نمونه کار طراحی سایت

شرکت طراحی سایت ویستا با داشتن تجربه و نیروی متخصص در زمینه طراحی سایت و ارائه نمونه کار های طراحی سایت به شما کمک می کند تا اولین گام را در جهت آنلاین سازی کسب و کار خود و رضایت مشتریان بردارید.

ویســـتا

ترکیبی از دانش و تجربه

مشتریان-متنوع.png

500+ تجربه کسب و کاری

کارکنانی-متعهد.png

50+ کارکنان متعهد

تجربه-کاری-ویستا.png

10+ خدمات حرفه ای

around-the-world.png

10+ تجربه با کشورهای بزرگ

نمونه کار های طراحی سایت ویستا

نمونه کار طراحی سایت صرافی

طراحی سایت صرافی و ارز دیجیتال یکی از طراحی انواع وبسایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله سرعت بسیار زیاد، بالاترین حد امنیت برای درگاه‌های پرداخت و تعریف انواع کیف پول ارز دیجیتال اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های صرافی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وبسایت صرافی ، سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت صرافی آسان اکسچنج

سایت صرافی تریدکس

سایت صرافی رمز باز

سایت صرافی والبیتکس

سایت صرافیkamex

سایت صرافیcryptomind

نمونه کار طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند پیگیری سفارشات، جستجوی پیشرفته و فیلترینگ محصولات و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های فروشگاهی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی سایت فروشگاهی ، سفارش طراحی وبسایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

فروشگاه اینترنتی شیرینی کالا

فروشگاه اینترنتی زیترشاپ

فروشگاه اینترنتی ناتس کالا

فروشگاه اینترنتی اپ سان

فروشگاه اینترنتی رنگ مووان

فروشگاه اینترنتی آرتی استون

نمونه کار طراحی سایت خدماتی

طراحی سایت خدماتی یکی از طراحی انواع وبسایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله صفحه معرفی امکانات و خدمات، فرم های پیشرفته برای تماس و ثبت درخواست و سرویس پشتیبانی حرفه ای مشتریان اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های خدماتی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وبسایت خدماتی ، سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت  خدماتی لم کار

سایت خدماتی پاکیز گستر

سایت خدماتی راه امن

نمونه کار طراحی سایت بیمه

طراحی سایت بیمه یکی از طراحی انواع وبسایت است که نیاز به امکانات خاص نسبت به سایر سایت‌ها دارد. امکاناتی از جمله ثبت نام آنلاین بیمه با حساب کاربری، جستجوی پیشرفته از بین خدمات بیمه و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های بیمه دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وبسایت بیمه ، سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار دارد که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت  بیمه پذیر

نمونه کار طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی نیز یکی دیگر از انواع طراحی وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند معرفی پروژه‌ها، چشم اندازها، اعطای نمایندگی فروش، خدمات پس از فروش و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های شرکتی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وب شرکتی ، سفارش طراحی سایت خود اقدام کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت آقای شهردار

سایت شرکتی همگانی البرز

سایت شرکتی بستیران

سایت شرکتی mrarchitect

سایت شرکتی top railing

سایت انجمنی sa-iran

نمونه کار طراحی سایت آموزشی

طراحی سایت آموزشی نیز یکی دیگر  از انواع طراحی سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند چارت آموزشی، راهنمای تعیین سطح، تعریف حق اشتراک و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های آموزشی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وب سایت آموزشی ، سفارش طراحی وب خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده‌اند که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت آموزش زبان englishsugar

سایت آموزش زبان almanibaarshia

سایت آموزشگاه گیلنا

نمونه کار طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری یکی دیگر  از طراحی انواع وبسایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند طراحی به چند زبان، جستجوی پیشرفته، قابلیت فیلتر اخبار و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های خبری دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی وبسایت خبری ، سفارش طراحی وب سایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت خبری شب تاب

سایت خبری پایشگر

سایت خبری تریبون تبریز

نمونه کار طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند فرم ویزیت مجازی، تعیین وقت حضوری و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های پزشکی دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی سایت پزشکی ، سفارش طراحی وبسایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت پزشکی رایا طب تابان

سایت پزشکی دکتر مریم قلی زاده

سایت پزشکی اینفو دوا

نمونه کار طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک یکی دیگر  از طراحی انواع وب سایت است که امکانات مختص به خود را دارد. امکاناتی مانند مقایسه منازل با یکدیگر، گروه بندی املاک (رهن، اجاره و فروش) و … اشاره کرد. بنا به درخواست کارفرما می‌توان امکانات این دسته از سایت‌ها را تغییر داد. اگر نیاز به اطلاع از امکانات سایت های املاک دارید کافیست وارد صفحه شده و امکانات را به طور کامل مشاهده نمایید و پس از مشاهده قیمت طراحی سایت املاک ، سفارش طراحی وبسایت خود را ثبت کنید. در ادامه تعدادی نمونه‌کار در این زمینه قرار داده شده که می‌توانید مشاهده نمایید.

سایت املاک ییلاق

سایت املاک mrarchitect

سایت مشاور املاک رویال ملک

نمونه کار طراحی سایت رستوران

سایت قهوه آراد

فروشگاه اینترنتی شیرینی کالا

نمونه کار طراحی سایت صنعتی

سایت صنعتی پاک لند

سایت صنعتی لاران صنعت

سایت صنعتی سپاهان‌پارت

سایت صنعتی بستیران

سایت صنعتی استانبول بلوم

سایت صنعتی چشمه

سایت صنعتی ستاره‌شرق

سایت صنعتی توچال یدک

سایت صنعتی سیف سامانه

نمونه کار طراحی سایت پوشاک

سایت فروشگاهی تولین مد

سایت پوشاک بانولیا

سایت فروشگاهی دیجی اسکاروز

نمونه کار طراحی سایت خودرو

سایت  خودور استارکومارکت

سایت خودروام جی

سایت خودرو کیامن

مشاوره رایگان طراحی سایت

برای سفارش طراحی سایت می توانید شماره خود را در فرم زیر وارد کنید تا مشاورین ویستا در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند .

تماس مستقیم با کارشناسان ویستا: