جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی سایت در قم

قم شهری مذهبی که می توان گفت پایتخت مذهبی کشور نیز است. قم به دلیل محل جغرافیایی خود، یک منطقه مهم برای اتصال شمال به جنوب کشور محسوب می شود. قم به دلیل وجود مرقد مطهر حضرت معصومه هر ساله زائرین بسیاری را از سراسر جهان به خود می بیند. شهر قم به همین دلیل منطقه ای گردشگری ، زیارتی محسوب می شود. به همین دلیل در این شهر فروشگاه های بسیاری برای خرید مسافران و زائرین وجود دارد. یکی از راه هایی که می تواند تعداد مشتریان را در این شهر افزایش دهد استفاده از سایت است. طراحی سایت در قم می تواند به شما کمک کند تا میان رقبا خود بهتر دیده شوید.

برای آنکه از قیمت طراحی سایت قم ، خدمات دیگر طراحی سایت و نحوه انتخاب کردن بهترین شرکت طراحی سایت اطلاع پیدا کنید با ما همراه باشید.

طراحی سایت در قم
طراحی وب سایت در قم

چرا به طراحی سایت در قم نیاز داریم؟

همانطور که گفته شد طراحی سایت باعث می شود تا مشتریان شما افزایش یابد. علاوه بر این موضوع طراحی سایت در استان قم باعث می شد تا بتوانید محصولات خود را نه تنها برای مردم قم بلکه به تمام مردم در سطح کشور ارائه دهید. یکی دیگر از دلایل حائز اهمیت این است که هر لحظه مشتریان شما به شما دسترسی دارند. هر ساعت و هر روز. شما محصولات خود را به افرادی ارائه  می کنید که اصلا آن ها را نمی بینید. اگر حس میکنید که به طراحی وب سایت در قم احتیاج دارید کافیست تا شماره تماس خود را در بخش مشاوره وارد کنید تا متخصصین ویستا با شما تماس بگیرند.

قبل از شروع کار، مشاوره رایگان طراحی سایت در قم به عنوان هدیه دریافت کنید.

قبل از آنکه نسبت به طراحی سایت قم اقدام کنید به شما پیشنهاد می کنیم تا چند دقیقه ای با کارشناسان حرفه ای و دل سوز ویستا صحبت کنید تا بتوانید بهترین تصمیم را در زمینه طراحی سایت در قم اخذ نمایید. مشاوران گروه ویستا به شما کمک می کنند تا از تمام مراحل طراحی سایت، قیمت طراحی سایت و پشتیبانی بهترین شرکت طراحی سایت قم استفاده کنید. کافیست شماره تماس خود را در جعبه زیر وارد کنید.

طراحی سایت قم

آشنایی با طراحی سایت در قم

لطفا ویدئو زیر را تماشا کنید…

طراحی سایت قم توسط بهترین شرکت طراحی سایت در قم

بهترین شرکت طراحی سایت در قم

اینکه احساس کنید به یک سایت نیاز دارید یه موضوع است و اینکه بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت در قم را پیدا کنید یه موضوع دیگر. شما می توانید طراحی سایت خود را به هر شرکت طراحی سایتی بسپارید اما باید از این موضوع آاه باشید که هر شرکت می تواند در آینده نیاز های سایت شما را تامین کند؟ آیا سایت با کیفیت برای رقابت با سایر رقبا را به شما ارئه می دهد یا اینکه فقط یک سایت دارید و برای انجام هر کاری نقطه ضعف دارد؟ پس بهتر است بهترین شرکت طراحی سایت قم را پیدا کنید. مشاورین گروه ویستا برای آنکه بتوانید بهترین شرکت طراحی سایت در قم را پیدا کنید به شما کمک می کنند. شما می توانید به راحتی از این مسیر سخت که تمام مراحل بعدی شما را تحت الشعاع قرار می دهد به سلامتی عبور کنید.

طراحی سایت حرفه ای در قم

طراحی سایت حرفه ای در قم باعث می شود تا کسب و کار شما در نگاه اول حرفه ای به نظر برسد و کاربر را مجذوب خود کند. سایت حرفه ای در مرحله اول اعتماد مخاطب را به دست می آورد و فروش محصول به کاربر بسیار راحت تر از قبل خواهد بود. همچنین سایت حرفه ای در ذهن مخاطب حک می شود و کاربر برای خرید های بعدی حتما به شما مراجعه می کند. سایت های حرفه ای همچنین از پشتیبانی حرفه ای برخوردارند و ظاهر آن ها در هر دستگاهی واکنش گرا است.

طراحی سایت حرفه ای در قم
طراحی سایت ارزان در قم

طراحی سایت ارزان در قم

طراحی سایت ارزان در قم آیا وجود دارد؟ بله. اما سایتی که شما تحویل میگیرید هیچ کارکرد خاصی ندارد. سایتی که بخواد به خوبی بازتاب کسب و کار شما باشید در مرحله اول هزینه بر خواهد بود. در مرحله بعد سایتی که ارزان باشد قطعا از پشتیبانی خوبی برخوردار نیست و در صورت وجود مشکل، دست شما از همه جا کوتاه است. برای رفع این موضوع قطعا نیاز است تا هزینه های به مراتب سنگین تری برای سایت خود انجام دهید. ما در شرکت ویستا، ارزان ترین قیمت را ارائه نمی دهیم. به این دلیل که مشتری هایی که از خدمات ما استفاده می کنند مهم ترین افراد برای ما هستند.

طراحی سایت فروشگاهی در قم

طراحی سایت فروشگاهی در قم بیشترین تقاضا را دارد. به این دلیل که شهر قم از فروشگاه های بسیاری تشکیل شده است. ساخت فروشگاه اینترنتی در قم می تواند باعث شود تا به راحتی تمام افراد و مشتریان به راحت ترین حالت به شما دسترسی داشته باشند. به دلیل وجود مشغله های فراوان و تغییر سبک زندگی، افراد مختلف رغبت بیشتری نسبت به خرید اینترنتی دارند. همچنین این افراد تمایل بیشتری نسبت به خرید خود از وب سایت ها دارند. اگر دقت کرده باشید هر شخص هنگام خرید اول محصول مورد نظر را در اینترنت جستجو  می کند و از وب سایت ها کمک می گیرد. اگر قیمت وب سایت نسبت به سایر رقبا مناسب تر باشد حتما خرید از وب سایت انجام می شود. در مرحله بعد می توانید نسبت به ساخت اپلیکیشن فروشگاهی اقدام کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در قم
طراحی سایت شرکتی در قم

طراحی سایت شرکتی در قم

طراحی وب سایت شرکتی در قم یکی از انواع طراحی سایت است که برای هر شخصی که مجموعه ، موسسه و یا دفتر کوچک دارد به شدت نیاز است و توصیه می شود. به این صورت که طراحی سایت شرکتی باعث می شود در مرحله اول کس و کار شما حرفه ای تر به نظر برسد و در مرحله بعد کاربر به شما اعتماد کند. برای آنکه بتوانید در عرصه اینترنت موفق عمل کنید و بتوانید کاربران را به سمت خود جذب کنید بدون شک اولین گزینه طراحی سایت شرکتی است. طراحی سایت شرکتی باعث می شود تا همیشه و در هر زمان در دسترس باشید و کاربر بتواند به راحتی از اطلاعات شرکت شما آگاه شود و در مرحله آخر با شما تماس بگیرد. به همین دلیل شرکت نرم افزاری خدمات خود را در زمینه طراحی سایت شرکتی به مردم خونگرم قم ارائه می دهد.

قیمت طراحی سایت در قم

طراحی وب سایت برنزی

3.5 میلیون تومان

طراحی وب سایت نقره ای

5.2 میلیون تومان

طراحی وب سایت طلایی

6.3 میلیون تومان

خدمات طراحی سایت در قم

 •   12 ماه پشتیبانی
  12 ماه پشتیبانی
 • خدمات پس از فروش
  خدمات پس از فروش
 • افزایش اعتبار برند شما
  افزایش اعتبار برند شما
 • رعایت استاندارد های جهانی
  رعایت استاندارد های جهانی
 • آموزش تمام بخش های سایت
  آموزش تمام بخش های سایت
 • امکانات کامل
  امکانات کامل
 • ریسپانسیو و واکنشگرا
  ریسپانسیو و واکنشگرا
 • سئو و بهینه سازی
  سئو و بهینه سازی
 • کمترین حجم دانلودی
  کمترین حجم دانلودی
 • بالاترین سرعت لود صفحات
  بالاترین سرعت لود صفحات
 • بالاترین حد امنیت
  بالاترین حد امنیت
 • طراحی کاربر پسند
  طراحی کاربر پسند
 • صرفه جویی در هزینه
  صرفه جویی در هزینه
 • صرفه جویی در زمان
  صرفه جویی در زمان
 • بازاریابی گسترده
  بازاریابی گسترده
 • سازگار با تمام مرورگرها
  سازگار با تمام مرورگرها
 • انعطاف پذیر
  انعطاف پذیر
 • پنل مدیریت پیشرفته
  پنل مدیریت پیشرفته

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در قم

بعد از اتمام طراحی سایت نیاز دارید تا سفارش سئو سایت خود را بدهید. اما در مرحله قبل باید شرکت سئو را پیدا کنید و از قیمت سئو آگاهی پیدا کنید. در این صورت است که می توانید به راحتی سئو سایت خود را شروع کنید و به رتبه های برتر گوگل برسید. در این مرحله است که کاربران در سراسر اینترنت با جستجوی کلمات مرتبط با خدمات و محصولات شما، می توانند وب سایت شما را پیدا کنند و از همین طریق نسبت به خرید و یا استفاده از خدمات شما اقدام کنند.

سئو سایت در قم
طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از مراحلی است که باعث افزایش محبوبیت شما می شود. طراحی اپلیکیشن به برند شدن و افزایش اعتبار شما به عنوان یک کسب و کار اینترنتی کمک می کند. طراحی اپلیکیشن باعث می شود تا در هر زمان کاربر به راحتی به شما دسترسی داشته باشد. وقتی یک کاربر اپلیکیشن شما را بر روی دستگاه خود نصب می کند یعنی نسبت به کسب و کار شما اعتماد کامل دارد و چه چیز مهم تر از این. به راحتی می توانید با تخفیف ها، جشنواره ها و به مناسبت های مختلف آن ها را نسبت به خرید از خود ترغیب کنید. به همین دلیل ابتدا باید از قیمت اپ آگاهی داشته باشید و سفارش ساخت اپلیکیشن خود را ثبت کنید

نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب در قم

نرم افزار حسابداری آنلاین یکی دیگر از خدمات شرکت نرم افزاری ویستا است که برای آسان کردن کار ها در اختیار کارفرما ها قرار گرفته است. همانطور که آگاهی دارید تا چندین سال حسابداری توسط نرم افزار های آفلاین مختلف مانند هلو انجام میشد. اما این دست از نرم افزار ها یک مشکل اساسی داشتند، اینکه آفلاین بودند. یعنی در هر زمان نمیشد به آن ها دسترسی داشت. بر روی سیستم نصب می شدند و فضای سیستم را اشغال میکردند و مهم ترین مشکل آن ها این بود که در صورت به وجود آمدن مشکل برای سیتم و پاک شدن نرم افزار تمام اطلاعات شما از بین می رفت. اما تمام این مشکلات و مشکلات کوچک بزرگ دیگر توسط نرم افزار حسابداری آنلاین و تحت وب وی کانت رفع شد.

نرم افزار حسابداری آنلاین در قم
شرکت طراحی سایت در قم

چگونه می توان شرکت های طراحی سایت در قم را پیدا کرد؟

شما می توانید برای آنکه شرکت های طراحی سایت قم را پیدا کنید از گوگل کمک بگیرید. کافیست شرکت طراحی سایت قم را جستجو کنید و در مرحله بعد وارد سایت شده و این وب سایتها را با یکدیگر مقایسه کنید. بهترین راه این است که هنگام طراحی سایت، شرکتی را انتخاب کنید که در سرتاسر کشور در حال ارائه خدمات خود باشد.

به همین منظور می توانید از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید و بهترین مسیر و شرکت طراحی سایت را انتخاب نمایید تا از مشکلات آتی جلوگیری شود و به بهترین نقطه در کسب و کار آنلاین برسید.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در قم 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

5/5 (2 Reviews)