استارتاپ های ویستا

شرکت نرم افزاری جوانفکران داده گستر (ویستا) یکی از مهم ترین هدف های خود را تولید نرم افزار های مفید برای عموم جامعه و کمک به فضای کارآفرینی کشور قرارداده است از این رو استارتاپ های بسیاری در درون شرکت ویستا ایجاد شده است و یا پیشنهاد همکاری به مجموعه داده اند که شرکت بعد از بررسی آن ها اقدام به ایجاد و یا پیشبرد آن استارتاپ کرده است. در حال حاضر  5 استارتاپ زیر مجموعه شرکت جوانفکران داده گستر (ویستا) مشغول به فعالیت هستند که دو پروژه موفق به تولید mvp خود شده اند و محصول اولیه خود را عرضه کرده اند.

شما هم استارتاپ دارید و یا صاحب ایده هستید؟
 اگر شما هم استارتاپ دارید و یا صاحب ایده هستید. می توانید بر روی تمام مراحل تولید و عرضه و تبلیغات و تمام آنچه که نیاز یک استارتاپ است بر روی ما حساب کنید. سیستم توسعه استارتاپ ها بر خلاف جای دیگر به این گونه نیست که بخشی از مسیر بر عهده مجموعه قرار بگیرد بلکه بعد از تایید استارتاپ مدیر استارتاپ به صورت مستقیم زیر نظر مدیرعامل مجموعه فعالیت خواهد کرد.و تمام نیازهای لازم برای توسعه استارتاپ (نظیر نیاز های مالی، استخدام نیرو، چگونگی توسعه و تولید، چگونگی مارکت نرم افزار و یا جذب سرمایه گذار را همه ویستا با کمک مدیر استارتاپ به عهده خواهد گرفت) به این صورت که برای هر کدام از انجام این موارد متخصص ترین فرد مجموعه در آن موضوع به کمک مدیر آن استارتاپ می رود تا بتواند به بهترین شکل آن بخش از پروژه را به پیش ببرد.
 
برای توسعه فنی نیاز به همراه دارید؟ 
بسیاری از استارتاپ ها هستند که برای آنکه نرم افزار خود را مطابق با کیفیت مورد نیازشان تولید کنند. نیاز به همراه برای توسعه فنی خود دارند و یا اینکه بعد از توسعه اولیه با مشکلاتی مواجه می شوند که توانایی حل آن را در مدت کوتاهی ندارند. بعضی از استارتاپ ها نیز از همان ابتدای امر نمی خواهند دغدغه توسعه فنی محصول و مشکلات این بخش را داشته باشند و علاقه به تمرکز بر بهبود طرح و فروش آن را دارند و از ابتدا مایل به سپردن  توسعه فنی محصول خود به یک همکاری تجاری هستند.
 
 
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا