سفارش طراحی سایت در اصفهان

طراحی سایت اصفهان اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در طراحی سایت در اصفهان به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم گیری درستی داشته باشید. همچنین برای سهولت در انجام کار میتوانید شماره تماس خود را وارد کنید تا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

طراحی سایت در اصفهان

مقایسه شرکت های طراحی سایت اصفهان

در ابتدای مسیر طراحی سایت، سخت ترین بخش را می توان پیدا کردن بهترین شرکت طراحی وب سایت اصفهان دانست. در این بخش ما به عنوان یک شرکت طراحی سایت اصفهان ، لیست شرکت های طراحی وب سایت در اصفهان را گردآوری کرده ایم که با مشاهده آن می توانید مجری طراحی وب سایت در اصفهان خود را پیدا کنید. شما میتوانید به جای گشتن در چندین صفحه و سردرگمی با نگاه به مقایسه پایین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان را بیابید.

شرکت طراحی سایت گروه آیسا

کیفیت خدمات
طراح وب 65%

قیمت خدمات : ارزان

شرکت طراحی وب سایت در اصفهان آیسا گروپ

طراحی سایت کدزنی : 5.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 1.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت آوین نت

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : گران

شرکت طراحی سایت در اصفهان آوین نت

طراحی سایت کدزنی شروع از :ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 3.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

با دیدن این ویدئو در 3 دقیقه، با تمام اصول طراحی سایت در اصفهان آشنا شوید.

لینک مشاهده ویدئو در وب سایت آپارات

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

مشاوره طراحی سایت در اصفهان - مشاوره طراحی سایت اصفهان

نیاز به طراحی سایت در اصفهان دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت اصفهان دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت سفارش دهید. برای سفارش طراحی سایت اصفهان توسط شرکت نرم افزاری ویستا کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

طراحی سایت اختصاصی در اصفهان

همه چیز همانگونه که شما می خواهید! طراحی سایت اختصاصی در اصفهان به گونه ای اتفاق می افتد که وب سایت از صفر تا صد همانگونه که شما انتظار دارید منحصرا برای شما طراحی می شود. طراحی سایت در اصفهان با توجه به نیاز شخص یا شرکت طراحی می شود. گزینه سایت اختصاصی در اصفهان برای ارگان ها، سازمان های بزرگ، شرکت ها، فروشگاه هایی که حجم بسیار بالایی از کاربران را دارند گزینه مناسب تر و به صرفه تر نسبت به سایتهای وردپرسی است.

طراحی سایت وردپرس اصفهان

طراحی سایت در اصفهان این امکان را در اختیار کارفرما قرار می دهد تا سایت خود را با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان تحویل بگیرید. سطح امنیتی سایت های وردپرسی نیز بسیار بالا است که یک مزیت به حساب می آید. ورد پرس از قالب ها و پلاگین ها پشتیبانی می کند که باعث می شود تا نیاز های کاربر و کارفرما به راحت ترین راه ممکن حل شود. طراحی سایت وردپرسی نسبت به سایت های اختصاصی برای افراد که کسب و کار سنتی دارند مناسب تر است.

هر کسب و کاری که مدیریت خود را بر سنگ بنای اصول حرفه ای قرار داده نیاز دارند تا برای بازتاب همین حس به کاربر وب سایت خود را به صورت حرفه ای به نمایش بگذارند و به طبع حرفه ای بودن مدیریت هم آشکار می شود.

از جمله امکانات طراحی حرفه ای وب سایت اصفهان که شرکت ویستا در نظر گرفته میتوان به طراحی بنر و اسلایدهای حرفه ای، طراحی فرم های الکترونیک حرفه ای و وارد کردن حرفه ای اطلاعات در صفحات داخلی سایت اشاره کرد.

طراحی سایت ارزان قیمت در اصفهان

هزینه طراحی سایت اصفهان اولین دغدغه هر کارفرمایی است. در بیشتر اوقات این اختلاف نظر وجود دارد که اگر یک خدمت قیمتش بالا باشد گران است. از طرفی دیگر هم این دیدگاه وجود دارد که اگر قیمت همان خدمت کم بود حتما خدمت بی کیفیتی است. ارزش خرید و یا هزینه کردن ندارد. در دو حالت افراد برای گریز از هزینه کردن بهانه می آورند اما هنگامی که هم قیمت مناسب باشد هم خدمت ارائه شده کیفیت بالایی داشته باشد این هزینه تبدیل به یک نوع سرمایه گذاری، آن هم در زمینه پول سازی مانند سایت در اصفهان می شود.

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

اگر شما یک فروشگاه فیزیکی در هر نقطه از استان اصفهان دارید پیشنهاد اول ما به شما طراحی سایت فروشگاه اینترنتی در اصفهان است. طراحی سایت اصفهان به شما کمک می کند در شرایط ویژه و در تمام طول شبانه روز قادر به ارائه خدمات خود باشید و حتی هنگامی که خواب هستید فروشگاه شما به فروش خودش ادامه دهد. این امر در قدم اول با طراحی سایت فروشگاهی و در قدم بعدی و برای کسب سهم بیشتری از بازار با طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ممکن می شود.

طراحی و ساخت وب سایت فروشگاهی در اصفهان توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اصفهان
طراحی سایت شرکتی در اصفهان

طراحی سایت شرکتی اصفهان

امروزه هر شرکت نسبت به نوع ارائه خدمات خود و نوع درآمد زایی اش باید یک وب سایت منحصر به فرد برای خود داشته باشد. طراحی سایت شرکتی در اصفهان و سئو آن به شما این امکان را می دهد تا بتوانید مستقیما تمام افرادی که به خدمات شما نیاز دارند را در هر جای اصفهان و حتی ایران پیدا کنید و خدمات و محصولات خود را عرضه کنی. از طرفی هنگامی که شرکت شما دارای سایت است، از نظر مخاطب برند شما قابل اعتماد تر است و در ذهن کاربران و مشتریان شما حک می شود.

طراحی سایت املاک در اصفهان

در حال حاضر هر کسب و کاری نیازمند ورود به دنییای اینترنت است و مشاورین املاک هم یکی از دسته هستند. از آنجایی که خبر دارید افراد برای پیدا کردن محل مسکونی یا تجاری خود چندین روز را صرف می کنند و ممکن است به نتیجه دلخواه هم نرسند. طراحی سایت املاک در اصفهان به شما این امکان را می دهد تا مشتری به صورت آنلاین مسکن را دیده و با هزینه خود تطبیق دهد و بعد برای خرید به شما مراجعه کند و تمام این فرآیند را وب سایت شما مدیریت می کند. از طرفی افراد نسبت به مشاورین املاکی که دست به طراحی سایت املاک زده اند بیشتر اعتماد دارند و اولین گزینه برای مراجعات بندی نیز همان مشاورین املاک است.

طراحی سایت املاک در اصفهان
طراحی سایت صنعتی در اصفهان

طراحی سایت صنعتی در اصفهان

از آنجایی که اصفهان دارای شرکت های صنعتی بسیاری است و تمام این شرکت ها باید محصولات خود را در تمام ایران به فروش برسانند. ساده ترین راه برای یافتن مشتریان مورد نظر طراحی سایت صنعتی در اصفهان است.

طراحی حرفه ای وب سایت اصفهان که چند زبانه باشد به شما این امکان را می دهد تا در بازار پر رقابت صادرات هم وارد شده و از این بازار هم سهمی به دست آورید. تیم ویستا این اطمینان را به شما می دهد تا پس از بررسی نمونه کار ها و مشاوره یک وبسایت حرفه ای و سطح بالا با پشتیبانی یک ساله به شما ارائه دهد.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان

با توجه به شیوع ویروس کرونا و همه گیری آن این روزا مراجعه به درمانگاه ها و مراکز درمانی با ترس همراه است. بزرگترین مزیت سایت پزشکی در همین حین آشکار می شود. اما اگر شما طراحی سایت پزشکی در اصفهان داشته باشید مراجعین از قبل وقت گرفته و از حضور دکتر معالج خود مطمئن می شوند . پس از آن به مطب یا مرکز درمانی شما مراجعه می کنند. این کار باعث می شود تا شیوع ویروس کرونا هم متناسب با آن افزایش نداشته باشد و از شلوغی بیهوده جلوگیری به عمل آید. شرکت طراحی سایت ویستا با افتخار از هم اکنون آماده خدمت رسانی به مردم خون گرم اصفهان است در زمینه سلامت است.

