جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن در اصفهان

نمونه کارها
مشاوره رایگان
پیشنهاد ویژه

امروزه با توجه به رشد و گسترش دنیای دیجیتال، درخواست طراحی اپلیکیشن در شهر های مختلف رو به افزایش است.حال این درخواست ساخت اپلیکیشن باید متناسب با فضای کسب و کاری آن شهر و یا حتی آن کشور داده شود.چرا که پروژه های طراحی اپلیکیشن موبایل بنا به فازهای مختلفی پروژه،بعد های بزرگی برای پیاده سازی طراحی اپلیکشن موبایل اندروید و ios دارد و برعکس طراحی وب سایت از پیچیدگی خاصی برخورد دار است.به همین دلیل در این مطلب سعی داریم نگاهی کاملی داشته باشیم به طراحی اپلیکیشن در اصفهان و چه موقعیت های شغلی متناسب با طراحی اپلیکشن در اصفهان وجود دارد و همچنین بازار کار آینده آن ها در شهر اصفهان با طراحی اپلیکشن چه تغییری خواهد کرد.

طراحی-اپلیکیشن

قبل از شروع کار مشاوره بگیرید

شما برای اقدام به طراحی اپلیکیشن ، نیاز به مشورت با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه دارید. شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن مجرب ترین مشاوران به شما کمک میکند که بهترین تصمیم را برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت در کسب و کارتان، با مناسب ترین هزینه و بهترین کیفیت بگیرید. کافیست از طریق فرم زیر شماره تلفن و یا ایمیل خود را وارد کنید.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا :

طراحی-فروشگاه-اینترنتی

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

می توان گفت امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و دنیای دیجیتال،میزان استفاده کنندگان از گوشی های همراه و اپلیکشن های موبایل کاملا رو به افزایش است.چرا که کاربران با استفاده از اپلیکیشن های موبایل به راحتی می توانند نیاز های روزمره خودشان را برطرف کنند.به همین دلیل یکی از مواردی که باعث رشد کسب و کار شما می شود،ساخت و طراحی اپلیکشن اندروید و ios میباشد که با استفاده از آن می توانید کالاها و خدمات خود را فارغ از محدوده جغرافیایی که درون آن هستید ارائه دهید.تیم طراحی اپلیکیشن ویستا با ارائه خدمات متنوع، اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل در اصفهان بر روی پلتفرم های مختلف کرده است. شما می توانید برای دریافت مشاوره آنلاین با مجموعه ویستا در ارتباط باشید. همچنین شما می توانید با بررسی نمونه کار اپلیکیشن ویستا، به نحوه ارائه خدمات ویستا آنالیز کامل و درستی داشته باشید.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن در اصفهان

بدون شک انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن یکی از موضوعات اساسی درخواست ساخت اپلیکیشن موبایل است.برای اینکه بتوانید بهترین خدمات و شرکت طراحی اپلیکیشن را در شهرهای خود پیدا کنید لازم است به چندین نکته مهم و اساسی توجه ویژه داشته باشید و پس از آن اقدام به درخواست طراحی اپلیکیشن کنید.باید توجه داشته باشید که طراحی اپلیکیشن فازهای مختلف اجرایی دارد و مانند طراحی وب سایت نیست که بتوان در فاز های کوچکی آن را جمع بندی کرد.

1-قبل از درخواست،ویژگی های اپلیکیشن خود را انتخاب کنید

مهم ترین نکته ای که در بحث طراحی اپلیکیشن حائز اهمیت است،این است که شما بصورت کامل به بدانید چه ویژگی های بخصوصی برای پیاده سازی اپلیکیشن خود نیاز دارید.با استفاده از این مبحث خیلی مهم شما و شرکت نرم افزاری می توانید به نقطه نظر مشترک و سریع تری درباره پروژه برسید.

2-برای طراحی اپلیکیشن،درخواست نمونه اولیه دهید.

نمونه اولیه یا prototype یک اپلیکیشن پیش ساخته شده است که حاوی تمام ویژگی های ظاهری، بصری و حالت های تعاملی اپلیکیشن شماست. با استفاده از این نمونه اولیه،شما می توانید با شرکت نرم افزاری به یک درک مشترک بسیار نزدیک برسید.

3-درباره نحوه طراحی اپلیکیشن اطلاعات کافی داشته باشید.

پیشنهاد می شود برای شروع مذاکرات با شرکت های طراحی اپلیکیشن حتما درباره نحوه طراحی اپلیکیشن اطلاعات کافی داشته باشید که بتوانید بهترین تصمیم را متناسب با ساخت اپلیکشن درخواستی خود داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود مقاله ” نحوه ساخت اپلیکیشن ” را بصورت کامل مطالعه کنید.

در اصفهان چه اپلیکیشن هایی مناسب است ؟ (مشاوره بازار)

امروزه متناسب با جایگاه های ویژه ای که شهر های ایران از گذشته تا به امروز برای خود ایجاد کرده اند،فرصت مناسبی است که باتوجه به بررسی بازار های داخلی و جهانی بتوان خدمات ویژه ای را به افراد از طریق ساخت اپلیکیشن موبایل ارائه داد تا متناسب با آن بتوان نرخ سود،اشتغال و درآمد را افزایش داد.در این قسمت سعی داریم نگاه کلی به بازار شهر اصفهان و موقعیت های طراحی اپلیکیشن در اصفهان نگاه کلی بیاندازیم که بتوانیم تصمیم درستی برای درخواست طراحی اپلیکیشن داشته باشیم.همچنین درصورت نیاز و مشاوره بیشتر می توانید با تیم مارکتینگ ویستا هم بصورت آنلاین و هم تلفنی درارتباط باشید. شرکت ویستا در کنار خدمات بروز و متنوع، مناسب ترین قیمت طراحی اپلیکیشن را نیز به مشتریان ارائه می کند.

طراحی-اپ-گردشگری-اصفهان

طراحی اپلیکیشن گردشگری و توریست

طراحی اپلیکیشن گردشگری : امروزه صنعت توریست و گردشگری یکی از پردآمدترین بخش های یک کشور محسوب می شود.شهر اصفهان متناسب با جاذبه های گردشگری که در شهر خود دارد،فضای مناسبی برای جذب گردشگر و توریست از کشور های دیگر است.به همین علت می توان با طراحی اپلیکیشن در اصفهان با زمینه توریست و گردشگری،می توان کمک بزرگری کرد به صنعت توریست و گردشگری برای ایجاد یک فضای بهتر و راحت تر برای افرادی که به این شهر سفر می کنند.

طراحی-اپلیکیشن-خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی : امروزه اپلیکیشن های خدماتی حرف اول را در جامعه ایرانی میزنن.باتوجه وضعیت نامطلوب بخش تولید کشور و تحریم های جامعه جهانی علیه ایران،می توان گفت بهترین فرصت برای رشد و شکوفایی،اپلیکیشن های خدماتی هستند که با ارائه خدمات مطلوب در بستر موبایل،می توانند بازار مناسبی را برای رشد اقتصادی شهر و کشور فراهم کنند.

طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب (مشابه اسنپ و تپ سی)

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ :امروزه طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ و همچنین طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب در زمینه های مختلف بسیار حائز اهمیت است. اگر شما هم جزء افرادی باشید که زیاد از تاکسی سرویس استفاده می کنید قطعا با نام های اسنپ و تپسی آشنا هستید. این دو طراحی اپلیکشن در واقع ارائه دهنده سرویس تاکسی های آنلاین هستند که این روزها استفاده از آنها بسیار باب شده است. دلیل آن هم مزایای زیادی است که این سرویس های آنلاین نسبت به تاکسی سرویس های معمولی دارند.

خدمات ویژه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios

طراحی-اختصاصی-ویستا

طراحی اختصاصی

شما می توانید با سفارشی طراحی اپلیکیشن از شرکت نرم افزاری ویستا طرح اختصاصی خود را برای اپلیکیشن بصورت کاملا اختصاصی داشته باشید.قبل از فاز تولید اپلیکیشن تیم طراحی رابطه کاربری ویستا،برای شما و متناسب با سلیقه شما اپلیکشن شما را به صورت کامل طراحی می کنند.

کدنویسی-اختصاصی-ویستا

کدنویسی اختصاصی

پس از تایید نمونه اولیه اپلیکیشن از طرف شما و همچنین بررسی همه نکات مهم و مطرح در ساخت اپلیکیشن،تیم فنی ویستا اقدام به تولید اپلیکیشن می کند.در مجموعه ویستا اپلیکیشن ها با استفاده از تکنلوژی REACT NATIVE کد زنی می شود و قابلیت توسعه نیز دارد و سورس کد در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

پشتیبانی-طراحی-اپلیکیشن

پشتیبانی رایگان

پس از طراحی اپلیکیشن بصورت کامل تیم فنی و پشتیبانی ویستا تا 1 سال پشتیبانی اپلیکشن شما را بصورت رایگان انجام میدهند.پشتیبانی شامل مسائل فنی،امنیتی،تغییرات و تا حدودی توسعه اپلیکیشن است.درصورت درخواست توسعه بزرگ اپلیکیشن،این ویژگی باید از طرف تیم فنی بررسی شود.

مشاوره-رایگان-ویستا

مشاوره اختصاصی بازار

پس از طراحی و تولید اپلیکیشن ،تیم مارکتینگ ویستا به شما مشاوره بازار اختصاصی خواهد داد .به این صورت که چگونه میزان فروش و بازار خود را گسترش دهیم ؟ و اینکه چطور می توانیم باتوجه به بازار پیش رو فضای کار را گسترش دهیم.

security

تست های امنیتی اپلیکیشن

پس از ساخت اپلیکیشن و رفع باگ های اولیه،تیم فنی ویستا اقدام به تست های امنیتی متناسب با بروزترین متود های امنیتی میکند.همچنین درصورت درخواست کارفرمای محترم می توانیم تسبت های خاص امنیتی مد نظر را نیز انجام دهیم.

هاستینگ

مشاوره در هاستینگ و سرور

یکی از مسائل مهم و حیاتی اپلیکیشن سرور ها و هاستینگ هایی هستند که اپ روی آن ها سوار می شود .به همین منظور تیم فنی ویستا برای آن دسته از افرادی که نمی دانند چه نوع هاستی را تهیه کنند،مشاوره اختصاصی خواهد داد.

طراحی سایت فروشگاهی و اپلیکیشن فروشگاهی

اپلیکیشن ها انواع مختلفی دارند. یکی از پرکاربرد ترین نمونه های ساخت اپلیکیشن ، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی می باشد. به اینصورت که شما با استفاده از این اپلیکیشن قادر خواهید بود که محصولاتتان را بصورت آنلاین بفروش برسانید. برای اینکار در ابتدا نیاز به طراحی سایت اختصاصی خود دارید.

طراحی فروشگاه اینترنتی مناسب ترین گزینه در میان موارد طراحی وب سایت می باشد. در این زمینه تیم ویستا خدمات متنوع و مناسب ترین قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی را برای مشتریان فراهم کرده است.

شما به واسطه طراحی فروشگاه اینترنتی حرفه ای و اقدام برای ساخت اپلیکیشن فروشگاهی این امکان را دارید که در هر ساعت از شبانه روز براحتی و بدون توجه به موقعیت مکانی کاربران، محصولات خود را بفروش برسانید. این اتفاق باعث افزایش اعتبار شما، توسعه کسب و کار، جذب مشتریان از سراسر کشور و دست یابی به سود بیشتر خواهد شد. از نمونه های بسیار پرکاربرد طراحی سایت فروشگاهی که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است، طراحی سایت شبیه دیجی کالا می باشد. دلیل اصلی آن ظاهر و رابط کاربری مناسب به همراه امکانات بی نظیر آن می باشد.

طراحی-سایت-فروشگاهی-و-اپلیکیشن-موبایل

مشاوره اختصاصی بگیرید

برای اطمینان از اینکه در مسیر درستی گام برمی دارید و سرمایه‌ شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شود ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی دقیق و مشورت با افراد آگاه و متخصص شروع کنید . شرکت نرم افزاری ویستا با داشتن مشاورانی مجرب و کارآزموده ، بهترین پیشنهاد را برای توسعه کسب و کار شما ارائه خواهند کرد.

پرسش و پاسخ

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما،یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله،شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین برو روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید.پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل, توافقی بین طرفین صورت میگیرد و تمامیه موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته میشود و قرار داد میان طرفین بسته میشود .
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا،شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید؛

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن ،تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما(شامل توسعه،امنیت،پشتیبانی و … ) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد.پس از یک سال نیز در صورت رضایت،قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

بله،پس از طراحی اپلیکیشن و تکمیل همه فرایند های ساخت،یک پنل مدیریتی اپلیکیشن + سورس کد اصلی طراحی اپلیکیشن به مشتری محترم داده می شود.

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on linkedin
Share on facebook
Share on twitter

... مشتریان ویستا چه می گویند ...

سایر خدمات شرکت ویستا

شرکت ویستا علاوه بر خدمات طراحی اپلیکیشن اندروید و همینطور طراحی اپلیکیشن ios در زمینه های دیگری نظیر سئو و بهینه سازی ، طراحی نرم افزار تحت وب ، طراحی پرتال و طراحی وب سایت به ارائه خدمات متنوع به مشتریان مشغول می باشد.

از نمونه های طراحی وب سایت می توان به ساخت وب سایت بیمه ، طراحی سایت خدماتی ، طراحی سایت دانشگاه و طراحی سایت املاک و طراحی سایت صرافی آنلاین اشاره کرد. با توجه به نوع فعالیت و خدماتی که ارائه می دهید، تیم ویستا مناسب ترین حالت ایجاد وب سایت را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

برای مثال در صورتی که در زمینه لباس و پوشاک در حال فعالیت هستید، با اقدام برای طراحی سایت پوشاک اختصاصی این امکان را دارید که محصولات خود را براحتی در معرض دید کاربران قرار دهید و فرصت فروش آنلاین را داشته باشید. اگر شما در زمینه های دیگری فعالیت دارید و محصولات متنوعی را برای فروش عرضه کرده اید، با طراحی فروشگاه اینترنتی شبیه دیجی کالا در هر زمان و بدون توجه به اینکه مشتریان شما در کدام مناطق از کشور قرار دارند براحتی امکان فروش اجناس خود را خواهید داشت.

موارد بالا تنها بخشی از خدمات متنوع و حرفه ای تیم ویستا می باشد. شما با هر نوع فعالیت و نیازی که برای بهبود خدمات خود دارید، می توانید با کارشناسان تیم ویستا تماس گرفته و بهترین پیشنهاد و راه حل را دریافت نمایید.

قیمت طراحی اپلیکیشن

قیمت طراحی اپلیکیشن

در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل یکی از موضوعاتی که برای درخواست کنندگان…
طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره

طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره این روزها  طراحی اپلیکیشن شبیه آچاره و همچنین طراحی اپلیکیشن درخواست…
طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ فود

طراحی اپلیکیشن این روزها بسیار رایج و متنوع شده بعنوان مثال استفاده…
طراحی اپلیکیشن در قزوین

طراحی اپلیکیشن در قزوین

با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و همینطور افزایش سطح پوشش…
طراحی اپلیکیشن در مشهد

طراحی اپلیکیشن در مشهد

با توجه به این ظرفیت عظیم و گسترش تجارت الکترونیک همینطور استفاده…
طراحی اپلیکیشن در تبریز

طراحی اپلیکیشن در تبریز

شهر تبریز که به عنوان یکی از پیشرفته ترین شهرها به حساب…
5/5 (3 Reviews)