طراحی سایت مشابه نوبیتکس

ارز های دیجیتال مدت کوتاهیست که به عنوان یکی از راه های سرمایه گذاری و کسب درآمد شناخته شده اند. در ایران هم چند سالی میشه که ارز های دیجیتال  استفاده می کنند. از این رو طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال تا با استفاده از آن ها معاملات خود را انجام بدهیم. تیم ویستا به شما کمک می کند تا سایت صرافی مشابه با هر کدام از سایت های صرافی که مدنظرتونه رو سفارش دهید.

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال در ویستا

قبل از این که در خصوص طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال تصمیمی بگیرید ، بهتر است با مشاورین ویستا تماس بگیرید . برای اطلاع در مورد هزینه طراحی سایت  ، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:
مشاوره سایت نوبیتکس

معروف ترین سایت های صرافی ارز دیجیتال

در ایران سایت های صرافی بسیاری شروع به کار کرده اند. اما تعداد کمی از  آن ها توانسته اند اعتماد کاربران را برای خرید و فروش ارز های دیجیتال به دست آوردند. ما در مقاله ای با عنوان “10 سایت برتر ارز دیجیتال ” ، معروف ترین سایت های ارز دیجیتال در ایران را بررسی کردیم. اما کاربران در هنگام سفارش طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال سایت های نوبیتکس ، والکس و رمزینکس را به عنوان نمونه از ما درخواست می کنند. ما هم قصد داریم تا این سایت ها را به همراه مزایای آن ها توضیح دهیم. پس با ما باشید.

نمونه کار طراحی سایت مشابه نوبیتکس و والکس

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافیcryptomind

سایت صرافیkamex

سایت صرافی آی تی ارز

سایت صرافی digitalcurrency

طراحی سایت نوبیتکس

سایت صرافی نوبیتکس اولین سایت صرافی برای معاملات با پول ایرانی است که در سال 1396 با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای استفاده از پول رایج کشور به وجود آمد . سایت نوبیتکس از ترکیب سه واژه “نو ” ، “بیت” و “اکسچنج ” به معنای مبادلات جدید بیت کوین به وجود آمده است. هدف این سایت ایجاد بستری امن برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. بهتون پیشنهاد می کنیم برای اطلاعات بیش تر در مورد نوبیتکس مقاله ما در مورد “سایت صرافی نوبیتکس ” رو مطالعه کنید. 

شکل گیری سایت نوبیتکس

سایت نوبیتکس در تابستان 96 راه اندازی شد. هسته اولیه تیم طراحی سایت نوبیتکس در باشگاه کارآفرینی تیوان ایجاد شد . با گسترش تیم نوبیتکس افراد جدیدی به این تیم اضافه شد و بالاخره در زمستان 96 اولین نسخه نوبیتکس رونمایی شد. داشتن تیم متخصص ، محافطت از دارایی کاربران ، خرید و فروش ارز دیجیتال با کارمزد کم ، رابط کاربری جذاب ، پشتیبانی قوی و رفع مشکلات کاربران از ویژگی های مثبت سایت صرافی نوبیتکس محسوب می شود. تیم ویستا به شما در طراحی سایت نوبیتکس کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ویستا تماس بگیرید.

طراحی-سایت-مشابه-نوبیتکس

مزایای طراحی سایت مشابه نوبیتکس

طراحی رابط کاربری جذاب

طراحی رابط کاربری جذاب

 طراحی سایت نوبیتکس دارای رابط کاربری ساده و جذابی برای کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند دارد و به همین خاطر درصد زیادی از این سایت استفاده می کنند.

دریافت کارمزد کم

دریافت کارمزد کم

نوبیتکس در ازای خرید و فروش ارز دیجیتال 0.2 تا 0.25 درصد کارمزد از شما کم  می کند که این مقدار در مقابل است های صرافی دیگر رقم خوبی است. در طراحی سایت شبیه نوبیتکس می توانید کارمزد کمی برای خرید بیت کوین دریافت کنید.

امنیت و ثبات

نوبیتکس عملکرد مناسبی برای ترید ارز های دیجیتال داره .  امکاناتی مانند 2FA Auth رو دارن و از Cold Storage برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کنند که بهترین راه ذخیره سازی اطلاعات برای صرافی های ارز دیجیتال هست.

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی قوی

سایت نوبیتکس پشتیبانی 24 ساعته و بسیار قوی دارد به صورتی که می توان در عرض نهایتا 5 دقیقه پاسخ سوالات شما را می دهند. در طراحی سایت مشابه نوبیتکس می توانید این موضوع را تجربه کنید.

طراحی اپ نوبیتکس

یکی از مزیت های طراحی سایت نوبیتکس ، طراحی اپلیکیشن اندروید و ios   است که با استفاده از آن می توان با استفاده از تلفن همراه می توان معاملات ارز های دیجیتال را کنترل کرد.

افزایش برند تجاری

افزایش اعتبار برند

نوبیتکس عملکرد مناسبی برای ترید ارز های دیجیتال داره .  امکاناتی مانند 2FA Auth رو دارن و از Cold Storage برای ذخیره سازی اطلاعات استفاده می کنند که بهترین راه ذخیره سازی اطلاعات برای صرافی های ارز دیجیتال هست.

اهمیت طراحی سایت مشابه نوبیتکس

با توجه به شرایطی که در سال های اخیر به وجود آمده است ، بازار ارز های دیجیتال داغ است. به همین خاطر افراد بسیاری به دنبال بستری برای خرید و فروش ارز های دیجیتال هستند. سایت نوبیتکس هم به عنوان اولین و بزرگ ترین سایت صرافی ارز دیجیتال در ایران شناخته شده است و همین امر باعث شده تا طراحی سایت شبیه نوبیتکس به عنوان یکی از در خواست های مشتریان سایت های صرافی شناخته شود. تیم ویستا آمادگی این را دارد که سایت صرافی ارز دیجیتال شما را مشابه نوبیتکس ، حال با امکانات کمتر یا بیشتر طراحی کند. برای درخواست سایت مشابه نوبیتکس با متخصصین ما در ارتباط باشید.

امکانات طراحی سایت نوبیتکس

ایجاد کیف پول برای ارز های دیجیتال
امکان احراز هویت در سایت به صورت مرحله ای
ثبت سفارش به روش بازار و دستی
خرید و فروش ارز های بیت کوین و اتریوم
اپلیکیشن نوبیتکس
مشاهده قیمت لحطه ای ارز دیجیتال
نمایش قیمت ارز به صورت نموداری و گرافیکی
شبیه ساز بازار
امکان دعوت دوستان از طریق لینک
امکان خرید و فروش ارز ریالی
امکان تعریف سطوح کاربری در سایت
قابلیت اتصال به شبکه های مجازی
امکانات سایت صرافی نوبیتکس

طراحی سایت مشابه والکس

سایت صرافی والکس یکی از بهترین سایت های صرافی است  که توسط تیم دانشجویان دانشگاه شریف راه اندازی شد و در حال حاضر 86 هزار کاربر فعال دارد. والکس دارای امکاناتی چون ورود دو مرحله ای ، احراز هویت و خرید و فروش ارز های دیجیتالی چون بیت کوین ، اتریوم و … می باشد. علاوه بر این والکس یک پلتفرم امنیتی است که با استفاده از آن می توان مغاملات را مانند فرایند کارگزاری بورس انجام داد. 

مزایای طراحی سایت مشابه والکس

از مزایای طراحی سایت والکس می توان به تنوع ارز های دیجیتال برای خرید و فروش ارز های دیجیتال معرفی کرد. علاوه بر این در سایت صرافی والکس ارز های دیجیتال به صورت p2p یا همتا به همتا مبادله می شوند که خود این موضوع یک مزیت فوق العاده محسوب می شود. اگر بخواهیم یک نقطه ضعف از این سایت بگوییم این است که گرافیک سایت والکس نیاز به بهبود دارد. 

تنوع ارز های دیجیتال

تنوع ارز های دیجیتال

دریافت کارمزد کم

دریافت کارمزد مناسب

ذخیره امن دارایی ها

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی سریع

ابزار تحلیل

داشتن ابزار تحلیل و چارت قیمتی

p2p معامله

امکان مبادله p2p ارز دیجیتال

امکانات طراحی سایت والکس

ایجاد کیف پول برای ارز های دیجیتال
داشتن امنیت 2fa auth
امکان احراز هویت در سایت به صورت سریع
تنوع در ارز های دیجیتال
برداشت ریالی ارز
مشاهده قیمت لحظه ای ارز دیجیتال
امکان ثبت سفارش به روش های مختلف
شبیه ساز بازار
حجم معاملاتی متناسب
برداشت کارمزد مناسب
طراحی-سایت-مشابه-نوبیتکس--شکل-گیری-نوبیتکس

طراحی سایت مشابه رمزینکس

یکی دیگر از سایت های صرافی ، سایت صرافی رمزینکس است. رمزینکس هم یک پلتفرم معاملاتی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. میزان کارمزد سایت رمزینکس بسیار پایین است و این یکی از مزیت های خوب این سایت به شما می رود. یکی دیگر از مزیت های سایت صرافی رمزینکس داشتن اپلیکیشن اندورید و ios است. 

مزایای طراحی سایت مشابه رمزینکس

سایت صرافی رمزینکس در زمینه عملکردی از نظر کاربران به خوبی کار کرده است. به طوری که توانسته اعتماد کاربران بسیاری را به خود جلب کند. امنیت سایت ، شفافیت و اعتبار سایت از نکات مهم در زمینه صرافی های ارز دیجیتال هستند و رمزینکس توانسته این قابلیت های را تا حد خوبی داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که رمزینکس در آن امتیاز قبل قبولی به دست آورده کیفیت پشتیبانی از مشتریان می باشد. 

امکانات طراحی سایت رمزینکس

داشتن کیف پول اختصاصی رمزینکس
بازار بدون وقفه
تنوع بالای ارز های دیحیتال
کارمزد پایین
اپلیکیشن اختصاصی 
نمایش لحظه ای قیمت ارز
امکان احزار هویت در سایت صرافی  رمزینکس
شبیه ساز بازار
امکان خرید و فروش ارز ریالی

قیمت طراحی سایت مشابه نوبیتکس ، والکس و رمزینکس

قیمت طراحی سایت نوبیتکس

88 میلیون تومان

طراحی سایت نوبیتکس یکی از محبوب ترین سایت های صرافی ارز دیجیتال در بین افراد است. تیم ویستا سایت آماده طراحی سایت صرافی مشابه نوبیتکس است.

قیمت طراحی سایت مشابه والکس

80 میلیون تومان

سایت صرافی والکس یکی از سایت های معروف در زمینه ارز های دیجیتال است. تیم ویستا با داشتن تجربه در این زمینه به شما کمک می کند.

قیمت طراحی سایت مشابه رمزینکس

75میلیون تومان

سایت صرافی رمزینکس یکی از سایت های معروف در زمینه ارز های دیجیتال است. تیم ویستا با داشتن تجربه در این زمینه به شما کمک می کند.

قابلیت های سایت نوبیتکس

قابلیت های سایت والکس

قابلیت های سایت رمزینکس

همین الان وب سایت مشابه نوبیتکس خود را سفارش دهید !

شما می توانید برای طراحی سایت مشابه والکس یا نوبیتکس، ساخت اپلیکیشن و یا برای سئو سایت ، با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

سفارش-طراحی-سایت

شرکت ویستا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت مشابه والکس ارائه می دهد؟

خدمات ویستا قیمت- مشاوره
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله
خدمات ویستا قیمت - استاندارد گوگل
رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت
خدمات ویستا قیمت - دامنه
ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
خدمات ویستا قیمت -طراحی گرافیکی
طراحی اپلیکیشن صرافی ارز دیجیتال
خدمات ویستا قیمت - پروژه
ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب
خدمات ویستا قیمت - ضمانت
ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت تا یک سال از زمان قرارداد.
خدمات ویستا قیمت - پول قرارداد
45 درصد قیمت سفارش طراحی سایت ابتدا و 30 درصد از مبلغ قرارداد بعد از طراحی UI و 25 درصد مابقی انتهای کار خواهد بود.
خدمات ویستا قیمت - تیم ویستا
انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت و گرافیست و سئو مجرب در ویستا
انتخاب هاست و سرور مناسب
طراحی منحصر به فرد
داشتن برنامه معین برای درآمدزایی
مشاوره حرفه ای
پشتیبانی تمام وقت
مشاوره در زمینه بازار فروش
طراحی-اپلیکیشن-مشابه-نوبیتکس

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

یکی از مزیت هایی که سایت نوبیتکس دارد ، داشتن اپلیکیشن نوبیتکس است که با استفاده از آن می توان در جاهایی که دسترسی به تلفن همراه ندارید ، با استفاده از اپ نوبیتکس که روی گوشی خود نصب کرده اید، معاملات ارز های دیجیتال خود را انجام دهید. یکی از خدمات تیم نرم افزاری ویستا نیز طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد. در زمینه طراحی سایت ارز دیجیتال هم به همین شکل است . شما می توانید طراحی سایت مشابه نوبیتکس و اپ نوبیتکس را به صورت همزمان از تیم حرفه ای ویستا درخواست کنید.

طراحی سایت مشابه نوبیتکس یکی از خدمات تیم ویستاست که این روزها طرفداران زیادی پیدا کرده و درخواست های زیادی از طرف صاحبان صرافی ها برای این نوع سایت می شود. اما نکته ای باید در نظر بگیرید این است که بدون سئو ، سایت شما شناخته نمی شود. سئو سایت به شما کمک می کند تا سایت ارز دیجیتال شما در رتبه های اول گوگل قرار بگیره و کاربران شما سایت شما رو برای خرید و فروش ارز دیجیتال امتحان کنند. تیم ویستا به شما کمک می کند سایت ارز دیجیتال خود را در کوتاهترین زمان و مناسب ترین قیمت سئو ، به نسبت شرکت های دیگر انجام می دهد . برای سفارش سئو می توانید با شرکت تماس بگیرید و یا روی لینک زیر کلیک کنید. 

خدمات ویستا در زمینه طراحی سایت نوبیتکس، والکس و رمزینکس

 تیم ویستا در زمنیه طراحی و راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال با توجه به همه نمونه کارهایی که دیدین ، تجربه بسیاری کسب کرده است. به طوری که همه مشتریان ارز دیجیتال از کارهای راضی بوده اند و مشکلی نداشته اند. تیم ویستا علاوه بر طراحی سایت مشابه نوبیتکس و سایت های صرافی ، اسکریپت صرافی ارز دیجیتال را نیز ارائه می دهند که دارای قابلیت هایی چون کیف پول ارز دیجیتال ، امکان احراز هویت ،ثبت سفارش و ورود دو مرحله ای بوده اند. برای ثبت سفارش اسکریپت ارز دیجیتال و طراحی سایت مشابه والکس می توانید با فرمی که در بالای صفحه وجود دارد را پر کرده و برای ما ارسال کنید و یا با شماره تماس هایی که در صفحه وجود دارد تماس بگیرید.

سوالات متداول در مورد طراحی سایت نوبیتکس و والکس ویستا

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شبیه نوبیتکس بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت مشابه نوبیتکس ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

پیشنهاد میکینم مقالات ارزدیجیتال ویستا رو از دست ندین...

سایر خدمات ویستا

تیم ویستا علاوه بر طراحی وب سایت حرفه ای و اسکریپت صرافی ارز دیجیتال ، در زمینه طراحی سایت برای انواع مختلفی از کسب و کار ها ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی موشن گرافیک و نرم افزار حسابداری مشغول به کار است . ویستا خدمات طراحی سایت را به دو روش طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس ارائه می دهد که شما می توانید با توجه به نیازتان و نوع کسب  و کاری که دارید یکی از این دو روش را انتخاب کنید.

نرم افزار CRM

CRM که مخفف ارتباط با مشتریان است که شامل تعاملات با مشتریان مثل فروش و فرآیند های خدماتی با مشتریان است. تیم ویستا برای شما مشتریان عزیز خدمات نرم افزار ارتباط با مشتری را در نظر گرفته است. برای مشاوره در این خصوص می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

نرم افزار حسابداری

قیمت-طراحی-سایت---نرم-افزار-حسابداری

شرکت های بزرگ نیاز دارند تا حساب های خود را نیز آنلاین کند  نرم افزار حسابداری آنلاین باعث می شود تا در هر لحظه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید . تیم ویستا با داشتن تیم متخصص خدمات نرم افزار حسابداری آنلاین را برای مشتریان عزیز فراهم می کند. برای مشاوره می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

موشن گرافیک

قیمتموشن-گرافیک

طراحی موشن گرافیک یا متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق  طراحی موشن گرافیک است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویدئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد. شرکت ویستا ارائه دهنده خدمات گرافیکی مختلف مانند موشن گرافیک ، لوگو موشن و … می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 (2 Reviews)