نمونه کار طراحی سایت

شرکت طراحی سایت ویستا با داشتن تجربه و نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت و ارائه نمونه کار های طراحی سایت به شما کمک می کند تا اولین گام را در جهت آنلاین سازی کسب و کار خود و رضایت مشتریان بردارید. در ادامه نمونه سایت های طراحی شده ویستا قرار دارد که می توانید مشاهده کنید.

پشتیبانی 24/7

تضمین سرمایه

خدمات برتر

نمونه کار های طراحی سایت ویستا

طراحی سایت وکلا

سایت وکلا و آموزش مسائل حقوقی

سایت بازاریابی دیجیتال

سایت شرکت نرم افزاری

سایت خانم دکتر میرم قلی زاده

سایت دکتر مریم قلی زاده

سایت آگهی فروش

سایت فروش کالای خانه و آشپزخانه

تهیه غذای آنلاین

سایت فروش غذا

سوپرمارکت آنلاین

سایت فروشگاه اینترنتی

سایت موشن گرافیک

نمونه کار طراحی سایت ارز دیجیتال

طراحی سایت ارز دیجیتال یکی از نمونه انواع سایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله سرعت بسیار زیاد، بالاترین حد امنیت برای درگاه‌های پرداخت و تعریف انواع کیف پول ارز دیجیتال اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی سایت در این زمینه قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی والبیتکس

سایت صرافیkamex

سایت صرافیcryptomind

سایت صرافی  مبینکس

سایت صرافی دالیا کوین

سایت صرافی داراکس

سایت صرافی عبداللهی

سایت صرافی ثانیه

سایت صرافی زرکوین

سایت صرافی بی بیتکس

سایت صرافی ناصری

سایت صرافی کوین بیس

نمونه کار طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی دیگر  از نمونه سایت های طراحی شده است که امکانات مختص به خود را دارد. نمونه سایت فروشگاهی امکاناتی مانند پیگیری سفارشات، جستجوی پیشرفته و فیلترینگ محصولات و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه سایت فروشگاهی  و نمونه کار طراحی سایت با وردپرس قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی شیرینی کالا

فروشگاه اینترنتی زیترشاپ

فروشگاه اینترنتی ناتس کالا

فروشگاه اینترنتی اپ سان

فروشگاه اینترنتی رنگ مووان

فروشگاه اینترنتی آرتی استون

سایت آگهی فروش

سایت فروش وسایل و کالای آشپزخانه

نمونه کار طراحی وبسایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی یکی از نمونه انواع سایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. نمونه سایت های خدماتی امکاناتی از جمله صفحه معرفی امکانات و خدمات، فرم های پیشرفته برای تماس و ثبت درخواست و سرویس پشتیبانی حرفه ای مشتریان اشاره کرد. در ادامه تعدادی نمونه سایت های خدماتی قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت  خدماتی لم کار

سایت خدماتی پاکیز گستر

سایت خدماتی راه امن

نمونه کار طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه یکی از نمونه سایت های طراحی شده است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله ثبت نام آنلاین بیمه با حساب کاربری، جستجوی پیشرفته از بین خدمات بیمه و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی سایت در این زمینه قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت  بیمه پذیر

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نیز یکی دیگر از نمونه انواع سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. نمونه سایت شرکتی امکاناتی مانند معرفی پروژه‌ها، چشم اندازها، اعطای نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه سایت شرکتی و نمونه کار طراحی سایت با وردپرس قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت آقای شهردار

سایت شرکتی همگانی البرز

سایت شرکتی بستیران

سایت شرکتی mrarchitect

سایت شرکتی top railing

سایت انجمنی sa-iran

سایت بازاریابی دیجیتال

سایت شرکت نرم افزاری

نمونه کار طراحی وبسایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی نیز یکی دیگر  از انواع طراحی وبسایت است که امکانات مختص به خود را دارد. نمونه سایت های آموزشی امکاناتی مانند چارت آموزشی، راهنمای تعیین سطح، تعریف حق اشتراک و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه نمونه سایت های آموزشی قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت آموزش زبان englishsugar

سایت آموزش زبان almanibaarshia

سایت آموزشگاه گیلنا

سایت موشن گرافیک

نمونه کار طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری یکی دیگر  از طراحی انواع سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند طراحی به چند زبان، جستجوی پیشرفته، قابلیت فیلتر اخبار و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی سایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت خبری شب تاب

سایت خبری پایشگر

سایت خبری تریبون تبریز

نمونه کار طراحی وب سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند فرم ویزیت مجازی، تعیین وقت حضوری و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی سایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت پزشکی رایا طب تابان

سایت پزشکی دکتر مریم قلی زاده

سایت پزشکی اینفو دوا

نمونه کار طراحی وبسایت املاک

طراحی سایت املاک یکی دیگر  از طراحی انواع وبسایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند مقایسه منازل با یکدیگر، گروه بندی املاک (رهن، اجاره و فروش) و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی سایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت املاک ییلاق

سایت املاک mrarchitect

سایت مشاور املاک رویال ملک

نمونه کار طراحی سایت رستوران

طراحی سایت رستوران یکی دیگر  از طراحی انواع سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی، معرفی غذاها و جزئیات پخت هر کدام، ارائه پیشنهاد بر اساس جستجو و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی وب سایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت قهوه آراد

فروشگاه اینترنتی شیرینی کالا

سایت فروش غذا

نمونه کار طراحی وب سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند ارائه کاتالوگ و محصولات واحد صنعتی، معرفی نمایندگی و برندهای موجود در سطح کشور، گالری تصاویر از محصولات و تجهیزات صنعتی و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی وبسایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت صنعتی پاک لند

سایت صنعتی لاران صنعت

سایت صنعتی سپاهان‌پارت

سایت صنعتی بستیران

سایت صنعتی استانبول بلوم

سایت صنعتی چشمه

سایت صنعتی ستاره‌شرق

سایت صنعتی توچال یدک

سایت صنعتی سیف سامانه

نمونه کار طراحی سایت پوشاک

طراحی سایت پوشاک یکی دیگر  از طراحی انواع وبسایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند قابلیت سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی، دسته بندی لباس ها بر اساس رنگ، قیمت و… ، بخش پشتیبانی محصولات و ارتباط با مشتری و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی وب سایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت فروشگاهی تولین مد

سایت پوشاک بانولیا

سایت فروشگاهی دیجی اسکاروز

نمونه کار طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خودرو یکی دیگر  از طراحی انواع سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند قابلیت سفارش آنلاین و پرداخت اینترنتی، دسته بندی خودرو بر اساس قیمت و برند، بخش پشتیبانی محصولات و ارتباط با مشتری و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی وبسایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت  خودور استارکومارکت

سایت خودروام جی

سایت خودرو کیامن

نمونه کار طراحی سایت وکالت

طراحی سایت وکلا یکی دیگر  از انواع طراحی سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند مشاوره حقوقی آنلاین، رزرو آنلاین برای مشاوره، داشتن بخش وکالت، سیستم پرداخت آنلاین و… اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. در ادامه تعدادی نمونه طراحی وبسایت در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت حقوقی آقای وکیل

سایت حقوقی وکیل مهاجرت

سایت نیاز دارید؟

اگر نیاز به سایتی حرفه‌ای دارید یا با ما تماس بگیرید تا مشاورین ما در این زمینه شما را راهنمایی کنند. در غیر این صورت اگر در حال حاضر وب‌سایتی دارید که نیاز به بروز‌رسانی و رفع ایرادات دارد می‌توانید آدرس سایت و شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید. کافیست برای سفارش طراحی وب سایت با ما تماس بگیرید تا در این مسیر همراه شما باشیم.

مشاوره برای نمونه کار طراحی سایت