جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021تماس بگیرید  

طراحی اپلیکیشن حرفه ای

در دنیایی که فضای تکنولوژی و دیجیتال،سرشار از نرم افزار ها و اپلیکیشن هاست،طراحی اپلیکیشن ،یکی از اصلی ترین دغدغه افرادیست که می خواهند کسب و کار خود را در این صنعت رو به رشد گسترش دهند.باتوجه به گسترش فراوان طراحی اپلیکیشن اندروید و ios پیدا کردن افراد متخصص که بتوانند به خوبی اقدام به برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن بپردازند،سخت شده است.بسیاری از شرکت های توسعه دهنده ی اپلیکیشن ها ممکن است در سال حتی بیش از بیست تا سی اپلیکیشن نیز به بازار عرضه کنند. اکثر گجت هایی هم که امروزه تولید می شوند باید با یک اپلیکیشن کنترل شوند.بسیاری از لوازم خانگی جدید تنها از طریق یک اپلیکیشن بر روی گوشی هوشمند شما قابل کنترل هستند،از این رو در این مقاله سعی داریم شما را با مراحل ساخت اپلیکیشن حرفه ای آشنا کنیم چرا که تیم ویستا با داشتن دانش فنی و تجربی خود همواره می کوشد که بهترین خدمت را به مشتریان خود ارائه دهد.تیم برنامه نویسی،طراحی و همچنین پشتیبانی ویستا همواره سعی کرده اند با استفاده از بروزترین متود ها،رضایت مشتریان خود را حفظ کند.

طراحی-اپلیکیشن-حرفه-ای

چرا اپلیکیشن ؟!

معمولا در طول روز چند بار از اپلیکیشن های مختلف استفاده می کنید ؟!برای درخواست تاکسی،اپلیکیشن تاکسی ! برای درخواست کالا،اپلیکیشن فروشگاهی !برای نیاز های حسابداری،اپلیکشین حسابداری!اصولا اپلیکیشن ها تاثیر بسیار زیادی بر روی کسب و کار مختلف و در زمینه های مختلف گذاشته است چرا که گوشی های هوشمند غالبا در دسترس کاربران است و اصولا اپلیکیشن های موبایل باعث تعامل هرچه بیشتر کاربران(مشتریان و عرضه کنندگان)می شود.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چگونه تنها با طراحی اپلیکیشن حرفه ای می توان بیشتر در دسترس مشتریان باشید! در اینجا باید به شما تاثیر اعلان هایی که اپلیکیشن برای کاربر تلفن هوشمند ارسال می کند را یادآوری کنم. ارسال یک پیام باعث حفظ ارتباط با مشتری می شود و به او یادآوری می کند که شما همیشه در دسترس هستید که خود از نظر روانشناسی تاثیر بسیار زیادی بر روی کاربران دارد. 

 در ادامه به 4 دلیل مهم برای استفاه از این فضا بوجود آمده برای توسعه کسب و کار اشاره می کنیم؛

تلفن هوشمند،بخش جداناپذیر از زندگی افراد

تلفن های هوشمند بخشی از زندگی روزانه مردم شده اند. محال است که بدون تلفن هوشمند مان از خانه خارج شویم و در صورتی که فراموش کرده باشیم و تلفن خود را به همراه نداشته باشیم ، کل روز کلافه خواهیم بود و نبود دستیار شخصی خودمان را حس خواهیم کرد.

دستیار شخصی که کار های روزانه مان را یادآوری می کند ، با اپلیکیشن های حسابداری خرج و مخارجمان را ثبت می کنیم، تاکسی آنلاین می گیریم ، از طریق سفارش آنلاین غذا میگیریم و از فروشگاه اینترنتی مایحتاج خود را سفارش می دهیم.

همه این کار ها را می توانیم با گوشی هوشمند و انواع اپلیکیشن موبایل انجام دهیم در حالی که به دیگر کارهای روزانه رسیدگی می کنیم. علاوه بر این محدودیت زمان و مکان است که با وجود اپلیکیشن های هوشمند در حال از بین رفتن هستند.

