طراحی سایت مشابه دیوار

شرکت نرم افزاری ویستا، طراحی اختصاصی و حرفه‌ای

طراحی سایت مشابه دیوار زیرمجموعه‌ای از طراحی فروشگاه اینترنتی است. با این تفاوت که بیشتر برای فروش کالای دسته دوم مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایت دیوار یکی از محبوب‌ترین سایت های ثبت آگهی است. شرکت ویستا با بهره‌گیری از طراحان حرفه‌ای، می‌تواند از طریق طراحی سایت اختصاصی سایت مشابه دیوار  را برای شما طراحی کند.

برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید

ساخت سایت مثل دیوار

مشاهده آخرین نمونه کار طراحی سایت آگهی ویستا

ویژگی های فنی وبسایت

ویژگی های ظاهری وبسایت

ویژگی های عملکردی وبسایت

جهت مشاهده انواع نمونه کار طراحی وبسایت با ما در ارتباط باشید.

ساخت سایت شبیه دیوار

فیچرهای تکمیلی سایت شبیه دیوار در ویستا

ویستا در طراحی سایت مشابه دیوار، علاوه بر اعمال قابلیت های اصلی سایت ثبت آگهی دیوار، چند ویژگی تکمیلی را نیز لحاظ کرده است؛ این ویژگی ها در سایت دیوار وجود ندارند و مختص ویستا هستند. کاربر می‌تواند با استفاده از این فیچرهای تکمیلی در طراحی سایت شبیه دیوار  آگهی مورد نیاز خود را بهتر ثبت و یا پیدا کند.

مزایا طراحی سایت مشابه دیوار در ویستا

ویژگی های اصلی سایت دیوار :

1- سادگی فرایند درج آگهی

2- فیلترهای کاربردی و متنوع

3- قابلیت ارتقای آگهی یا نردبان

4- امکان انتخاب فروشگاه

5- دسته بندی گسترده و جامع

6- چت آنلاین درون برنامه

اختصاصی ویستا

جستجو با لوکیشن

اختصاصی ویستا

افزودن فیلتر

افزودن انواع فیلتر

اختصاصی ویستا

فروشگاه سیار

گزینه فروشگاه سیار

اختصاصی ویستا

ثبت فروشگاه رسمی

ثبت رسمی فروشگاه

اختصاصی ویستا

پنل کاربری

وجود پنل کاربری

اختصاصی ویستا

اختصاصی سازی

چرا طراحی سایت مشابه دیوار با ویستا؟

استفاده از زبان Nuxt+ طراحی اختصاصی = سریع و سئوپذیر

یکی از مهم ترین ویژگی‌های ویستا در حوزه طراحی سایت فروشگاهی نظیر دیوار، طراحی سایت اختصاصی است. در طراحی سایت شبیه دیوار، تیم ویستا بدون استفاده از وردپرس، سایت شما را به صورت اختصاصی و فقط برای شما طراحی و اجرا می کند. در واقع طراحی سایت دیوار با وردپرس نیز قابلیت انجام دارد، اما نمی تواند مزایای طراحی سایت اختصاصی را  داشته باشد. زبان برنامه نویسی فرانت ویستا در طراحی سایت مثل دیوار، Nuxt است. این زبان به خاطر ویژگی ترکیبی که دارد، باعث افزایش سرعت سایت و سئوپذیری آسان آن می شود.

کدنویسی اختصاصی

طراحی اختصاصی

سئوپذیری آسان

سرعت بالای سایت

سرعت بالا سایت

طراحی سایت دیوار
تماس با شرکت ویستا

سوالی دارید ؟ با ما در میان بگذارید

سوالات خود در زمینه طراحی سایت شبیه دیوار یا نمونه های مشابه آن مثل طراحی سایت شبیه ترب را با ما در میان بگذارید. برای شروع سفارش کافی است تا شماره مویابل خود را وارد کنید. کارشناسان ویستا در اسرع وقت با شما تماس می‌گیرند. همچنین می توانید از طریق واتسپ و یا تلفن مستقیم با ما در ارتباط باشید.

هزینه طراحی سایت شبیه دیوار

در باکس‌های زیر قیمت طراحی سایت دیوار با شرایط مختلف قرار داده شده است. قیمت ساخت سایت دیوار در حالت طراحی اختصاصی سایت به مراتب بالاتر از هزینه ساخت سایت بدون کدنویسی تخصصی یا همان طراحی سایت غیر اختصاصی است.

سایت یا اپ کدنویسی شده

80.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

100.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

110.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

130.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

عوامل موثر بر قیمت

طراحی سایت مشابه دیوار

عوامل زیادی بر قیمت سایت اثرگذار هستند اما به طور کلی چند فاکتور اصلی برای قیمت وجود دارد. یکی از آن ها طراحی اختصاصی است. بسیاری از شرکت ها و طراحان سایت از قالب های آماده ی وردپرس استفاده می کنند که بسیار ارزان تر و راحت تر است. تیم ویستا طراحی سایت را به صورت اختصاصی و منحصر به هر مشتری انجام می دهد. در ادامه مهم ترین عوامل موثر بر قیمت طراحی و ساخت سایت شبیه دیوار آورده شده است. همچنین ویستا در طراحی سایر انواع سایت مثل طراحی سایت گردشگری نیز به مشتریان عزیز خدمات ارائه می دهد.

برای مشاوره با ما تماس بگیرید

مشاوره طراحی سایت دیوار
امنیت دامنه و هاست

کیفیت و امنیت هاست

کیفیت و امنیت هاست عامل مهم تاثیرگذار بر قیمت سایت است. در طراحی سایت مانند دیوار، امنیت مهم است. بنابراین باید از یک هاست معتبر قبل استفاده کرد.

نوع شرکت طراحی سایت

نوع شرکت طراحی سایت

نوع شرکت به عنوان عامل اثرگذار بر قیمت، به معنای میزان حرفه‌ای بودن تیم طراحی سایت آن است. هرقدر تیم طراحان حرفه‌ای تر باشند، پروژه را  با حداقل میزان خطا ارائه دهند.

آپشن های مورد نیاز مشتری

آپشن های مورد نیاز مشتری

طبیعی است که هرقدر تعداد آپشن های مورد نیاز مشتری، بیشتر شود، هزینه طراحی سایت نیز بیشتر می شود. در مورد طراحی سایت شبیه دیوار این آپشن ها همان مزیت های اصلی سایت دیوارست که در قسمت های قبلی بررسی شد.

نوع CMS در طراحی سایت دیوار

نوع CMS سایت

CMS یا سیستم مدیریت محتوای سایت، یکی از تعیین‌کننده‌ترین عوامل اثرگذار بر قیمت طراحی سایت است. از معروفترین CMS ها، می‌توان به وردپرس اشاره کرد که به واسطه راحتی در استفاده، از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است.

سفارش خود را از اینجا شروع کنید

برای شروع سفارش کافی است تا با شماره موبایل خود را وارد کنید. کارشناسان ویستا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. همچنین می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید.

سوال در مورد سایت دیوار ویستا

طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

اپلیکیشن مشابه دیوار، تمامی قابلیت‌های کلیدی سایت دیوار را در برمی‌گیرد. در این اپلیکیشن کاربر پس از ورود با شماره موبایل، می تواند اگهی خود را به راحتی ثبت کند. لزوم سفارش و ساخت اپلیکیشن شبیه دیوار در این است که کاربران برای خرید و فروش، بیشتر تمایل دارند از گوشی خود استفاده کنند تا به سراغ کامپیوتر یا لپتاپ بروند. سهولت استفاده از این اپ مهم ترین ویژگی آن است. بنابراین با سفارش اپلیکیشن شبیه دیوار می توانید احتمال خرید کاربران را بالا ببرید. برای اطلاع دقیق از قیمت طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار و سایر اپ ها مثل طراحی اپلیکیشن مشابه علی بابا با ما تماس بگیرید.

اپلیکیشن شبیه دیوار

خرید و فروش آسان تر

استفاده در همه جا

اپلیکیشن مانند دیوار

امکان چت کردن راحت

اپلیکیشن مشابه دیوار

سوالی دارید ؟ با ما در میان بگذارید

برای شروع سفارش کافی است تا با شماره موبایل خود را وارد کنید. کارشناسان ویستا در اسرع وقت با شما تماس می گیرند. همچنین می توانید از طریق واتسپ و یا تلفن مستقیم با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت مشابه شیپور

سایت آگهی شیپور نیز همانند دیوار یک پلتفرم آگهی آنلاین است. در ویستا برای طراحی سایت مشابه شیپور، همانند طراحی سایت دیوار، از طراحی اختصاصی استفاده می شود. کارشناسان ویستا می توانند برای طراحی سایت شبیه شیپور، به شما مشاوره رایگان دهند. برای تماس با ما مشاوران ما می توانید از باکس های زیر استفاده کنید.

طراحی سایت مشابه شیپور
طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور

طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور

طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور تمامی قابلیت‌های اصلی طراحی سایت شیپور را داراست. استفاده آسان و قابلیت چت از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باعث استفاده کاربران از این اپلیکیشن شده است. برای سفارش اپلیکیشن شبیه شیپور، می‌توانید با کارشناسان تیم ویستا تماس بگیرید. کارشناسان ما سوالات شما را در مورد جزئیات و قیمت طراحی اپلیکیشن مشابه شیپور پاسخ می‌دهند. همچنین می‌توانید شماره موبایل خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول طراحی سایت شبیه دیوار

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت شبیه دیوار و همینطور شیپور بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن طراحی وب سایت شما، تا یک سال برای سایت های اختصاصی و سه ماه برای سایت های وردپرسی بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد. پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت.

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

دقت در جزئیات جز خصوصیات منه. ویستا با دقت زیادی برای من سایتمو طراحی کردن.

نظر مشتریان ویستا

نظرات مشتریان ما

همیشه دوست داشتم با تیمی کار کنم که پیگیر باشن. ممنون بابت پشتیبانی عالی ویستا!

نظر مشتریان ویستا

تیم حرفه‌ای برای من خیلی مهم بود. ویستا یک تیم جوان و حرفه‌ای!

نظر مشتریان ویستا

معرفی امکانات

سایت شبیه دیوار در ویستا و ویژگی های سمت کاربر

در این قسمت سعی داریم تا جزئیات بیشتری از مزایای ساخت سایت مشابه دیوار  با ویستا در اختیار شما قرار دهیم. تیم ویستا در طراحی سایت شبیه دیوار تلاش کرده است تا ویژگی های بیشتری به آن اضافه کند تا تجربه ی کاربری بهتری را رقم بزند. در ادامه علاوه بر مزایای سایت دیوار با مهم ترین مزایای سایت مشابه دیوار که در ویستا طراحی شده است، آشنا می شوید.

ثبت آگهی و ایجاد فروشگاه با قابلیت و جزئیات بیشتر

ویستا در طراحی سایت شبیه دیوار تلاش داشته است تا سایتی بهتر با ویژگی های بیشتری در مقایسه با دیوار ارائه دهد. ویژگی های اصلی دیوار به همراه ویژگی های خاص ویستا از این قرارند:

 • امکان ثبت آگهی فروش در دسته بندی های متفاوت
 • امکان ایجاد آگهی های فروش فوری و ویژه
 • امکان تمدید آگهی های ثبت شده
 • امکان جستجو آگهی های مورد نظر با موقعیت مکانی (لوکیشن)
 • فیلترهای پیشرفته برای آگهی های ثبت شده
 • سه دسته بندی کلی برای آگهی ها و ریز دسته بندی برای ثبت و جستجو راحت تر
 • امکان ثبت آگهی و خدمات سیار
 • امکان چت با خریداران
 • جستجوی پیشرفته برای سایت
 • بخش فروش ویژه برای یک فروشگاه همراه با بنر و لیست محصولات فروشگاه
 • امکان یادداشت گذاری و نشانه گذاری روی آگهی
 • نمایش بنرهای تبلیغاتی
 • اعلانات برای ثبت، تایید و پیام خریدار آگهی

امکان ثبت آگهی با ویژگی های دقیق تر

ثبت آگهی مهم ترین بخش برای کاربر سایت مشابه دیوار است. کاربر انتظار دارد بتواند علاوه بر راحت و بی دردسر ثبت کردن آگهی خود، جزئیات مورد نظر را نیز به آسانی وارد کند. در این مورد تیم ویستا در طراحی سایت مانند دیوار تلاش کرده است تا جزئیات بیشتری برای بخش آگهی در نظر بگیرد. با این کار کاربر تجربه مطلوب تری از ثبت اگهی خود خواهد داشت. در ادامه جزیئات آگهی در سایت دیوار به علاوه جزئیات افزوده شده در ویستا آمده است که عبارت اند از:

 • افزودن عنوان برای آگهی
 • امکان افزودن عکس برای آگهی
 • مشخص کردن دسته بندی آگهی
 • افزودن توضیحات برای آگهی
 • افزودن اطلاعات تماس
 • امکان افزودن قیمت
 • انتخاب شهر و محدوده
 • فعال و غیر فعال کردن چت برای آگهی
 • افزودن امکان معاوضه یا فروش توافقی برای آگهی
 • امکان افزودن ویژگی ها و امکانات بیشتر با توجه به دسته بندی انتخاب شده برای آگهی

وجود حساب کاربری کامل تر از دیوار

اگر از دیوار استفاده کرده باشید می دانید که حساب کاربی در دیوار بسیار ساده و فاقد جزئیات است. ما در ویستا تلاش کرده ایم تا جزئیات بیشتری به حساب کابربی بیافزاییم تا با اطلاعات کامل تر از کاربر، خدمات بهتری به او ارائه دهیم. این ویژگی ها عبارت اند از:

 • ورود و ثبت نام کاربران با استفاده از شماره تلفن
 • ارسال اعلانات برای کاربر
 • ثبت اطلاعات هویتی
 • مشخص کردن موقعیت مکانی
 • ویرایش اطلاعات
 • ایجاد فروشگاه خود در سایت با صفحه اختصاصی
 • ثبت آگهی
 • ویرایش و ارتقا آگهی
 • مشاهده یاداشت های ثبت شده
 • مشاهده آگهی های نشانه گزاری شده
 • مشاهده اخرین آگهی های بررسی شده

وجود پنل فروشگاه کاربر با امکانات فراوان

کاربر در پنل خود می توانند کارهای مختلفی انجام دهد؛ کارهایی مانند:

 • ثبت اطلاعات فروشگاه (نام و توضیحات و لوگوی فروشگاه)
 • ثبت اطلاعات ارتباطی و موقعیت مکانی فروشگاه
 • ثبت اطلاعات مالک
 • ثبت پروانه کسب (برای دریافت تیک خرید ایمن)
 • ثبت موقعیت فروشگاه
 • ثبت دسته بندی  (برای مشخص کردن نوع خدمات و آگهی های فروشگاه)
 • ثبت تصاویر از محیط فروشگاه
 • امکان اضافه کردن ویژگی ها (خدمات ارسال، نحوه ارسال و…)
 • تنظیمات برای ارسال اعلانات
 • امکان ثبت آگهی
 • شارژ پنل فروشگاه برای ثبت آگهی بیشتر
 • ویرایش و ارتقا آگهی
 • ویرایش آگهی رد شده

پشتیبانی کامل تر از دیوار

پشتیبانی کامل تر به کاربر حس اعتماد بیشتری می دهد به همین دلیل است که ویستا در طراحی اختصاصی سایت  شبیه دیوار امکاناتی را به این قسما افزده است که در زیر می بینید:

 • امکان ثبت تخلف
 • امکان ارسال پیشنهادات
 • امکان ارسال تیکت پشتیبانی
 • مشاهده پیام های پشتیبان
 • لینک تماس تلفنی با بخش پشتیبانی
 • بخش پرسش های متداول

وجود قسمت بلاگ و امکانات مرتبط با آن

قسمت بلاگ در یک سایت می تواند به دیگر بخش های سایت یاری برساند. به عبارت دیگر وقی کاربری  نتواند نیاز خود را در بخش های اصلی سایت برطرف کند، به بخش های فرعی مراجعه می کند. بلاگ یکی از این بخش های فرعی است و اگر بتواند رضایت کاربر را تامین کند، در کل به سایت کمک بزرگی کرده است. مزایای بلاگ در طراحی وب سایت مثل دیوار از قرار زیر است:

 • استفاده از سیستم مدیریت محتوای وردپرس و بهینه سازی شده برای قرارگیری در نتایج بالای وبسایت گوگل
 • قابلیت کامنت گذاری، پسندیدن و نپسندیدن توسط کاربران زیر پست های بلاگ
 • مشاهده پست ها به تفکیک موضوع
 • قوانین و مقررات ، سوالات متداول و راهنمای کاربران

ویژگی های پنل ادمین

پنل ادمین ویژگی های زیر را در اختیار کاربر قرار می دهد:

 • مدیریت موجودی
 • حسابداری
 • نقش ها و دسترسی ها
 • مدیریت دسته بندی ها
 • مدیریت نظرات و گزارشات
 • تنظیمات
مدیریت موجودی

در بخش موجودی در پنل ادمین، کاربر امکان اضافه کردن، حذف، ویرایش و غیرفعال کردن آگهی ها را دارد. همچنین امکان تایید یک آگهی برای ثبت یا ویرایش و امکان ارسال پیام در پشتیبانی برای کاربران و فروشگاه ها نیز موجود است.

حسابداری

در بخش حسابداری کاربر می تواند، سوابق خرید و ارتقا آگهی های کاربران و فروشگاه ها را ببیند. مشاهده موجودی حساب کاربران و فروشگاه ها و همین طور امکان تغییر و ثبت موجودی پنل های کاربری و فروشگاه ها از دیگر ویزگی های حسابداری در پنل ادمین است.

نقش ها و دسترسی ها

در بخش نقش ها و دسترسی ها، نمایش، ایجاد ، ویرایش و حذف و حذف دسترسی کاربران و فروشگاه های ثبت شده قابل اعمال است. افزودن ادمین جدید و افزودن نقش های جدید برای پنل مدیریت نیز از دیگر ویژگی های این بخش است.

مدیریت دسته بندی ها

امکان اضافه کردن و حذف دسته بندی ها، امکان تغییر دسته بندی ها،اضافه کردن بی نهایت دسته بندی و زیر دسته بندی، ایجاد فرم با جزییات دلخواه برای هر دسته بندی به طور مجزا و انتخاب نوع فیلتر مورد نیاز برای هر قسمت از فرم وارد شده (فیلتر ها: موجودیت، بازه مقداری، تک انتخابی و چند انتخابی) از خصوصیات بخش مدیریت دسته بندی هاست.

مدیریت نظرات و گزارشات

امکان مدیریت، بررسی نظرات کاربران و بررسی گزارش های تخلف دز این بخش وجود دارد.

تنظیمات

ذز بخش تنظیمات می توان تصاویر و متون اسلایدر در صورت وجود را تعیین کرد. همچنین نمایش اعلانات و تغییر رمز عبور نیز از این بخش انجام می شود.

تکنولوژی پیاده سازی سایت مشابه دیوار در ویستا

تکنولوژی فرانت سایت مثل دیوار، توسط فریمورک nuxtjs که بر پایه vuejs می باشد، پیاده سازی شده که در عین سرعت بالای کاربری کاملا سئو پذیر است. 

در تکنولوژی بک اند، زبان برنامه نویسی php و تحت فریموورک Laravel می باشد.

در مورد دیتابیس در طراحی سایت مانند دیوار، سعی شده تماما از تکنولوژی های بروز این عرصه با توجه به نیازمندی ها استفاده شود. به همین دلیل دیتابیس به صورت ترکیبی تحت ساختار sql و nosql پیاده سازی شده که برای این کار از mysql و elastic search استفاده شده و این کار قابلیت فرم های داینامیک و فیلتر های متنوع را به سایت اضافه کرده است.

آموزش طراحی سایت مشابه دیوار

یکی از آموزش‌هایی که امروزه خصوصا در میان قشر جوان مورد استقبال بی‌نظیر واقع شده است، آموزش طراحی سایت است. طراحی سایت به سبب کاربرد روزافزون و جذابیت فرایند، بسیار پرطرفدار است. از طرفی بسیاری از علاقه‌مندان به طراحی سایت، فرصت رفتن به دانشگاه را ندارند، بنابراین به دنبال آموزش طراحی سایت هستند. بسیاری از موسسات آموزشی امروزه بخش آموزش سایت دارند. آموزش طراحی سایت شبیه دیوار نیز از این قاعده مستثنی نیست؛ بسیاری از قالب های آماده فروشگاهی وجود دارند و می توانند به افرادی که خود قصد یادگیری طراحی سایت مانند دیوار را دارند،  کمک  کنند.  این افراد می توانند قالب وردپرسی مشابه دیوار را خریداری یا از برخی سایت ها به صورت رایگان دانلود کنند و تغییرات لازم را به نسبت کاربردی که از سایت انتظار دارند بر آن اعمال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سایر خدمات ویستا

شرکت ویستا در زمینه های مختلفی نظیر طراحی اپلیکیشن و بهینه سازی وب سایت نیز به مشتریان خدمات متنوعی را ارائه می‌نماید. از نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن می‌توان به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، اپلیکیشن تاکسی یاب و اپلیکیشن خدماتی اشاره کرد. همین‌طور در زمینه طراحی سایت فروشگاهی نیز می‌توان به طراحی سایت دیجی کالا اشاره کرد که امروزه متقاضیان بسیاری دارد. شما با هر نوع فعالیت و تخصصی که دارید می‌توانید اقدام به ساخت وبسایت شخصی خود کنید. مثلا اگر مدیر و مسئول شرکتی هستید، با هدف معرفی خدمات و توانمندی‌های خود این امکان را دارید که برای سفارش طراحی سایت شرکتی اقدام کنید. طراحی سایت اختصاصی امروزه به یک پیش‌نیاز جهت موفقیت در کسب و کار تبدیل شده است. این‌کار باعث می شود که مشتریان بسیار زیادی که در فضای آنلاین اقدام به خرید و استفاده از خدمات می‌کنند را از دست ندهید، در کنار آن به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود بپردازید و از این طریق کسب و کارتان را توسعه دهید.

‫4.6/5 ‏‫(13 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا