طراحی اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن آموزشی از موارد مهمی است که تقریبا همیشه و همه جا کاربرد داشته است. این روزها باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش تعداد کاربران تلفن همراه، استفاده از طراحی اپلیکیشن اندروید و ios بسیار افزایش داشته است. ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید تاثیر زیادی در رشد افراد و شرکت ها داشته است. کمبود زمان، مشکلات دوری راه و ترافیک، افزایش هزینه دوره های حضوری و…باعث شده است تمایل افراد به کلاس‌های خصوصی افزایش یابد. برای مشاهده قیمت طراحی اپلیکیشن آموزشی با مشاوران ما در ارتباط باشید. 

طراحی اپلیکیشن آموزشی
پشتیبانی ویستا

مشاوره رایگان و اختصاصی

مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا با صرف هزینه کمتر و کیفیت بالاتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. کافی است تا از طریق فرم زیر شماره تلفن خود را وارد نمایید. 

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

نمونه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن صرافی رمزباز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

اهمیت ساخت اپلیکیشن آموزشی

طراحی اپلیکیشن نقش پررنگی در زندگی افراد ایفا می‌کند. با ساده تر شدن کارها و همچنین کاهش هزینه ها، افراد بیشتری به استفاده از اپلیکیشن‌های موبایل روی آورده اند. طراحی اپلیکیشن آموزشی ابزاری است که منابع آنلاین و آفلاین آموزشی برای افراد فراهم می‌کند. از مزایای مهم ساخت اپلیکیشن آموزشی فراهم کردن یک بانک اطلاعاتی جامع از فایل ها و ویدئو های آموزشی است. گفتگوی دانشجویان باهم و نیز با استاد از اهمیت یک اپلیکیشن تعاملی است که امکان پرسش و پاسخ را در اپلیکیشن فراهم می‌آورد.

طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی

با طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی می‌توانید دسترسی به فایل های زیادی را برای کاربران فراهم کنید. از جمله فایل های متنی مانند کتاب و pdf، منابع صوتی، تصویری، کتابخانه های الکترونیک، منابع آموزشی و کمک آموزشی، ویدئوهای آموزشی و… نمونه از منابع آموزشی برای کاربران است. دسترسی به این فایل ها با اپلیکیشن‌های موبایل بسیار آسان است. حتی کلاس‌های آنلاین و گفتگوی مجازی با دانش آموزان و دانشجویان در اپ های آموزشی قابل اجرا است. فروش فایل های آموزشی نیز یکی از روش‌های کسب درآمد از اپلیکیشن‌های آموزشی است.

ایجاد آموزشگاه مجازی با طراحی اپلیکیشن آموزشی

مزایای ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

بالا بردن اعتبار برند

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن آموزشی حرفه ای، رتبه و اعتبار آموزشگاه خود را افزایش می‌دهید و نسبت به دیگران ارتقا می‌یابید.

blank

دسترسی سریع به منابع آموزشی

از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی، دسترسی آسان و سریع به کلیه منابع آموزشی است. این دسترسی حتی در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید نیز امکان پذیر است.

blank

ایجاد ارتباط تعاملی

ارتباط میان مدرس و دانشجویان و همچنین دانشجویان با یکدیگر از مزایای داشتن یک اپلیکیشن آموزشی است. آنها با استفاده از قابلیت چت در اپلیکیشن می‌توانند در هر لحظه بایکدیگر ارتباط برقرار کنند.

blank

استفاده از منابع آموزشی در تلفن همراه

امروزه مطالعه آنلاین از ویژگی‌های ساخت اپلیکیشن آموزشی است که افراد زیادی به آن تمایل دارند. با داشتن یک منبع آنلاین در گوشی همراه در هر زمان و هرمکان می‌توانند به منابع آموزشی دسترسی داشته باشند.

blank

امکان تحلیل روند آموزش

یکی از ویژگی‌های مهم در طراحی اپلیکیشن‌های آموزشی بررسی و تحلیل روند آموزش است. اپ‌های آموزشی نتایج آزمون‌ها را به صورت نمودار به کاربران نشان می‌دهند تا درصد رشد یا افت خود را ببینند.

blank

ایجاد سرگرمی در کنار آموزش

آموزش به صورت بازی و سرگرمی باعث یادگیری هرچه بهتر افراد به خصوص کودکان می‌شود. بازی آموزشی باعث می‌شود که یادگیری بسیار آسان تر شود و همچنین اشتباق برای یادگیری هم بالاتر برود.

مخاطبان اپلیکیشن آموزشی چه کسانی هستند؟

دو گروه مخاطب برای اپلیکیشن آموزشی وجود دارد. گروه اول افرادی هستند که از اپلیکیشن‌های آموزشی استفاده می‌کنند و گروه دوم افرادی هستند که حرفه و تخصصی دارند و می‌خواهند آموزشی را در اختیار مجموعه ای از افراد قرار دهند. شما می‌توانید واسطی بین گروه اول و دوم باشید و اگر دارای تخصصی هستید که می‌خواهید آن را در اختیار عموم و یا عده خاصی قرار دهید می‌توانید با ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید برای خود درآمدزایی کنید.

قابلیت‌های اپلیکیشن آموزشی

قابلیت درج بدون محدودیت فایل آموزشی

آرشیو مطالب به صورت کتابخانه ای

ارسال پیام انفرادی و نوتیفیکیشن به کاربران

قابلیت اتصال به درگاه پرداخت

ایجاد فروشگاه فایل‌های آموزشی

تعریف کلاس آنلاین و دوره های آموزشی

پلیر اختصاصی برای پخش فایل‌های تصویری

قابلیت اتصال به پنل اس ام اس

نمایش اخبار مرتبط با دوره‌ها

معرفی شبکه‌های مجازی

کاربردهای طراحی اپلیکیشن آموزشی

در ابتدا بهتر است بگوییم اپلیکیشن آموزشی چیست و سپس به معرفی ویژگی‌ها و کاربردهای آن بپردازیم: اپلیکیشن آموزشی در واقع نرم افزاری است که با هدف آموزش برای مجموعه ای از افراد و یا یک بخش یا سازمان ایجاد می‌شود. این اپلیکیشن می‌تواند شامل اطلاعات و نرم افزارهای مختلفی باشد. به عنوان مثال اپلیکیشن آموزش زبان‌های خارجه، اپلیکیشن آموزشی برای والدین و کودکان، اپلیکیشن آموزشی برای معلمان، پزشکان و … نمونه ای از اپلیکیشن‌های آموزشی هستند. هدف این برنامه‌ها آموزش سریع‌تر، موثرتر و بروزتر می‌باشد. چرا که این روزها فضای آنلاین در میان افراد جامعه بسیار پرطرفدار بوده و کاربران با صرف هزینه و زمان کمتر با استفاده از اپلیکیشن کارهای روزانه خود را انجام می‌دهند. شما می‌توانید با طراحی اپ خدماتی محصولات آموزشی خود را به فروش برسانید و از این راه کسب درآمد کنید.

طراحی اپلیکیشن‌ آموزشی برای چه مشاغلی مناسب است؟

 
 
طراحی اپلیکیشن تدریس خصوصی

طراحی اپلیکیشن
تدریس خصوصی

طراحی اپلیکیشن آموزش زبان

طراحی اپلیکیشن
آموزش زبان

طراحی اپلیکیشن آموزشگاه هنری

طراحی اپلیکیشن
آموزشگاه هنری

طراحی اپلیکیشن خدمات علم و تکنولوژی

طراحی اپلیکیشن
آموزشی مدارس

طراحی اپلیکیشن آموزش سلامت و رژیم

طراحی اپلیکیشن
آموزش سلامتی و رژیم

طراحی اپلیکیشن آموزشگاه فنی

طراحی اپلیکیشن
آموزشگاه فنی

طراحی اپلیکیشن آموزشی برای کودکان

طراحی اپلیکیشن
آموزشی برای کودکان

طراحی اپلیکیشن آموزشی مشاعره

طراحی اپلیکیشن
آموزشی مشاعره

طراحی اپلیکیشن آموزش راهنمایی و رانندگی

طراحی اپلیکیشن
آموزش راهنمایی و رانندگی

طراحی اپلیکیشن آموزش تاریخ و فرهنگ

طراحی اپلیکیشن
آموزشی تاریخ و  فرهنگ

طراحی اپلیکیشن آموزش علم و تکنولوژی

طراحی اپلیکیشن
آموزش علم و تکنولوژی

طراحی اپلیکیشن موسسات آموزشی

طراحی اپلیکیشن
آموزش موسیقی

معروف ترین اپلیکیشن های آموزشی

دولینگو Duoingo

اپلیکیشن آموزش زبان دولینگو از معروف ترین اپلیکیشن‌های آموزشی در سراسر دنیا است. اپلیکیشن دولینگو در سال ۲۰۱۴ شروع به فعالیت کرد و تحول بزرگی در صنعت آموزش زبان انگلیسی ایجاد کرد. این اپلیکیشن چندین زبان زنده دنیا را در قالب بازی آموزش می‌دهد. بعد از پیروزی در هر مرحله به شما جوایزی داده می‌شود که انگیزه شما را برای یادگیری بیشتر تقویت می‌کند. سازنده دولینگو می‌گوید گذراندن ۳۴ ساعت در این اپلیکیشن معادل نیم ترم کلاس درسی در مدرسه است.

لوگو دولینگو duolingo logo
لوگو یودمی Udemy logo

یودمی Udemy

یکی از اپلیکیشن‌های معروف در زمینه آموزش اندروید اپلیکیشن یودمی است. این اپلیکیشن نزد کاربران محبوبیت زیادی دارد. این اپلیکیشن به آموزش مهارت‌ها توجه ویژه ای دارد. در این اپلیکیشن آموزش هایی در زمینه های مختلف از جمله آموزش نرم افزارهای Adobe، نرم افزارهای Microsoft و حتی آموزش‌هایی مربوط به آشپزی و فن سخنوری و … است. اکثر آموزش های یودمی بر اساس ویدئو است و مثالهای آن هم از نوع ویدئویی است. یودمی شامل آموزش‌های رایگان نیز می‌باشد.

پرگار

اپلیکیشن پرگار نیز یکی از اپلیکیشن های معروف در زمینه آموزشی است که مجموعه بزرگی از آموزش ها را به صورت ویدئویی ارائه می‌دهد. موضوعات ارائه شده در اپلیکیشن پرگار بسیار متنوع هستند و تقریبا برای همه افراد با هر سن و هر علاقه ای قابل استفاده است. بیشتر آموزش های ارائه شده در پرگار مهارت های بازار کار است تا افراد آمادگی لازم قبل از کار کردن را بیاموزند. همچنین محتواهای زبان اصلی پرگار با دوبله یا زیرنویس فارسی نیز ارائه شده است.

لوگو پرگار pargar logo
لوگو مکتب خونه maktab khoone logo

مکتب خونه

مکتب خونه یکی از اپلیکیشن های آموزشی معروف در زمینه آموزش دروس برترین دانشگاه های ایران از جمله دانشگاه صنعتی شریف، دانشگاه تهران، دانشگاه صنعتی امیرکبیر و… است. مکتب خونه آرشیوی بزرگ از آموزش های فارسی در زمینه های مختلف است. همچنین با گذراندن دوره های آنلاین مکتب خونه می‌توانید مدرک رسمی از برگزارکننده آن دانشگاه دریافت کنید. هدف مکتب خونه در دسترس قرار دادن آموزش های فارسی با کیفیت بالا برای همه فارسی زبانان است.

گاجینو

گاجینو نام یک اپلیکیشن موبایل در زمینه آموزش برنامه های درسی است. استفاده کنندگان این اپلیکیشن محصلان و شاگردان هستند. آموزش های ارائه شده در این اپلیکیشن، شامل کتاب های درسی انتشارات گاج است. همچنین تست‌ها و آزمون‌های مختلفی نیز در این اپلیکیشن از محصلان گرفته می‌شود تا بتوانند خود را بهتر بسنجند و در امتحانات بعدی آمادگی بهتری داشته باشند. فیلم های آموزشی گاجینو و بانک تست در این اپلیکیشن آموزشی گنجانده شده است.

لوگو گاجینو logo gajino

مزایای طراحی اپلیکیشن آموزشی

برگزاری دوره‌ها و کلاس های آموزشی با حداقل هزینه

باعث بهبود بهره وری و کاهش هزینه ها می‌شود

درآمد زایی با فروش محصولات آموزشی

درآمد زایی از طریق تبلیغات در اپلیکیشن

ارتباط دو طرفه و موثر از طریق چت  و نظرسنجی

دیگر مزایای ساخت اپلیکیشن آموزشی

با طراحی و ساخت اپ آموزشی می‌توانید دانش و علم خود را به راحتی به دیگران منتقل کنید. امنیت حفظ اطلاعات از دیگر مزایای مهم داشتن یک اپلیکیشن آموزشی است. خیلی از مدرسان اطلاعات و فایل‌های آموزشی خود را در بستر فضای مجازی قرار نمی‌دهند. زیرا امکان کپی برداری و انتشار غیرقانونی زیاد است. اما در بستر اپلیکیشن آموزشی امنیت کامل برقرار می‌شود و امکان استفاده از فایل های آموزشی تنها در خود اپ میسر است. می‌توانید فایل های خود را به صورت رایگان و یا با پرداخت هزینه در اختیار استفاده کنندگان قرار دهید. طراحی اپ آموزشی مانند یک کتابخانه عمل می‌کند که به جای حمل کتاب ها و جزوات آموزشی، آنها را در اپلیکیشن قرار می‌دهد.. افزایش ارتباط بین استاد و استفاده کنندگان از اپلیکیشن هم از مهمترین مزیت های ساخت اپلیکیشن اندروید است. 

طراحی اپلیکیشن پرگار

38 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن مکتب خونه

44 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن + طراحی سایت

72 میلیون تومان

مراحل سفارش اپلیکیشن آموزشی اندروید

مشخص کردن ایده

در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های طراحی اپلیکیشن آموزش آنلاین خود را با سایر اپلیکیشن‌های آموزشی مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما خواهد شد. آسان تر کردن کار با اپلیکیشن آموزشی و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

blank
blank

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید و طراحی وایرفریم حرفه ای را در ساخت اپلیکیشن به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن شما می‌کند که با نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

blank
blank

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسی front ساخت اپلیکیشن آموزشی آنلاین آغاز می‌شود. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن بصورت کد نویسی منطبق بر طراحی اولیه که توسط تیم ui انجام شده بود پیاده سازی می‌شود و بعد از آن وبسایت به صورت کامل طراحی شده و تست تجربه کاربری انجام می‌گیرد.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روبط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api  نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end از api ها ی طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

blank
blank

پشتیبانی اپلیکیشن

بعد از تمامی مراحل در مرحله آخر تست نرم افزار در حالات مختلف انجام می‌شود. بعنوان مثال اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران تست و کلیه ایرادات آن برطرف می‌شود. در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری نحوه کار در جلسه با شرکت طراحی سایت سفارشی گفته شده  و کلیه توضیحات به ایشان داده می‌شود.

برگزاری یک کلاس با طراحی اپ آموزشی

معمولا در یک کلاس آموزشی، دانش آموزان ملزم به ارسال تکالیف هستند. علاوه بر این معلمان نیاز دارند که هرچه سریعتر تکالیف را بررسی کرده و به آنها امتیاز دهند. در صورتی که اپلیکیشن و فضایی آنلاین برای اینکار نباشد کار سخت خواهد شد. با طراحی اپلیکیشن آموزشی آنلاین می‌توان یک کلاس مجازی ایجاد کرد که مزایای بیشماری داشته باشد. مزایایی مانند ارسال بی وقفه مطالب، ایجاد کلاس، ایجاد بحث و مکالمه میان دانشجویان و استاد، پاسخ به اظهارات دانشجویان، نمره دهی آسان و سریع، اشتراک منابع و… . می‌توان گفت ارتباط سریع و پیشرفته، فرایند امتیاز دهی خوب، سازمان بهبود یافته از مزایای خوب ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید و ios برای یک کلاس مجازی باشد. شرکت ویستا یکی از بهترین شرکت های طراحی اپلیکیشن است که طراحی را مطابق با نیازهای شما و در نظر گرفتن بازار انجام می‌دهد. 

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

طراحی اپلیکیشن و سایت آموزشی

شرکت طراحی سایت ویستا طراحی سایت و اپلیکیشن را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. این شرکت در زمینه طراحی اپلیکیشن و سایت تجربه ای طولانی داشته و از مجموعه ای از افراد خبره و باتجربه تشکیل شده است. طراحی سایت با وردپرس یکی از طراحی‌های پرطرفدار محسوب شده که می‌توانید برای آنلاین شدن تجارت خود و معرفی خدمات و فروش محصولات آن را طراحی کنید. از سایت‌های معروف دیگر می‌توان به طراحی سایت شرکتی اشاره کرد که شرکت‌ها و سازمان‌ها با استفاده از آن باعث افزایش اعتبار و رشد خود می‌شوند.

طراحی اپ فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی یکی از حوزه های تخصصی ویستا است که برای داشتن یک تجارت آنلاین اهمیت دارد. با داشتن یک اپ فروشگاهی علاوه بر اینکه باعث افزایش اعتبار فروشگاه خود می‌شوید می‌توانید توسعه کسب و کار خود را بسیار توسعه داده و هزاران مشتری از سراسر ایران و حتی جهان داشته باشید. طراحی سایت فروشگاهی نیز در کنار اپلیکیشن باعث پیشرفت بیشتر کسب و کار شما می‌شود. 

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می‌باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای
طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی

علاوه بر طراحی اپلیکیشن یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد طراحی سایت است. شرکت طراحی سایت ویستا تجربه ای حرفه ای در این زمینه دارد طراحی سایت آموزشی یکی از فعالیت‌های این شرکت است که به صورت تخصصی در آن مشغول به کار است. همچنین برای طراحی سایت حرفه ای در هر زمینه ای می‌توانید با تیم مشاوران ما در ارتباط باشید.

سئو سایت آموزشی

بعد از طراحی سایت، سئو سایت از مهمترین مواردی است که هر طراح سایت باید به آن اهمیت دهد. شرکت سئو ویستا برای رسیدن به رتبه یک گوگل سایت شما تلاش کرده می‌کند. قیمت سئو ویستا با ارائه خدمات باکیفیت ارائه شده به مشتری کاملا همخوانی دارد. سئو وب سایت باعث افزایش اعتبار و رتبه گوگل برای سایت شما می‌شود. برای سفارش سئو روی لینک زیر کلیک کنید. 

سئو سایت آموزشی educatinal website SEO

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

درباره ویستا

ویستا یک شرکت نرم افزاری است که در زمینه طراحی سایت، طراحی اپلیکیشن، سئو وب سایت، نرم افزار تحت وب، طراحی پورتال و… مشغول فعالیت است. از نرم افزار های موفق در این زمینه می‌توان به نرم افزار حسابداری آنلاین اشاره کرد. سئو سایت نیز یکی از مهم ترین فعالیت ها برای سایت است که باعث افزایش رتبه و در نهایت افزایش درامد شما می‌شود. 

از نمونه های طراحی اپلیکیشن می‌توان به طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن رستوران، طراحی اپلیکیشن خدماتی، طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ، طراحی اپلیکیشن فیلم، طراحی اپلیکیشن کتاب و… اشاره کرد.

ویستا در طراحی سایت نیز سابقه ای طولانی و حرفه ای دارد. تعدادی از نمونه های طراحی سایت را می‌توان طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت با وردپرس، طراحی سایت صرافی، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت شبیه دیجی کالا و… اشاره کرد. 

6 پاسخ

  1. سلام. وقتتون بخیر. من نیاز به ساخت اپلیکیشن آموزشی اندروید و ios دارم. اپلیکیشن های شما توی دونسخه تحویل داده میشه یا هزینش جداس؟

    1. سلام. شما میتونید ساخت اپلیکیشن آموزشی خودتون رو در دو نسخه اندروید و ios از شرکت ویستا تحویل بگیرید و اینکار نیازی به پرداخت هزینه جدا نداره.

  2. سلام. من یک طراحی اپلیکیشن آموزش میخواستم که به شاگردام به صورت آنلاین و غیر حضوری آموزش بدم. شما میتونید طراحیش کنید؟

    1. سلام خانم بهشتی. بله ویستا میتونه طراحی اپلیکیشن آموزش مجازی رو براتون طراحی کنه لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس بگیرید.

    1. سلام. میتونید اپلیکیشن آموزشی مورد نظر خودتون رو به مشاوران ما بگید تا به صورت اختصاصی براتون طراحی کنیم. با شماره ۰۲۱۸۸۵۵۱۴۷۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.9/5 (16 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank