طراحی اپلیکیشن در تهران

در اقصی نقاط کشور و به ویژه شهر تهران شاهد کسب و کارهای کوچک و بزرگ هستیم که به ارائه خدمات و محصولات خود مشغولند. آنها برای اینکه بتوانند از این فرصت عالی به وجود آمده حاصل از گسترش بسیار زیاد گوشی هوشمند در میان مردم استفاده نمایند و در هر لحظه و مکان با مشتریان خود در ارتباط باشند ، می توانند با طراحی اپلیکیشن در تهران از این مزیت استفاده نمایند. قطعا ارتباط موثر و دائمی با مشتریان منتج به افزایش سود و رونق کسب و کار خواهد شد و طراحی اپلیکیشن پیش زمینه ای برای تحقق این اهداف می باشد.

طراحی اپلیکیشن در تهران

مشاوره رایگان  و اختصاصی 

شرکت نرم افزاری ویستا تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. برای آگاهی از هزینه طراحی سایت کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند. 

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

چرا طراحی اپلیکیشن؟

بازاریابی جهانی

بازاریابی جهانی

ارتباط بهتر با مشتری

ارتباط بهتر با مشتری

افزایش سودآوری

افزایش سودآوری

امکان برندسازی

امکان برند سازی

حذف واسطه ها

حذف واسطه‌ها

اهمیت طراحی اپلیکیشن در تهران

برای کاربران امروزی صرفه جویی در وقت و سرعت انجام شدن درخواست هایشان بسیار اهمیت دارد. در گذشته بسیاری از برنامه ها تنها قابلیت استفاده بروی کامپیوتر را داشتند. شخصی که قصد استفاده از آن را داشت، نیاز بود وقت نسبتا طولانی را صرف راه اندازی و اجرای برنامه توسط کامپیوتر بکند. ضمن اینکه در هر مکان این شرایط برای کاربر وجود نداشت و تنها می توانست با مراجعه به کامپیوتر خود انجام دهد. طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران برای موبایل زمانی بیشتر مورد توجه قرار گرفت که گوشی های هوشمند بصورت گسترده در میان افراد استفاده شد. گوشی های هوشمند در هر لحظه و مکان قابلیت سرویس دادن به کاربران خود هستند.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در تهران

شرکت ویستا چند سالی است که در زمینه طراحی اپلیکیشن در تهران و سایر شهرهای کشور تجربه زیادی دارد. در عصر امروزی رقابت بین کسب و کارهای مختلف افزایش زیادی داشته است. کسب و کارهای زیادی هستند که برای گسترش کار خود نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند. تقریبا می‌توان گفت کاری نیست که نیازی به ساخت وب اپلیکیشن  نداشته باشد. مخصوصا در شهر تهران که این نیاز بیشتر از هر شهر دیگری احساس می‌شود و باید تجارت های سنتی و آنلاین تمام تلاششان را بکنند تا بتوانند در عرصه رقابت باقی بمانند. اگر در این راه اهتمام نورزند به زودی از این صحنه پر رقابت حذف خواهند شد. با افزایش کاربران موبایل، طراحی اپلیکیشن در تهران به مهمترین ابزار برای رشد کسب و کار تبدیل شده است.

طراحی
انواع اپلیکیشن های کاربردی در تهران

اپلیکیشن موبایل برای ما امکانات بی نظیری را فراهم نموده است. در وقت ما صرف جویی می‌کند. تمام قابلیت‌هایی که در نسخه‌های کامپیوتری وجود دارد را با ظاهری بسیار زیبا و سهولت در استفاده به ما ارائه می دهد. از نظر سرعت اجرا و سطح امنیت عملکرد فوق العاده ای دارد. این موارد تنها بخشی از امکانات بی نظیر طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد. تیم ویستا با افتخار شرایطی را فراهم کرده که با طراحی اپلیکیشن در تهران متناسب با نوع نیاز شما همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن، همراه و یاری دهنده در به موفقیت رسیدن و رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما باشد.

طراحی
انواع اپلیکیشن های کاربردی در تهران

اپلیکیشن موبایل برای ما امکانات بی نظیری را فراهم نموده است. در وقت ما صرف جویی می‌کند. تمام قابلیت‌هایی که در نسخه‌های کامپیوتری وجود دارد را با ظاهری بسیار زیبا و سهولت در استفاده به ما ارائه می دهد. از نظر سرعت اجرا و سطح امنیت عملکرد فوق العاده ای دارد. این موارد تنها بخشی از امکانات بی نظیر طراحی اپلیکیشن موبایل می باشد. تیم ویستا با افتخار شرایطی را فراهم کرده که با طراحی اپلیکیشن در تهران متناسب با نوع نیاز شما همینطور ارائه مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن، همراه و یاری دهنده در به موفقیت رسیدن و رونق هرچه بیشتر کسب و کار شما باشد.

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

یکی از اپلیکیشن های بسیار کاربردی در تهران طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا در تهران است. طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فرصت مناسبی برای معرفی رستوران شما و کسب درامد است. با طراحی اپ رستوران در تهران طیف مشتریان خود را گسترش داده و به درآمد قابل توجهی دست می‌یابید. امروزه اکثر کاربران به ویژه در شهر تهران از اپلیکیشن های موبایل استفاده می‌کنند. روش سنتی دیگر جوابگوی رسیدن به سود نیست.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا
طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا

یکی از پرطرفدارترین اپلیکیشن های فروشگاهی اپلیکیشن دیجی کالا می‌باشد. اپلیکیشن دیجی کالا که در چند سال اخیر بسیار محبوب شده در فروش انواع محصولات بسیار موفق عمل کرده است. با طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا می‌توانید محصولات متنوعی را بفروشید و یا حتی آن را به یک مارکت پلیس تبدیل کنید تا فروشندگان دیگر بتوانند محصولاتشان را در اپلیکیشن شما بفروشند و شما از فروش آنها درصد دریافت کنید. کاری که مدتی است دیجی کالا انجام می‌دهد.

طراحی اپلیکیشن خدماتی

تهران شهری شلوغ و پر جمعیت است که در آن خدمات متنوعی ارائه می‌شود. هر نوع خدمات از جمله درخواست شستشوی اتومبیل، درخواست خودرو، سفارش غذا، نظافت منزل، شستشوی قالی و لباس و… از نمونه های اپلیکیشن‌های خدماتی محسوب می‌شوند. با طراحی اپلیکیشن خدماتی در تهران خدمات خود را به هزاران نفر معرفی کرده، برند سازی کرده، با طراحی اپلیکیشن به کسب و کار خود اعتبار دهید و فروش خود را چندین برابر کنید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی در تهران

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی اپلیکیشن در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - فروشگاهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - تاکسی اینترنتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم تاکسی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن آگهی و نیازمندی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم آگهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - رستوران و سفارش غذا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم رستوران با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن کتابخوان ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - کتابخوان

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم کتابخوان با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن گردشگری ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - گردشگری

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - خدماتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم خدماتی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن مشابه آپ

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم خدماتی مشابه آپ

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم پرداخت با ما در ارتباط باشید.

ویژگی های طراحی اپلیکیشن اندروید و ios ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید. قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا، برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکیشن شما را به صورت کامل طراحی می‌کنند.

کدنویسی اختصاصی

کد نویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم در ساخت اپلیکیشن، تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می‌کند. در مجموعه ویستا اپلیکیشن‌ها با استفاده از تکنولوژی  REACT NATIVE کد زنی می‌شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

مشتریان وفادار

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکیشن شما را بصورت رایگان انجام می‌دهد. پشتیبانی شامل مسائل فنی، امنیتی، تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است. درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن، این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره اختصاصی

مشاوره اختصاصی بازار

یکی از ویژگی های مهم ویستا مشاوره رایگان است. پس از طراحی و تولید اپلیکیشن، تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد. به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم و اینکه چطور می‌توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

تست امنیتی اپلیکیشن

تست های امنیتی اپلیکیشن

یکی از مهمترین مسائل طراحی اپلیکیشن، تست های امنیتی است. پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ‌های اولیه، تیم فنی ویستا اقدام به تست‌های امنیتی متناسب با بروزترین متودهای امنیتی می‌کند. همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می‌توانیم تست های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

پشتیبانی آنلاین

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می‌شود. به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی‌دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند، مشاوره اختصاصی خواهد داد. برای مشاوره با تیم مارکتینگ ویستا از طریق فرم مشاوره، شماره تماس خود را وارد کنید.

در تمام اوقات برای مشتریان قابل رویت باشید!

تجربه و آمارها نشان داده اند که هر فردی معمولا بیش از ۳ ساعت در روز از تلفن همراهش استفاده می‌کند. از آنجایی که ذهن انسان به طور ناخودآگاه تصاویر و متن ها را ضبط می‌کند طراحی اپلیکیشن می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی در روند فروش و محبوبیت شما داشته باشد. با طراحی اپلیکیشن در تهران همیشه در دسترس جمعیت کثیری از مشتریان باشید و از داشتن مشتریان وفادار و سود حاصله لذت ببرید.

طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل در تهران

موارد بالا تنها بخشی از طراحی و ساخت اپلیکیشن در تهران است. در شهرهای پرجمعیت کسب و کارها نیاز به دیده شدن و شناخته شدن دارند. اگر به صورت درست طراحی اپلیکیشن در تهران را انجام دهید می‌توانید سریعتر از سایر رقبا دیده شوید و مشتریان زیادی را جذب کنید. تقریبا تمامی کسب و کارها نیاز به طراحی اپلیکیشن دارند. زیرا امروزه اکثر مردم از اپلیکیشن های موبایل برای نیازهای روزمره زندگی خود استفاده می‌کنند. بیشتر افراد اپلیکیشن های مورد نیاز خود را در اینترنت سرچ می‌کنند و در گوشی نصب می‌کنند تا بتوانند از خدمات مختلف شهر خود برای امور روزمره خود آگاه شوند. تهران از مهمترین شهرهایی است که طراحی و ساخت اپلیکیشن در آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

سفارش اپلیکیشن اندروید تهران

از مهمترین اپلیکیشن ها علاوه بر موارد بالا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد. طراحی اپلیکیشن املاک در تهران، طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ در تهران، طراحی اپلیکیشن موزیک در تهران، طراحی اپلیکیشن خبری در تهران، طراحی اپلیکیشن بیمه در تهران، طراحی اپلیکیشن پزشکی در تهران، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار و… . شرکت برنامه نویسی ویستا در تهران با داشتن برنامه نویسان حرفه ای در در تهران همیشه در جلب رضایت مشتری در تلاش است.

سفارش اپلیکیشن اندروید تهران

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

طراحی اپلیکیشن اندروید در تهران

یکی از فعالیت‌های مهم طراحی سایت و اپلیکیشن در تهران است. بعضی از فعالیت‌ها نیاز به طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن دارند که در صورت نیاز باید باهم همگام شوند. با همگام سازی میان سایت و اپلیکیشن، تغییرات در هرکدام از آنها باعث تغییر در دیگری خواهد شد و نیاز به تغییر دوباره در ابزار دیگر نیست. شرکت ویستا یک شرکت برنامه نویسی اندروید و ios در تهران است که خدمات باکیفیت و متنوعی را در هر زمینه به مشتریان ارائه می‌دهد.

طراحی اپلیکیشن اندروید ویستا
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی تهران

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران یکی از کاربردی‌ترین اپلیکیشن‌ها در تهران است که می‌توانید بستری برای فروش محصولات و ارائه خدماتتان فراهم کنید. با طراحی اپلیکیشن‌ فروشگاهی در تهران باعث گسترش کسب و کار شما شده که می‌توانید توسط آن کسب و کار سنتی خود را آنلاین کرده و مشتریان خود را چندین برابر کنید. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی در تهران باعث افزایش قابل توجه درآمد نسبت به حالت سنتی شما خواهد شد. علاوه بر این، طراحی سایت فروشگاهی در تهران از راه های گسترش کسب و کار است که درکنار اپلیکیشن فروشگاهی تهران گزینه خوبی است.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد.

طراحی اپلیکیشن و سایت در تهران

شرکت برنامه نویسی اندروید ویستا در تهران از معروف ترین شرکت ها در زمینه طراحی اپلیکیشن در تهران است. علاوه بر طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت نیز از فعالیت‌های مهم این شرکت محسوب می‌شود. طراحی سایت شرکتی یکی از فعالیت‌های ویستا است که شرکت‌ها بتوانند خدمات خود را به راحتی به مشتریان معرفی کنند. طراحی سایت با وردپرس نیز از پرکاربردترین طراحی‌های سایت محسوب می‌شود که در میان کاربران اهمیت ویژه ای دارد. شرکت ویستا طراحی سایت در تهران را به صورت حرفه ای انجام می‌دهد که می‌توانید از طریق فرم مشاوره با تیم مارکتینگ ویستا تماس داشته باشید و از تمامی جزئیات آگاه شوید. ویستا خدمات طراحی سایت وردپرس را قیمت طراحی سایت وردپرس مناسب آماده خدمات به شما عزیزان است.

طراحی فروشگاه اینترنتی به همراه اپلیکیشن در تهران

طراحی فروشگاه اینترنتی در تهران هم یکی از پرطرفدارترین نمونه ها در طراحی سایت و اپلیکیشن در تهران است. امروزه مبحث خرید بصورت آنلاین در میان مردم بسیار طرفدار پیدا کرده است. خریدهای اینترنتی باعث صرفه جوی در زمان و هزینه های کاربران شده و این امکان را فراهم می کند تا براحتی درمیان انبوهی از محصولات متنوع به جستجو و مقایسه بپردازند. شما در صورتی که دارای سابقه در کسب و کاری هستید و یا قصد دارید شروع به فعالیت نمایید،

طراحی فروشگاه اینترنتی تهران
سئو سایت تهران

سئو سایت در تهران

از مهمترین اقدامات بعد از طراحی سایت، سئو وب‌سایت است. شرکت ویستا یک شرکت سئو در تهران است که تجربه زیادی در زمینه سئو سایت دارد. ویستا از بهترین شرکت های سئو در تهران است و از افراد باتجربه و فعال در این زمینه تشکیل شده است. تیم حرفه ای سئو به صورت اصولی و حرفه ای در کمترین زمان ممکن و با قیمت مناسب سایت شما را به رتبه یک گوگل می‌رساند. برای سفارش سئو می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در تهران

مسائل مختلفی می‌تواند در خوب یا بد بودن یک شرکت نرم افزاری دخیل باشد. اگر نیازمند طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل هستید قبل از رفتن به یک شرکت نرم افزاری طراحی اپلیکیشن باید عوامل مختلفی را بسنجید. از جمله این عوامل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: مشاهده نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن شرکت، قیمت مناسب، کیفیت متناسب با قیمت، استفاده از تکنولوژی بروز، تیم طراحی اپلیکیشن و همچنین پشتیبانی پس از فروش از عوامل مهم در انتخاب شرکت طراحی اپلیکیشن است. ویستا یک شرکتی نرم افزاری است که سابقه خوبی در کل کشور دارد و یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در تهران محسوب می‌شود. رضایت مشتری از مهمترین ویژگی ویستا است که در رسیدن به آن تلاش بسیاری کرده است.

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

درباره ویستا

ویستا یک شرکت نرم افزاری در تهران است که چند سالیست در طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، سئو سایت جز برترین شرکت ها در ایران محسوب می‌شود. علاوه بر اینها فعالیت‌هایی در زمینه طراحی پرتال و طراحی نرم افزارهای تحت وب دارد. نرم افزار حسابداری آنلاین ویستا یکی از نمونه های نرم افزارهای تحت وب است. بهینه سازی سایت از مهمترین مواردی است که بعد از طراحی سایت باید مورد توجه قرار بگیرد تا یک کسب و کار بتواند رشد کند و به موفقیت برسد. 

هر کسب و کاری در هر زمینه ای می‌ تواند درخواست طراحی سایت یا طراحی اپلیکیشن بدهد. تیم ویستا با توجه به زمینه کاری هر کسب و کار و با توجه به در نظر گرفتن شرایط جامعه و نیازهای مردم مشاوره ای رایگان ارائه می‌دهد. طراحی اپلیکیشن پزشکی، طراحی اپلیکیشن تاکسی، طراحی اپ شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن بیمه، املاک و… از نمونه های طراحی اپلیکیشن است.

طراحی سایت دانلود، طراحی سایت املاک، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فیلم، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت شبیه دیجی کالا و… هم از نمونه های طراحی سایت است. نرم افزار حسابداری آنلاین نیز از خدمات مهم شرکت ویستا است که در زمینه حسابداری بسیار خوب عمل کرده است.

2 پاسخ

  1. سلام. مرسی از شرکت خوبتون. شما واقعا یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن در تهران هستید. موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.5/5 ‏‫(15 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا