جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

خدمات پشتیبانی سئو و بهینه سازی سایت

به مجموعه فعالیت های انجام شده بعد از طراحی سایت با هدف بهبود جایگاه در نتایج جستجو خدمات سئو سایت یا بهینه سازی وبسایت گفته می شود. زمانی که رتبه سایت تان در نتایج گوگل بهتر شود مخاطبان هدف بیش تری از سایت شما بازدید می کنند، اعتماد مشتریان به شما بیش تر می شود و فروش تان به طور چشمگیری افزایش می یابد.

انجام سئو برای سایت یک چرخه بی نهایت از فعالیت هایی مانند تولید محتوا، سئوی داخلی، سئوی خارج از سایت، تحلیل و بهینه سازی مجدد می باشد. حتی زمانی که یک وب سایت در کلمات کلیدی خود در جایگاه های بالای موتورهای جستجو قرار گرفت نیازمند آن است تا جایگاه خود را حفظ نماید.

با استفاده از خدمات سئو می توانید سایت خود را به صورت هدفمند جلو ببرید تا بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

خدمات سئو

خدمات سئو سایت

با بهره مندی از خدمات سئو سایت می توانید علاوه بر کسب رتبه برتر در نتایج گوگل، برند خود را در  فضای وب محبوب کنید. با حضور در صفحه اول گوگل،نرخ فروش محصولات و خدمات افزایش چشمگیری شما داشته باشد. میان انواع دسته‌بندی‌های قابل تصور، یکی از رایج‌ترین و شناخته‌شده‌ترین دسته‌بندی‌ها، تقسیم اصول و تکنیک‌های سئو به دو دسته‌ی سئو داخلی (On-page SEO) و سئو خارجی (Off-page SEO) است. در ادامه هر یک را به صورت بسیار مختصر تعریف می‌کنیم. اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که قبل از انجام هر گونه بهینه سازی ابتدا باید سایت به طور کلی مورد بررسی و آنالیز قرار داد.

3

خدمات سئو خارجی

هر فعالیتی که خارج از سایت ، برای شناخت بیشتر مردم و موتور های جستجو ، انجام می شود ، خدمات سئو خارجی می گویند. مثلا لینک سازی ، رپورتاژ ها ، فعالیت در شبکه های اجتماعی و ... جزو سئو خارجی می باشد.
این فعالیت ها از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده و بدون این کار ها ، کسب جایگاه برتر در موتور های جستجو نظیر گوگل ، کاری بسیار سخت می باشد.

2

خدمات سئو داخلی

پس از انجام عملیات های تدوین استراتژی و آنالیز رقبا ، نوبت به کار هایی می رسد که باید در داخل سایت انجام شود و شامل تولید محتوا ، بهینه سازی کد های داخل سایت ، بهبود تجربه کاربری و رابط کاربری ، طراحی صفحه و ... می شود . به طور کلی سئو داخلی شامل همه کار هایی در داخل سایت می شود که باعث بهبود شناخت موتور های جستجو از سایت ما می شود.

1

آنالیز سایت و بررسی رقبا

در ابتدای انجام عملیات بهینه سازی سایت ، بررسی سایت های رقبا می تواند امتیاز بسیار ویژه ای برای سایت های تازه کار و نو پا باشد . آن ها می توانند با استفاده از آنالیز سایت های رقیب ، نحوه لینک سازی و تولید محتوا و همچنین سایر موارد این چنینی سئو سایت خود را شروع کنند و یک قدم جلوتر بیفتند.

میزان محتوا
سرعت لود سایت
ظاهر کاربری مناسب
بررسی کلمات کلیدی پر رقابت
میزان لینک دهی داخلی و خارجی

آنالیز سایت و بررسی رقبا

با آنالیز وب سایت خود و رقبا علاوه بر پیدا کردن تمامی مشکلات سئو، میتوانید نقاط ضعف و قوت خودتان را نیز پیدا کنید و بهترین روش خدمات سئو داشته باشید.

با تهیه یک گزارش از فعالیت رقیب میتوانید به اشتباهات آنها در سئو و همچنین برخی تکنیک های بهینه سازی سایت دست پیدا کنید. در واقع با آنالیز سایت و بررسی رقبا ،نقشه ی ارزشمندی برای استراتژی سئو بدست می آورید که علاوه بر  مشخص شدن نقاط ضعف،قوت و رقابتی که در زمینه های شما وجود دارد، کلید واژه ها نیز برایتان آشکار می شوند.

آنالیز و بررسی رقبا
پشتیبانی سئو

We're Online

شماره تماس خود را وارد کنید تا در اسرع وقت مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند

خدمات سئو داخلی

On-page SEO

یافتن کلمات کلیدی برتر

اولین حرکت برای تدوین استراتژی مناسب ، تعیین و شناسایی کلمه کلیدی مناسب می باشد. ما برای کلمه کلیدی دو معنی و تفسیر در نظر گرفتیم . کلمه کلیدی عبارتی است که کاربران برای رسیدن به محتوای صفحه ما جستجو می کنند . و به عبارتی دیگر ، کلمه کلیدی بهترین توصیف از محتوا و مفهوم یک یا چند صفحه از سایت ما می باشد.

محتوای مناسب و کاربر پسند

حرف آخر را اول بزنم ، مهمترین قیمت از خدمات سئو ، محتوای ارزشمند است ؛ تا سایتی محتوای خوب نداشته باشد ، اصلا نباید انتظار آمدن سایت به صفحه اول گوگل را داشته باشد. سایت بدون محتوا ، یک سایت بدون هویت است . باید با افزودن محتوای مناسب و مرتبط ، به سایت هویت بدهیم تا گوگل هم بتواند آن را درک کند.

بهبود سرعت سایت

طبق اعلام صریح گوگل ، سرعت سایت ، یکی از مهمترین معیار ها برای بالا آمدن در نتایج جستجو است . سایتی که کند باشد ، محبوب هیچ کسی نیست و همه از آن فراری اند . خدمات سئو سایت ویستا با بهبود کد های سایت و همچنین بکار گیری CDN ها ، سرعت سایت شما را تا مقادییر قابل توجهی افزایش می دهد.

ریسپانسیو بودن

همانطور که مشهود است ، چند سالی است که تعداد تلفن های هوشمند در دست مردم به طرز عجیبی افزایش یافته است ، هر کسی حداقل یک گوشی هوشمند در دست خود دارد و در صورت برخورد با یک مشکل و یا برای برطرف کردن نیاز خود ، آن را در گوگل سرچ می کند. به همین علت است که باید واکنشگرا یا ریسپانسیو بودن سایت خود را جدی بگیرید تا به صورت صحیح در گوشی های هوشمند نمایش داده شود. گوگل هم این را می داند و به واکنشگرا بودن خیلی اهمیت می دهد.

استفاده و بهینه سازی تصاویر، ویدئو و پادکست

استفاده از تصویر، ویدئو، پادکست و.. در متن می تواند بر جذابیت آن برای کاربر اضافه کند. استفاده از محتوای چند رسانه ای باعث افزایش زمان ماندگاری کاربران در سایت می شوند، که خود موجب کاهش نرخ بانس ریت می شود.

ایجاد ساختار مناسب برای سایت

یک وبسایت نباید ساختار پیچیده ای داشته باشد ، اولا که ساختار خارج از عُرف یک سایت باعث سر در گمی کاربران می شود و همچنین گوگل در پیدا کردن صفحات مهمتر ، ممکن است به اشتباه بیافتد . ساختار وبسایت باید علاوه بر ساده بودن ، از یک الگوی مناسب پیروی کند تا همه چیز منطقی به نظر برسد.

پیدا کردن کلیدواژه مناسب

ساختاربندی URL

بهترین ساختار برای URL هر صفحه از سایت ، کوتاه بودن آن است . و برای کمک به بهینه تر شدن سایت ، اگر از کلمه کلیدی اصلی در URL استفاده کنیم ، تاثیر زیاد آن را در سئو سایتمان می بینیم. خدمات سئو و بهینه سازی سایت تیم ویستا با در نظر گرفتن همه این موارد موثر ، سایتی ساختار مند و سئو شده را تحویل شما می دهد. و شما می توانید با سفارش سئو برای سایت خودتان ، مسیر موفقیت را تیم ویستا طی کنید.

استفاده از تگهای عنوان و فهرست

عنوان صفحه یکی از مهمترین فاکتورهای سئو در سئو داخلی می باشد. هر صفحه شما باید دارای یک عنوان واحد باشد که هم برای مخاطبان و هم برای موتورهای جستجو جذاب باشد. و کلمات کلیدی مهم در آنها قرار گرفته شود.در این بین تگ های عنوان تگ H1 مهم ترین آنهاست و H2، H3، H4، H5 به ترتیب ارزش گذاری می شوند.

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی ، تنها عاملی است که باعث رفتن کاربر به دیگر صفحات سایت شما می شود ، پس باید آن را جدی بگیرید . اگر با لینک سازی داخلی درست موفق به هدایت کاربران سایت خود به صفحات دیگر سایتتان شدید ، سیگنال مثبتی به گوگل می دهید که باعث افزایش سئو سایتتان خواهد شد. همچنین گوگل ، از طریق لینک سازی ها ، به اهمیت و ارتباط صفخاتتان پی می برد.

بهبود ظاهر سایت

ظاهر سایت یکی از مهمترین  عوامل در جلب رضایت کاربر می باشد. این که چطور سایت را طراحی کنید کاملا بستگی به هنر و خلاقیت طراح دارد.  اما نکته در هنگام طراحی سایت حرفه ای باید در نظر گرفت سادگی و کاربرپسند بود آن است، که در صورت عدم رعایت آن موجب افزایش نرخ پرش و یا بانس ریت خواهد شد. 

چگالی کلمات کلیدی

در گذشته ، که هوش مصنوعی گوگل تا این حد پیشرفته نبود ، استفاده از کلمات کلیدی هر چه بیشتر در متنی استفاده می شدند ، بیشتر هم مورد توجه گوگل واقع می شدند. اما با به روز رسانی هایی که گوگل در الگوریتم هایش ایجاد کرده ، متوجه مفهوم کلی یک صفحه می شود و شما هم می توانید با بکار گیری مترادف های یک کلیدواژه ، هم متن زیبا تری بنویسید و هم در کلمات بیشتری در گوگل جایگاه کسب کنید.

خدمات سئو خارجی

Off-page SEO

برعکس سئو داخلی، در سئو خارجی اقدامات صورت گرفته برای بهینه سازی سایت، خارج از صفحه هدفی که قرار است بالا بیاوریم، انجام می شود. در واقع سئو خارجی سایت به تمام فعالیت‌هایی که در خارج از سایت برای بهینه سازی و افزایش رتبه سایت اتفاق می‌افتد،اشاره دارد. خدمات سئو خارجی شامل لینک‌ها، استراتژی‌های شبکه های اجتماعی، بازاریابی و برندینگ و غیره می‌شود.

روش ها و اقدامات که در بخش سئو خارجی انجام میگیرد، می توانند شامل اعمالی روی صفحات دیگری از دامنه و بسایت هدف یا خارج از آن و در سایت ها و مکان های دیگر انجام شوند.

لینک سازی خارجی

back links

برندینگ

Branding

شبکه های اجتماعی

Social Networks

لینک سازی خارجی

External Link Building

لینکی که از داخل یک سایت به آدرس دیگری غیر از دامنه اصلی سایت داده می شود، لینک خارجی می باشد. لینک های خارجی به کاربران یک سایت این امکان را می دهد تا به سایت های دیگر انتقال پیدا کنند و با معرفی وب سایت خود در پیشرفت و گسترش سایت و مطالب خود به موفقیت برسند. لینک سازی خارجی جزو موارد مهمی از سئو off page به شمار می رود که با وجود آن می توان به بهبود رتبه سایت بسیار کمک کرد. گوگل اعلام کرده، لینک سازی خارجی جز مواردی می باشد که در نتایج سرچ و رتبه بندی موثر است. البته منظور گوگل از لینک سازی خارجی لینک هایی است که خود کاربران با خواندن مطلب یا دیدن محصول از سایت شما در سایت دیگری یا شبکه های اجتماعی به دیگران پیشنهاد می دهند. اما اغلب شرکت های سئو و سئوکاران اقدام به لینک سازی خارجی و ایجاد محبوبیت به صورت مصنوعی می کنند.

ایجاد بک لینک یا لینک خارجی  از جمله کارهای مهم و سخت سئو گوگل محسوب می شود، خصوصا برای کسب و کارها که در روزهای ابتدایی فعالیت خود، به دنبال آن می روند. در بهترین حالت لینک سازی باید سایت های دیگر بدون پرداخت هزینه، به سایت شما ارجاع دهند؛ اما این اتفاق در مراحل ابتدایی رشد اتفاق نمی افتد و شما ناچارید ابتدا با پرداخت پول، سایت خود را در معرض دید قرار دهید. بهتر است بدانید گوگل کاملا با خرید یا فروش لینک برای بالا بردن رتبه سایت مخالف می باشد و در صورتی که متوجه شود سایت مورد نظر را جریمه و یا در اصطلاح رایج سئو پنالتی می کند. زیرا گوگل به حقوق کاربران اهمیت زیادی می‌دهد و دوست دارد تنها محتواهای خوب و مرتبط با کلمات سرچ شده توسط آنها در دسترس باشند.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل و بهبود و افزایش رتبه با لینک سازی خارجی

خدمات سئو سایت: لینک سازی خارجی
خدمات سئو: شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی

Social Media

همه لایک ها، نظرات، اشتراک گذاری ها، پینینگ ها، بازتوییت،در واقع هر حرکتی که در شبکه های اجتماعی انجام میگیرد، یک سیگنال محسوب می شود.اگر صفحه وب دارای سوشیال سیگنال بالایی باشد، به این معنا است که محتوای آن لایک شده و توسط افراد زیادی به اشتراک گذاشته می شود. فعالیت ها در شبکه های اجتماعی به رتبه بندی جستجوی ارگانیک صفحه ای از وب سایت کمک می کند. در واقع، آنها یکی از عوامل هستند که Google برای سنجش اینکه آیا یک صفحه وب ارزشمند است یا نه، در نظر گرفته می گیرد،که به طور غیر مستقیم به رتبه بندی کمک می کند.

برندینگ

Branding

هر روز نام دیجیکالا هزاران بار  برای خرید و یا بررسی قیمت محصولی در گوگل سرچ می شود. آمار بسیار بالایی از ورودی این فروشگاه اینترنتی با سرچ نام برند آن صورت می گیرد. آمار سرچ بالای نام دیجیکالا به گوگل نشان می دهد که این وبسایت در بین کاربران محبوبیت زیادی دارد.  گوگل نیز لینک این وبسایت را در نتایج بیشتری نمایش میدهد.

 در واقع شهرت یا برندینگ در سئو زمینه معروف شدن سایت در گوگل را فراهم نموده و بدین ترتیب زمانی که افراد به جستجو در گوگل بپردازند، با نام سایت و برند شما مواجه خواهند شد و بدین ترتیب از برند شما دیدن خواهند کرد. این عمل موجب افزایش ورودی های سایت و در نتیجه نمره CRT سایت خواهد شد. بی شک این نوع برندینگ در سئو تاثیر بسیار زیادی بر اعتبار سایت مورد نظر در گوگل خواهد داشت. در واقع برند سازی در سئو یکی از اساسی ترین فوت های کوزه گری محسوب می شود که عمدتا در سئو خارجی بسیار حائز اهمیت می باشد.

برندینگ
دیجیتال مارکتینگ: پشتیبانی سایت

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت در واقع رفع ایرادات کدنویسی و قالب سایت و بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری ، تولید محتوای مناسب و بهبود تجربه کاربری بر روی سایت که نهایتا باعث رتبه در نتایج سرچ گوگل می شود. 

پشتیبانی سئو سایت شامل خدماتی از جمله :

  • بررسی موارد فنی مربوط به سایت و انجام تمامی خدمات سئو
  • بررسی  و آماده کردن محتوا از نظر سئو 
  • آماده سازی ساختار سایت و محتوای آن بر مبنای سلیقه کاربران
  • ایجاد تغییرات لازم مطابق با آپدیت الگوریتم های موتور های جستجو
  • بررسی و کنترل رقبا و جلوگیری از افت رتبه

با انتخاب پکیج سئو شرکت ویستا میتوانید متناسب با بودجه و نیاز خود ، از خدمات و پشتیبانی سئو سایت بهره مند شده و سایت خود را جهت بهتر دیده شدن در صفحات نتایج جستجو و افزایش مخاطب بروز نگه دارید.

پشتیبانی سئو سایت
هزینه پشتیبانی سئو سایت

هزینه پشتیبانی سئو سایت

هزینه پشتیبانی سئو سایت بسته به نوع خدمات و نوع متفاوت می باشد. برای اینکه براورد دقیقتری برای خدمات و پشتیبانی سئو سایت صورت بگیرد، نیاز است ابتدا آنالیز های کاملی از سایت گرفته شود. رقبا، شرایط دامنه مانند عمر دامنه , اتوریتی و بک لینک , فعالیت های قبلی در شبکه های اجتماعی , سطح اعتماد گوگل به دامنه و نوع سیستم مدیریت محتوا (سئو سایت وردپرس، جوملا و…) از جمله مواردی هستند که مورد بررسی قرار می گیرند و سپس با بررسی کلیدواژه های هدف و سطح رقابت و میزان قدرت رقبا براورد نسبتا دقیقی از قیمت سئو ارائه می شود.

هزینه پشتیبانی و خدمات سئو بسته به میزان خدمات، تخصص شرکت سئو و یا سئوکار متفاوت می باشد. یا هزینه خدمات و پشتیبانی سئو براساس کلمات کلیدی مشخص می شود. که در این حالت بهترین سئوکار و یا شرکت ارائه دهنده خدمات و پشتیبانی سئو متعهد می شود، که برای کلمات کلیدی مشخص در ازای دریافت مبلغی، وبسایت را به جایگاه مشخص در نتایج سرچ گوگل بیاورد. به عنوان مثال به زبان خودمونی برای کلمه فلان، در ازای دریافت فلان قدر، سایت شما طی زمان مشخصی در صفحه اول گوگل قرار می گیرد.

یا اینکه شما بهینه سازی سایت را به شرکت ارائه دهنده خدمات سئو می سپارید. شرکت خدمات سئو نیز متعهد می شود که براساس قرارداد امضاء شده، وبسایت شما را در طی زمان تعیین شده و کلمات کلیدی مشخص در نتایج سرچ موتوهای جستجو بیاورد. در این حالت دستمزد سئوکار بر اساس تعداد کلمات کلیدی و میزان تخصص و تجربه شرکت ارائه دهنده خدمات سئو تعیین می شود.

سوالات متداول FAQ​

با آنالیز وب سایت خود و رقبا علاوه بر پیدا کردن تمامی مشکلات سئو، میتوانید نقاط ضعف و قوت خودتان را نیز پیدا کنید و بهترین روش خدمات سئو داشته باشید.​

هزینه پشتیبانی سئو سایت بسته به نوع خدمات و نوع متفاوت می باشد. برای اینکه براورد دقیقتری برای خدمات و پشتیبانی سئو سایت صورت بگیرد، نیاز است ابتدا آنالیز های کاملی از سایت گرفته شود.

آنالیز سایت و بررسی رقبا، خدمات سئو داخلی و خدمات سئو خارجی

بله . شما اگر سایت فروشگاهی طراحی کرده باشید و نیاز به سئو سایت فروشگاهی داشته باشید و یا اینکه سایت پزشکی طراحی کرده و نیاز به سئو سایت پزشکی و یا هر سایت دیگری با هر زمینه فعالیت داشته باشید ، تیم حرفه ای سئو خدمات خود را به شما ارائه می دهد.
بله . شرکت سئو ویستا ، علاوه بر خدمات سئو سایت در تهران ، همه شهر های کشور عزیزمان راهم شامل می شود . شما می توانید با قرار دادن شماره تلفن خود در باکس مشاوره ، از مشاوره رایگان و کاربردی ویستا بهره مند شوید.
0/5 (0 Reviews)