طراحی سایت در قم

طراحی وبسایت اختصاصی اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. در ادامه قصد داریم تا در مورد شرکت‌های مختلف طراحی سایت در قم، انواع طراحی سایت، قیمت و نمونه‌کار صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

طراحی سایت در قم

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در قم

طراحی وب سایت در قم مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در قم آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

مقایسه شرکت های طراحی سایت در قم

می‌توان گفت انتخاب شرکت طراحی سایت از خود طراحی سایت مهم‌تر است. برای همین باید هنگام انتخاب شرکت نرم افزاری در قم برای خود به شدت وسواس به خرج دهید. ما در این بخش به مقایسه شرکت های برنامه نویسی در قم پرداخته‌ایم.

شرکت طراحی سایت راستین وب

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : معمولی

rastinweb-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 2.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ورتکس

کیفیت خدمات
طراح وب 70%

قیمت خدمات : معمولی

vertex-min

طراحی سایت کدزنی شروع از :10.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 2.500.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

طراحی سایت فروشگاهی در قم

برای حضور موثر در اینترنت ابتدا نیاز دارید تا یک شعبه حرفه‌ای و منسجم در اینترنت داشته باشید.  تنها وب‌سایت است که می‌تواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد. با طراحی سایت فروشگاهی در قم می‌توانید سایر شبکه‌ها را به خود متصل کنید. محصولات را به صورت حرفه‌ای معرفی کنید و در هر ساعت از شبانه روز محصولات خود را به فروش برسانید. برای سفارش ساخت فروشگاهی اینترنتی در قم می‌توانید از اینجا اقدام کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در قم
طراحی سایت شرکتی در قم

طراحی سایت شرکتی در قم

برای آنکه بتوانید در اینترنت موفق عمل کنید و کاربران را به سمت خود جذب کنید، بدون شک باید یک وب‌سایت زیبا و کارآمد داشته باشید. طراحی وب سایت شرکتی باعث می‌شود تا همیشه و در هر زمان در دسترس باشید و کاربر بتواند به راحتی از اطلاعات شرکت شما آگاه شود و در مرحله آخر با شما تماس بگیرد. به همین دلیل شرکت نرم‌افزاری خدمات خود را در زمینه طراحی سایت شرکتی در قم به مردم این شهر ارائه می‌دهد.

طراحی سایت حرفه ای در قم

طراحی سایت حرفه ای در قم باعث می‌شود تا کسب‌و‌کار شما در نگاه اول حرفه‌ای به نظر برسد و کاربر را مجذوب خود کند. سایت حرفه‌ای اعتماد مخاطب را به دست می‌آورد و به واسطه این اعتماد فروش محصول به کاربر بسیار راحت‌تر از قبل خواهد بود. همچنین وب‌سایت حرفه‌ای در ذهن مخاطب حک می‌شود و کاربر برای خرید‌های بعدی حتما به شما مراجعه می‌کند.

طراحی سایت حرفه ای در قم

نمونه کار طراحی سایت

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در قم برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در قم ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کار ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در قم شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی سایت در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو 1 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 2 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 3 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت فروشگاهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت گردشگری ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت آگهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت در قم

هزینه طراحی سایت در قم وابسته به پارامترهای متعددی است که علاوه بر قیمت، بر کیفیت نهایی و خروجی پلتفرم شما نیز تاثیرگذارند. در بخش زیر باکس های قیمتی طراحی سایت و اپ اختصاصی برای شما قرار داده شده است اما پیشنهاد می کنیم جهت کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ویستا تما حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان آنها استفاده نمایید.

سایت یا اپ کدنویسی شده

140.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

170.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

200.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

260.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در قم با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی وب سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88930113-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت
[forminator_form id="89321"]

همین حالا قیمت طراحی سایت خود را مشخص نمایید

با مشخص نمودن نوع وبسایت و ویژگی های آن در فرم روبه‌رو می‌توانید همین حالا از هزینه طراحی وبسایت مورد نیاز خود مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان از سمت کارشناسان ویستا، با ما تماس بگیرید و یا با پرکردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید.

تماس با کارشناسان ویستا

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت قم دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در قم سفارش دهید. برای سفارش طراحی وب سایت قم توسط بهترین شرکت طراحی سایت در قم کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره طراحی سایت قم

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی و سئو سایت در قم

خدمات سئو سایت در قم

سئو به معنای بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتور‌های جستجو است. سئو سایت باعث می‌شود تا کاربران با جستجوی کلمات مرتبط با حوزه کاری شما در گوگل، بتوانند وب‌سایت شما را مشاهده کنند. به این دلیل که کاربران با جستجو کلمات خاصی به وب‌ سایت شما رسیده‌ اند قطعا احتمال خرید بیشتری دارند. سفارش سئو یکی از خدمات شرکت ویستا است که می‌توانید پس از مشاهده قیمت سئو، آن را سفارش دهید.

طراحی سایت و اپلیکیشن در قم

خدمات طراحی اپلیکیشن در قم

یک کسب‌و‌کار برای شناخته شدن بیشتر، می‌تواند در کنار استفاده از وب‌سایت، یک اپلیکیشن نیز داشته باشد. طراحی اپلیکیشن موبایل باعث افزایش دسترسی کاربران به شما می‌شود. طراحی اپلیکیشن در قم باعث می‌شود تا در هر زمان کاربر به راحتی به شما دسترسی داشته باشد. وقتی یک کاربر اپلیکیشن شما را بر روی دستگاه خود نصب می‌کند یعنی نسبت به کسب‌و‌کار شما اعتماد کامل دارد و چه چیز مهم تر از این.

نرم افزار حسابداری آنلاین در قم

خدمات حسابداری آنلاین در قم

نرم افزار حسابداری آنلاین یکی دیگر از خدمات شرکت نرم‌افزاری ویستا است که برای آسان کردن امور حسابداری طراحی شده است. این نرم‌افزار دارای ویژگی‌های مختلف، از جمله امنیت بالا و دسترسی در هر لحظه است. نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه توسط متخصصین شرکت نرم‌افزاری ویستا و هم‌تراز با نرم‌افزار‌های حسابداری آنلاین محبوب و معروف در سطح جهان طراحی شده است.

مقالات ما را از دست ندهید…

Search

سوالاتی که شما پرسیدید …

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به هزینه طراحی سایت وردپرسی بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در قم 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

2 پاسخ

 1. داخل بخش قیمت طراحی سایتتون نوشتید که 10 محصول رو طراحی می کنید. من تعداد محصولاتم بیشتر از این حرفاس. حدود 30 محصول میشه. برای اینکه همه محصولات رو داشته باشم باید پکیج طلاییتون رو سفارش بدم یا ن راه حل دیگه ای داره؟

  1. سلام جناب آوج خسته نباشید
   جناب آوج شما میتونید هر کدوم از بخش های پکیج اول رو که مایل بودید افزایش بدید. و اینکه نیاز نیست شما حتما پکیج طلایی رو سفارش بدید. برای اینکار کافیه با مشاورین ما تماس بگیرید تا تمام تغییرات لازم رو براتون اعمال کنن.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.6/5 ‏‫(21 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا