جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج یکی از مواردی است که هر کسب و کاری باید هر چه سریعتر نسبت به آن اقدام کند. طراحی  وب سایت نه تنها در دوران بحران مانند کرونا بلکه در زمانی کارساز خواهد بود. یک وب سایت باعث تقویت برند شما  می شود. از طرفی به شما کمک می کند تا بتوانید افرادی که در سراسر اینترنت به دنبال محصولی ارائه شده شما هستند از طریق سایت با شما تعامل کنند. احتمالا این جمله معروف بیل گیتس را شنیده اید که میگوید در آینده فقط دو نوع کسب و کار وجود دارد. اول کسب و کار اینترنتی، دوم کسب و کارهایی که وجود ندارد. به همین دلیل است که باید نسبت به این امر هر چه سریع تر اقدام کرد.

اما عجله داشتن ممکن است باعث شود تا سایتی بی کیفیت به دست آورید. برای آنکه بتوانید در این مسیر پر فراز و نشیب موفق شوید، شما را به خواندن ادامه مطالب دعوت می کنم.

طراحی سایت در کرج
طراحی وبسایت در کرج

چرا به طراحی سایت در کرج نیاز داریم؟

برای رسیدن به جواب این سوال کافیست به این موضوع فکر کنیم که اینترنت به چه اندازه در میان مردم محبوب شده و از آن استفاده می کنند. بیشتر مردم در هنگام خرید هر کالا یا خدمتی ابتدا قیمت آن را در اینترنت جستجو میکنند. اگر با قیمت مناسبی برخورد کردند که خرید خود را انجام می دهند اما اگر با قیمت مناسبی روبرو نشده اند شروع می کنند به جستجو در فروشگاه هایی که آن محصول را ارائه می دهند، با این حال اگر دوباره قیمت مناسبی پیدا نکردند بازگشت به اینترنت و خرید محصول در اینترنت می کنند. شما به این مورد فکر کنید که اگر دست به طراحی سایت فروشگاهی بزنید چه اتفاقی رخ می دهد. به همین دلیل استفاده از بستر اینترنت یک مزیت بزرگ برای هر کسب و کاری به حساب می آید.

قبل از شروع هر کاری، مشاوره رایگان طراحی سایت در کرج به عنوان هدیه دریافت کنید.

مشاوره رایگان باعث می شود تا مسیر کسب و کار اینترنتی خود را به درستی تشخیص دهید و در این مسیر مشاورین متخصص ما به شما کمک می کنند بتوانید با کمترین هزینه شروع به قدم برداشتن در این مسیر نمایید. برای اینکه از مشاوره رایگان استفاده کنید فقط کافیست شماره تماس خود را در باکس زیر وارد نموده و ارسال نمایید.

طراحی سایت کرج

آشنایی با طراحی سایت در کرج

لطفا ویدئو زیر را تماشا کنید…

بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

طراحی سایت در کرج توسط بهترین شرکت طراحی سایت در کرج

همانطور که میدانید کرج شهری بزرگ و مدرن است که مردم آن به شدت از اینترنت استفاده می کنند. به همین دلیل باید هر چه سریع تر وارد فضای اینترنت شد و از آن استفاده کرد. اما این کار نباید به گونه ای انجام شود که شما برای طراحی سایت به هر شرکتی مراجعه نمایید. مهم ترین اولیت شما برای داشتن یک سایت ابتدا باید انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت در کرج باشد. شرکتی که از وب سایت ما پشتیبانی کند و تمام مسائل آن را رفع کند. به شما سایتی حرفه ای تحویل دهدو به همین خاطر است که باید از شرکتی که انتخاب می کنید مطمئن باشید. به همین خاطر ما به برای پیدا کردن بهترین شرکت طراحی سایت در کرج کمک می کنیم. شما می توانید هم اکنون برای پیدا اطلاع از این موضوع شماره خود را وارد کرده تا ما با شما تماس بگیریم.

هر مدیر حرفه ای باید بتواند کسب و کار خود را نیز به صورت حرفه ای در سطح اینترنت معرفی کند. هر چه شما حرفه ای و با برنامه باشید تا وقتی که از یک وب سایت حرفه ای استفاده نکنید عملا بیشتر مردم از مزایای کسب و کار شما اگاه نمی شوند. در مرحله اول باید بتوانید خود را در بستر اینترنت به صورت حرفه ای معرفی کنید و وبسایتی حرفه ای داشته باشید. مشاورین ویستا شما را برای رسیدن به یک وب سایت حرفه ای و کسب و کار حرفه ای در اینترنت راهنمایی میکنند.

طراحی سایت حرفه ای در کرج
طراحی سایت شرکتی در کرج

طراحی سایت شرکتی در کرج

طراحی سایت شرکتی در کرج از الویت بالایی برخوردار است. استان البرز و مخصوصا شهر کرج در نقطه از ایران قرار گرفته است که مرکز کشور را به غرب کشور متصل می کند و شاهراه مرکزی ایران از مرکز این شهر عبور میکند. از طرفی به دلیل مجاورت تهران و کرج این مسئله اهمیت دو چندان پیدا می کند. اگر شما صاحب یک مجموعه باشید به راحتی می توانید با استفاده از این موقعیت جغرافیایی خود را در سطح کشور مطرح کنید و خدمات خود را به تمام مناطق کشور ارائه دهید.

طراحی وب سایت رستوران در کرج

کرج به دلیل اینکه مردمش از سطح درآمدی بالاتری نسبت به سایر نقاط کشور برخوردارند، بیشتر وقت خود را نسبت به سایر نقاط به استفاده از رستوران ها اختصاص می دهند. همچنین این شهر با داشتن رستوران های بسیار در خود از رقابت بالایی در این زمینه برخوردار است. یکی از کارهایی که باعث می شود تا یک رستوران نسبت به رستوران های دیگر دید شود وب سایت است. در این صورت افراد می توانند قبل از آنکه به رستوران برسند میز خود را رزرو کنند و حتی از غذا ا مطلع شوند. عضو باشگاه مشتریان شوند و هر روز مشتریان بیشتری با رستوران شما آشنا شوند.

طراحی سایت رستوران در کرج
طراحی سایت ارزان در کرج

طراحی سایت ارزان در کرج

طراحی سایت ارزان در کرج به این معنی نیست که هزینه ای که برای سایت خود میکنید کم است. از این موضوع باید آگاه بود که هزینه طراحی سایت ارزان یعنی بدست آوردن سایتی بی کیفیت که هیچ گونه کارایی خاصی ندارد و اصلا توان رقاب با سایر سایت ها را نیز ندارد. به همین دلیل است که طراحی سایت ارزان و با کیفیت اصلا قابل درک نیست. شما می توانید در نهایت یک سایت با کیفیت و مناسب تر نسبت به سایر شرکت ها را به دست آورید. به همین دلیل نباید گول تبلیغ طراحی سایت ارزان را خورد و باید همه افراد از این قضیه آگاه باشند تا سرمایه خود را هدر ندهند. همچنین می توان به این مورد اشاره کرد که قیمت طراحی سایت با وردپرس بخاطر آنکه از سیستم مدیریت محتوا آماده استفاده می کند به نسبت ارزان تر است

قیمت طراحی سایت در کرج

طراحی وب سایت برنزی

3.5 میلیون تومان

طراحی وب سایت نقره ای

5.2 میلیون تومان

طراحی وب سایت طلایی

6.3 میلیون تومان

خدمات طراحی سایت در کرج

 •   12 ماه پشتیبانی
  12 ماه پشتیبانی
 • خدمات پس از فروش
  خدمات پس از فروش
 • افزایش اعتبار برند شما
  افزایش اعتبار برند شما
 • رعایت استاندارد های جهانی
  رعایت استاندارد های جهانی
 • آموزش تمام بخش های سایت
  آموزش تمام بخش های سایت
 • امکانات کامل
  امکانات کامل
 • ریسپانسیو و واکنشگرا
  ریسپانسیو و واکنشگرا
 • سئو و بهینه سازی
  سئو و بهینه سازی
 • کمترین حجم دانلودی
  کمترین حجم دانلودی
 • بالاترین سرعت لود صفحات
  بالاترین سرعت لود صفحات
 • بالاترین حد امنیت
  بالاترین حد امنیت
 • طراحی کاربر پسند
  طراحی کاربر پسند
 • صرفه جویی در هزینه
  صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
  صرفه جویی در زمان
 • بازاریابی گسترده
  بازاریابی گسترده
 • سازگار با تمام مرورگرها
  سازگار با تمام مرورگرها
 • انعطاف پذیر
  انعطاف پذیر
 • پنل مدیریت پیشرفته
  پنل مدیریت پیشرفته

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

بعد از آنکه طراحی سایت شما اتمام یافت حال میتوانید شروع کنید به انجام پروژه سئو یا همان بهینه سازی وب سایت . بدون سئو سایت شما به هیچ عنوان نمیتوانید وارد نتایج گوگل شوید. به همین دلیل است که اهمیت سئو روز به روز در حال افزایش است. در ابتدا شما باید از شرکت سئو که انتخاب میکنید اطمینان پیدا کنید. شرکت های سئو می توانند این مسیر پیچیده و سخت را به سرانجام برسانند. در مرحله بعد باید با توجه به لیست قیمت سئو ، مناسبترین مورد را با توجه به بودجه خود انتخاب کرده و سفارش سئو سایت خود را بدهید و از داشتن یک وب سایت حرفه ای و مطرح در سطح گوگل لذت ببرید.

سئو سایت در کرج
طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

ساخت اپلیکیشن در کرج به نوعی نسبت به طراحی سایت جدید تر است و جذابیت بیشتری نیز دارد. به این دلیل که شما می توانید همیش پیشروی چشمان مشتری باشید. مشتری می تواند در سریع ترین زمان به کسب و کار شما مراجعه نماید. به راحتی میان مردم منتقل می شوید. کافیست این را بدانید که هر کسب و کاری که کنار وب سایت خود از اپلیکیشن استفاده کند قطعا در چشم همگان کاملا حرفه ای به نظر می رسد. طراحی اپلیکیشن باعث ایجاد اعتماد بین کاربران و کسب و کار شما می شود. همینطور هیچ زمان نباید از هزینه طراحی اپلیکیشن نباید غافل شد. ساخت اپلیکیشن فروشگاهی باید همیشه یکی از بخش هایی باشد که اجرا می شود.

نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب در کرج

نرم افزار حسابداری آنلاین یکی دیگر از خدمات شرکت نرم افزاری ویستا است که برای مردم کرج در نظر گرفته شده است. نرم افزار حسابداری آنلاین نسبت به نرم افزار حسابداری آفلاین مزیت های فراوانی دارد. از جمله این مزیت ها می توان به در دسترس بودن در هر هر زمان و هر مکان اشاره کرد. به راحتی می توانید در هر زمان از آن استفاده کنید بدون اینکه محدودیت سیستمی داشته باشید. دومین مزیت آن این است که این نرم افزار از امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است. به این معنی که هیچ شخصی جز  شما قادر نیست به اطلاعات شما دسترسی داشته باشد. سومین مزیت آن این است که برعکس نرم افزار های آفلاین که بر روی سیستم نصب می شوند و فضا گیرند، این نرم افزار هیچ فضایی از دستگاه شما را اشغال نمی کند.

نرم افزار حسابداری آنلاین در کرج
شرکت های طراحی سایت در کرج

چگونه می توان شرکت های طراحی سایت در کرج پیدا کرد؟

برای پیدا کردن شرکت طراحی سایت باید به این نکته دقت کنید که حتما شرکت مورد نظر بتواند خدماتی که در بالا ارائه شد را در هر زمانی که نیاز بود به شما ارئه دهد. در غیر این صورت کسب و کار شما از نظر طراحی و ساختار و حتی پایگاه های داده به چند دسته تقسیم می شود و پس از گذشت زمان با مشکلات جدی برخورد می کند. به همین دلیل عقلانی ترین کار این است که تمام این خدمات توسط یک شرکت ارائه شود و خیال شما از بابت ایرادات احتمالی آسوده باشد. به همین منظور مشاورین و متخصصین ویستا آماده اند تا به شما در این مسیر مشاوره بدهند و شما را از تمام موارد آگاه کنند.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در کرج 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

5/5 (2 Reviews)