جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن در تبریز

نمونه کارها
مشاوره رایگان
پیشنهاد ویژه

تبریز از بزرگترین شهرهای ایران ، به عنوان مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است . این شهر از قطب های اصلی در زمینه توریسم و تولید محصولات شیرینی و شکلات می باشد . سالانه گردشگران زیادی برای بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی تبریز ، به این شهر سفر می کنند . تبریز دارای ظرفیت های بسیاری در زمینه ارائه خدمات و محصولات متنوع به گردشگران و همینطور ساکنان این شهر می باشد . شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب می آید و بصورت پیوسته درحال گسترش و افزایش جمعیت است . از این بابت طراحی اپلیکیشن در تبریز می تواند از ظرفیت های عظیم بوجود آمده به بهترین شکل استفاده نماید .

تجارت الکترونیک به بهتر شدن ارائه خدمات و همینطور سودآوری بیشتر کمک بسیاری کرده است . گسترش روز افزون استفاده از گوشی های هوشمند و استقبال بسیار مناسب مردم ، باعث گشته که کاربران به سمت استفاده از اپلیکیشن ها برای انجام کارهای روزمره خود متمایل شوند . تیم ویستا با ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و iso در زمینه طراحی اپلیکیشن قدم های مثبتی را برداشته است . هدف ما این است که با توجه به ظرفیت های مناسب موجود در تجارت الکترونیک ، به هرچه بهتر شدن خدمات اینترنتی و همینطور افزایش مشتریان کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک کنیم که ثمره آن گسترش تجارت آن ها و سودآوری بیشتر می باشد .

ساخت-اپلیکیشن-موبایل

چه نیازی به طراحی اپلیکیشن داریم؟!!

روش های قدیمی و سنتی در ارائه خدمات و فروش محصولات رو به پایان است . کسب و کارهای کوچک و بزرگ و همینطور شرکت ها پیوسته به دنبال سودآوری بیشتر و جذب کردن کاربران می باشند . در این بازار بزرگ شما رقیبان سرسختی دارید با اصل قراردادن نیازهای  مشتری و سهولت در استفاده از خدمات ، همواره به دنبال این هستند که سهم بزرگتری از این بازار را داشته باشند . اگر بخواهیم همانند گذشته تنها بصورت سنتی و حضوری به نیاز مشتریان پاسخ دهیم ، نتیجه ای جز شکست برای ما نخواهد داشت ! ما باید خدمات و محصولات خود را در هر لحظه از زمان و مکان بصورت اینترنتی با رعایت اصول ارائه دهیم . بهترین راه حل برای پاسخ گویی به این نیاز ها ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد .

 

طراحی-اپلیکیشن

برای کاربران امروزی صرفه جویی در وقت و هزینه ، همینطور سرعت انجام شدن درخواست هایشان بسیار اهمیت دارد . در حال حاضر که گوشی های هوشمند بطور گستره استفاده می شوند ، این امکان را برای کاربران فراهم نموده اند که کارهای روزمره خود را با کمترین زمان و بهترین کیفیت به انجام برسانند . توجه به طراحی اپلیکیشن برای کسب و کارهای گوناگون این فرصت را ایجاد می نماید که به توانند به مشتریان بیشتری ارائه خدمات دهند ، در هر لحظه و مکان قابلیت فروش محصولات خود را داشته باشند ، به سودآوری بیشتری دست یابند و در نهایت تجارت خود را گسترش دهند . طراحی اپلیکیشن در تبریز راه حلی است که تمامی این قابلیت ها را دارا می باشد .

ساخت اپلیکیشن موبایل با هدف آسان سازی کارها

در گذشته اگر قصد داشتیم به مسافرت برویم ، نیاز بود که به ترمینال و یا دفاتر گردشگری برای تهیه بلیط مراجعه می کردیم و یا اینکه قصد خرید شارژ اعتباری برای گوشی خود را داشتیم می بایست به سوپر مارکتی میرفتیم و شارژ کاغذی خریداری می کردیم . مثال های بسیار زیادی را می توان زد که برای انجام دادن تک تک هرکدام باید هزینه ای بسیار و زمان زیادی را تلف میکردیم . اینها مواردی نبودند که بتوانند رضایت کامل کاربران را فراهم نمایند . نارضایتی تنها مختص مشتریان و خریدارن نبود ، بلکه فروشندگان و ارائه دهندگان خدمت نیز گله های خود را داشتند . آنها نمی توانستند در تمام 24 ساعت روز به فروش و پشتیبانی محصولات خود بپردازند و همین امر در گسترش تجارت آنان و افزایش مشتریانشان تاثیر منفی می گذاشت . طراحی اپلیکیشن چاره ای برای این مشکلات می باشد .

در شرایط امروز با استفاده از ساخت اپلیکیشن موبایل تمام قابلیت های گوناگونی نظیر مشاهده صورت حساب ، پرداخت قبض ، انتقال پول ، خرید بلیط هواپیما و … براحتی و در هر لحظه از ساعت در اختیار کاربران قرار می گیرد . این اتفاق باعث جلب رضایت مشتریان شده و کاربران دیگر نیز به استفاده از این خدمات ترغیب می شوند . طراحی اپلیکیشن در تبریز نه تنها برای کاربران رضایت و آسایش را به همراه خواهد آورد ، بلکه باعث بهبود شرایط کسب و کارهای کوچک و بزرگ نیز می شود . آنها می توانند درهر لحظه از شبانه روز به فروش محصولات و خدمات خود بپردازند و به سود بیشتری دست پیدا نمایند .

نکات کلیدی طراحی اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن موبایل باید به گونه ای باشد که کاربر به استفاده از آن ترغیب شود . این نکات شامل طراحی رابط کاربری زیبا و مناسب ، ارائه امکانات کامل و جامع توسط اپلیکیشن و همینطور کدنویسی استاندارد و قدرتمند می باشد . در ابتدا کاربر با ضاحر بصری اپلیکیشن روبرو می شود . در طراحی اپلیکیشن این اصل بسیار حائز اهمیت است که کاربر بتواند با محیط برنامه ارتباط مناسب برقرار نماید . اگر در اولین بار استفاده از اپلیکیشن ، کاربر از ضاحر و سهولت استفاده از آن را راضی نباشد ، دیگر به سراغ آن نخواهد رفت !

همینطور توجه به رعایت اصول کدنویسی در پایداری و اجرای هرچه بهتر اپلیکیشن نقش بسزایی دارد. در نحوه طراحی اپلیکیشن این موضوع مورد بررسی قرار می گیرد . زمانی که اپلیکیشن بدون هیچ گونه ایرادی اجرا می شود و تمامی فرامین کاربران را بدرستی انجام می دهد ، باعث جلب رضایت حداکثری مخاطبان خواهد شد . تیم ویستا با داشتن تجربه ای بالا و نمونه کارهای موفق در زمینه ساخت اپلیکیشن در تبریز ، به شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون خدماتی نظیر ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ساخت اپلیکیشن موبایل ios ارائه می دهد . هدف ما جلب رضایت مشتریان و همینطور توسعه کسب و کار آنان می باشد .

طراحی-اپلیکیشن-موبایل

در تبریز چه اپلیکیشن هایی مناسب است؟

طراحی-اپلیکیشن-گردشگری

طراحی اپلیکیشن گردشگری

تبریز یکی از پر گردشگرترین شهر های ایران می باشد . امروزه صنعت گردشگری به عنوان یکی از پر درآمد صنایع به حساب می آید . با استفاده از طراحی اپلیکیشن گردشگری می توان خدمات گوناگونی بصورت تمام وقت به مشتریان خود ارائه کرد .

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

معمولا طراحی فروشگاه اینترنتی و ایجاد یک بستر آنلاین برای فروش،یکی از بهترین روش برای فروشگاه آنلاین است . شما می توانید با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی نیز به افزایش بهروری و سودآوری مجموعه خود کمک بزرگی کنید .

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی یاب

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

تاکسی های آنلاین به خوبی جای خود را در میان مردم باز کرده اند . طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ این شرایط را ایجاد می نماید که به خدمات رسانی هرچه بهتر به کاربران پرداخته شود . این زمینه به اشتغال زایی نیز کمک شایانی خواهد کرد .

خدمات ویژه ویستا در طراحی اپلیکیشن درتبریز

طراحی-اختصاصی-ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید.قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا،برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکشن شما را به صورت کامل طراحی می کنند.

کدنویسی-اختصاصی-ویستا

کدنویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم و مطرح در ساخت اپلیکیشن،تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می کند.در مجموعه ویستا اپلیکیشن ها با استفاده از تکنلوژی REACT NATIVE کد زنی می شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی-طراحی-اپلیکیشن

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکشن شما را بصورت رایگان انجام میدهند.پشتیبانی شامل مسائل فنی،امنیتی،تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است.درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن،این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره-رایگان-ویستا

مشاوره اختصاصی بازار

پس از طراحی و تولید اپلیکیشن ،تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد .به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم ؟ و اینکه چطور می توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

security

تست های امنیتی اپلیکیشن

پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ های اولیه،تیم فنی ویستا اقدام به تست های امنیتی متناسب با بروزترین متود های امنیتی میکند.همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می توانیم تسبت های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

هاستینگ

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می شود .به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند،مشاوره اختصاصی خواهد داد.

مشاوره اختصاصی بگیرید

برای اینکه مطمئن شوید در مسیر درستی قدم برمی دارید و سرمایه‌ مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق شروع کنید . با استفاده از اصول تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین قدم ، قادر خواهید بود که نقاط قوت و ضعف خود و رقیبانتان را به خوبی شناسایی کرده و پس از آن با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند ، رتبه سایت خود را در یک بازه زمانی منطقی بطور پیوسته ارتقاء بخشید .

پرسش و پاسخ

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات و جوانب ایده های شما ، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله ، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop و Illustrator و یا همچنین بروی کاغذ رسم نمایید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال نمایید . پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی ، طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به شکل تلفن و یا به صورت ایمیل ، توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامی موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته خواهد شد .
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا ، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای می باشد . پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری خواهد بود .

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام نمایید ؛

1-تماس با شماره 02188551470

2-ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

3-تماس با شماره 7427329-0938 

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن ، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه ، امنیت ، پشتیبانی و … ) توسط تیم ویستا انجام خواهد گردید . پس از یک سال نیز در صورت رضایت شما ، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد .

بله ، پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت ، یک پنل مدیریتی اپلیکیشن بعلاوه سورس کد اصلی طراحی اپلیکیشن به مشتری محترم داده می شود .

... مشتریان ویستا چه می گویند ...

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و…
طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم نمونه کارها مشاوره رایگان پیشنهاد ویژه امروزه با…
طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و سهولت در استفاده از خدمات…
5/5 (2 Reviews)