نرم افزار بایگانی اسناد (آرشیو اسناد)

در عصر ارتباطات که همه چیز و به سرعت درحال پیشرفت و توسعه است،فضای کسب و کار و تجارت نیز جلو تازه ای به خود گرفته.با گسترش اینترنت و دنیای تکنولوژی،فضای کاری کسب و کار ها فقط محدود به مرز های داخلی آن کشور نمی شوند.به همین دلیل امروزه با وجود افزایش پراکندگی مدارک و اسناد شرکت و مجموعه ها در بستر های مختلف بیش از هر موردی لزوم وجود یک نرم افزار برای یکپارچه کردن تمام اسناد به چشم می خورد. اسناد جزء جدایی ناپذیر برای پیشبرد شرکت ها و تصمیم گیری برای بخش های مختلف و یا بررسی راندمان و کسب اطلاعات برای بخش های مختلف است. در همین راستا ویستا برای رفع نیاز های مجموعه های مختلف به نرم افزار آرشیو و مدیریت اسناد به تولید نرم افزار تحت وب ویداک پرداخت. پیش از آنکه  به توضیح نرم افزار ویداک بپردازیم به کاربردهایی که می تواند نرم افزار بایگانی اسناد (ویداک) داشته باشد می پردازیم.

نرم افزار-بایگانی-اسناد
نرم افزار-آرشیو-اسناد
دمو نرم افزار

مشاهده دمو

مشاوره رایگان

تعرفه نرم افزار

مشاوره رایگان نرم افزار بایگانی اسناد (آرشیو اسناد)

برای آنکه اطمینان داشته باشید که در مسیر درستی قدم گذاشته اید و سرمایه‌های مالی و زمانی شما در بهینه‌ترین حالت ممکن هزینه می‌شوند ، لازم است کارتان را با یک برنامه‌ریزی اصولی و دقیق شروع کنید . با استفاده از اصول تحلیل و تدوین استراتژی سئو در اولین گام ، قادر خواهید بود که نقاط قوت و ضعف خود و رقیبانتان را به خوبی شناسایی کنید و سپس با برنامه‌ریزی اصولی و هدفمند ، رتبه سایت خود را در یک دوره زمانی منطقی بطور پیوسته ارتقاء دهید.

چرا به نرم افزار بایگانی اسناد نیاز داریم ؟!

مدیریت زمان

مدیریت زمان

با استفاده از نرم افزار بایگانی اسناد شما می توانید بصورت کامل بر مدیریت زمان شرکت خود تسلط کامل داشته باشید و پروژه های مختلف را بصورت کامل بررسی  و نتایج را تحلیل کنید.

افزایش بهروری سازمان

افزایش بهره وری سازمان

طبق مطالعه ای که در کشور های اروپایی و آمریکا صورت گرفته، نرم افزار بایگانی اسناد 60 درصد بیشتر باعث افزایش بهروری سازمان می شود و پی آن چابکی سازمان بالا خواهد رفت.

نرم افزار موردنیاز

نرم افزار موردنیاز شرکت ها

نرم افزار آرشیو اسناد در کنار نرم افزار حسابداری و مدیریت ،جزو نرم افزار های مورد نیاز یک سازمان حرفه ای است.طبق آمار بیش از 80 درصد سازمان های دنیا به این نرم افزار ها مجهز هستند.

رضایت کارکنان

رضایت کارکنان

طبق آمار،کارکنان یک شرکت 40 درصد از زمان های کاری خود را صرف طبقه بندی،جستوجو و گزارش نویسی پروژه ها می کنند.با نرم افزار بایگانی اسناد،شما می توانید این مقدار را حداقل کنید.

ویدئو معرفی نرم افزار ویداک

ویداک به گونه ای طراحی شده است که می تواند پاسخگوی هر سه نیاز اساسی شما در یک سازمان برای آرشیو و بایگانی کردن اسناد باشد.رابطه کاربری نرم افزار بسیار ساده بوده و به علت تحت وب بودن نرم افزار شما به سیستم خاصی برای اجرای نرم افزار بایگانی اسناد نیاز ندارید.همچنین می توانید با راه اندازی یک سرور و هاست قوی،تعداد زیادی اطلاعات را درون آن ذخیره کنید.ویداک با بروزترین متود طراحی و کدنویسی ساخته شده است و به صورت مداوم،آپدیت های منظمی را ارائه میدهد.

