بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در ایران

بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در ایران

فهرست مطالب

در دنیای امروز، با افزایش کاربران تلفن های هوشمند، طراحی اپلیکیشن های تلفن همراه بیشتر از گذشته مهم شده است. امروزه طراحی اپلیکیشن برای سازمانها و سازمان بسیار مورد توجه قرار گرفته شده است. از زمانی که همه افراد درک کرده اند که با ساخت اپ می‌توانند کسب و کار خود را توسعه دهند، سرمایه های زیادی صرف ساخت اپلیکیشن شده است. انتخاب تیم طراحی خوب برای موفقیت کسب و کار شما الزامی است. اپلیکیشن‌ها یکی از ابزارهای مهم برای همه کمپانی ها شده اند زیرا با آنها می‌توانند مشتریان زیادی را جذب کرده و به درآمد های قابل توجهی دست یابند.

بیایید قبول کنیم که امروزه علاقه مشتریان به سمت اپلیکیشن های تلفن همراه حرکت‌ می‌کند. طراحی اپلیکیشن یکی از ابزارهای سودآور برای بسیاری از کسب و کارها است. به این فکر کنید که ممکن است اپلیکیشنی طراحی کنید که در آینده ای نزدیک به یک اپلیکیشن محبوب تبدیل شود و میلیون‌ها تومان درآمد برای شما داشته باشد. طبق آمار سایت Statista، اپلیکیشن‌های تلفن همراه تا سال 2023 از طریق دانلود از فروشگاه‌های اپلیکیشن و تبلیغات درون برنامه ای تقریبا 935 میلیارد دلار، درآمد کسب می‌کنند. فراموش نکنید که ساخت اپلیکیشن برای همه سازمانهای کوچک و متوسط نیز ضروری است. شرکت ویستا به شما توصیه می‌کند که قبل از انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن، برای نیازهای کسب و کار خود، تحقیقات لازم را انجام دهید.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

 

۱۰ فاکتور مهم برای انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

در زیر به عواملی اشاره می‌کنیم که برای انتخاب بهترین شرکت ساخت اپ باید در نظر گرفته شود و سپس به معرفی بهترین شرکت‌های طراحی اپلیکیشن در ایران می‌پردازیم.

 

صلاحیت و تجربه

هنگام انتخاب تیم طراحی اپ خوب برای کسب و کار خود، صلاحیت و تجربه آن را بررسی کنید. یک تیم طراح اپلیکیشن که توانایی طراحی اپ برای هر پلتفرم با استفاده از یک فناوری به روز را دارد می‌تواند کیفیت و بینش بهتری از خدمات را ارائه دهد. علاوه بر این، انتخاب یک تیم باتجربه به این معنی است که این آنها با چالش های مختلف مربوط به طراحی و توسعه اپ روبرو شده و آنها را حل کرده اند. این فاکتور به شما اطمینان می‌دهد که تیم توسعه آنها می‌تواند با همه شرایط پیچیده روبرو شده و بهترین خدمات ساخت اپ را به شما ارائه دهد.

 

کدنویسی استاندارد

تیم توسعه اپلیکیشن مورد نظر شما باید برای هر پلتفرمی که شما انتخاب می‌کنید، تبحر لازم را داشته باشد. چه برای طراحی اپ iOS و چه برای طراحی اپ Android، سازمان باید در ارائه محصول مناسب متخصص باشد. اطمینان حاصل کنید که تیم طراحی مورد نظر شما از بهترین چارچوب های طراحی اپ استفاده می‌کند. آنها باید در نظر بگیرند که کد متعلق به مشتری است زیرا برای این توسعه و کدنویسی دستمزد دریافت می‌کنند. برای اطمینان از مالکیت اپلیکیشن و کدگذاری آن، از تیم طراح بخواهید که قرارداد حق چاپ را امضا کند که این قرارداد بیان می‌کند شما تنها مالک این اپلیکیشن (کد، طرح و سایر محتویات) هستید.

مشاهده نمونه کارها

 

بررسی نمونه کارها

قبل از انتخاب شرکت توسعه اپ مورد نظر خود، سعی کنید اکثر نمونه کار طراحی اپلیکیشن آنها را بررسی کنید. با مشاهده نمونه کارها، می‌توانید دانش و تجربه آنها را در زمینه مورد نظر خود ارزیابی کنید. همچنین می‌توانید اپلیکیشن‌هایی که توسط گروه مورد نظر شما طراحی شده است را با دقت بررسی کنید. این موارد در انتخاب مناسب به شما کمک می‌کند. علاوه بر این آنها باید امکان سفارشی سازی را برای مشتریان خود فراهم کنند تا کاربران بتوانند اپلیکیشن خود را مطابق با سلایق و نیازهای خود طراحی کنند.

 

قیمت طراحی اپلیکیشن

یکی دیگر از موارد مهم برای انتخاب گروه طراحی اپلیکیشن، قیمت طراحی اپلیکیشن است. این فاکتور یکی از فاکتورهای دشوار برای انتخاب کمپانی مورد نظر است. زیرا طراحی اپلیکیشن قیمت ثابتی ندارد و هر شرکت با توجه به توانایی‌ها، ماژول‌ها و امکانات اپلیکیشن، خدمات پس از فروش، طراحی رابط و تجربه کاربری، کیفیت اپلیکیشن و… نرخ مختص خود را دارد. برای انتخاب شرکت طراح با توجه به قیمت اپلیکیشن، بسیار تحقیق کنید. بسیاری از اوقات قیمت‌های پایین نشان دهنده کیفیت پایین اپلیکیشن، تیمی کم تجربه، نداشتن بسیاری از امکانات، ساخت اپلیکیشن با استفاده از اپلیکیشن سازها و نداشتن پشتیبانی است که مواردی بسیار مهمی برای طراحی اپلیکیشن هستند. برای داشتن اپلیکیشنی که بتوانید از آن کسب درآمد کنید، پشتیبانی، کیفیت و امنیت را فدای کم هزینه بودن تر بودن قیمت اپلیکیشن نکنید.

امنیت ایده اپلیکیشن

یکی از موارد مهمی که برای انتخاب بهترین تیم طراحی اپ باید در نظر بگیرید، امنیت ایده اپلیکیشن شما است. شما نمی‌توانید با هر کسی، ایده خود را در میان بگذارید. انتخاب تیمی که بتوان به آنها اعتماد کرد امری بسیار حساس است. امروزه افشای ایده اپلیکیشن‌ها بزرگترین تهدید برای شرکت‌ها و کارآفرینان است. پس بهتر است برای انتخاب شرکت مورد نظر خود، این نکته را به خوبی بررسی کنید.

تیم ux حرفه ای

 

داشتن تیم UX حرفه ای

UX همان تجربه کاربری است. تجربه بهتر کاربر باعث مشارکت بیشتر کاربر و توسعه سریعتر اپلیکیشن می‌شود. اطمینان حاصل کنید که تیم طراحی اپلیکیشن شما، بهترین تیم طراحان UX را داشته باشد و طرح های منحصر به فردی را برای UX بهتر ارائه می‌دهد. آنها باید با کارکردن روی بهبود و بهینه سازی اپلیکیشن، از رویکرد مشتری مدارانه برای درک شخصیت کاربران پیروی کنند. این امر با مشارکت بیشتر کاربران، طراحی اپلیکیشن بهتری را ارائه می‌دهد.

امنیت داده‌ها

یکی از مسائل مهم برای انتخاب تیم طراحی اپ، اطمینان از امنیت داده ها است. استقرار ناامن داده ها، نقض حریم خصوصی و… می‌تواند اثر منفی بر عمر اپلیکیشن شما بگذارد. بنابراین تلاش کنید شرکتی را انتخاب کنید که برنامه هایی با کد امن می‌نویسد. اگرچه بسیاری از آنها ادعا می‌کنند که اپلیکیشن ایمنی را ارائه می‌دهند، اما باید مطمئن شوید گروهی را انتخاب می‌کنید که ارزش داده‌های شما را درک کرده و اقدامات لازم را برای ایمن سازی آنها انجام دهد. علاوه بر این، آنها باید یک راه حل امنیتی چند لایه برای محافظت از داده‌های شما در برابر تهدیدات مختلف تلفن همراه ارائه دهند.

انتخاب نوع پلتفرم

شما باید بستری را که می‌خواهید اپلیکیشن خود را بر روی آن ایجاد کنید، مشخص کنید. آیا آنها می‌توانند اپلیکیشن‌هایی را برای انواع مختلف پلتفرم‌ها طراحی کنند؟ در صورت نیاز به طراحی اپلیکیشن برای پلتفرم‌های مختلف، تصمیم آگاهانه ای بگیرید. توصیه می‌کنیم جایی را انتخاب کنید که در توسعه اپلیکیشن‌های چند پلتفرمی تجربه داشته باشد. همچنین آنها باید در مورد قوانین هر دو پلتفرم iOS یا Android آگاهی داشته باشد.

ارتباط راحت و سریع

باتوجه به اینک در بسیاری از اوقات فاصله زیادی بین مشتری و تیم طراح وجود دارد پس امکان برقراری ارتباط به صورت سریع و راحت یکی از فاکتورهای مهم انتخاب شرکت طراح است. این موضوع نه تنها برای مشتریان در شهرهای دیگر بلکه برای مشتریان در شهر خود تیم طراحی نیز اهمیت زیادی دارد. زیرا با توجه به دغدغه های امروزی امکان مراجعه حضوری به طور زیاد وجود ندارد. اطمینان حاصل کنید گروه طراح مورد نظر شما دارای تمام قابلیت های مورد نیاز است. توصیه می‌کنیم قبل از امضای هرگونه قرارداد، بررسی کنید که چقدر امکان برقراری ارتباط با تیم طراح اپ وجود دارد و همچنین از کدام شبکه‌های ارتباطی (تماس، چت زنده، ایمیل یا اسکایپ) استفاده می‌کنند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

پشتیبانی و خدمات مشتری

پشتیبانی و خدمات مشتری از عوامل مهم برای درک بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن است که باید مورد توجه قرار گیرد. آنها اگر خدمات عالی به مشتریان ارائه دهند، می‌توانند مشتریان بیشتری را جذب کنند. این مورد برای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی کاربرد بیشتری دارد. بنابراین، از یک تیم توسعه برنامه تلفن همراه بخواهید تا موارد پشتیبانی و سایر خدمات خود را برای شما بیان کند. اینکار به شما کمک می‌کند تا بتوانید انتخاب مناسب‌تری در میان شرکت‌های طراحی اپلیکیشن داشته باشید.

 

معرفی بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن موبایل در ایران

شرکت ایراکد

 

ایراکد

تیم طراحی اپ ایراکد در سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت و اپلیکیشن آغاز کرد. ایراکد با طراحی اپلیکیشن بر اساس استانداردهای جهانی و رابط کاربری خوب توانست جز یکی از برترین تیمهای طراحی اپلیکیشن شود. از دیگر ویژگی‌های آنها، می‌توان به داشتن تیم متخصص، کدنویسی بهینه و پشتیبانی پس از فروش اشاره کرد.

خدمات ایراکد:

 • طراحی اختصاصی
 • امنیت خوب
 • تجربه کاربری کاربرپسند
 • کدنویسی استاندارد
 • زیرساخت مناسب
ویستا اپ بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن

 

ویستا اپ

شرکت ویستا اپ یکی از بهترین شرکت‌های طراحی اپلیکیشن  در ایران است که در زمینه‌های دیگری همچون طراحی سایت، سئو سایت، نرم افزارهای تحت وب، موشن گرافیک و… تبحر دارد. ویستا در سال ۱۳۹۴ با هدف آنلاین سازی کسب و کارها شروع به فعالیت کرد. از ویژگی های خوب ویستا می‌توان به طراحی اپلیکیشن حرفه ای، کدنویسی به روز و استاندارد، یکسال پشتیبانی رایگان، قیمت مناسب و کیفیت بالای طراحی اپلیکیشن اشاره کرد.

خدمات ویستا اپ:

 • طراحی اختصاصی و منحصر به فرد
 • یکسال پشتیبانی رایگان
 • متشکل از۵۰ نفر از افراد متخصص
 • طراحی اپ برای هر دو پلتفرم Android و iOS
 • مشاوره رایگان
 • قیمت مناسب
تابان شهر

 

تابان شهر

تابان شهر یکی دیگر از برترها در زمینه طراحی اپلیکیشن است که در سال ۱۳۹۱ فعالیت خود را آغاز کرد. تابان شهر تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ شروع به کار کرد و تا به امروز توانسته جز گروه های خوب و شناخته شده باقی بماند. از ویژگی‌های این تیم می‌توان به طراحی خلاقانه، شخصی سازی خوب، برنامه نویسی استاندارد و استراتژی رفتار کاربر اشاره کرد.

خدمات تابان شهر:

 • طراحی خلاقانه
 • کدنویسی استاندارد
 • شخصی سازی خوب
 • قابلیت توسعه پذیری
 • قیمت مناسب
وب نگاه

 

وب نگاه

تیم برنامه نویسی وب نگاه فعالیت خود را در سال ۱۳۷۸ در زمینه آموزش و برنامه نویسی آغاز کرد. وب نگاه، برنامه نویسی موبایل را همگام با استاندارهای روز و با استراتژی کارآمد انجام می‌دهد. از ویژگی‌های این گروه طراحی اپلیکیشن موبایل می‌توان به طراحی زیبا، سرعت مناسب، طراحی رابط کاربری خوب و تکنولوژی به روز اشاره کرد.

خدمات وب نگاه:

 • طراحی زیبا
 • سرعت مناسب
 • تکنولوژی به روز
 • کیفیت خوب
عصر نقره ای

 

عصر نقره ای

عصر نقره ای یکی از خوب‌ها در زمینه طراحی اپلیکیشن است که سابقه طولانی در این زمینه دارد. این گروه در سال ۱۳۸۶ در زمینه تولید نرم افزارهای وب محور در مشهد شروع به فعالیت کرد. از ویژگی های خوب عصر نقره ای می‌توان به طراحی اختصاصی، تیم متخصص، زیربنای مناسب، مشاوره خوب، تجربه کاربری امروزی اشاره کرد.

خدمات عصر نقره ای:

 • داشتن تیم حرفه ای
 • امنیت مناسب
 • زیربنای کارآمد
 • طراحی اختصاصی
 • مشاوره اختصاصی
رهام وب

 

رهام وب

رهام وب یکی از تیم های تخصصی طراحی سایت و اپلیکیشن است که حدود ۶ سال تجربه کاری دارد. در حال حاضر این شرکت علاوه بر طراحی اپلیکیشن و سایت در بخش های دیگر از جمله سئو سایت و بازاریابی اینترنتی نیز فعالیت دارد. از ویژگی های خوب این رهام وب می‌توان به مشتری مداری، طراحی خلاقانه، طراحی اصولی اپلیکیشن اشاره کرد.

خدمات رهام وب:

 • طراحی مدرن
 • توسعه اپلیکیشن
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته
 • امنیت اپلیکیشن
 • امکانات به روز

درخواست خود را ارسال کنید

فیس بوک
لینکدین
توییتر
ایمیل
تلگرام
واتس اپ
پرینت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا