طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن پزشکی

با بیشتر شدن تعداد بیمارستان‌هایی که از اپلیکیشن پزشکی استفاده می‌کنند، پزشکان به سرعت شیوه درمان را تغییر داده اند. دیگر روزهایی که مردم برای رفتن پیش متخصص در صف می ایستادند گذشته است. رضایتمندی از طراحی اپلیکیشن‌ پزشکی بیش از پیش شده است. اپلیکیشن‌های پزشکی قادر به تعامل میان بیماران و پزشکان هستند و به بیمار این امکان را می‌دهد که کل روند پزشکی روان‌تر شود. طراحی اپلیکیشن پزشکی باعث بهبود خدمات پزشکی می‌شود. نظارت بر بیمار از راه دور به منظور کاهش پذیرش در بیمارستان از مهمترین مزایای ساخت اپلیکیشن پزشکی است.

مشاوره رایگان  و اختصاصی 

شرکت نرم افزاری ویستا تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی سوالات درباره ساخت اپلیکیشن اندروید و ios شما باشند. کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

انواع طراحی اپلیکیشن پزشکی

طراحی اپلیکیشن دندان پزشکی

طراحی اپلیکیشن ارتوپدی

طراحی اپلیکیشن ارتودونسی

طراحی اپلیکیشن کلینیک زیبایی

طراحی اپلیکیشن مطب ها و کلینیک ها

طراحی اپلیکیشن تصویربرداری پزشکی و رادیولوژی

طراحی اپلیکیشن آزمایشگاه های طبی

طراحی اپلیکیشن شرکت های تجهیزات پزشکی

نمونه طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن صرافی رمزباز

اپلیکیشن خدماتی لم کار

اپلیکیشن بیمه پذیر

اپلیکیشن بتن (میسازه)

اپلیکیشن ستاره شمال

اپلیکیشن رستوران نوردانتیا

فواید طراحی اپلیکیشن پزشکی

همراه همیشگی بیماران

طراحی اپلیکیشن پزشکی برای پزشکان، مطب‌های پزشکی، بیمارستان‌ها و داروخانه‌ها روند درمان بیماران را تسریع می‌بخشد. بخاطر استفاده زیاد مردم از فضای مجازی، اپلیکیشن‌های پزشکی را مطب آنلاین می‌نامند. پزشکان به وسیله آن می‌توانند با بیماران خود ارتباط برقرار کنند، اطلاعات و مقالات پزشکی مفید را در اختیار بیماران قرار دهند. این اطلاعات شامل اطلاعات تماس، چگونگی پرداخت آنلاین، رزرو آنلاین و … می‌باشد. نکته مهم دیگر بعد از ورود کاربران، نگه داشتن آن‌ها در این اپلیکیشن‌هاست.

 

همراه همیشگی بیمار
راهنمای بیماران

راهنمای انتخاب پزشک بیماران

فضای مجازی در بین مردم بسیار پرطرفدار شده و افراد برای تمام کارهای زندگی از جمله درمان بیماری در فضای مجازی به دنبال بهترین‌ها هستند. در نتیجه وجود پزشکان متخصص در فضای مجازی امری واجب است. پزشکان می‌توانند سوالات کاربران را پاسخ دهند و تخصص خود را معرفی کنند تا کاربران بتوانند به راحتی پزشک مورد نظر خود را پیدا کنند. بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و کلینیک‌ها هم می‌توانند از این امکانات بهره ببرند. آن‌ها می‌توانند پزشکان خود را معرفی کنند، خدمات پزشکی خود را به نمایش بگذارند و از امکانات حرفه‌ای این اپلیکیشن‌ها استفاده کنند.

ارائه خدمات به بیماران بیشتر با هزینه کمتر

حتی اگر در بهترین حالت ممکن مطب یا کلینیک درمانی شما در مرکز شهر باشد، باز هم کسانی در مناطق دیگر شهر و یا شهرستان‌ها هستند که نمی‌توانند ازخدمات شما دیدن کنند و توانایی تصمیم گیری داشته باشند و یا این که نمی‌توانند هر موقع که بخواهند از نقاط مختلف کشور به مطب شما بیایند. بنابراین در همان شهر خود و در منطقه‌ای نزدیک محله به برطرف کردن نیاز‌های درمانی خود می‌پردازند. حال اگر شما یک طراحی اپ پزشکی داشته باشید، می توانید این فاصله را از بین ببرید و به هر نقطه ای که دلتان بخواهد خدمات خود را ارائه کنید.

ارائه خدمات پزشکی
دیده شدن تخصص پزشکان

دیده شدن تخصص پزشکان

شما می‌توانید با طراحی اپلیکیشن پزشکی، قابلیت دیده شدن و جستجو توسط کاربران را به خودتان دهید. اما باید توجه داشته باشید که داشتن خلاقیت در این زمینه می‌تواند شما را منحصر به فرد نشان دهد. این قابلیت در علم تجارت، مزیت رقابتی خوانده می‌شود. همان‌طور که تجربه ثابت کرده، ایده خوب از کیفیت خوب بهتر است. البته این سخن مخالفان زیادی داشته است. زیرا آن‌ها معتقدند برای این که کاربران محصولی را قبول کنند، باید کیفیت خوبی داشته باشد. پس یک یک اپلیکیشن باید ایده خوب و کیفیت معمولی داشته باشد.

فراهم کردن بازار هدایت بیماران

در فضای مجازی، شما می‌توانید با جستجو و سرچ در این فضاها هر اطلاعاتی را که بخواهید در مورد هر موضوعی پیدا کنید. به عبارت دیگر نتیجه جستجوی کاربر نمایش داده می‌شود. از ویژگی‌های مثبتی که طراحی اپلیکیشن‌های پزشکی دارند، این است که شما می‌توانید به صورت محاسبه شده و در بازه‌های زمانی خاص به کاربران پیام ارسال کنید. این موارد می‌تواند شامل تخفیف ها، ارائه خدمات جدید، مقاله های منتشر شده و.. باشد که با یک کلیک همه این اطلاعات در اختیارشان قرار می‌گیرد.

بازار هدایت بیماران در اپ پزشکی
حس وفاداری و مالکیت در کاربران

حس مالکیت و وفاداری در بیماران

از جمله کارهایی که در گذشته برای به وجود آمدن حس مالکیت و وفاداری انجام می‌دادند، ارائه خدماتی چون کارت‌های امتیاز، بن تخفیف و یا حتی پیگیری مشتریان بعد از خرید بود. اما امروزه با در نظر گرفتن خدماتی که در دنیای فناوری و اطلاعات صورت می‌گیرد، این مسئولیت را به عهده اپلیکیشن‌های موبایل گذاشته اند. برای اینکه این موضوع را بهتر درک کنید، فرض را بر این بگیرید که شما قابلیت این را داشتید که برای هر مشتری که از خدمات بهداشتی و پزشکی شما استفاده می‌کند، یک وسیله کوچک الکترونیکی به او بدهید. علاوه بر این، این امکان را داشتید که افراد را به آوردن وسیله خود موظف کنید. این خیلی خوب است که شما بتوانید افراد را در هر لحظه هدایت کنید.

امکانات پنل مدیریتی ساخت اپلیکیشن پزشکی

مدیریت جامع و دقیق کاربران

مدیریت پزشکان و دسته بندی بر اساس تخصص

مدیریت نوبت دهی پزشکان

مدیریت محتوای آموزشی اپلیکیشن

ارسال پیام از طریق نوتیفیکیشن برای کاربران

مزایای ساخت اپلیکیشن پزشکی

افزودن تمام قابلیت های پزشکی

قابلیت اپلیکیشن پزشکی

امروزه اپلیکیشن‌های بسیاری در زمینه‌های پزشکی و بهداشتی وجود دارند که قابلیت‌هایی مثل نگهداری پرونده‌های پزشکی، مدیریت زمان، مشاوره‌های آنلاین، آموزش‌های پزشکی و مدیریت و نظارت بر بیمار را دارا هستند.

ترکیب با تمرینات بالینی

اپلیکیشن‌های پزشکی با تمرینات بالینی ادغام شده‌اند که سبب کیفیت دسترسی به این اپلیکیشن‌ها شده است. این اپلیکیشن‌ها برنامه‌های نرم‌افزاری هستند که جهت دسترسی به هدف خاصی روی کامپیوترها یا گوشی‌های هوشمند طراحی شده‌اند.

دسترسی آسان به هدف

دسترسی آسان به خدمات اپلیکیشن پزشکی

ساخت اپلیکیشن‌های پزشکی اهدافی مثل مدیریت تمرین و نسخه نویسی الکترونیکی را در بردارند. انواع مختلفی از اپلیکیشن‌های پزشکی به ما در رسیدن به اهدافمان کمک می‌کند. مانند راهنماهای دارویی، دستورالعمل‌ها و پشتیبانی‌های پزشکی .

امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی

تعیین وقت در کلینیک

امکان لغو نوبت مطب

معرفی تخصص های کلینیک

معرفی پزشکان کلینیک

امکان ارسال پیام در اپلیکیشن

نمایش لوکیشن مطب در گوگل مپ

ثبت عضویت کاربر

پنل مدیریت اپلیکیشن

نمایش عکس های کلینیک

ثبت نامحدود خبر

امکان مشاوره پزشکی

داشتن بانک مجلات پزشکی

امکانات طراحی اپلیکیشن پزشکی

هزینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی

هزینه طراحی و توسعه اپلیکیشن های پزشکی از جمله پرتکرارترین سوالاتی است که طرفداران آن‌ها مدام می‌پرسند. برای این که به چنین سوالاتی پاسخ دهیم، باید بگوییم که هزینه ساخت چنین اپلیکیشن‌هایی از قبل تعیین نمی‌شود. ابتدا باید فاکتورهای گوناگونی بررسی شود. برای محاسبه هزینه طراحی اپلیکیشن اختصاصی که مد نظر گرفته اید، با شماره تماس‌های شرکت ویستا تماس حاصل کنید تا تصمیم خود را برای داشتن اپلیکیشن قطعی کنید.

تیم ویستا با تکیه بر دانش فنی و عملی خود اقدام به ساخت اپلیکیشن حرفه ای در پلتفرم های اندروید و ios کرده است. شما با اطمینان خاطر می‌توانید پروژه ساخت اپلیکیشن موبایل خود را به مجموعه ویستا بسپارید. همچنین برای طراحی سایت حرفه ای در زمینه پزشکی نیز می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره مند شوید.

مشاوره آنلاین پزشکی

مشاوره آنلاین پزشکی

این روزها که افراد درگیری‌ها و مشغله‌های فراوانی دارند، تمایل دارند تمام امور زندگی خود را ساده‌تر کنند. بدون شک همه ما از اپلیکیشن‌هایی که امکان تصویری را دارند استفاده کرده‌ایم . با توسعه تکنولوژی مردم رفته رفته از ویدئو کال برای ارتباط با دیگران استفاده کردند. درست است که اپلیکیشن‌های چت امکانات کاملی دارند ولی در کنار آن آپشن تماس تصویری را هم اضافه کرده اند. با روی کار آمدن نرم افزار‌ها و اپلیکیشن‌های مشاوره پزشکی و سایت های پزشکی شما می‌توانید بیماران خود را به صورت غیر حضوری و آنلاین ویزیت کنید. اضافه کردن چنین امکانی می‌تواند در تعرفه طراحی اپلیکیشن پزشکی مؤثر باشد. 

نوبت دهی آنلاین

نوبتدهی آنلاین

اپلیکیشن‌های می‌توانند قابلیت نوبت‌دهی آنلاین را داشته باشد که این یکی از عوامل مؤثر در قیمت طراحی اپلیکیشن پزشکی می‌باشد. مطب‌ها یا کلینیک‌های پزشکی آنلاین مزیت‌های پزشکی زیادی را در اختیار پزشکان قرار می‌دهد. ممکن است منشی مطب نتواند در شرایط خاصی جوابگوی همه بیماران باشد. اما اپلیکیشن‌های آنلاین پزشکی که قابلیت رزرو آنلاین نوبت را دارند، یک منشی به صورت شبانه روزی برای شما در نظر گرفته می‌شود. علاوه برای مزیت‌هایی برای کاربران نیز به همراه دارد. زیرا دیگر منتظر صف‌های طولانی برای نوبت گرفتن یا پشت خط تلفن نیستند.

کاربرد طراحی اپلیکیشن پزشکی

اپلیکیشن پزشکی

الو دکتر

الو دکتر یکی از معروف ترین اپلیکیشن‌های پزشکی است که چند سالی است به محبوبیت رسیده است. این اپلیکیشن رسانه ای کامل از اخبار و اطلاعات پزشکی و سلامت است. همچنین یک بانک اطلاعاتی است که درباره بیماری‌ها، علائم، نشانه‌ها را همراه با روش های پیشگیری و درمان ارائه می‌دهد.

لوگو الودکتر
لوگو اپلیکیشن پزشک بوک

پزشک بوک

پزشک بوک یکی از اپلیکیشن‌های پزشکی معروف است که در زمینه مشاوره آنلاین، دریافت نوبت و تشکیل پرونده به صورت الکترونیک فعالیت می‌کند. در این اپلیکیشن می‌توانید با صدها پزشک متخصص و فوق تخصص مشاوره ویدوئی یا متنی داشته باشید.

پزشکت

یکی دیگر از اپلیکیشن های پزشکی اپلیکیشن پزشکت است. پزشکت یک اپلیکیشن جامع پزشکی است که پزشکان و مشاوران را در هر زمان و مکان به شما نزدیک تر می‌کند. در این اپلیکیشن می‌توانید مشاوره صوتی تصویری و متنی داشته باشید. پزشکت همچنین مرجع مطالب پزشکی است.

لوگو اپلیکیشن پزشکت
لوگو اپلیکیشن زوپ

زوپ

یکی دیگر از اپلیکیشن‌های پزشکی، مشاوره پزشکی زوپ است. در این اپلیکیشن می‌توانید بعد از انتخاب دکتر مورد نظر خود و پرداخت آنلاین مبلغ با او مشاوره متنی، صوتی یا تصویری داشته باشید. اگر نیاز به مراجعه حضوری داشتید همانجا نوبت خود را رزرو میکنید.

پذیرش ۲۴

اپلیکیشن پذیرش ۲۴ یک اپلیکیشن نوبت دهی پزشکی است. در این اپلیکیشن می‌توانید مشاوره آنلاین پزشکی داشته باشید و یا از بهترین پزشکان کشور نوبت حضوری بگیرید. با چند کلیک ساده می‌توانید روزهای خالی پزشک مورد نظر خود را مشاهده کنید.

لوگو اپلیکیشن پزشک ۲۴

چرا ویستا ؟

طراحی اختصاصی و حرفه ای

مشاوره اختصاصی رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

مراحل ساخت طراحی اپلیکیشن پزشکی

مشخص کردن ایده

در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های طراحی اپلیکیشن پزشکی خود را با سایر اپلیکیشن‌های پزشکی مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما خواهد شد. آسان تر کردن کار با اپلیکیشن پزشکی و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید و طراحی وایرفریم حرفه ای را در ساخت اپلیکیشن به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن شما می‌کند که با نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسی front طراحی اپلیکیشن پزشکی آغاز می‌شود. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن بصورت کد نویسی منطبق بر طراحی اولیه که توسط تیم ui انجام شده بود پیاده سازی می‌شود و بعد از آن وبسایت به صورت کامل طراحی شده و تست تجربه کاربری انجام می‌گیرد.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روبط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api  نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end از api ها ی طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

پشتیبانی

بعد از تمامی مراحل در مرحله آخر تست نرم افزار در حالات مختلف انجام می‌شود. بعنوان مثال اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران تست و کلیه ایرادات آن برطرف می‌شود. در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری نحوه کار در جلسه با شرکت طراحی سایت تخصصی گفته شده  و کلیه توضیحات به ایشان داده می‌شود.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن موبایل می‌باشد.

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن حرفه ای

طراحی سایت پزشکی

از دیگر خدمات شرکت ویستا، طراحی سایت با وردپرس می‌باشد. طراحی سایت یکی از مهمترین اقدامات برای توسعه کسب و کار شما است. داشتن سایت در کنار طراحی اپلیکیشن باعث رشد دوچندان کسب و کار شما شده زیرا ازین طریق طیف مشتریانتان را افزایش می دهید. هم کاربران دسکتاپی و هم کاربران موبایلی می‌توانند از خدمات شما استفاده کنند. در زمینه پزشکی می‌توانید طراحی سایت پزشکی را داشته باشید که اعتباترتان قطعا دوچندان خواهد شد و از این طریق می‌توانید به سود بیشتری دست یابید.

طراحی سایت پزشکی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

شرکت طراحی سایت ویستا در زمینه طراحی سایت فروشگاهی نیز فعالیت های زیادی کرده است. طراحی سایت فروشگاهی هم در کنار طراحی اپلیکیشن فروشگاهی جز معروف‌ترین اپلیکیشن‌ها و سایت هاست که طرفداران زیادی دارد. از طریق طراحی سایت فروشگاهی میتوانید به صورت آنلاین به فروش محصولاتتان بپردازید و تمامی خدمات خود را به صورت آنلاین معرفی کرده و یک تجارت آنلاین داشته باشید. با یک هدف خوب و یک طراحی زیبا و بهینه کردن سایت می‌توانید به یک سایت قدرتمند تبدیل شوید و حتی میتوانید یکی از رقبای حرفه ای در زمینه کاری خودتان باشید. برای طراحی سایت فروشگاهی می‌‌توانید از طریق لینک مشاوره در بالا با ما در ارتباط باشید.

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

یکی از مهمترین اقدامات بعد از طراحی وب سایت، سئو سایت است. شرکت سئو ویستا با سالها تجربه در این زمینه می‌تواند شما را در رسیدن به رتبه یک گوگل کمک کند. تیم سئو ویستا اینکار را در کمترین زمان و با مناسب ترین هزینه برای شما انجام خواهند داد. بدون سئو سایت، تمامی زحمات شما از بین خواهد رفت چون با وجود طراحی زیبا، امکانات زیاد، خدمات باکیفیت و… کسی از وجود برند و سایت شما اطلاع نخواهد یافت. برای آگاهی از قیمت سئو سایت می‌توانید از طریق فرم مشاوره با همکاران ما در تماس باشید.

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع اپلیکیشن پزشکی خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

شرکت ویستا یک شرکت نرم افزاری باتجربه است که سالها در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت، طراحی پورتال، سئو سایت، نرم افزار های تحت وب و… فعالیت دارد. طراحی سایت رستوران، طراحی سایت تاکسی، طراحی سایت موزیک، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت شبیه دیوار، طراحی سایت املاک و… از نمونه های فعالیت شرکت ویستا در زمینه طراحی سایت است. طراحی اپلیکیشن تاکسی، طراحی اپلیکیشن شبیه اسنپ فود، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن در اصفهان، طراحی اپلکیشن در تبریز، طراحی اپلیکیشن در تهران، طراحی اپلیکیشن گردشگری، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا و… نیز از نمونه های کاری طراحی اپلیکیشن شرکت ویستا است. سئو سایت نیز از مهمترین مباحث بعد از طراحی سایت است که از اهمیت ویژه ای برخوردار است زیرا بدون دیده شدن نمی‌توانید در کسب و کار خود موفق شوید. شرکت ویستا در زمینه سئو وبسایت فعالیت گسترده ای دارد که در این زمینه تیمی بزرگ و حرفه ای دارد که به صورت اختصاصی این کار را انجام خواهند داد. طراحی فروشگاه اینترنتی نیز از پرکاربردترین های طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن است. اگر نیاز به طراحی سایت داشتید قبل از انجام هر کاری حتما نمونه کار های طراحی وب سایت ویستا را مشاهده نمایید و سپس درخواست طراحی سایت خود را ارسال نمایید.

‫4.5/5 (11 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا