طراحی سایت شخصی

فضای آنلاین به طور گسترده فرصتی را برای افراد با ویژگی ها و علایق مختلف ایجاد کرده است تا بتوانند خود را  به سایرین معرفی نمایند. این معرفی می تواند شامل ویژگی ها ، مهارت ها و خدمات مختلف در زمینه کاری مشخصی باشد. کسب و کارهای کوچک و بزرگ ، شرکت ها و موسسات ، مراکز آموزشی و … این فرصت را دارند که با طراحی سایت شخصی خود ، به بهترین شکل ویژگی ها و خدماتشان را در معرض دید کاربران بی شمار اینترنت قرار دهند. برای مثال فروشندگان محصولات مختلف با طراحی فروشگاه اینترنتی قادر خواهند بود که به طیف بسیار وسیعی از کاربران در نقاط مختلف کشور خدمت رسانی کنند. همینطور مراکز آموزشی و موسسات با طراحی سایت شخصی حرفه ای ، به راحتی خدمات مختلفی نظیر اجرای آزمون های آنلاین و فروش جزوات آموزشی را انجام خواهند داد.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

قبل از شروع هر کاری ویستا به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک را دریافت کنید. هیچ فرقی نداره نوع کسب و کار شما به چه صورته و حتی در چه وضعیتی قرار داره. شما برای حرکت در دنیای دیجیتال و طراحی سایت حرفه ای نیاز به مشاوره دارید تا به واسطه آن بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. ویستا این خدمت را به خوبی به شما ارائه میدهد. کافیست شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد نمایید و مشاوران ویستا در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

brainstorming
profits
house (3)
networking
طراحی جذاب

از نکات مهم در طراحی سایت شخصی ، معرفی خدمات بصورت خیلی واضح و آسان برای کاربران می باشد. این امر با استفاده از قرار گیری مناسب المان ها در جای مناسب خود فراهم خواهد شد. تیم ویستا با رعایت اصول طراحی و سهولت کاربران در استفاده از وبسایت، مطابق نوع فعالیت شما یک ظاهر اختصاصی را طراحی می کند.

blank

این امکان وجود دارد که مدیر سایت بتواند مطالب و محتویات وبسایت را تغییر دهد و بروزرسانی نماید. همچنین کاربران جدیدی برای سایت تعریف شوند و این امکان را داشته باشند که نظرات خود را وارد نمایند. بطور کلی شرایطی برای وبسایت شما ایجاد خواهد شد که بتوانید یک تعامل بسیار اثر بخش با بازدیدکنندگان و خریداران برقرار کنید.

blank

بصورت کلی در تمام مراحل کدنویسی و طراحی سایتی که توسط تیم ویستا انجام می گیرد، به استانداردها و مباحث سئو سایت توجه ویژه ای می شود. اینکه سایت شما در نتایج خروجی موتورهای جستجو چه جایگاهی را دارد، در موفقیت شما تاثیر زیادی خواهد گذاشت. با انجام سئو و بهینه سازی ، وبسایت شما رتبه بالاتری نسبت به رقبایتان خواهد داشت.

blank

تیم ویستا با تخصص در زمینه طراحی اپلیکیشن ، این فرصت را برای صاحبان شرکت ها فراهم کرده است که همراه با طراحی سایت شخصی ،یک اپلیکیشن همگام را بتوانند سفارش دهند. با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود که در هر لحظه و مکان با مشتریان خود ارتباط داشته باشید و براحتی خدمات خود را ارائه دهید.

blank

تمام نمونه طراحی وب سایت شخصی شرکت نرم افزاری ویستا این قابلیت را دارند که در وسایلی نظیر موبایل، تبلت و انواع نمایشگرها با ابعاد گوناگون، به صورت درست و بدون بهم ریختگی نمایش داده شوند. به این قابلیت طراحی واکنشگرا گفته می شود که وبسایت می تواند چیدمان و المان های خود را با تغییر ابعاد صفحه سازگار نماید.

blank

شرکت نرم افزاری ویستا در طی تمامی مراحل طراحی سایت و همینطور پس از اتمام کار، این وظیفه را برای خود می داند که به تمامی سوالات و ایرادات به وجود آمده، به بهترین شکل پاسخگو باشد. شما این اطمینان را می توانید داشته باشید که در مراحل ساخت وب سایت شخصی ، پاسخگویی و راهنمایی تیم ویستا را همراه خود داشته باشید.

4.8 میلیون تومان
6.8 میلیون تومان
8.8 میلیون تومان

طراحی سایت خود را به ما بسپارید!

شما می توانید برای فرم درخواست طراحی سایت ، با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

blank

روزانه بطور پیوسته بر تعداد کاربران اینترنت افزوده می شود. مردم برای ساده ترین کارهای خود نیز در ابتدا به اینترنت مراجعه می کنند. با توجه به افزایش خدمات آنلاین و تعداد بالای کاربران اینترنت، برای اینکه بتوانید در زمینه مورد نظر خود حرکت موثری را داشته باشید نیازمند یک طراحی وب سایت شخصی با قیمت طراحی سایت مناسب می باشید. در صورتی که شما دارای مغازه و کسب و کاری هستید، به منظور گسترش فعالیت و افزایش مشتریان خود می توانید یک طراحی سایت خدماتی داشته باشید. طراحی سایت های شخصی مختص مشاغل و فعالیت های خاصی نمی باشد. همین کافی است که با هدف بهتر دیده شدن و دسترسی راحتتر مخاطبانتان با شما اقدام به ساخت سایت شخصی نمایید. این اطمینان را داشته باشید در ازای مبلغی را که بابت هزینه طراحی سایت شخصی پرداخت می نمایید به مزایای بسیاری دست خواهید یافت.

طراحی-سایت-شخصی-با-وردپرس

از محاسن طراحی سایت شخصی می توان به عنوان یک سرمایه گزاری هوشمندانه و بلندمدت نام برد زیرا هم به معرفی شما در زمینه ارائه خدمات بصورت آنلاین کمک خواهد کرد و همینطور باعث درآمدزایی شما خواهد شد. شما به واسطه طراحی وب سایت یک تبلیغات بسیار موثر با هزینه ای بسیار اندک انجام خواهید داد. طراحی سایت اختصاصی باعث بهتر دیده شدن محصولات و خدمات، همینطور طرز تفکر و دیدگاهتان خواهد شد. خدمات آنلاین این قابلیت را دارند که بصورت 24 ساعته در دسترس کاربران قرار داشته باشند همینطور بدون توجه به موقعیت مکانی آنان به سطح وسیعی از نقاط کشور به معرفی خود و خدمات رسانی مشغول باشید. تیم ویستا با ارائه مناسب ترین قیمت طراحی سایت شخصی به دنبال موفقیت شما در زمینه فعالیتتان می باشد. همچنین شرکت ویستا در شهرهای مختلف ایران بعنوان مثال طراحی سایت شخصی در تهران ، طراحی سایت شخصی در مشهد در نظر گرفته تا هرجای ایران بزرگ هستید بتوانید طراحی سایت شخصی سفارش دهید .

طراحی-سایت-شرکتی-حرفه-ای

برای ذکر کردن موارد و نمونه طراحی سایت شخصی می توان به طراحی سایت معرفی جهت تبلیغ و معرفی خدمات ، طراحی سایت شرکتی با هدف بیان خدمات شرکت و ویژگی های آن ، طراحی سایت فروشگاهی به منظور فروش و ارائه محصولات متنوع به مشتریان ، طراحی سایت پزشکی با هدف خدمات رسانی و آگاهی بخشی به بیماران و موارد بسیاری دیگر اشاره کرد. نوع معرفی و ارائه خدمات با گذر زمان تفاوت های بسیاری داشته است و شما هم برای اینکه بتوانید در این شرایط موجود در جامعه مخاطبان و کاربران بیشتری داشته باشید نیازمند طراحی وب سایت شخصی برای خود می باشید.

blank

تیم ویستا با هدف ارتقا خدمات الکترونیک و جلب رضایت کاربران ، خدمات ویژه ای در زمینه طراحی سایت شخصی با وردپرس ارائه کرده است. شما می توانید به منظور معرفی خود و یا کسب و کاری که دارید ، درخواستی مبنی بر طراحی سایت شخصی حرفه ای ارائه کنید. این اطمینان را داشته باشید شرکت نرم افزاری ویستا در تمامی مراحل طراحی وب سایت ، بصورت کامل به سوالات شما پاسخگو خواهد بود و پس از پایان ساخت سایت ، یک پشتیبانی کاملا حرفه ای را انجام خواهد داد.

شما در کنار طراحی وب سایت شخصی خود نیاز دارید که جهت بهتر دیده شدن و بازدید بیشتر ، اقدام به بهینه سازی و سئو سایت خود نمایید. این موضوع از این جهت اهمیت دارد که اکثر کاربران اینترنت برای دریافت پاسخ سوال خود در ابتدا به موتورهای جستجویی نظیر گوگل مراجعه می کنند. اینکه وبسایت شما در نتایج خروجی گوگل در کدام صفحه و لینک چندم قرار گرفته باشد تاثیر بسیار زیادی در به موفقیت رسیدن شما خواهد داشت.به این دلیل که کاربران تنها از چند لینک ابتدایی بازدید می کنند و سایر وبسایت هایی که در صفحات بعدی قرار گرفته باشند شانس دیده شدن را نخواهند داشت! هرچه مقدار ورودی و بازدیدکننده سایت شما بیشتر باشد،به موازات آن به اعتبار و درآمد شما اضافه خواهد شد. از خدمات بهینه سازی سایت ویستا می توان به سئو سایت پزشکی و همینطور سئو سایت شرکتی اشاره کرد.

سئو-سایت-شخصی

برای اطمینان از اینکه در مسیر درستی گام برمی دارید و سرمایه‌ شما در بهترین حالت ممکن هزینه می‌شود ، لازم است در ابتدا کارتان را با یک برنامه‌ریزی اصولی و مشورت با افراد متخصص شروع کنید . شرکت برنامه نویسی وب ویستا با داشتن مشاورانی مجرب و کارآزموده ، بهترین پیشنهاد را برای توسعه و پیشرفت کسب و کار شما ارائه خواهد کرد.

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی وب سایت شخصی بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم دیجیتال مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در زمینه طراحی سایت شخصی  ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی وبسایت دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد نمایید.

4.5/5 (2 Reviews)