طراحی سایت بیمه

ارائه خدمات آنلاین یکی از راه هایی است که با استفاده از آن می توان به مشتریان بسیاری در سراسر کشور خدمت رسانی کرد. از این رو شرکت های بیمه و نمایندگی ها برای جذب مشتری اقدام به طراحی سایت بیمه کرده اند. کارگزاری های بیمه برای ارائه خدمات خود به سایت و اپلیکیشن نیاز دارند. ویستا به شما کمک می کند تا با آسودگی خاطر اقدام به سفارش طراحی وبسایت کنید. برای مشاهده قیمت طراحی سایت بیمه و نیز نمونه کار های ویستا روی دکمه های زیر کلیک کنید.

طراحی سایت بیمه
مشاوره

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا:

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت بیمه ویستا

قبل از شروع هر کاری ویستا به شما پیشنهاد میکنه یک مشاوره اختصاصی و درجه یک در مورد شرایط و امکانات طراحی و ساخت وبسایت بیمه دریافت کنید. ویستا این خدمت را با مناسب ترین هزینه طراحی سایت بیمه به خوبی به شما ارائه میدهد. کافیست شماره تلفن خود را در فرم زیر وارد نمایید و مشاوران ویستا در سریع ترین زمان با شما تماس خواهند گرفت.

با دیدن این ویدئو ، با فرآیند طراحی سایت بیمه در ویستا آشنا شوید !

اهمیت طراحی سایت بیمه

استفاده از روش های خدمات رسانی  قدیمی و به صورت حضوری برای عرضه خدماتی نظیر بیمه دیگر موفقیت آمیز نیست. امروزه به دلیل دسترسی و سهولت در استفاده از خدمات آنلاین ، مردم ترجیح می دهند که کارهای خود را به شکل اینترنتی انجام دهند. به همین دلیل طراحی سایت خدماتی مورد توجه قرار گرفته است. اگر شما یک کارگزاری بیمه داشته باشید،در بیش ترین حالت ممکن تنها می توانید به مردم اطراف محل خود خدمات رسانی کنید. این درحالی است که در فضای آنلاین مشتریان بسیاری به دنبال استفاده از این خدمات می باشند و شما این ظرفیت بسیار بزرگ را از دست خواهید داد.با طراحی سایت فروش آنلاین بیمه قادر خواهید بود که در دورترین نقاط کشور نیز، خدمات خود را ارائه نمایید.شما می توانید برای رسیدن به این اهداف از خدمات متنوع تیم ویستا در زمینه طراحی سایت بیمه و سئو سایت با بهترین قیمت سئو جهت ارتقا رتبه وبسایت خود استفاده نمایید. برای مشاهده نمونه کارهای سئو با شرکت ویستا تماس بگیرید. در این جا ما چند مورد از موارد لزوم طراحی وب سایت بیمه را عرض می کنیم:

آشنایی کاربران با انواع بیمه
افرایش اعتبار کارگزاری در رقابت با صنعت بیمه
سهولت دسترسی مشتریان به خدمات
برندینگ کارگزاری بیمه
لزوم طراحی سایت بیمه
فضایی برای تبلیغاتی چون ایمیل مارکتینگ و سئو
امکان ایجاد مشاوره آنلاین
کاهش اتلاف وقت و هزینه
راحتی کار متصدیان بیمه

انواع طراحی سایت فروش بیمه آنلاین

بیمه مسافرتی

حادثه و مشکلات همواره در کمین است و ما هرگز نمی‌دانیم که در طول سفر چه حوادثی ممکن است پیش بیاید.یکی از ابعاد زندگی ما سفر است و بیمه‌ی مسافرتی یکی از آن بیمه‌هایی است که باید مورد توجه قرار دهیم تا در طول سفر، با کمترین دغدغه، از لحظات خود لذت ببریم. ارائه بیمه مسافرتی را می توان در طراحی سایت گردشگری تحت عنوان بیمه گردشگری به کار برد.  

بیمه سفر
بیمه منازل

بیمه آتش سوزی

بیمه ی منازل مسکونی در جهت رفع کامل نیازهای ساکنین منازل مسکونی کلیه موارد زیر را تحت پوشش بیمه‌ای قرار دهد و مجموعه‌ای کامل از بیمه‌‌نامه‌های مورد نیاز مشتریان را به ایشان ارائه داده است و می توان به بیمه آتش سوزی،خطر زلزله،اثاثیه و لوازم مسکن نام برد.

بیمه عمر و بازنشستگی

بیمه عمر یکی از انواع بیمه اشخاص است که علاوه بر ارائه‌ پوشش‌هایی برای زمان حیات، پوشش‌های مخصوص در مقابل خطرهای فوت نیز دارد و شخص بیمه‌گذار می‌تواند با پرداخت مبلغی به عنوان حق‌بیمه و انتخاب پوشش‌های مورد نظر، بیمه عمر مناسب خود را از شرکت بیمه تهیه کند.

بیمه عمر
بیمه اتومبیل

بیمه اتومبیل

 درحالت کلی گروه بیمه اتومبیل جبران کننده خسارت‌های ناشی از حوادث رانندگی از جمله تصادف، آتش‌سوزی و سرقت به اتومبیل مورد بیمه، سرنشینان آن و اشخاص ثالث می‌باشد.بنابراین این گروه بیمه را می‌توان به دو بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث و سرنشین تقسیم کرد.

کار گزاری های بیمه چه کاری انجام می دهند؟

از آنجا که تعداد انواع بیمه ها و شرکت های بیمه زیاد هستند، انتخاب از بین طرح های مختلف مقداری مشکل است و باعث دردسر متقاضیان خدمات بیمه میگردد. تعدد انواع و خدمات ارائه شده در هر طرح از جانب شرکت های مختلف باعث سردرگمی مشتریان میگردد. بنابراین شرکت های کارگزاری رسمی بیمه به مشتریان مشاوره می دهند تا کدام خدمات می تواند برای آن ها مفید واقع گردد. شما میتوانید با مراجعه به کارگزاری بیمه، نوع بیمه درخواستی و هزینه ای که در نظر گرفته اید را درخواست کنید، کارگزار نیز با توجه به توقعتان و هزینه ای که می توانید به عنوان حق بیمه بپردازید، می گردد و مناسب ترین بیمه را برای شما پیدا می کند و به طور رایگان به شما مشاوره ارائه می دهد.  از جمله وظایف دیگر کارگزاری های بیمه،به غیر از ارائه مشاوره بیمه، تمدید بیمه نامه مشتریان و دریافت قسطی حق بیمه است که این خدمات میتوانند به صورت آنلاین انجام شده و کار مشتری و نماینده بیمه را تسهیل کنند.

خدمات آنلاین در کارگزاری ها

در این حوزه، ساخت وب سایت بیمه و همچنین طراحی اپلیکیشن بیمه میتواند کار کارگزاری های بیمه را آسان کرده و بازار وسیع تری را در اختیار آنان قرار دهد. شرکت کارگزار قادر خواهد بود بدون صرف وقت و هزینه زیاد، اطلاعات در مورد انواع بیمه را روی وبسایت قرار داده تا متقاضیان بتوانند از اطلاعات و مشاوره شرکت در هر ساعتی از شبانه روز و بدون اتلاف وقت استفاده کنند. همچنین با استفاده از بخش پرسش و پاسخ و چت آنلاین شرکت بیمه میتواند به مشاوره آنلاین بپردازد. پویایی وبسایت باعث افزایش بازدیدکنندگان شده و همچنین باعث افزایش اعتبار کارگزاری میگردد. همچنین خدماتی مثل تمدید بیمه نامه مشتریان و پرداخت قسطی حق بیمه و دیگر خدمات به راحتی از طریق پنل مشتریان میتواند سرعت ارائه خدمات را افزایش دهد.

طراحی سایت بیمه

قیمت طراحی سایت بیمه

تخمین زمان و قیمت طراحی سایت بیمه با توجه به امکانات و ویژگی های متفاوتی که میتوان برای وبسایت در نظر گرفت میتواند بسیار متفاوت باشد. یکی از موضوعاتی که در هزینه طراحی سایت بیمه، موثر است استفاده از سرور قدرتمند میباشد. از آنجا که این نوع وبسایت بازدید بالایی دارد،  سایت نیاز به استفاده از سرور های قدرمند وجود دارد. شما با تماس با تیم مشاوره، میتوانید از تعرفه ساخت سایت بیمه  و در مورد ویژگی های دیگر سایت، مطلع شوید. برای آگاهی بیش تر شما عزیزان ما سه مورد از طراحی سایت های معروف از قبیل طراحی سایت بیمیتو ، طراحی سایت بیمه دات کام و طراحی سایت بیمه بازار را بررسی می کنیم . تیم ویستا آماده خدمت رسانی به شما در زمینه طراحی سایت فروش آنلاین بیمه می باشد. 

طراحی سایت مشابه بیمیتو

بیمیتو یک وب سایت در کنار اپلیکیشن است که کاربران می توانند تصمیم گیری ، انتخاب ، مقایسه انواع بیمه ها و کلیه خدمات بیمه را به صورت آنلاین انجام دهند. وب سایت بیمیتو در مورد انواع بیمه و بیمه نامه به کاربران اطلاعات ارائه می دهد. برای مثال اگر شخصی می خواهد بیمه نامه خودرو خود را تمدید کند ، به سایت مراجعه کرده ، اطلاعات خود را وارد کرده و سپس به راحتی و بدون صرف وقت و انرژی اضافه می تواند بیمه نامه خود را تمدید کند.

بیمیتو با تمام شرکت های بیمه ای که زیر نظر بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران هستند قرارداد همکاری دارد.یکی از ویژگی های مثبتی که بیمیتو دارد امکان مشاوره آنلاین و تخصصی است . کارشناسان بیمیتو سعی دارند تا بهترین مشاوره را بل توجه به نیاز مشتریان به آن ها می دهد.

تیم ویستا با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه بیمیتو آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

قیمت سایت بیمیتو

 64 میلیون تومان

سامانه مقایسه و خرید آنلاین بیمه

بخش پشتیبانی در تمام مراحل

یادآور تمدید یا اقساط بیمه

سامانه بازاریابان بیمیتو

معرفی انواع بیمه

شبکه های اجتماعی

اپلیکیشن بیمیتو

بلاگ و اخبار

ثبت نام

قیمت سایت بیمه دات کام

 66 میلیون تومان

سامانه استعلام، خرید و مقایسه آنلاین بیمه

بخش راهنمای انواع بیمه

بخش معرفی انواع بیمه

بخش ورود نمایندگی

بخش پیگیری خرید

شبکه های اجتماعی

مجله بیمه دات کام

یادآور بیمه نامه

ثبت نام

طراحی سایت مشابه بیمه دات کام

بیمه دات کام

بیمه دات کام هم یکی دیگر از سایت های خرید بیمه ، مقایسه و استعلام از شرکت های بیمه گذار است. شرکت آریا پرداز با نام بیمه دات کام و داشتن کارشناسان متخصص در این زمینه به مشتریان خدمات ارائه می دهند.

یکی از ویژگی های مثبت بیمه دات کام ارائه بیمه نامه با پایین ترین قیمت در زمینه خرید و استعلام بیمه آنلاین محسوب می شود.بیمه دات کام  به تمام نقط کشور خدمات خود را ارائه می دهد. یکی دیگر از امکاناتی که بیمه دات کام دارد این است که تنها با چند کلیک ساده می توان در مورد تمام شرکت های بیمه اطلاعات به دست آورد.

تیم ویستا با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه بیمه دات کام آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

طراحی سایت مشابه بازار

بیمه بازار

بیمه بازار اولین سایتی بود که در سال 95 فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. در حال حاضر هم رتبه یک را در زمینه خرید بیمه آنلاین دارد.به وسیله بیمه بازار هر فردی می تواند به راحتی بیمه ها را مقایسه و سپس خرید کند.

بیمه بازار ارانه دهنده انواع بیمه شخص ثالث ، بیمه خودرو ، بیمه عمر ، بیمه مسافرتی و بیمه آتش سوری است یکی از ویژگی های مثبت بیمه بازار ارائه اصلاعات صحیح در مورد شرکت ها ، انواع بیمه ها و بیمه نامه ها ، راهنمای خرید ، مشاوره آنلاین و تخصصی ، پاسخگویی سریع و ارائه تخفیف های ویژه می باشد.

تیم ویستا با داشتن نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت شبیه بیمه بازار آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. برای کسب اطلاعات بیش تر با مشاورین ما تماس بگیرید.

قیمت سایت بیمه بازار

 60 میلیون تومان

ارائه اطلاعات شفاف و بی‌طرف شرکت‌های بیمه

امکان مقایسه سریع شرکت‌های بیمه

خرید آسان تنها با چند کلیک

تضمین پایین‌ترین قیمت بیمه

مشاوره تخصصی رایگان

ارائه خدمات به کل کشور

تحویل به تمامی نقاط کشور

پاسخگویی سریع به مشتریان

پشتیبانی مناسب مشتری

راه اندازی سایت بیمه ای

موفقیت سایت های بیمه همچون بیمیتو، بیمه دات کام و بیمه بازار می تواند راه اندازی سایت های بیمه را در ذهن کسانی که دارای نمایندگی های بیمه و یا کارگذاری های بیمه باشد بیندازد تا نسبت به طراحی سایت نمایندگی بیمه اقدام کنند. اما باید این نکته را در نظر داشت که راه اندازی چنین وب سایت هایی نیازمند رعایت یک سری قوامنین و مقررات است. ساخت سایت بیمه اگر به صورت اصولی انجام شود ، می تواند مشتریان زیادی را به همراه آورد . بنابراین می توان گفت شرایط تا حد قابل قبولی برای طراحی و توسعه وب سایت های بیمه فراهم است. شما می توانید برای توسعه وب سایت خود با تمام بیمه های زیر نظر بیمه مرکزی همچون بیمه پاسارگاد ، بیمه ایران و بیمه ایران قرارداد ببندید و خدمات بیمه را به صورت رایگان ارائه کنید. 

هزینه ساخت و راه اندازی وب سایت بیمه و دیگر سایت های تخصصی ویستا، با توجه به امکانات مورد نیاز میتواند متفاوت باشد. برای اطلاع از شرایط هزینه ها و امکانات طراحی سایت بیمه با ویستا تماس بگیرید تا در مورد بهترین شیوه برای کسب و کار شما به طور منحصر به فرد راهنمایی های لازم انجام شود. شما همچنین میتوانید نمونه کارهای طراحی سایت بیمه را از تیم ویستا دریافت و مشاهده نمایید. 

تیم ویستا خدمات طراحی سایت را به تمام شرکت های بیمه ای ارائه می دهد.

همین الان وب سایت سایت بیمه خود را سفارش دهید!

طراحی سایت فروش آنلاین بیمه تاثیر بسیار زیادی در کسب و کار  کارگزاری های بیمه داردبه شرطی که به صورت اصولی و حرفه ای انجام شود .شما می توانید برای درخواست طراحی وبسایت حرفه ای ، ساخت اپلیکیشن و یا برای سفارش سئو  ، با شماره 88551470-021 تماس بگیرید و یا از طریق چت آنلاین وب سایت شماره تلفن خود را وارد نمایید ، در اسرع وقت تیم بازاریابی ویستا با شما تماس خواهند گرفت.

نمونه سایت های بیمه در ویستا

امروزه با توسعه تکنولوژی و خدمات آنلاین در زمینه بیمه ، کارگزاری ها و نمایندگی های بیمه در جهت بهبود کسب و کار خود و رقابت با نمایندگی های دیگر، اقدام به طراحی سایت فروش بیمه آنلاین کرده اند تا با معرفی خدمات خود و مزیت هایی که نسبت به دیگر کارگزاری ها و نمایندگی ها دارند ، درآمد خود را افزایش دهند. اما مسئله که باید در نظر بگیرند این است که برای شروع فعالیت خود ابتدا باید تمام جوانب و نیاز های مشتریان را در نظر بگیرند و بعد از طراحی وب سایت بیمه خود را به شرکت طراحی سایت معتبر سفارش دهند. به همین جهت تصمیم گرفتیم تا نمونه کار طراحی سایت خود را در زمینه بیمه برای شما قرار دهیم.

سایت  بیمه پذیر

امکانات طراحی سایت بیمه

امکانات طراحی سایت بیمه

مزایای طراحی سایت فروش آنلاین بیمه

افزایش اعتبار و برند سازی

ساخت سایت های بیمه باعث می شود تا برند شما در میان افراد شناخته شود . افراد با مراجعه به وب سایت می توانند با برند نمایندگی آشنا می شوند و امکان مقایسه و تصمیم گیری  در مورد انواع بیمه ها برای او فراهم می شود. 

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

پشتیبانی 24

شرکت های بیمه با ارائه پشتیبانی 7 روزه و 24 ساعته تجربه جدیدی خدمات بیمه را به مشتریان ارائه می کنند. پشتیبانی سایت آنلاین و دردسترس مشتریان بوده و درصورت بروز مشکل به آسانی بر طرف می شود.

خدمت رسانی در تمام نقاط کشور

ارسال به سراسر کشور

با طراحی سایت فروش آنلاین بیمه  خدمات خود را به سراسر نقاط کشور ارائه کنید. متقاضیان خدمات بیمه میتوانند به راحتی و با چند کلیک، بیمه خود را انتخاب کرده و به صورت آنلاین پرداخت کنند و بیمه نامه خود را دریافت نمایند.

جذب مشتریان بیش تر

جذب مشتری

ایجاد سایت بیمه به شما کمک می کند تا مشتریان خود را در طیف وسیع تری جذب برند شما شده و به شما دسترسی داشته باشند. زیرا مشتریان می توانند در هر کجا که باشند از این خدمات بهره ببرند. 

مشاوره تخصصی به کاربران سایت

مشاوره تخصصی

کارشناسان و نمایندگان بیمه می توانند به منظور مشاوره بهتر به متقاضیان و افزایش فروش از طریق چت آنلاین و فرم تماس می توانند در مورد انواع بیمه نامه با توجه به نیاز مشتریان آن ها را راهنمایی کنند. 

فروش بیش تر و افزایش درآمد

افزایش فروش

سایت های فروش بیمه آنلاین با توجه به امکانات و قابلیت هایی که به نسبت مراجعه حضوری دارند ، خدمات بیش تری را به مشتریان ارائه کنند که با عث افزایش چندین برابری درآمد آن ها به نسبت قبل می شود. 

مراحل ساخت سایت بیمه در ویستا

نیازسنجی مشتریان

نیاز سنجی مشتری

مشخص کردن نیاز مشتری و ارائه طرح اولیه

طراحی گرافیکی سایت

طراحی گرافیکی

شروع طراحی گرافیکی با توجه به محصول مورد نظر

طراحی سایت

طراحی سایت

تکمیل طراحی سایت و بارگذاری تمام محصولات

تحویل سایت

تحویل نهایی

رفع ایرادات نهایی طبق نظر مشتری و تحویل آن

شرکت ویستا چه خدماتی در زمینه طراحی سایت بیمه ارائه می دهد؟

خدمات ویستا قیمت- مشاوره
مشاوره فنی و اجرائی با مدیر پروژه در هر مرحله
خدمات ویستا قیمت - استاندارد گوگل
رعایت کلیه استانداردهای گوگل و سئو سایت
خدمات ویستا قیمت - دامنه
ارائه مالکیت دامنه و پنل به نام خریدار
خدمات ویستا قیمت -طراحی گرافیکی
عدم محدودیت در طراح گرافیکی home page
خدمات ویستا قیمت - پروژه
ارائه سورس کامل پروژه همزمان با تسویه حساب
خدمات ویستا قیمت - ضمانت
ضمانت و تضمین عملکرد صحیح کلیه امکانات سایت تا یک سال از زمان قرارداد.
خدمات ویستا قیمت - پول قرارداد
50 درصد قیمت سفارش طراحی سایت ابتدا و 50 درصد مابقی انتهای کار خواهد بود.
خدمات ویستا قیمت - تیم ویستا
انجام پرژه توسط تیم طراحی سایت و گرافیست و سئو مجرب در ویستا
انتخاب هاست و سرور مناسب
طراحی منحصر به فرد
داشتن برنامه معین برای درآمدزایی
مشاوره حرفه ای
پشتیبانی تمام وقت
مشاوره در زمینه بازار فروش

طراحی اپلیکیشن بیمه

امروزه موبایل های هوشمند به یک وسیله بسیار مناسبی جهت ارائه خدمات به مشتریان تبدیل شده است. با توجه به جذابیت و سهولت در استفاده از گوشی های هوشمند، یک فرصت ایده آل برای شرکتها و کسب و کارها به وجود آمده است که به منظور ارائه خدمات گسترده تر و جذب مشتریان بیشتر، اقدام به طراحی اپلیکیشن اندروید و ios   نمایند. به عنوان مثال در صورتی که شخصی اقدام به طراحی فروشگاه اینترنتی کند با استفاده از اپلیکیشن همگام با سایت خود می تواند مشتریان بیشتری را بدست آورد. تیم ویستا با داشتن نمونه کارهای موفق در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل با منسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن ،این امکان را برای شما ایجاد کرده است که در کنار طراحی سایت اختصاصی خود، یک طراحی اپلیکیشن بیمه حرفه ای نیز داشته باشید. با استفاده از این اپلیکیشن براحتی در هر لحظه و مکان قادر خواهید بود که به مشتریان بسیاری خدمات رسانی کنید.

طراحی اپ بیمه

سئو سایت بیمه

طراحی سایت بیمه تنها بخشی از راه رسیدن به موفقیت در زمینه ارائه خدمات بصورت آنلاین می باشد. شما می بایست به منظور ارتقا رتبه سایت خود برای موتورهای جستجویی نظیر گوگل، اقدام به سفارش سئو و بهینه سازی وب سایت خود نمایید. اکثر کاربران اینترنت برای یافتن پاسخ سوال های خود ابتدا عبارت مورد نظر خود را در گوگل وارد میکنند.

این که وب سایت شما در کدام صفحه و لینک چندم قرار گرفته باشد تاثیر مستقیمی در موفقیت شما خواهد داشت زیرا اکثر افراد چند لینک ابتدایی را بازدید میکنند و تمایلی به دیدن سایر صفحات گوگل نخواهند داشت. برای مثال اگر یکی از کارگذاری های بیمه و یا شرکت بیمه اقدام به طراحی سایت بیمه کند، برای اینکه خدمات خود در زمینه بیمه در نتایج آغازین جستجوی کاربران باشد، نیاز دارد که برای سئو و آوردن سایت به صفحه اول گوگل خود اقدام نماید.در این خصوص شرکت سئو ویستا با داشتن کارشناسان ماهر در زمینه سئو و بهینه سازی سایت به شما کمک می کند تا بهترین نتیجه را از سئو سایت خود داشته باشید. 

پرسش و پاسخ در مورد طراحی سایت بیمه ویستا

معمولا زمان انجام پروژه های استاندارد طراحی سایت بیمه ای بین 1 تا 2 ماه کاری می باشد اما زمان دقیقتر آن پس از بررسی ویژگی ها و امکانات اختصاصی وبسایت شما تعیین خواهد شد .

تیم ویستا پس از کامل کردن نمونه طراحی سایت بیمه شما ، تا یک سال برای سایت های اختصاصی و سه ماه برای سایت های وردپرسی بصورت کامل تمام مسائل فنی را بررسی خواهد کرد و پشتیبانی کاملی به عمل خواهد آورد . پس از پایان قرارداد یکساله درصورت رضایت از تیم ما امکان تمدید قرار داد برای یکسال دیگر نیز وجود خواهد داشت .

شما می توانید با تیم مارکتینگ ویستا تماس بگیرید و جزئیات کار خود را بصورت کامل با تیم ما به اشتراک بگذارید . پس از بررسی جزئیات فعالیت کاری شما ، تیم مارکتینگ ویستا مناسب ترین بسته را به شما معرفی می کند.

طبق قوانین شرکت ویستا ، 30 درصد مبلغ پروژه درابتدا شروع کار از مشتری گرامی دریافت خواهد شد . مابقی هزینه ها در یک یا دو مرحله بصورت کامل تسویه خواهد شد.

در طراحی سایت بیمه ، شما به صورت کامل به تمام ویژگی های مدیریتی دسترسی دارید . همچنین قادر هستید که در پنل ادمین خود به صورت مجزا افراد مختلفی را با سطح دسترسی متفاوت ایجاد کنید.

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی ساخت اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

دیگر خدمات ویستا

امروزه خدمات آنلاین بصورت گسترده در اختیار مردم قرار گرفته است. در زمینه های گوناگونی همچون خرید کردن و موارد مشابه به آن ، کسب و کارهای مختلف با هدف بهبود خدمات و افزایش درآمد اقدام به طراحی سایت وردپرسی و در کنار آن  طراحی اپلیکیشن و  نرم افزار حسابداری آنلاین   کرده اند.شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن تیم متخصص در زمینه طراحی وب سایت و سئو بهینه سازی سایت ها، طراحی اپلیکیشن ، نرم افزار های تحت وب تجربه بسیار زیادی دارد. شما می توانید نمونه کار های طراحی وب سایت و طراحی سایت فروشگاهی تیم ویستا را در بخش نمونه کار ها مشاهده کنید .

یکی از مهمترین و اساسی ترین نیازهای هر شخص، مبحث درمان و خدمات پزشکی در زمان بیماری می باشد.اینکه شرایطی از نظر اطلاع رسانی و انجام خدمات برای بیماران فراهم شود که بتوانند با صرف کمترین زمان و هزینه، به پزشک مراجعه کنند و یا با مطالعه نکات ایمنی درباره بیماری ها اقدام به پیشگیری نمایند، یک حرکت بسیار عالی و ثمر بخش می باشد. جامعه امروزی نیاز دارد که خدمات بهداشت و درمان را با کیفیتی به مراتب بهتر دریافت نماید. با استفاده از طراحی سایت پزشکی و همینطور طراحی سایت بیمارستانی می توان به این نیازها پاسخی مناسب داد.

شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن مشاورانی مجرب و کارآزموده ، بهترین پیشنهاد را برای توسعه و پیشرفت کسب و کار شما ارائه خواهد کرد.کافیست با مشاوران ما تماس بگیرید تا از مشاوره تخصصی و رایگان ما بهره مند شود. 

4.5/5 (22 Reviews)