خدمات طراحی سایت صرافی

دنیای ارز های دیجیتال شامل پیچیدگی ها و ابهاماتی است که امکان گیج کردن مشتریان صرافی ارز دیجیتال را دارد. از این رو تیم نرم افزاری ویستا ، خدمات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال را در بخش های مختلف تقسیم کرده تا تصمیم گیری برای هر یک از خدمات را برای شما راحت تر کند. برای اطلاع از این خدمات این نگاهی به محتوای این صفحه بیندازید.

به مشاوره نیاز دارید؟!

انواع خدمات طراحی سایت صرافی ویستا

ما خدمات ویستا را در بخش های مختلف تقسیم کرده ایم. در هر بخش از این خدمات توضیحات و ویژگی های هر کدام را توضیح داده ایم. پس با مراجعه به آن ها می توانید با آن ها آشنا شوید.

تیم ویستا با داشتن نمونه کار های حرفه ای طراحی سایت ارز دیجیتال ، توانسته اعتماد مشتریان را جلب کند. در این جا می توانید بخشی از نمونه کار های طراحی سایت ویستا را مشاهده کنید. برای دیدن تمام نمونه کار طراحی سایت صرافی ویستا روی لینک کلیک کنید.

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی آوینکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی اودینکس

سایت صرافیkamex

قیمت طراحی سایت صرافی ویستا

قیمت صرافی آنلاین خرید و فروش ارز

85 میلیون تومان

قیمت سایت صرافی p2p

95 میلیون تومان

قیمت صرافی آنلاین+ صرافی p2p

155میلیون تومان

طراحی سایت صرافی متمرکز(CEX)

صرافی های متمرکز که یک پلتفرم معاملاتی برای خرید و فروش ارز های دیجیتال است. این صرافی رایج ترین و محبوب ترین نوع صرافی ارز دیجیتال در میان کاربران است. اصطلاح “متمرکز” از این جهت در این صرافی استفاده شده که ایده متمرکز سازی به واسطه یک فرد یا سازمان برای کنترل تراکنش ها اشاره می کند. کاربران یا همان خریداران و فروشندگان به شخص ثالث اعتماد دارند. مانند بانک ها که سرمایه گذاران به بانک اعتماد کرده و دارایی خود را در بانک نگه می دارند. یکی از خدمات طراحی سایت صرافی ویستا، طراحی سایت صرافی غیر متمرکز است. برای سفارش این نوع از سایت صرافی ، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

ویژگی های طراحی سایت صرافی متمرکز

blank

صرافی های غیر متمرکز یا ( DEX) بستری را برای معاملات همتا به همتا فراهم می کنند تا کاربران معاملات خود را به صورت مستقیم و بدون حضور هیچ واسطه ای انجام دهند. به همین خاطر به این صرافی ها غیر متمرکز می گویند. چرا که مفهوم تمرکز زدایی را از بین می برد. معاملات ارز های دیجیتال در صرافی غیر متمرکز با استفاده از قرارداد هوشمند انجام می شود. به این صورت که در صرافی غیر متمرکز با تعامل با قرارداد هومشند، معاملات را مستقیما از کیف پول خود انجام دهند. تیم ویستا خدمات ساخت صرافی غیر متمرکز را فراهم می کند. برای سفارش می توانید وارد بخش سفارش شوید. 

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز- خدمات

ویژگی های طراحی سایت صرافی غیر متمرکز

blank

طراحی سایت صرافی p2p

صرافی P2P امکان معامله ارز دیجیتال به صورت همتا به همتا یا نظیر به نطیر را فراهم می کند. به عبارتی کاربران (خریدار و فروشنده) به صورت مستقیم معاملات خود را انجام می دهند. صرافی P2P  هم در پلتفرم های متمرکز و هم غیر مترکز وجود دارد. به این صورت که در صرافی متمرکز که سفارشات در دفتر کل سفارشات ثبت می شود، صرافی سفارشات را چک کرده و دو سفارش خریدار و فروشنده را به هم وصل می  کند. طراحی سایت صرافی P2P توسط تیم متخصص و برنامه نویس ویستا انجام می شود که شما می توانید سفارش خود را ثبت کنید.

ویژگی های طراحی سایت صرافی p2p

طراحی سایت صرافی p2p
blank

امور مالی غیر متمرکز (DEFI)

امور مالی غیر متمرکز یا دیفای (defi) به مجموعه ای از امور مالی مثل اعطای وام و معاملات بانکی بدون حضور واسطه و به صورت غیر متمرکز گفته می شود. در واقع دیفای یک پروژه است که در آن صد ها پروژه دیگر است که خدمات مختلف مالی را به صورت غیر متمرکز انجام می دهند. از کاربرد های دیفای می توان به دریافت وام، صرافی های غیر متمرکز که می تواند شامل امور مالی غیر متمرکز شوند، خدمات بانکی پولی که می تواند شامل صدور استیبل کوین ها، رهن و بیمه نامه باشد. تیم ویستا هم ارائه دهنده خدمات دیفای برای مشتریان عزیز است.

دیفای- خدمات طراحی سایت صرافی

ویژگی های دیفای (defi)

blank

کیف پول ارز دیجیتال (Wallet)

کیف پول ارز دیجتال یا والت(wallet) نرم افزار یا سخت افزار هایی برای ذخیره ارز های دیجیتال هستند. کیف پول ها مانند حساب بانکی عمل می کنند. به این صورت که با آن ها می توانید ارز دیجیتال ارسال کنید. در کیف پول های ارز دیجیتال دو کلید عمومی و خصوصی وجود دارد که وظیفه آن ها این است که نشان دهند شما مالک واقعی کیف پول هستید. تیم ویستا خدمات ایجاد و توسعه کیف پول ارز دیجیتال را برای مشتریانی که سایت صرافی دارند و می خواهند کیف پول خود را به صرافی ارز  دیجیتال متصل کنند، ارائه می دهد.

ویژگی های کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول ارز دیجیتال- خدمات

به مشاوره نیاز دارید؟!

ویستا، بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال

تیم ویستا با ارائه انواع خدمات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال که شامل طراحی سایت صرافی متمرکز و عیر متمرکز ، صرافی p2p، صرافی OTC و … می شود، به عنوان بهترین مجموعه ارائه دهده خدمات ارز دیجیتال شناخته شده است. تنوع خدمات ارائه شده، تحویل به موقع سفارش ارز دیجیتال به مشتری، قیمت مناسب در ازای ارائه با کیفیت ترین پروزه ارز دیجیتال و … از مهم ترین ویژگی های ویستا می باشد. 

قابلیت توسعه پروژه ارز دیجیتال در سطح بین الملل

پروژه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال شما که توسط ویستا طراحی و راه اندازی می شود، قابلیت توسعه در سطح بین الملل را دارد. به این صورت که با توسعه پروژه ها کاربران در کشور های دیگر می توانند در سایت صرافی ارز دیجیتال شما ثبت نام کرده و خرید و فروش و معاملات ارز های دیجیتال خود را انجام دهند. از این رو میزان تراکنش های سایت صرافی شما به حد قابل قبولی می رسد و سایت شما در سطح بین الملل به رسمیت شناخته می شود. 

قیمت طراحی سایت صرافی

مشاوره رایگان و هدفمند

قبل از سفارش طراحی سایت صرافی، می توانید با مشاورین و کارشناسان ما برای دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید. برای ارتباط با مشاورین ویستا از طریق شماره تماس هایی که در پایین آمده و یا از طریق فرم اقدام نمایید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:
مشاوره

مقالات ارز دیجیتال ویستا

‫0/5 (0 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank