جهت ارتباط با مجموعه ویستا با شماره 88551470-021 تماس بگیرید  

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری یکی از نرم افزارهای مهم برای هر شرکتی است . این نرم افزار کلیه امور شرکت مانند حقوق، دستمزد ، خرید و فروش را مدیریت می کند. با توسعه سازمان ها و گسترش شرکت ها و حجم مبادلات نیاز به اینگونه نرم افزارها بیش از پیش حس می شود چراکه روش های قدیمی پاسخگوی نیاز شرکت ها نیست. نرم افزار حسابداری باعث آسان شدن امور مربوط به حسابداران می شود. علاوه بر نرم افزار حسابداری شرکتی شرکت نرم افزاری ویستا، نرم افزار حسابداری آنلاین دیگری در زمینه های مختلف پیاده سازی می کند.

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-ویستا
نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-1

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری شرکتی

با مشاوره تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا برای پیاده سازی بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب و همچنین طراحی سایت با هزینه طراحی سایت مناسب و همچنینقیمت طراحی اپلیکیشن و سئو سایت و همچنین طراحی فروشگاه اینترنتی و به صرفه شماره تماس خود را در فرم مربوطه وارد نمایید. همچنین برا اطلاع از هزینه نرم افزار حسابداری در شرکت ویستا می توانید به صفحه مربوطه رفته و با انواع نرم افزارها و هزینه مربوط به آن ها آشنا شوید.

 

ویژگی های نرم افزار حسابداری شرکتی

ویژگی-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-ویستا

چرا نرم افزار حسابداری شرکتی ویستا ؟

چرا-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

شاید تصور شما از این نرم افزار، نرم افزاری مشابه نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی باشد اما واقعیت اینطور نیست. این نرم افزار حسابداری تحت وب به موضوعات حسابداری در شرکت ها می پردازد و کمک بزرگی به مدیران و حسابداران می کند تا بهتر مدیریت حسابرسی های شرکت را انجام دهند و نتایج مثبت  و موثری در تصمیم گیری های مالی دارد و در نتیجه آن در بسیاری هزینه ها صرفه جویی می شود. از جمله تحلیل نتایج مالی و حسابداری، گرفتن صورت گردش وجوه ، حقوق کارمندان  و خرید و فروش های شرکت و بسیار اقدامات دیگر از جمله قابلیت های بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی می باشد.

 

امکانات نرم افزار حسابداری شرکتی 

blank

انعطاف پذیری

یکی از ویژگی های مهم بهترین نرم افزار حسابداری قابلیت نصب در ماژول های مختلف و پوشش دهی کلیه فعالیت های شرکت می باشد .

blank

قابلیت شخصی سازی

شخصی سازی بر اساس تعداد کاربران و نیاز های شرکت و همچنین سیستم مدیریت و کاربران یکی از مهمترین ویژگی های این نرم افزار  است.

blank

داشبورد جامع

یک نرم افزار حسابداری شرکتی جامع به شما کمک می کند تا کلیه نیاز های حسابداری شما از یک نرم افزار شرکتی برطرف شود. 

blank

امنیت بالا

یکی از نکاتی که نرم افزار مالی را متمایز می کند امنیت بالای آن در برابر هک شدن و امنیت اطلاعات شرکت می باشد.

blank

قابلیت بروز رسانی

قابلیت بروزرسانی نرم افزار حسابداری از ویژگی های مهم در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد و در زمان انتشار نسخه جدید بصورت رایگان در دسترس است.

blank

پشتیبانی دائمی

پشتیبانی و مشاوره رایگان و دائمی از جمله ویژگی ها و امتیازات این نرم افزار حسابداری در شرکت نرم افزاری ویستا می باشد. 

مزیت نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی یا نرم افزار حسابداری چند شرکتی همانطور که از نامش پیداست برای شرکت ها با حوزه های کاری مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد. فرقی نمی کند که شما چه کسب و کاری دارید اما حتما نیاز به حسابدار یا یک نرم افزار پیشرفته حسابداری دارید. برای اینکه معاملات و اطلاعات شما در امان باشد و همچنین حسابرسی شرکت شما با دقت و سرعت بیشتر اجرا شود نرم افزار تحت وب به کمک شما خواهد آمد. در زیر لیستی از مهمترین مزیت های این نرم افزار را مشاهده می کنید.

مزیت-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

npl

یکی از نرم افزارهای مهم حسابداری نرم افزار حسابداری بازرگانی می باشد . این نرم افزار بسیار به معاملات بازرگانی و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی کمک می کند. 

mortgage (1)

برای جمع آوری و گزارش اطلاعات مالی شرکت های خدماتی نرم افزار حسابداری خدماتی استفاده می شود. با این نرم افزار می توان در مورد تخصیص منابع مالی به تصمیماتی رسید.

rising

برای اینکه یک فروشگاه سیستم مدیریت یکپارچه حسابداری داشته باشد و حسابرسی های فروشگاه با سرعت بیشتری انجام شود نرم افزار حسابداری فروشگاهی را به شما پیشنهاد می دهیم.

credit

برای رفع نیازهای واحدهای تولیدی و محاسبه هزینه های تولید کالا و فروش محصولات نرم افزار حسابداری تولیدی بسیار پرکاربرد می باشد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ویستا در تماس باشید.

 

global

نرم افزار حسابداری حقوقی

کاربرد نرم افزار حسابداری حقوقی برای وکلا، بانک ها، پلیس برای بازرسی فعالیت های مالی اشخاص حقیقی و حقوقی است که توسط تیم ویستا اجرا و پیاده سازی می شود.

budget (2)

یکی از نرم افزارهای کاربردی برای مدیریت و یکپارچه سازی پروژه های پیمانکاری، نرم افزار حسابداری پیمانکاری می باشد. با استفاده از این نرم افزار می توانید براحتی در هر زمان و مکانی به حساب هایتان دسترسی داشته باشید.

نرم افزار حسابداری شرکتی تحت وب ویستا

نرم افزار های تحت وب یا نرم افزار های حسابداری آنلاین ابزار هایی هستند که برای کار با آنها به اینترنت متصل می شویم و تمامی حسابها ، درآمد ها، هزینه ها و …را در آنها ثبت و محاسبات تجاری لازم را روی آنها پیاده سازی میکنیم. استفاده از نرم افزار تحت وب مزیتی دارد که موجب می شود همیشه و مستقل از مکان و زمان ما به حساب های خود دسترسی داشته باشیم و کارهای خود را سریع و بی دردسر انجام دهیم. تمامی نرم افزار های حسابداری شرکتی در ویستا تحت وب هستند. شما براحتی می توانید با مشاورین ویستا در تماس باشید و بصورت آنلاین یا تلفنی سفارش نرم افزار دهید.

نرم-افزار-حسابداری-شرکتی-تحت-وب
قیمت-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

نرم افزار های حسابداری تحت وب نسبت به نرم افزار های تحت ویندوز کارایی کمتری دارند و دسترسی آسان و حافظه زیاد نرم افزارهای تحت وب را دارا نیستند. نرم افزار حسابداری شرکتی یکی از نرم افزارهایی است که برای مدیریت امور حسابداری شرکت بسیار کاربردی می باشد از طریق این نرم افزار می توانید براحتی اطلاعات مالی شرکت را برسی نمایید و مستقل از زمان و مکان بسیاری از عملیات حسابداری را برسی نمایید. برای اطلاع از هزینه ها و قیمت نرم افزار حسابداری با کارشناسان ما در بخش تولید نرم افزار های حسابداری در تماس باشید.

کاربردهای نرم افزار حسابداری شرکتی 

نرم افزار حسابداری کاربردهای بسیاری دارد و برای مدیریت و یکپارچه سازی سیستم مالی بسیار موثر می باشد. با این نرم افزار مالی می توانید عملیات زیر را انجام دهید:

  • قابلیت گرفتن گزارش از سود بر اساس بازه های زمانی هر کالا و فاکتور
  • انجام عملیات مالی بصورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک
  • درج کردن فاکتور رسمی و غیر رسمی
  • سفارش گیری بصورت لیستی
  • برسی گردش چک ها و بانک
  • انجام عملیات خرید و فروش
کاربرد-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکت های بزرگ

نرم-افزار-حسابداری-شرکت-های-بزرگ

شرکت ها و سازمان های بزرگ حجم انبوهی از اطلاعات دارند و برای یکپارچه سازی و مدیریت امور حسابداری ، وجود یک نرم افزار حسابداری می تواند بسیار مفید باشد. برسی ، هدایت و گزارش گیری از حجم انبوه داده ها و و اطلاعات مالی و حسابداری یکی از مشکلات اساسی و بزرگ سازمان ها و شرکت های بزرگ می باشد.

نرم افزار حسابداری شرکت های کوچک

نرم-افزار-حسابداری-شرکت-های-کوچک

نرم افزار حسابداری شرکتی در ویستا مناسب کسب و کار و شرکت های بزرگ می باشد. این نرم افزار، راهکار مناسبی برای یکپارچه سازی و نظم دهی به امور مالی و حسابداری شرکت ها و سازمان های کوچک می باشد و انعطاف پذیری و سهولت در استفاده از این نرم افزار از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

نرم-افزار-حسابداری-ابری

نرم افزار حسابداری ابری

با استفاده از نرم افزار های حسابداری ابری فرآیند های دستی را اتوماتیک انجام می دهید که باعث جلوگیری از دوباره کاری و خطا می شود. همچنین می توانید به اطلاعات مالی یکپارچه دسترسی پیدا کنید. همچنین می توانید در هر زمان و مکانی با امنیت کامل حسابرسی های خود را داشته باشید. با استفاده از نرم افزار حسابداری ابری امنیت اطلاعات شما حفظ خواهد شد و در هر زمان و مکانی می توانید به حساب خود دسترسی داشته باشید. تعرفه نرم افزار حسابداری مطابق ویژگی هایی که دارد بصرفه می باشد. همچنین بکاپ یا پشتیبان کامل داده های خود را می توانید روی گوگل درایو یا دراپ باکس دریافت نمایید. همچنینی قابلیت بروز رسانی بصورت اتوماتیک دارد و امکان کار با سیستم از طریق دستگاه های مختلف مانند موبایل، تبلت و … وجود دارد.

نرم افزار حسابداری چند شرکتی 

در نرم افزار حسابداری چند شرکتی می توانید چند شرکت مجزا را مدیریت نمایید. مدیریت سیستم نرم افزاری هر شرکت با یک برنامه انجام می شود به اینصورت که شما هر شرکت را با اطلاعات تفکیک شده در بانک های اطلاعاتی مختلف با یک برنامه مدیریت خواهد شد. نرم افزار حسابداری چند شرکتی از نظر مقیاس برای تمامی شرکت ها می تواند مناسب باشد. چه شرکت هایی با تراکنش بالا و یا فروشگاهی ساده باشد نرم افزار حسابداری چند شرکتی می تواند مناسب باشد. همچنین مشتری می تواند با استفاده از این نرم افزار یا یک سرور و یک نرم افزار یک هلدینگ را مدیریت نماید یا یک فروشگاه ساده با یک کامپیوتر ساده.

 

نرم-افزار-حسابداری-چند-شرکتی

انواع نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

مراحل طراحی نرم افزار حسابداری شرکتی در شرکت ویستا

blank

سوالات متداول در مورد نرم افزار حسابداری شرکتی ویستا

با توجه به نیاز شرکت شما تعرفه های نرم افزار متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه نرم افزار حسابداری مناسب به کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. 

این نرم افزار حسابداری برای کلیه شرکت ها جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ثبت قراردادها،گزارش دهی و بسیاری اقدامات دیگر مناسب می باشد. این نرم افزار به شرکت شما کمک می کند تا هزینه ها را مدیریت کنید و به سود بیشتری دست یابید.

نرم افزار حسابداری شرکتی در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

طراحی-سایت
طراحی سایت

یکی از راه های موثر در جذب مشتری و افزایش بازدید و همچنین توسعه کسب و کار طراحی سایت می باشد. با طراحی وب سایت حرفه ای می توانید بهتر و موثرتر دیده شوید. با توجه به کسب و کارتان می توانید امکانات بسیاری را  از شرکت طراحی سایت ویستا بخواهید و به طراحی سایت حرفه ای خود اضافه کنید. شما می توانید در ابتدا با مشاورین ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و سپس طراحی سایت وردپرسی بنا به درخواست و کسب و کار خود سفارش دهید. 

طراحی-اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. قبل از سفارش ساخت اپلیکیشن خود می توانید از شرکت نرم افزاری ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان ساخت اپلیکیشن اندروید و یا ios بخواهید.

سئو-سایت
سئو سایت

همانطور که می دانید سئو سایت به کلیه فرآیند هایی گفته می شود که برای بروزرسانی صفحات وب سایت شما توسط شرکت سئو معتبر برای داشتن رتبه عالی در میان رقبا در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. بعد از اجرا و پیاده سازی سایت شما نوبت به سفارش سئو وب سایت شما می رسد. شرکت ویستا با قیمت سئو مناسب سئو سایت شما را متناسب با درخواست شما انجام می دهد. 

طراحی-فروشگاه-اینترنتی
طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

شرکت نرم افزاری ویستا متناسب با کسب و کار شما طراحی اپلیکیشن و طراحی فروشگاه اینترنتی انجام می دهد. قیمت طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ویستا مناسب می باشد و شما می توانید امکانات متناسب با کسب و کار خود را به طراحی اپلیکیشن فروشگاهی خود اضافه نمایید. قبل از ساخت اپلیکیشن فروشگاهی و یا طراحی سایت فروشگاهی خود می توانید ببا مشاورین ویستا مشاوره رایگان داشته باشید و متناسب با کسب و کارتان اپلیکیشن فروشگاهی اختصاصی سفارش دهید.

نمونه نرم افزارهای حسابداری شرکت ویستا

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری

نرم افزار حسابداری پیمانکاری یکی از نرم افزار های تحت وب در…
قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری

قیمت نرم افزار حسابداری حسابداری یکی از امور مهم در هر کسب…
نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی

نرم افزار حسابداری خدماتی یکی از نرم افزارهای کاربردی در شرکت های…
نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی نرم افزار حسابداری یکی از نرم افزارهای مهم برای…
نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی

نرم افزار حسابداری بازرگانی از جمله موضوعات مهم در زمینه اقتصاد و…
نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی

نرم افزار حسابداری تولیدی در یک شرکت تولیدی، مهمترین موضوع محاسبه بهای…
نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی

نرم افزار حسابداری فروشگاهی در دنیای امروز با توجه به سیر صعودی…
4/5 (2 Reviews)