خدمات سئو

خدمات سئو ، به مجموعه خدماتی که با هدف بهبود جایگاه یک سایت در موتور های جستجو انجام می شود می گویند. خدمات seo سایت یا خدمات بهینه سازی سایت برای هر سایتی که به دنبال جذب بازدید کننده می باشد لازم و ضروری است. برای آگاهی بیشتر در مورد چند و چون نحوه انجام خدمات سئو سایت پیشنهاد می کنم در ادامه با ما همراه باشید.

خدمات سئو حرفه ای

میان انواع دسته‌بندی‌هایی که شرکت های انجام خدمات سئو برای خود در نظر می گیرند ، یکی از آن ها از بقیه رایج‌تر و شناخته‌ شده ‌تر است  که شامل سه دسته‌ی سئو داخلی (On-page SEO) ، سئو خارجی (Off-page SEO) و سئو تکنیکال (Technical SEO) می باشد. در ادامه هر یک را به صورت بسیار مختصر تعریف می‌کنیم. اما باید این نکته را مد نظر قرار داد که قبل از انجام هر گونه بهینه سازی ابتدا باید سایت به طور کلی مورد بررسی و آنالیز قرار داد.

سئو داخلی 

تمام کار هایی که در داخل سایت انجام می شود و تاثیر مثبتی را روی سایت دارد و باعث بهبود شرایط سایت برای موتور های جستجو می شود را سئو داخلی سایت می گویند. از موارد سئو سایت داخلی می توان به تولید محتوا اشاره کرد که شاید بتوان آن رامهمترین وظیفه در انجام خدمات سئو قلمداد کرد. به موارد دیگر مهمتر سئو داخلی وب سایت می توان به لینک سازی داخلی و بهبود UI و UX اشاره کرد.

سئو خارجی 

دقیقا برعکس داخلی ، سئو خارجی به تمام کار هایی گفته می شود که در خارج سایت مورد نظر انجام می شود و باعث افزایش اعتبار وب سایت در نزد موتور های جستجو می شود ، می گویند. لینک سازی (کسب لینک) ، فعالیت در شبکه های اجتماعی ، کمپین های برندینگ را می توان مهمترین کار ها در سئو خارجی سایت دانست. در ادامه به بررسی دقیقتر این موارد می پردازیم .

سئو تکنیکال 

سئو تکنیکال سایت هم مجموعه کار هایی است که باعث بهبود شرایط فنی سایت می شود . از جمله این کار ها می توان به بهبود سرعت سایت از طریق بهینه تر کردن کد ها اشاره کرد. موارد دیگری مثل ایجاد فایل Robots.txt ، طراحی موبایل فرندلی ، استفاده از تگ های کنونیکال ، نشانه گذاری صفحات با اسکیما و … هم جزء سئو تکنیکال وب سایت محسوب می شوند.

نمونه کار های سئو سایت ویستا

samenmark.com

ثامن مارک

لوگو فلزی

مارک فلزی

مارک سازی

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

electeropakhsheamin.ir

الکترو پخش امین

داکت

داکت ساده

ترانکینگ

گیرنده دیجیتال

و بسیاری بیشتر

ptzmed.com

فروشگاه شفا

تجهیزات زیبایی

درما اف

مینی هایفو

دستگاه پلاسما

و بسیاری بیشتر

bnksanat.ir

فروشگاه بانک صنعت

گیج فشار و دما

پدال صنعتی

میکروسوئیچ

لوگو اسمارت

و بسیاری بیشتر

adibcable.com

سیم و کابل پارسا

سیم و کابل

کابل آلومینیوم

خرید سیم و کابل

سیم شبکه

کابل مفتول

adibcable

سیم و کابل پارسا

تجهیزات زیبایی

کابل سه فاز

سیم ارت

کابل قدرت

و بسیاری بیشتر

mahdeabzar.com

مهد ابزار

خرید ابزار

ابزار صنعتی

مینی فرز

ابزار نجاری

ابزار فروش

mahdeabzar.com

مهد ابزار

کمپرسور باد

فرز آهنگری

بکس بادی

ابزار بادی

و بسیاری بیشتر

خدمات سئو داخلی

یافتن کلمات کلیدی برتر

اولین حرکت برای تدوین استراتژی مناسب ، تعیین و شناسایی کلمه کلیدی مناسب می باشد. ما برای کلمه کلیدی دو معنی و تفسیر در نظر گرفتیم . کلمه کلیدی عبارتی است که کاربران برای رسیدن به محتوای صفحه ما جستجو می کنند . و به عبارتی دیگر ، کلمه کلیدی بهترین توصیف از محتوا و مفهوم یک یا چند صفحه از سایت ما می باشد.

محتوای مناسب و کاربر پسند

حرف آخر را اول بزنم ، مهمترین قسمت از خدمات سئو وب ، محتوای ارزشمند است ؛ تا سایتی محتوای خوب نداشته باشد ، اصلا نباید انتظار آمدن سایت به صفحه اول گوگل را داشته باشد. سایت بدون محتوا ، یک سایت بدون هویت است . باید با افزودن محتوای مناسب و مرتبط ، به سایت هویت بدهیم تا گوگل هم بتواند آن را درک کند.

در حالی که بسیاری از شرکت های سئو ، مبلغ اضافه ای برای تولید محتوا می گیرند ، شرکت خدمات سئو ویستا ، همه خدمات را تحت یک پکیج جامع و با قیمت مناسب به مشتریان عزیز خود ارائه می دهد

بهبود سرعت سایت

طبق اعلام صریح گوگل ، سرعت سایت ، یکی از مهمترین معیار ها برای بالا آمدن در نتایج جستجو است . سایتی که کند باشد ، محبوب هیچ کسی نیست و همه از آن فراری اند . خدمات حرفه ای سئو ویستا با بهبود کد های سایت و همچنین بکار گیری CDN ها ، سرعت سایت شما را تا مقادییر قابل توجهی افزایش می دهد.

ریسپانسیو بودن

>در طول تاریخ استفاده از کامپیوتر و وسایل الکترونیکی ، همواره به سمت کوچک تر شدن و راحت تر شدن استفاده از وسایل پیش رفته ایم. همین قضیه ، ما را به سمت استفاده از گوشی های هوشمند سوق داد . این روز ها مردم پاسخ سوال ها و نیاز هایشان را در موبایل هایشان جستجو می کنند. پس ریسپانسیو بودن و داشتن یک سایت واکنشگرا الزامی است.

استفاده و بهینه سازی تصاویر، ویدئو و پادکست

استفاده از تصویر، ویدئو، پادکست و.. در متن می تواند بر جذابیت آن برای کاربر اضافه کند. استفاده از محتوای چند رسانه ای باعث افزایش زمان ماندگاری کاربران در سایت می شوند، که خود موجب کاهش نرخ بانس ریت می شود.

ایجاد ساختار مناسب برای سایت

ساختار یک سایتی که پیچیدگی های زیادی دارد ، موجب گیج شدن کاربران ورودی به سایت می شود که خروج سریع آن ها را در پی دارد. می دانید که هر چه نرخ خروج از یک صفحه بیشتر باشد ، نمره منفی بیشتری برای آن صفحه در نظر گرفته می شود. علاوه بر اینها ، یک دلیل دیگری که باید از ساختاری اصولی برای سایت خود استفاده کنید ، پخش شدن اعتبار صفحات به بهترین نحو ممکن است . و در صورت که شاختار درستی نداشته باشید این امر ممکن نیست.

پیدا کردن کلیدواژه مناسب

ساختاربندی URL

بهترین ساختار برای URL هر صفحه از سایت ، کوتاه بودن آن است . و برای کمک به بهینه تر شدن سایت ، اگر از کلمه کلیدی اصلی در URL استفاده کنیم ، تاثیر زیاد آن را در سئو سایتمان می بینیم. خدمات سئو حرفه ای تیم ویستا با در نظر گرفتن همه این موارد موثر ، سایتی ساختار مند و سئو شده را تحویل شما می دهد. و شما می توانید با سفارش سئو برای سایت خودتان ، مسیر موفقیت را تیم ویستا طی کنید.

استفاده از تگهای عنوان و فهرست

عنوان صفحه یکی از مهمترین فاکتورهای سئو در سئو داخلی می باشد. هر صفحه شما باید دارای یک عنوان واحد باشد که هم برای مخاطبان و هم برای موتورهای جستجو جذاب باشد. و کلمات کلیدی مهم در آنها قرار گرفته شود.در این بین تگ های عنوان تگ H1 مهم ترین آنهاست و H2، H3، H4، H5 به ترتیب ارزش گذاری می شوند.

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلی ، تنها عاملی است که باعث رفتن کاربر به دیگر صفحات سایت شما می شود ، پس باید آن را جدی بگیرید . اگر با لینک سازی داخلی درست موفق به هدایت کاربران سایت خود به صفحات دیگر سایتتان شدید ، سیگنال مثبتی به گوگل می دهید که باعث افزایش سئو سایتتان خواهد شد. همچنین گوگل ، از طریق لینک سازی ها ، به اهمیت و ارتباط صفخاتتان پی می برد.

بهبود ظاهر سایت

نکته ای که می تواند تاثیر بسیار خوبی روی جذب مشتریان و حتی بهبود سئو سایت شما داشته باشد، ظاهر سایت شماست. طراحی سایت حرفه ای و در اولویت قرار دادن خواسته و انتظار کاربران ، می تواند زمان ماندگاری در صفحات شما را تا حد قابل قبولی بالا ببرد که همین باعث بهبود جایگاه شما در نتایج گوگل خواهد شد.

چگالی کلمات کلیدی

در گذشته ، که هوش مصنوعی گوگل تا این حد پیشرفته نبود ، استفاده از کلمات کلیدی هر چه بیشتر در متنی استفاده می شدند ، بیشتر هم مورد توجه گوگل واقع می شدند. اما با به روز رسانی هایی که گوگل در الگوریتم هایش ایجاد کرده ، متوجه مفهوم کلی یک صفحه می شود و شما هم می توانید با بکار گیری مترادف های یک کلیدواژه ، هم متن زیبا تری بنویسید و هم در کلمات بیشتری در گوگل جایگاه کسب کنید.

خدمات سئو خارجی

همانطور که از نامش بر می آید ، سئو خارجی مجموعه اقداماتی است که در خارج از سایت انجام می شود تا باعث کسب رتبه در موتور های جستجو بشود. شاید فکر کنید که فقط سئو آف پیج ، فقط به معنی لینک سازی برای سایت می باشد ، ولی فعالیت در شبکه های اجتماعی و سوشیال سیگنال ها و همچنین برندینگ ها و برند منشن ها نیز جزئی از سئو خارج سایت به حساب می آیند. توصیه می کنم در ادامه هم با ما همراه باشید تا راجع به این موارد اطلاعات بیشتری کسب کنید.

لینک سازی خارجی

back links

برندینگ

Branding

شبکه های اجتماعی

Social Networks

لینک سازی خارجی

لینک سازی خارجی ، یا عبارت درست تر ، کسب لینک از سایت های خارجی چیست ؟ پاسخ . لینکی که از یک سایتی غیر از سایت شما ، به صفحه ای از سایت شما داده می شود. این لینک نشانگر محبوبیت آن صفحه برای کاربر و یا مدیر سایتی است. به این دلیل که محتوای تولیدی شما به قدری خوب و مفید ظاهر شده است است که یک شخص دیگری حاضر شده تا لینک صفحه شما را در وبسایت خود قرار دهد تا بتواند از این طریق هم محتوای خود را غنی تر کند و هم بتواند مشکل اشخاص دیگری را مرتفع سازد. درست به مانند این که شما قبل از رفتن به رستوران ، قبلش از چند نفر می پرسید و آن ها هم آدرس یک رستوران خوب را به شما می دهند. این دقیقا مصداق بارز انتقال ارزش به یک رستوران است. در لینکسازی هم به همین ترتیب است.

در ابتدای شروع یک کسب و کار ، کسب لینک از دیگر سایت ها تقریبا غیر ممکن به نظر می آید و اصلا هیچ سایتی حاضر نمی شود که به یک سایت تازه تاسیس لینکی بدهد . در اینجا اگر فرد سئو کار از تجربه کافی برخوردار نباشد و با لینک سازی به صورت ابتدایی قصد کسب بک لینک را داشته باشد ، از طرف گوگل جریمه می شود که اصطلاحا به آن سئو پنالتی می گویند. پس اگر برای سایت خود ارزش قائلید و خواهان بالا آمدن در نتایج گوگل بدون جریمه و دردسر هستید ، بهترین شرکت سئو را برای این کار انتخاب کنید.

آوردن سایت به صفحه اول گوگل و بهبود و افزایش رتبه با لینک سازی خارجی

شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی تاثیر به سزایی در سئو سایت شما دارند . هر حرکتی که در شبکه اجتماعی شما انجام می شود ، مثل لایک ، کامنت ، ریتوییت ، بوک مارک و یا هر عمل مثبت دیگری که به اکانت شبکه اجتماعی شما می رسد باعث ، یک سیگنال مثبتی برای گوگل محسوب می شود. و به جذب ارگانیک کاربران برای سایت شما کمک می کند.

شبکه های اجتماعی ، یکی از عواملی هستند که گوگل ، سایت شما را اعتبار سنجی می کند . هر چقدر اکانت معتبر تری در شبکه های اجتماعی داشته باشید ، تاثیر بیشتری روی سئو شما می گذارد.

برندینگ

هر روز نام دیجیکالا هزاران بار  برای خرید و یا بررسی قیمت محصولی در گوگل سرچ می شود. آمار بسیار بالایی از ورودی این فروشگاه اینترنتی با سرچ نام برند آن صورت می گیرد. آمار سرچ بالای نام دیجیکالا به گوگل نشان می دهد که این وبسایت در بین کاربران محبوبیت زیادی دارد.  گوگل نیز لینک این وبسایت را در نتایج بیشتری نمایش میدهد.

 در واقع شهرت یا برندینگ در سئو زمینه معروف شدن سایت در گوگل را فراهم نموده و بدین ترتیب زمانی که افراد به جستجو در گوگل بپردازند، با نام سایت و برند شما مواجه خواهند شد و بدین ترتیب از برند شما دیدن خواهند کرد. این عمل موجب افزایش ورودی های سایت و در نتیجه نمره CRT سایت خواهد شد. 

پشتیبانی سئو سایت

پشتیبانی سئو سایت در واقع رفع ایرادات کدنویسی و قالب سایت و بدست آوردن کلمات کلیدی مناسب در زمینه کاری ، تولید محتوای مناسب و بهبود تجربه کاربری بر روی سایت که نهایتا باعث رتبه در نتایج سرچ گوگل می شود. 

پشتیبانی سئو سایت شامل خدماتی از جمله :

بررسی و کنترل رقبا و جلوگیری از افت رتبه

بررسی موارد فنی مربوط به سایت و انجام تمامی خدمات حرفه ای سئو

بررسی  و آماده کردن محتوا از نظر سئو

آماده سازی ساختار سایت و محتوای آن بر مبنای سلیقه کاربران

ایجاد تغییرات مطابق با آپدیت الگوریتم های موتور های جستجو

هزینه پشتیبانی سئو سایت

هزینه پشتیبانی سئو وب بسته به نوع خدمات و نوع متفاوت می باشد. برای اینکه براورد دقیقتری برای خدمات و پشتیبانی سئو سایت صورت بگیرد، نیاز است ابتدا آنالیز های کاملی از سایت گرفته شود. رقبا، شرایط دامنه مانند عمر دامنه , اتوریتی و بک لینک , فعالیت های قبلی در شبکه های اجتماعی , سطح اعتماد گوگل به دامنه و نوع سیستم مدیریت محتوا (سئو سایت وردپرس، جوملا و…) از جمله مواردی هستند که مورد بررسی قرار می گیرند و سپس با بررسی کلیدواژه های هدف و سطح رقابت و میزان قدرت رقبا براورد نسبتا دقیقی از قیمت سئو ارائه می شود.

هزینه سئو سایت بنابر اطلاعاتی که در بالاتر ارائه شد ، به عوامل متعددی بستگی دارد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت ، تخصص سئو کار یا شرکت خدمات سئو وب سایت می باشد . در اصل چند نوع سئو وجود دارد ، مثل سئو ساعتی ، سئو ماهانه ، سئو پروژه ای و سئو کلمه کلیدی . هر کدان مزایا و معایبی دارند و بنابر کاری که انجام می شود هزینه هم بر میدارد. ولی از بین این ها ، سئو پروژه ای کامل ترین و ماندگار ترین مدل است. مشتری و شرکت سئو کار با برگزاری جلسه ای ، اهداف کوتاه و بلند مدت را تدوین کرده و به نسبت آن قیمتی هم تعیین می شود.

شرکت سئو ویستا با ارائه خدمات طراحی سایت و سئو با مناسب ترین هزینه طراحی سایت با وردپرس و اختصاصی و سئو، 3 پکیج از قبل آماده برای راحتی کار مشتریان خودش آماده کرده است تا با حدود قیمتی آن آشنا شوند. گرچه این هزینه ، یک هزینه نسبی می باشد و ممکن است برای کسب و کار شما متفاوت باشد.

پکیج پایه

5.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های عمومی سئو
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 30 کلمه پایه / 7 تا 10 کلمه متوسط

افزایش نرخ کلیک تا 50 عدد روزانه
کسب رتبه‌های برتر در موتورهای جستجو
مشاوره جهت انتخاب مناسب‌ترین کلمات
گواهینامه SSL رایگان
بهینه سازی On-Page و Off-Page تخصصی
آپدیت و به‌روزرسانی ظاهر سایت
طراحی لوگو و پوسترهای وب
تدوین استراتژی تخصصی محتوا
ارائه مشاوره و تحلیل محتواهای موجود در سایت

پکیج پیشرفته

7.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پایه
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 40 کلمه پایه / 10 تا 13 کلمه متوسط / 3 تا 5 کلمه سخت

افزایش نرخ کلیک تا 100 عدد روزانه
تدوین استراتژی و نگارش رپرتاژ
افزایش DA وب‌سایت
CDN » شبکه توزیع محتوا
رفع خطاهای وب‌سایت و کنسول گوگل
پیاده سازی Structured Data در گوگل
ارائه روش‌های کاربردی جهت افزایش CTR
طراحی و صفحه سازی تخصصی برای هر محتوا
تشکیل جلسات مشاوره‌‌ای در زمینه بهبود بهینه سازی

پکیج حرفه ای

10.000.000 تومان /ماهانه

تمام ویژگی‌های پکیج پیشرفته
+
تعداد کلیدواژه هدف‌ : حدود 60 کلمه پایه / 15 تا 18 کلمه متوسط / 5 تا 8 کلمه سخت / 1 کلمه خیلی سخت

افزایش نرخ کلیک تا 200 عدد روزانه
راه اندازی بخش فروش آنلاین وب‌سایت
تخصیص کارشناس و نیروی اختصاصی
تدوین استراتژی Google-Ads ( ادورز )
تدوین استراتژی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغات

مشاوره در زمینه بازاریابی اینترنتی و برندسازی
آموزش کنترل‌پنل سئو و تحلیل کنسول گوگل
تدوین استراتژی تبلیغات کلیکی در سایت‌های مطرح

اگر کسب و کاری دارید ، و به دنبال توسعه آن در فضای اینترنت و وب هستید ، بهترین جا آمده اید. همچنین اگر قبلا قرارداد سئو با شرکت یا شخصی دیگر بسته بودید و از خدماتش ناراضی بوده اید ، می توانید از خدمات بیشمار ما بهره مند شوید .فقط کافی است شماره تلفن خود را در کادر زیر وارد کنید.

مشاوره و تحلیل رایگان سئو سایت

سوالات متداول FAQ​

با آنالیز وب سایت خود و رقبا علاوه بر پیدا کردن تمامی مشکلات سئو، میتوانید نقاط ضعف و قوت خودتان را نیز پیدا کنید و بهترین روش خدمات سئو داشته باشید.​

هزینه پشتیبانی سئو سایت بسته به نوع خدمات و نوع متفاوت می باشد. برای اینکه براورد دقیقتری برای خدمات و پشتیبانی سئو سایت صورت بگیرد، نیاز است ابتدا آنالیز های کاملی از سایت گرفته شود.

آنالیز سایت و بررسی رقبا، خدمات سئو داخلی و خدمات سئو خارجی

بله . شما اگر سایت فروشگاهی طراحی کرده باشید و نیاز به سئو سایت فروشگاهی داشته باشید و یا اینکه سایت پزشکی طراحی کرده و نیاز به سئو سایت پزشکی و یا هر سایت دیگری با هر زمینه فعالیت داشته باشید ، تیم حرفه ای سئو خدمات خود را به شما ارائه می دهد.
بله . شرکت سئو ویستا ، علاوه بر خدمات سئو سایت در تهران ، همه شهر های کشور عزیزمان راهم شامل می شود . شما می توانید با قرار دادن شماره تلفن خود در باکس مشاوره ، از مشاوره رایگان و کاربردی ویستا بهره مند شوید.

10 پاسخ

  1. سلام نیلوفر خدایی عزیز …
   بله . کارمون دقیقا همینه . یکی از خدماتی که شرکت ویستا انجام میده ، ارائه خدمات سئو حرفه ای هست.

 1. درود.
  خدمات حرفه ای سئو چه فرقی می کنه مثلا ؟ مگه عصن غیر حرفه ای هم داریم ؟

  1. با سلام و درود فراوان …
   منظور از خدمات حرفه ای سئو ، استفاده به جا از ابزار ها و سلاح های سئو ، در جهت رسیدن به اهداف هاست . مثلا کسی که تازه کار باشه یا به درستی ندونه که چه کاری رو در چه مرحله ای انجام بده ، قطعا آزمون و خطا میکنه . و این هم یعنی زمان بیشتر و هزینه بیشتر برای شما.

 2. قیمت پکیج هاتون خیلی بالاس . البته برای شرکت های دیگه هم توی همین حدوده .
  اگه تعداد کلیدواژه ها کمتر باشه ارزونتر نمیشه؟

  1. سلام و احترام خدمت جناب شیرانی عزیز .
   سئو نسبت به زحمتی که میبره قیمتش تعیین میشه و شرکت ویستا همیشه تلاش کرده که یک قیمت مناسبی رو برای خدماتش در نظر بگیره که مشتریانش هم رضایت کامل داشته باشند.
   در مورد سوال دومتون هم بگم که تعداد کلیدواژه ها هم باید یک نسبتی رو داشته باشه تا هر کدوم بتونن به رتبه های برتر گوگل برسند. چون اثر پذیری زیادی از همدیگه دارند.
   از طرفی ، به یاد داشته باشید که خدمات سئو ارزان و گران لزوما بیانگر منصف بودن یا نبودن یک شرکت نیست.
   می تونید شماره تماستون رو در باکس مشاوره برای ما بفرستید و با اعلام شرایطتون ببینیم که چه قیمتی مد نظرتونه.

 3. سلام خسته نباشید.
  واقعا با سئو ، سایت میاد تو گوگل؟ همه اینایی که تو صفحه اول گوگل هستند با سئو به اینجا رسیدن ؟

  1. سلام طاهای عزیز.
   بله . با سئو و بهینه سازی سایت میشه و هر سایتی رو به صفحه اول گوگل اورد. بقیه سایت ها هم همین فرایند رو طی کردند یکی بیشتر و یکی کمتر.

 4. سلام و احترام . ببخشید لیست خدمات سئو که ارائه میدین رو میشه بگید ؟ داخل متن چیزی در موردش پیدا نکردم.

  1. سلام خدمت سرکار خانم سیمین ساز عزیز.
   خدمات قابل ارائه سئو از طرف شرکت ویستا در قسمت پکیج های سئو به طور دقیق اومده. برای مثال اگه پکیج حرفه ای رو برای سایتتون تهیه کنید ، استراتژی تبلیغات کلیکی در سایت‌های مطرح هم تدوین و بهینه میشه. یا موارد دیگر که میتونید مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.8/5 ‏‫(8 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا