طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال راهی مطمئن برای راه اندازی استارتاپ با نتیجه فوق العاده برای سرمایه گذاران است. 

به مشاوره نیاز دارید؟!

طراحی-سایت-صرافی
درباره پخش ویدیو طراحی-سایت-صرافی

در سه دقیقه با سایت های صرافی ارز دیجیتال آشنا شوید!!!

با دیدن این ویدئو می توانید با ساختار کلی سایت های صرافی آنلاین آشنا شوید. پس این ویدئو را از دست ندهید!!!

ساخت صرافی ارز دیجیتال برای خرید ارز دیجیتال از سایت و فروش آن به وب سایت توسط کاربران، با استفاده از این محصول، شما می توانید نسبت به راه اندازی سایت خرید و فروش  ارزهای دیجیتال اعم از متمرکز ،صرافی غیر متمرکز و P2P اقدام کنید.  تیم ویستا  تمامی بخش های سایت شما، اعم از کیف پول و هسته معاملاتی و… را به صورت اختصاصی کدنویسی می نمایید.

یکی از مهم ترین مسائل در ساخت صرافی ارز دیجیتال امنیت سایت می باشد. تیم ویستا شما جهت حفظ ایمنی سایت، تضمین می دهیم ، صرافی های طراحی شده توسط ویستا از سرعت لود بالایی بر خوردار بوده و به راحتی سایت برای کاربران لود می شود و از طراحی شیک و مناسب سایت مورد نظر اقدام به خرید و فروش ارز دیجیتال می کنند و صفحه سایت کاملا کاربر پسند بوده.

طراحی سایت صرافی آنلاین

تیم ویستا با داشتن نمونه کار های حرفه ای طراحی سایت ارز دیجیتال ، توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند. در این جا می توانید بخشی از نمونه کار های طراحی سایت ویستا را مشاهده کنید. برای دیدن تمام نمونه کار طراحی سایت صرافی ویستا روی لینک کلیک کنید.

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی آوینکس

سایت صرافی اودینکس

سایت صرافیkamex

سایت صرافی  مبینکس

سایت صرافی دالیا کوین

سایت صرافی داراکس

سایت صرافی بی بیتکس

طراحی سایت اکسچنج

ویستا برای کسب و کاری کاملا اتوماتیک در زمینه خرید و فروش یا تبدیل ارزهای دیجیتال اقدام به راه اندازی و توسعه صرافی های ارز دیجیتال اقدام می نماید ارزها دیجیتال از این رو به یکی از راه حل های بسیار مناسب برای خریداران و فروشندگان بین المللی می باشند که می توان به  راحتی توسط ارزهای دیجیتال  در هر جای  جهان اقدام به خرید و فروش نمود . شرکت ویستا نیز برای راه اندازی ، سئو صرافی ارز دیجیتال و توسعه صرافی اکسچنج   با استفاده از تکنلوژی های به روز  و نیروی کار جوان و متخصص شما را در راه اندازی بازار ارز دیجیتال کمک کند در ادامه ویژگی های طراحی صرافی ارز دیجیتال توسط ویستا را برای شما معرفی خواهیم کرد .

ویژگی طراحی صرافی اسکچنج

ساخت کیف پول های اختصاصی

هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال

 هزینه طراحی سایت صرافی از جمله مواردی است که برای افراد بسیار مهم بوده چرا که با دانستن هزینه می توانند بودجه خود را مدیریت کنند.  بنابر این شما می توانید برای اطلاع از  قیمت ساخت صرافی به بخش قیمت طراحی صرافی مراجعه نمایید تا به طور کامل از هزینه های موجود برای راه اندازی صرافی مورد نظر مطلع شوید در بخش پایین نیز روی گزینه قیمت طراحی سایت صرافی کلیک نمایید.

طراحی سایت اکسچنج
blank

انواع سفارش گذاری ها

برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال انواع مختلفی از سفارش گذاری وجود دارد. اما سفارش گذاری بازار (market-order) و سفارش گذاری محدود (limit-order) جزو امکانات پابه ای هستند که در اکثر صرافی ها وجود دارد. در جدول زیر در مورد ویژگی های این نوع از ثبت سفارش صحبت کرده ایم.

سفارش دستی

سفارش حد یا محدود(limit-order)

کاربران در این نوع از ثبت سفارش مبلغ خود را مشخص می کنند و زمانی که به این حد رسید، معامله انجام می شود.

امکانات

مزایا

سفارش بازار

سفارش بازار (market-order)

خرید و فروش در این سفارش مطابق بازار است و کاربر در این سفارش نیازی به تعیین مبلغ ندارد. سیستم به صورت اتومات از بهترین مبلغ بازار سفارش کاربر را کامل می کند.

امکانات

مزایا

blank

احراز هویت کاربران

احراز هویت

احراز هویت کاربران (KYC)

احراز هویت در سایت صرافی به دو صورت انجام می شود . در مرحله اول کاربران برای استفاده از امکانات سایت اطلاعات هویتی خود را وارد می کنند تا هویت کاربر برای صرافی شناخته شود. یک قابلیت دیگری که در سایت وجود دارد، شناسایی دو عاملی یا ورود دو مرحله ای برای افزایش امنیت سایت است که به سه روش ارسال پیامک، ایمیل و یا از طریق گوگل انجام می شود. با ارسال کد به کاربر و وارد کردن آن می توانند از امکانات سایت استفاده کنند.

امکانات

blank

پنل ادمین و مدیریت سایت

پنل ادمین و مدیریت سایت شامل 4 بخش مدیریت کاربران، مدیریت سامانه ادمین، تنطیمات و مدیریت مالی صرافی می باشد. در ادامه ویژگی ها و امکانات بخش های مدیریت سایت را بررسی می کنیم.

مدیریت کاربران

مدیریت کاربران

امکانات

مدیریت ادمین

مدیریت سامانه ادمین

امکانات

تنظیمات

تنظیمات

امکانات

مدیریت مالی

مدیریت مالی

امکانات

blank

کیف پول اختصاصی

کیف پول اختصاصی

کیف پول اختصاصی (wallet)

کیف های اختصاصی ویستا بستری را برای نگهداری دارایی ها در صرافی ها فراهم می کند. کیف پول ها مستقیم به شبکه متصل می شوند، قابلیت محاسبه کارمزد را دارندو انتقال دارایی از جاهای دیگه به والت را دارند. کیف پول های اختصاصی ویستا با زبان node.js طراحی میشوند.

امکانات

blank

بازگردانی دستی

بازگردانی

بازگردانی دستی

بازگردانی در سایت های p2p، در ساده ترین حالت ممکن به این صورت است که مدیر سایت این امکان را دارد که تعدادی از کاربران خاص خود را به عنوان بازگردان معرفی کند. بازگردان امکان پر کردن سفارش های خرید و فروش در صورت نیاز را دارد. اما کارایی این روش یا افزایش تعداد کاربران کاهش می یابد.

امکانات

blank

سایر امکانات

تاریخچه

تاریخچه

امکانات

لینک دعوت

دعوت دوستان

امکانات

بلاگ

بلاگ وردپرسی

امکانات

امکانات پیشرفته صرافی ارز دیجیتال ویستا

stop-limit

سفارش stop-limit

سفارشی که کاربر بدون نیاز به نشستن پای نمودار با تنظیم حد ضرر و سود سفارشات خود را انجام می دهد.

سفارش stop-market

سفارش stop-market

سفارشی که تریدر ها در بازار خرید و فروش آنی دارند(سفارش بازار)، با این تفاوت که حد سود و ضرر مشخص می شود.

OCO

سفارش OCO

تریدر دو سفارش stop-limit و limit-order را همزمان اجرا می کند به صورتی که فقط یکی از این دو سفارش اجرا می شود.

OTC

سفارش OTC

سفارش OTC یا صرافی مستقیم امکان خرید مستقیم از صرافی را با امکان معامله سریع کاربر فراهم می کند.

p2p

صرافی p2p

صرافی p2p یا همتا به همتا امکان معامله مستقیم خریدار و فروشنده از کیف پول را فراهم می کند. 

ربات بازار گردان

ربات بازار گردان

زمانی که تعداد کاربران زیاد می شود، کارایی بازارگردان کم می شود. ویستا ربات بازارگردان را جهت انجام خودکار تدارک دیده اند.

margin

Margin

خرید و فروش دارایی را با استفاده از سرمایه ای که از شخص ثالث تامین می شود را معاملات مارجین می گویند.

liquidity

liquidity

توانایی خرید و فروش دارایی در بازار بدون تغییر زیاد در قیمت آن و سهولت تبدیل دارایی را لیکوئیدیتی می گویند.

به مشاوره نیاز دارید؟!

قیمت صرافی آنلاین خرید و فروش ارز

85 میلیون تومان

قیمت سایت صرافی همتا به همتا

95 میلیون تومان

قیمت صرافی آنلاین+ صرافی همتا به همتا

155میلیون تومان

ویستا، بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال

تیم ویستا با ارائه انواع خدمات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال که شامل طراحی سایت صرافی متمرکز و عیر متمرکز ، صرافی p2p، صرافی OTC و … می شود، به عنوان بهترین مجموعه ارائه دهده خدمات ارز دیجیتال شناخته شده است. تنوع خدمات ارائه شده، تحویل به موقع سفارش ارز دیجیتال به مشتری، هزینه مناسب در ازای ارائه با کیفیت ترین پروزه ارز دیجیتال و … از مهم ترین ویژگی های ویستا می باشد. 

قابلیت توسعه پروژه ارز دیجیتال در سطح بین الملل

پروژه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال شما که توسط ویستا طراحی و راه اندازی می شود، قابلیت توسعه در سطح بین الملل را دارد. به این صورت که با توسعه پروژه ها کاربران در کشور های دیگر می توانند در سایت صرافی ارز دیجیتال شما ثبت نام کرده و خرید و فروش و معاملات ارز های دیجیتال خود را انجام دهند. از این رو میزان تراکنش های سایت صرافی شما به حد قابل قبولی می رسد و سایت شما در سطح بین الملل به رسمیت شناخته می شود. 

قیمت طراحی سایت صرافی

تکنولوژی های به کار رفته در نمونه کار های طراحی سایت صرافی ویستا

blank

java

blank

Vue.js

blank

ReactNative

blank

Spring

blank

MySQL

خدمات ویستا در زمینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

طراحی-سایت-صرافی-p2p

در این صرافی ، خریدار و فروشنده به طور مستقیم معاملات ارز دیجیتال را انجام می دهند. این صرافی، که خریدار و فروشنده را برای انجام معاملات به هم وصل می کند. تیم ویستا خدمات طراحی سایت صرافی همتا به همتا به شما مشتریان عزیز ارائه می دهد.

صرافی غیر متمرکز

این صرافی یکی از  خدمات طراحی سایت صرافی ویستا می باشد و  ترید ارز دیجیتال به صورت مستقیم و بدون حضور شخص سوم انجام میشود. برای توضیحات بیش تر مقاله های “صرافی غیر متمرکز چیست ” و “تفاوت های صرافی غیر متمرکز و متمرکز” را مطالعه کنید. 

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

یکی دیگر از خدمات ویستا  در زمینه سایت های صرافی ارز دیجیتال ارائه اسکریپت صرافی می باشد. اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا وب سایت صرافی خود را به راحتی و با انتخاب از میان چند گزینه انتخاب کنید. 

طراحی سایت مشابه نوبیتکس

یکی از بیشترین درخواست های کاربران،  طراحی سایت صرافی مشابه با سایت های صرافی معروف مثل نوبیتکس، والکس و یا طراحی سایت مانند بایننس است. تیم ویستا این امکان را برای شما فراهم کرده تا سایت صرافی خود را با امکانات مدنطرتان سفارش دهید.

اسکریپت صرافی p2p

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن ارز دیجیتال در کنار سایت های صرافی ارز دیجیتال می تواند قدم بزرگی برای افرادی که می خواهند اپ صرافی را برای انجام معاملات خود روی گوشی نصب کنند. در این راستا تیم ویستا اقدام به طراحی اپلیکیشن صرافی کرده است.

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

سئو سایت ارز دیجیتال

یکی از خدمات پر طرفدار بعد از طراحی سایت صرافی آنلاین، سئو سایت ارز دیجیتال است. این امر به شما کمک می کند تا از رقبای خود پیشی بگیرید و آمار خرید و فروش ارز دیجیتال را در سایت خود افزایش دهید. برای اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

معروف ترین سایت های صرافی ارز دیحیتال

سایت های معروفی در زمینه ارزهای دیجیتال در ایران راه اندازی شده اند که می توانند به شما برای پیاده سازی امکانات مورد نظرتان در راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال کمک کنند. تیم ویستا با داشتن نمونه سایت های صرافی ارز دیجیتال ، به شما در طراحی سایت نوبیتکس کمک کنند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ویستا تماس بگیرید.

blank

سایت صرافی بایننس

سایت صرافی نوبیتکس

سایت صرافی نوبیتکس

blank

سایت صرافی والکس

سایت صرافی رمزینکس

سایت صرافی رمزینکس

به مشاوره نیاز دارید؟!

ارز دیجیتال یا رمز ارز چیست ؟

پیش از آن که در مورد اهمیت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال صحبت کنیم، باید بدانیم ارز دیجیتال یا رمز ارز چیست و چگونه می توان با آن ها به درآمد رسید. رمز ارز ها یا ارز های رمز نگاری شده با هدف جایگزینی ارز های سنتی به وجود آمده اند . رمز ارز ها یا cryptocurrency به ارز های دیجیتالی گفته می شود که برای تراکنش های مالی از رمز نگاری های پیچیده استفاده شده است. این ارز ها توسط مرکز خاصی کنترل نمی شوند ، دارای محدودیت جغرافیایی نیستند ، مقرون به صرفه اند و با حفظ حریم خصوصی ایجاد شده اند. ارز های دیجیتال ماهیت فیزیکی ندارند و تنها روی کامپیوتر ذخیره می شوند.

طراحی سایت ارزدیجیتال

با بیت کوین چه چیزهایی می توان خرید؟

از ارز های دیجیتال علاوه بر این که می توان برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال اقدام کرد به عنوان یک روش سرمایه گذاری روی آن حساب کرد  و ، با استفاده از آن ها می توان محصولات مورد نظر خود را خریداری کرد. در واقع ارز های دیجیتال می توانند جایگزین خوبی برای پول سنتی محسوب شوند. در حال حاصر هنوز تمام شرکت ها بیت کوین را به عنوان بک ارز برای خرید و فروش محصولات نپذیرفته اند. اما چندین شرکت وجود دارند که پرداخت با بیت کوین را یکی از روش های پرداخت انتخاب کرده اند. اگر می خواهید بیش تر در مورد خرید محصولات با بیت کوین بدانید، پیشنهاد می کنیم مقاله ما در مورد “خرید با بیت کوین در ایران ” را مطالعه کنید..

لزوم طراحی سایت ترید ارز دیجیتال

با توجه به ایجاد بازاری به نام بازار ارزهای دیجیتال و تحریم ها و تورم هایی که در کشور ما وجود داشت، تمایل به خرید ارز های دیجیتال در میان افراد افزایش پیدا کرد. با توجه به این موضوع، فعالیت صرافی ها گسترش یافت. به صورتی که علاوه بر خرید و فروش سکه و ارز هایی چون دلار ، یورو و … ارز های دیجیتال هم به لیست خرید و فروش خود اضافه کردند. بنابراین بسیاری از صرافی های سنتی و همچنین افرادی که به دنبال کسب درآمد از راه اندازی سایت خرید و فروش ارز دیجیتال مثل بیتکوین، اتریوم و دیگر رمز ارزها (cryptocurrency) هستند، میتوانند با ساخت یک وبسایت صرافی آنلاین ، به ارائه این خدمات بپردازند.

لزوم طراحی سایت صرافی

صرافی ها مجموعه هایی هستند که  در آن ارزش ارز های دیجیتالی و دلار دائما در حال تغییر است. ممکن است مبلغ در این ساعت یک چیزی باشد ولی در ساعت بعد تغییر کند. حال اگر مجموعه شما بزرگ و حوزه کاری شما بین المللی باشد ، ایجاد صرافی ارز دیجیتال بسیار به شما کمک می کند. زیرا بدون داشتن یک سایت در خارج از کشور ناشناخته باقی می مانید و معامله ای نخواهید داشت. اما با طراحی سایت حرفه ای صرافی می توانید خدمات صرافی خود را در سراسر دنیا ارائه دهید . 

انواع ارز های دیجیتال

ارز های دیجیتال انواع مخلتفی دارند و در دست بندی های گوناگون در زمان طراحی سایت خرید  فروش بیت کوین و سایر رمز ارز ها قرار می گیرند. این دسته بندی ها عبارتند از : پرایوسی کوین ها ، رمز رز های خدمت دهنده ، استیبل کوین ها و … . بیشتر افراد به دلیل تنوع زیادی که در ارز های دیجیتال وجود دارد، ساختار آن ها را برای خود پیچیده و بزرگ کرده اند. اما با کمی تحقیق به راحتی می توانید تفاوت آن ها را از هم تشخیص دهید. تا سال 2021 ، بیش از 1000 ارز دیجیتال در دنیا شناخته شده که ما لیستی از معروف ترین ارز های دیجیتال را برای شما آورده ایم. شما می توانید با استفاده از پول ملی بیت کوین و یا هر ارز دیگری را خریداری کرده و در صورت لزوم آن را به فروش برسانید. پیشنهاد می کنیم مقاله ما در مورد ” تبدیل بیت کوین به ریال” رو مطالعه کنید.

راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

صاحبان صرافی ها را با دیدن موفقیت سایت های صرافی معروفی که در ایران به وجود آمده اند ،به فکر راه اندازی سایت صرافی ارز دیجیتال کرده است. اما باید این نکته را در نظر گرفت که طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال نیازمند رعایت یک سری قوانین است. طراحی سایت اکسچنج باید توسط متخصصان این زمینه و آشنا به فناوری های بلاک چین صورت بگیرد. علاوه بر این برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال باید در مورد دریافت مجوز صرافی ارز دیجیتال بررسی های کامل را انجام دهید. اگر در این زمینه اطلاعاتی ندارید ، میتونید بلاگ ما در مورد “مجوز تاسیس صرافی ارز دیجیتال ” رو مطالعه کنین. 

امکانات طراحی سایت صرافی

مشاوره رایگان و هدفمند

قبل از این که در خصوص طراحی وب سایت صرافی ارز دیجیتال تصمیمی بگیرید ، بهتر است با مشاورین ویستا تماس بگیرید . برای اطلاع در مورد هزینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال ، فرم زیر را پر کرده تا مشاورین ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:
مشاوره طراحی سایت

مقالات ارز دیجیتال ویستا

سوالاتی که شما پرسیده اید....

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت صرافی  ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال در ویستا معمولا بین 2 تا 3 ماه زمان می برد. 

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما ، تا یک سال بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه در ابتدا کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه‌ها در دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. مرحله اول پرداخت 30 درصد بعدی پس از طراحی UI و 25 درصد باقیمانده پس از تحویل کامل پروژه. تیم ویستا این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب‌ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.

در طراحی سایت صرافی ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

پرسش و پاسخ

4 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر
  قیمت حدودی طراحی صرافی ارز دیجیتال؟
  نحوه پرداخت؟
  مدت زمان تحویل؟
  نحوه گرفتن مجوز و اینماد
  ممنون

  1. سلام وقت شما هم بخیر دوست عزیز
   هزینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال به طور تقریبی 80 میلیون تومن هست. نحوه پرداخت هزینه هم به این صورته که بعد نهایی شدن پروژه 45 درصد هزینه توسط پرداخت میشه. بعد از آن طراحی رابط کاربری شروع میشه و بعد از تایید طرح توسط مشتری 30 درصد هزینه پرداخت می شود. همزمان با پرداخت هزینه پیاده سازی و برنامه نویسی سایت شروع می شه و زمانی که پروژه تکیل شد 25درصد باقی مانده را پرداخت می کنند.
   شما می توانید برای اطلاعات بیش تر در مورد زمان و جزییات پروژه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4/5 (1 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank