جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی سایت در یزد

طراحی سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در مورد طراحی سایت در یزد به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.می توانید با ما در ادامه همراه باشید و یا همچنین برای سهولت در انجام کار می‌توانید شماره تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

طراحی سایت در یزد

با دیدن این ویدئو در کمتر از 3 دقیقه، با تمام اصول طراحی سایت در یزد آشنا شوید.

چرا طراحی سایت در یزد را نیاز داریم؟

حتما به این سوال برخورد کرده اید که چرا باید یک وب سایت داشته باشم؟ وب سایت چه کمکی به من می کند و ارزش سرمایه گذاری دارد؟ قطعا داشتن یک وب سایت باعث می شود تا مشتریان بیشتری با کسب و کار شما آشنا شوند و در همین مسیر تعداد زیادی مشتری جدید جذب می کنید. این مشتریان جدید نه تنها از شهر شما بلکه از سراسر ایران هستند و همین امر سبب می شود تا کسب و کارتان شناخته شود. در نهایت کسب و کار شناخته شده فروش بیشتری را نیز تجربه می کند. به نظر شما آیا طراحی سایت حرفه ای هنوز ارزش سرمایه گذاری دارد؟

طراحی سایت یزد
طراحی وب سایت در یزد

طراحی سایت یزد توسط بهترین شرکت طراحی سایت در یزد

طراحی سایت به این معنی است که شما به عنوان مدیر یک کسب و کار می خواهید وارد فضای آنلاین شوید. در اولین قدم با طراحی سایت شروع می کنید و در ادامه باید وب سایت خود را به قوی کنید تا توانایی رقابت با وب سایت های دیگر در دنیای دیجیتال را داشته باشید. اما همیشه باید اولین گام را محکم برداشت. به همین منظور باید وب سایت خود را توسط بهترین شرکت طراحی سایت طراحی کنید. در این صورت می توانید در ادامه راه به وب سایت خود تکیه کنید و از آن کمک بگیرید به همین منظور به شما پیشنهاد می شود تا حتما طراحی سایت در یزد را توسط بهترین شرکت طراحی سایت یعنی شرکت نرم افزاری ویستا با بهترین هزینه طراحی سایت به انجام برسانید.

سایت های فروشگاهی دسته ای از وب سایت ها هستند که دقیقا مانند فروشگاه ها و مغازه ها محصول را به فروش می رسانند. این دسته از وب سایت ها دارای درگاه بانکی هستند و کاربران پس از انتخاب محصول و اضافه نمودن آن به سبد خرید مبلغ آن را پرداخت می کنند و بعد محصول برایشان ارسال می شود. وب سایت های فروشگاهی اکثرا با دامنه .ir و .com طراحی می شوند. اما دامنه ای که باعث می شود تا سئو آن ها بهتر، سریع تر انجام گیرد دامنه .shop است. ما در شرکت نرم افزاری ویستا حتی به کوچک ترین نکات در سئو و طراحی سایت فروشگاهی اهمیت می دهیم و از این جهت می توانید اطمینان خاطر داشته باشید.

طراحی سایت فروشگاهی در یزد
طراحی سایت شرکتی در یزد

طراحی سایت شرکتی در یزد

وب سایت های شرکتی وب سایت هایی هستند که به معرفی یک شرکت می پردازند. این دسته از وب سایت ها با وب سایت های فروشگاهی تفاوت دارند و در اکثر مواقع در آن ها محصولی برای فروش قرار داده نمی شود. اما این استثنا هم وجود دارد که از فروشگاه برای آن ها استفاده شود. وب سایت های شرکتی دارای صفحات درباره ما و تماس با ما هستند که باعث می شود کاربر پس از مطالعه آن ها تا حدودی نسبت به شرکت اعتماد کند و همین امر سبب می شود تا بتوان در نهایت نظر ایشان را جلب کرد و راحت تر خدمات را به مشتری ارائه کرد. شرکت نرم افزاری ویستا به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در یزد، خدمت طراحی سایت شرکتی را به مردم یزد ارائه می دهد.

قیمت طراحی سایت در یزد

طراحی وب سایت برنزی

4.8میلیون تومان

طراحی وب سایت نقره ای

6.8 میلیون تومان

طراحی وب سایت طلایی

8.8میلیون تومان

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در یزد

در نهایت پس از طراحی سایت می رسیم به بحث سئو. سئو سایت چیست و برای انجام سئو چه پروسه ای باید طی شود. سئو به زبان ساده به این معنی است که هنگام جستجو یک عبارت در گوگل شما با تعدادی وب سایت رو به رو می شوید که کاملا مرتبط با عبارت جستجو شده توسط شما هستند. این وب سایت ها بر روی کلماتی که شما جستجو میکنید کار کرده اند و در نهایت شما محصول خود را از این وب سایت ها تهیه می کنید. کاری که سئو انجام می دهد دقیقا همین است و برای سفارش سئو سایت باید قبل از هر چیزی قیمت سئو برای سایت را در بهترین شرکت سئو بررسی کنید و سفارش خود را ثبت کنید.

سئو سایت در یزد
طراحی اپلیکیشن در یزد

طراحی اپلیکیشن در یزد

حتما تمام افرادی که با تلفن همراه سرو کار دارند در طول روز به دفعات وارد گوشی می شوند و از اپلیکیشن های مختلف استفاده می کنند. همین امر باعث می شود تا ساخت اپلیکیشن فروشگاهی به اندازه ساخت سایت حائز اهمیت باشد. در این میان قطعا اگر کسب و کار شما طراحی اپلیکیشن اندروید را به سرانجام رسانده باشد دسترسی کاربران به شما بیشتر می شود و می توانید مشتریان بیشتری جذب کنید. سفارش ساخت اپلیکیشن خوب در کنار یک وب سایت حرفه ای در بهترین شرکت طراحی سایت در یزد، یعنی در شرکت ویستا قطعا باعث رشد چند برابری فروش شما خواهد شد. برای آگاهی از قیمت اپ می توانید از اینجا وارد شوید.

نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب در یزد

هنگامی که شما کاملا وارد فضای دیجیتال می شوید برای سهولت در انجام امور حسابداری خود قطعا نیاز خواهید داشت تا حسابداری خود را به صورت انلاین پیش ببرید. حسابداری آنلاین و تحت وب یکی از خدماتی است که توسط شرکت نرم افزاری ویستا با عنوان نرم افزاری وی کانت انجام می شود. این نرم افزار یک نرم افزار حسابداری آنلاین است که هدف از طراحی آن سهولت در انجام امور حسابداری است. به این صورت که بدون نیاز به نصب برنامه میتوانید از آن استفاده کنید. همین امر سبب می شود تا فضایی از شما سیستم شما اشغال نشود و در هر مکان به آن دسترسی داشته باشید.

حسابداری آنلاین در یزد
شرکت طراحی سایت در یزد

چگونه می توان شرکت های طراحی سایت در یزد را پیدا کرد؟

شرکت نرم افزاری ویستا به عنوان یکی از شرکت های طراحی سایت در یزد تمام خدمات طراحی سایت را پذیراست و تمام آن ها را با بهترین کیفیت ارائه می کند. انوا طراحی سایت بسته به بودجه شما قابل طراحی است و شما پس از اینکه نمونه اولیه اولیه وب سایت را تایید کردید. کار طراحی آن آغاز می شود. در تمام مسیر طراحی سایت مشاورین و متخصصین ویستا در کنار شما هستند. حتی پس از اتمام طراحی ما از وب سایت شما به مدت یکسال پشتیبانی رایگان به عمل می آوریم و در تمام زمینه های مربوط در کنار شما خواهیم بود.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به قیمت طراحی سایت وردپرسی بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

4.7/5 (3 Reviews)