نرم افزار آرشیو مشتریان

آرشیو کردن مشتریان و اطلاعات هر کدام از آن ها به همراه توضیحات و دیگر ویژگی آن ها و ایجاد قابلیتی برای جستجوی هر کدام از آن ها بر اساس اطلاعات مختلف آن ها در نرم افزار آرشیو ویداک به راحتی میسر خواهد بود. هم چنین می توانید شما تعیین کنید که در هر مرحله فردی که وظیفه ارتباط با آن مشتری و انجام کارهای او را داشته چه فردی بوده است.

نرم افزار مدیریت اسناد

مدیریت اسناد مختلف هر شرکت و پوشه بندی آن و تعیین تاریخ و دیگر مشخصات آن و سطح دسترسی هر کاربر به هر سند و قابل دسترسی و جستجو بودن آن سند توسط فیلد های مختلف اطلاعات آن سند از دیگر ویژگی های نرم افزار بایگانی اسناد ویداک است.

نرم افزار اشتراک گذاری وظایف و کارها

در ویداک تلاش شده است عمده نیازهای شرکت ها و مجموعه ها مورد هدف قرار گیرد. نرم افزار بایگانی اسناد اسکن شده ویداک هم چنین می تواند در نقش یک نرم افزار به اشتراک گذاری وظایف و کار ها برای مجموعه شما عمل کند به گونه ای که شما کارها و وظایف را تعیین نمایید و اینکه چه فردی مسئولیت انجام آن را برعهده دارد تعیین شود.

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

نرم-افزار-حسابداری-بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی یکی از نرم افزارهای مهم و کارآمد برای شرکت های تجاری و بازرگانی و کلیه مشاغل مربوط به این حوزه می باشد که باعث سرعت بیشتر در عملیات حسابداری می شود.

نرم-افزار-حسابداری-فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

برای عملیات حسابداری و سرعت و دقت بالاتر برای محاسبه و امور مالی فروشگاه نیاز به نرم افزار حسابداری فروشگاهی می باشد. شرکت ویستا ارائه دهنده انواع نرم افزار های حسابداری می باشد.

نرم-افزار-حسابداری-دولتی

نرم افزار حسابداری دولتی

سازمان های دولتی برای جمع آوری و گزارش اطلاعات مالی خود به نرم افزار حسابداری دولتی حرفه ای نیاز دارند و با استفاده از ایننرم افزار می توانند تصمیماتی برای تخصیص منابع مالی بگیرند.

 

نرم-افزار-حسابداری-تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی برای بسیاری از کسب و کارها و واحد های تولیدی کاربردی و موثر در روند اجرای امور حسابداری می باشد. به عنوان مثال برای محاسبه هزینه تولید کالا و همچنین فروش محصولات کمک بسزایی می کند.

 

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی برای نظم و رسیدگی به امور حسابداری شرکت های مختلف بسیار کاربردی و مهم می باشد. این نرم افزار با امکاناتی که دارد به حسابداران برای رسیدگی به امور حسابداری مختلف حسابداری شرکت کمک بسزایی می کند.

 

 

نرم-افزار-حسابداری-حقوقی

نرم افزار حسابداری حقوقی

نرم افزار حسابداری حقوقی برای وکلا، بانک ها، پلیس برای بازرسی فعالیت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی بسیار کاربردی می باشد و باعث نظم و سرعت بخشیدن به کلیه امور حسابداری می باشد.

مراحل طراحی نرم افزار بایگانی اسناد در شرکت ویستا

نرم-افزار-حسابداری-خدماتی-تحت-وب-ویستا

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

خدمات سئو سایت

با توجه به رشد سریع کسب و کارها در فضای دیجیتال و افزایش وب سایت ها نیاز به سئو سایت و محتواسازی طراحی سایت شما بسیار حائز اهمیت می باشد. کلیه خدماتی که در راستای شناخته شدن برند، وب‌سایت و کسب و کار شما ارائه می‌شود سئو نامیده می‌شود که از مهمترین آنها می‌توان به باز طراحی سایت و اپلیکیشن، تبلیغات آنلاین، فعالیت در شبکه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا و البته بازاریابی موتورهای جستجو اشاره کردشاید برای شما این سوال پیش بیاید:”سئو چیست؟” به کلیه خدمات و فرآیندی گفته می شود که برای شناخته شدن کسب و کار و یا برند شما انجام می شود. یک شرکت سئو حرفه ای که سابقه کار در انواع کلمات و محتواسازی ها را دارد مجموعه کاملی است از تبلیغات آنلاین،فعالیت در شبکه های اجتماعی،بازاریابی محتوایی و مهمترین “رساندن وب سایت شما به صفحه اول گوگل و رتبه های برتر می باشد.” شرکت ویستا ارائه دهنده سئو وب سایت شما با قیمت سئو مناسب می باشد. در قسمت فرم مشاوره می توانید سفارش سئو دهید و با کارشناسان ما در ویستا در تماس باشید.

سئو-سایت-شرکت-ویستا
خدمات-طراحی-سایت-ویستا

خدمات طراحی سایت

شرکت نرم افزاری ویستا طراحی سایت متناسب با کسب و کار و هدف شما را اجرا و پیاده سازی می کند. مشاورین ویستا شما را در رسیدن به هدفتان یاری میکند . شما می توانید طراحی سایت حرفه ای با امکانات و ویژگی های مد نظر خود را از طراحان سایت ما بخواهید بسته به انتخاب شما طراحی سایت وردپرسی و یا کدنویسی شده پیاده سازی می شود.برای مثال اگر شما قصد سفارش سایت شرکتی دارید می توانید متناسب با شرکت خود و محصولات طراحی سایت سفارش دهید  و بخش های بسیاری به وب سایت خود بیفزایید به عنوان مثال پنل مدیریتی پیشرفته برای دسترسی مدیران، بخش مشاوره آنلاین برای راهنمایی مشتریان ، بخش خبرنامه و اخبار شرکت و …. شرکت طراحی سایت ویستا متناسب با تکنولوژی روز و تیم برنامه نویسی ، طراحی سایت وردپرس، سئو ، ui آماده خدمت رسانی به شما با مناسب ترین هزینه طراحی سایت وردپرس می باشد. 

طراحی اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن یکی از کاربردی ترین مسائل در زمینه تکنولوژی و پیشرفت در فضای کسب و کار آنلاین می باشد. طراحی اپلیکیشن فروشگاهی مناسب کلیه کسب و کارهایی که برای به فروش محصولات خود به دنبال راه حلی در فضای آنلاین هستند، می باشند. قیمت طراحی اپلیکیشن متناسب با کسب و کار و امکاناتی که به آن می افزایید متغیر است. قبل از شروع مشاورین ما در این امر به شما مشاوره رایگان می دهند و شما را در رسید به هدفتان یاری می کنند. طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن خود می توانید با ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان ساخت اپلیکیشن اندروید و یا ios بخواهید. همچنین شرکت نرم افزاری ویستا طراحی فروشگاه اینترنتی متناسب با خدمات فروش و فروشگاه اینترنتی شما ارائه می دهد.

نمونه نرم افزارهای حسابداری شرکت ویستا

 • امکان درج عنوان برای سند مشخص شده به منظور بارگذاری
 • امکان ارسال فایل با فرمت های مختلف برای پیوست کردن به سند موردنظر
 • امکان درج مسئول برای سند موردنظر به منظور انجام پروژه های مختلف سازمان و بایگانی کردن آن ها
 • ایجاد دسته بندی برای سند های مختلف در سطح دسترسی های مختلف
 • درج متن و منشن کردن کارکنان و یا مسئولان موردنظر برای فراخوانی آن ها و همچنین مسئولیت آن ها برای سند.
 • ایجاد شناسه سند به منظور سرچ راحت تر آن ها
 • امکان جست و جو اسناد براساس نام آن ها،دسته بندی مورد نظر،شناسه سند و همچنین مسئولین سند.
 • امکان تعریف دسته بندی برای اسناد مختلف به منظور دستیابی راحت تر و سریع تر به آن ها
 • امکان تخصیص چند پرونده به یک دسته بندی به منظور دستابی سریع تر
 • تعریف توضیحات برای بخش دسته بندی ها
 • دسترسی به تمامی اطلاعات و اسناد برحسب عنوان،شماره سند و مسئول مربوطه
 • امکان ادیت اسناد بارگذاری شده
 • امکان حذف اسناد بارگذازی شده
 • مشاهده تعداد اسناد ذخیره شده
 • امکان خروجی گرفتن از اسناد با فرمت های مختلف
 • اشتراک گذاری اسناد
 • افزودن کارمندان
 • ایجاد سمت های شغلی برای هرکارمند
 • افزودن نقش و مسئولیت برای هر کارمند در سازمان
 • تخصیص وظیفه به کارمندان و پیگیری آن ها
 • مشاهده میزان پیشرفت پروژه های داده شده به هر کارمند
 • ارسال پیام به کارمندان
 • تخصیص کارمندان به پروژه های مختلف
 • امکان ایجاد مسئول برای سند های مختلف
 • امکان درج چندین مسئول برای سند های مختلف با منشن کردن هر شخص
 • جست و جو افراد و کارمندان
 • امکان ثبت وظیفه با دسته بندی های مختلف
 • تخصیص پروژه های مختلف به افراد مختلف
 • امکان درج میزان اهمیت برای هر وظیفه و پروژه
 • تخصیص پروژه های مخلتف در سازمان
 • تخصیص افراد و مسئولین مخنلف برای پروژه
 • امکان ویراش پروژه در فاز های مختلف
 • جست و جوی پروژه های مختلف
 • مشاهده میزان پیشرفت پروژه بصورت گرافیکی 
 • تحلیل پروژه های مخلتف
 • استفاده کاربران متعدد از نرم افزار
 • امکان ایجاد کاربران و تعریف دسترسی برای کدام از آن ها
 • امکان جست و جو براساس دسترسی های مختلف
 • ویرایش تمامی اسناد
 • مشاهده وظیفه های تخصیص داده شده به هر کارمند
 • افزوندن افراد با سطح مسئولیت مختلف برای سازمان
 • امکان بازیابی اطلاعات پاک شده از بانک اطلاعاتی
 • قابلیت اجرا در کلیه سیستم عامل ها
 • قابلیت اجرا در کلیه سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری
 • گزارش های ماهانه
 • خروجی فرمت های مختلف از سند های ثبت شده و وظایف ایجاد شده
 • مشاهده 10 وظیفه آخر برای کارمندان با میزان پیشرفت هرکدام
 • مشاهده وظایف باز برای هر شخص و کارمندان

ویداک مخفف (وی+داک) است که (وی) آن ابتدای ویستا و (داک) آن به معنی (داکیومنت) یا همان اسناد است. ویستا محصولات دیگری نیز با این سبک از نام گذاری دارد همچون ویلن که مخفف vista language است.

بک اند ویداک با فریمورک لاراول طراحی شده و در طراحی ظاهر آن از  react js استفاده شده است. 

ویداک با رعایت بالاترین استاندارد های امنیتی کد زنی شده است به گونه ای که هک و نفوذ به آن کار غیر ممکنی تلقی شود از طرفی تمامی داده ها به صورت هش شده در داخل دیتابیس وارد می شود تا تنها برای کاربر قابل استفاده باشد.

شما می توانید برای ثبت سفارش ویداک با شماره های زیر تماس بگیرید:
021-88551470

و یا شماره همراه 09387427329 

تماس حاصل فرمایید.

نرم افزار بایگانی اسناد ویداک،بصورت معمول بین 20 الی 30 روز آماده تحویل است.اما در صورتی که ویژگی های اختصاصی بخواهید روی آن پیاده سازی کنید،پس از بررسی تیم فنی ویستا،مشخص خواهد شد.

منهای مواردی که در توضیحات نرم افزار بایگانی اسناد ویداک بیان شده،تیم پشتیبانی ویستا،مسئولیت امنیت،رفع باگ و توسعه نرم افزار را(پس از بررسی تیم فنی)برعهده دارد.

شرکت طراحی سایت و سئو ویستا علاوه بر ارائه خدمات حرفه ای ساخت نرم افزار نظیر طراحی نرم افزار بایگانی اسناد ، خدمات متنوع دیگری در زمینه طراحی سایت حرفه ای ، طراحی اپلیکیشن موبایل و بهینه سازی و سئو سایت را نیز ارائه می نماید. در مجموعه ویستا جمعی از جوانان با پشتکار و سخت کوش دور هم جمع شده اند تا بتوانند به نیازهای روز کاربران به بهترین شکل پاسخگو باشند. از شما دعوت می کنیم که در ادامه با ما همراه باشید 🙂

امروزه یکی از ضرورت های فعالیت در عرصه تجارت الکترونیک طراحی وب سایت می باشد. شما با سفارش طراحی سایت اختصاصی خود این امکان را دارید که در هر لحظه و مکان با مخاطبانتان در ارتباط باشید. در صورتی که شما صاحب کسب و کاری باشید براحتی می توانید خدمات و محصولات خود را در بستر فضای آنلاین عرضه نمایید. از نمونه کار طراحی سایت تیم ویستا می توان به ساخت سایت صرافی ، طراحی سایت خدماتی ، طراحی سایت پوشاک ، طراحی سایت املاک ، طراحی سایت بیمه و طراحی سایت شرکتی اشاره کرد.

طراحی-فروشگاه-اینترنتی-با-وردپرس

یکی از نمونه های بسیار پرکاربرد طراحی وب سایت، می توان به طراحی فروشگاه اینترنتی اشاره کرد. ساخت فروشگاه اینترنتی مزایای بسیاری را برای مصرف کنندگان و همینطور فروشندگان به همراه دارد. از نمونه فواید ایجاد فروشگاه آنلاین برای کاربران می توان به در دسترس بودن در هر لحظه و مکان، افزایش قدرت انتخاب، قابلیت مقایسه بین محصولات و ویژگی های هر کدام، صرفه جویی در زمان و هزینه، امکان پرداخت آنلاین و مواردی از این قبیل اشاره کرد. برای افرادی که اقدام به طراحی سایت فروشگاهی کرده اند مزایایی همچون تبلیغ بسیار موثر در فضایی با کاربران بی شمار، بدست آوردن مشتریان بیشتر، صرفه جویی در هزینه های بازاریابی و معرفی خدمات، حذف کردن واسطه ها و در نهایت سودآوری بیشتر را به همراه خواهد داشت.

از نمونه های موفق ساخت فروشگاه آنلاین می توان به طراحی فروشگاه اینترنتی مشابه دیجی کالا اشاره کرد. تیم ویستا با ارائه مناسب ترین تعرفه طراحی فروشگاه اینترنتی فرصتی را برای کسب و کارهای کوچک و بزرگ فراهم آورده است تا با اقدام برای ساخت فروشگاه اینترنتی خود بتوانند در کنار افزایش درآمد، فعالیت خود را نیز توسعه دهند.

چند سالی است که گوشی های هوشمند تبدیل به یک بخش جدایی ناپذیر از زندگی هر یک از ما شده است. این وسایل مزایای بسیاری را برای کاربران به همراه داشته است. برای نمونه می توان به صرفه جویی در وقت و هزینه، قابلیت دسترسی در هر لحظه و پاسخگویی به طیف گسترده ای از نیاز ها نظیر خرید محصول، خدمات بانکی، استفاده از تاکسی های اینترنتی و مباحث آموزشی اشاره کرد. طراحی اپلیکیشن برای شرکت ها، مراکز آموزشی و کسب و کارهای گوناگون این امکان را به وجود می آورد که در هر لحظه و مکان با مخاطبان خود در ارتباط باشند.

به عنوان مثال در صورتی که یک دانشگاه و مرکز آموزشی اقدام به طراحی سایت دانشگاه کند، در کنار آن با طراحی اپلیکیشن موبایل همگام با وب سایت خود براحتی می تواند میان اساتید، دانشجویان و دانشگاه یک تعامل بسیار سازنده ایجاد نماید. شرکت نرم افزاری ویستا با سابقه ای درخشان در زمینه طراحی اپلیکیشن اندروید و ios و داشتن نمونه کارهای موفق نظیر طراحی اپلیکیشن آموزشی و طراحی اپلیکیشن خدماتی فرصتی را ایجاد کرده است تا در کنار طراحی سایت خود این امکان را داشته باشید که یک اپلیکیشن حرفه ای را نیز سفارش دهید.

‫3/5 (2 امتیاز )
پشتیبانی ویستا

محمد رضایی

⭕ کارشناس پشتیبانی

اگر نیاز به دریافت راهنمایی و یا سوالی در رابطه با نحوه سفارش، برآورد هزینه، امکانات و یا… دارید همین حالا با ما تماس بگیرید یا شماره تماس خود را وارد بفرمائید و باقی کار رو بسپرید به ما :)

یا