جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن در کرج

نمونه کارها
مشاوره رایگان
پیشنهاد ویژه

شهر کرج مرکز استان البرز ، چهارمین شهر پرجمعیت ایران به حساب می آید . با توجه به افزایش روز افزون جمعیت این شهر و همینطور علاقه ی کاربران به استفاده از گوشی های هوشمند در رابطه با انجام کارهای خود ، یک فضای عالی و موقعیت مناسب برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم گشته است . گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و سهولت در استفاده از خدمات آن فرصتی مناسب برای طراحی اپلیکیشن موبایل و ارائه خدمات گوناگون نظیر موبایل بانک ، تاکسی اینترنتی ، برنامه های فورشگاهی و مواردی از این قبیل را فراهم نموده . با توجه به ظرفیت بسیار بالای این شهر و تبدیل شدن آن به یک شهر ممتاز از نظر اقتصادی ، تجاری و خدمات عمومی به شهروندان خود توجه به موضوع مهم طراحی اپلیکیشن در کرج بسیار حائز اهمیت می باشد .

ساخت-اپلیکیشن-موبایل-اندروید

کرج به عنوان یک نمونه آشکار در زمینه توسعه فضای شهری ، گسترش خدمات عمومی و همینطور رشد و توسعه کسب و کار های گوناگون می باشد . مجموع این عوامل باعث افزایش جمعیت ساکنان این شهر شده است . زمانی که جمعیت افزایش پیدا کند به موازات آن نیز تعداد کاربران استفاده کننده از خدمات متنوع گوشی های هوشمند بالا خواهد رفت . گوشی های هوشمند موجود در بازار بطور عمده شامل دو دسته با سیستم عامل های اندروید و ios می باشند . در مراحل توسعه و ساخت اپلیکیشن برای گوشی های هوشمند به مواردی نظیر ساخت اپلیکیشن موبایل اندروید و ساخت اپلیکیشن موبایل ios توجه بسیاری می شود . استفاده از این فرصت مناسب برای کسب و کارهای گوناگون بمنظور ارائه خدمات و محصولات به مشتریان خود ، می تواند تضمین کننده افزایش سود و همینطور گسترش تجارت آنان شود .

طراحی-اپلیکیشن-در-کرج

افزایش سود و توسعه کسب و کار با طراحی اپلیکیشن

با توجه به رو به رشد بودن استفاده از گوشی های هوشمند ، ساخت اپلیکیشن موبایل برای شرکت ها و همینطور کسب و کارهای کوچک و بزرگ به منظور فروش بیشتر و خدمات رسانی هرچه بهتر اهمیت ویژه ای یافته است . این گوشی ها می توانند نیاز های روزمره کاربران را بخوبی جوابگو باشند . در هر لحظه و مکان در دسترس کاربران هستند و بصورت آنلاین به ارائه خدمات مشغولند . چه چیزی بهتر از این وجود دارد که به توان در هر لحظه از شبانه روز و فارغ از اینکه مشتریان شما در چه مکانی قرار گرفته اند ، به فروش محصولات خود و ارائه گوناگون خدمات کسب و کار خود بپردازید ؟!

کاربران امروزی تمایل بسیار زیادی برای انجام کارهای خود با گوشی همراه را دارند . تیم ویستا در زمینه طراحی اپلیکیشن در کرج به ارائه خدماتی نظیر مشاوره ، طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل و همینطور پشتیبانی 24 ساعته به مشتریان خود می پردازد . تیم ویستا با آنالیز دقیق رقیبان شما و همینطور نوع فعالیتی که دارید ، به انجام مشاوره و راهکارهای مناسب برای موفقیت شما می پردازد . الگویی مناسب برای پیشرفت و افزایش مشتریان ارائه می دهد . با توجه به نوع کسب و کار شما اقدام به طراحی اپلیکیشن با ویژگی هایی نظیر رابط کاربر پسند ، سهولت در استفاده و همینطور امنیت بالا در تبادل اطلاعات می کند .

هدف ما از طراحی اپلیکیشن بهبود کسب و کارهای بزرگ و کوچک وهمینطور افزایش سود شما می باشد . با توجه به مزایای استفاده روزافزون گوشی های هوشمند میان کاربران ، این فرصت به وجود آمده که بتوان خدمات خود را به مشتریان بیشتری ارائه کرد و فروش بیشتری از این طریق بدست آورد .

طراحی-اپلیکیشن

بهترین انتخاب ساخت اپلیکیشن موبایل !

برای اینکه بتوانیم در شرایط رقابتی حال بازار موفق باشیم ، باید انتخاب هایی هوشمندانه و حساب شده ای را اتخاذ نماییم . از این موارد می توان به انتخاب برای ساخت و طراحی اپلیکیشن موبایل اشاره نمود . اما این سوال پیش می آید که به کدام شرکت و موسسه مراجه نمایم ؟ چه شرکت هایی در زمینه طراحی اپلیکیشن در کرج می توانند نیازهای مارا مرتفع سازند؟ مراحل ساخت و توسعه شامل چه ویژگی ها و مواردی است ؟

در زمینه درخواست برای ساخت اپلیکیشن موبایل لازم است که به نکاتی توجه داشته باشیم . طراحی اپلیکیشن دارای مراحل گوناگونی می باشد . از این موارد می توان به نکات زیر اشاره کرد :

1- پیش از درخواست خود ، ویژگی های اپلیکیشن موبایل خود را انتخاب نمایید .

از مهمترین نکات در زمینه طراحی اپلیکیشن این است که شما بدانید چه موارد و ویژگی های به خصوصی را برای اجرا و ساخت اپلیکیشن موبایل خود نیاز دارید . برای اینکه شما و شرکت طراحی اپلیکیشن موبایل به یک نقطه نظر جامع و کامل برسید ، توجه به این موضوع تاثیر بسزایی در هرچه بهتر شدن نتیجه نهایی درخواست شما را دارا می باشد

2- برای ساخت اپلیکیشن خود ، درخواست نمونه اولیه بدهید.

نمونه اولیه ، یک اپلیکیشن از پیش ساخته شده می باشد که شامل ویژگی هایی نظیر ضاحر و انواع حالت های تعاملی اپلیکیشن شما است . برای به وجود آمدن یک درک مناسب و عالی بین شما و شرکت نرم افزاری می توانید از این قابلیت استفاده نمایید .

3- در زمینه طراحی و ساخت اپلیکیشن اطلاعات مناسبی داشته باشید .

پیش از ارائه درخواست و شروع مذاکره با شرکت های طراحی اپلیکیشن درباره نحوه طراحی اپلیکیشن اطلاعات کافی و مناسبی داشته باشید . این امر باعث می شود که بهترین انتخاب ، متناسب با ساخت اپلیکیشن درخواستی خود را اتخاذ نمایید . پیشنهاد ما به شما مطالعه مقاله نحوه طراحی اپلیکیشن می باشد .

در کرج چه اپلیکیشن هایی مناسب است؟

شهر کرج با توجه به پتانسیل و ظرفیت های بسیار بالا ، مکان بسیار مناسبی برای اقدام به ساخت اپلیکیشن موبایل می باشد . زمانی که بخش غربی استان تهران بصورت یک استان مجزا با نام البرز شکل گرفت ، کرج به عنوان مرکز این استان انتخاب شد . تبدیل کرج به مرکز استان و همینطور گسترش مساحت این شهر باعث بالاتر رفتن نرخ جمعیت این شهر گردید . با گذر زمان و پیشرفت روز افزون تکنولوژی این امکان برای مردم جامعه فراهم گردیدکه با استفاده از گوشی های هوشمند ، کارهای روزانه خود را براحتی انجام دهند . به راحتی با اپلیکیشن اینترنت بانک ، امور بانکی را انجام دهند ، با نرم افرار تاکسی اینترنتی در شهر جابه جا شوند و … که همگی آنها با هدف جذب کاربران بیشتر و افزایش سود انجام می پذیرد .

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب

تاکسی های اینترنتی امروزه یکی از محبوب ترین وسایل برای حمل نقل می باشند . این تاکسی ها با قابیلت های متنوع و جدید سعی در این دارند که مسافران را با امنیت خاطر بسیار ، صرفه جویی در هزینه و وقت ، دسترسی در هر لحظه و و مواردی از این قبیل به ارائه خدمات بپردازند . در این مورد میتوان به طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و تپسی اشاره کرد .

طراحی اپلیکیشن خدماتی

از بهترین موارد طراحی اپلیکیشن می توان به طراحی اپلیکیشن خدماتی اشاره نمود . شرکت ها و افرادی که در بحث خدمات رسانی فعالیت می نمایند ، با توجه به پتانسیل بسیار بالا در استفاده از فضای اینترنت در مورد کسب کار خود به راحتی می توانند فعالیت های خود را عرضه کرده و با معرفی خدماتشان طیف وسیعی از مشتریان را جذب نمایند.

طراحی-اپلیکیشن-فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن فروشگاهی این امکان را برای کاربران فراهم نموده که بتوانند طیف وسیعی از کالاهای مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند . دیگر نیازی نیست که برای خرید یک کالای معین به یک نقطه دور از شهر سفر کنیم . در هر لحظه و مکان می توانیم به راحتی خرید نماییم ، محصولات گوناگون را مقایسه کنیم ، در وقت و هزینه صرفه جویی نماییم و …

خدمات ویژه ویستا در طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی-اختصاصی-ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید.قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا،برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکشن شما را به صورت کامل طراحی می کنند.

کدنویسی-اختصاصی-ویستا

کدنویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم و مطرح در ساخت اپلیکیشن،تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می کند.در مجموعه ویستا اپلیکیشن ها با استفاده از تکنلوژی REACT NATIVE کد زنی می شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی-طراحی-اپلیکیشن

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکشن شما را بصورت رایگان انجام میدهند.پشتیبانی شامل مسائل فنی،امنیتی،تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است.درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن،این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره-رایگان-ویستا

مشاوره اختصاصی بازار

پس از طراحی و تولید اپلیکیشن ،تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد .به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم ؟ و اینکه چطور می توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

security

تست های امنیتی اپلیکیشن

پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ های اولیه،تیم فنی ویستا اقدام به تست های امنیتی متناسب با بروزترین متود های امنیتی میکند.همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می توانیم تسبت های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

هاستینگ

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می شود .به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند،مشاوره اختصاصی خواهد داد.

مشاوره اختصاصی بگیرید

برای اطمینان از اینکه در مسیر درستی قدم برمی‌دارید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و اصولی شروع کنید. با استفاده از تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین قدم ، می‌توانید نقاط قوت و ضعف خود و همچنین رقبایتان را به خوبی شناسایی کنید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند ، رتبه سایت خود را در یک بازه زمانی منطقی بطور پیوسته و اصولی ارتقاء ببخشید .

پرسش و پاسخ

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده های شما ، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله . شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator و یا اینکه بروی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید.پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما از طریق تلفن و یا به صورت ایمیل ، توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته میشود .
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا ، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای می باشد . پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام خواهد گرفت .

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید؛

1-تماس با شماره 02188551470

2-ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

3-تماس با شماره 7427329-0938 

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن ،تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما(شامل توسعه ، امنیت ، پشتیبانی و … ) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد . پس از یک سال نیز در صورت رضایت ، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

بله . پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی طراحی اپلیکیشن به مشتری محترم داده می شود.

... مشتریان ویستا چه می گویند ...

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter

دیگر خدمات طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
طراحی اپلیکیشن در شیراز

طراحی اپلیکیشن در شیراز

با توجه به توسعه و گسترش تجارت الکترونیک در دنیای امروز و…
طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم

طراحی اپلیکیشن در قم نمونه کارها مشاوره رایگان پیشنهاد ویژه امروزه با…
طراحی اپلیکیشن در کرج

طراحی اپلیکیشن در کرج

گسترش استفاده از گوشی های هوشمند و سهولت در استفاده از خدمات…
5/5 (3 Reviews)