراحی کرده‌اید و قصد دارید مشتریان زیادی را از طریق سایت به سمت خود روانه کنید باید سایت را بهینه سازی یا به عبارتی سئو کنید. سئو سایت یک فرایند تخصصی و زمان بر است که نیاز به آموزش طولانی مدت دارد. اگر شما به عنوان صاحب سایت زمان و انرژی کافی برای آموختن سئو ندارید، لازم است که با یک شرکت سئو قرارداد ببندید. شرکت معتبر سئو با استخدام سئوکارهای حرفه‌ای و استفاده از تجربه کاری آنها مسئولیت قرار دادن سایت شما در رتبه‌های برتر گوگل را بر عهده می‌گیرد. هرچه میزان موفقیت شرکت برای این کار بیشتر باشد رتبه سایت شما در نتایج جست و جو بالاتر بوده و در نتیجه به هدف خود نزدیکتر خواهید شد. از آنجا که متخصصین سئو به تمام ترفندهای روز سئو تسلط دارند، می‌توانند بهترین و مناسب‌ترین استراتژی را برای سایت شما انتخاب کرده و اجرا کنند.

خدمات شرکت سئو چیست؟

یک شرکت معتبر سئو با هدف بهینه کردن و بیشتر دیده شدن سایت شما خدمات گسترده‌ای ارائه می‌دهد؛ بدین صورت که ابتدا با بررسی پایه‌های کسب و کار شما، بهترین ترفندهای سئو را مطابق با استانداردهای روز انتخاب می‌کند و در مرحله بعد فعالیت‌هایی مانند بهینه سازی ساختاری و کدنویسی سایت، تولید انواع محتوای متنی و گرافیکی، افزایش سرعت و کاهش حجم سایت، لینک سازی داخلی و خارجی، بهبود رتبه کلمات کلیدی، تحلیل رقبا و… را انجام می‌دهد. پس از اجرا کردن تمام تکنیک‌های سئو وظیفه آنالیز رتبه سایت و مقایسه با رقبا نیز بر عهده شرکت سئو است. بنابراین برای این که بدانید کدام یک از خدمات شرکت سئو برای کسب و کار شما بهتر است، باید جلسه مشاوره و آنالیز سایت توسط متخصصین سئو برگزار شود تا خدمات سئو متناسب با سایت شما انتخاب شود. 

بهترین شرکت سئو | شرکت سئو حرفه‌ ای

بهترین شرکت سئو چه کارهایی انجام می‌دهد؟ برای اینکه بتوانیم یک شرکت قابل اعتماد سئو کار را بررسی کنیم بهتر است این سوال را به نحو دیگری هم مطرح کنیم؛ بهترین شرکت سئو چه کارهایی انجام نمی‌دهد؟ شرکت سئو حرفه‌ای بایدها و نبایدهایی دارد که آن را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند. این خط قرمزها چیست؟ اجازه دهید باهم تعدادی از این باید ها و نباید ها را مرور کنیم تا بدانیم به طور کلی ویژگی‌های شرکت سئو حرفه ای چیست؟

سئو کلاه سیاه استفاده نمی‌کند

یکی از مهم‌ترین متدهای شرکت سئو قوی و خوب استفاده از سئو کلاه سفید است. بهترین شرکت سئو، به هیج وجه برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل از تکنیک‌ های کلاه سیاه استفاده نمی‌کند؛ چراکه سئو کلاه سیاه نه تنها برای سایت سودی ندارد، ارزش و اعتبار شرکت سئو را نیز زیر سوال می‌برد. در واقع سئو کلاه سیاه بزرگترین خط قرمز گوگل و همینطور تجربه کاربری است که رتبه و ارزش سایت شما را به شدت پایین می‌آورد. تکنیک‌هایی که در این روش به کار می‌روند در واقع مخالف قوانین موتورهای جست و جو گر هستند و به زودی توسط الگوریتم‌های دقیق شناخته می‌شوند. برایتان سوال شد که اصلا سئو کلاه سیاه و سفید چیست؟ مفهوم سئو کلاه سیاه و سفید را به طور خلاصه در این قسمت بخوانید.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه در واقع روشی است که با هدف دور زدن و گول زدن الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌شود. در این روش سایت شما خیلی سریع می‌تواند در نتایج اول گوگل قرار بگیرد اما یک ایراد بزرگ دارد و آن هم موقتی بودن این پیروزی است. گوگل بعد از مدت کوتاهی شما را به عنوان متخلف شناسایی و از صفحه اول بیرون کرده و به احتمال زیاد جریمه نیز خواهد کرد. 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید تلاش برای بهینه سازی سایت از روش‌های اصولی و مطابق با الگوریتم‌های گوگل است. گوگل به هیچ سایت تازه کاری اعتماد نمی‌کند. اما با گذشت زمان لازم و تلاش‌های مستمر، اعتماد گوگل جلب شده و شما را در صفحه اول قرار می‌دهد. نکته مهم سئو کلاه سفید این است که این پیروزی موقتی نیست و شما یک مرتبه نتایج زحمات خود را از دست نمی‌دهید.

سئوکار حرفه ای استخدام می‌کند

استخدام سئوکار حرفه‌ای یکی دیگر از بزرگترین سیاست‌های شرکت سئو معتبر است. چرا؟ چون سئوکار حرفه‌ای به تمام الگوریتم‌های جدید گوگل تسلط دارد و در انتخاب استراتژی مناسب برای سایت مدنظر شما به خوبی عمل می‌کند. سئوکار ماهر با تکیه بر تجربه کاری خود می‌تواند بهترین استفاده از سئو را در کمترین زمان برای سایت به ارمغان بیاورد و برای آزمون و خطای انواع روش‌های سئو زمانی صرف نکند. سئوکار پیشرفته به صورت ریز و دقیق محتوای متنی و گرافیکی سایت را ساخته و رصد میکند، مشکلات گزارش شده از سمت گوگل را بررسی کرده و برای برطرف کردن هرکدام راه حل‌های حرفه‌ای و دقیق ارائه می‌دهد. از طرفی کسی که بهترین سئوکار است و می‌تواند خود را سئوکار متخصص معرفی کند، با سایت شما مثل سایت خود برخورد کرده و از هر کاری برای بهینه کردن سایت شما کوتاهی نمی‌کند. پس می‌توان گفت خلاصه‌ای از وظائف سئوکار حرفه ای بدین صورت است:

سئوکار حرفه ای

آنالیز سایت رقبا

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

تولید محتوای تخصصی

افزایش سرعت سایت

تامین و افزایش امنیت سایت

معرفی اصولی سایت به موتور جستجو گر

افزایش ترافیک سایت

شناخت الگوریتم‌های گوگل

قیمت سئو را اصولی تنظیم می‌کند

شما اگر تصمیم خود ، مبنی بر سئو سایت فروشگاهی و یا شرکتی خود را گرفته اید ؛ این را باید بدانید که در حال سرمایه گذاری ارزشمندی هستید که موجب رونق کسب و کارتان خواهد شد. پس از یک شرکت سئو حرفه ای تقاضا و توقع هزینه کم نداشته باشید . به این دلیلکه سئو تخصصی ، ارزان نیست . در سئو ، به نسبت خدماتی که ارائه می شود قیمت معقولی درخواست می شود . اگر شما به بهترین شرکت سئو در تهران و یا حتی به بهترین شرکت سئو ایران مراجعه کنید ، باید قیمت معقولی را پرداخت کنید و شرکت مجری سئو هر چقدر هم حرفه ای باشد حق دریافت مبلغ بیشتر از شما را ندارد. همانطور که در جمله قبلی اشاره کردیم نسبت به خدمات ارائه شده ، هزینه از مشتری درییافت می شود ؛ و شما حتما هنگام مقایسه قیمت ها ، مقدار خدمات دهی آن ها را نیز بررسی کنید. سیاست‌های قیمتی شرکت سئو قوی می‌تواند به چند حالت مختلف ارائه شود: 

قیمت سئو

تنظیم قیمت سئو منصفانه

قیمت سئو باید نه خیلی پایین باشد (احتمالا کیفیت پایینی ارائه خواهد داد) و نه خیلی زیاد باشد. یک شرکت سئو قوی و خوب قیمت متناسب با کیفیت خدمات ارائه می‌کند.

پکیج سئو

تنظیم پکیج‌های مختلف

سئو موردنیاز برای هر کسب و کاری باهم تفاوت دارد. شرکت حرفه‌ای سئو پکیج‌های متنوع سئویی متناسب با هر کسب و کار تنظیم می‌کند تا افراد مجبور به پرداخت هزینه اضافی نباشند.

هزینه سئو

دریافت وجه چند مرحله ای

چون بهینه کردن سایت یک فرایند زمان بر است، هزینه سئو نیز باید متناسب با پیشرفت مراحل و با گذشت زمان دریافت گردد. شرکت سئو عالی به شرط عمل به تعهدات مبلغ را دریافت میکند.

پشتیبانی سئو

We're Online

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند

باورهای غلط در انتخاب شرکت سئو

در مورد ویژگی های بهترین شرکت سئو صحبت کردیم و ملاک انتخاب شرکت سئو حرفه ای را دانستیم. اما باورهای غلطی وجود دارد که اکثر مردم از اشتباه بودن آنها بی اطلاع هستند و به همین دلیل متاسفانه در انتخاب شرکت خوب برای بهینه سازی سایت خود دچار خطا می‌شوند. اجازه دهید مواردی از مهم‌ترین این باورها را مرور کنیم .

سئو تضمینی | از شرکت‌هایی که از این دست قول‌ها می‌دهند دوری کنید

سئو یک فرایند زمانبر است؛ گوگل با هیچ سایتی تعارف ندارد. برای اینکه یک سایت به صورت اصولی و صحیح در صفحه اول گوگل قرار بگیرد لازم است که تمام عملیات مربوط به سئو کلاه سفید انجام شود و زمان لازم نیز برای حضور مستمر سایت در گوگل سپری شود. شرکت هایی که وعده سئو تضمینی سایت در زمان کم می‌دهند، می‌توان گفت که استفاده از سئو کلاه سیاه در استراتژی‌های خود را لو می‌دهند. توضیح دادیم که سئو کلاه سیاه اگرچه ممکن است سایت شما را خیلی زود به صفحه اول بیاورد اما این موفقیت موقتی است و به زودی از گوگل حذف خواهد شد. بنابراین بسیار مهم است که اگر شرکتی گفت می‌خواهد سایت شما را در زمان خیلی کم بهینه کند، حداقل در مورد استراتژی‌ها و روش‌هایی که می‌خواهد بر روی سایت شما اعمال کند سوال کنید.

سئو تضمینی
سئو سریع

به نتایج گوگل اعتماد نکنید

برای پیدا کردن بهترین مرکز ارائه دهنده هر نوع خدمتی، معمولا در گوکل سرچ می‌کنیم “بهترین مرکز….” اما در مورد پیدا کردن بهترین شرکت سئو این روش خیلی جواب نمی‌دهد. چرا؟ چون معمولا شرکت‌هایی که به اندازه کافی بزرگ و موفق و پرمشغله هستند برای تبلیغات سایت خود زمان و انرژی صرف نمی‌کنند. شرکت‌های جدید و نوپا تلاش بیشتری برای تبلیغات، معرفی و قرار گرفتن خود در صفحه اول گوگل می‌کنند که البته این به معنی بی کیفیت بودن خدماتشان نیست. توصیه می‌شود برای پیدا کردن شرکت سئو حرفه‌ای به سابقه کاری و نمونه سئو سایت آن شرکت رجوع کنید. همین طور می‌توانید با مشتریان سابق آن شرکت ارتباط برقرار کرده و در مورد تجربه آنها از همکاری با شرکت مدنظر شما سوال بپرسید. به طور کلی هدف اصلی این است که صرفا جستجو در گوگل و مشاهده نام شرکت‌ها در لیست ارائه شده برای تصمیم نهایی شما کافی نباشد. بیشتر دقت کنید.

بنابراین

شرکت سئو حرفه‌ ای را چطور انتخاب کنیم؟

فرض کنید به نتایج سرچ در گوگل اعتماد نکردیم و با پرس و جو و تحقیق صحیح، یک لیست ده عددی از شرکت های سئوکار تهیه کردیم. از ده شرکتی که وارد لیست منتخب ما شده‌، ممکن است چهار شرکت وعده سئو تضمینی و سریع را بدهند که خب این چهار شرکت هم از لیست ما خارج می‌شوند. چرا؟ چون گفتیم چنین شرکت‌هایی قطعا از روش‌های نادرست برای بهینه کردن سایت استفاده می‌کنند که پس از مدتی آسیب جدی به سایت وارد می‌کنند. خب حالا از شش شرکت باقی مانده، کدام شرکت را باید برای سفارش سئو سایت خود در نظر بگیریم؟ برای این کار معیارها و روش هایی وجود دارد. ممکن است بعد از طی کردن روش‌ها هنوز هم دو یا سه شرکت سئوکار در لیست باقی بماند. در این صورت با مشخص و شفاف کردن اهداف خود از سئو گوگل، و بعد تطبیق آنها با تخصص شرکت سئو حرفه‌ای بهترین شرکت مناسب برای خود را انتخاب کنید. روش های انتخاب شرکت حرفه ای کدامند؟

مشتریان قبلی

برای مطمئن شدن از اعتبار شرکت و روش های به کار گرفته توسط شرکت مجری ، از آن ها بخواهید که لیست مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهند تا با تماس گرفتن با آن ها ، از رضایت یا عدم رضایتشان مطمئن شوید و ببینید که شرکت سئو تا چه حد به تعهدات خود عمل کرده است.

روش کار شرکت 

از شرکت سئو کاری که برای انجام خدمات سئو خود به آن مراجعه کردید بخواهید که روش کاری خود را به شما توضیح دهد . بهترین شرکت سئو ، از بیان روش خود برای مشتری باکی ندارد ؛ چرا که اعتقاد دارد هیچ چیز سرّی ای بین مشتری و خودش وجود ندارد.

نوع قرارداد شرکت

شرایط شرکت سئو که در قرارداد نوشته می‌شود از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. نحوه درخواست هزینه، شرایط فسخ در صورت عمل نکردن به تعهدات، کتبی کردن ادعاهای شفاهی و رعایت تمام حقوق مادی و معنوی مشتریان.

هزینه شرکت سئو

لیست خدمات سئو عینا مانند هم می‌تواند در دو شرکت مختلف قیمت مختلفی داشته باشد. میزان سودجویی مدیر شرکت سئو در تعیین قیمت نهایی خدمات تاثیر دارد. در مورد قیمت خدمات مختلف بهینه سازی وبسایت اطلاعات کامل کسب کنید.

نحوه پشتیبانی شرکت

شما پس از انعقاد قرارداد با شرکت سئو نیاز دارید که به طور مداوم با سئوکار حرفه ای در ارتباط باشید و خواسته ها و تغییرات مورد نظر خود را به او اطلاع دهید. شرکتی را انتخاب کنید که پشتیبانی سئو در هر لحظه امکان پاسخ گویی به شما را داشته باشد.

شرکت‌های سئوکار

خب! در مورد اینکه شرکت سئو چیست، چه خدماتی ارائه میدهد و بهترین شرکت سئو چه خصوصیاتی دارد صحبت کردیم؛ یاد گرفتیم که برای انتخاب شرکت سئو حرفه ای چه اشتباهاتی را نباید مرتکب شویم. حال سوال پیش می‌آید که بهترین شرکت های سئو در ایران و تهران کدام شرکت ها هستند و چه پروسه کاری دارند. چندین سالی هست که شرکت های سئو در تهران و در ایران تاسیس شده و مشغول به ارائه خدماتی از جنس بهینه سازی سایت کسب و کارهای مختلف شده‌اند. 

شرکت های سئوکار ایران

بهترین شرکت سئو در ایران

دلیل شما از پرسیدن چنین سوالی احتمالا یا کنجکاوی ست یا میخواهید بدانید اسم شرکت مدنظر شما در لیست بهترین ها وجود دارد یا خیر. اگر کسی یک شرکت سئو یا یک سئوکار را به صورت مطلق و به عنوان بهترین، معرفی کند باید به معیارهای انتخابش شک کرد. چون شرکت های سئو زیادی با تجربه کاری و دانش بالا به فعالیت سئو مشغول هستند. ویستا یکی از موفق‌ترین هاست که از سالهای دور با تکیه بر علم و دانش توانسته رزومه کاری بسیار موفقی از خدمات بهینه سازی سایت و اپلیکیشن برای خود بسازد. با مراجعه به صفحه اصلی شرکت ویستا می‌تونید نمونه کارهای شرکت رو ملاحضه کنید.

شرکتهای سئوکار در تهران

بهترین شرکت سئو در تهران

نمی‌شود به یقین گفت که بهترین شرکت‌های کشور در تهران متمرکز شده‌اند و اگر بخواهیم با یک شرکت سئو حرفه‌ای قرارداد ببندیم حتما باید به تهران دسترسی داشته باشیم. اما به یقین می‌شود گفت که شرکت‌های سئو که به صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستند، در تهران کم نیستند. هر فرد باید بر اساس الویت‌ها، اهداف، بودجه و خواسته‌هایش از بین بهترین‌های سئو شرکت متناسب و پاسخگو به خود را پیدا کند. برای پیدا کردن چنین شرکتی هم نکاتی در بالای این مطلب ذکر شده است. شرکت نرم افزاری ویستا یکی از بهترین شرکتهای سئو در تهران است که نمونه کارهای بسیار موفقی و استاندارد های لازم را دارد.

پشتیبانی سئو

We're Online

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند

سوالات متداول FAQ

شرکت سئو با استخدام سئوکارهای حرفه ای، خدمات بهینه سازی سایت یا اپلیکیشن شما را انجام میدهد. خدماتی مثل بالا آوردن سایت با کلمات کلیدی مشخص، افزایش سرعت سایت، افزایش فروش محصولات، افزایش آگاه سازی برند و…

کسانی که وقت دقیق تعیین کنند از دروغگویان هستند. زمان دقیق برای کسب رتبه مشخص در گوگل بستگی به رفتار الگوریتم های گوگل، میزان فعالیت رقبا و میزان سختی حوزه کسب و کار بستگی دارد. میشود گفت که زمانی بین شش ماه تا چند سال برای سئو مورد نیاز است.

هیچ تضمینی. شرکت گوگل اعلام کرده است که ارائه تضمین برای قرار گرفتن در رتبه مشخص عملا غیر ممکن و نادرست هست؛ چون کسب رتبه مشخص به عواملی وابسته است که دائما در حال تغییر هستند. اما سئوکاران حرفه ای ویستا با تسلط بر همین عوامل متغییر و تجربه کاری زیاد، در بالا آوردن سایت تاکنون موفق عمل کرده و در ادامه نیز موفق عمل خواهند کرد.

اولا به نتایج گوگل در سرچ خود خیلی اعتماد نکنید و از شرکت هایی که قول سئو تضمینی میدهند دوری کنید. علت آن در سایت به طور کامل توضیح داده شده است. دوما حتما با مشتریان سابق شرکت ارتباط برقرار کنید و میزان رضایتشان را جویا شوید. در مورد روش های کاری شرکت برای سئو، شرایط قرارداد و نحوه پشتیبانی و تعامل شرکت با شما هم سوال بپرسید.

 شرکتهای متعددی در ایران و در تهران مشغول ارائه خدمات سئو به طیف وسیعی از کسب و کارها هستند که هرکدام نقاط قوت و نقاط ضعف خود را دارند. شرکت نرم افزاری ویستا با سالها تجربه درخشان در این حوزه، یکی از موفق‌ترین شرکت های سئو در کشور است. تماس با ویستا: 02188551470

4.8/5 (4 Reviews)