طراحی سایت مشابه نوبیتکس

(طراحی سایت مشابه والکس و رمزینکس)

باتوجه به پیشرفت چشم گیر بازار رمز ارز ها،  طراحی سایت صرافی، یکی از شناخته شده ترین روش های کسب در آمد در این بازار داغ و پر سود میباشد از این رو بسیاری از فعالان این حوضه، باتوجه به محبوبیت برخی از پلتفرم های معاملاتی موفق در این عرصه درخواست میکنند تا سایت صرافی خود را مشابه سایت های ارز دیجیتالی معروف مثل نوبیتکس، والکس و بایننس طراحی کنند. ویستا نه تنها با استاندار های روز ایران بلکه با بروز ترین متد های اختصاصی روز دنیا پلتفرم معاملاتی کالملا حرفه ای را برای شما طراحی میکند. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر از دسترسی های پیش رو با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت مشابه ارز دیجیتال ویستا

سایت های بسیاری در زمینه ارزهای دیجیتال در ایران راه اندازی شده اند که می توانند به شما در پیاده سازی امکانات مورد نظر در راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال کمک کنند. تیم ویستا نمونه ای از سایت های صرافی ارز دیجیتال مشابه سایت نوبیتکس دارد که می توانید برای مشاهده این صرافی ها به قسمت نمونه کارها نیز مراجعه کنید. و برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویستا تماس بگیرید. ضمناً ویستا در زمینه طراحی سایت مشابه بایننس یا سایر پلتفرم های معتبر دنیا فعالیت های بسیاری دارد و  با بروز ترین اساندارد های جهانی آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز و گرامی می باشد.

قیمت طراحی سایت مشابه ارز دیجیتال

قیمت طراحی سایت نوبیتکس

88 میلیون تومان

طراحی سایت نوبیتکس یکی از محبوب ترین سایت های صرافی ارز دیجیتال در بین افراد است. تیم ویستا سایت آماده طراحی سایت صرافی مشابه نوبیتکس است.

قیمت طراحی سایت مشابه والکس

80 میلیون تومان

سایت صرافی والکس یکی از سایت های معروف در زمینه ارز های دیجیتال است. تیم ویستا با داشتن تجربه در این زمینه به شما کمک می کند.

قیمت طراحی سایت مشابه رمزینکس

75میلیون تومان

سایت صرافی رمزینکس یکی از سایت های معروف در زمینه ارز های دیجیتال است. تیم ویستا با داشتن تجربه در این زمینه به شما کمک می کند.

قابلیت های سایت نوبیتکس

قابلیت های سایت والکس

قابلیت های سایت رمزینکس

راه اندازی سایت نوبیتکس

سایت صرافی نوبیتکس اولین سایت صرافی برای معاملات با پول ایرانی است که در سال 1396 با هدف رفع نیاز کاربران ایرانی برای استفاده از پول رایج کشور به وجود آمد . سایت نوبیتکس از ترکیب سه واژه “نو ” ، “بیت” و “اکسچنج ” به معنای مبادلات جدید بیت کوین به وجود آمده است. هدف این سایت ایجاد بستری امن برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است.  

شکل گیری سایت نوبیتکس

سایت نوبیتکس در تابستان 96 راه اندازی شد. هسته اولیه تیم طراحی سایت نوبیتکس در باشگاه کارآفرینی تیوان ایجاد شد . با گسترش تیم نوبیتکس افراد جدیدی به این تیم اضافه شد و بالاخره در زمستان 96 اولین نسخه نوبیتکس رونمایی شد. داشتن تیم متخصص ، محافطت از دارایی کاربران ، خرید و فروش ارز دیجیتال با کارمزد کم ، رابط کاربری جذاب ، پشتیبانی قوی و رفع مشکلات کاربران از ویژگی های مثبت سایت صرافی نوبیتکس محسوب می شود. تیم ویستا به شما در طراحی سایت نوبیتکس کمک می کند. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ویستا تماس بگیرید.

طراحی-سایت-مشابه-نوبیتکس
به مشاوره نیاز دارید؟! کافی است تا در بخش پایین شماره تماس خود را وارد کنید.

مشاورین ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا از طریق لینک واتس آپ و برقراری تماس می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره

مزایای طراحی سایت مشابه نوبیتکس

blank

طراحی رابط کاربری جذاب

 طراحی سایت نوبیتکس دارای رابط کاربری ساده و جذابی برای کاربرانی که از این سایت استفاده می کنند دارد و به همین خاطر درصد بسیار زیادی از فعالان این حوضه از این سایت استفاده می کنند.

blank

دریافت کارمزد کم

نوبیتکس در ازای خرید و فروش ارز دیجیتال 0.2 تا 0.25 درصد کارمزد از شما کم  می کند که این مقدار در مقابل دیگر پلتفرم های معاملاتی رقم قابل توجه و مناسبی میباشد. در طراحی سایت شبیه نوبیتکس می توانید کارمزد کمی برای خرید بیت کوین دریافت کنید.

blank

امنیت و ثبات

نوبیتکس عملکرد مناسبی برای ترید ارز های دیجیتال دارد .  امکاناتی مانند 2FA Auth و یا امکان Cold Storage  که بهترین راه ذخیره سازی اطلاعات برای صرافی های ارز دیجیتال میباشد.

blank

پشتیبانی قوی

سایت نوبیتکس پشتیبانی 24 ساعته و بسیار قوی دارد به صورتی که در عرض نهایتا 5 دقیقه به سوالا کاربران پاسخگو هستند. این امکان را در طراحی سایت مشابه نوبیتکس می توانید پیاده سازی کنید.

blank

طراحی اپ نوبیتکس

یکی از مزیت های طراحی سایت نوبیتکس ، طراحی برنامه ارز دیجیتال اندروید و ios   است که با استفاده از این امکان می توان معاملات ارز های دیجیتال را مدیریت و کنترل کرد.

blank

افزایش اعتبار برند

نوبیتکس با وجود ویژگی های بسیاری که در بر داشت، در همان ابتدای ظهور در بازار ارز های دیجیتال مورد توجه بسیاری از فعالان قرار گرفت همین امر باعث شد در مسیر صعودی افزایش اعتبار خود قرار بگیرد.

اهمیت طراحی سایت مشابه نوبیتکس

با توجه به شرایطی که در سال های اخیر به وجود آمده است ، بازار ارز های دیجیتال بسیار داغ است. به همین خاطر افراد بسیاری به دنبال بستری برای خرید و فروش ارز های دیجیتال هستند. از این رو طراحی سایت شبیه ارز های دیجیتال مثل نوبیتکس و والکس اوج گرفت.  سایت نوبیتکس هم به عنوان اولین و بزرگ ترین سایت صرافی ارز دیجیتال در ایران شناخته شده است و همین امر باعث شده تا طراحی سایت شبیه نوبیتکس به عنوان یکی از در خواست های مشتریان سایت های صرافی شناخته شود. تیم ویستا آمادگی این را دارد که سایت صرافی ارز دیجیتال شما را مشابه نوبیتکس طراحی نماید ، از مهم ترین و بهترین ویژگی های نوبیتکس برداشت ارز دیجیتال در هر ساعتی از شبانه روز می باشد اما لازم به ذکر است که تنها طراحی سایت مشابه صرافی نوبیتکس برای اینکه بازدهی صرافی افزایش پیدا کند کافی نیست ، سئو سایت صرافی از جمله مواردی است که در افزایش ورودی ها و کاربران صرافی ها بسیار اهمیت دارد و با دیده شدن در نتایج اولیه گوگل می تواند بسیاری از کاربران را به سمت صرافی شما هدایت کند  و در این حالت صرافی شما را به بالاترین سود دهی خود برساند.برای اطلاعات بیشتر در ارتباط با طراحی صرافی ارز دیجیتال می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

به مشاوره نیاز دارید؟! کافی است تا در بخش پایین شماره تماس خود را وارد کنید.

مشاورین ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا از طریق لینک واتس آپ و برقراری تماس می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره

امکانات طراحی سایت نوبیتکس

ایجاد کیف پول برای ارز های دیجیتال
امکان احراز هویت در سایت به صورت مرحله ای
ثبت سفارش به روش بازار و دستی
خرید و فروش ارز های بیت کوین و اتریوم
اپلیکیشن نوبیتکس
مشاهده قیمت لحطه ای ارز دیجیتال
نمایش قیمت ارز به صورت نموداری و گرافیکی
شبیه ساز بازار
امکان دعوت دوستان از طریق لینک
امکان خرید و فروش ارز ریالی
امکان تعریف سطوح کاربری در سایت
قابلیت اتصال به شبکه های مجازی
اهمیت طراحی سایت مشابه نوبیتکس

طراحی سایت مشابه والکس

سایت صرافی والکس یکی از بهترین سایت های صرافی است  که توسط تیم دانشجویان دانشگاه شریف راه اندازی شد و در حال حاضر 86 هزار کاربر فعال دارد. والکس دارای امکاناتی چون ورود دو مرحله ای ، احراز هویت و خرید و فروش ارز های دیجیتالی چون بیت کوین ، اتریوم و … می باشد. علاوه بر این والکس یک پلتفرم امنیتی است که با استفاده از آن می توان معاملات را مانند فرایند کارگزاری بورس انجام داد.

blank

مزایای طراحی سایت مشابه والکس

از مزایای طراحی سایت والکس می توان به تنوع ارز های دیجیتال برای خرید و فروش ارز های دیجیتال معرفی کرد. علاوه بر این در سایت صرافی والکس ارز های دیجیتال به صورت p2p یا همتا به همتا مبادله می شوند که خود این موضوع یک مزیت فوق العاده محسوب می شود. اگر بخواهیم یک نقطه ضعف از این سایت بگوییم این است که گرافیک سایت والکس نیاز به بهبود دارد. 

تنوع ارز های دیجیتال

دریافت کارمزد مناسب

ذخیره امن دارایی ها

پشتیبانی سریع

داشتن ابزار تحلیل و چارت قیمتی

امکان مبادله p2p ارز دیجیتال

امکانات طراحی سایت مشابه والکس

blank

طراحی سایت مشابه رمزینکس

یکی دیگر از سایت های صرافی ، سایت صرافی رمزینکس است. رمزینکس هم یک پلتفرم معاملاتی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. میزان کارمزد سایت رمزینکس بسیار پایین است و این یکی از مزیت های خوب این سایت به شما می رود. یکی دیگر از مزیت های سایت صرافی رمزینکس داشتن طراحی اپلیکیشن خدماتی ارز دیجیتال اندورید و ios است. 

blank

مزایای و امکانات طراحی سایت مشابه رمزینکس

سایت صرافی رمزینکس در زمینه عملکردی از نظر کاربران به خوبی کار کرده است. به طوری که توانسته اعتماد کاربران بسیاری را به خود جلب کند. امنیت سایت ، شفافیت و اعتبار سایت از نکات مهم در زمینه صرافی های ارز دیجیتال هستند و رمزینکس توانسته این قابلیت های را تا حد خوبی داشته باشد. یکی دیگر از مواردی که رمزینکس در آن امتیاز قبل قبولی به دست آورده کیفیت پشتیبانی از مشتریان می باشد. 

امکانات :

به مشاوره نیاز دارید؟! کافی است تا در بخش پایین شماره تماس خود را وارد کنید.

مشاورین ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس می گیرند و یا از طریق لینک واتس آپ و برقراری تماس می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

مشاوره

امکانات پیشرفته صرافی ارز دیجیتال ویستا

stop-limit

سفارش stop-limit

1- تنظیم تاریخ انقضا برای سفارش 2- تعیین حد توقف و قیمت سفارش گذاری 3- امکان لغو سفارش
سفارشی که کاربر بدون نیاز به نشستن پای نمودار با تنظیم حد ضرر و سود سفارشات خود را انجام می دهد.
سفارش stop-market

سفارش stop-market

1- نمایش لیست سفارشات اخیر و باز 2- تعیین حد توقف و قیمت سفارش گذاری 3- امکان لغو سفارش
سفارشی که تریدر ها در قیمت بازار خرید و فروش آنی دارند(سفارش بازار)، با این تفاوت که حد سود و ضرر مشخص می شود.
OCO

سفارش OCO

1- امکان لغو یک سفارش و لغو اتومات دیگری 2- امکان تعریف تاریخ انقضا برای سفارش
تریدر دو سفارش stop-limit و limit-order را همزمان اجرا می کند به صورتی که فقط یکی از این دو سفارش اجرا می شود.
OTC

سفارش OTC

1- استفاده از نقدینگی نا محدود صرافی بایننس و کوکوین 2- تعیین حد توقف و قیمت سفارش گذاری 3- امکان لغو سفارش
سفارش OTC یا صرافی مستقیم امکان خرید مستقیم از صرافی را با امکان معامله سریع کاربر فراهم می کند.
p2p

صرافی p2p

1- اتصال سفارش خریدار و فروشنده 2- پشتیبانی ارز ها روی بستر شبکه بیتکوین 3- ایجاد کیف پول و مشاهده موجودی کیف پول
صرافی p2p یا همتا به همتا امکان معامله مستقیم خریدار و فروشنده از کیف پول را فراهم می کند. 
ربات بازار گردان

ربات بازار گردان

1- ثبت سفارشات به صورت اتومات 2- امکان پر کردن سفارشات به صورت اتومات 3- تنطیم بازه زمانی برای ربات
سفارشی که تریدر ها در قیمت بازار خرید و فروش آنی دارند(سفارش بازار)، با این تفاوت که حد سود و ضرر مشخص می شود.
margin

Margin

1- تنظیم تاریخ انقضا برای سفارش 2- تعیین حد توقف و قیمت سفارش گذاری 3- امکان لغو سفارش
خرید و فروش دارایی را با استفاده از سرمایه ای که از شخص ثالث تامین می شود را معاملات مارجین می گویند.
liquidity

liquidity

1- تنظیم تاریخ انقضا برای سفارش 2- تعیین حد توقف و قیمت سفارش گذاری 3- امکان لغو سفارش
توانایی خرید و فروش دارایی در بازار بدون تغییر زیاد در قیمت آن و سهولت تبدیل دارایی را لیکوئیدیتی می گویند.

تکنولوژی های به کار رفته در نمونه کار های طراحی سایت صرافی ویستا

blank

java

blank

Vue.js

blank

ReactNative

blank

Spring

blank

MySQL

تکنولوژی طراحی صرافی
طراحی سایت مشابه نوبیتکس

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال​

یکی دیگر از خدمات ویستا  در زمینه سایت های صرافی ارز دیجیتال ارائه اسکریپت صرافی می باشد. اسکریپت صرافی ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا وب سایت صرافی خود را به راحتی و با انتخاب از میان چند گزینه انتخاب کنید. 

طراحی-سایت-صرافی-p2p

طراحی سایت صرافی p2p

در این صرافی ، خریدار و فروشنده به طور مستقیم معاملات ارز دیجیتال را انجام می دهند. این صرافی، که خریدار و فروشنده را برای انجام معاملات به هم وصل می کند. تیم ویستا خدمات طراحی سایت صرافی p2p به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز- خدمات

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز یکی از  خدمات طراحی سایت صرافی ویستا می باشد و  ترید ارز دیجیتال به صورت مستقیم و بدون حضور شخص سوم انجام میشود. برای توضیحات بیش تر مقاله های “صرافی غیر متمرکز چیست ” را مطالعه کنید. 

صرافی غیر متمرکز

طراحی سایت مشابه ارز دیجیتال

یکی از بیشترین درخواست های کاربران،  طراحی سایت صرافی مشابه با سایت های صرافی معروف مثل نوبیتکس، والکس و یا طراحی سایت مانند بایننس است. تیم ویستا این امکان را برای شما فراهم کرده تا سایت صرافی خود را با امکانات مدنطرتان سفارش دهید.

خدمات ارز دیجیتال

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال​

اپلیکیشن ارز دیجیتال در کنار سایت های صرافی ارز دیجیتال می تواند قدم بزرگی برای افرادی که می خواهند اپ صرافی را برای انجام معاملات خود روی گوشی نصب کنند. در این راستا تیم ویستا اقدام به طراحی اپلیکیشن صرافی کرده است.

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

سئو سایت ارز دیجیتال

یکی از خدمات پر طرفدار بعد از طراحی سایت صرافی آنلاین، سئو سایت ارز دیجیتال است. این امر به شما کمک می کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید و آمار خرید و فروش ارز دیجیتال را در سایت خود افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

فرم درخواست مشاوره

برای دریافت مشاوره فرم زیر را تکمیل نمایید تا مشاوران در اسرع وقت با شما تماس حاصل فرمایند.

پر کردن فیلد های دارای * اجباری می باشد .
مشاوره طراحی سایت

مقالات ارز دیجیتال ویستا

سوالاتی که شما پرسیده اید...

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شبیه نوبیتکس بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت مشابه نوبیتکس ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

سوالات متداول FAQ

11 پاسخ

 1. با سلام خدمت تحقیق کنندگان رمزازها و با تشکر از مدیرمحترم سایت که با مقالات باعث افزایش آگاهی مخاطبین گردیده بنده هم تصمیم گرفتم که تجاربم رو در رمزارزها و ترید در اختیار علاقمندان بگذارم که بتوانم کمکی کرده باشم که حداقل راه بنده را نرفته باشند و زودتر بتوانند به هدف خود برسند ببینید دوستان بنده هم مثل شما اولیل راه که بودم داعم دنبال تحقیق و مطالعه بودم که بتونم استارت ثبت نام و معامله رو در رمزارزها شروع کنم . روی خیلی صرافیها مطالعه کردم صرافیها در ایران هر کدام مزایا و معایبی دارند. فقط بخاطر اینکه شما هم مثل بنده وقت گرانبهاتون از دست نره و بتونید به زودی نتیجه بگیرید ۳ صرافی برتر؛ از تقریبا ده صرافی که عضو بودم و ترید میکردم رو معرفی میکنم خدمتتون *تجربه را تجربه کردن خطاست* اومیدوارم که با تجارب بنده مسیرتون به هدفتون نزدیکتر بشه ‌.

  صرافی نوبیتکس که ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید$برای تمام ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول داره $اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری که خیلی مهمه هم داره $ فقط اینکه تقریبا از ۱۵ ارز بیشتر پشتیبانی نمیکنه که این ۱۵ ارز در صدر رتبه بندی رمزارزها هستن ؛ برای کسب سود بیشتر فقط روی خودتون سرمایه گذاری کنید ؛ برای خودتون وقت بزارید و تحلیل یاد بگیرید باور بفرماید با آگاهی و ترید راحت میتوند صدها میلیون سود کنید ؛ هنوزم برای ورود و آموزش و ترید دور نشده

  اینم لینک صرافی نوبیتکس برای دوستان علاقمند

  https://nobitex.ir/signup/?refcode=59537

  صرافی چنج کن بیش از ۳۰۰ ارز رو پشتیبانی میکنه $ارزهایی که پشتیبانی میکنه کیف پول هم داره میتونید برا ترید همونجا ارزتون رو نگه دارید$ ۲۴ ساعته میتونید ترید کنید $ برای تمام سیستمها اپلیکیشن هم دارد $ سفارش گذاری میتونید برای چند ارزی که خودش معرفی کرده انجام بدید .

  اینم لینک صرافی چنج کن برای دوستان علاقمند

  https://changekon.com/?ref=bx8cno4r

  یه صرافی خارجی هم معرفی میکنم خدمت علاقه مندان؛ که تنها صرافی هستش که ایرانیها میتونن احرازهویت و کار کنن ، به 40 زبان از جمله فارسی هم هستش و تا حالا تحریم نشده ! صرافی کوینکس هستش که در بین ایرانیها خیلی محبوب شناخته شده یجورایی بایننس ایرانیهاست ، کلیپهای آموزش فارسی و متنهای زیادی در اینترنت میتونید سرچ کنید و ببینید که به راحتی میتونید ترید کنید .

  صرافی کوینکس دیگه ضعفهای صرافیهای ایرانی رو نداره و کامل هستش(آپ داره ٫ ۲۴ ساعته هستش ٫ سفارش گذاری دقیق و متنوع داره ٫ ارزهایی رو که پشتیبانی میکنه کیف پولشون رو داره ، توصیه میکنم در هر صرافی که قراره هولد کنید یعنی اینکه یه ارز رو برای دراز مدت بخرید از کیف پول مطمعن استفاده کنید درسته که کارمزد داره ولی خیالتون راحته

  اینم لینک صرافی کوینکس برای علاقمندان :؛ که توصیه میکنم بخشی از معاملاتتون در یکی از صرافیهای ایرانی باشه و بخشی در صرافی کوینکس :؛ دلیلش رو خودتون بهتر میدونید😌😏

  https://www.coinex.com/register?refer_code=pbsxd&lang=en_US

  در رمزارزها خیلی خوب میتونید سود کنید با معاملات و نوسانگیری خوب ، پورسود باشید عزیزان

  1. سلام دوست عزیز
   وقت شما هم بخیر
   سایت نوبیتکس یک سایت صرافی ارز دیجیتال و با قابلیت داشتن کیف پول و انواع روش های سفارش گیری است که وردپرس توانایی پیاده سازی آن را ندارد. بنابراین طراحی سایت نوبیتکس با وردپرس امکان پذیر است.

 2. سلام
  امید که خوب و سلامت باشید
  عزت الله عسکری هستم از افغانستان برای تان پیام میگذارم و میخواستم یک سایت شبه سایت نوبیتکس رای برای ما طراحی نمایید و لازم میبینم تا با یک نفر متحصص تان صحبت نمایم اگر امکان اش است
  این نمبر واتساپ من است امید وارم به کوتاه ترین زمان تماس تان را دریافت کنم
  0093778557300

  1. سلام
   وقت شما بخیر دوست عزیز
   برای مشاوره با تیم ویستا میتونید با شماره تماس هایی در صفحه مشاهده می کنید تماس بگیرید و یا فرم مشاوره ای که در ابتدای صفحه قرار داره رو تکمیل و ارسال کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

 3. سلام وقت بخیر. من یه سایت با امکانات سایت صرافی والکس میخاستم اما با طراحی رابط کاربری بهتر . شرکت شما طراحی این سایت رو انجام میده؟

  1. سلام
   قیمت طراحی سایت مشابه والکس 80 میلیون تومانه که با توجه به امکانات شما امکان تغییر قیمت وجود داره.

 4. سلام خسته نباشید. چند تا سوال در مورد طراحی سایت مشابه نوبیتکس داشتم
  مدت زمات طراحی سایت؟
  هزینه طراحی سایت؟
  نحوه سفارش طراحی سایت نوبیتکس؟
  اگه امکانش هست هر چه سریع تر چواب بدین. ممنون!!

  1. سلام مریم جان
   مدت زمان طراحی سایت های صرافی تا سه ماه هستش . هزینه طراحی سایت مشابه نوبیتکس همان طور که در صفحه مشاهده کردید ، حدودا 88 میلیون تومان هست اما این هزینه ممکنه با اضافه و یا کم شدن امکانات مورد نظر شما کمتر یا بیش تر بشه. برای سفارش طراحی سایت نوبیتکس بعد از جلسه رایگان در مورد امکانات مورد نیازتان و عقد قرارداد، 45 درصد هزینه طراحی سایت از شما گرفته می شود. بعد از آن طراحی رابط کاربری و تجربه کابری سایت شما آعاز میشود و طرح با شما چک می شود و بعد از تایید طرح 30درصد مبلغ از شما گرفته می شود و همزمان کدنویسی سایت آغاز می شود. در پایان و در صورت رضایت در هزینه از مشتری گرفته می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫0/5 (0 امتیاز )