اسکریپت صرافی از دیجیتال

با افزایش حجم معاملات ارز های دیجیتال ، طراحی سایت  صرافی ارز دیجیتال روز به روز افزایش پیدا می کنه . اسکریپت صرافی بیت کوین و سایر ارز های دیجیتال در ویستا به زبان های مختلفی چون جاوا ،PHPو … نوشته شده  و  به شما کمک می کنه وب سایت خرید و فروش ارز دیجیتال خودتون رو به راحتی و با انتخاب از بین گزینه های متنوع انتخاب کنین.  ما در این مقاله ، می خواهیم بدانیم اسکریپت صرافی چیست و در گام بعد تمام امکاناتی که یک سایت صرافی ارز دیجیتال می تواند داشته باشد را بررسی می کنیم. 

مهم ترین ویژگی های اسکریپت اکسچنج ویستا

کیف پول اسکریپت

کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول اسکریپت- اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

احراز هویت

ورود دو مرحله ای- اسکریپت

ورود دو مرحله ای

سطوح کاربری اسکریپت

ایجاد سطوح کاربری

پشتیبانی 24 ساعته

پشتیبانی 24 ساعته

قابلیت توسعه- اسکریپت ارز دیجیتال (2)

قابلیت توسعه

خرید و فروش- اسکریپت صرافی

خرید و فروش اتوماتیک

تکنولوژی- اسکریپت صرافی

تکتولوژی های پیشرفته

اسکریپت ارز دیجیتال چیست؟

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال به شما کمک می کنه تا وب سایت صرافی خود را به راحتی و با انتخاب از میان چند گزینه انتخاب کنید. در واقع اسکریپت صرافی ارز دیجیتال p2p ویستا ای امکان را برای شما فراهم می کند تا سایت صرافی خود را بالاترین امنیت راه اندازی کنید. نحوه کار با اسکریپت صرافی رمز ارز ویستا بسیار ساده می باشد . کاربران برای ورود به سایت ابتدا ثبت نام می کنند و پس از طی مراحل احراز هویت و دریافت تائیدیه خرید و فروش ارز دیجیتال خود را آغاز می کنند. با اسکریپت صرافی ارز دیجیتال ویستا می توانید پلتفرم معاملات ارز های دیجیتال خود را به سادگی راه اندازی کنید.  تیم ویستا در زمینه طراحی وب سایت حرفه ای و اپلیکیشن صرافی می تواند به شما کمک کند. برای اطلاعات بیشتر با ویستا در تماس باشید.

انواع اسکریپت صرافی های ارز دیجیتال

اسکریپت صرافی مستقیم

دسته اول سایت هایی هستند که در ساختار آن ها کیف پول وجود ندارند. به این سایت ها ، سایت های exchange یا صرافی مستقیم هستند. در اسکریپت اکسچنج ارز دیجیتال قیمت های خرید و فروش رو مدیر صرافی مشخص می کنه و مبادلات با خود صرافی مشخص می شود. بنابراین مدیران این نوع از سایت ها مبلغی را به عنوان سود سایت خود به ارز های دیجتال اضافه کرده و آن ها را به فروش می رسانند. اما باید این نکته را در نظر داشته باشید که شما برای خرید ارز های دیجیتال به کیف پول احتیاج دارید. در نتیجه باید از سایت هایی چون بایننس ( binance ) کیف پول تهیه کنید.

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال- مستقیم
اسکریپت صرافی p2p

اسکریپت صرافی p2p

دسته دوم سایت ها را سایت های با کیف پول می نامند. به این سایت ها ، سایت های صرافی p2p یا peer to peer  به معنای نظیر به نظیر یا همتا به همتا هستند. این نوع از سایت ها نقش واسطه را اجرا می کنند. تا کاربران بتوانند ارز های خود را با یک دیگر مبادله کنند. بنابراین قیمت های خرید و فروش با توجه به قیمت سفارش های ثبت شده بستگی داره. مدیران سایت با توجه به تراکنش های شما از موجودی کیف پول شما کارمزد دریافت می کند. در اسکریپت ارز دیجیتال p2p با توجه به داشتن کیف پول مزایای بیش تری دارند . به عنوان مثال در این نوع از سایت ها کیف پول واقعی وجود دارد و تراکنش ها در لحظه انجام میشود.

امکانات قابل استفاده در اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

قبل از این که بخواهید اسکریپت صرافی ارز دیجیتال را سفارش دهید باید با ویژگی های آن آشنا شوید. سپس ویژگی های مورد نیازتون ر و در یک فایل داکیومنت آماده کنید. در این مقاله لیستی از ویژگی های پنل صرافی ویستا رو برای شما آماده کردیم که شما میتونین از این ویژگی ها برای سایت خودتون استفاده کنین. آسان اکسچنج یکی از اسکریپت های صرافی ویستاست که که به عنوان نمونه به شما معرفی می کنیم.

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

1- امکان ساخت کیف پول

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: تا 5 برابر افزایش هزینه

کیف پول اسکریپت ارز دیجیتال

اسکریپت کیف پول ارز دیجیتال ، یکی از مهم ترین امکانات موجود می باشد . این ویژگی کاربران را قادر می سازد تا در سایت های صرافی برای خود کیف پول بسازند  بتوانند کیف پول خود را شارژ کنند تا خرید های خود را با استفاده از موجودی کیف پول خود انجام دهند. بنابراین برای هربار خرید نیازی به وارد کردن تمام اطلاعات بانکی نیست. سایت های صرافی بر اساس داشتن کیف پول به دو نوع تقسیم می شوند . علاوه بر این در اسکریپت نرخ لحظه ای می توانید به صورت لحظه ای قیمت ارز ها رو مشاهده کنید. 

2- ثبت سفارش به روش بازار

درجه اهمیت: زیاد

هزینه: افزایش 60 درصدی پروژه

صرافی p2p- اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

روش های مختلفی برای ثبت سفارش در طراحی اسکریپت ارز دیجیتال وجود دارد.  معمولا ثبت سفارش در اکثر صرافی های p2p در ایران به دو روش دستی بازار انجام می شود. در سفارشات بازار یا (market order) دستورات بلافاصله انجام می شوند. به عنوان مثال شما در سایت صرافی می خواهید بیت کوین بخرید و در این سایت بیت کوین با قیمت 20000 دلار معامله می شود. شما نمی خواهید منتظر کاهش قیمت ارز در بازار باشید . به همین خاطر با همین مبلغ بیت کوین خود را خریداری می کنید. معمولا این روش برای افراد مبتدی و کسانی که از تحولات بازار اطلاعی ندارند ، مناسب است.

2- ثبت سفارش به روش دستی

درجه اهمیت: زیاد

هزینه: افزایش 60 درصدی پروژه

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال- سفارش

در مقابل ثبت سفارش به روش دستی ، محدود و یا (limit order) وجود دارد. در این روش سفارشات شما بلافاصله انجام نمی شود و در جایی به نام دفتر سفارشات نگه داری می شود . این روش زمانی کاربرد دارد که قیمت ارز دیجیتال در بازار x اعلام شده ولی شما نمی خواهید به این مقدار خرید و فروش خود را انجام دهید. پس اعلام می کنید زمانی که به مقدار y رسید مبادلات من را انجام بده . بنابراین، هنگامی‌که سفارش به قیمت بازار خود را ارسال کنید، صرافی آن را با یک سفارش محدود در دفتر سفارشات مطابقت می‌دهد.

4- امکان احراز هویت در سایت

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 25 درصدی پروژه

احراز هویت- اسکریپت صرافی

یکی دیگر از مهم ترین فاکتور ها در اسکریپت ترید ارز دیجیتال احراز هویت می باشد. احراز هویت در سایت های صرافی به روش سریع و مرحله ای انجام میشود . در روش سریع ، احراز هویت در یک مرحله انجام می شود که با استفاده از موبایل با ارسال کداعتبار سنجی و تکمیل پروفایل انجام می شود . در روش مرحله ای که مشابه سایت صرافی نوبیتکس است ، احراز هویت به صورت مرحله ای انجام میشود و کاربران می توانند بر اساس سطح احراز هویت خود ، معادلات خود را انجام دهد. برای مثال کاربرانی که احراز هویت خود را کامل انجام داده اند مقدار بیشتری از کاربران دیگر می توانند معادلات خود را در روز انجام دهند. بنابراین کاربران با احراز هویت در سایت های صرافی ارز دیجیتال دارای حساب کاربری می شوند. برای سفارش طراحی سایت مشابه نوبیتکس می توانید با تیم ویستا تماس بگیرید.

5- ورود دو مرحله ای

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 25 درصدی پروژه

ورود دو مرحله ای- اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

یک از اقداماتی که برای افزایش امنیت در سایت های صرافی انجام داده اند ، ورود دو مرحله ای می باشد. ورود دو مرحله ای با استفاده از پیامک ، ایمیل یا google authenticator  انجام می شود . ورود دو مرحله ای از طریق پیامک می تواندمشکلاتی چون دیر رسیدن پیامک و یا هزینه زیادی که برای پیامک ها برای صرف شود را دارد. برای مثال تعداد کاربرانی که روزانه وارد سایت می شود 1000 نفر است و هر فرد روزی دو بار لاگین می شود . پس در روز باید 2000 پیامک ارسال شود که این مقدار در روز هزینه زیادی را در بردارد. بهترین روش برای ورود دو مرحله ای google authenticator  می باشد. در این روش با استفاده از اپلیکیشن کدهای 6 رقمی برای ورود کاربران ارسال می شود. این روش امنیت بیش تری دارد و رایگان می باشد . اما لازمه استفاده از این روش نصب اپلیکیشن می باشد.

6.خرید و فروش ارز های دیجیتال

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 25 درصدی پروژه

خرید و فروش ارز های دیجیتال

شما می توانید اسکریپت قیمت ارز دیجیتال را راه اندازی کیند تا کاربران شما بتوانند به صورت لحظه ای قیمت ارز را مشاده کنند.برای استفاده و خرید اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال ، باید ارز های دیجیتالی که می خواهید داشته باشید را در نظر بگیرید. هر کدام از ارز های دیجیتال ساختار و بلاکچین خاص خودشون رو دارند . برای مثال در سایت های p2p  باید برای هر ارز دیجیتال کیف پول جداگانه طراحی و پیاده سازی شود . بعضی از ارز های دیجیتال مانند پرفکت مانی وجود دارند که به صورت اتوماتیک خرید و فروش نمی شوند. اما رمز ارز های پایه مثل بیت کوین ، تتر ، اتریوم و … خرید کاربر به صورت اتوماتیک انجام می شود . اما برای فروش باید کاربر ارز را انتقال دهد.

7. تاریخچه

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 25 درصدی پروژه

تاریخچه اسکریپت

برای استفاده و خرید اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال ، باید ارز های دیجیتالی که می خواهید داشته باشید را در نظر بگیرید. هر کدام از ارز های دیجیتال ساختار و بلاکچین خاص خودشون رو دارند . برای مثال در سایت های p2p  باید برای هر ارز دیجیتال کیف پول جداگانه طراحی و پیاده سازی شود . بعضی از ارز های دیجیتال مانند پرفکت مانی وجود دارند که به صورت اتوماتیک خرید و فروش نمی شوند. اما رمز ارز های پایه مثل بیت کوین ، تتر ، اتریوم و … خرید کاربر به صورت اتوماتیک انجام می شود . اما برای فروش باید کاربر ارز را انتقال دهد.

8. دعوت دوستان

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 25 درصدی پروژه

لینک دعوت دوستان

برای استفاده و خرید اسکریپت خرید و فروش ارز دیجیتال ، باید ارز های دیجیتالی که می خواهید داشته باشید را در نظر بگیرید. هر کدام از ارز های دیجیتال ساختار و بلاکچین خاص خودشون رو دارند . برای مثال در سایت های p2p  باید برای هر ارز دیجیتال کیف پول جداگانه طراحی و پیاده سازی شود . بعضی از ارز های دیجیتال مانند پرفکت مانی وجود دارند که به صورت اتوماتیک خرید و فروش نمی شوند. اما رمز ارز های پایه مثل بیت کوین ، تتر ، اتریوم و … خرید کاربر به صورت اتوماتیک انجام می شود . اما برای فروش باید کاربر ارز را انتقال دهد.

سایر امکانات اسکریپت ارز دیجیتال

قیمت طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال
امکان درج قیمت لحظه ای
قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال- تعداد ارز
تعداد ارز های سایت
قیمت طراحی سایت صرافی
امکان درج لیست سفارشات
قیمت طراحی سایت صرافی- محاسبه
امکان محاسبه قیمت ارز
قیمت طراحی سایت صرافی
قیمت طراحی سایت صرافی- احراز هویت
امکان احراز هویت در سایت
قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال
امکان ایجاد شبیه ساز بازار
قیمت طراحی سایت شرکتی- امکان درج تقویم رویداد ها
تاریخچه معاملات خرید و فروش
قیمت طراحی سایت ارز دیجیتال- لغو سفارش
امکان لغو سفارشات

قابلیت های اسکریپت ارز دیجیتال

تکنولوژی ها و فریم ورک های اسکریپت صرافی ویستا

طراحی رابط کاربری

Sketch, Invision, Zeplin

زبان برنامه نویسی |فرانت اند

Java | ReactNative, Redux

وب سوکت | سیستم احراز هویت

Finnotech | Pusher

فریم ورک فرانت اند | بک اند

Vue.js, Vue-trading-view | Spring Boot & Security & Data & MVC

درگاه پرداخت | سرویس پیامک

Kavehnegar | Vandar

وب سرور | دیتابیس

Apache Tomcat, Apache | MySQL

نمونه کارهای اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی والبیتکس

سایت صرافی رمز باز

مشاوره رایگان در زمینه اسکریپت p2p

تیم نرم افزاری ویستا ارائه دهنده بهترین و کامل ترین اسکریپت صرافی ارز دیجیتال است . شما می توانید برای سفارش طراحی سایت و  طراحی سایت مشابه والکس با مشورین ویستا در ارتباط باشید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

سوالات متداول اسکریپت ارز دیجیتال ویستا

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال به شما کمک می کنه تا وب سایت صرافی خود را به راحتی و با انتخاب از میان چند گزینه انتخاب کنید.

در اسکریپت صرافی آنلاین امکاناتی چون کیف پول ارز دیجیتال ، ثبت سفارش به روش های دستی و بازار ، احراز هویت دو مرحله ای و … وجود دارد.

بله – تیم نرم افزاری ویستا با داشتن تجربه کافی در زمینه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال ، آماده ارائه خدمات به شما دوستان عزیز می باشد

پیشنهاد میکینم مقالات ارزدیجیتال ویستا رو از دست ندین...

سایر خدمات ویستا

تیم ویستا علاوه بر طراحی وب سایت و اسکریپت صرافی ارز دیجیتال ، در زمینه طراحی سایت برای انواع مختلفی از کسب و کار ها ، طراحی اپلیکیشن موبایل ، طراحی موشن گرافیک و نرم افزار حسابداری مشغول به کار است . ویستا خدمات طراحی سایت را به دو روش طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس ارائه می دهد که شما می توانید با توجه به نیازتان و نوع کسب  و کاری که دارید یکی از این دو روش را انتخاب کنید.

طراحی اپلیکیشن موبایل

قیمت طراحی سایت- طراحی اپ همگام با سایت

یکی دیگر از خدمات ویستا طراحی اپ موبایل در کنار طراحی سایت می باشد که می تواند تاثیر بسیار زیادی در رشد کسب و کار شما داشته باشد . ساخت اپلیکیشن این امکان را فراهم می کند تا کاربران بتوانند سریع تر به شما دسترسی داشته باشند و به مشتری وفادار شما تبدیل شوند. برای آگاهی از قیمت طراحی اپلیکیشن می توانید از مشاورین ما در این زمینه کمک بگیرید.

نرم افزار حسابداری

قیمت-طراحی-سایت---نرم-افزار-حسابداری

شرکت های بزرگ نیاز دارند تا حساب های خود را نیز آنلاین کند  نرم افزار حسابداری آنلاین باعث می شود تا در هر لحظه به اطلاعات خود دسترسی داشته باشید . تیم ویستا با داشتن تیم متخصص خدمات نرم افزار حسابداری آنلاین را برای مشتریان عزیز فراهم می کند. برای مشاوره می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید. 

موشن گرافیک

قیمتموشن-گرافیک

طراحی موشن گرافیک یا متحرک سازی تصاویر و صداگذاری روی آن ها از طریق  طراحی موشن گرافیک است که به کمک گرافیک های دو و سه بعدی می توان ویدئو تبلیغاتی، آموزشی برای مخاطبان خود ایجاد کرد. شرکت ویستا ارائه دهنده خدمات گرافیکی مختلف مانند موشن گرافیک ، لوگو موشن و … می باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.2/5 (5 Reviews)