ساخت اپلیکیشن باربری 

با توجه به مدرن شدن کشورها و همچنین آسان شدن خدمات و فعالیت‌ها توسط دنیای تکنولوژی و دیجیتال، نیازهای جدید نیز همواره خود را به شکل‌های مختلف نشان می‌دهد. یکی از مهم‌ترین مسائلی که امروزه همه افراد جامعه با آن به نوعی درگیر هستند، حمل و نقل بار است. بدون شک امروزه نام‌ اپلیکیشن حمل بار را زیاد شنیده ایم؛ مانند الوپیک، اوبار و … . حال با توجه به فضای بوجود آمده می‌توان برای طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار اقدام به ساخت اپلیکیشن باربری کرد تا بتوان به نیازهای اساسی افراد مختلف جامعه پاسخ داد و سود دهی قابل توجه را از آن کسب کرد.

طراحی اپلیکیشن باربری

مشاوره رایگان  و اختصاصی 

شرکت نرم افزاری ویستا تیمی درجه یک و حرفه ای از مشاوران فنی و حرفه ای را ایجاد کرده است که پاسخگوی نیازهای شما باشد. کافی است شماره تلفن خود را وارد کنید تا مشاوران ویستا با شما تماس بگیرند.

تماس مستقیم با کارشناسان تیم ویستا:

نمونه کار طراحی اپلیکیشن

مشاهده برجسته ترین نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا

برای دریافت و مشاهده بی نهایت نمونه کار طراحی اپلیکیشن در سریع ترین زمان، با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - فروشگاهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم فروشگاهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - تاکسی اینترنتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم تاکسی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن آگهی و نیازمندی

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم آگهی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم آگهی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن سفارش غذا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - رستوران و سفارش غذا

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم رستوران با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن کتابخوان ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - کتابخوان

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم کتابخوان با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن گردشگری ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - گردشگری

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم گردشگری با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن خدماتی ویستا

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - خدماتی

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم خدماتی با ما در ارتباط باشید.

طراحی اپلیکیشن مشابه آپ

نمونه کار طراحی اپلیکیشن ویستا - پلتفرم خدماتی مشابه آپ

جهت مشاهده نمونه کارهای بیشتر پلتفرم پرداخت با ما در ارتباط باشید.

اهمیت طراحی اپلیکیشن باربری

در سال های اخیر، حمل و نقل به یک بازار گسترده تبدیل شده است. بنابراین جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت های حمل و نقل، سرمایه گذاری زیادی در طراحی وب اپلیکیشن باربری می‌کنند. زیرا در دنیای رقابتی امروز، کلیه صنایع برای کسب مزیت رقابتی به استراتژی های موثر، فناوری مدرن و ابزار پیشرفته احتیاج دارند. اکثر شرکت‌های لجستیکی به این واقعیت پی برده اند که برای بهره مندی از مزایای فناوری و افزایش سود باید از اپلیکیشن های موبایل استفاده کنند. فناوری پیشرفته باعث شده است بخش حمل و نقل و تدارکات به یک بازار بالقوه برای استفاده از راه حل های قوی و سفارشی تلفن همراه تبدیل شود.

مزایای طراحی اپلیکیشن 

بالاتر بردن اعتبار فروشگاه

بالا بردن اعتبار فروشگاه

یکی از مزایای ساخت اپلیکیشن باربری، کسب اعتبار و محبوبیت برای برند تجاری شما است. با طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار اعتبار نام تجاری خود را نسبت به خدمات دهندگان دیگر بالاتر ببرید.

صرفه جویی در زمان و هزینه

صرفه جویی در زمان و هزینه

از مهمترین مزایای ساخت اپلیکیشن باربری، صرفه جویی در زمان و هزینه است. مشتریان در هر زمان و در هر مکان نیاز به خدمت داشتند تنها با چند کلیک ساده، درخواست خدمات می‌کنند.

مشتریان وفادار

داشتن مشتریان وفادار

با ارائه خدمات با کیفیت به صورت آنلاین و هرآنچه که مشتری می‌خواهد، باعث رضایت مشتری می‌شوید و در نتیجه مشتریانی وفادار خواهید داشت. از این رو طیف مشتریان خود را افزایش می‌دهید.

تبلیغات هدفمند

تبلیغات موثر و هدفمند

از ویژگی‌های داشتن یک ساخت اپلیکیشن باربری، ایجاد تبلیغات موثر و هدفمند برای مشتریان  است. با طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار درحال تبلیغ برند و شاخه فعالیت خود هستید.

لوگو خرید اینترنتی

خرید ساده و سریع

سادگی استفاده از اپلیکیشن و سرعت استفاده از آن از ویژگی های مهم ایجاد اپلیکیشن باربری است. با طراحی رابط و تجربه کاربری عالی می‌توانید در این عرصه موفقیت بسیاری بدست آورید. 

لوگو پشتیبانی آنلاین

پشتیبانی آنلاین

برای دستیابی به رضایت مشتری و ایجاد اعتماد مشتری، اپلیکیشن خدماتی باید پشتیبانی آنلاین داشته باشد تا در هر زمان مشتری بتواند با شما ارتباط برقرار کند و سوالاتش را بپرسد.

مزایای طراحی اپلیکیشن باربری

بهینه سازی زمان تحویل کالا

درآمد بیشتر با مشتریان بیشتر

مدیریت موثر انبارها

مدیریت کار و ناوگان یکپارچه

دیجیتالی کردن  فرآیند ها و عملیات 

آموزش نیروی انسانی

رشد اپلیکیشن‌های حمل و نقل بار

در عصر مدرن امروزی، صنعت حمل و نقل برای عبور از موانع چالش برانگیز نیاز به نوآوری دارند. دلایل اصلی استفاده از طراحی اپلیکیشن باربری و حمل بار، توانایی داشتن اطلاعات در زمان واقعی در مورد کالاها، وضعیت خودرو و بهره وری کارمندان است. طبق تحقیقات جهانی، پیش بینی شده است که بخش حمل و نقل تا سال 2023 حدود 19 میلیارد دلار رشد می‌کند. این برآورد نشانه روشنی از رشد نمایی این صنعت در سراسر جهان است. شرکت‌هایی که از برنامه های تلفن همراه استفاده می‌کنند می‌توانند آینده صنعت حمل و نقل را شکل دهند. روش‌های زیادی وجود دارد که صنعت باربری می‌تواند با استفاده ازاپلیکیشن‌های موبایل به سود حداکثری برسد.

هزینه ساخت اپلیکیشن باربری

سایت یا اپ کدنویسی شده

140.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت + اپ کدنویسی شده

170.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر متناسب با تم‌های موجود

سایت یا اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

200.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

سایت+ اپ کدنویسی با ظاهر اختصاصی

260.000.000 تومان

 • پشتیبانی از iOS و Android
 • ارائه نسخه PWA همراه با سایت
 • پشتیبانی یکساله رایگان
 • آموزش کامل پنل به مشتری
 • طراحی ظاهر اختصاصی مطابق نیاز شما

ویژگی های طراحی اپلیکیشن ویستا

تیم ویستا اپ با تیمی متخصص و سالها فعالیت بر روی ساخت برنامه‌های کوچک و بزرگ و اپلیکیشن‌های قدرتمند برای سازمانها و شرکت‌ها راهی هموار را برای خود در این عرصه فراهم کرده است. این تیم با ، بهترین کد نویسی و بهینه ترین سازوکارها را در طراحی اپلیکیشن‌ها شرکتی و غیر شرکتی پیاده سازی می‌کند تا سرعت و راحتی را برای کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن فراهم آورد. یکی از مهم‌ترین نکات در ساخت اپلیکیشن‌های شرکتی که شرکت ویستا اپ تمرکز و دقت ویژه ای روی آن دارد؛ ایجاد لایه‌های امنیتی قدرتمند و فراهم کردن بستر ایمن برای اطلاعات شخصی و حریم شخصی شماست.

معروف ترین اپلیکیشن های باربری

الوپیک

الوپیک یکی از اپلیکیشن های شناخته شده است که در زمینه حمل و نقل آنلاین کالاها فعالیت می‌کند. توسط این اپلیکیشن می‌توان در هرکجای تهران که هستید سفارش خود را ثبت کنید تا مرسوله شما با امنیت کامل و در سریع ترین زمان ممکن به مقصد برسد. پیک موتوری، تاکسی موتوری، سواری بار و وانت بار از سرویس های استفاده شده در اپلیکیشن الوپیک است.

لوگو الوپیک
لوگو اوبار

اوبار

اوبار، سامانه هوشمند حمل بار در ایران است که صاحبان بار را مستقیما به رانندگان ماشین های سنگین متصل می‌کند. با عضویت در سامانه اوبار، هر جای ایران که باشید، هر زمان که بخواهید، می‌توانید سفارش حمل بار خود را برای هر مقصدی که مدنظرتان است، برای طراحی اپلیکیشن شبیه اوبار می‌توانید از مشاوره رایگان شرکت نرم افزاری ویستا بهره مند شوید.

زینگ

اپلیکیشن زینگ، دسترسی رانندگان کامیون و تریلی به اطلاعات بارهای موجود در سراسر کشور را تسهیل می‌کند. با برگزاری مناقصه به صورت آنلاین، برای مشتریان نیز کمترین قیمت موجود را تعیین می‌کند. در این اپلیکیشن رانندگان نوع خودروی خود و همچنین شهرهای محل فعالیت خود را مشخص می‌کند. از سوی دیگر، شرکت‌ها و انبارها و متصدیان فعال در گمرک، برای یافتن کامیون و تریلی به صورت آنلاین، ویژگی‌های بار خود و همچنین آدرس در شهرهای مبدأ و مقصد را مشخص می‌کند

لوگو زینگ
لوگو اپلیکیشن بارکو

بارکو

اپلیکیشن حمل و نقل بارکو، اپلیکیشن باربری آنلاین است. با این اپلیکیشن تنها با چند کلیک می‌توان مبدا و مقصد خود را مشخص کرده و خودروی باربری مورد نیاز را اعم از مینی وانت، وانت بار، نیسان بار، مینی کامیونت و کامیونت انتخاب کرد. همچنین اسباب کشی راحت و بی‌دغدغه از جمله خدمات بارکو بوده که توسط رانندگان و کارگران آموزش دیده و مسلط به اسباب کشی و امور حمل، چینش و جابجایی بار انجام می‌شود.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن باربری

 
 

یکی از مهمترین مسائل طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار انتخاب بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن است که باید توجه ویژه ای به آن کرد. معیارهای مهمی که در طراحی اپ موبایل اهمیت دارد قیمت طراحی اپلیکیشن، داشتن تیم حرفه ای، داشتن نمونه کارهای قوی، استفاده از تکنولوژی بروز، پشتیبانی اپلیکیشن، رضایت مشتریان است. ویستا شرکت نرم افزاری حرفه ای است که در موارد فوق رتبه خوبی دارد.

بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن خدماتی

مراحل ساخت اپلیکیشن باربری

مشخص کردن ایده

در آغاز کار لازم است که شما ویژگی و مزیت های طراحی اپلیکیشن باربری خود را با سایر اپلیکیشن‌های باربری مشخص نمایید. این مزایا و برتری باعث سرعت بخشیدن به رشد و پیشرفت شما خواهد شد. آسان تر کردن کار با اپلیکیشن حمل و نقل و طراحی خاص تر باعث افزایش محبوبیت اپلیکیشن شما خواهد شد.

مشخص کردن طرح

بعد از مشخص کردن ایده نوبت به مشخص کردن طرح اپلیکیشن شما می‌رسد. در این مرحله می‌توانید بر روی برگه ای طرح اولیه خود را با جزئیات رسم نمایید. در این مرحله براحتی می‌توانید از مشاوره رایگان ویستا بهره مند شوید و طراحی وایرفریم حرفه ای را در ساخت اپلیکیشن به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اولیه

بعد از مرحله طراحی وایرفریم تیم طراحی تجربه کاربری یا همان تیم ui/ux شروع به طراحی گرافیکی و ساخت اپلیکیشن شما می‌کند که با نرم افزارهای گرافیکی، ظاهر اپلیکیشن شما طراحی می‌شود. این بخش از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چرا که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

پیاده سازی ظاهر اپلیکیشن

در این مرحله برنامه نویسی front طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار آغاز می‌شود. در این مرحله ظاهر اپلیکیشن بصورت کد نویسی منطبق بر طراحی اولیه که توسط تیم ui انجام شده بود پیاده سازی می‌شود و بعد از آن وبسایت به صورت کامل طراحی شده و تست تجربه کاربری انجام می‌گیرد.

برنامه نویسی

در این مرحله تیم برنامه نویسی ویستا دیتابیس نرم افزار را متناسب با ظاهر و جزئیات آن طراحی می‌نماید سپس روبط میان آن‌ها را مشخص کرده و شروع به api  نویسی نرم افزار می‌نماید تا نرم افزار پویا و داینامیک سازی شود. برنامه نویس های front-end از api ها ی طراحی شده در نرم افزار بهره می برند.

پشتیبانی اپلیکیشن

بعد از تمامی مراحل در مرحله آخر تست نرم افزار در حالات مختلف انجام می‌شود. بعنوان مثال اپلیکیشن بر اساس تعداد کاربران تست و کلیه ایرادات آن برطرف می‌شود. در جلسات آخر بصورت آنلاین یا حضوری نحوه کار در جلسه با شرکت طراحی سایت سفارشی گفته شده  و کلیه توضیحات به ایشان داده می‌شود.

چرا ویستا ؟

طراحی حرفه ای

مشاوره کاملا رایگان

یکسال پشتیبانی رایگان

تیم جوان و حرفه ای

قیمت مناسب و به صرفه

سالها تجربه کاری و حرفه ای

رشد کسب و کار با طراحی اپلیکیشن موبایل

روش های قدیمی و سنتی رو به پایان می‌باشند. شرکت ها و کسب و کارهای بزرگ یا کوچک همواره به دنبال سود بیشتر و حفظ مشتریان خود هستند. آنها در این بازار بزرگ رقابتی، حریفان بسیار قدرتمندی دارند که همواره به نیاز کاربران وسهولت استفاده آنان از امکانات توجهی ویژه داشته اند. اگر بخواهیم مثل زمان گذشته تنها به استفاده از برنامه های کاربردی کامپیوتر به نیاز مشتریان پاسخ دهیم نتیجه ای جز شکست برای ما حاصل نخواهد شد. ما باید خدمات و امکانات خود را در هر لحظه و بصورت آنلاین ارائه دهیم. سرعت در خدمات رسانی و کیفیت بالا در اجرای آن راه حل ما با ساخت اپلیکیشن می‌باشد.

طراحی اپلیکیشن حمل و نقل بار
طراحی سایت باربری

طراحی سایت باربری

یکی دیگر از فعالیت‌های مهم شرکت ویستا، طراحی سایت است. این شرکت در زمینه طراحی سایت سابقه زیادی دارد. طراحی اختصاصی سایت و استفاده از بروزترین فناوری از مزایای طراحی سایت ویستا است. طراحی سایت باربری در کنار طراحی اپلیکیشن باربری مزیت بسیاری برای برند تجاری شما دارد. هرچند که تعداد کاربران اپلیکیشن بسیار بیشتر از کاربران سایت است اما سایت تاثیر زیادی بر اعتبار تجارت شما دارد.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

یکی از فعالیت های حرفه ای ویستا، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی است. با ساخت اپلیکیشن فروشگاهی می‌توانید تمامی کالاهای خود را بصورت آنلاین در بستر اینترنت بفروش برسانید. برای آشنایی با مزایای طراحی اپلیکیشن فروشگاهی از لینک آبی رنگ وارد صفحه مربوطه شوید. در کنار طراحی اپلیکیشن، طراحی سایت فروشگاهی نیز کاربرد بسیاری دارد. داشتن هردو ابزار سایت و اپلیکیشن باهم مزایای دوچندانی برای شما به ارمغان می‌آورد. امروزه نزدیک به ۸۰% مردم از اپلیکیشن‌های فروشگاهی برای خرید کالاهای خود استفاده می‌کنند.

سئو سایت باربری

سئو سایت از ضروری ترین مسائل بعد از طراحی سایت است. با سئو و بهینه سازی سایت شناخته می‌شوید و به رتبه های برتر گوگل می‌رسید. با رسیدن به جایگاه های برتر موتورهای جستجو به سود قابل توجهی دست پیدا می‌کنید. شرکت سئو ویستا با بهترین قیمت سئو و با بروزترین فناوری و در سریعترین زمان ممکن شما را به لینک ۱ گوگل می‌رساند.

سئو سایت باربری

سوالات متداول

تیم مارکتینگ ویستا پس از بررسی همه جزئیات ایده شما، یک پروپزال و وایرفریم برای شما ارسال خواهد کرد که تمام جزئیات روند کار از جمله هزینه و زمان بندی اپلیکیشن در آن ذکر خواهد شد.

بله، شما می توانید طرح موردنظر خود را با استفاده از نرم افزار های گرافیکی نظیر Photoshop یا Illustrator ویا همچنین بر روی کاغذ رسم کنید و آن را برای تیم فنی ویستا ارسال کنید. پس از بررسی قالب از طرف تیم فنی،طراحی رابطه کاربری اپلیکیشن آغاز خواهد شد.

پس از مشخص کردن نوع سفارش خود و ارسال آن به ما چه به صورت تلفنی چه به صورت ایمیل، توافقی بین طرفین صورت می گیرد و تمام موارد بصورت قرار داد و مکتوب نوشته می شود و قرارداد میان طرفین بسته می شود.
شماره تماس:02188551470

تمام خدمات طراحی اپلیکیشن و نرم افزار ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است. پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

شرکت ویستا یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه طراحی اپلیکیشن می‌باشد. این شرکت کیفیت و عملکرد اپلیکیشن‌های خود را به صورت صد در صدی ضمانت خواهد کرد. همچنین می‌توانید نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن ویستا را مشاهده نمایید. ویستا یکسال پشتیبانی رایگان در تمامی طراحی‌های اپلیکیشن خود دارد.

پس از طراحی اپلیکیشن موبایل و تکمیل فرایند ساخت اپلیکیشن، تا یک سال پشتیبانی کامل اپلیکیشن شما (شامل توسعه، امنیت، پشتیبانی و …) توسط شرکت نرم افزاری ویستا انجام خواهد شد. پس از یک سال نیز در صورت رضایت، قرار داد پشتیبانی 1 ساله یا 6 ماهه بین ویستا و کارفرمای محترم بسته خواهد شد.

شما می توانید برای برقراری ارتباط با تیم مارکتینگ ویستا از طریق یکی از راهای زیر اقدام کنید:

1- تماس با شماره 02188551470

2- ارتباط با آی دی تلگرامی @technical_vistacode

درباره ویستا

شرکت ویستا از مطرح ترین شرکت های طراحی سایت و طراحی اپلیکیشن در کشور است. این شرکت علاوه بر موارد ذکر شده در طراحی پرتال، طراحی نرم افزارهای تحت وب، سئو سایت نیز انجام می‌دهد. یکی از نمونه های موفق در زمینه نرم افزار حسابداری آنلاین است. سئو وب سایت نیز به ارتقا رتبه گوگل کسب و کار شما کمک شایانی خواهد کرد.

طراحی اپلیکیشن شبیه دیوار، طراحی اپلیکیشن شبیه دیجی کالا، طراحی اپلیکیشن پزشکی، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی، طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین، طراحی اپلیکیشن کتاب، طراحی اپلیکیشن فیلم، طراحی اپلیکیشن رستوران تعدادی از نمونه های طراحی اپلیکیشن در ویستا است.

طراحی سایت حرفه ای نیز از فعالیت های تخصصی ویستا محسوب می‌شود. نمونه های طراحی سایت می‌توان به طراحی سایت پزشکی، طراحی سایت بیمه، طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت املاک، طراحی سایت دانلود، طراحی سایت رستوران، طراحی سایت شبیه دیجی کالا، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فیلم و… اشاره کرد.

انواع طراحی اپلیکیشن ویستا

‫4/5 ‏‫(11 نظر)‬
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا