طراحی اپلیکیشن گردشگری

با محبوبیت رسانه‌های دیجیتال، از جمله تلفن‌های هوشمند و تبلت ها، اپلیکیشن‌های زیادی برای کمک به گردشگران در لحظات مختلف سفرهایشان طراحی شده است. از نقشه ها، تصاویر، گرافیک و واقعیت افزوده می‌توان برای کمک به کاربران در مکان یابی در یک شهر استفاده کرد. گردشگران در مناطق مختلف با نصب اپلیکیشن گردشگری می‌توانند با جزئیات کلی یک کشور و فرهنگ‌های مختلف هر منطقه آشنا شوند و بتوانند نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن گردشگری رفع کنند.

طراحی اپلیکیشن گردشگری

مشاوره رایگان  و اختصاصی 

شرکت نرم افزاری ویستا تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن ارز آی‌تی

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

اهمیت ساخت اپلیکیشن گردشگری

صنعت جهانگردی به دلیل اینترنت، فناوری اطلاعات و صنعت ارتباطات از راه دور، دستخوش تغییرات گسترده ای شده است. امروزه صنعت گردشگری و توریست یکی از ارکان مهم اقتصادی هر کشوری محسوب می‌شود. زیرا صنعت مسافرت یکی از سریعترین صنایع در جهان است که سالانه به میلیون‌ها نفر خدمات ارائه می‌دهد. خدماتی مانند رزرو بلیط پرواز، رزرو هتل، یافتن مکان‌هایی برای بازدید، رستوران ها و سرگرمی های محلی از دلایل ساخت اپلیکیشن‌ گردشگری و توریستی است. گردشگران در مناطق مختلف با نصب اپلیکیشن گردشگری می‌توانند با آداب و رسوم هر کشور یا شهری که سفر می‌کنند آشنا شده و تمامی نیازهای خود را از طریق اپلیکیشن گردشگری رفع می‌کنند. شهرهایی که تعداد گردشگران زیادی دارند، چندین اپلیکیشن برای کمک به گردشگران دارند.

رشد تجارت با طراحی اپ توریستی

در طی چند سال گذشته، فناوری اصلی ترین عامل اصلی تحول در صنایع مختلف در سطح جهان بوده است. برنامه های موبایل نقشی اساسی در پیشرفت صنعت مسافرت داشته اند. با محبوبیت روزافزون تلفن های هوشمند و تبلت ها  برنامه های موبایل تا حد زیادی جایگزین نقشه های چاپی شده اند. در حقیقت، بیش از 51٪ از کل بازدیدهای سایت‌های مسافرتی از طریق یک تبلت یا تلفن همراه انجام می‌شود و این امر باعث شده تلفن همراه به یک بستر قابل توجه برای مشتریان این صنعت تبدیل شود.

طراحی اپ توریستی

مزایای طراحی اپلیکیشن توریستی

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن گردشگری، کسب اعتبار و محبوبیت برای برند تجاری شما است. با طراحی اپلیکیشن توریستی اعتبار نام تجاری خود را نسبت به خدمات دهندگان دیگر بالاتر ببرید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای ساخت اپلیکیشن گردشگری، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتریان در هر زمان و در هر مکان نیاز به خدمت داشتند تنها با چند کلیک ساده، درخواست خدمات می‌کنند.

مشتریان وفادار

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هرآنچه که مشتری می‌خواهد، باعث رضایت مشتری می‌شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات موثر و هدفمند

از ویژگی‌های داشتن یک ساخت اپلیکیشن گردشگری، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان  است. با طراحی اپلیکیشن توریستی و گردشگری درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید.

لوگو خرید اینترنتی

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از ویژگی های مهم ایجاد اپلیکیشن گردشگری است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می‌توانید در این عرصه موفقیت بسیاری بدست آورید. 

لوگو پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن گردشگری باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و سوالاتش را بپرسد.

صنعت اپلیکیشن گردشگری

رشد عجیب  کاربران اپلیکیشن گردشگری

بر اساس گزارشی از Opera Mediaworks در حدود ۸۵٪ از مسافران هنگام تعطیلات، بلیط سرگرمی‌های خود را از طریق اپلیکیشن‌های گردشگری رزرو می‌کنند، در حالی که 70٪ از افراد از اپ‌های گردشگری برای تحقیق، مقایسه و رزرو هتل‌ها قبل از سفر استفاده می‌کنند. این ارقام نشان دهنده یک بازار بزرگ با فضای رشد زیاد برای این صنعت را نشان می‌دهد.

مزایای طراحی اپلیکیشن گردشگری

دسترسی به عادات و علاقه مندی‌های مشتری

انجام تمامی امور به صورت آنلاین 

امکان رزرو هتل‌ها، برنامه ها و… از سراسر جهان

امکان یافتن ارزان ترین قیمت هتل،پرواز و…

امکان خرید بیمه آنلاین برای مشتریان

چه مکان هایی از اپلیکیشن گردشگری استفاده می‌کنند؟

برخلاف باور افکار عمومی که اپلیکیشن گردشگری را مختص هتل ها و تورها می‌دانند، اما باید بدانید که خیلی از مکان‌های فرهنگی و گردشگری به ساخت اپلیکیشن گردشگری نیاز اساسی دارند. در واقع هر مکانی که نیاز به جذب گردشگر از طریق اپلیکیشن دارد، طراحی اپلیکیشن گردشگری بهترین گزینه برای آن شهر خواهد بود. تفاوت در نوع خدمات ارائه شده است؛ برای مثال، موزه آپشنی به نام رزرو اتاق ندارد؛ اما می‌تواند خدمات و اطلاعات و چگونگی دسترسی راحت را در اپلیکیشن خود قرار دهد.

انواع اپلیکیشن‌های گردشگری

check logo

اپلیکیشن‌های رزرو پرواز مانند Skyscanner

check logo

اپلیکیشن ‌های رزرو هتل مانند Booking.com

check logo

اپلیکیشن‌های رفت و آمد مانند Google Maps

check logo

اپلیکیشن بسته بندی و سازماندهی مانند Packpoint

check logo

اپلیکیشن یافتن سرگرمی‌های محلی مانند TripAdvisor

موارد استفاده از طراحی اپلیکیشن گردشگری

طراحی اپلیکیشن موزه

طراحی اپلیکیشن برای
موزه ها

طراحی اپلیکیشن هتل

طراحی اپلیکیشن برای
هتل‌های شهری

انواع اپلیکیشن های گردشگری

طراحی اپلیکیشن برای
مراکز آثار باستانی

طراحی اپلیکیشن دفاتر مذهبی

طراحی اپلیکیشن برای
دفاتر زیارتی

طراحی اپلیکیشن تورلیدر

طراحی اپلیکیشن برای 
معرفی شهر و فرهنگ آن

طراحی اپلیکیشن پایه

38 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

56 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن + طراحی سایت

78 میلیون تومان

ویژگی های طراحی اپلیکیشن ویستا

تیم ویستا اپ با تیمی متخصص و سالها فعالیت بر روی ساخت برنامه‌های کوچک و بزرگ و اپلیکیشن‌های قدرتمند برای سازمانها و شرکت‌ها راهی هموار را برای خود در این عرصه فراهم کرده است. این تیم با ، بهترین کد نویسی و بهینه ترین سازوکارها را در طراحی اپلیکیشن‌ها شرکتی و غیر شرکتی پیاده سازی می‌کند تا سرعت و راحتی را برای کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن فراهم آورد. یکی از مهم‌ترین نکات در ساخت اپلیکیشن‌های شرکتی که شرکت ویستا اپ تمرکز و دقت ویژه ای روی آن دارد؛ ایجاد لایه‌های امنیتی قدرتمند و فراهم کردن بستر ایمن برای اطلاعات شخصی و حریم شخصی شماست.

معروف ترین اپلیکیشن های گردشگری

طراحی اپلیکیشن شبیه علی بابا

علی بابا

اپلیکیشن علی بابا اپلیکیشن برنامه ریزی سفر و خرید بلیط است که این امکان را فراهم آورده است که کاربران بتوانند در هر زمان و مکان پروازهای سیستمی و چارتری خریداری کنند. علاوه بر خرید بلیط هواپیما، امکان خرید بلیط قطار و اتوبوس نیز در این اپلیکیشن مسیر است. اگر نیاز به طراحی اپلیکیشن شبیه علی بابا دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید. 

چمدان

چمدان یک اپلیکیشن سفر است که با داشتن آن هیچ وسیله ای را هنگام سفر فراموش نخواهید کرد. اپلیکیشن چمدان برای جلوگیری از فراموش کردن وسایل قبل از سفر طراحی شده است. در این اپلیکیشن می‌توانید لیستی از وسایل مورد نیاز خود بسازید و در هنگام جمع کردن وسایل خود آن ها را تیک بزنید. برای طراحی اپلیکیشن مشابه چمدان با مشاوران ما تماس بگیرید.

لوگو اپلیکیشن چمدان
لوگو اپلیکیشن آی بنزین

آی بنزین

اپلیکیشن آی بنزین به شما کمک می‌کند تا به سادگی نزدیک ترین پمپ بنزین به مکان خود را پیدا کنید. با نصب و اجرای این اپلیکیشن کافی است به اینترنت متصل شوید و gps را فعال کنید. بعد از یافتن مکان شما، این اپلیکیشن نزدیک ترین جایگاه سوخت را به شما نشان می‌دهد. از مزایای این اپلیکیشن پوشش چندین شهر بزرگ ایران است.

چارترز

حتما با پرواز چارترز آشنایی دارید. اگر نه باید بگوییم که بلیط چارترز بلیطی است که قیمت پایین تری نسبت به بلیط معمولی دارد و در تورهای لحظه آخری استفاده می‌شود. چارترز اپلیکیشنی است که با آژانس‌های مسافرتی زیادی قرارداد بسته است که کمترین قیمت بلیط را برای شما پیدا می‌کند. مقصد خود را مشخص کرده و هربار کمترین قیمت بلیط‌ها به همراه آژانس ارائه دهنده را مشاهده کنید. برای طراحی اپلیکیشن شبیه چارترز با مشاوران ویستا تماس بگیرید.

لوگو اپلیکیشن چارترز
لوگو اپلیکیشن اطراف من (تهران)

اطراف من (تهران)

اپلیکیشن اطراف من یکی از اپلیکیشن های کاربردی در تهران است. این اپلیکیشن یک راهنما برای شهروندان تهرانی است که اماکن تفریحی، مراکز اورژانس و اماکن اداری را نشان می‌دهد. این اپلیکیشن نیاز به اینترنت ندارد و ظاهر بسیار ساده ای دارد. همچنین می‌توانید بیمارستان‌ها، داروخانه، سینما، پلیس ۱۰+ و دفاتر پستی را در آن مشاهده کنید. برای طراحی اپلیکیشن شبیه اطراف من با ما تماس بگیرید.

مراحل ساخت اپلیکیشن گردشگری

مشخص کردن ایده

در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های طراحی اپلیکیشن گردشگری خود را با سایر اپلیکیشن‌های گردشگری مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما خواهد شد. آسان تر کردن کار با اپلیکیشن گردشگری و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

blank
blank

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید و طراحی وایرفریم حرفه ای را در ساخت اپلیکیشن گردشگری به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن شما می‌کند که با نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

blank
blank

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسی front طراحی اپلیکیشن گردشگری آغاز می‌شود. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن بصورت کد نویسی منطبق بر طراحی اولیه که توسط تیم ui انجام شده بود پیاده سازی می‌شود و بعد از آن وبسایت به صورت کامل طراحی شده و تست تجربه کاربری انجام می‌گیرد.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روبط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api  نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end از api ها ی طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

blank
blank

پشتیبانی اپلیکیشن

بعد از تمامی مراحل در مرحله آخر تست نرم افزار در حالات مختلف انجام می‌شود. بعنوان مثال اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران تست و کلیه ایرادات آن برطرف می‌شود. در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری نحوه کار در جلسه با گروه طراحی سایت گفته شده و کلیه توضیحات به ایشان داده می‌شود.

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

طراحی اپلیکیشن اختصاصی

اگر نیاز دارید اپلیکیشن طراحی کنید که بسیار خاص و منحصر به فرد باشد تا بتواند به تمامی نیازهای شما پاسخ دهد باید اقدام به طراحی اپلیکیشن اختصاصی کنید. با طراحی اپلیکیش اختصاصی می‌توانید با مشتریان خود ارتباط بی واسطه برقرار کرده و چندین پله از رقیبان خود  جلوتر خواهند بود. طراحی اپلیکیشن اختصاصی، سازگاری بیشتری با فرایندها و نیازهای شرکت فراهم می‌کند. برای مشاوره طراحی اپلیکیشن اختصاصی با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران و سهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن می‌باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای
طراحی سایت باربری

طراحی سایت گردشگری

یکی دیگر از فعالیت‌های مهم شرکت ویستا، طراحی سایت است. این شرکت در زمینه طراحی سایت سابقه زیادی دارد. طراحی اختصاصی سایت و استفاده از بروزترین فناوری از مزایای طراحی سایت ویستا است. طراحی سایت گردشگری در کنار طراحی اپلیکیشن گردشگری مزیت بسیاری برای برند تجاری شما دارد. هرچند که تعداد کاربران اپلیکیشن بسیار بیشتر از کاربران سایت است اما سایت تاثیر زیادی بر اعتبار تجارت شما دارد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

یکی از فعالیت های حرفه ای ویستا، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی است. با سفارش اپلیکیشن فروشگاهی می‌توانید تمامی کالاهای خود را بصورت آنلاین در بستر اینترنت بفروش برسانید. برای آشنایی با مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از لینک آبی رنگ وارد صفحه مربوطه شوید. در کنار طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت فروشگاهی نیز کاربرد بسیاری دارد. داشتن هردو ابزار سایت و اپلیکیشن باهم مزایای دوچندانی برای شما به ارمغان می‌آورد. امروزه نزدیک به ۸۰% مردم از اپلیکیشن‌های فروشگاهی برای خرید کالاهای خود استفاده می‌کنند.

سئو سایت گردشگری

سئو سایت از ضروری ترین مسائل بعد از طراحی سایت است. با سئو و بهینه سازی سایت شناخته می‌شوید و به رتبه های برتر گوگل می‌رسید. با رسیدن به جایگاه های برتر موتورهای جستجو به سود قابل توجهی دست پیدا می‌کنید. شرکت سئو ویستا با بهترین قیمت سئو و با بروزترین فناوری و در سریعترین زمان ممکن شما را به لینک ۱ گوگل می‌رساند. برای سفارش سئو روی لینک زیر کلیک کنید.

سئو سایت باربری

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

درباره ویستا

شرکت ویستا از مطرح ترین شرکت های طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کشور است. این شرکت علاوه بر موارد ذکر شده در طراحی پرتال، طراحی نرم افزارهای تحت وب، سئو سایت نیز انجام می‌دهد. یکی از نمونه های موفق در زمینه نرم افزار حسابداری آنلاین است. سئو وب سایت نیز به ارتقا رتبه گوگل کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن پزشکی، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن فیلم، طراحی اپلیکیشن رستوران تعدادی از نمونه های طراحی اپلیکیشن در ویستا است.

طراحی وبسایت حرفه ای نیز از فعالیت های تخصصی ویستا محسوب می‌شود. از نمونه طراحی سایت می‌توان به طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت شبیه دیجی کالا، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فیلم و… اشاره کرد. پس از مشاهده این نمونه ها می توانید درخواست طراحی سایت خود را ثبت کنید

‫3.8/5 (10 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank