طراحی سایت در اراک

حالا که در وارد این صفحه شدید قطعا نیاز دارید تا اطلاعاتی در مورد طراحی سایت اختصتصی در اراک داشته باشید. ما تمام اطلاعات مورد نیازتان مانند قیمت، انواع نمونه‌کار و مقایسه شرکت‌های طراحی سایت در استان مرکزی را قرار داده‌ایم. کافیست در ادامه با ما همراه باشید.

طراحی سایت در اراک

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نکات مربوط به طراحی سایت در اراک

طراحی وب سایت در اراک مراحل متنوعی مانند قیمت، انتخاب شرکت و در نهایت انجام آن دارد. در این بخش به بررسی و معرفی هر یک از مراحل می‌پردازیم. با دیدن ویدئو‌هایی که در ادامه قرار داده شده‌اند، در چند دقیقه با تمام جزئیات طراحی سایت در اراک آشنا شوید.

گام اول: اصول اولیه طراحی وب سایت

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

گام دوم: عوامل موثر بر قیمت سایت

قیمت طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره قیمت طراحی سایت

گام سوم: طراحی توسط کدوم شرکت؟

طراحی سایت
نمایش ویدیو درباره طراحی سایت

مقایسه شرکت های طراحی سایت در اراک

حالا که نیاز به طراحی سایت اراک دارید، نیاز است تا انواع شرکت برنامه نویسی در اراک رابشناسید تا بتوانید با مقایسه بودجه و نیاز خود، بهترین شرکت طراحی سایت در اراک را انتخاب کنید. ما در این بخش لیستی از بهترین شرکت برنامه نویسی اراک را قرار داده‌ایم که می‌توانید به راحتی به مقایسه آن‌ها بپردازید و بهترین طراح سایت در اراک را برای خود انتخاب نمایید..

شرکت طراحی سایت آواندا

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : گران

Untitled-1-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 4.900.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ایفا نت

کیفیت خدمات
طراح وب 65%

قیمت خدمات : ارزان

Untitled-3-min

طراحی سایت کدزنی : ندارد

طراحی سایت با cms شروع از : 390.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت داده ورزان

کیفیت خدمات
طراح وب 75%

قیمت خدمات : بسیار گران

داده ورزان

طراحی سایت کدزنی : ندارد 

طراحی سایت با cms شروع از : 11.000.000 تومان

خدمات :

شرکت طراحی سایت ویستا

کیفیت خدمات
طراح وب 80%

قیمت خدمات : گران

لوگو ویستا | vista-logo

طراحی سایت کدزنی شروع از :30.000.000 تومان

طراحی سایت با cms شروع از : 14.800.000 تومان

خدمات :

94%

طبق آمار بدست آمده، 94٪ از کاربران هنگام ورود به سایت ابتدا به طراحی آن توجه می کنند.

52%

٪52 مشتریان فروشگاه های آنلاین به دلیل اینکه وب‌سایت زیبایی مشاهده نمی‌کنند، پس از خرید به وب‌سایت باز نمی‌گردند.

42%

٪42 از کاربران نظر خود را درباره یک وب‌سایت فقط بر اساس طراحی هنگام ورود به سایت قرار می‌دهند.

طراحی سایت فروشگاهی در اراک

طراحی فروشگاه اینترنتی دروازه ورود کسب‌وکارهایی که محصولی را به فروش می‌رسانند هستند. در وب‌سایت‌های فروشگاهی کاربران می‌تواند محصول مورد نظر خود را هزاران بار ببینند. مزایا و معایب محصول را به دقت مطالعه کنند و همچنین از نظرات سایر کاربرانی که محصول را خریداری کرده‌اند استفاده کنند و اقدام به خرید نمایند. این چرخه دائما و پایدار اجرا می‌شود بدون این‌که مدیر وب‌سایت با این افراد دیدار کند. شرکت نرم افزاری ویستا به عنوان شرکت طراحی وب سایت در استان مرکزی خدمت طراحی سایت فروشگاهی در اراک را متناسب با نیاز کارفرمایان محترم با مناسب‌ترین قیمت طراحی وب سایت ارائه می‌دهد.

طراحی سایت فروشگاهی در اراک
طراحی سایت شرکتی در اراک

طراحی سایت شرکتی در اراک

طراحی سایت شرکتی در اراک مخصوص به شرکت‌ها و مجموعه‌هایی است که در این شهر و حتی در استان مرکزی سکونت دارند. طراحی وب سایت در اراک این امکان را ایجاد می‌کند تا کسب‌وکارها و همچنین کاربران بتوانند به راحتی با مجموعه شما ارتباط برقرار کنند و از خدمات شما استفاده کنند. این نوع از وب‌سایت‌ها دارای صفحاتی از جمله صفحه درباره ما، صفحه خدمات و سرویس‌ها و صفحه تماس با ما هستند که باعث می‌شود تا کاربران به راحتی با پیمایش در وب‌سایت شما بتوانند نسبت به مجموعه شما آگاهی پیدا کنند و نسبت به استفاده از خدمات شما اقدام نمایند.

طراحی سایت صنعتی در اراک

طراحی سایت صنعتی در اراک از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شهر اراک به عنوان دومین شهر صنعتی کشور قطعا نیاز دارد تا محصولات خود را نه تنها در سطح کشور بلکه در سطح بین الملل ارائه کند. به همین جهت وب‌سایت‌های صنعتی باید چندین زبان را پشتیبانی کنند. وب‌سایت‌های صنعتی اولین قدم برای مجتمع‌های صنعتی که محصولی را تولید می‌کنند برای جذب مشتری و مطرح شدن به حساب می‌آیند. به همین جهت شرکت نرم افزاری ویستا خدمت طراحی وب سایت اراک را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت اراک ارائه می‌نماید.

طراحی سایت صنعتی در اراک
طراحی سایت حرفه ای در اراک

طراحی سایت حرفه ای در اراک

طراحی وب‌سایت حرفه ای در اراک به این معنی است که وب‌سایت شما از هر نظر بهترین حالت ممکن را دارا باشد. تمام المان‌ها، متن‌ها و عکس‌ها در هردیوایس و دستگاهی به بهترین شکل نمایش داده شوند. همچنین وب‌سایت شما مطابق با متدهای روز دنیا طراحی شود. طراحی سایت استان مرکزی باعث می‌شود تا در نگاه اول کسب‌وکار شما حرفه‌ای به نظر برسد و کاربران بتوانند با خاطری آسوده‌تر نسبت به خرید از شما اقدام نمایند. اگر تا کنون نسبت به طراحی سایت در استان مرکزی اقدام نکرده‌اید حتما این موضوع را در الویت قرار دهید.

نمونه کار طراحی سایت

در اولین قدم هنگام انتخاب شرکت طراحی سایت در اراک برای خود، باید به این نکته دقت کنید که نمونه کار های این شرکت، نمونه کار های خوبی باشند. به این دلیل که در آینده شما هم سایتی به همان شکل تحویل خواهید گرفت. اگر شرکت طراحی سایت، نمونه کار طراحی وب سایت در اراک ضعیفی داشت نباید انتظار داشته باشید که وب سایت شما وب سایتی حرفه ای و خلاقانه باشد. نمونه کا ها را کاملا با صبر و حوصله مطالعه کنید. امیدواریم پس از مشاهده نمونه کار طراحی سایت در اراک شرکت های مختلف، انتخابتان شرکت نرم افزاری ویستا باشد.

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی سایت اختصاصی ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی سایت در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دمو 1 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 2 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو 3 طراحی فروشگاه اینترنتی ویتسل

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت فروشگاهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت گردشگری ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

دمو طراحی سایت آگهی ویستا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

قیمت طراحی سایت در اراک

سایت یا اپ کدنویسی شده

80.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

100.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

110.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

130.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

برآورد هزینه طراحی وبسایت

شما می‌توانید قبل از انجام طراحی سایت در اراک با پر کردن فرمی که در ادامه قرار داده شده است ویژگی‌های وب‌سایت خود را انتخاب کنید و این فرم را ارسال نمایید یا برای آگاهی از مراحل سفارش طراحی وب سایت می‌توانید به طور مستقیم با شماره 88930113-021 تماس بگیرید.

فرم ثبت سفارش ساخت و طراحی وب سایت
[metform form_id="92024"]

همین حالا قیمت طراحی سایت خود را مشخص نمایید

با مشخص نمودن نوع وبسایت و ویژگی های آن در فرم روبه‌رو می‌توانید همین حالا از هزینه طراحی وبسایت مورد نیاز خود مطلع شوید. همچنین در صورت نیاز به دریافت مشاوره رایگان از سمت کارشناسان ویستا، با ما تماس بگیرید و یا با پرکردن فرم منتظر تماس همکاران ما باشید.

تماس با کارشناسان ویستا

نیاز به وب سایت دارید؟

قطعا برای اینکه بتوانید بهترین نتیجه را از طراحی سایت اراک دریافت کنید نیاز دارید تا وب سایت خود را از بهترین شرکت طراحی سایت در اراک سفارش دهید. برای سفارش طراحی وب سایت اراک توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اراک کافیست شماره تماس خود را ارسال کنید تا مشاورین ما در سریع ترین زمان با شما تماس بگیرند.

مشاوره توسط بهترین شرکت طراحی سایت در اراک و استان مرکزی

شهر هایی که ما به آن ها خدمات خود را ارائه می دهیم

خدمات دیگر شرکت نرم افزاری ویستا

سئو سایت در اراک

خدمات سئو سایت در اراک

طراحی سایت در استان مرکزی دقیقا مانند فروشگاهی است که تازه شروع به کار کرده است. هیچ‌کس از وجود آن آگاه نیست. در دنیای دیجیتال نیز مسیر به همین صورت است. وظیفه سئو معرفی وب‌سایت شما، به کاربرانی که به دنبال خدمات یا محصولات شما هستند، می‌باشد. شما به عنوان کارفرما باید در ابتدایی‌ترین مرحله شرکت سئو را پیدا کنید و با مشاهده لیست قیمت سئو و دریافت مشاوره، بهترین پکیج را متناسب با وب‌سایت خود انتخاب کرده و سفارش سئو برای وب‌سایت خود را ثبت کنید. شرکت ویستا به عنوان یک شرکت فعال در زمینه سئو پینهاد می‌کند تا هر دو مورد را در شرکت ویستا انتخاب نمایید تا پشتیبانی کامل و بدون نقص را تجربه کنید.

طراحی اپلیکیشن در اراک

خدمات طراحی اپلیکیشن در اراک

طراحی اپلیکیشن! با توجه به استفاده روز افزون از تلفن‌های همراه و افزایش تعداد جستجوها توسط موبایل، بهترین گزینه برای ارتقا کسب‌وکار پس از طراحی وب سایت استان مرکزی ، ساخت اپلیکیشن است. اگر شما یک فروشگاه اینترنتی مانند دیجی کالا داشته باشید قطعا نیاز دارید تا طراحی اپلیکیشن فروشگاهی را برای آسودگی مشتریان خود انجام دهید. اپلیکیشن به دلیل اینکه نسبت به طراحی وب‌سایت جدیدتر است، جای پیشرفت بسیاری برای کسب‌وکارها دارد. به همین جهت طراحی اپلیکیشن با مناسبترین قیمت طراحی اپ باعث می‌شود تا کسب‌وکار شما به سرعت بتواند در میان مردم گسترش یابد.

نرم افزار حسابداری آنلاین در اراک

خدمات حسابداری آنلاین در اراک

نرم افزار حسابداری آنلاین قطعا جدیدترین موضوع در زمینه حسابداری محسوب می‌شود. می‌توان گفت نرم افزار حسابداری آنلاین کارها را به شدت برای حسابداران و همچنین صاحبان کسب‌وکار راحت‌تر کرده است. نرم افزار حسابداری این امکان را فراهم می‌کند تا در همه جا بتوان به آن دسترسی داشت. همین امر سبب می‌شود تا چندین حسابدار بتوانند با سرعت و دقت بیشتر با یکدیگر همکاری کنند و از اشتباهات سهوی هنگام حسابداری جلوگیری کرد. نرم افزار حسابداری شرکتی و نرم افزار حسابداری فروشگاهی چرتکه توسط متخصصین شرکت نرم افزاری ویستا و هم تراز با نرم افزار های حسابداری آنلاین محبوب و معروف در سطح جهان طراحی شده است.

مقالات ما را از دست ندهید…

Search

سوالات متداول

شما در هر مقطعی که قرار گرفته باشید برای معرفی خود به افراد در دنیای اینترنت نیاز به  سایت دارید. این سایت می تواند کسب و کار شما را از هزینه هایی مانند کرایه آزاد کند.

شما میتوانید برای اینکه بهترین و مناسب ترین حالت ممکن را انتخاب کنید با همکاران ما در ویستا تماس بگیرید تا آن ها بهترین و مناسبترین وب سایت را با توجه به بودجه شما پیشنهاد دهند.

مدت زمان انجام یک پروژه طراحی سایت ، کاملاً بستگی به ویژگی‌ها و گستردگی آن دارد. با اینحال، انجام پروژه‌های استاندارد طراحی وب سایت معمولاً حدود 1 تا 2 ماه زمان می‌برد.

شما در طراحی سایت اختصاصی خود می توانید هر گزینه را که میخواهید به سایت اضافه کنید و تمام سایت را به صورت کد نویسی اختصاصی پیش ببرید. اما این کار نسبت به قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار هزینه بر و زمان بر تر است. با این حال هنگامی که شما یک طراحی سایت با وردپرس دارید هم میتوانید هر گزینه ای را به آن اضافه کنید.

شرکت ویستا پشتیبانی سایت های طراحی کرده را تا 12 ماه تضمین میکند . در ضمن تمام مدت پشتیبانی هزینه ای از شما دریافت نمیشود.

طبق قوانین شرکت ویستا ، نحوه پرداخت هزینه طراحی وب سایت در اراک به شرح ذیل است:

 • 45 درصد هنگام عقد قرار داد
 • 30 درصد پس از طراحی UI  یا رابط کاربری
 • 25 درصد پس از تحویل پروژه

2 پاسخ

  1. سلام اقا میلاد. طراحی سایت با CMS و طراحی سایت اختصاصی تفاوت های بسیاری دارن. از مزیت های طراحی سایت اختصاصی میشه به امنیت بالا و سرعت بالا اشاره کرد و معایب اون رو میشه هزینه و زمان زیاد هنگام طراحی دونست. اما طراحی سایت با CMS کاملا برعکسه یعنی هزینه و زمان هنگام طراحی خیلی کمتر میشه. در مقابل سرعت و امنیت کاهش پیدا میکنه که با استفاده از پلاگین میشه اون هارو تا حدودی برطرف کرد. اما اینکه از کدوم استفاده بشه نیاز به نوع کسب و کار شما داره. شما چه نوع سایتی نیاز دارید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

‫4.7/5 ‏‫(19 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا