شرکت سئو | بهترین شرکت سئو

شرکت سئو ، معمولا عبارتی است که زمانی جستجو می شود که کاربر معمولا یا قصد سپردن پروژه خود به یک شرکت سئو کار را داشته باشد یا اینکه بخواهد در شرکت سئو استخدام بشود. در هر دو صورت یک اطلاعات حداقلی را راجع به مفهوم سئو دارد. ولی اگر چیزی راجع به این مفهوم نمی دانید ، پیشنهاد می کنیم مقاله جامع “سئو سایت” را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید در خصوص کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تعرفه سئو و بهینه سازی، هزینه  طراحی سایت و … با کارشناسان ما در ویستا تماس حاصل فرمایید.

مختصری درباره سئو

قبل از آنکه بخواهیم در مورد یک شرکت سئو صحبت کنیم، اجازه دهید آشنایی مختصری با مفهوم سئو داشته باشیم. تصور کنید شما یک سایت برای کسب و کار خود طراحی کرده‌اید و انتظار دارید هر روز تعداد افراد بیشتری از سایت شما بازدید کرده و عملی که مورد نظر شما است (خرید، آشنایی با شما، استفاده از خدمات و…) را انجام دهند. برای رسیدن به این هدف لازم است که جامعه هدف شما در صفحه اول موتور جستجوگر خود (گوگل و…) سایت شما را ببیند. اما از بین صدها رقیب، سایت شما چطور باید در نتایج اول جست و جو و مورد پسند کاربران قرار بگیرد؟ سئو، فرایندی است که دقیقا این هدف را برای شما به واقعیت تبدیل می‌کند. سئوکار با استفاده از ترفندهای سئو و بر اساس استاندارهای موتورهای جست و جوگر، اقدام به جذب کاربران بیشتر برای سایت می‌کند. طبق آمار، بیش از شصت درصد کاربران فقط روی پنج لینک اول کلیک کرده و به پاسخ مورد نیاز خود می‌رسند. با توجه به چنین آماری اهمیت کسب جایگاه بالا در گوگل به طور کامل روشن و شفاف می‌شود. توجه کنید که بدون بهینه سازی سایت، امکان بهره برداری از آن وجود ندارد. 

با سپردن پروژه خود به بهترین شرکت سئو ،مشتریان خود را چندین برابر کنید!

ویدیو رو هم فراموش نکنید !

نمونه کار های سئو سایت ویستا

samenmark.com

ثامن مارک

لوگو فلزی

مارک فلزی

مارک سازی

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

electeropakhsheamin.ir

الکترو پخش امین

داکت

داکت ساده

ترانکینگ

گیرنده دیجیتال

و بسیاری بیشتر

ptzmed.com

فروشگاه شفا

تجهیزات زیبایی

درما اف

مینی هایفو

دستگاه پلاسما

و بسیاری بیشتر

bnksanat.ir

فروشگاه بانک صنعت

گیج فشار و دما

پدال صنعتی

میکروسوئیچ

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

adibcable.com

سیم و کابل پارسا

سیم و کابل

کابل آلومینیوم

خرید سیم و کابل

سیم شبکه

کابل مفتول

adibcable

سیم و کابل پارسا

تجهیزات زیبایی

کابل سه فاز

سیم ارت

کابل قدرت

و بسیاری بیشتر

mahdeabzar.com

مهد ابزار

خرید ابزار

ابزار صنعتی

مینی فرز

ابزار نجاری

ابزار فروش

mahdeabzar.com

مهد ابزار

کمپرسور باد

فرز آهنگری

بکس بادی

ابزار بادی

و بسیاری بیشتر

خب! اهمیت سئو را به خوبی درک کردیم. می‌دانیم بعد از طراحی سایت برای بهینه کردن سایت خود حتما باید از تکنیک‌های سئو استفاده کنیم. حال باید چه کاری انجام دهیم؟ دو راهکار وجود دارد. یکی اینکه سئو را آموزش دیده و خودمان شروع کنیم به سئو کردن سایت خود. اگر شرایط این راهکار را دارید می‌توانید کار را با مطالعه مقاله “آموزش سئو” شروع کنید. دوم اینکه مسئولیت سئو سایت را به سئوکار واگذار کنید. دسترسی به سئوکار از طریق شرکت‌های سئو امکانپذیر است. حال سوال پیش می‌آید که شرکت سئو چیست و چطور باید یک شرکت سئو حرفه‌ای را تشخیص داده و انتخاب کنیم؟ در ادامه به طور مفصل راجع به پاسخ این سوالات صحبت می‌کنیم.

شرکت سئو چیست؟

شرکت بازاریابی سئو ، جایی است که صاحبان کسب و کار برای بهینه سازی سایت کاری خود ، به آن جا مراجعه کرده و درخواست خود را مبنی بر سئو سایت خود ارائه می دهند. شرکت خدمات سئو که اولویت اولش امانت داری و بهبود شزایط یک سایت برای موتور های جستجو است ، اقدام به سئو کار هایی حرفه ای می کند و پس از بررسی سایت کار فرما ، یک قیمت و یک زمان حدودی ای را برای این کار درخواست می کند. هر چه شرکت ، معتبر تر باشد و پروژه های موفق بیشتری داشته باشد ، شانس شما برای قرار گرفتن در نتایج گوگل بیشتر خواهد بود. 

در ادامه با شرایطی که یک بهترین شرکت سئو باید داشته باشد آشنا خواهیم شد. پس با ما همراه باشید.

بهترین شرکت سئو سایت در تهران

خدمات شرکت سئو چیست؟

خدمات شرکت سئو ، همسو با بهینه کردن سایت برای موتور های جستجو و دیده شدن هر چه بیشتر یک کسب و کار است. این طور است که در ابتدا سایت شما را برای رفع مشکلات احتمالی بررسی می کند. این مشکلات می توانند بهینه نبوودن کد ها یا ساختار اشتباه صفحات باشند. شرکت انجام دهنده خدمات سئو همچنین اقدام به تولید محتوا ، لینک سازی داخلی و خارجی ، بهبود رتبه کلمات کلیدی و هر کار دیگری که باعث رشد سایت شما در نتایج گوگل بشود ، می کند. آنالیز رقبا نیز یکی از کار هایی است که یک شرکت سئو معتبر باید عهده دار آن باشد . اینکه وظایف شرکت سئو را بدانید ، به شما کمک می کند تا بتوانید بهترین تصمیم را هنگام انتخاب داشته باشید.

بهترین شرکت سئو | شرکت سئو حرفه‌ ای

بهترین شرکت سئو چه کارهایی انجام می‌دهد؟ برای اینکه بتوانیم یک شرکت قابل اعتماد سئو کار را بررسی کنیم بهتر است این سوال را به نحو دیگری هم مطرح کنیم؛ بهترین شرکت سئو چه کارهایی انجام نمی‌دهد؟ شرکت سئو حرفه‌ای بایدها و نبایدهایی دارد که آن را از سایر شرکت‌ها متمایز می‌کند. این خط قرمزها چیست؟ اجازه دهید باهم تعدادی از این باید ها و نباید ها را مرور کنیم تا بدانیم به طور کلی ویژگی‌های شرکت سئو حرفه ای چیست؟

سئو کلاه سیاه استفاده نمی‌کند

یکی از مهم‌ترین متدهای شرکت سئو قوی و خوب استفاده از سئو کلاه سفید است. بهترین شرکت سئو، به هیج وجه برای آوردن سایت به صفحه اول گوگل از تکنیک‌ های کلاه سیاه استفاده نمی‌کند؛ چراکه سئو کلاه سیاه نه تنها برای سایت سودی ندارد، ارزش و اعتبار شرکت سئو را نیز زیر سوال می‌برد. در واقع سئو کلاه سیاه بزرگترین خط قرمز گوگل و همینطور تجربه کاربری است که رتبه و ارزش سایت شما را به شدت پایین می‌آورد. تکنیک‌هایی که در این روش به کار می‌روند در واقع مخالف قوانین موتورهای جست و جو گر هستند و به زودی توسط الگوریتم‌های دقیق شناخته می‌شوند. برایتان سوال شد که اصلا سئو کلاه سیاه و سفید چیست؟ مفهوم سئو کلاه سیاه و سفید را به طور خلاصه در این قسمت بخوانید.

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه

سئو کلاه سیاه در واقع روشی است که با هدف دور زدن و گول زدن الگوریتم‌های گوگل استفاده می‌شود. در این روش سایت شما خیلی سریع می‌تواند در نتایج اول گوگل قرار بگیرد اما یک ایراد بزرگ دارد و آن هم موقتی بودن این پیروزی است. گوگل بعد از مدت کوتاهی شما را به عنوان متخلف شناسایی و از صفحه اول بیرون کرده و به احتمال زیاد جریمه نیز خواهد کرد. 

سئو کلاه سفید

سئو کلاه سفید

به انجام فرایند سئو و بهینه سازی سایت از طریق روش هی اصولی و مطابق انتظار گوگل ، سئو کلاه سفید می گویند. شما پس از طراحی سایت ، یک سایت تازه کار به حساب می آیید که گوگل به هیچ عنوان شما را به صفحه اول نخواهد آورد . مگر اینکه ارزش خود را به گوگل ثابت کنید که فقط با سئو امکان پذیر است. سئو کلاه سفید ، بر خلاف کلاه سیاه یک شبه نخواهد بود و جریمه ای هم نخواهد داشت.

سئوکار حرفه ای استخدام می‌کند

استخدام بهترین سئوکار ایران و حرفه ای ترین متخصص سئو ، شاید مهمترین کاری است که یک شرکت انجام خدمات سئو باید در دستور کار خود قرار دهد. به این دلیل که یک سئو کار حرفه ای ، به تمام الگوریتم های کوچک و بزرگ گوگل تسلط دارد و با بررسی و مطالعه منابع متعددی که در اختیار دارد ، از به روز رسانی آن ها مطلع شده و تغییرات مربوطه را در بهینه سازی سایت انجام می دهد. بهترین سئو کار ، با تسلط خود بر شرح وظایفش وقت را تلف نمی کند و به بهترین نحو عملیات سئو را انجام می دهد . یک متخصص سئو ، محتوای سایت را ساخته و در صورت نیاز بازنویسی می کند ، مشکلات و ارور های گوگل و گوگل کنسول را می شناسد و در کمترین زمان برای رفع آن اقدام می کند. مهمترین ویژگی ای که یک سئو کار باید داشته باشد ، اخلاق حرفه ای او می باشد . او با سایت شما همانند سایت و دارایی خود برخورد کرده و همواره در جهت بهبود رتبه شما می کوشد. 

خلاصه ای از وظایف سئو کار را به ترتیب بررسی می کنیم :

سئوکار حرفه ای

آنالیز سایت رقبا

انتخاب کلمه کلیدی مناسب

تولید محتوای تخصصی

افزایش سرعت سایت

تامین و افزایش امنیت سایت

معرفی  سایت به موتور جستجو 

افزایش ترافیک سایت

شناخت الگوریتم‌های گوگل

قیمت سئو را اصولی تنظیم می‌کند

اگر تصمیم گرفته اید تا با یک شرکت سئو عالی برای فروشگاه اینترنتی خودتان قرار داد ببندید ، این را بدانید که پولتان را در جای خوبی سرمایه گذاری می کنید. اگر تا بحال به چشم سرمایه گذاری به آن نگاه نمی کردید ، از حال به بعد حتما به این چشم نگاه کنید. همچنین بدانید که خدمات سئو حرفه ای ، کم خرج نیست و متخصصان خود را طلب می کند. ولی حواستان جمع باشد که قیمتی که به شما بابت سئو ارائه می شود معقول باشد. حتی اگر به بهترین شرکت سئو در تهران یا اصلا بهترین شرکت سئو در ایران هم مراجعه کنید نباید از یک بازه قیمتی ، بیشتر به شما قیمت بدهند. حالا هر چقدر هم که می خواهد حرفه ای باشد ، حق دریافت مبلغ بیشتر را از شما ندارد. هنگام تصمیم برای انتخاب شرکت ها حتما حواستان باشد که ضمن مقایسه قیمت ها ، خدمات قابل ارائه آن ها را هم لحاظ کنید. مثلا ممکن است شرکتی 10 تا خدمت ارائه دهد و 10 میلیون بگیرد و شرکت با ارائه 50 خدمت ، 15 میلیون از شما بگیرد. که واضح است شرکت دوم بسیار بهتر و به صرفه تر است.

قیمت سئو

تنظیم قیمت سئو منصفانه

قیمت سئو باید نه خیلی پایین باشد (احتمالا کیفیت پایینی ارائه خواهد داد) و نه خیلی زیاد باشد. یک شرکت سئو قوی و خوب قیمت متناسب با کیفیت خدمات ارائه می‌کند.

پکیج سئو

تنظیم پکیج‌های مختلف

سئو موردنیاز برای هر کسب و کاری باهم تفاوت دارد. شرکت حرفه‌ای سئو پکیج‌های متنوع سئویی متناسب با هر کسب و کار تنظیم می‌کند تا افراد مجبور به پرداخت هزینه اضافی نباشند.

هزینه سئو

دریافت وجه چند مرحله ای

چون بهینه کردن سایت یک فرایند زمان بر است، هزینه سئو نیز باید متناسب با پیشرفت مراحل و با گذشت زمان دریافت گردد. شرکت سئو عالی به شرط عمل به تعهدات مبلغ را دریافت میکند.

باورهای غلط در انتخاب شرکت سئو

در مورد ویژگی های بهترین شرکت سئو صحبت کردیم و ملاک انتخاب شرکت سئو حرفه ای را دانستیم. اما باورهای غلطی وجود دارد که اکثر مردم از اشتباه بودن آنها بی اطلاع هستند و به همین دلیل متاسفانه در انتخاب شرکت خوب برای بهینه سازی سایت خود دچار خطا می‌شوند. اجازه دهید مواردی از مهم‌ترین این باورها را مرور کنیم .

سئو تضمینی | از شرکت‌هایی که از این دست قول‌ها می‌دهند دوری کنید

عباراتی از قبیل سئو تضمینی ، سئو در زمان کم و این طور موارد را به کلی دور بریزید و از کسی هم که این حرف را میزند دوری کنید. شما تا سایتتان را با روش های کلاه سفید برای موتور های جستجو بهینه نکنید هیچ فرجی حاصل نخواهد شد. عجله کردن در این کار کاملا اشتباه است و در صورت استفاده از سئو کلاه سیاه ، ممکن است در مدت کمی به صفحه اول گوگل بیایید ولی به زودی از نتایج حذف می شوید و فقط باعث ضرر به وقت و پول شما می شود. متاسفانه شرکت هایی هم که قول سئو در زمان کوتاه را می دهند کم نیستند .

حتما بخاطر داشته باشید که در مورد استراتژی های شرکت سئو کار سوال کنید که مبادا از رو های خلاف گوگل استفاده کنند. همچنین نمونه کار ها و مشتریان قبلی را مورد بررسی قرار دهید.

سئو تضمینی
سئو سریع

به نتایج گوگل اعتماد نکنید

اینکه شما برای پیدا کردن یک شرکت ارائه دهنده خدمات خاصی ، در جستجوی گوگل عبارت بهترین مرکز … را جستجو کنید ، ممکن است شما را به نتیج خوبی برساند . اما در مورد سئو و شرکت سئو ، نمی توان خیلی به این روش اعتماد کرد. چون شرکت های سئو کار جدیدی که هنوز پروژه های زیادی انجام ندادند ، اقدام به سئو روی کلیدواژه ” بهترین شرکت سئو ” می کنند و در نتایج هم بالا می آیند.

پیشنهاد ما این است که برای پیدا کردن شرکت سئو حرفه ای ، به نمونه سئو سایت آن شرکت رجوع کنید و از مشتریان آن ها در مورد وضعیت آن ها بپرسید.

شرکت سئو حرفه‌ ای را چطور انتخاب کنیم؟

فرض کنید به نتایج سرچ در گوگل اعتماد نکردیم و با پرس و جو و تحقیق صحیح، یک لیست ده عددی از شرکت های سئوکار تهیه کردیم. از ده شرکتی که وارد لیست منتخب ما شده‌، ممکن است چهار شرکت وعده سئو تضمینی و سریع را بدهند که خب این چهار شرکت هم از لیست ما خارج می‌شوند. چرا؟ چون گفتیم چنین شرکت‌هایی قطعا از روش‌های نادرست برای بهینه کردن سایت استفاده می‌کنند که پس از مدتی آسیب جدی به سایت وارد می‌کنند. خب حالا از شش شرکت باقی مانده، کدام شرکت را باید برای سفارش سئو سایت خود در نظر بگیریم؟ برای این کار معیارها و روش هایی وجود دارد. ممکن است بعد از طی کردن روش‌ها هنوز هم دو یا سه شرکت سئوکار در لیست باقی بماند. در این صورت با مشخص و شفاف کردن اهداف خود از سئو گوگل، و بعد تطبیق آنها با تخصص شرکت سئو حرفه‌ای بهترین شرکت مناسب برای خود را انتخاب کنید. روش های انتخاب شرکت حرفه ای کدامند؟

مشتریان قبلی

برای مطمئن شدن از اعتبار شرکت و روش های به کار گرفته توسط شرکت مجری ، از آن ها بخواهید که لیست مشتریان قبلی خود را در اختیار شما قرار دهند تا با تماس گرفتن با آن ها ، از رضایت یا عدم رضایتشان مطمئن شوید و ببینید که شرکت سئو سایت تا چه حد به تعهدات خود عمل کرده است.

روش کار شرکت 

از شرکت سئو کاری که برای انجام خدمات سئو خود به آن مراجعه کردید بخواهید که روش کاری خود را به شما توضیح دهد . بهترین شرکت سئو سایت ، از بیان روش خود برای مشتری باکی ندارد ؛ چرا که اعتقاد دارد هیچ چیز سرّی ای بین مشتری و خودش وجود ندارد.

نوع قرارداد شرکت

شرایط شرکت سئو که در قرارداد نوشته می‌شود از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. نحوه درخواست هزینه، شرایط فسخ در صورت عمل نکردن به تعهدات، کتبی کردن ادعاهای شفاهی و رعایت تمام حقوق مادی و معنوی مشتریان.

هزینه شرکت سئو

لیست خدمات سئو عینا مانند هم می‌تواند در دو شرکت مختلف قیمت مختلفی داشته باشد. میزان سودجویی مدیر شرکت سئو در تعیین قیمت نهایی خدمات تاثیر دارد. در مورد قیمت خدمات مختلف بهینه سازی وبسایت اطلاعات کامل کسب کنید.

نحوه پشتیبانی شرکت

شما پس از انعقاد قرارداد با شرکت سئو نیاز دارید که به طور مداوم با سئوکار حرفه ای در ارتباط باشید و خواسته ها و تغییرات مورد نظر خود را به او اطلاع دهید. شرکتی را انتخاب کنید که پشتیبانی سئو در هر لحظه امکان پاسخ گویی به شما را داشته باشد.

شرکت‌های سئوکار

خب! در مورد اینکه شرکت سئو چیست، چه خدماتی ارائه میدهد و بهترین شرکت سئو  چه خصوصیاتی دارد صحبت کردیم؛ یاد گرفتیم که برای انتخاب شرکت سئوکار حرفه ای چه اشتباهاتی را نباید مرتکب شویم. حال سوال پیش می‌آید که بهترین شرکت های سئو در ایران و تهران کدام شرکت ها هستند و چه پروسه کاری دارند. چندین سالی هست که شرکت های سئو در تهران و در ایران تاسیس شده و مشغول به ارائه خدماتی از جنس بهینه سازی سایت کسب و کارهای مختلف شده‌اند. 

شرکت های سئوکار ایران

بهترین شرکت سئو در ایران

دلیل شما از پرسیدن چنین سوالی احتمالا یا کنجکاوی ست یا میخواهید بدانید اسم شرکت مدنظر شما در لیست بهترین ها وجود دارد یا خیر. اگر کسی یک شرکت سئو یا یک سئوکار را به صورت مطلق و به عنوان بهترین، معرفی کند باید به معیارهای انتخابش شک کرد. چون شرکت های سئو زیادی با تجربه کاری و دانش بالا به فعالیت سئو مشغول هستند. ویستا یکی از موفق‌ترین هاست که از سالهای دور با تکیه بر علم و دانش توانسته رزومه کاری بسیار موفقی از خدمات بهینه سازی سایت و اپلیکیشن برای خود بسازد. با مراجعه به صفحه اصلی شرکت ویستا می‌تونید نمونه کارهای شرکت رو ملاحضه کنید.

شرکتهای سئوکار در تهران

نمی‌شود به یقین گفت که بهترین شرکت‌های کشور در تهران متمرکز شده‌اند و اگر بخواهیم با یک شرکت سئو سایت حرفه‌ای قرارداد ببندیم حتما باید به تهران دسترسی داشته باشیم. اما به یقین می‌شود گفت که شرکت‌های سئو که به صورت حرفه‌ای مشغول به فعالیت هستند، در تهران کم نیستند. هر فرد باید بر اساس الویت‌ها، اهداف، بودجه و خواسته‌هایش از بین بهترین‌های سئو شرکت متناسب و پاسخگو به خود را پیدا کند. برای پیدا کردن چنین شرکتی هم نکاتی در بالای این مطلب ذکر شده است. شرکت نرم افزاری ویستا یکی از بهترین شرکت های سئو در تهران است که نمونه کارهای بسیار موفقی و استاندارد های لازم را دارد.

قبل از هر چیز ، مشاوره سئو!

قبل از اینکه به مراحل و توضیحات بعدی برویم ، می توانید با قرار دادن شماره تماس خود در فیلد سفید رنگ زیر ، و سپس فشردن دکمه ارسال ، درخواست خود را برای مشاوره برای ما بفرستید تا همکاران متخصص ما در شرکت ، شما را در زمینه سئو سایت راهنمایی کنند تا سرآغازی بر موفقیت های کسب و کار آنلاین شما باشد.

مشاوره و تحلیل رایگان سئو سایت

سوالات متداول FAQ

شرکت سئو با استخدام سئوکارهای حرفه ای، خدمات بهینه سازی سایت یا اپلیکیشن شما را انجام میدهد. خدماتی مثل بالا آوردن سایت با کلمات کلیدی مشخص، افزایش سرعت سایت، افزایش فروش محصولات، افزایش آگاه سازی برند و…

کسانی که وقت دقیق تعیین کنند از دروغگویان هستند. زمان دقیق برای کسب رتبه مشخص در گوگل بستگی به رفتار الگوریتم های گوگل، میزان فعالیت رقبا و میزان سختی حوزه کسب و کار بستگی دارد. میشود گفت که زمانی بین شش ماه تا چند سال برای سئو مورد نیاز است.

هیچ تضمینی. شرکت گوگل اعلام کرده است که ارائه تضمین برای قرار گرفتن در رتبه مشخص عملا غیر ممکن و نادرست هست؛ چون کسب رتبه مشخص به عواملی وابسته است که دائما در حال تغییر هستند. اما سئوکاران حرفه ای ویستا با تسلط بر همین عوامل متغییر و تجربه کاری زیاد، در بالا آوردن سایت تاکنون موفق عمل کرده و در ادامه نیز موفق عمل خواهند کرد.

اولا به نتایج گوگل در سرچ خود خیلی اعتماد نکنید و از شرکت هایی که قول سئو تضمینی میدهند دوری کنید. علت آن در سایت به طور کامل توضیح داده شده است. دوما حتما با مشتریان سابق شرکت ارتباط برقرار کنید و میزان رضایتشان را جویا شوید. در مورد روش های کاری شرکت برای سئو، شرایط قرارداد و نحوه پشتیبانی و تعامل شرکت با شما هم سوال بپرسید.

 شرکتهای متعددی در ایران و در تهران مشغول ارائه خدمات سئو به طیف وسیعی از کسب و کارها هستند که هرکدام نقاط قوت و نقاط ضعف خود را دارند. شرکت نرم افزاری ویستا با سالها تجربه درخشان در این حوزه، یکی از موفق‌ترین شرکت های سئو در کشور است. تماس با ویستا: 02188551470

4 پاسخ

 1. سلام .هیچ شرکت سئویی نمیاد مشتریان قبلیش رو به ما معرفی می کنه یا اینکه بخواد روش کار خودش رو به مشتری بگه.
  هیچکس نمیاد راز های کاریش رو بده به یکی دیگه

  1. با عرض سلام و احترام.
   یک شرکت ارائه دهنده خدمات سئو یا اصلا هر خدمت دیگه ، وقتی بدونه که کارش رو داره درست انجام میده هیچ ترس و عبایی نداره ازین که بخواد مشتریان قبلیش یا روش کارش رو بیان کنه.

 2. سلام . من چند ماه پیش یک شرکت انجام سئو قرارداد بستم ولی اصلا جایگاه کلماتم هیچ تغییری نکرده و از خدماتشون اصلا راضی نیستم. شما اینجور موارد رو برای قبول می کنید که سئوش رو انجام بدین؟

  1. سلام و احترام خدمت جناب حسینی عزیز.
   بله قبول می کنیم . برای مشاوره و اطلاعات بیشتر در مورد شرایط قرار داد شماره خود را در باکس مشاوره قرار دهید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. یا با شماره 02188551470 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.8/5 ‏‫(12 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا