طراحی اپلیکیشن مدرسه

ساخت-اپلیکیشن-مدرسه

یکی از پایه های ارتباطی مدارس، اولیای دانش آموزان هستند. برای والدین دانش آموزان بسیار مهم است که به طور هفتگی از وضعیت درسی فرزندان خود آگاه باشند. اکثر آن ها تمایل دارند با صرف کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان، گزارش کاملی از نمرات، فعالیت ها و وضعیت انضباطی فرزند خود دریافت کنند. توجه به این نکته نیز ضروری است که بیش از ۷۰% از والدین، شاغل هستند و امکان مراجعه حضوری به مدرسه برای آن ها وجود ندارد.

با توجه به موارد فوق، با طراحی اپلیکیشن مدرسه که بر اساس تلفن همراه کار کند، بهترین راهکار برای دسترسی به این اهداف می باشد. اگر اولیای دانش آموزان، این برنامه کاربردی را بر روی تلفن همراه خود نصب کنند، هر زمان و در هر مکان به راحتی می توانند به امور مدرسه نظارت داشته و با آن ها در ارتباط باشند.

با استفاده از اپلیکیشن مدارس، اولیا می توانند برنامه هفتگی درسی، برنامه آزمون ها، نمرات، وضعیت تربیتی، فعالیت های کلاسی، حضور و غیاب دانش آموز و بسیاری موارد دیگر را از طریق آن مشاهده کنند. همچنین می توانند در نظرسنجی های فعالیت های مدرسه شرکت کنند. تمام این موارد، بدون حضور فیزیکی در مدرسه از طریق اپلیکیشن مدرسه امکان پذیر است.از مزیت های کاربردی دیگر اپلیکیشن مدرسه برای اولیای دانش آموزان، امکان رویت صورتحساب خرید بوفه است. علاوه بر این، آن ها می توانند به صورت آنلاین، حساب فرزند خود را برای خرید از بوفه مدرسه شارژ کنند. با تمام این اوصاف، به نظر می رسد نصب و استفاده از اپلیکیشن مدارس از هر نظر مقرون به صرفه است.

در حالت کلی برای طراحی اپلیکیشن مدرسه  موارد مهمی در طراحی و برنامه نویسی آن نقش دارد؛

  1. اولین و مهم ترین فاکتور،اطلاع رسانی های آنلاین به دانش آموز و همچنین والدین
  2. دسته بندی و برچسب گذاری متنوع خدمات برای دسترسی راحت تر افراد به موارد دلخواه و علاقمند.
  3. پروفایل شخصی برای هر کاربر که بااستفاده از آن بتواند به دسترسی های مجاز تعریف شده خود از طرف اپلیکیشن اقدام کند.
  4. محیط کاربری اپلیکیشن باید به گونه ای تعریف شده باشد که در عین سادگی،بتواند جذاب و زیبا باشد. 

اطلاع رسانی دسترسی راحت پروفایل شخصی محیط کاربری مناسب

ساخت-اپلیکیشن-مدرسه-اندروید

تیم ویستا با استفاده از بروز ترین متود های طراحی و برنامه نویسی به طراحی اپلیکیشن و همچنین طراحی وب سایت و سفارش طراحی سایت میپردازد و همیشه کیفیت و رضایت مشتریان را سرلوحه کار خود قرار داده.تیم ویستا علاوه بر ویژگی های ذکر شده در طراحی اپلیکیشن مدرسه،با طراحی حرفه ای اپلیکیشن و وبسایت های خود،همیشه سطح رضایت مشتریان را بصورت مطلوبی حفظ می کند و نمونه کار در زمینه طراحی اپلیکیشن و نمونه کار طراحی سایت قوی دارد. تیم ویستا طراحی اپلیکیشن را در حوزه ی مختلف از جمله طراحی اپلیکیشن فروشگاهی انجام می دهد و شما با سفارش اپلیکیشن فروشگاهی و سفارش  طراحی اپلیکیشن  مشابه دیجی کالا می توانید کسب و کار خود را توسعه و بهبود دهید.

طراحی-اپلیکیشن-مدرسه

استفاده کنندگان هر اپلیکیشن مشتریان و مخاطبانی هستند که به منظور دریافت یک ارزش خاص اپلیکیشن را نصب می کنند.لذا کار با یک اپلیکیشن باید آنچنان ساده باشد که برای همه مخاطبان قابل فهم باشد.

ساخت-اپلیکیشن-مدرسه

در برخی موارد ممکن است اپلیکیشن ساخته شده فقط روی برخی از دیوایس ها قابل اجرا باشد.به عنوان مثال اپلیکیشنی که برای سیستم عامل اندروید ساخته می شود باید روی اکثر گوشی ها و تبلت و حتی سیستم عامل های دیگر به خوبی اجرا شود.

ساخت-اپلیکیشن-مدارس

داشتن برنامه منظم برای به روزرسانی کردن اپلیکیشن ها مخصوصا زمانی که اپلیکیشن محتوا محور باشد .یکی از مهم ترین دلایل محبوبیت آن ها می باشد.

 

طراحی-اپلیکیشن-مدارس

امکان تحلیل مخاطبان یکی از مهم ترین ویژگی های حوزه تجارت الکترونیک است که شناخت خوبی از مخاطبان را در اختیار دارنده اپلیکیشن قرار می دهد .در اتخاذ تصمیم های آینده بسیار کمک کننده خواهند بود.

قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید و ios یا اپل می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی طراحی یک اپلیکیشن حرفه ای  هزینه انجام آن نیست بلکه “کیفیت” مهمترین نقش را ایفا می کن. هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن معرفی کند اما فقط یک شرکت حرفه ای می تواند اپلیکیشن حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. پس از طراحی اپلیکیشن مدرسه قطعا نیاز به طراحی سایت دارید که باز هم ما در این زمینه خدمات خود را به عنوان بهترین شرکت طراحی سایت در ایران ارائه می کنیم.

بله , با توجه به دست نویس بودن کامل سیستم , امکان پیاده سازی هر گونه امکانات و ایده های شما چه برای اپ و چه برای وب سایت امکان پذیر میباشد

بله, امکان سفارش مجزای اپلیکیشن مدرسه و یا وب سایت به تنهایی امکان پذیر میباشد

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته میشود .
شماره تماس:02188550411

بله شما نوع مدرسه فعلیتان را مشخص می کنید و پس از بررسی های انجام شده در 90% موارد ایجاد اپلیکیشن مدرسه برای مدرسه فعلی شما امکان پذیر است.

‫2.3/5 (3 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا