طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود app design like snapfood

طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود، چیلیوری، ریحون

از پر طرفدارترین طراحی اپلیکیشن موبایل، طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود، ریحون، چیلیوری و… است. امروزه مردم بیشتر از هر زمان دیگری از اپلیکیشن های سفارش غذا استفاده می‌کنند. با توجه به افزایش اپلیکیشن های رستوران، در آینده ای نه چندان دور، سهم چشم گیری از نرم افزاری های سفارش غذا در دست نرم افزارهای رستوران آنلاین است. با طراحی اپلیکیشن مانند اسنپ فود، چیلیوری و … به رقیبی قدرتمند تبدیل شوید و به سود حائز اهمیتی دست یابید. 

مشاوره رایگان

تیم ویستا به شما پیشنهاد می‌دهد مشاوره‌ای رایگان و اختصاصی درباره پکیج مناسب کسب و کارتان داشته باشید. مشاوران ما به شما کمک می‌کنند تا با صرف هزینه کمتر تصمیم درستی را برای توسعه کسب و کار خود بگیرید. 

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن ارز آی‌تی

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

اهمیت ساخت اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

همانطور که گفته شد اپلیکیشن اسنپ فود یک اپلیکیشن در حوزه رستوران و سفارش آنلاین غذا است که رستوران های اطراف هر شخص را پیدا کرده و در اختیار مخاطب می‌گذارد. با توجه به ماشینی شدن کارها و نیاز بیشتر جامعه، طراحی اپلیکیشن هایی از این نظیر روز به روز بیشتر احساس می شود. با طراحی اپلیکیشن مانند چیلیوری، ریحون یا اسنپ فود به مشتری کمک کنید تا از رستوران های اطراف خود غذا سفارش داده و در وقت خود صرفه جویی کند. از مزایای اپلیکیشن های رستوران یاب، صرفه جویی در وقت و هزینه است. البته که در قرن تکنولوژی زمان ارزش زیادی برای انسان ها دارد و افراد به دلیل مشغله های امروزی فرصت انتظار کشیدن و تلف شدن وقت را ندارند.

مزایای ساخت اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود، ایجاد برندینگ برای کسب و کار شما است. با داشتن یک اپلیکیشن موبایل اعتبار فروشگاه خود را نسبت به فروشندگان سنتی بالاتر می‌برید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتری بجای اتلاف وقت در رسیدن به فروشگاه، به صورت آنلاین خرید خود را انجام می‌دهد.

مشتریان وفادار

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هرآنچه که مشتری می‌خواهد، باعث رضایت مشتری می‌شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات موثر و هدفمند

از ویژگی‌های خوب و مهم ساخت اپلیکیشن شبیه چیلیوری، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان  است. با طراحی اپلیکیشن چیلیوری درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید.

لوگو خرید اینترنتی

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از ویژگی های مهم ایجاد اپلیکیشن شبیه اسنپ فود است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می‌توانید در این عرصه موفقیت بسیاری بدست آورید. 

لوگو پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن شبیه اسنپ فود باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و سوالاتش را بیان کند.

فواید طراحی اپ شبیه اسنپ فود

اپلیکیشن های رستوران یاب مانند اسنپ فود و… از مزایای زیادی برخوردارند. امکان مقایسه قیمت ها در رستوران های مختلف برای کاربر امکان پذیر است که یکی از بهترین امکانات اپلیکیشن رستوران محسوب می شود. از مزایای دیگر این نرم افزارها، دسترسی به بانک رستوران‌های تهران و سایر شهرها، تنوع غذاهای ایرانی و فرنگی، نظرات کاربران در رابطه با هر رستوران، پرداخت آنلاین، نداشتن هیچگونه هزینه اضافه در سفارش کاربر  و … است. 

اهمیت طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود

ویژگی های طراحی اپلیکیشن اسنپ فود ویستا؟

رابط کاربری خوب

رابط کاربری خوب

تنوع رستوران ها و غذاها

تنوع رستوران‎‌ها و غذاها

امکان پرداخت آنلاین

پرداخت آنلاین

پشتیبانی آنلاین online support

پشتیبانی آنلاین

مکان یابی حرفه ای

مکان یابی حرفه ای

وکتور جستجوی حرفه ای

جستجوی حرفه ای

قیمت طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود، چیلیوری

طراحی اپلیکیشن اسنپ فود

21 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن چیلیوری

48 میلیون تومان

طراحی اپلیکیشن + طراحی سایت

62 میلیون تومان

معروف ترین اپلیکیشن های سفارش غذا

اسنپ فود

اسنپ فود از محبوب ترین اپلیکیشن‌های سفارش غذا است که از امکانات زیادی برخوردار است. از امکانات این برنامه می‌توان به امکان جستجوی رستوران‌های اطراف، مشاهده منو رستوران‌ها، تصاویر غذاها، نظرات کاربران، امتیاز هر رستوران، تنوع زیاد غذاها، پیگیری سفارش به صورت لحظه‌ای، تخفیفات ویژه برای هر غذا، اضافه نمودن رستوران جدید، همکاری با سوپرمارکت‌ها، شیرینی فروشی‌ها، کافی شاپ‌ها، میوه فروشی ها، نانوایی‌ها، فیلترهای مختلف برای جستجوی آسان‌تر، ذخیره آدرس، پشتیبانی آنلاین و… اشاره کرد.

لوگو اسنپ فود
لوگو چیلیوری

چیلیوری

چیلیوری هم مانند اسنپ فود از نرم افزارهای رستوران محبوب در بین کاربران ایرانی است. چیلیوری هم شامل امکاناتی مانند دسته بندی رستوران‌ها، امکان جستجو در محل، تخفیف در رستوران‌های اطراف مشتری، نظرخواهی از مشتریان، پشتیبانی آنلاین، نظرات مشتریان، شیوه پرداخت متفاوت، امکان گرفتن غذا در رستوران توسط مشتری، تضمین زمان اعلام شده برای تحویل غذا، تضمین کیفیت سرویس‌دهی، ذخیره رستوران‌های مورد علاقه در پروفایل مشتری، راهنمای خرید و راهنمای پراخت آنلاین، سوالات متداول و… است.

ریحون

ریحون هم یکی از برترین اپلیکیشن‌های رستوران‌یاب است که بیشتر تمرکزش را روی تخفیف‌ از رستوران‌ها گذاشته است. یعنی روزی نیست که ریحون تخفیف نداشته باشد! ریحون شامل امکاناتی از جمله تنوع رستوران‌ها و تنوع غذاها، روش‌های پرداخت مختلف، تمرکز بر روی تخفیف از رستوران‌های مختلف، امکان مشاهده منو همراه با عکس، دستورات آشپزی برای کاربران، امکان مقایسه قیمت‌ها در رستوران‌های مختلف، رستوران‌های برتر ماه بر اساس امتیاز مشتریان، پشتیبانی در زمان سفارش آنلاین غذا، فعالیت در شبکه اجتماعی و… می‌باشد.

لوگو ریحون reyhoon logo

طراحی اپلیکیشن  مانند اسنپ فود

تیم ویستا مفتخر است برای طراحی اپلیکیشن رستوران یاب مشابه اسنپ فود و نمونه های معروف دیگر در خدمت شما باشد. از آنجایی که هر کدام از این نرم افزارهای رستوران یاب دارای مشکلاتی هستند، تیم طراحی نرم افزار رستوران ویستا با تمامی تلاش خود در جهت رفع این مشکلات می‌کوشد تا بتواند نمونه کامل‌تری از این اپلیکیشن‌ها را ارائه دهد. برای طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود، ریحون و چیلیوری با تیم مشاوران ما تماس بگیرید. 

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا app design order food
طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود، چیلیوری

مزایای ساخت اپلیکیشن شبیه چیلیوری،اسنپ فود

طراحی منوی رستوران

مشاهده منو و قیمت‌ها

امکان مشاهده منوی رستوران ها همراه با عکس و قیمت

رزرو میز رستوان

مقایسه رستوران ها

امکان مقایسه رستوران ها از نظر تنوع غذایی و قیمت غذاها

blank

مشاهده نظرات

امکان مشاهده نظرات مشتریان سابق، امتیاز هر رستوران و درج نظر 

رزرو میز رستوان

سفارش آنلاین

سفارش آنلاین غذای درخواستی مشتری تنها با چند کلیک

لوگو سفارش غذا

پرداخت آنلاین

امکان پرداخت آنلاین، اعتباری و پرداخت درب منزل

معایب اسنپ فود و چیلیوری

معایب اسنپ فود و چیلیوری

از جمله معایب اسنپ فود عدم وجود پرداخت درب منزل، تاخیر ارسال غذا در بعضی از شهرها، کامل نبودن شهرهای تحت پوشش است. از معایب چیلیوری می‌توان به محدود بودن تعداد شهرها و نداشتن عکس برای بعضی غذاها به ویژه فست‌فودها اشاره کرد. معایب اپلیکیشن ریحون هم دور بودن بعضی از رستوران‌های نشان داده شده نسبت به مکان مشتری، نداشتن پشتیبانی آنلاین در سایت، محدود بودن شهرهای قابل جستجو و پشتیبانی ضعیف در اپلیکیشن است. 

 

ویژگی های اپلیکیشن شبیه اسنپ فود ویستا

طراحی منحصر بفرد و اختصاصی

انتخاب نحوه پرداخت

امکان پرداخت  آنلاین

امکان قابلیت سفارش گیری

امکان انتخاب شهر

امکان جستجو بر روی نقشه

امکان دادن نظر و امتیاز به رستوران

امکان مشاهده نزدیک ترین رستوران

امکان مشاهده تاریخچه سفارشات

طراحی اپلیکیشن رستوران و سفارش غذا

از نمونه های دیگر طراحی اپلیکیشن رستورانی، طراحی اپلیکیشن سفارش غذا و رستوران است که متعلق به یک رستوران می‌باشد. زیاد پیش می‌آید که به دلیل کمبود وقت یا شلوغی خیابانها از رفتن به رستوران مورد علاقه خود منصرف می‌شویم. این موقع هاست که سراغ اپلیکیشن های سفارش غذای آنلاین می‌رویم. این روزها با گسترش استفاده از موبایل سفارش غذای آنلاین بسیار محبوب شده است. با طراحی اپلیکیشن سفارش غذا، ایجاد برندینگ کرده و طیف مشتریان خود را گسترده تر کنید.

طراحی اپلیکیشن شبیه چیلیوری

امکانات طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

از امکانات طراحی اپلیکیشن سفارش غذای آنلاین می‌توان به رزرو میز به صورت آنلاین، رزرو جای پارک در صورت داشتن پارکینگ، مشاهده منو و قیمت ها همراه با تصویر غذاها، مشاهده رویدادها و خبرهای جدید رستوران، دریافت کد تخفیف از رستوران، دریافت غذا بدون معطلی به محض رسیدن به رستوران، امکان تحویل غذا درب منزل توسط پیک، دریافت نوتیفکیشن از رستوران و باخبر شدن از خبرهای مهم رستوران، امکان پرداخت آنلاین و نقدی و … از مهمترین امکانات اپلیکیشن رستوران است. با طراحی اپلیکیشن رستوران مشتریان زیادی را از وجود رستوران خود و امکانات رستوران خود مطلع کنید. شرکت ویستا همچنین در ساخت اپلیکیشن فروشگاهی فعالیت گسترده ای دارد که این اپلیکیشن حوزه های بسیاری را در برمی‌گیرد.

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

بهترین قیمت طراحی اپلیکیشن اسنپ فود

با طراحی اپلیکیشن اسنپ فود اندروید و ios می‌توانید این فرصت را داشته باشید که ارتباط و دسترسی بیشتری با مشتریان خود داشته باشید. شرکت طراحی سایت ویستا متشکل از تیمی حرفه ای است که مهارت و تجربه‌ای طولانی‌مدت در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios دارد. این اطمینان را می توانید داشته باشید که مجموعه ویستا متنوع ترین امکانات و همینطور مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را به شما ارائه خواهد کرد. با طراحی اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری خود خواهید شد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می‌باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی سایت شبیه اسنپ فود

طراحی سایت شبیه اسنپ فود یکی دیگر از فعالیت های شرکت ویستا است که در کنار طراحی اپلیکیشن رستوران کاربرد فراوانی دارد. طراحی سایت رستوران باعث افزایش اعتبار حرفه کاری شما شده و مشتریان با اعتماد بیشتری جذب شما می‌شوند. هنگامی که یک مشتری از شما راضی باشد شما را به مشتریان بیشتری معرفی کرده و به همین ترتیب طیف مشتریان شما زیادتر می‌شود. طراحی سایت در کنار طراحی اپلیکیشن باعث رشد چند برابری کسب و کار شما می‌شود زیرا طراحی سایت همیشه جز اصولی ترین کارها برای آنلاین کردن کسب و کار است. طراحی سایت با وردپرس یکی از فعالیت های حرفه ای تیم ویستا است که کمک بسیاری به آنلاین شدن تجارت شما می‌کند.

سئو سایت مشابه اسنپ فود

شرکت سئو ویستا با داشتن متخصصین این حوزه شما را در رسیدن به رتبه یک گوگل کمک می‌کند. سئو سایت شبیه اسنپ فود به شما کمک می‌کند که در رده‌های اول گوگل قرار بگیرید و توسط هزاران نفر از مردم دیده شوید. برای مشاهده قیمت سئو یا سفارش سئو با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

سئو سایت شبیه اسنپ فود

سوالات متداول

نرم افزار رستوران یاب برای کسانی که می‌خواهند نرم افزاری مشابه اسنپ فود، چیلیوری، ریحون و یا هر نرم افزار مشابه دیگری داشته باشند مناسب است تا افراد بتوانند به صورت آنلاین از رستوران های اطراف خود سفارش غذا بدهند.

تعرفه طراحی اپلیکیشن در سایت درج شده است. با توجه به نیاز کسب و کار شما تعرفه های نرم افزار کمی متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه دقیق نرم افزار رستوران مناسب با کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

تمامی امکانات موجود در اپلیکیشن های اسنپ فود، چیلیوری و ریحون در این اپلیکیشن وجود دارد. همچنین می‌توانید تمامی امکانات مورد نظر خود را در آن اعمال کنید.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

برای خرید این بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. شماره تماس شرکت ویستا 88551470-021 می‌باشد.

بله. در صورت تمایل می‌توانید برای رستوران خود علاوه بر اپلیکیشن رستوران یک صفحه وب‌سایت داشته باشید. در صورت درخواست طراحی سایت با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

طبق قرارداد، پرداخت در سه مرحله انجام می‌شود. قسمت اول مبلغی به عنوان پیش پرداخت گرفته می‌شود. قسمت دوم بعد از تکمیل نمونه اولیه و قسمت سوم پس از تکمیل کامل پروژه است که مشتری نرم افزار را به صورت کامل بررسی کرده و از آن رضایت کامل دارد.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

درباره ویستا

شرکت نرم افزاری ویستا علاوه بر خدمات طراحی اپلیکیشن های موبایل، در خدماتی نظیر طراحی سایت تخصصی، سئو وب سایت، نرم افزار CRM، نرم افزار های تحت وب و …. فعالیت دارد. امروزه در عصر تکنولوژی اکثر کسب و کارها به سوی آنلاین شدن پیش می‌روند. تقریبا در تمامی کسب و کارها می‌توان سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن را انجام داد. در نهایت مهمترین مسئله، سئو سایت است که مهمترین مرحله در دیده شدن همه کسب و کارهاست. شرکت ویستا با ارائه تمامی این خدمات، در خدمت تمامی مشتریان می‌باشد و سعی می‌کند با تمام تلاش خود در رضایت مشتری بکوشد.

تقریبا در تمامی زمینه ها شرکت ویستا طراحی اپلیکیشن و طراحی سایت حرفه ای انجام می‌دهد. از نمونه های طراحی اپلیکیشن می‌توان به طراحی اپلیکیشن فیلم، طراحی اپلیکیشن گردشگری، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن موزیک، طراحی اپلیکیشن آموزشی، طراحی اپلیکیشن پرداخت، طراح اپلیکیشن خبری، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن فروش، طراحی اپلیکیشن بیمه، طراحی اپلیکیشن املاک، طراحی اپلیکیشن خدماتی و نمونه های بسیار دیگری اشاره کرد.

در زمینه طراحی سایت هم نمونه کار طراحی سایت زیادی وجود دارد. از جمله خدمات شرکت طراحی وبسایت ویستا می‌توان طراحی سایت گردشگری، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت املاک، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت موزیک، طراحی سایت خبری، طراحی سایت آموزشی، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت تاکسی یاب، طراحی سایت شبیه دیوار و بسیاری دیگر را نام برد.

طراحی اپلیکیشن های ویستا

‫4.1/5 (10 امتیاز )