طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب آنلاین (اپلیکیشن مشابه اسنپ)

تاکسی-یاب

امروزه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و همچنین طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب در زمینه های مختلف بسیار حائز اهمیت است. اگر شما هم جزء افرادی باشید که زیاد از تاکسی سرویس استفاده می کنید قطعا با نام های اسنپ و تپسی آشنا هستید. این دو اپلیکشن در واقع ارائه دهنده سرویس تاکسی های آنلاین هستند که این روزها استفاده از آنها بسیار باب شده است. دلیل آن هم مزایای زیادی است که این سرویس های آنلاین نسبت به تاکسی سرویس های معمولی دارند.مهم ترین نکته ای که در بین باید در نظر گرفت این است که تاکسی‌های اینترنتی مشابه اسنپ رقیب تاکسی‌رانی خطی نیستند، بلکه جایگزین امروزی تاکسی‌ تلفنی‌ های سابق‌ اند. تاکسی‌های اینترنتی بستر را برای سفر کودکان و سالمندان، در مسافت‌های طولانی شهری، بدون نیاز به همراه فراهم کرده‌اند که از چند منظر گوناگون می‌توان برای این مشخصه مزایایی ذکر کرد.

به‌طور قطع در آینده نزدیک، جریان تعامل بر اساس نیاز مشتری، تاکسی‌های اینترنتی مشابه اسنپ را به ایجاد تمهیدات مناسب برای سفر جانبازان، معلولان و افراد کم‌توان جسمی و حرکتی هدایت خواهد کرد. اگر امکان انتخاب زبان غیر فارسی، برای مسافران مهیا شود و راننده‌های مسلط به زبان‌های دیگر برای سرویس‌دهی به توریست‌ها اعلام آمادگی کنند، مشکل بزرگ توریست‌ها در سفرهای شهری در ایران برطرف خواهد شد.

 

اپلیکیشن تاکسی یاب چه ویژگی هایی باید داشته باشد ؟!

هر اپلیکیشن تاکسی آنلاین حتما و الزاما برای موفقیت خود به قابلیت های زیر نیاز دارد!
 

نمونه کارها

تاکسی-آنلاین-رزومه
تاکسی-یاب-آنلاین
تاکسی-یاب-الکترونیکی
تاکسی-آنلاین
رزومه-کاری-تاکسی-آنلاین
ایران-تاکسی-طراحی
تاکسی-آنلاین
تاکسی-آنلاین
تاکسی-اینترنتی
از همکاری با تیم ویستا کاملا راضی بودم. مهم ترین مسعله ای که برای من در طی پروژه مطرح بود نظم و کار حرفه ای بود که تیم ویستا به خوبی از پس آن برآمد.
تاکسی-طراحی-اپ
علی محمدی
مدیر عامل شرکت ردتاکسی
وجود پنل های مدیریتی و کاربری کاملا پیشرفته و امکان دسترسی به آن ها و همچنین امنیت و سرعت اپ طراحی شده،از ویژگی های مفید اپلیکیشن بود.
تاکس-یاب
رضا حسینی
مدیر عامل شرکت تاکسی ریور
امنیت و غیرقابل هک بودن نرم افزار تاکسی یاب طراحی شده توسط تیم ویستا،این تیم رو به یکی از برترین شرکت های این زمینه تبدیل کرده.
تاکسی-اینترنتی
مهدی احمدی
مدیر عامل شرکت تاکسیران

پرسش و پاسخ

هرپروژه طراحی اپلیکیشن شامل 3 فاز کلی می شود؛
ابتدا تیمی متشکل از برنامه نویسان و طراحان در جلسه ای با مدیران ایده های خود را مطرح می کنند.درصورت تایید و جمع بندی موارد تخصصی توسط افراد تیم،بحث کد نویسی و طراحی بصورت کاملا تخصصی شروع می شود.

در فاز دوم پروژه،پس از پیاده سازی هسته اولیه،مراحل پیاده سازی در بستر وب و همچنین بازاریابی آن به شکل های مختلف در بستر های مختلف انجام می گیرد.

و در فاز آخر پروژه تیم تخصصی پشتیبانی و سئو ویستا اقدامات تخصصی خود را برروی اپلیکیشن موردنظر شروع می کنند.

پنل نمایندگی:
شما اگر صاحب این کسب و کار هستید میتوانید به راحتی به افراد یا شرکت های دیگر در سایر شهر ها که علاقه مند به راه اندازی این کسب و کار هستند اما بودجه کافی ندارند اعطاء نمایندگی داشته باشید و به راحتی ناوگان شهرهای دیگر را هم ببینید و مدیریت کنید .

پنل مدیریت:

مدیریت درخواست ها : کنترل کامل بر تمام منابع، درخواست تاکسی، پرداخت ها و انجام همه فعالیت های CRM را در داشبورد مدیریت اعمال کنید.

مدیریت آژانس : اعضا، رانندگان و تاکسی ها را براساس مکان های خاص اضافه کنید و آنها را مدیریت کنید و خدمات دقیق و سریع اعزام راننده را اجرا کنید.

معاملات پرداخت ها : مشاهده و استخراج تمام جزئیات و گزارش حساب و تمام پرداخت ها و روش های پرداخت را از پنل مدیریت کنترل کنید.

گزارش ها و تحلیل : نمایش آمار و به روزرسانی به موقع فعالیت های راننده و درآمد روزانه او زمان اینگونه محاسبات را کوتاه میکند .

دسترسی آسان: تنها کافی است گوشی را از جیبتان در بیاورید و با فشار دادن چندین دکمه، اپ تاکسی اینترنتی نزدیکترین راننده را به شما معرفی کند. انتخاب مبداء و مقصد و حتی انتخاب دو مقصده و یا رفت و برگشت از امکانات این نوع اپ ها می باشد.

مقرون به صرفه: ظهور این نوع اپها و از جمله مهمترین دلیل اشتیاق و استفاده مردم از اپهای انلاین شاید مقرون به صرفه بودن آنها باشد. از دلایل دیگر محبوبیت این نوع اپها این است که کسانی که به مسیر آشنایی کافی ندارند، راننده نمیتواند با چرخاندن دور شهر راه را طولانی تر جلوه دهد. از سوی دیگر با الگوریتمهای دقیقی که در این اپ لحاظ شده است تمام مسیر به درستی اندازه گیری و قیمت گذاری میشود که باعث کاهش چشم گیر هزینه حمل و نقل نیز میشود.

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن

هزینه تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای  هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند.

اندروید یا ios

شروع از8.000.000 /تومان

 • تحویل اپلیکیشن به صورت کامل
 • پشتیبانی 6 ماهه محصول
 • پنل مدیریتی نامحدود
 • بروز رسانی 20 روزه
 • اپلیکیشن حرفه ای
 • امکان ایجاد درگاه sms

اندروید و ios

تاکسی-یاب

شروع از13.000.000 /تومان

 • تحویل اپلیکیشن به صورت کامل
 • پشتیبانی 1 ساله محصول
 • پنل مدیریتی نامحدود
 • بروز رسانی 12 روزه
 • اپلیکیشن حرفه ای اندروید و ios
 • درگاه sms رایگان

اندروید و ios و وبسایت

تاکسی-اینترنتی

شروع از18.000.000 /تومان

 • تحویل اپلیکیشن به صورت کامل
 • پشتیبانی 1 سال و نیم محصول
 • پنل مدیریتی نامحدود
 • بروز رسانی 7 روزه
 • طراحی وبسایت حرفه ای
 • ریسپانسیو کامل
 • اپلیکیشن حرفه ای
 • پنل sms رایگان

ابر میزبانی

تومان29.99 /ماهانه

چرا اپلیکیشن تاکسی یاب ؟!

طراحی و کارایی نرم افزار درخواست تاکسی اینترنتی یک بیزینس اینترنتی استثنایی است. اپلیکیشن تاکسی یاب میتواند در مقیاس یک کشور به فعالیت بپردازند و خیلی زود رشد میکنند. یک برنامه تاکسی اینترنتی به راحتی قابل دسترسی می باشد که مشتریان شما میتوانند به طور مرتب از خدمات شما استفاده کنند .

همچنین با رشد و توسعه اپلیکیشن تاکسی یاب اینترنتی می توان گامی بزرگ در زمینه گردشگری و توریست،سفر های بین شهری و همچنین افراد کم توان و معلول قدم برداشت.

 

ویژگی سامانه تاکسی یاب آنلاین

۱- جذب مشتریان بیشتر با اپلیکیشن تاکسی آنلاین : شما میتوانید با عرضه اپلیکیشن در پلتفرم هایی مثل کافه بازار و اپ استور و سیب اپ در دسترس مشتریان احتمالی خود باشید و با نصب اپلیکیشن توسط افراد ، شما یک مشتری جدید دارید

۲- به حداکثر رساندن درخواست با شعاع پوشش دهی سرویس ها در کل شهر

۳- ارائه سرویس به مشتری پس از درخواست با اپلیکیشن در مدتی بین ۳ تا ۵ دقیقه

4- امکان پرداخت نقدی و آنلاین هزینه سفر

5-نشانه دار کردن محل زندگی و محل کار و نقاط پر تردد برای سفر آسان تر

ویژگی ممتاز ویستا در طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

با استفاده از لیست های کاری آپدیت شده و آمار مربوط به تمام فعالیت های مسافر، راننده و ناوگان، برنامه تاکسی اینترنتی به شما کمک می کند تا به دقت برای کسب و کار خود به منظور رسیدن به نتیجه ای مفید برنامه ریزی کنید.

از مزایای برجسته این استفاده شده در این نرم افزار ها می توان به؛

1-توسعه و به روز رسانی در سریع ترین زمان ممکن

2-نظارت کامل بر فعالیت CRM

3-تنظیم هزینه ها و کمیسیون ها

نمونه های موفق اپلیکیشن تاکسی آنلاین

سامانه هوشمند درخواست خودرو ایرانی برای سفرهای درون‌شهری است. این اپلیکیشن، در خرداد ۱۳۹۵ به شهروندان تهرانی معرفی شد و در حال حاضر دامنه فعالیت آن به شهرهای شیراز، کرج، اصفهان، تبریز، مشهد، لاهیجان، بندرانزلی، رشت، اهواز و یزد، کرمان، ارومیه، ساری، بابل، قائمشهر رسیده‌است.این نرم‌افزار، در حال حاضر برای دو سیستم عامل اندروید و آی‌اواس منتشر شده‌است.افرادی که متقاضی استفاده از خدمات تپ‌سی هستند درخواست سفر خود را از طریق این اپلیکیشن ارسال می‌کنند تا یکی از رانندگانی (سفیرانی) که در نزدیکی محل بوده و مایل به ارائه خدمات است آن را تأیید نماید. هزینه سفر از پیش تعیین می‌شود و مسافر می‌تواند حتی پس از ارسال درخواست خود آن را لغو کند بدون آنکه نگران پرداخت جریمه باشد

نخستین سرویس هم سفری آنلاین در ایران است که از زمستان سال ۱۳۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. مالکیت این نرم‌افزار متعلق به گروه اینترنت ایران می‌باشد.برای درخواست خودرو از طریق این اپلیکیشن، مسافران پس از مشخص نمودن مسیر سفر، گزینه‌های سفر، انتخاب نوع سرویس و مشاهده هزینه سفر، تقاضای خودرو کرده و این اپلیکیشن به‌طور خودکار مسافرین را با نزدیکترین راننده مرتبط می‌سازد و موقعیت مسافر را به راننده می‌فرستد و راننده در صورت تمایل آن را تأیید می‌کند. همچنین مسافران نیز می‌توانند موقعیت رانندهٔ خود را مشاهده کنند. در اسنپ امکان پرداخت هزینه به هر دو صورت نقدی و غیرنقدی وجود دارد

Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی ( multi stores )

فروشگاه اینترنتی چند فروشگاهی multi stores درواقع زیرمجموعه از فروشگاه اینترنتی آنلاین…
فروشگاه اینترنتی drop shipping

فروشگاه اینترنتی drop shipping

فروشگاه اینترنتی drop shipping خرده فروشی ، طراحی فروشگاه اینترنتی Drop Shipping…
فروشگاه اینترنتی چند فروشنده

فروشگاه اینترنتی چند فروشنده

فروشگاه اینترنتی چند فروشنده و یا Marketplaceیکی از کاملترین فروشگاه اینترنتی موجود…