طراحی اپلیکیشن در شیراز

نمونه کارها
مشاوره رایگان
پیشنهاد ویژه

ناخود آگاه اکثر ما زمانی که اسم شیراز را می شنویم بیاد حافظ و سعدی خواهیم افتاد . شیراز که به شهر فرهنگ و ادب شهرت یافته است ، دارای مردمانی بسیار خون گرم و مهمان نواز می باشد . این شهر دارای مکان های تاریخی ، فرهنگی و تجاری بسیار دیدنی متعددی می باشد و سالانه میزبانه بسیاری از گردش گران از سراسر نقاط کشور است . با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و همینطور محبوبیت بسیار بالای استفاده از گوشی های هوشمند در میان کاربران ، یک فرصت بسیار مناسب را برای معرفی و توسعه کسب و کار های گوناگون را فراهم آورده است . این شرایط اهمیت طراحی اپلیکیشن در شیراز را بیش از پیش نمایان می سازد .

کاربران امروزی به دنبال صرفه جویی در وقت و هزینه های خود می باشند . آنها علاقه دارند که با گوشی هوشمند خود کارهای روزمره را با کیفیت و سرعت بالا انجام دهند . همین امر باعث شده که در زمینه طراحی اپلیکیشن توجهی بیشتر صورت گیرد . نتیجه این توجهات افزایش تعداد مشتریان ، رضایت آنان از ارائه خدمات و همینطور سود بیشتر برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ را به همراه داشته است .

طراحی-اپلیکیشن-در-شیراز

هرچه که ما بتوانیم خدمات و محصولات خود را با شرایطی نظیر دسترسی در هر لحظه و مکان به مشتریان خود ارائه دهیم ، باعث گسترش تجارت و افزایش سود ما خواهد شد . تمامی این امکانات در ساخت اپلیکیشن موبایل جمع آوری شده است . موبایل های هوشمند بصورت گسترده بین مردم در حال استفاده است . دلیل اصلی این اتفاق تنها وجود برنامه ها و اپلیکیشن های کاربردی مناسب می باشد که راحتی استفاده و تنوع در ارائه خدمات آنها باعث محبوبیت آنها گشته است .

مزایای طراحی اپلیکیشن

نحوه طراحی اپلیکیشن مناسب نقش بسزایی در موفقیت دارد . توجه به نکاتی نظیر رابط کاربری مناسب ، سهولت استفاده کاربر ، گرافیک زیبا و چشم نواز ، دارا بودن امنیت بالا در تبادل اطلاعات و مواردی از این قبیل را می توان نام برد . با پیشرفت تکنولوژی گوشی های هوشمند امروزی ، این قابلیت را دارا می باشند که بطور همزمان چندین کار را انجام دهند . دیگر نیازی نیست که کاربران برای انجام کارهای خود از رایانه های شخصی استفاده نمایند . طراحی اپلیکیشن در شیراز علاوه بر داشتن مزایای بسیاری برای کاربران ، این امکان را برای کسب و کارهای گوناگون فراهم می آورد که بتوانند به ارائه خدمات و محصولات خود بپردازند ، از وجود واسطه ها در فرایند فروش جلوگیری نمایند ، سطح کاری خود را ارتقا دهند ، مشتریان بیشتری جذب کنند و درنهایت به سود آوری بیشتری دست یابند .

ساخت-اپلیکیشن-موبایل

شیراز از شهر های تاریخی ایران به حساب می آید . در گوشه نقاط این شهر ، شاهد مکان های تاریخی و فرهنگی گوناگونی می باشیم . برای اینکه بتوان به مردمانی که در سایر نقاط کشور سکونت دارند معرفی شوند ، نیازمند یک برنامه حساب شده می باشد . ما باید بتوانیم تصاویر ، ویژگی های ممتاز و همینطور مواردی که باعث جذب شدن کاربران را دارد به بهترین شکل ارائه دهیم . تمامی این موارد را می توان با استفاده از ساخت اپلیکیشن موبایل به راحتی فراهم نمود . زمانی که کاربر با گوشی خود به آسانی به این اطلاعات دسترسی پیدا کند ، ترغیب خواهد شد که شیراز را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب نماید . توسط طراحی اپلیکیشن این امکان فراهم خواهد شد که گردشگران بیشتری جذب شوند . حاصل این اتفاق افزایش چشمگیر سود و همینطور گسترش کسب و کار خواهد شد .

نکات کلیدی در ساخت اپلیکیشن موبایل

در ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل نکات و پارامترهای کلیدی بسیاری حائز اهمیت می باشد . نباید فقط به ساخت اپلیکیشن بسنده کرد . برای اینکه برنامه شما توسط کاربران دیده شود و بازخورد مناسبی داشته باشد باید با یک تیم حرفه ای که سابقه ای موفق در طراحی و توسعه اپلیکیشن موبایل را دارد ارتباط برقرار کنید . تیم ویستا با داشتن تجربه و نمونه کارهای موفق در زمینه طراحی اپلیکیشن در شیراز ، مدنظر دارد که زمینه ای برای توسعه کسب کارهای کوچک و بزرگ و همینطور موفقیت در جذب هرچه بیشتر مشتریان و سود آوری فراهم نماید .

طراحی-اپلیکیشن

رابط کاربری طراحی اپلیکیشن

در اولین بار استفاده کاربر از یک اپلیکیشن ، نخست ضاحر و جذابیت آن اپلیکیشن مورد استقبال قرار می گیرد . رابط کاربری باید ویژگی هایی نظیر سهولت در استفاده ، جلوه بصری زیبا و گرافیک مناسب ، به وجود آوردن یک احساس تعاملی و بطور مجموع کاربر پسند باشد .

برنامه نویسی ساخت اپلیکیشن موبایل

برای اجرای هرچه بهتر اپلیکیشن و نداشتن ایراد ، باید به اصول کدنویسی و بهینه سازی آن توجه نماییم . همینطور سیستم عامل مورد نظری که قصد داریم برای آن طراحی اپلیکیشن انجام دهیم ، حائز اهمیت است . رعایت این موارد به بهتر شدن اپلیکیشن مورد نظر خواهد انجامید .

اپلیکیشن-موبایل

پشتیبانی و بروزرسانی اپلیکیشن موبایل

پس از ساخت اپلیکیشن موبایل نحوه پشتیبانی و بروزرسانی اطلاعات اپلیکیشن اهمیت بسیاری دارد . شرکتی که برای مشتری خود اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نموده ، می بایست خدماتی نظیر پاسخ گویی و راهنمایی های لازم را به مشتری خود ارائه دهد .

در شیراز چه اپلیکیشن هایی مناسب است؟

شهر شیراز با توجه به داشتن قدمتی طولانی ، دارای اماکن تاریخی بسیار زیبا و همینطور مذهبی می باشد . در کوچه خیابان های مختلف شیراز عطر بهار نارنج هر شخصی را به وجد می آورد . مردم شیراز به واسطه دو شاعر بسیار بزرگ کشورمان که در این شهر آرمیده اند ، به شعر و ادب علاقه ای بسیار دارند . هر ساله جمعیت بسیاری به بازدید این شهر و مکان های زیبای آن می روند . برایند این اتفاقات یک پتانسیل بسیار عالی برای گسترش تجارت الکترونیک ویژه کسب و کارهای کوچک و بزرگ را فراهم می نماید . با استفاده از طراحی اپلیکیشن در شیراز ، شرکت ها و کسب و  کارهای گوناگون این فرصت را دارند که تعداد مشتریان خود را افزایش داده و در نتیجه به سود آوری بیشتری برسند .

طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریست

همانطور که گفته شد شیراز یکی از پر گردشگرترین شهر های ایران می باشد . در دنیای امروز صنعت توریسم به عنوان یکی از پر درآمد صنایع به حساب می آید . با استفاده از طراحی اپلیکیشن گردشگری می توان خدمات متنوعی بصورت 24 ساعته به مشتریان خود ارائه کرد . کاربران می توانند با اپلیکیشن گردشگری به راحتی به خرید بلیط هواپیما و همینطور رزرو هتل برای اقامت خود اقدام نمایند . این موارد تنها بخشی از ویژگی های مثبت این اپلیکیشن می باشد.

طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

گسترش روز افزون استفاده از گوشی های هوشمند در میان مردم ، فرصت مناسبی برای عرضه کالا و فروش اینترنتی را فراهم کرده است . کاربران به دنبال این هستند که با صرفه جویی در زمان و هزینه خود کالای مورد نیاز خود را خریداری نمایند . در لحظه خرید ، نظرات دیگر کاربران را مطالعه نمایند . براحتی تفاوت بین محصولات را مشاهده و به مقایسه آنان بپردازند . این موارد تنها بخشی از مزیت های طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می باشد .

طراحی-اپلیکیشن-تاکسی یاب

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب (مشابه اسنپ و تپ سی)

تاکسی های آنلاین به خوبی جای خود را در میان مردم باز کرده اند . سهولت در استفاده از خدمات آنان و همینطور صرفه جویی اقتصادی باعث محبوبیت هرچه بیشتر آنان گشته است . طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ این فرصت را ایجاد می نماید که به خدمات رسانی هرچه بهتر به مسافران پرداخته شود . زمانی که رضایت مسافران جلب شود باعث افزایش سودآوری و در نتیجه گسترش کسب و کار خواهد شد .

خدمات ویژه ویستا در طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی-اختصاصی-ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید.قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا،برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکشن شما را به صورت کامل طراحی می کنند.

کدنویسی-اختصاصی-ویستا

کدنویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم و مطرح در ساخت اپلیکیشن،تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می کند.در مجموعه ویستا اپلیکیشن ها با استفاده از تکنلوژی REACT NATIVE کد زنی می شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی-طراحی-اپلیکیشن

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکشن شما را بصورت رایگان انجام میدهند.پشتیبانی شامل مسائل فنی،امنیتی،تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است.درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن،این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره-رایگان-ویستا

مشاوره اختصاصی بازار

پس از طراحی و تولید اپلیکیشن ،تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد .به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم ؟ و اینکه چطور می توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

security

تست های امنیتی اپلیکیشن

پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ های اولیه،تیم فنی ویستا اقدام به تست های امنیتی متناسب با بروزترین متود های امنیتی میکند.همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می توانیم تسبت های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

هاستینگ

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می شود .به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند،مشاوره اختصاصی خواهد داد.

مشاوره اختصاصی بگیرید

برای مطمئن شدن از اینکه در مسیر درستی قدم برداشته اید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی آغاز نمایید . با استفاده از تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین قدم ، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و همچنین رقبایتان را به خوبی بشناسید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند ، رتبه سایت خود را در یک بازه زمانی منطقی بطور پیوسته  ارتقاء ببخشید .

پرسش و پاسخ

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده های شما ، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کاری از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله . شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop و Illustrator رسم نمایید و یا اینکه بروی کاغذ ترسم نمایید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید . پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی ، طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارشات خود و ارسال آن به ما از طریق تلفن و یا به صورت ایمیل ، توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته خواهد شد و یک قرار داد میان طرفین بسته میشود .
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی نرم افزار و اپلیکیشن ویستا ، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای می باشد . پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام می شود .

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از گزینه های زیر اقدام نمایید:

1-تماس با شماره 02188551470

2-ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

3-تماس با شماره 7427329-0938 

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن ، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه ، امنیت ، پشتیبانی و … ) توسط شرکت ویستا انجام خواهد شد . پس از یک سال نیز در صورت رضایت ، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

بله . پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت ، یک پنل مدیریتی اپلیکیشن بعلاوه سورس کد اصلی طراحی اپلیکیشن به مشتری محترم داده می شود .

... مشتریان ویستا چه می گویند ...

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و…
طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم نمونه کارها مشاوره رایگان پیشنهاد ویژه امروزه با…
طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و سهولت در استفاده از خدمات…
5/5 (3 Reviews)