قیمت طراحی سایت صرافی

یکی از عواملی که برای مشتریان طراحی سایت صرافی حائز اهمیت است، هزینه طراحی سایت صرافی است. چرا که با در نظر داشتن هزینه های طراحی می توانند بودجه اولیه خود را مدیریت کنند. از این رو ما در این صفحه عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت صرافی و هزینه دقیق برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال را بیان کرده ایم. پس با ما همراه باشید.

عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت صرافی

هزینه طراحی سایت صرافی معمولا یک هزینه ثابت نیست و معمولا به عوامل و امکاناتی و تکنولوژی هایی که در سایت صرافی استفاده می شود بستگی دارد. پس برای این که بتوانید هزینه طراحی سایت صرافی یا پلتفرم بلاکچینی خود مانند ساخت ربات ایردراپ را مدیریت کنید، نیاز دارید تا با عوامل موثر بر هزینه طراحی سایت صرافی آشنا شوید.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی صرافی اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی پلتفرم ارز دیجیتال در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی P2P آداتتر

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم آداتتر

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی متمرکز رادین

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم رادین

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی متمرکز تاپ ننس

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم تاپننس

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی غیرمتمرکز mybitswap

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم mybitswap

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی Real p2p روبلینو

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم روبلینو

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی متمرکز نوینکس

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم نوینکس

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی متمرکز مارالکس

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم مارالکس

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

دمو صرافی ارز دیجیتال Reddit

نمونه کار طراحی صرافی ویستا - پلتفرم Reddit

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم صرافی با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت صرافی ویستا

قیمت صرافی آنلاین خرید و فروش ارز

85 میلیون تومان

قیمت سایت صرافی p2p

95 میلیون تومان

قیمت صرافی آنلاین+ صرافی p2p

155میلیون تومان

خدمات توسعه ایردراپ ویستا

پروژه Airdrop خود را راه‌اندازی کنید

اولین ها ماندگار می‌شوند! مانند: والکس، بایننس نات‌کوین و...

فرصت رو از دست ندید! بهترین زمان برای راه اندازی پروژه Airdrop در کشور!
در حال حاضر توزیع توکن‌های رایگان به منظور افزایش آگاهی، تعامل و سودآوری در قالب پروژه ایردراپ یکی از بهینه‌ترین استراتژی‌های بازاریابی حوزه بلاکچین و  کریپتوکارنسی در سرتاسر جهان محسوب میگردد که بسرعت در حال گسترش و ترند شدن است و نمونه‌های مشابهی نیز در کشور ندارد.

همین حالا صاحب اولین پروژه Airdrop در ایران باشید

سوالی دارید؟ ما آنلاین هستیم

امکانات قابل استفاده در صرافی ارز دیجیتال

معمولا در سایت های صرافی یک سری امکانات و ویژگی ها به صورت عمومی وجود دارد. به همین خاطر شما هم قبل از سفارش و راه اندازی صرافی ارز دیجیتال باید با ویژگی ها و امکانات صرافی ارز دیجیتال آشنا شوید و در مورد میزان تاثیر هر کدام از این امکانات روی هزینه طراحی سایت صرافی اطلاعات کسب کنید. 

1- امکان ساخت کیف پول

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: تا 5 برابر افزایش هزینه

کیف پول ارز دیجیتال

کیف پول یکی از مهم ترین ارکان سایت های صرافی ارز دیجیتال است و برای ذخیره دارایی ارز دیجیتال کاربران کاربرد دارد.  این قابلیت تا حد بسیار زیادی روی هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال تاثیردارد. علاوه بر این برای هر ارز دیجیتال کیف پول اختصاصی همان ارز لازم است. که با توجه به این موضوع و با توجه به تعداد ارز های دیجیتال هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال هم تغییر می کند. 

2- ثبت سفارش به روش بازار

درجه اهمیت: زیاد

هزینه: افزایش 60 درصدی پروژه

قیمت طراحی سایت صرافی- ثبت سفارش بازار

ثبت سفارش در صرافی ارز دیجیتال به روش های مختلفی وجود دارد. اما معمول ترین آن ها ثبت سفارش به روش بازار و و دستی است. در روش ثبت سفارش به روش بازار ( market order ) دستورات بلافاصله انجام می شوند. به این صورت که خریدار سفارش خرید بیت کوین با فلان تومان را ثبت می کند. در این صورت بلافاصله سفارش با یک سفارش فروش مطابقت داده شده  معامله انجام می شود. اضافه کردن این موضوع می تواند روی هزینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال تاثیر بگذارد.

3- ثبت سفارش به روش دستی

درجه اهمیت: زیاد

هزینه: افزایش 60 درصدی پروژه

قیمت طراحی سایت صرافی- ثبت سفارش دستی

در روش ثبت سفارش محدود یا دستی ( limit order ) سفارشات بلافاصله ثبت نمی شوند. به عنوان مثال قیمت ارز دیجیتال در حال حاضر در بازار w است ولی شما می خواهید زمانی که ارز دیجیتال به قیمت s رسید آن را بفروشید.  و یا خریداری کنید. در این زمان از این روش استفاده می کنید و می تواند روی قیمت طراحی سایت صرافی شما موثر باشد.

4- امکان احراز هویت در سایت

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 45 درصدی پروژه

احراز هویت-قیمت طراحی سایت صرافی

احراز هویت یکی از فاکتور های مهم در صرافی ارز دیجیتال است و به معنای وارد کردن اطلاعات شخصی و هویتی در سایت صرافی است. شما می تواند در هزینه طراحی سایت ارز دیجیتال موثر باشد. احراز هویت معمولا به روش سریع و مرحله ای انجام می شود. شما مطابق با موارد و امکانات مورد نیازتان می توانید یکی از آن ها را انتخاب کنید.

5- ورود دو مرحله ای

درجه اهمیت: بسیار زیاد

هزینه: افزایش 55 درصدی پروژه

ورود دو مرحله ای- قیمت طراحی سایت صرافی

ورود دو مرحله ای راهکاری برای افزایش امنیت در سایت های صرافی است. ورورد دو مرحله ای به چندین روش ارسال پیامک، ایمیل و گوگل ( google authenticator) انجام می شود که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارد. این قابلیت نیز می تواند تا حد بسیار زیادی هزینه طراحی سایت صرافی را افزایش دهد.

6. تاریخچه

میزان اهمیت: زیاد

هزینه: افزایش 10 درصدی پروژه

تاریخچه- قیمت طراحی سایت صرافی

ایجاد بخش تاریخچه در صرافی ارز دیجیتال، به کاربران کمک می کند تا لیستی از معاملات انجام شده و یا در حال اجرا و به طور کلی تاریخچه ورورد و خروج با آی پی های مختلف را مشاهده می کنید. اضافه کردن این قابلیت نیز می تواند هزینه سایت صرافی شما را تغییر دهد.

7. دعوت دوستان

میزان اهمیت:  زیاد

هزینه: افزایش 15 درصدی پروژه

لینک دعوت- قیمت طراحی سایت صرافی

با ایجاد لینک دعوت دوستان می توانید لینکی را به عنوان دعوت برای افراد دیگر ارسال کنید. در این صورت اگر با لینک ارسالی شما معامله ای انجام شود، درصدی از سود معامله به شما تعلق می گیرد. اضافه کردن این قابلیت می تواند قیمت سایت صرافی شما را افزایش دهد. 

نوع پلتفرم صرافی ارز دیجیتال

نوع پلتفرم انتخابی شما می تواند روی هزینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال تاثیر بگذارد. صرافی های ارز دیجیتال بر اساس نوع پلتفرم و کاربردی که دارند، به انواع مختلفی تقسیم می شوند و هر کدام هزینه متفاوتی دارند. در این بخش سه مورد از متداول ترین صرافی های ارز دیجیتال را معرفی می کنیم.

قیمت صرافی متمرکز

صرافی متمرکز

صرافی متمرکز یک نوع پلتفرم معاملاتی است که در آن فرد یا واسطه ای برای رسیدگی به دارایی ها و معاملات وجود دارد و نظارت بر امور را به عهده می گیرد. از این رو طراحی سایت صرافی متمرکز یکی از خدمات تخصصی ویستاست.

صرافی غیر متمرکز

صرافی غیر متمرکز دقیقا نقطه مقابل صرافی متمرکز است. به این صورت که کاربران بدون ثبت نام و بدون حضور واسطه معاملات انجام می دهند. در واقع هیچ مرجع کنترل کننده ای وجود ندارد. از دیگر خدمات ویستا طراحی صرافی غیر متمرکز است.

قیمت طراحی p2p

صرافی p2p

در صرافی p2p  یا همتا به همتا، کاربران (خریدار و فروشنده ) به صورت مستقیم و بدون حضور فرد  واسطه معاملات خود را انجام می دهند و روی قیمت ارز دیجیتال مذاکره کنند. تیم ویستا خدمات طراحی سایت صرافی p2p را برای مشتریان ارائه می دهد.

امکانات پیشرفته طراحی سایت صرافی

علاوه بر خدمات عمومی در اکثر سایت های صرافی در اکثر سایت های صرافی وجود دارد، یک سری امکانات و قابلیت های پیشرفته مانند ساخت درگاه پرداخت ارز دیجیتال وجود دارد که توسط تیم متخصص ویستا طراحی و راه اندازی می شود. این امکانات می تواند هزینه طراحی سایت صرافی شما را تا میزان قابل توجهی افزایش دهد. در ادامه به ای امکانات اشاره می کنیم.

stop-limit

سفارش stop-limit

سفارشی که کاربر بدون نیاز به نشستن پای نمودار با تنظیم حد ضرر و سود سفارشات خود را انجام می دهد.

سفارش stop-market

سفارش stop-market

سفارشی که تریدر ها در قیمت بازار خرید و فروش آنی دارند(سفارش بازار)، با این تفاوت که حد سود و ضرر مشخص می شود.

OCO

سفارش OCO

تریدر دو سفارش stop-limit و limit-order را همزمان اجرا می کند به صورتی که فقط یکی از این دو سفارش اجرا می شود.

OTC

سفارش OTC

سفارش OTC یا صرافی مستقیم امکان خرید مستقیم از صرافی را با امکان معامله سریع کاربر فراهم می کند.

p2p

صرافی p2p

صرافی p2p یا همتا به همتا امکان معامله مستقیم خریدار و فروشنده از کیف پول را فراهم می کند. 

ربات بازار گردان

ربات بازار گردان

زمانی که تعداد کاربران زیاد می شود، کارایی بازارگردان کم می شود. ویستا ربات بازارگردان را جهت انجام خودکار تدارک دیده اند.

margin

Margin

خرید و فروش دارایی را با استفاده از سرمایه ای که از شخص ثالث تامین می شود را معاملات مارجین می گویند.

liquidity

liquidity

توانایی خرید و فروش دارایی در بازار بدون تغییر زیاد در قیمت آن و سهولت تبدیل دارایی را لیکوئیدیتی می گویند.

زبان و تکنولوژی های مورد استفاده در سایت صرافی ارز دیجیتال

جاوا

زبان برنامه نویسی جاوا یکی از مهم ترین زبان های برنامه نویسی برای سایت صرافی است. جاوا یک زبان شی گرا بوده و کارایی بالایی دارد و از آنجایی که یک زبان برنامه نویسی با امنیت بالاست، برای راه اندازی سایت های صرافی دارد. انتخاب این زبان برنامه نویسی می تواند در قیمت سایت صرافی تاثیر بگذارد.

ReactNative

reactNative یک فریمورک UI است که با استفاده از آن و زبان برنامه نویسی جاوا می توانید سایت های صرافی ارز دیجیتال را راه اندازی کنید. reactNative برای طراحی UI سایت های صرافی به کار می رود و می تواند در هزینه طراحی سایت صرافی موثر باشد. 

MySql

پایگاه داده mysql یکی از محبوب ترین دیتابیس سرور های جهان است. به همین خاطر می توان گفت بهترین دیتابیس برای راه اندازی صرافی ارز دیجیتال، دیتابیس Mysql است. انتخاب این دیتابیس هم می تواند در تعیین قیمت طراحی سایت صرافی تاثیر بگذارد. 

ویستا، بهترین مجموعه ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال

تیم ویستا با ارائه انواع خدمات طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال که شامل طراحی سایت صرافی متمرکز و عیر متمرکز ، صرافی p2p، صرافی OTC و … می شود، به عنوان بهترین مجموعه ارائه دهده خدمات ارز دیجیتال شناخته شده است. تنوع خدمات ارائه شده، تحویل به موقع سفارش ارز دیجیتال به مشتری، قیمت مناسب در ازای ارائه با کیفیت ترین پروزه ارز دیجیتال و … از مهم ترین ویژگی های ویستا می باشد. 

قابلیت توسعه پروژه ارز دیجیتال در سطح بین الملل

پروژه طراحی سایت صرافی ارز دیجیتال شما که توسط ویستا طراحی و راه اندازی می شود، قابلیت توسعه در سطح بین الملل را دارد. به این صورت که با توسعه پروژه ها کاربران در کشور های دیگر می توانند در سایت صرافی ارز دیجیتال شما ثبت نام کرده و خرید و فروش و معاملات ارز های دیجیتال خود را انجام دهند. از این رو میزان تراکنش های سایت صرافی شما به حد قابل قبولی می رسد و سایت شما در سطح بین الملل به رسمیت شناخته می شود. 

قیمت طراحی سایت صرافی
طراحی سایت NFt

صاحب اولین فروشگاه NFT کشور شوید

اولین ها ماندگار می‌شوند! مانند: والکس، نوبیتکس، بایننس و...

فرصت رو از دست ندید! بهترین زمان برای راه اندازی فروشگاه NFT در کشور! در حال حاضر خرید و فروش توکن NFT به یکی از معاملات سودآور برای بسیاری از فعالان و علاقه‌مندان به دنیای کریپتوکارنسی در سرتاسر جهان محسوب میگردد که بسرعت در حال گسترش و ترند شدن است و هیچ نمونه مشابهی نیز در کشور ندارد.

همین حالا صاحب اولین بازار NFT در ایران باشید

سوالی دارید؟ ما آنلاین هستیم

خدمات ویستا در زمینه راه اندازی صرافی ارز دیجیتال

طراحی سایت مشابه نوبیتکس

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال

اسکریپت صرافی ارز دیجیتال  از خدمات ویستاست که سایت صرافی ارز دیجیتال را به صورت یک کد سفارشی ارائه داده و شما می توانید با توجه به نیاز کسب و کارتان ظاهر سایت را تغییر دهید.

صرافی غیر متمرکز

متقاضیان صرافی معمولا به دنبال راه اندازی صرافی ارز دیجیتال مشابه سایت های معروفی چون نوبیتکس، والکس و یا حتی  بایننس هستند. ویستا هم این امکان را برای شما فراهم کرده است. 

طراحی-سایت-صرافی-p2p

صرافی p2p از انواع صرافی های ارز دیجیتال است که در آن خریدار و فروشنده به صورت مستقیم معاملات خود را انجام می دهند. ویستا طراحی سایت صرافی p2p را برای شما انجام می دهد.

طراحی سایت صرافی غیر متمرکز- خدمات

صرافی غیر متمرکز نوع دیگری از صرافی های ارز دیجیتال است که شخص ثالثی برای مدیریت سایت و دارایی ها وجود ندارد.  تیم ویستا طراحی صرافی غیر متمرکز را برای شما انجام  می دهد.

خدمات ارز دیجیتال

طراحی اپلیکیشن ارز دیجیتال

اپلیکیشن ارز دیجیتال می تواند قدم بزرگی برای افرادی که می خواهند اپ صرافی را برای انجام معاملات خود روی گوشی نصب کنند. در این راستا تیم ویستا اقدام به طراحی اپلیکیشن صرافی کرده است.

اسکریپت-صرافی-ارز-دیجیتال

علاوه بر طراحی و راه اندازی صرافی ارز دیجیتال، سئو سایت صرافی به شما کمک می کند تا سایت صرافی شما در رتبه های اول گوگل حضور داشته باشد. ویستا در این راه به شما کمک خواهد کرد.

مشاوره رایگان و هدفمند

برای اطلاعات بیش تر در مورد خدمات طراحی سایت صرافی و سئو سایت ارز دیجیتال با ما تماس بگیرید.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره طراحی سایت

سوالاتی که شما پرسیده اید....

طبق قوانین شرکت ویستا ، 45 درصد مبلغ پروژه در ابتدا کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه‌ها در دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد. مرحله اول پرداخت 30 درصد بعدی پس از طراحی UI و 25 درصد باقیمانده پس از تحویل کامل پروژه. تیم ویستا این اطمینان را می دهد که بهترین خدمات در کنار مناسب‌ترین هزینه طراحی سایت را به شما ارائه نماید.

هزینه طراحی سایت صرافی مطابق با سه پکیجی است که در همین صفحه آورده شده است اما در صورت ضافه یا کم کردن یک سری امکانات هزینه طراحی سایت صرافی شما هم تغییر می کند.

شرکت نرم افزاری ویستا وب‌سایت‌ صرافی p2p را به گونه‌ای طراحی می‌کند که در آینده بتوان تمام بخش‌های آن را ارتقا داد و همچنین می‌توان امکانات جدیدی را متناسب با نیاز وب‌سایت به آن اضافه کرد.

تیم ویستا پشتیبانی سایت صرافی شما را به مدت یکسال به صورت رایگان انجام می دهد و بعد از آن بابت پشتیبانی سایت از شما هزینه ای را دریافت می کنند. پشتییبانی سایت شامل دفع ایرادات فنی سایت، آپدیت و به روز رسانی سایت در صورت نیاز و … می باشد.

مقالات ارز دیجیتال ویستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫5/5 ‫(1 نظر)
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا