طراحی اپلیکیشن در قزوین

نمونه کارها
مشاوره رایگان
پیشنهاد ویژه

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش آن در نقاط کشور ، فرصت بسیار مناسبی برای کسب و کار های کوچک و بزرگ ایجاد شده است که با استفاده از طراحی اپلیکیشن موبایل بتوانند خدمات و محصولات خود را به شیوه ای بروز و مناسب تر ارائه نمایند . ثمره این اتفاق ، رضایت حداکثری مشتریان و همینطور گسترش کسب و کار و افزایش سودآوری برای فروشندگان را به دنبال خواهد داشت . شهر قزوین با توجه به ظرفیت های گسترده ای که دارد بصورت پیوسته در حال گسترش و افزایش جمعیت می باشد . کاربران امروزی تمایل بسیار زیادی دارند که کارهای روزانه خود را با گوشی های هوشمند انجام دهند . در نتیجه این اتفاق بحث طراحی اپلیکیشن در قزوین بسیار اهمیت پیدا می کند .

تیم ویستا این افتخار را دارد که با همکاری شرکت ها و همینطور کسب و کارهای گوناگون قدمی مثبت در زمینه جلب رضایت کاربران و پیشرفت و توسعه مشاغل مختلف بردارد . شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن تجربه ای بالا و نمونه کارهای موفق در زمینه ساخت اپلیکیشن موبایل زمینه ای را فراهم نموده که به رونق کسب و کار شما و افزایش مشتریان شما کمک نماید . در دنیای امروز کاربران به دنبال این هستند که در زمان و هزینه هایشان صرفه جویی نمایند . دسترسی سریع به محصولات داشته باشند ، فارغ از اینکه در چه ساعتی از روز و یا مکانی قرار دارند . امکان مقایسه کالا ها و خواندن نظرات سایر خریداران را دارا باشند . تمامی این ویژگی ها در طراحی اپلیکیشن موبایل توسط تیم ویستا به بهترین شکل ارائه می شود .

طراحی-اپلیکیشن-در-قزوین

ایجاد تغییرات بزرگ با طراحی اپلیکیشن

برای اکثر ما ایجاد تغییر در روش و سبک زندگی و نوع فعالیتی که انجام می دهیم بسیار سخت است !!! بیشتر افراد تمایل دارند که با یک روش ثابت و قدیمی ، کار خود را پیش ببرند . این اتفاق باعث می شود که دیگر نتوانیم خود را با سرعت پیشرفت تکنولوژی و در خواست های جدید مشتریان هماهنگ نماییم . روش های سنتی فروش محصولات و ارائه خدمات دیگر در میان کاربران امروزی محبوبیت گذشته را ندارند ! زمانی که کسب و کار ما نتواند خود را با توسعه ی استفاده از خدمات اینترنتی و تجارت الکترونیک هماهنگ سازد ، دچار یک سیر نزولی در جذب مشتریان و فروش محصولات خواهد شد . خدمات طراحی اپلیکیشن در قزوین که توسط تیم ویستا ارائه می گردد  این فرصت را فراهم می نماید که  کسب و کار شما به رونق بیشتر و سودآوری بالاتر دست پیدا کند .

با گسترش روز افزون استفاده از اپلیکیشن های موبایل در میان کاربران ، توجه به ساخت اپلیکیشن موبایل برای ارائه هرچه بهتر خدمات به مشتریان بسیار حائز اهمیت قرار گرفته است . بیایید باهم یک مثال ساده در مورد آسان سازی خدمات و سهولت استفاده برای کاربران را مرور نماییم : در زمان گذشته ای نه چندان دور زمانی که ما قصد اجاره خانه و یا خرید داشتیم ، می بایست به بنگاه معاملات ملکی رجوع می کردیم . مشاوران با توجه به بودجه ما کیس هایی را پیشنهاد می کردند . نحوه تعداد پیشنهادات و توضیحات کامل آن بطور حتم میان آنها متفاوت بود ! بعضی از مشاوران ملکی حوصله توضیح دادن بیشتر در مورد شرایط خانه ها و همینطور ارائه دادن کیس های بیشتر را نداشتند . ضمن اینکه مشتریان نمی توانستند تصاویری از محیط داخلی خانه و ویژگی های اساسی آنرا را مشاهده نمایند .

ساخت-اپلیکیشن-موبایل

راهکار مناسب ، ساخت اپلیکیشن موبایل

 استفاده از روش قدیمی و سنتی برای کاربران مواردی همچون صرف وقت و انرژی زیاد ، هزینه مالی و بدست نیاوردن اطلاعات مناسب و کافی در مورد خواسته های خود را به دنبال دارد . راهکار مناسب برای پاسخ گویی به این نیاز ها توسط طراحی اپلیکیشن برطرف شده است . با طراحی اپلیکیشن املاک که توسط تیم ویستا صورت می گیرد ، کاربران می توانند به راحتی به جست و جوی ملک مورد نظر خود در هر نقطه از شهر بپردازند ، جزئیات قیمت و شرایط خانه را مشاهده کنند ، تصاویر داخلی و محیط خارجی خانه را ببینند و مواردی از این قبیل برای راحتی آنان فراهم گشته است . ساخت اپلیکیشن موبایل برای بنگاه های املاک فواید بسیاری نظیر بهبود در ارائه خدمات به مشتریان و همینطور افزایش کاربران را در پی خواهد داشت و نتیجه نهایی آن سودآوری بیشتر برای آنها می باشد .

طراحی-اپلیکیشن-موبایل-ios

نکات کلیدی در طراحی اپلیکیشن موبایل

برای اینکه یک اپلیکیشن موبایل بازخورد مناسبی از طرف کاربران دریافت نماید و بطور مداوم از آن استفاده کنند ، رعایت یکسری نکات و اصول در مراحل نحوه طراحی اپلیکیشن و همینطور ساخت اپلیکیشن موبایل الزامی می باشد . یک اپلیکیشن مناسب باید دارای رابط کاربر پسند و گرافیکی جذاب باشد . در اولین بار استفاده کاربر از اپلیکیشن ، مهمترین موضوعی که بر روی کاربر تاثیر بسیاری دارد ، ضاحر آن و همینطور سهولت در استفاده از اپلیکیشن می باشد . اگر توجه ویژه ای به این امر صورت نگیرد ، کاربر دیگر تمایلی به استفاده مجدد نخواهد داشت ! برای کاربران بسیار مهم است که زمانی را برای گذراندن با یک برنامه صرف می کنند ، تجربه ای لذت بخش برای آنان فراهم نماید .

از دیگر نکات مهم در طراحی اپلیکیشن می توان به کدنویسی اصولی و قدرتمند اشاره کرد . لازمه داشتن یک اپلیکیشن پایدار و بدون ایراد در اجرای فرامین کاربران ، توجه به همین موضوع می باشد . مبحث جامع و کامل بودن اپلیکیشن نیز از مواردی است که می بایست رعایت شود . این موضوع بسیار مهم است که زمانی در حال استفاده از یک برنامه می باشید ، به طیف وسیعی از نیازهای شما پاسخگو باشد . در زمینه طراحی اپلیکیشن در قزوین تیم ویستا با رعایت کردن تمامی نکات در زمینه نحوه طراحی اپلیکیشن و مراحل ساخت آن این فرصت را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم نموده که به ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود بپردازند . ثمره این اتفاق توسعه کسب و کار و همینطور سودآوری بیشتر را در پی دارد .

طراحی-اپلیکیشن

در قزوین چه اپلیکیشن هایی مناسب است؟

طراحی-اپلیکیشن-املاک

طراحی اپلیکیشن املاک

همان گونه که قبل تر اشاره شد اپلیکیشن ها با هدف تسهیل کارها و خدمات رسانی بهتر ایجاد شده اند . طراحی اپلیکیشن املاک شرایطی از قبیل جست و جوی راحت تر خانه ها ، مشاهده جزئیات ملک ها و امکان مقایسه بین گزینه های متعدد را فراهم میکند.

طراحی-اپلیکیشن-رستوران

طراحی اپلیکیشن رستوران

امکان سریع سفارش غذا ، صرف جویی در وقت و هزینه ، مشاهده جزئیات ریز محصول ، دسترسی در هر لحظه و مکان برای سفارش و … همگی از مزایای طراحی اپلیکیشن رستوران برای مشتریان می باشد . رضایت مشتریان مساوی است با سود بیشتر !

طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی این فرصت را برای کسب و کار های کوچک بزرگ فراهم می آورد تا در هر لحظه از 24 ساعت روز به طیف گسترده ای از مشتریان ارائه خدمات دهند . با کاربران خود در تعامل باشند و پشتیبانی مناسبی را فراهم نمایند .

خدمات ویژه ویستا در طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی-اختصاصی-ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید.قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا،برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکشن شما را به صورت کامل طراحی می کنند.

کدنویسی-اختصاصی-ویستا

کدنویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم و مطرح در ساخت اپلیکیشن،تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می کند.در مجموعه ویستا اپلیکیشن ها با استفاده از تکنلوژی REACT NATIVE کد زنی می شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی-طراحی-اپلیکیشن

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکشن شما را بصورت رایگان انجام میدهند.پشتیبانی شامل مسائل فنی،امنیتی،تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است.درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن،این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره-رایگان-ویستا

مشاوره اختصاصی بازار

پس از طراحی و تولید اپلیکیشن ،تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد .به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم ؟ و اینکه چطور می توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

security

تست های امنیتی اپلیکیشن

پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ های اولیه،تیم فنی ویستا اقدام به تست های امنیتی متناسب با بروزترین متود های امنیتی میکند.همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می توانیم تسبت های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

هاستینگ

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می شود .به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند،مشاوره اختصاصی خواهد داد.

مشاوره اختصاصی بگیرید

برای اطمینان از اینکه در مسیر درستی گام برمی دارید و سرمایه‌ های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی اصولی و دقیق شروع کنید . با استفاده از اصول تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین گام ، قادر خواهید بود که نقاط قوت و ضعف خودتان و همینطور رقیبانتان را به خوبی شناسایی کرده و پس از آن با برنامه‌ریزی هدفمند ، رتبه سایت خود را در یک دوره زمانی منطقی بطور پیوسته ارتقاء دهید .

پرسش و پاسخ

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات و جوانب ایده شما ، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد . تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله ، شما می توانید طرح مورد نظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop و Illustrator و یا همچنین بروی کاغذ رسم کرده و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال نمایید . پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی ، طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به شکل تلفن و یا به صورت ایمیل ، توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامی موارد بصورت قرار داد ، مکتوب نوشته می شود و قرار دادی میان طرفین بسته خواهد شد .
شماره تماس:02188551470

تمامی خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا ، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای می باشد . پشتیبانی عموما به شکل آنلاین و غیرحضوری خواهد بود .

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید ؛

1-تماس با شماره 02188551470

2-ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

3-تماس با شماره 7427329-0938 

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن ، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما ( شامل توسعه ، امنیت ، پشتیبانی و … ) توسط تیم ویستا انجام خواهد گرفت . پس از یک سال نیز در صورت رضایت شما ، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم منعقد خواهد شد .

بله ، پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت ، یک پنل مدیریتی اپلیکیشن به همراه سورس کد اصلی طراحی اپلیکیشن به مشتری محترم داده می شود .

... مشتریان ویستا چه می گویند ...

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و…
طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم نمونه کارها مشاوره رایگان پیشنهاد ویژه امروزه با…
طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و سهولت در استفاده از خدمات…
4.8/5 (4 Reviews)