طراحی اپلیکیشن پرداخت

این روزها بیشتر کارهایمان را بصورت آنلاین انجام می دهیم . حتی تمامی پرداخت ها بصورت آنلاین و با استفاده از اپلیکیشن ها انجام می شود. مثلا شما در فروشگاهی بصورت حضوری هستید و کالای مورد نظرتان را انتخاب میکنید اما کارت بانکی تان را فراموش کرده اید ، با استفاده از یک اپلیکیشن پرداخت مناسب براحتی می توانید بجای بازگشت به منزل و برداشتن کارت بانکی با یک اپلیکیشن پرداخت به حساب فروشنده پول را واریز نمایید و در وقت خود صرفه جویی نمایید. طراحی اپلیکیشن پرداخت ویستا به شما فروشنده و خریدار عزیز کمک می کند تا براحتی فعالیت های روزانه خود را بدون تلف کردن وقت و هزینه انجام دهید. 

تماس با مشاورین ویستا

جهت ارتباط مستقیم با واحد مشاورین و فروش ویستا می توانید با شماره های موجود در این بخش تماس حاصل فرمایید.

طراحی اپلیکیشن پرداخت

مشاهده آخرین نمونه کار طراحی اپلیکیشن پرداخت ویستا

ویژگی های فنی اپلیکیشن

ویژگی های ظاهری اپلیکیشن

ویژگی های عملکردی اپلیکیشن

جهت مشاهده انواع نمونه کار طراحی اپلبیکیشن با ما در ارتباط باشید.

هزینه ساخت اپلیکیشن پرداخت

در جداول زیر تنها قیمت های طراحی اپلیکشین ویستا و همچنین طراحی سایت  را به عنوان نمونه نمایش داده ایم. شما می توانید با ورود به صفحه هزینه ساخت اپلیکیشن ویستا از قیمت های سایر اپلیکیشن ها در ویستا مطلع شوید.

سایت یا اپ کدنویسی شده

140.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

170.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

200.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

260.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

نمونه طراحی اپلیکیشن موبایل

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی اپلیکیشن در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - فروشگاهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - تاکسی اینترنتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم تاکسی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن آگهی و نیازمندی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم آگهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - رستوران و سفارش غذا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم رستوران با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن کتابخوان ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - کتابخوان

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم کتابخوان با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن گردشگری ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - گردشگری

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - خدماتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم خدماتی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن مشابه آپ

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم خدماتی مشابه آپ

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم پرداخت با ما در ارتباط باشید.

اپلیکیشن شما آماده تحویل است!

کارشناسان ما آنلاین هستند! جهت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل همین الان با مشاوران ما در ویستا ارتباط بگیرید و یا با تکمیل فرم ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

تماس با کارشناسان ویستا
اپلیکیشن شما آماده تحویل است!

کارشناسان ما آنلاین هستند! جهت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل همین الان با مشاوران ما در ویستا ارتباط بگیرید و یا با تکمیل فرم ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

تماس با کارشناسان ویستا

موارد مهم در ساخت اپلیکیشن پرداخت

راحتی کار با اپلیکیشن

از مهمترین ویژگی ها راحتی کارکرد با اپلیکیشن می باشد تا کاربر بتواند براحتی و در شرایط مختلف عملیات پرداخت را با سرعت و دقت بالا انجام دهد. رنگ و نوشته و نجوه انجام کار باید حس راحتی و اعتماد بیشتر را به مخاطب برساند.

امکانات جذاب

امکانات متنوع در اپلیکیشن شما باعث جذابیت آن خواهد شد. بعنوان مثال می توانید بخشی جهت قرعه کشی و شارژ رایگان یا کیف پول یا بخش امتیازدهی قرار دهید و یا خرید شارژ اینترنتی را بصورت لیستی (ماهانه، روزانه و..) ایجاد نمایید.

کد نویسی و برنامه نویسی

کدنویسی و یا برنامه نویسی در ساخت این نوع از اپلیکیشن بسیار مهم است. چراکه اگر برنامه نویسی قوی و حرفه ای نداشته باشد از نظر امنیت شبکه پرداخت تحت خطر قرار می گیرد و اطلاعات بانکی  کاربران نیز به دست افراد دیگر می افتد.

خاص بودن

طراحی خاص و منحصربه فرد در طراحی اپلیکشن پرداخت باید بگونه ای ویژه باشد تا کاربر را جذب استفاده از اپ شما نماید بطوریکه برای انجام کلیه کارها حتی امور خیریه به سراغ اپلیکیشن شما بیاید و عملیات مختلف روزمره خود را انجام دهند.

چرا ویستا؟

طراحی ui و ux

ویستا با استفاده از به روز ترین نرم افزار های موجود و با بهترین کیفیت، مطابق نظر شما با استفاده از نیروهای متخصص به طراحی ui و ux  اپلیکیشن و سایت شما می پردازد

طراحی سئو محور

سئو از جمله مهم ترین بخش بعد از طراحی سایت می باشد بنابر این شرکت ویستا توسط بهترین متد های طراحی سایت مورد نظر شما را متناسب با اصول سئو طراحی خواهد کرد

قیمت مناسب و به صرفه

هیچگاه مناسب ترین قیمت به معنی ارزان ترین نخواهد بود ، در شرکت ویستا مناسب ترین قیمت به این معنی است که بیشترین بهره وری با کمترین قیمت اجرا خواهد شد.

وقت شناسی و تحویل به موقع

 ویستا همیشه در تلاش بوده که بتواند  به سرعت نیاز مشتریان خود را بر طرف نموده و در زمان مناسب پروژه های نهایی را تحویل دهد و این یکی از اولویت های این مجموعه می باشد

به روز ترین تکنولوژی

شرکت ویستا از جمله شرکت هایی است که در بخش های طراحی سایت ، طراحی اپلیکیشن و … از به رزو ترین متد ها و به روز ترین زبان های برنامه نویسی و فریم ورک های استفاده می نماید.

بالا ترین کیفیت

شرکت ویستا تمامی پروژه ها را با بهترین کیفیت و در زمان مناسب تحویل مشتریان خود می دهد که در این مدت نیز در این امر موفق بود و توانسته رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

اپلیکیشن پرداخت آپ

اپلیکیشن پرداخت آپ امروزه یکی از بهترین اپلیکیشن های پرداختی می باشد که دارای سابقه کاری بالا و بسیار مطلوبی می باشد ، همان طور که می دانید امروزه بسیاری از افراد با این اپلیکیشن آشناییت دارن و یا اسم آن را شنیده اند بنابر این طبیعی است که بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی چنین اپلیکیشنی برای خود باشند تا بتوانند به راحتی از این راه کسب درآمد نمایند ، شرکت ویستا علاوه بر خدماتی همچون طراحی اپلیکیشن خدماتی ، انواع طراحی وب اپلیکیشن مشابه دیوار و … اپلیکیشن های پرداختی مشابه آپ را نیز برای مشتریان خود دارا می باشد شما به راحتی می توانید از طریق فرم در خواست مشاوره و تلفن تماس با مشاورین وییستا تماس حاصل نمایید تا شما را در ارتباط با راه اندازی اپلیکیشن پرداخت شما را راهنمایی نمایند .

اپلیکیشن پرداخت آپ
طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی پی

طراحی اپلیکیشن مشابه دیجی پی

دیجی یکی دیگر از درگاه های پرداختی هوشمند می باشد که امروزه توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کرده است ، سیستم پرداخت هوشمند smart IPG دیجی پی به گونه ای است کهبه راحتی می تواند انواع درگاه های پرداخت را مورد سنجش قرار دهد . شرکت ویستا با بهره  گیری از نیروهای متخصص و خبره توانایی ساخت اپلیکیشن هایی مانند دیجی پی را درا می باشد و با بهترین کیفیت آماده ارائه خدمات به مشتریان خود می باشد .

مراحل سفارش طراحی اپلیکیشن پرداخت

مشخص کردن ایده

در ابتدای کار طراحی اپ می‌تواند کسب و کار شما را بسیار گسترش دهد، اپلیکیشن برای شما  مزایای فراوانی را به همراه خواهد داشت در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های طراحی اپلیکیشن اندروید خود را با سایر اپلیکیشن‌های موبایل مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما است. آسان تر کردن کار با طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

مشخص کردن ایده
تماس با ویستا

تماس با ویستا

 اگر که قصد سفارش طراحی اپلیکیشن دارید باید بگوییم که ویستا گزینه مناسبی برای انتخاب شما است  تیم ویستا با مجموعه‌ای جوان و حرفه‌ای در زمینه طراحی اپلیکیشن، شما را برای داشتن یک اپلیکیشن حرفه‌ای کمک خواهد کرد. در این بخش شما می توانید با تیم مشاورین ویستا تماس حاصل نموده و پس از دریافت مشاوره دقیق در صورت رضایت شما جلسه ای حضوری جهت بررسی دقیق تر و جامع تر  برگزار خواهد شد.

انتخاب طرح مد نظر

انتخاب طرح مد نظر

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید  و در این بخش شما می توانید طرح مد نظر  خود را  جهت طراحی ارائه دهید  یا اگر که می خواهید اپلیکیشن مشابه، اپلیکیشن های برتر مانند دیجی کالا ، دیوار و …داشته باشید می توانید طرح مد نظر خود را مطرح کرده و یا می توان  تلفیقی از هر دو طرح را داشته باشید .لازم به ذکر است که در در این مرحله از ساخت اپ طرحی مد نظر شما نبود  اصلا نگران نباشید تیم ویستا می تواند در این مرحله شما را راهنمایی کرده و بهترین طراحی ممکن را برای شما  انتخاب نماید.

پیاده سازی طرح UI و UX

پس از انتخاب طرح مورد نظر  تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و طراحی اپلیکیشن شما می‌کند تیم طراحی توسط نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی کرده و نمایی کلی از اپلیکیشن شما را می سازد در نظر داشته باشید که  این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شما می باشد ، پس از طراحی تیم ویستا با شما جلسه حضوری برقرار خواهد کرد که طرح اپلیکیشن در صورت رضایت نهایی شود و اگر که نکته و یا موضوعی مد نظر شما می باشد در این بخش لحاظ شود و یا  بخش ظاهری اپلیکیشن تغییر نماید

پیاده سازی طرح UI و UX
پرداخت هزینه

پرداخت هزینه

پس از انتخاب طرح کلی اپلیکیش و تایید نهایی در این بخش طبق طرح مورد نظر شما و امکانات موجود در اپلیکیشن مورد نظر مبلغی در نظر گرفته می شود که در این بخش از  شما جهت ادامه مراحل ساخت اپلیکیشن دریافت خواهد شد  لازم به ذکر است که شما می توانید برای پرداخت هزینه طراحی اپلیکیشن این مبلغ را در سه قسط واریز نمایید.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روابط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end نیز در این بخش اقدام به کد نویسی ظاهر اپلیکیشن  می نمایند.شما نیز  می توانید در این بخش اگر که ایده و یا تغییراتی مد نظر می باشد را با هماهنگی تیم ویستا اعمال نمایید.

برنامه نویسی
تحویل اپلیکیشن

تحویل اپلیکیشن

پس از اتمام مراحل برنامه نویس و تکمیل اپلیکیشن تیم ویستا با شما تماس بر قرار نموده و جهت تحویل و تست اپ با شما جلسه ای تنظیم خواهد کرد. پس از برگزاری جلسه اپلیکیشن مورد نظر به شما تحویل داده می شود و می توانید اپ خود را برای تست ها و رفع باگ بررسی نمایید.پس از تست نرم افزار و رفع باگ اگر که تغییر و فیچری مد نظرشما می باشد می توانید درخواست نمایید و برای افزودن تغییرات و… جلسه ای جهت انجام و بررسی موارد در خواستی انجام گیرد.(نکته : شرکت ویستا پس از تحویل اپلیکیشن شما به صورت یکسال رایگان خدمات پشتیبانی از اپلیکیشن را به شما عزیزان ارائه خواهد کرد)

اپلیکیشن شما آماده تحویل است!

کارشناسان ما آنلاین هستند! جهت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل همین الان با مشاوران ما در ویستا ارتباط بگیرید و یا با تکمیل فرم ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

اپلیکیشن شما آماده تحویل است!

کارشناسان ما آنلاین هستند! جهت سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل همین الان با مشاوران ما در ویستا ارتباط بگیرید و یا با تکمیل فرم ، منتظر تماس کارشناسان ما باشید

تماس با کارشناسان ویستا

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی اپلیکیشن به مشتری محترم تحویل داده خواهد شد.

گوشی‌های هوشمند جایگاه ویژه‌ای در جهان امروز پیدا کرده‌ و اپلیکیشن‌های مختلف تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ کاربران شده‌اند. بنابراین یک فرصت استثنایی در اختیار شما است. با ساخت یک برنامۀ زیبا و کاربردی می‌توانید خدمات خود را مستقیماً از طریق گوشی در اختیار مشتریان قرار دهید و به این ترتیب یک رابطه بهتر را با آنها رقم بزنید.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شما می‌توانید قابلیت‌های مختلفی را در برنامۀ خود به کاربران ارائه دهید. برای مثال آنها می‌توانند از طریق برنامه مستقیماً به حساب کاربری خود در سایت شما متصل شوند و از امکانات آن استفاده نمایند. یا آنکه محصولات شما را مشاهده کنند و خرید خود را انجام دهند. البته ایجاد یک فضای کاربری خوب در موفقیت برنامۀ شما اهمیت بسیاری دارد.

‫3.3/5 ‏‫(3 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا