طراحی سایت در اهواز

طراحی سایت اولین و مهم‌ترین گام برای هر کسب‌وکار هنگام ورود به دنیای دیجیتال است. قدمی که اگر اشتباه برداشته شود تمام کسب‌وکار شما را در فضای آنلاین تحت تاثیر خود قرار می‌دهد. ما اینجا هستیم تا تمام این مسائل را از 0 تا 100 در مورد طراحی سایت در اهواز به شما توضیح بدهیم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.می‌توانید با ما در ادامه همراه باشید و یا همچنین برای سهولت در انجام کار می‌توانید شماره تماس خود را وارد کنید تا در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته شود.

طراحی سایت در اهواز

مقایسه شرکت طراحی وب سایت در اهواز

یکی از مهم‌ترین چالش‌ها در زمینه طراحی سایت اهواز را می‌توان انتخاب مناسب‌ترین شرکت برنامه نویسی در اهواز از میان تمام شرکت های برنامه نویسی در اهواز و ایران دانست. ما در این بخش تمام تلاش خود را کرده‌ایم تا از میان تمام شرکت‌ها، بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز را گرد آوری کنیم. کافیست تا با توجه به این مقایسه مناسب‌ترین شرکت طراحی وب سایت اهواز برای خود را بیابید.

شرکت طراحی سایت رادفان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : گران

Untitled-2-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 4.200.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت اهواز سایت

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : معمولی

Untitled-2222-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 3.200.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت طراحی سایت داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : بسیار گران

شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

نیاز به طراحی سایت در اهواز دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت اهواز دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز سفارش دهید. برای طراحی وب سایت اهواز توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره طراحی سایت اهواز

با دیدن این ویدئو در 3 دقیقه، با تمام اصول طراحی سایت در اهواز آشنا شوید.

لینک مشاهده ویدئو در وب سایت آپارات

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز

طراحی سایت اهواز توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اهواز

برای آنکه بتوانید دایره ارائه خدمات خود را گسترده کنید نیاز دارید تا یک وب‌سایت داشته باشید. اما مهم‌ترین بخش طراحی وب در اهواز برای کارفرما انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت است. این موضوع به این دلیل مهم است که اگر سایت شما توسط بهترین شرکت طراحی نشود ممکن است در آینده با ایراداتی مواجه شود. حتی ممکن است تیم طراحی سایت پشتیبانی نکند. به همین دلیل انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت اهواز کیانپارس مهم‌ترین و مطمئن‌ترین قدم در مسیر رسیدن به یک وب‌سایت حرفه‌ای است. ما در ویستا به خود می‌بالیم که از این پس خدمات را به مردم خوب اهواز با بهترین هزینه طراحی سایت ارائه می‌کنیم و در این مسیر دشوار با مردم خوزستان همراه هستیم.

طراحی سایت فروشگاهی در اهواز

اگر شما هم صاحب یک کسب‌وکار یا فروشگاه باشید حتما به این مشکل برخورد کرده‌اید که حجم زیادی از مشتری را نمی‌توان به‌راحتی مدیریت کرد. اینجاست که مزیت طراحی وب سایت فروشگاهی آشکار می‌شود. در وب‌سایت فروشگاهی هیچ گونه محدودیتی در برابر تعداد مشتری ندارید و حضور داشتن یک کاربر در سایت با هزار کاربر در سایت برای شما هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند. از طرفی شما می‌توانید خدمات خود را به تمام شهرهای کشور ارائه دهید. در مرحله بعد می‌توانید از طراحی اپلیکیشن فروشگاهی برای فروشگاه اینترنتی خود استفاده کنید.

طراحی سایت فروشگاهی در اهواز
طراحی سایت شرکتی در اهواز

طراحی سایت شرکتی در اهواز

اهواز به عنوان پنجمین شهر بزرگ ایران و به جرات می‌توان گفت جزء 3 شهر مهم ایران ، شرکت‌ها، مجموعه‌ها و دفترهای کوچک و بزرگ فراوانی را در دل خود جای داده است. برای آن‌که بتوان در این مسیر موفق بود باید مشتریان زیادی را به سمت کسب‌وکار خود جذب کرد و اینجاست که اهمیت طراحی سایت شرکتی نمایان می‌شود. طراحی سایت شرکتی باعث می‌شود تا بتوانید از هر لحاظ کسب‌وکار خود را به کاربران معرفی کنید و همین امر باعث می‌شود تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و بتوانید به نفر اول کسب‌وکار خود، در خوزستان تبدیل شوید.

طراحی سایت وردپرسی در اهواز

طراحی سایت وردپرسی در اهواز به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید سایت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. از دیگر مزیت‌های سایت‌های وردپرسی امنیت بالا آن‌ها است. همین امر سبب می‌شود تا کاربران بتوانند به راحتی به شما اعتماد کنند. وب‌سایت‌های وردپرسی نسبت به سایت‌های اختصاصی که از پایه کدنویسی می‌شوند قیمت مناسب‌تری دارند. حال اگر قصد دارید یک سایت فروشگاهی یا شرکتی داشته باشید بهترین گزینه طراحی سایت وردپرسی است. در این حالت شما با مبلغ بسیار کمتر صاحب یک وب‌سایت حرفه‌ای خواهید شد.

طراحی سایت وردپرسی در اهواز
طراحی سایت حرفه ای در اهواز

طراحی سایت حرفه ای در اهواز

وب‌سایت حرفه‌ای برای مدیران حرفه‌ای! این یک شعار نیست بلکه سبک کاری شما را نشان می‌دهد. اگر قصد دارید تا به کاربران گوناگون حرفه‌ای بودن خود را نشان دهید در مرحله اول باید طراحی وب سایت حرفه ای را انجام دهید. یک وب‌سایت حرفه‌ای باید در کنار طراحی جذاب و کاربردی برای کاربران، از نظر واکنشگرایی در دستگاه‌های مختلف هم بهینه باشد. یکی دیگر از مواردی که باعث می‌شود وب‌سایت شما حرفه‌ای به نظر برسد، پشتیبانی سایت است. پشتیبانی باعث می‌شود تا ایرادات و مشکلات احتمالی در سریع‌ترین زمان حل شوند.

نمونه کار های طراحی وب سایت اهواز گروه ویستا

سایت فروشگاهی شیرینی کالا

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی زیترشاپ

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی ناتس کالا

طراحی سایت فروشگاهی

سایت همکاران آی‌تی

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی تولین‌مد

طراحی سایت فروشگاهی

سایت فروشگاهی ستاره‌شرق

طراحی سایت فروشگاهی

قیمت طراحی سایت در اهواز

طراحی وب سایت برنزی

14.8 میلیون تومان

 1. منوی همبرگری سه خطی یا تک سطحی
 2. پشتیبانی از تصویر پس زمینه
 3. اسلایدر ساده
 4. اسلایدشوی تصاویر پاپ آپ
 1. طراحی فول ریسپانسیو تمام صفحات
 2. آپلود تصاویر به صورت کشیدن و رها کردن
 3. آپلود مالتی‌مدیا با کشیدن و رها کردن
 4. ساختن فرم به صورت کشیدن و رها کردن
 5. مدیریت نمایش سکشن در موبایل
 1. پشتیبانی از متاتگ‌های موثر بر سئو
 2. امکان تگ‌گذاری و شرح تصاویر
 3. مدیریت کامنت‌پذیری هر صفحه یا مطلب
 4. پروتکل ارتباطات امنSSL
 1. ارسال گزارشات به ایمیل
 2. دریافت اعلان از رخدادهای سایت در پنل
 3. مدیریت تک سطحی
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت نقره‌ای

18.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی
 2. منوی سلسله مراتبی چندسطحی
 3. پشتیبانی از افکت پارالاکس
 4. اسلایدر لایه لایه سه‌بعدی
 1. پخش ویدیوی تعبیه از آپارات یا یوتیوب
 2. افزودن فیلدهای دلخواه به ثبت نام
 3. منطق شرطی نمایش فیلدها
 1. فشرده‌سازی جاوااسکریپت و سی‌اس‌اس
 2. مدیریت پذیرش یا رد کامنت های وارده
 1. مدیریت چند سطحی
 2. قابل شماره‌گیری کردن لینک شماره تلفن
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

طراحی وب سایت طلایی

24.8 میلیون تومان

 1. تمامی امکانات پکیج برنزی و نقره‌ای
 2. اسلایدر رولوشن
 3. نمایش تور مجازی پانورامای ۳۶۰ درجه
 4. پشتیبانی از ویدیو بک گراند
 1. پلیر پخش کلیپ ویدیویی و فیلم آنلاین
 2. ذخیره‌سازی گلوبال یک سکشن
 3. لاگین دو مرحله‌ای
 4. ساختن فرمهای چندمرحله‌ای ویزاردی
 1. بلک لیست فیلتر خودکار کامنت‌ بد
 1. تعریف رول ها و مدیریت مجوزها
 1. آموزش حضوری + فیلم آموزشی
 2. یک سال پشتیبانی رایگان
 3. پنل مدیریتی پیشرفته
 4. ایجاد ایمیل اختصاصی سایت​

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در اهواز

خدمات سئو سایت در اهواز

بعد از طراحی سایت اهواز ، نوبت به این می‌رسد تا وب‌سایت خود را برای موتورهای جستجو نظیر گوگل نیز بهینه نمایید و در نتایج گوگل با رتبه‌ای قابل قبول حضور یابید. اکثر کاربران وقتی کلمه‌ای یا جمله‌ای را در اینترنت جستجو می‌کنند ، تنها در صفحه اول گوگل بر روی لینک‌های این صفحه کلیک می‌کنند . شرکت سئو ویستا با استفاده از به‌روزترین استراتژی‌ها وب‌سایت شما را تا رسیدن به رتبه اول گوگل همراهی می‌کند. برای مشاهده لیست قیمت سئو می‌توانید از همین‌جا مراجعه کنید و پس از دریافت این لیست می‌توانید نسب به سفارش سئو اقدام نمایید.

طراحی اپلیکیشن در اهواز

خدمات طراحی اپلیکیشن در اهواز

هنگامی که به حد معقولی از مشتریان رسیدید حال باید سفارش ساخت اپلیکیشن را بدهید. برای اینکار در مرحله اول باید به قیمت طراحی اپلیکیشن توجه کنید. اما چرا طراحی اپلیکیشن اهواز ؟ به این دلیل که فروشگاه اینترنتی یا شرکتی شما نیاز دارد مدام در مقابل مخاطب باشد. همین امر باعث می‌شود تا اپلیکیشن شما به اولین گزینه برای دریافت خدمات تبدیل شود. دیجی کالا بیش از نیمی از فروشش را مدیون اپلیکیشن خود است و در هر لحظه می‌توان به اپلیکیشن دسترسی داشت. به همین جهت طراحی اپلیکیشن یکی از مهم‌ترین قدم‌ها در فضای اینترنت است.

حسابداری تحت وب در اهواز

خدمات حسابداری آنلاین در اهواز

حسابداری تحت وب یا حسابداری آنلاین یکی دیگر از خدمات شرکت نرم افزاری اهواز ویستا است که به هم‌وطنان خون گرم اهوازی ارائه می‌شود. همان‌طور که از نامش پیداست نرم افزار حسابداری آنلاین اولین مزیت را در مقایسه با نرم افزار های آفلاین داراست که این مزیت هم چیزی نیست جز دسترسی در هر زمان و هر مکان. این نرم افزار با توجه به اینکه آنلاین است هیچ فضایی از دستگاه شما را اشغال نمی‌کند. هیچ فرقی نمی‌کند که از دستگاه تلفن همراه استفاده می‌کنید یا کامپیوتر شخصی. این نرم افزار در تمام دستگاه‌ها به بهترین شکل قابل مشاهده است.

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک سایت وردپرسی دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در اهواز به شرح ذیل است:

 • 45 درصد هنگام عقد قرار داد
 • 30 درصد پس از طراحی UI  یا رابط کاربری
 • 25 درصد پس از تحویل پروژه

3 پاسخ

  1. سلام جناب ابراوش. برای اینکه بتونید از قیمت طراحی سایت وردپرس در اهواز آگاه بشید نیازه تا نوع کسب و کار خودتون رو ذکر کنید تا به شما قیمت دقیق اطلاع داده بشه.

 1. سلام یک نفر این وب سایت رو در زمینه طراحی وب سایت در اهواز با من به اشتراک گذاشت، به همین دلیل من به جستجوی درباره آن پرداختم.
  مطالب رو مطالعه کردم و از اطلاعاتی که قرار دادید لذت بردم. این وبلاگ از نظر محتوا و طراحی فوق العادس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.6/5 (20 Reviews)