با طراحی اپلیکیشن حرفه ای امکان بازاریابی در روش های متنوع فراهم خواهد شد

امروزه صاحبان کسب و کارهایی که به اهمیت وفادارسازی پی برده اند ، چندین پله از دیگر کسب و کار ها جلوتر خواهند بود.احتمالا پیش از این با طراحی اپلیکیشن های موقعیت محور و خدماتی آشنا شده باشید . اما آیا می دانستید که طراحی اپلیکیشن موقعیت محور می تواند با اهداف بازاریابی و وفادارسازی مشتری نیز همراه باشد؟

تصور کنید که مشتری شما اپلیکیشن شما را بر روی گوشی هوشمند داشته باشد و در موقعیت مکانی نزدیک به شما باشد اعلان هایی برایش ارسال شود و به او پیشنهادات ویژه ای را ارائه دهد. این می تواند باعث برگشت مجدد مشتری به مجموعه شما شود و یک روش بازاریابی برای کسب و کار شما باشد.

بدون محدودیت با مشتریان خود در ارتباط باشید

مدیریت ارتباط با مشتری یکی از مواردی است که تمامی بازاریابان همواره بر آن اصرار دارند. ارتباط با مشتری از طریق پیامک یا ارسال ایمیل یک روش متداول می باشد. اما تا به حال به مدیریت ارتباط با مشتری بالقوه فکر کرده اید؟ مشتری که با کسب و کار شما آشنا است اما تا به حال از خدمات و محصولات شما استفاده نکرده و به عضویت خبرنامه شما در نیامده است!با چنین مشتری چگونه ارتباط بر قرار می کنید و او را در جریان پیشنهادات ویژه مجموعه خود قرار می دهید؟

بسیاری از افراد اپلیکیشن مجموعه مورد علاقه خود را بر روی گوشی خود دارند تا در صورت لزوم از آن استفاده کنند. بنابراین ارسال یک نوتیفیکشن باز هم کلید حل مشکل شما خواهد بود.

ایجاد یک کانال مستقیم بین افراد

یک اپلیکیشن حرفه ای موبایل در یک زمان چندین وظیفه دارد. اطلاعات عمومی، قیمت ها، فرم های رزرو، امکان جستجو، حساب های کاربری، پیام رسان و ارسال اعلان و بسیاری از موارد دیگر. با طراحی اپ موبایل اقدام به طراحی یک کانال خصوصی برای تعامل مستقیم با مشتریان و ارائه محصولات و خدمات خود به صورت یکپارچه می کنید.

حجم تبادلات مالی در بستر وب و اپلیکیشن در سال 1397:

ویژگی های یک اپلیکیشن حرفه ای

اینکه فقط سفارش اپلیکشن به شرکتی داده شود و اپلیکیشنی که در ظاهر درست کار میکند را تحویل بگیرید کافی نیست ! و تضمینی برای خیال آسوده در بخش فنی استارت آپ شما نیست !برای سفارش اپلیکیشن به نکات زیر توجه کنید؛

طراحی-اپلیکیشن-حرفه-ای

تعرفه مناسب

قیمت یکی از موارد مهم در انتخاب یک شرکت جهت ثبت پروژه ساخت اپلیکیشن حرفه ای.

نه آنقدر زیاد باشد که قیمت توهمی به نظر بیاید و اینقدر ارزان باشد که با منطق حقوق کارمندان آن شرکت همخوانی نداشته باشد ! 

درواقع بایستی بالانسی میان خدمات ارائه شده و قیمت مطرح شده وجود داشته باشد.

طراحی-اپ-حرفه-ای

پشتیبانی

وجود پشتیبانی اپلیکیشن ساخته شده توسط شرکت ارائه دهنده یکی از موارد مهم در ایجاد تمایز بین یک کار حرفه ای و مبتدی است.چرا که نگهداری و توسعه یک اپلیکیشن پس از انجام مراحل اولیه کار،یکی از مهم ترین اقدامات جهت پیشرفت آن است.

 یک شرکت که خدمات پشتیبانی رو بصورت جدی در برنامه دارد شرکتی است که قرارداد پشتیبانی جداگانه و مشخصی دارد.

طراحی-اپ

تکنولوژی بروز

بعضا دیده شده است برای پایین آوردن قیمت تمام شده اپلیکیشن ها از ماژول های رایگان و یا ارزان قیمت استفاده می شود. بعد از جمع آوری این ماژول ها و قابلیت ها از منابع مختلف آنها را همچون یک پازل به هم می چسبانند و در حدی باگ گیری می کنند که به نظر بیاید اپلیکیشن در حال کار است .که این نوع روند توسط افراد آماتور وغیرحرفه ای انجام می شود.

طراحی-اپلیکیشن-ویستا

ارزیابی

شرکت طراحی اپلیکیشن  بر اساس ساختمان در و پنجره و تعداد میز وکارمند و ….. ارزیابی نکنید !  ارزیابی یک شرکت بر اساس متد های برنامه نویسی است! متد هایی که تا کنون برنامه نویسی انجام داده و توان زمانی جمع کردن پروژه های انجام شده ان شرکت می باشد.تیم ویستا با استفاده از بروزترین متود های برنامه نویسی و اقدام به ساخت طراحی اپلیکیشن حرفه ای می کند.

طراحی-اپلیکیشن

رزومه مرتبط

یکی از مهم ترین مواردی که باید قبل از درخواست یک طراحی اپلیکیشن حرفه ای اندروید و ios بررسی کنید،رزومه های شرکت مربوطه در زمینه کاری مطرح شده میباشد.
شما می توانید رزومه های کاری شرکت ویستا را بصورت کامل بررسی کنید و یا حتی برای مشاوره و اطلاع از جزئیات بیشتر با تیم مشاوره و پشتیبانی تیم ما تماس بگیرید.

تیم طراحی اپلیکیشن ویستا

... طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب ...

... طراحی اپلیکیشن املاک ...

... طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ...

... طراحی اپلیکیشن گردشگری ...

... طراحی اپلیکیشن حسابداری ...

... طراحی اپلیکیشن آگهی ...

تیم ویستا اپ با تیمی متخصص و سالها فعالیت بر روی ساخت برنامه های کوچک و بزرگ و اپلیکیشن های قدرتمند برای سازمانها و شرکت های مختلف در زمینه های کاری گوناگون فراهم کرده است.

این تیم با به روز ترین روش ها، بهترین کد نویسی و بهینه ترین سازوکار ها را در ساخت اپلیکیشن حرفه ای اندروید و ios پیاده سازی میکند تا سرعت و راحتی را برای کاربران هنگام استفاده از اپلیکیشن فراهم آورد.

تیم ویستا همواره می کوشد با ارائه خدمات پشتیبانی تخصصی و حرفه ای،تعرفه مناسب و همچنین تیم حرفه ای برنامه نویسی و طراحی بهترین خدمات خود را به مشتریان ارائه دهد.

طراحی-اپ-حرفه-ای

پرسش و پاسخ

بهترین روش جهت کسب کامل اطمینان خاطر از کیفیت و عملکرد عالی طراحی های ما , با مشاهده نمونه کارها و بررسی کارهای انجام شده میباشد همچنین در قسمت خدمات هم میتوانید محصولات با کیفیت آماده فعلی را بررسی و مشاهده نمایید.

 بله, قالب های طراحی شده برای این سیستم بصورت کاملا ریسپانسیو میباشند .

بله , با توجه به دست نویس بودن کامل تمامیه سیستم ها , اضافه کردن امکانات چه برای وب سایت و چه اپلیکیشن اندروید قابل پیاده سازی خواهد بود

پس از مشخص نمودن درخواست و جزئیات سفارش خود و به توافق رسیدن در جزئیات کلی سفارش, قرار دادی میان ما و شما امضا میشود که در آن جزئیات کامل ذکر شده و زمان و قیمت مشخص میگردد.

طبق بند های داخل قرار داد , مبلغ قرار داد به 3 قسمت تقسیم میشود. قسمت اول به عنوان پیش پرداخت , قسمت دوم پس از آماده شدن نمونه اولیه و قسمت آخر پس از تکمیل کامل پروژه هست و زمانی هست که شما کاملا سیستم را بررسی نموده اید و از پروژه رضایت کامل دارید .

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
5/5 (2 Reviews)