طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی

شرکت نرم افزاری ویستا، طراحی اختصاصی و حرفه‌ای

با گسترش استفاده افراد از خدمات آنلاین، فرصت مناسبی برای کسب و کار های مختلف فراهم آمد تا با طراحی سایت اختصاصی، خدمات و محصولات خود را معرفی کنند و در نهایت به درآمد بیشتری دست پیدا کنند. تیم ویستا با ارائه خدمات متنوع در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن خدماتی مانند طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره  شما را در توسعه کسب و کارتان یاری می‌کند. برای مشاهده قیمت طراحی سایت و  نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید. 

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

مشاهده نمونه کار

مشاهده نمونه کار

پلتفرم سایت (مشابه دیوار) دسترس

تعداد زیادی پروژه موفق توسط تیم برنامه‌نویسی ما طراحی و توسعه داده شده؛ جهت دریافت نمونه‌های بیشتر در این حوزه، لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید یا فرم زیر را جهت دریافت نمونه کار تکمیل بفرمائید.

تکنولوژی ساخت و امکانات نمونه کارها

تکنولوژی ساخت و امکانات

Laravel

React

Next.js

scroll down - features portfolio section

لیست قیمت رقابتی

آگهی رایگان

سهولت استفاده

ظاهر و امکانات اختصاصی

گالری تصویر

فیلتر پیشرفته

آگهی رایگان

تنوع محصولات

حسابداری

قابلیت نردبان و فوری

مدیریت دسته بندی ها

ثبت آگهی و ایجاد فروشگاه

scroll down - features portfolio section

ساخت سایت خدماتی

مزایای طراحی سایت خدماتی در ویستا

یکی از بزرگترین مشکلات مشتریان در استفاده از خدمات، نبود قیمت واحد برای امور خدماتی است؛ اما یک سایت خدماتی با ارائه قیمت های مصوب و محاسبه قیمت برای هر نوع خدمت باعث جذب مشتریان شده است. در ادامه به ویژگی های اصلی سایت خدماتی که زیرمجموعه ای از طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای است، به طور کلی و مزایای سایت خدماتی طراحی شده توسط ویستا به طور خاص می پردازیم.

راه اندازی سایت خدماتی

ویژگی های اصلی یک سایت خدماتی:

1- منو با خدمات متنوع
2- درگاه پرداخت امن
3- ثبت سفارش راحت
4- لغو سفارش آسان
5- لیست ریز قیمت های خدمات
6- دیدن نظر دیگران راجع به تعمیرکاران

سمت کاربر

کد تخفیف متنوع سایت آچاره
کدهای تخفیف متنوع

سمت کاربر

افزودن به سفارش شبیه اچاره
افزودن به سفارش

سمت کاربر

نمایش متخصصان VIP
نمایش متخصصان VIP

سمت کاربر

تعیین درصد سود تعمیرکار
تعیین درصد سود تعمیرکار

سمت کاربر

ثبت سفارش VIP اچاره
ثبت سفارش VIP

سمت کاربر

پرداخت کارت به کارت در سایت شبیه آچاره
واریز کارت به کارت
سفارش طراحی سایت خدماتی

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

اگر در زمینه طراحی سایت خدماتی سوالی دارید، می‌توانید با ما در میان بگذارید. اگر شماره موبایل خود را وارد کنید، کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. همچنین می‌توانید از طریق  واتسپ با مشاوران ما در ارتباط باشید.

هزینه طراحی سایت خدماتی

هزینه طراحی سایت خدماتی می تواند بسته به نوع سفارش متفاوت باشد. در باکس زیر قیمت طراحی سایت و اپلیکیشن که مشابه برندهای مطرح این حوزه مثل طراحی سایت علی بابا انجام می‌گیرد، آورده شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی سایت خدماتی با ما تماس بگیرید.

سایت یا اپلیکیشن
60

میلیون تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • امکان دو زبانه بودن سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
سایت + اپلیکیشن
80

میلیون تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • امکان دو زبانه بودن سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان

طراحی اختصاصی

سایت یا اپلیکیشن
100

میلیون تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • امکان دو زبانه بودن سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان

طراحی اختصاصی

سایت + اپلیکیشن
120

میلیون تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • امکان دو زبانه بودن سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان

عوامل موثر بر قیمت

طراحی سایت خدماتی

عوامل زیادی بر قیمت سایت اثرگذار هستند اما به طور کلی چند فاکتور اصلی برای قیمت وجود دارد. یکی از آن ها طراحی اختصاصی است. بسیاری از شرکت ها و طراحان سایت از قالب های آماده وردپرس استفاده می کنند که بسیار ارزان تر و راحت تر است. تیم ویستا طراحی سایت را به صورت اختصاصی و منحصر به هر مشتری انجام می دهد. در ادامه مهم ترین عوامل موثر بر قیمت طراحی وبسایت خدماتی آورده شده است.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

تماس با ویستا
امنیت دامنه و هاست

کیفیت و امنیت هاست

کیفیت و امنیت هاست عامل مهم تاثیرگذار بر قیمت سایت است. در طراحی سایت خدماتی، امنیت پرداخت ها مهم است؛ بنابراین باید از یک هاست معتبر قبل استفاده کرد.

نوع شرکت طراحی سایت

نوع شرکت طراحی سایت

نوع شرکت به عنوان عامل اثرگذار بر قیمت، به معنای میزان حرفه‌ای بودن تیم طراحی سایت آن است. هرقدر تیم طراحان حرفه‌ای تر باشند، پروژه را  با حداقل میزان خطا ارائه دهند.

آپشن های مورد نیاز مشتری

آپشن های مورد نیاز مشتری

طبیعی است که هرقدر تعداد آپشن های مورد نیاز مشتری، بیشتر شود، هزینه طراحی سایت نیز بیشتر می شود. در مورد طراحی سایت خدماتی این آپشن ها همان مزیت های اصلی سایت است که در قسمت های قبلی بررسی شد.

نوع CMS در طراحی سایت دیوار

نوع CMS سایت

CMS یا سیستم مدیریت محتوای سایت، یکی از تعیین‌کننده‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت طراحی سایت است. از معروفترین CMS ها، می‌توان به وردپرس اشاره کرد که به واسطه راحتی در استفاده، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

اپلیکیشن خدماتی، تمامی قابلیت‌های کلیدی سایت خدماتی را در برمی‌گیرد. لزوم سفارش و ساخت اپلیکیشن خدماتی در این است که کاربران برای امور آنلاین بیشتر تمایل دارند از گوشی خود استفاده کنند تا به سراغ کامپیوتر یا لپتاپ بروند. سهولت استفاده از این اپ مهم ترین ویژگی آن است. بنابراین با سفارش اپلیکیشن خدماتی می توانید احتمال خرید کاربران را بالا ببرید. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی اپلیکیشن خدماتی  مثل طراحی اپلیکیشن مشابه علی بابا و طراحی اپلیکیشن مشابه آچاره با ما تماس بگیرید.

اپلیکیشن شبیه دیوار
ثبت درخواست پآسان
استفاده راحت درهمه جا
اپلیکیشن مانند دیوار
دیدن نظرات قبل از سفارش
طراحی اپلیکیشن خدماتی
خدمات اپلیکیشن آچاره

ویژگی های اپلیکیشن خدماتی مشابه آچاره

اپلیکیشن آچاره خدمات متنوعی را به مشتریان ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان به خدمات نظافت منزل، نظافت محل کار، خدمات کارواش در محل، برقکاری، خدمات لوله کشی، خدمات مجالس، خدمات سرویس و تعمیر کولر؛ بخاری و شومینه، خدمات قالیشویی و انواع خدمات شستشو، خدمات تعمیرات موبایل و کامپیوتر، خدمات زیبایی، مشاوره روانشناسی، خدمات باغبانی، خیاطی و … اشاره کرد. 

ساخت سایت مشابه آچاره

راه اندازی سایت شبیه آچاره

ویستا در طراحی سایت مشابه آچاره، علاوه بر اعمال قابلیت‌های اصلی سایت، چند ویژگی تکمیلی را نیز لحاظ کرده است؛ این ویژگی‌ها در سایت آچاره وجود ندارند و مختص ویستا هستند. کاربر می‌تواند با استفاده از این فیچرهای تکمیلی خدمت مورد نیاز خود را راحت تر ثبت کند. 

چرا طراحی سایت خدماتی با ویستا؟

ویژگی های متمایزکننده ویستا از سایر شرکت ها
توجه به UI , UX
توجه ویژه به (UI و UX)
توجه به سئو از ابتدای طراحی
توجه به سئو از ابتدای طراحی
هماهنگ با گوشی
ارائه نسخه هماهنگ با گوشی
کدنویسی و طراحی اختصاصی
صفر تا صد کدنویسی اختصاصی
پنل پشتیبانی
آموزش و پشتیبانی پس از تحویل

انواع طراحی سایت خدماتی

مهم ترین انواع طراحی سایت خدماتی در شرکت ویستا

طراحی سایت خدماتی انواع مختلفی دارد. در واقع خدمات خود نیز نوعی محصول هستند که می‌توانند به فروش برسند. بنابراین طراحی سایت خدماتی زیر مجموعه ای از طراحی فروشگاه اینترنتی قرار می‌گیرد با این تفاوت که نوع دسته‌بندی و لوکیشن کاربر نقش مهمتری در آن بازی می‌کنند. در ادامه انواع سایت های خدماتی را با هم مرور می‌کنیم.

داشتن درگاه پرداخت
طراحی سایت خدمات مسافرتی
امکان دسته بندی محصولات
طراحی سایت شرکت خدماتی
امکان ثبت نظرات
طراحی سایت خدمات ترجمه
امکان ارائه محصولات مشابه
طراحی سایت فروشگاهی خدماتی
ارائه انواع نحوه ارسال
طراحی سایت خدمات بیمه
عضویت و ورود کاربران
طراحی سایت خدمات صنعتی

سوالات متداول طراحی سایت خدماتی

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد ساخت سایت خدماتی بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی سایت خدماتی شما تعیین خواهد شد.

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی سایت خدماتی شما، تا یک سال به صورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی از سایت به عمل خواهد آورد. پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما، تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز امکان پذیر می باشد.

طبق قوانین شرکت ویستا، 30 درصد مبلغ نهایی پروژه درابتدا شروع کار از طرف مشتری گرامی دریافت خواهد شد. مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله به صورت کامل تسویه خواهد شد. اطمینان داشته باشید در ازای مبلغی که بابت هزینه طراحی سایت خدماتی پرداخت می کنید، به مزایای بسیاری از قبیل ثبت سفارش بیشتر و صرفه جویی در هزینه های جانبی خدمت یابی دست خواهید یافت.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی سایت می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد سایت های خود را  ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی سایت ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های سایت خود دارد.

نظرات مشتریان ما

نظر مشتریان ویستا

سارا چهره گشا

دقت در جزئیات جز خصوصیات منه. ویستا با دقت زیادی برای من سایتمو طراحی کردن.

نظرات مشتریان ما

نظر مشتریان ویستا

فرناز آگشته

همیشه دوست داشتم با تیمی کار کنم که پیگیر باشن. ممنون بابت پشتیبانی عالی ویستا!

نظر مشتریان ویستا

علی احمدوند

تیم حرفه‌ای برای من خیلی مهم بود. ویستا یک تیم جوان و حرفه‌ای!

طراحی سایت خدماتی با وردپرس

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و آماده است که می توان به راحتی و بدون داشتن دانش کدنویسی صفحات را ویرایش ، طراحی و مدیریت کرد. امروزه طراحی سایت با وردپرس طرفداران بسیاری پیدا کرده است. زیرا با توجه به امکانات بیشماری که می توان در سایت های وردپرسی طراحی کرد ، هزینه های شما را به شدت کاهش می دهد. بیشتر سایت های خدماتی نیر با استفاده از وردپرس قابل طراحی هستند. شرکت طراحی سایت و اپلیکیشن ویستا با داشتن نمونه های موفق در این زمینه می تواند به شما عزیزان کمک کند .

طراحی فروشگاه اینترنتی خدماتی

یکی از خدمات ویستا طراحی فروشگاه اینترنتی برای سایت های خدماتی است که در میان مخاطبان طراحی سایت طرفداران بسیار زیادی دارد. فروشگاه اینترنتی می تواند در قالب اپلیکیشن فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی برای کسب و کار شما طراحی و راه اندازی شود. فروشگاه اینترنتی فرصتی را در اختیار فروشندگان و خریداران قرار می دهد تا بتوانند در هرلحظه و مکان به هرید و فروش محصول مورد نظر خود پرداخت . 

طراحی سایت خدمات مسافرتی

طراحی سایت خدماتی مسافرتی یکی از نمونه های طراحی وب سایت خدماتی می باشد که در لحظه می توانید چندین کار را برای رفع نیاز و سهولت مشتریان انجام دهید. برای مثال خدماتی از قبیل خرید بلیط هواپیما و یا قطار، رزرو هتل و اقامتگاه، ارائه تورهای مختلف و مواردی از این قبیل با طراحی وب سایت خدمات مسافرتی امکان پذیر خواهد بود.

طراحی سایت شرکت خدماتی

امروزه شرکت های کوچک و بزرگ برای ارائه محصولات و معرفی خود و جذب مشتریان بیش تر به تبلیغات نیاز دارند. از آن جایی که افراد برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود در گوگل سرچ می کنند. در نتیجه افراد می توانند با جستجوی عبارت مورد نظر خود در گوگل برند شما را مشاهده می کنند و از خدمات شرکت شما بهره می برند.  بنابراین طراحی سایت شرکتی یا شرکت خدماتی یکی از راهکار هایی است که می توان در این خصوص انجام داد. این راه برای صاحبان مشاغل فرصت بسیار خوبی است تا به وسیله آن خدمات خود را ارائه دهند و به عنوان یک برند فعال در کشور شناخته شود. 

طراحی سایت خدمات ترجمه

خدمات ترجمه از آن دست مواردی است که امروزه شیوه ارائه آن می تواند تاثیر فراوانی بر کاربران بگذارد. شیوه قدیمی به اینصورت است که اگر می خواهید متنی را ترجمه کنید، نیاز است که بصورت حضوری به یک دار الترجمه مراجعه نمایید. در طول این کار زمان بسیاری از شما گرفته شده و امکان اینکه بتوانید با قیمت مناسبی متن خود را ترجمه کنید بسیار کمتر است. طراحی سایت خدمات ترجمه این مزیت را دارد که براحتی امکان ارسال فایل و دریافت ترجمه وجود خواهد داشت. درکنار آن می توانید از شیوه محاسبه قیمت و مشاهده نمونه کیفیت نیز اطلاع داشته باشید. این اتفاق سبب صرفه جویی در وقت و هزینه کاربران و افزایش مشتری و بدست آوردن درآمد مناسب برای موسساتی که اقدام به طراحی سایت اختصاصی ترجمه کرده اند خواهد شد.

طراحی سایت خدمات بیمه

طراحی سایت بیمه یکی از هزاران خدماتی است که با استفاده از آن می توانید  خدمات بیمه ای خود نظیر تمدید بیمه نامه ، خرید بیمه آنلاین ، مقایسه انواع بیمه نامه ها و … را در سطح وسیع تری از کشور ارائه دهید. در واقع کارگزاری های بیمه می توانند با استفاده از سایت بیمه آنلاین می توانند اطلاعات بیمه ای خود را در سایت قرار داده تا کاربران به صورت 24 ساعته از این اطلاعات استفاده کنند و در صورت تمایل از خدمات سایت بهره گیرند .

طراحی سایت خدمات صنعتی

برای اینکه بتوانید خدمات و محصولات صنعتی خود را به طیف گسترده تری از مشتریان نمایش دهید و در زمینه بازاریابی و جذب مشتری به موفقیت چشمگیری دست پیدا کنید نیازمند ارائه خدمات خود به شیوه آنلاین خواهید بود. طراحی سایت خدمات صنعتی گزینه ای بسیار مناسب برای این کار می باشد. در واقع وب سایت شما تبدیل به یک کاتالوگ و نمونه کاری خواهد شد که در تمام ساعات شبانه روز و در تمام نقاط کشور قابل مشاهده خواهد بود. این موارد تنها بخشی از مزایای طراحی سایت صنعتی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫3.9/5 (20 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا