جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی یکی از نرم افزارهای مهم برای هر شرکتی است . این نرم افزار کلیه امور شرکت مانند حقوق، دستمزد ، خرید و فروش را مدیریت می کند. با توسعه سازمان ها و گسترش شرکت ها و حجم مبادلات نیاز به اینگونه نرم افزارها بیش از پیش حس می شود چراکه روش های قدیمی پاسخگوی نیاز شرکت ها نیست. نرم افزار حسابداری شرکتی باعث آسان شدن امور مربوط به حسابداران می شود. علاوه بر نرم افزار حسابداری شرکتی شرکت نرم افزاری ویستا، نرم افزار حسابداری آنلاین دیگری مانند نرم افزار حسابداری بازرگانی، نرم افزار حسابداری فروشگاهی و … نیز پیاده سازی می کند.

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-ویستا
نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-1

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری شرکتی

با مشاوره تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا برای پیاده سازی نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب و همچنین طراحی سایت با هزینه طراحی سایت مناسب و همچنین قیمت طراحی اپلیکیشن و سئو سایت و همچنین طراحی فروشگاه اینترنتی و به صرفه شماره تماس خود را در فرم مربوطه وارد نمایید. همچنین برا اطلاع از قیمت نرم افزار حسابداری در شرکت ویستا می توانید به صفحه مربوطه رفته و با انواع نرم افزارها و هزینه مربوط به آن ها آشنا شوید.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی

ویژگی-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-ویستا

چرا نرم افزار حسابداری شرکتی ویستا ؟

چرا-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

شاید تصور شما از نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزاری مشابه نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی باشد اما واقعیت اینطور نیست. نرم افزار حسابداری شرکتی به موضوعات حسابداری در شرکت ها می پردازد و کمک بزرگی به مدیران و حسابداران می کند تا بهتر مدیریت حسابرسی های شرکت را انجام دهند و نتایج مثبت  و موثری در تصمیم کیری های مالی دارد و در نتیجه آن در بسیاری هزینه ها صرفه جویی می شود. از جمله تحلیل نتایج مالی و حسابداری، گرفتن صورت گردش وجوه ، حقوق کارمندان  و خرید و فروش های شرکت و بسیار اقدامات دیگر از جمله قابلیت های نرم افزار حسابداری شرکتی می باشد.

 

امکانات نرم افزار حسابداری شرکتی 

انعطاف پذیری

یکی از ویژگی های مهم نرم افزار حسابداری شرکتی قابلیت نصب در ماژول های مختلف و پوشش دهی کلیه فعالیت های شرکت می باشد .

قابلیت شخصی سازی

شخصی سازی بر اساس تعداد کاربران و نیاز های شرکت و همچنین سیستم مدیریت و کاربران یکی از مهمترین ویژگی های نرم افزار حسابداری است.

داشبورد جامع

یک نرم افزار حسابداری شرکتی جامع به شما کمک می کند تا کلیه نیاز های حسابداری شما از یک نرم افزار شرکتی برطرف شود. 

امنیت بالا

یکی از نکاتی که یک نرم افزار حسابداری شرکتی را متمایز می کند امنیت بالای آن در برابر هک شدن و امنیت اطلاعات شرکت می باشد.

قابلیت بروز رسانی

بروزرسانی نرم افزار شرکتی از ویژگی های مهم در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد و در زمان انتشار نسخه جدید بصورت رایگان در دسترس است.

پشتیبانی دائمی

پشتیبانی و مشاوره رایگان و دائمی از جمله ویژگی ها و امتیازات نرم افزار حسابداری شرکتی شرکت ویستا می باشد.

مزیت نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی همانطور که از نامش پیداست برای شرکت ها بسیار حائز اهمیت می باشد. فرقی نمی کند که شما چه کسب و کاری دارید اما حتما نیاز به حسابدار یا یک نرم افزار پیشرفته حسابداری دارید. برای اینکه معاملات و اطلاعات شما در امان باشد و همچنین حسابرسی شرکت شما با دقت و سرعت بیشتر اجرا شود نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب به کمک شما خواهد آمد. در زیر لیستی از مهمترین مزیت های یک نرم افزار حسابداری شرکتی را میبینید.

  • حفاظت از اطلاعات شما در نرم افزار حسابداری شرکتی

  • به اشتراک گزاری اطلاعات شما میان شرکت ها و یا شرکا

  • دسترسی نرم افزار به انواع دستگاه های دیجیتالی

  • دسترسی آسان به حساب ها

مزیت-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

npl

نرم افزار حسابداری بازرگانی

یکی از نرم افزارهای مهم حسابداری نرم افزار حسابداری بازرگانی می باشد . این نرم افزار بسیار به معاملات بازرگانی و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی کمک می کند. 

rising

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

برای اینکه یک فروشگاه سیستم مدیریت یکپارچه حسابداری داشته باشد و حسابرسی های فروشگاه با سرعت بیشتری انجام شود نرم افزار حسابداری فروشگاهی را به شما پیشنهاد می دهیم.

mortgage (1)

نرم افزار حسابداری خدماتی

برای جمع آوری و گزارش اطلاعات مالی شرکت های خدماتی نرم افزار حسابداری خدماتی استفاده می شود. با این نرم افزار می توان در مورد تخصیص منابع مالی به تصمیماتی رسید.

 

credit

نرم افزار حسابداری تولیدی

برای رفع نیازهای واحدهای تولیدی و محاسبه هزینه های تولید کالا و فروش محصولات نرم افزار حسابداری تولیدی بسیار پرکاربرد می باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ویستا در تماس باشید.

 

budget (2)

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

یکی از نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت و یکپارچه سازی پروژه های پیمانکاری، نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید براحتی در هر زمان و مکانی به حساب هایتان دسترسی داشته باشید.

global

نرم افزار حسابداری حقوقی

کاربرد نرم افزار حسابداری حقوقی برای وکلا، بانک ها، پلیس برای بازرسی فعالیت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی است که توسط تیم ویستا اجرا و پیاده سازی می شود.

نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب ویستا

نرم افزار های تحت وب یا نرم افزار های حسابداری آنلاین ابزار هایی هستند که برای کار با آنها به اینترنت متصل میشویم و تمامی حسابها ، درآمد ها، هزینه ها و …را در آنها ثبت و محاسبات تجاری لازم را روی آنها پیاده سازی میکنیم. استفاده از نرم افزار تحت وب مزیتی دارد که موجب میشود همیشه و مستقل از مکان و زمان ما به حساب های خود دسترسی داشته باشیم و کارهای خود را سریع و بی دردسر انجام دهیم. تمامی نرم افزار های حسابداری شرکتی در ویستا تحت وب هستند. شما براحتی می توانید با مشاورین ویستا در تماس باشید و بصورت آنلاین یا تلفنی سفارش نرم افزار دهید.

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-تحت-وب
قیمت-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

هزینه نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب ویستا

نرم افزار های حسابداری تحت وب نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز کارایی کمتری دارند و دسترسی آسان و حافظه زیاد نرم افزارهای تحت وب را دارا نیستند. نرم افزار حسابداری شرکتی یکی از نرم افزارهایی است که برای مدیریت امور حسابداری شرکت بسیار کاربردی می باشد از طریق این نرم افزار می توانید براحتی اطلاعات مالی شرکت را برسی نمایید و مستقل از زمان و مکان بسیاری از عملیات حسابداری را برسی نمایید. برای اطلاع از هزینه ها و قیمت نرم افزار حسابداری شرکتی با کارشناسان ما در بخش تولید نرم افزار های حسابداری در تماس باشید.

مراحل طراحی نرم افزار حسابداری شرکتی در شرکت ویستا

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری شرکتی ویستا

با توجه به نیاز شرکت شما تعرفه های نرم افزار متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه نرم افزار حسابداری شرکتی مناسب به کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. 

نرم افزار حسابداری شرکتی برای کلیه شرکت ها جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ثبت قراردادها،گزارش دهی و بسیاری اقدامات دیگر مناسب می باشد. این نرم افزار به شرکت شما کمک می کند تا هزینه ها را مدیریت کنید و به سود بیشتری دست یابید.

نرم افزار حسابداری شرکتی در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی-سایت
طراحی سایت

یکی از راه های موثر در جذب مشتری و افزایش بازدید و همچنین توسعه کسب و کار طراحی سایت می باشد. با طراحی وب سایت حرفه ای می توانید بهتر و موثرتر دیده شوید. با توجه به کسب و کارتان می توانید امکانات بسیاری را  از شرکت طراحی سایت ویستا بخواهید و به طراحی سایت حرفه ای خود اضافه کنید. شما می توانید در ابتدا با مشاورین ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و سپس طراحی سایت وردپرسی بنا به درخواست و کسب و کار خود سفارش دهید. 

طراحی-اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن خود می توانید از شرکت نرم افزاری ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان ساخت اپلیکیشن اندروید و یا ios بخواهید.

سئو-سایت
سئو سایت

همانطور که می دانید سئو سایت به کلیه فرآیند هایی گفته می شود که برای بروزرسانی صفحات وب سایت شما توسط شرکت سئو معتبر برای داشتن رتبه عالی در میان رقبا در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. بعد از اجرا و پیاده سازی سایت شما نوبت به سفارش سئو وب سایت شما می رسد. شرکت ویستا با قیمت سئو مناسب سئو سایت شما را متناسب با درخواست شما انجام می دهد. 

طراحی-فروشگاه-اینترنتی
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

شرکت نرم افزاری ویستا متناسب با کسب و کار شما طراحی اپلیکیشن و طراحی فروشگاه اینترنتی انجام می دهد. قیمت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویستا مناسب می باشد و شما می توانید امکانات متناسب با کسب و کار خود را به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود اضافه نمایید. قبل از ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید ببا مشاورین ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی سفارش دهید.

نمونه نرم افزارهای حسابداری شرکت ویستا

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های تحت وب در…
قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری حسابداری یکی از امور مهم در هر کسب…
نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از نرم افزارهای کاربردی در شرکت های…
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار حسابداری شرکتی یکی از نرم افزارهای…
نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی از جمله موضوعات مهم در زمینه اقتصاد و…
نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی در یک شرکت تولیدی، مهمترین موضوع محاسبه بهای…