طراحی سایت در کرمان

طراحی وب سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در مورد طراحی سایت در کرمان به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. با ما در ادامه همراه باشید.

طراحی سایت در کرمان

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در کرمان

طراحی وب سایت در کرمان مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در کرمان آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

مقایسه شرکت های برنامه نویسی کرمان

می‌توان گفت مهم‌ترین چالش کارفرمایان هنگام طراحی سایت انتخاب مناسب‌ترین شرکت طراحی سایت در کرمان است. به این دلیل که باید زمان زیادی را برای این امر صرف کنند. ما در این بخش به مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در کرمان پرداخته‌ایم. شما می‌توانید با مطالعه، مناسب‌ترین شرکت برنامه نویسی در کرمان را برای خود انتخاب کنید.

شرکت طراحی سایت راستین وب

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : معمولی

rastinweb-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 2.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت نیماد

کیفیت خدمات
طراح وب 70%

قیمت خدمات : ارزان

شرکت نیماد - شرکت طراحی سایت در کرمان-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 750.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان

قطعا در دوران همه گیری ویروس کرونا هر کسب و کاری به این مورد رسیده است که کسب و کار خود را انلاین کند و در این میان فروشگاه هایی که محصولاتی را به فروش می رسانند در صدر قرار دارند. فروش در هر بخش از دنیای آنلاین خوب است اما معروف ترین بخش فروش، فروش از طریق وب سایت ها است. طراحی سایت فروشگاهی قطعا باعث می شود تا محصولات را به راحتی به ویترین وب سایت خود اضافه کنید و کاربران می توانند به راحتی محصولات شما را دیده و متناسب با نیاز خود آن ها را سفارش دهند. پس از ساخت فروشگاه اینترنتی شما قطعا نیاز به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید خواهید داشت و در تمام این مسیر شرکت ویستا در کنار شما خواهد بود.

طراحی سایت فروشگاهی در کرمان
طراحی سایت شرکتی در کرمان

طراحی سایت شرکتی در کرمان

قطعا هر مجموعه ای که خدمتی را ارائه می دهد به این فکر افتاده که مشتریان خود را افزایش دهد و خود را به یک برند در زمینه تخصصی خود بدل کند. طراحی سایت یکی از مسیر هایی است که ی شرکت می تواند خدمات خود را ارائه کند. طراحی وب سایت شرکتی باعث می شود تا تعداد مشتریان افزایش یابد و هنگامی که مشتریان افزایش می یابند قطعا درآمد نیز به متناسب با رشد مشتریان، افزایش خواهد یافت. خدمات خود را در هر زمینه ای که باشد به راحتی می توانید به افراد مختلف ارائه کنید و از این که مجموعه شما در حال تبدیل شدن به یک برند است لذت ببرید.

طراحی سایت حرفه ای در کرمان

طراحی سایت حرفه ای دیگر یه گزینه نیست بلکه یک الزام است که بسیاری از شرکت های طراحی سایت هنوز آن را درک نمی کنند. با توجه به افزایش روز افزون کاربرانی که از تلفن همراه استفاده می کنند، نیاز است تا وب سایت متناسب با دستگاه تلفن همراه هم طراحی شود در غیر این صورت  بیش از نیمی از کاربران سایت شما را به سرعت ترک می کنند. وب سایت شما باید از نظر طراحی رابط کاربری بسیاری زیبا و هماهنگ با تمام بخش های سایت طراحی شود. در این صورت می توان گفت که شما مرحله اول طراحی سایت حرفه ای را به درستی انجام داده اید. تمام وب سایت هایی که شرکت نرم افزاری ویستا طراحی کرده از این منظر بسیار حرفه ای طراحی شده اند.

طراحی سایت حرفه ای در کرمان
طراحی سایت وردپرس در کرمان

طراحی سایت وردپرس در کرمان

وب سایت ها به دو دسته کلی تقسیم می شوند که یک دسته سیستم مدیریت محتوا آماده است و طرفی دیگر سیستم مدیریت محتوا اختصاصی. وردپرس محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است که در دسته سیستم های آماده قرار می گیرد. به این دلیل که محبوب ترین است استفاده از آن برای هر شخصی حتی افرادی که به زبان های برنامه نویسی تسلط ندارند راحت است. یکی دیگر از مزیت های امنیت فوق العاده بالا آن است. سایت هایی که با وردپرس طراحی می شوند در بالاترین سطح امنیت قرار دارند و این موضوع بر هیچ طراح سایتی پوشیده نیست. به همین دلیل می توانید طراحی سایت با وردپرس خود را از طریق شرکت ویستا سفارش دهید.

نمونه کار طراحی سایت

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در کرمان برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در کرمان ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کار ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در کرمان شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی سایت در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو 1 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 2 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 3 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت فروشگاهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت گردشگری ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت آگهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت در کرمان

سایت یا اپ کدنویسی شده

80.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

100.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

110.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

130.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در کرمان با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی وب سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88930113-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت
[metform form_id="92024"]

همین حالا قیمت طراحی سایت خود را مشخص نمایید

با مشخص نمودن نوع وبسایت و ویژگی های آن در فرم روبه‌رو می‌توانید همین حالا از هزینه طراحی وبسایت مورد نیاز خود مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان از سمت کارشناسان ویستا، با ما تماس بگیرید و یا با پرکردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید.

تماس با کارشناسان ویستا

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت کرمان دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان سفارش دهید. برای طراحی وب سایت کرمان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در کرمان کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی وب سایت در کرمان

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در کرمان

خدمات سئو سایت در کرمان

قطعا هر وب سایتی پس از اتمام طراحی نیاز دارد تا خود را به رتبه های برتر گوگل برساند. تنها مسیر برای رسیدن به این هدف بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو و کمک گرفتن از متخصصین سئو است. در مسیر انتخاب متخصص سئو در ابتدا باید شرکت هایی که در این زمینه یعنی شرکت های سئو را پیدا کرده و در مرحله بعد لیست قیمت سئو را مشاهده نمایید و سفارش سئو خود را انجام دهید. برای سئو سایت خود می توانید از مشاورین ویستا کمک گرفته و این خدمت را نیز به ما بسپارید.

طراحی اپلیکیشن در کرمان

خدمات طراحی اپلیکیشن در کرمان

طراحی اپلیکیشن اندروید در کرمان قطعا یکی از مسیر ها برای دست یابی به مشتریا یشتر و جلب اعتماد آنان است. هر شرکت یا فروشگاه که محصول یا خدمات خود را بر بستر اپلیکیشن منتقل می کند قطعا به این نتیجه رسیده است که تنها راه علاقه مند نگه داشتن کاربر نسبت به برند خود طراحی اپلیکیشن است. ساخت اپلیکیشن این امکان را فراهم می کند تا کاربران بتوانند سریع تر به شما دسترسی داشته باشند و به مشتری وفادار شما تبدیل شوند. برای آگاهی از قیمت طراحی اپلیکیشن می توانید از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرید.

نرم افزار حسابداری آنلاین در کرمان

خدمات حسابداری آنلاین در کرمان

هر کسب و کار آنلاین نیاز دارد تا حساب های خود را نیز آنلاین کند و تنها مسیر برای این کار استفاده از نرم افزار حسابداری آنلاین است. نرم افزار حسابداری تحت وب این امکان را مهیا می کند تا در هر لحظه بتوانید به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید. استفاده از سیستم خانگی یا تلفن همراه و تبلت تفاوتی ایجاد نمی کند. به راحتی و در سریع ترین زمان می توانید به آن دسترسی داشته باشید. درمیان نرم افزار های حسابداری، نرم افزار حسابداری فروشگاهی و نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار های پرمخاطب تری می باشند.

مقالات ما را از دست ندهید…

Search

سوالاتی که شما پرسیدید …

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به هزینه طراحی سایت وردپرسی بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در کرمان به شرح ذیل است:

 • 45 درصد هنگام عقد قرار داد
 • 30 درصد پس از طراحی UI  یا رابط کاربری
 • 25 درصد پس از تحویل پروژه

2 پاسخ

  1. سلام جناب توحیدی نسب. برای اینکه بتونید طراحی سایت رو یاد بگیرید نیاز دارید تا به کد نویسی مسلط بشید. پیشنهاد میکنم که اگر که زبانتون خوبه از سایت هایی مثل یوتیوب و یودمی برای شروع استفاده کنید. اما اگه زبانتون خوب نیست میتونید به آموزشگاه هایی که این تخصص رو ارائه میدن برید و ثبت نام کنید. در نهایت نیاز دارید تا زبان دومتون بهتر بشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.4/5 ‏‫(7 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا