طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی | ساخت اپلیکیشن اسنپ

امروزه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و طراحی اپلیکیشن اندروید تاکسی آنلاین در زمینه های مختلف بسیار حائز اهمیت است. قطعا با نام‌های اسنپ و تپسی آشنا هستید. این دو اپلیکیشن در واقع ارائه دهنده سرویس تاکسی های آنلاین هستند که این روزها استفاده از آنها بسیار باب شده است. دلیل آن هم مزایای زیادی است که این تاکسی های آنلاین نسبت به تاکسی سرویس‌های معمولی دارند. نکته‌ای که باید در نظر گرفت این است که طراحی اپلیکیشن تاکسی‌ اینترنتی مشابه اسنپ رقیب تاکسی‌رانی خطی نیستند، بلکه جایگزین تاکسی‌ تلفنی‌ های سابق‌ اند. با خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی می‌توانید یکی از قدرتمندترین اپلیکیشن های مشابه اسنپ را داشته باشید.

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب آنلاین | طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

مشاوره رایگان و اختصاصی

مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. کافی است تا از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد نمایید. همچنین می‌توانید برای آگاهی از قیمت طراحی سایت مشاوره رایگانی با ما داشته باشید. 

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

نمونه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن صرافی رمزباز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

پرفیس

تجربه موفق تاکسی آنلاین ویستا

در کشور کانادا

تاکسی اینترنتی چیست؟

تاکسی اینترنتی به تاکسی هایی گفته می‌شوند که مشتریان می‌توانند به صورت آنلاین و از طریق تلفن های خود به آنها دسترسی داشته باشند تا در هر زمان و در هر مکانی که هستند با مشخص کردن مبدا و مقصد از هزینه مسیر خود باخبر شوند. هزینه ای که تاکسی های اینترنتی دریافت می‌کنند بسیار به صرفه تر از تاکسی های تلفنی قدیمی است. با استفاده از تاکسی های اینترنتی در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید. استفاده از این تاکسی های اینترنتی حتی در ساعات بامداد نیز امکان پذیر است.

تاکسی اینترنتی چیست؟

اهمیت طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین خوب نه تنها به مشتریان امکان می دهد تا درخواست خودروی خود را با موفقیت ثبت کنند بلکه به آنها امکان می دهد بازخورد پس از سوار شدن، رتبه بندی راننده و سواری را به صورت جداگانه، نقشه مسیر، وضعیت خودرو و غیره را مشاهده کنیم. به طور طبیعی، برنامه مشابه اسنپ شما از ویژگی های بسیاری برخوردار است. طراحی و کارایی نرم افزار درخواست تاکسی اینترنتی یک بیزینس اینترنتی استثنایی است. اپلیکیشن تاکسی یاب میتواند در مقیاس یک کشور به فعالیت بپردازد و خیلی زود رشد کند. یک برنامه تاکسی اینترنتی به راحتی قابل دسترسی می‌باشد که مشتریان شما می‌توانند به طور مرتب از خدمات شما استفاده کنند. برای خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی می‌توانید از طریق فرم مشاوره با ما در ارتباط باشید. 

مزایای طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین

باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما و مشتریان می‌شود

باعث اطمینان از امنیت بهتر برای مشتریان می‌شود

باعث افزایش کیفیت اپ و برتری بر رقبا می‌شود

باعث ارتباط مستقیم با مشتری می‌شود

باعث کاهش هزینه های شما می‌شود

باعث کاهش دردسرهای شغلی شما می‌شود

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

درباره قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ یا نرم افزار تاکسی اینترنتی

قیمت طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یا طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم گیری شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای تعرفه طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کند. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت طراحی اپلیکیشن حرفه ای می تواند برنامه ای کارآمد برای شما طراحی و اجرا کند. شما می توانید با مشاورین تیم ویستا تماس بگیرید و از تمامی جزئیات ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی مطلع شوید.

هزینه ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ

47 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن +طراحی سایت

57میلیون تومان

کسب درآمد با طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

اگر صاحب یک آژانس تلفنی هستید یا اگر کسب و کار تاکسی بیسیم دارید می‌توانید با نام و لوگو خودتان صاحب یک کسب و کار آنلاین شوید. طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی یک تجارت پردرآمد و پرطرفدار است که امروزه توسط اکثریت مردم استفاده می‌شود. امکانات و ویژگی های این اپلیکیشن تاکسی اینترنتی شامل تمام ویژگی های اسنپ و تپسی است. البته می‌توانید تمام ویژگی های مورد نظر خود را به آن اضافه کنید و آن را کاملا شخصی سازی کنید. با در نظر گرفتن نیازهای کاربران و شرایط امروزه اپلیکیشنی طراحی کنید که رقیب قدرتمندی برای اسنپ و… باشد. رقبا را تحلیل کنید و با در نظر گرفتن مزایا و معایب آنها طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین برند خود را انجام دهید.

پرفیس

مجموعه پرفیس در کشور کانادا واقع شده است. با توجه به فرصت و ظرفیت های موجود در شهرهای مختلف این کشور، کارفرمای محترم شرکت پرفیس درخواست طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب را به شرکت نرم افزاری ویستا ارائه نمود. در ابتدای کار از این موضوع آگاهی داشتیم که در زمینه ساخت اپلیکیشن تاکسی یاب رقیب بزرگی به نام اوبر را در پیش رو داریم. پس باید هدف گذاری منطقی بروی شهرهایی که قصد انجام خدمات رسانی در آنجا را داریم، معین می کردیم. سپس به تحلیل کامل رقیب خود یعنی اوبر می پرداختیم. در اولین گام تمام پارامترها و فضای کلی پروژه بررسی و سپس پروپزال ارسالی توسط کارفرمای محترم بصورت کامل تحلیل و مدل سازی شد. برای شروع پروژه نیاز است که در ابتدا تمام حالت هایی که کاربر می تواند در مراحل مختلف با آن روبرو شود، مورد ارزیابی و آزمایش قرار گیرد.

ویژگی‌های اپلیکیشن پرفیس

رزرو تاکسی آنلاین

رزرو تاکسی

برخلاف تاکسی آنلاین های دیگه مانند اسنپ، این امکان برای شما فراهم شده که بتونید سفر های خودتون رو مدیریت کنید و اون هارو رزرو کنید.

چت درون برنامه ای اپ تاکسی

چت درون برنامه ای

این امکان در پرفیس وجود دارد که شما می توانید از طریق چت درون برنامه ای با راننده موردنظر خود در ارتباط باشید و نیاز به تماس نباشد.

سفر های مرکب اپ تاکسی

سفر های مرکب

سفر های چندگانه یکی از مهم ترین مواردی است که اپلیکیشن های تاکسی یاب نیاز به پشتیبانی از آن ها را باید داشته باشند.

پنل مدیریتی اپ تاکسی

پنل مدیریتی حرفه ای

مهم ترین مسئله اپلیکیشن های بزرگی همچون تاکسی آنلاین مشابه اسنپ،بحث پنل مدیریت ادمین اپلیکیشن است که باید به صورت تخصصی به آن پرداخت.

درامد زایی راننده

پلن درآمدزایی راننده

در پرفیس امکان پرداخت انعام برای رانندگان  وجود دارد.همچنین رانندگان با سفر های بیشتر می توانند مبلغ بیشتری از اپ کسب کنند.

سفر دربستی

سفرهای دربستی

شما می توانید در پرفیس سفر های دربستی خود را ثبت و یا رزرو کنید و پس نهایی شدن مقضد خود،هزینه نهایی را برای اپ پرداخت کنید.

قیمت اپلیکیشن پرفیس

همانطور که گفته شد اپلیکیشن تاکسی آنلاین پرفیس یکی از اپلیکیشن های موفق در زمینه تاکسی اینترنتی است که برای کشور کانادا طراحی شده است. ویستا این اپلیکیشن تاکسی را برای هر دو نسخه فارسی و انگلیسی در اختیار شما قرار داده است. تمامی ویژگی های اپلیکیشن پرفیس در بالا ذکر شده است. همچنین فیلم کاملی هم برای معرفی این اپلیکیشن در ابتدای صفحه قرار داده شده است. قیمت اپلیکیشن پرفیس در نسخه انگلیسی ۵۳ میلیون تومان و در نسخه فارسی ۴۷ میلیون تومان می‌باشد. این شرکت یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی های سایت و اپلیکیشن خود دارد. برای مشاوره رایگان و همچنین پاسخ تمامی سوالات خود با شماره ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ تماس بگیرید.

نمای ظاهری اپلیکیشن پرفیس

چه شهری را برای شروع فعالیت انتخاب کنم؟

احتمالا همه شما با اپلیکیشن تاکسی یاب اسنپ آشنا هستید. اسنپ به عنوان برترین تاکسی اینترنتی در ایران شناخته شده است. اسنپ ابتدا با توجه به نیازسنجی ها صورت گرفته فعالیت خود را از تهران آغاز کرد. با شناخته شدن این اپلیکیشن کم کم زیر ساخت های لازم را برای راه اندازی در سایر نقاط کشور فراهم کرد.
در هر شهری که اسنپ راه اندازی شده است، یک دفتر مرکزی و بازاریابی تاسیس کرده تا به جذب نیرو برای راننده بپردازد. حال سوالی که مطرح است این است که چگونه می‌توان با وجود اپلیکیشن قدرتمندی مثل اسنپ در استارتاپ خود موفق باشم ؟

یک پیشنهاد عالی

اگر می خواهید در این  استارتاپ یا برای هر استارتاپ دیگری مثل طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن ورزشی و…  هر چه زودتر به موفقیت برسید، پیشنهاد ما این است که استارت خود را از شهرهایی بزنید که اسنپ هنور در آن جا فعالیت نداشته زیرا در این شهر ها نیاز به ساخت اپلیکیشن اسنپ بیشتر حس می شود. اگر هم از قبل شهری را در نظر گرفته اید باید اپلیکیشنی طراحی کنید که از هر نظر مشابه یا بهتر از اسنپ باشد تا بتواند با آن رقابت کند. سعی کنید از خلاقیت خود استفاده کرده و از روش های نوینی که اسنپ از آن استفاده نمی کند بهره ببرید تا بتوانید در قدم های اول به سود آوری برسید.

مدیریت اتصال به نقشه گوگل

از طریق پورتال مدیریت می توانید اپلیکیشن و پورتال را بر روی نقشه مورد نظر تنظیم نماید! و شما هیچ دغدغه ای درمورد تحریم ها و یا محدودیت های اکانت های گوگل نخواهید داشت.

اتصال به نقشه گوگل
طراحی گرافیک

گرافیک و رابط کاربری اختصاصی

رابطه کاربری،طراحی گرافیک و هویت بصری یکی از مهمترین بخش های اپلیکیشن تاکسی یاب ، طراحی اپلیکیشن آموزشی و یا هر اپلیکیشن دیگری می باشد و گرافیست های حرفه ای شرکت ویستا می توانند طرحی خاص و به سلیقه شما تولید نمایند.

چند زبانه

در حال حاضر کلیه اپلیکیشن ها از جمله طراحی اپلیکیشن رستوران و اپلیکیشن تاکسی و پورتال مدیریت به زبان های فارسی ، عربی ، ترکی و اخیرا انگلیسی مجهز شده است و هر زبان دیگری که نیاز باشد قابل پیاده سازی می باشد.

چند زبانه
مکان یابی

مکان یابی

از طریق پورتال مدیریت می توانید بر اساس شهر ، منطقه ، کیلومتر ، ترافیک و نوع خدمات نحوه محاسبه کرایه قیمت تاکسی را ویرایش نمایید. و همچنین برای ساعات مختلف در شبانه روز درصد کاهش یا افزایش کرایه تعیین نمایید.

گزارشات و سیستم پشتیبانی

برای ساخت انواع نمودار ها و فرم های گزارش محدودیت خاصی ندارید ! و از سیستم پشتیبانی خاص و بی رقیب ما حتما استفاده نمایید.همه گزارش ها و اسناد بدون هیچ محدودیتی در سیستم نگهداری می شوند.

سیستم پشتیبانی
سیستم دسترسی پیشرفته

سیستم دسترسی چند سطحی

مجهز به سیستم حرفه ای تنظیم دسترسی ها و تعیین انواع نقش های سازمانی جهت استفاده از پورتال مدیریت! از طریق این سیستم می توانید کل چارت سازمانی و دسترسی های مربوطه را ایجاد و ویرایش نمایید.

ویژگی اپلیکیشن تاکسی آنلاین ویستا

رزرو سفر

سرویس پیک موتوری

سرویس ایمن

سرویس اقتصادی

سرویس بانوان

مشاهده موقعیت راننده

نظرسنجی درون برنامه ای

افزودن آدرس‌های منتخب

نمایش اعلان های ترافیک

کیف پول و افزایش اعتبار

ویژگی های تاکسی آنلاین
راه اندازی تاکسی اینترنتی

دلیل موفقیت اسنپ

احتمالا همه شما با اپلیکیشن تاکسی یاب اسنپ آشنا هستید. اسنپ به عنوان برترین تاکسی اینترنتی در ایران شناخته شده است. اسنپ ابتدا با توجه به نیازسنجی ها صورت گرفته فعالیت خود را از تهران آغاز کرد. با شناخته شدن این اپلیکیشن کم کم زیر ساخت های لازم را برای راه اندازی در سایر نقاط کشور فراهم کرد.
در هر شهری که اسنپ راه اندازی شده است، یک دفتر مرکزی و بازاریابی تاسیس کرده تا به جذب نیرو برای راننده بپردازد. حال سوالی که مطرح است این است که چگونه می‌توان با وجود اپلیکیشن قدرتمندی مثل اسنپ در استارتاپ خود موفق باشم ؟

شرایط موفقیت در ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ

موفقیت اپلیکیشن های تاکسی یاب یا اپلیکیشن تاکسی آنلاین می تواند جرقه راه اندازی استارتاپ تاکسی آنلاین را در ذهن هر کسی روشن کند. اما باید این را در نظر داشت که راه اندازی هر نوع از کسب و کار از جمله طراحی اپلیکیشن رستوران، طراحی اپلیکیشن پزشکی ، طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی کالا و طراحی تاکسی آنلاین نیازمند وجود یک سری شرایط می‌باشد و اگر یکی از آن ها وجود نداشته باشد نمی توان موفقیت در این راه تضمین کرد. چه شرایطی برای ساخت نرم افزار تاکسی اینترنتی لازم است؟

تحلیل رقبا

تحلیل در مورد رقبا

طراحی اپلیکیشن باکیفیت

داشتن اپلیکیشن باکیفیت

تهیه مجوزهای لازم

تهیه مجوزهای لازم

امکان سنجی

امکان سنجی

بررسی نیاز کاربران

بررسی نیاز کاربران

بررسی هدف جغرافیایی

بررسی هدف جغرافیایی

اپلیکیشن تاکسی آنلاین با نام برند

اگر شما هم تصمیم به راه اندازی استارتاپ تاکسی اینترنتی و ساخت اپلیکیشن اسنپ گرفته اید یا اگر صاحب کسب و کار تاکسی تلفنی هستید و می خواهید آن را به صورت اینترنتی گسترش دهید، کافیست با تیم ویستا همکاری خود را شروع کنید تا طراحی اپلیکیشن اختصاصی شما با برند خودتان انجام شود. برای ارتباط و مشاوره در مورد ساخت اپلیکیشن اسنپ می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید یا فرم مشاوره را پر کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی با نام برند

چرا ویستا ؟

چرا ویستا | طراحی اپلیکیشن ویستا

طراحی منحصر به فرد

مشاوره رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

معروف ترین اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی

اپلیکیشن تاکسی تپسی

تپ-سی

سامانه هوشمند درخواست خودرو ایرانی ، اپلیکیشن تپسی برای سفرهای درون‌شهری است. این اپلیکیشن، در خرداد ۱۳۹۵ به شهروندان تهرانی معرفی شد و در حال حاضر دامنه فعالیت آن به شهرهای شیراز، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد، لاهیجان، بندرانزلی، رشت، اهواز و یزد، کرمان، ارومیه، ساری، بابل، قائمشهر رسیده‌است. این نرم‌افزار، در حال حاضر برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شده‌است. افرادی که متقاضی استفاده از خدمات تپسی هستند درخواست سفر خود را از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنند تا یکی از رانندگانی که در نزدیکی محل بوده و مایل به ارائه خدمات است آن را تأیید نماید. هزینه سفر از پیش تعیین می‌شود و مسافر می‌تواند حتی پس از ارسال درخواست خود آن را لغو کند بدون آنکه نگران پرداخت جریمه باشد.

طراحی اپلیکیشن اسنپ

اسنپ

اپلیکیشن اسنپ نخستین سرویس هم سفری آنلاین در ایران است که از زمستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. مالکیت این نرم‌افزار متعلق به گروه اینترنت ایران می‌باشد.برای درخواست خودرو از طریق این اپلیکیشن، مسافران پس از مشخص نمودن مسیر سفر، گزینه‌های سفر، انتخاب نوع سرویس و مشاهده هزینه سفر، تقاضای خودرو کرده و این اپلیکیشن به‌طور خودکار مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد و راننده در صورت تمایل آن را تأیید می‌کند. همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت رانندهٔ خود را مشاهده کنند. در اسنپ امکان پرداخت هزینه به هر دو صورت نقدی و غیرنقدی وجود دارد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می‌باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای

مراحل طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

ایجاد وایرفریم

ایجاد وایر فریم اپ تاکسی

در اولین مرحله بعد از طی مراحل مشاوره و تایید شدن وایرفریم، با توجه به نوع کسب و  کار شما ، طرح های گرافیکی اپلیکیشن شما زده می شود. در این مرحله اپلیکیشن شما از لحاظ بصری مشخص می شود.

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی اولیه اپ تاکسی

بعد از ایجاد وایرفریم نوبت به طراحی اپلیکیشن شما می رسد. این کار به عهده تیم طراحی ui/ux  است. وظیفه آن ها به این صورت است که با استفاده از نرم افزار های گرافیکی اپ شما را طراحی می کنند.

پیاده سازی اپلیکیشن

پیاده سازی اپ تاکسی

بعد از اتمام مراحل گرافیکی ، نوبت به پیاده سازی طرح های گرافیکی می رسد . برنامه نویسان حرفه ای ویستا ، کدنویسی اپلیکیشن شما را شروع می کنند و بعد از آن به رفع اشکالات می پردازند.

چرا ساخت اپلیکیشن تاکسی آنلاین ضروری است؟

بسیاری از کارآفرینان و افرادی که به دنبال راه اندازی کسب و کاری برای خود هستند می‌توانند با ساخت برنامه مشابه اسنپ، قدم خوبی در راه سرمایه گذاری بردارند. این روزها تاکسی اینترنتی به دلیل شناخته شدن توسط مردم و علاقه مندی مردم به استفاده از آن اپلیکیشنی کارآمد و پرسود است. از طرفی کسب و کار تاکسی های تلفنی با آمدن تاکسی های اینترنتی دچار مشکل شد. به همین دلیل آنلاین کردن کسب و کارتان از مهمترین کارهایی است که باید انجام داد. برای باقی ماندن در این عرصه راهی بجز آنلاین کردن کار خود ندارید. این روزها مشتریان سنتی در مقابل مشتریان آنلاین و اینترنتی بسیار ناچیز و کم شده اند. به همین دلیل برای رسیدن به کسب درآمد زیاد و رقابت با رقیبان این عرصه در قدم اول نیازمند ساخت برنامه مشابه اسنپ هستید.

دلیل به وجود آمدن تاکسی اینترنتی

حدودا در اواسط سال 93 بود که مردم شهر تهران متوجه شدند میتوانند بدون گرفتن شماره تاکسی های تلفنی و چانه زدن درباره قیمت، خیلی راحت و سریع به سرتاسر شهر تاکسی بگیرند. برای استفاده از این اپلیکیشن ها فقط داشتن یک گوشی هوشمند کافی بود تا نرم افزار تاکسی آنلاین را نصب کنند و به راحتی از آن استفاده کنند. مزایایی که این اپلیکیشن های تاکسی اینترنتی داشتند این بود که هم قیمت مناسب تری نسبت به آژانس های تلفنی داشت، امن بود، کیفیت خدمات آنها رضایت بخش بود و در تمامی ساعات شبانه روز قابل استفاده بود. این خدمات فوق العاده باعث شد دیگر تاکسی های تلفنی کارشان با کسادی مواجه شود و تقریبا کمتر کسی است که این روزها از این تاکسی های سنتی استفاده کند.

ساخت نرم افزار تاکسی اینترنتی

انواع طراحی اپلیکیشن ویستا

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

درباره ویستا

شرکت ویستا شرکت نرم افزاری است که در زمینه طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت چند سالیست که فعالیت گسترده دارد. علاوه بر اینها فعالیت حرفه ای در زمینه سئو سایت دارد. سئو سایت از مهمترین مواردی است که یک طراحی سایت باید به آن توجه ویژه کند. زیرا بدون سئو تقریبا تمامی هزینه و تلاش آنها بی فایده خواهد بود. طراحی پورتال و طراحی نرم افزارهای تحت  وب از فعالیت های گسترده این شرکت است.

از نمونه های طراحی سایت میتوان به طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت فیلم، طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت ورزشی، طراحی سایت خبری، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت موزیک، طراحی سایت دانلود وبسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

طراحی اپلیکیشن نیز به صورت تخصصی در این شرکت انجام می‌شود. از نمونه های پرطرفدار طراحی اپلیکیشن می‌توان به طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی اندروید و ios، طراحی اپلیکیشن پزشکی، طراحی اپلیکیشن خدماتی، طراحی اپ شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن خبری و موارد دیگر اشاره کرد. نرم افزار حسابداری آنلاین ویستا نیز از موادی است که در میان کسب و کارها بسیار محبوب شده و در رتبه های بالای گوگل قرار دارد.

پرسش و پاسخ

12 پاسخ

 1. سلام. هر امکاناتی که بخوایم در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی ما لحاظ میشه ؟؟

  1. سلام. بله ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی دقیقا طبق نیاز و سلیقه شما انجام میشه و هر امکاناتی که نیاز داشته باشید براتون انجام میدیم.

 2. با سلام سوالی داشتم. با وجود اپلیکیشن های اسنپ و تپسی بنظرتون طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و… کار درستیه؟

  1. سلام. بله قطعا اینکار درست و شدنیه. همونطور که با وجود اپلیکیشنی مثل اسنپ، تپسی و اپلیکیشن های دیگه هم اومدن. اگه ایده و خلاقیت داشته باشید میتونید در این راه موفق باشید. بهتره برای ساخت اپلیکیشن اسنپ با ما تماس بگیرید تا مشاوران باتجربه ما شما رو راهنمایی کنند و کامل براتون توضیح بدن.

 3. نیاز به طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین دارم. بازه زمانی تحویل چقدره؟

  1. سلام. برای ساخت اپلیکیشن تاکسی اینترنتی چیزی حدود ۲ تا ۴ ماه زمان لازمه. برای دریافت اطلاعات دقیقتر با شماره ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ تماس بگیرید.

  1. سلام وقتتون بخیر. بله سورس کد بصورت کامل بعد از ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ بهتون تحویل داده میشه.

 4. گفته بودید اپلیکیشن پرفیس شبیه اسنپه؟ ینی اگ پرفیس رو بخریم دقیقا اپلیکیشن شبیه اسنپ رو خواهیم داشت؟

  1. باسلام . بله اپلیکیشن پرفیس شبیه اپلیکیشن اسنپ و حتی با امکاناتی بیشتره که در دو نسخه فارسی و انگلیسی در دسترسه. برای آگاهی بیشتر میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید.

 5. سلام چند تاسوال داشتم. اول اینکه با این هزینه میتونیم یه اپلیکیشن جامع تاکسی اینترنتی داشته باشیم که تمامی امکانات و قابلیت های اسنپ و… رو داشته باشه؟ دوم اینکه ساخت اپلیکیشن اسنپ چقدر طول میکشه؟

  1. سلام بله اپلیکیشن پرفیس که ما ارائه دادیم مشابه اپلیکیشن اسنپه و حتی امکانات بیشتری رو هم داره. ساخت اپلیکیشن اسنپ چیزی حدود ۲ تا ۳ ماه طول میکشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.5/5 (21 امتیاز )