طراحی سایت پزشکی در اصفهان
طراحی سایت خبری در اصفهان

طراحی سایت خبری در اصفهان

طراحی سایت خبری در اصفهان یکی از انواع خدمات طراحی سایت است که برای خبرگذاری ها و افراد دنبال کننده خبر ها جذابیت بالایی دارد. از آنجایی که بسیاری از مردم این روزها ترجیح میدهند تا اخبار را هنگامی که در منزل در حال استراحت و یا مشغول به کار هستند در تلفن همراه خود دنبال کنند طراحی سایت اصفهان یک گزینه بسیار مناسب است. از آنجایی که آگاهی دارید اولین جایی که اخبار را منتشر می کند سایت های خبری هستند، اقبال مردم برای خواندن خبرها سایت های خبری هستند که شهر اصفهان هم از این قاعده مستثنا نیست. شرکت ویستا آماده ارائه خدمات خود در قالب طراحی سایت خبری اصفهان به ساکنین اصفهان است.

نمونه کار طراحی سایت در اصفهان

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان

طراحی سایت فروشگاهی در اصفهان یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت در شهر اصفهان است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند پیگیری سفارشات، جستجوی پیشرفته و فیلترینگ محصولات و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های فروشگاهی در اصفهان دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار طراحی وب‌سایت در اصفهان در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت فروشگاهی شیرینی کالا

سایت فروشگاهی زیترشاپ

سایت فروشگاهی ناتس کالا

قیمت طراحی سایت در اصفهان

همانطور که در بخش مقایسه بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان مشاهده نمودید، هر شرکت برای خدمت طراحی سایت اصفهان خود قیمت خاصی قرار داده است که البته بعد از انتخاب امکانات مورد نظر و سفارش طراحی سایت در اصفهان قیمت دقیق و واقعی بدست خواهد آمد. ما در شرکت نرم افزاری ویستا برای قیمت طراحی سایت اصفهان دو حالت در نظر گرفتیم. اولین حالت این است که به صورت پکیج هایی خاص و مورد نیاز با هر کسب و کار قیمت گذاری انجام داده ایم. راه دوم استفاده از فرم سفارش طراحی سایت در اصفهان است. شما می توانید با ارسال این فرم و صحبت با کارشناسان ما قیمت دقیق برای این خدمت را بدست آورید.

طراحی وب سایت برنزی

14.8 میلیون تومان

 1. منوی همبرگری سه خطی یا تک سطحی
 2. پشتیبانی از تصویر پس زمینه
 3. اسلایدر ساده
 4. اسلایدشوی تصاویر پاپ آپ
 1. طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
 2. آپلود تصاویر به صورت کشیدن و رها کردن
 3. آپلود مالتی‌مدیا با کشیدن و رها کردن
 4. ساختن فرم به صورت کشیدن و رها کردن
 5. مدیریت نمایش سکشن در موبایل
 1. پشتیبانی از متاتگ‌های موثر بر سئو
 2. امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
 3. مدیریت کامنت‌پذیری هر صفحه یا مطلب
 4. پروتکل ارتباطات امنSSL
 1. ارسال گزارشات به ایمیل
 2. دریافت اعلان از رخدادهای سایت در پنل
 3. مدیریت تک سطحی
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت نقره‌ای

18.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی
 2. منوی سلسله مراتبی چندسطحی
 3. پشتیبانی از افکت پارالاکس
 4. اسلایدر لایه لایه سه‌بعدی
 1. پخش ویدیوی تعبیه از آپارات یا یوتیوب
 2. افزودن فیلدهای دلخواه به ثبت نام
 3. منطق شرطی نمایش فیلدها
 1. فشرده‌سازی جاوااسکریپت و سی‌اس‌اس
 2. مدیریت پذیرش یا رد کامنت های وارده
 1. مدیریت چند سطحی
 2. قابل شماره‌گیری کردن لینک شماره تلفن
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت طلایی

24.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی و نقره‌ای
 2. اسلایدر رولوشن
 3. نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
 4. پشتیبانی از ویدیو بک گراند
 1. پلیر پخش کلیپ ویدیویی و فیلم آنلاین
 2. ذخیره‌سازی گلوبال یک سکشن
 3. لاگین دو مرحله‌ای
 4. ساختن فرمهای چندمرحله‌ای ویزاردی
 1. بلک لیست فیلتر خودکار کامنت‌ بد
 1. تعریف رول ها و مدیریت مجوزها
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در کرمانشاه

خدمات سئو سایت در اصفهان

پس از طراحی سایت اصفهان حال احتیاج است تا شرکت سئو ، پس از دریافت سفارش سئو سایت آغاز کند. سئو سایت به معنای این است که در وب سایت شما تمام فاکتور هایی که باعث رضایت کاربر و متقابلا موتور های جستجو  می شود رعایت شود. به همین دلیل سئو از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است. سئو از پیچیده ترین فرآیند های بازاریابی دیجیتال است که باید به درستی اجرا شود. اگر بدرستی اجرا شود باعث می شود تا نتیجه ای پایدار و کم هزینه تر به نسبت تبلیغات برای شما اتفاق بیوفتد.

خدمات طراحی اپلیکیشن در اصفهان

خدمات طراحی اپلیکیشن در اصفهان

اگر سایت شما طراحی شده باشد و سئو شده باشد نیاز دارد که در مرحله بعد برای اینکه همیشه در مقابل و در دسترس کاربران باشد. سفارش ساخت اپلیکیشن یکی از این راه ها است که باعث می شود تا کاربر به راحت ترین شکل ممکن با وبسایت شما ارتباط برقرار کند. طراحی اپلیکیشن موبایل می تواند بیش از حد به رشد کسب و کار کمک کند. شرکت ویستا برای این نیاز هم راه حل دارد و شما می توانید انواع طراحی اپلیکیشن در اصفهان و همچنین هزینه طراحی اپلیکیشن را مشاهده نمایید.

حسابداری تحت وب در اصفهان

خدمات حسابداری آنلاین در اصفهان

حسابداری تحت وب یکی از خدمات شرکت نرم افزاری ویستا است که به مردم خونگرم اصفهان ارائه می شود. شرکت نرم افزاری ویستا توسط نرم افزار حسابداری وی کانت یکی از شرکت های پیش رو در عرصه حسابداری آنلاین محسوب می شود. از مزیت های نرم افزار وی کانت می توان به این مورد اشاره کرد که این نرم افزار از امنیت بسیار بالایی برخوردار است. همچنین نرم افزار وی کانت تمام مزیت های نرم افزار های حسابداری آنلاین داخلی و خارجی را شامل می شود و از این نظر برترین نرم افزار به محسوب می شود.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در وب سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در اصفهان به شرح ذیل است:

 • 45 درصد هنگام عقد قرار داد
 • 30 درصد پس از طراحی UI  یا رابط کاربری
 • 25 درصد پس از تحویل پروژه

11 پاسخ

  1. سلام جناب حسینیان. قیمت هایی که ما به عنوان پکیج قرار دادیم قیمت طراحی سایت وردرس اصفهان هستن. اگه نیاز به سایت وردپرسی دارید کافیه با مشاورین ما تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنند.

 1. سلام. هزینه پشتیبانی سایتی که طراحی میکنید به چه صورته؟ هزینه اضافه ای براش دریافت می کنید؟

  1. سلام دین یار عزیز. باید بگم که پشتیبانی برای سال اول کاملا رایگان هست و تمام بخش هایی که ما برای طراحی سایت اصفهان در نظر گرفتیم شامل پشتیبانی میشن. از این بابت خیالتون راحت که تمام مشکلات سایتتون رو حل میکنیم

 2. سلام. مقالتون واقعا کامل بود. من لذت برم. چون هیچ سایتی رو ندیدم که بخواد بهترینشرکت های طراحی سایت در اصفهان رو مقایسه کنه و بعد از اون به انواع طراحی سایت بپردازه مثله طراحی سایت اختصاصی یا طراحی سایت وردپرس اصفهان. واقعا من از مقالتون لذت برم و وظیفه خودم دونستم که این رو بیان کنم. موفق باشید

  1. سلام. خیلی خوشحالیم که این صفحه تونسته براتون مفید باشه ، شما رو به هدفتون برسونه و اطلاعاتتون در این زمینه رو افزایش بده.

 3. با سلام و تشکر بابت سایت مفیدتون ما در زمینه طراحی آرم و لوگو در خدمت شما هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 (27 Reviews)