نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی کلیه امور شرکت مانند حقوق، دستمزد ، خرید و فروش را مدیریت می کند. با توسعه سازمان ها و گسترش شرکت ها و حجم مبادلات نیاز به اینگونه نرم افزارها بیش از پیش حس می شود چراکه روش های قدیمی پاسخگوی نیاز شرکت ها نیست. 

نرم افزار حسابداری شرکتی-نرم افزار حسابداری چرتکه

مشاوره رایگان نرم افزار حسابداری شرکتی

جهت مشاوره تیم نرم افزاری و مارکتینگ ویستا برای پیاده سازی بهترین نرم افزار حسابداری آنلاین ، شماره تماس خود را در فرم مربوطه وارد نمایید. 

 

ویژگی های اصلی نرم افزار حسابداری شرکتی

محاسبه جزئی حساب های کلی

امکان ثبت قرارداد ،فاکتورها و تعدیلات فروش

قیمت مناسب با کلیه امکانات مورد نیاز

دسترسی های مختلف کاربران و مدیران

قابلیت استفاده چند کاربر همزمان

گزارش دهی دقیق به حسابداران

قابلیت ارتقاء نرم افزار

ارائه گزارشات پیشرفته

سیستم مالی یکپارچه

ثبت مشخصات افراد

ویژگی های-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی

پکیج نامحدود

3.700.000 + 470.000 تومان هزینه نگهداری (سالانه)

قابلیت های بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی

blank

کاربری خوب و قیمت مناسب

رعایت اصول UX و طراحی مدرن و زیبا باعث شده تا کار با این نرم افزار بسیار ساده باشد. تیم ویستا تمام تلاش خود را به کار گرفت تا این نرم افزار با قیمتی بسیار مناسب در اختیار کابران قرار گیرد.

مهمترین قابلیت ها :

blank

بانک ها

این برنامه حسابداری فروشگاهی موجودی و سایر اطلاعات مربوط به بانک های زیر مجموعه  را نمایش می دهد. این نرم افزار باعث نظم دهی به حسابداری فروشگاهی تحت وب شما خواهد شد.

مهمترین قابلیت ها :

blank

امکان استفاده از بارکدخوان و ثبت کالا

از دیگر قابلیت های یکنرم افزار در حوزه حسابداری فروشگاه اینترنتی عدم نیاز به نصب و راه اندازی در کامپیوترهای شخصی و ثبت کالا و استفاده از بارکدخوان می باشد.

مهمترین قابلیت ها :

blank

گزارشات پیشرفته

یکی از دغدغه های افراد برای کسب و کار خود این است که اطلاع کاملی از میزان سود و زیان خود در بازه های زمانی مختلف و نه در یک زمان محدود و مشخص داشته باشند.

مهمترین قابلیت ها :

blank

پشتیبان گیری منظم اطلاعات

از اطلاعات خود بصورت منظم پشتیبان گیری بصورت دستی و یا اتوماتیک انجام دهید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

خروجی اطلاعات در فرمتهای مختلف

اطلاعات مورد نیاز خود را در قالب اکسل یا pdf دریافت و یا چاپ نمایید و در صورت نیاز از آن استفاده نمایید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

ایجاد دسترسی برای کاربران

کاربران مختلف با امکان محدودسازی دسترسی به بخش های مختلف برای کسب و کارتان ایجاد کنید.

مهمترین قابلیت ها :

blank

انبارداری

برای مدیریت بهتر و افزایش دقت در ورود و خروج کالاها و ساده تر شدن محاسبات کاربردی می باشد.

مهمترین قابلیت ها :

دمو نرم افزار حسابداری آنلاین

سفارش نرم افزار حسابداری چند شرکتی

چرا نرم افزار حسابداری شرکتی چرتکه ؟

شاید تصور شما از این نرم افزار، نرم افزاری مشابه نرم افزارهای حسابداری فروشگاهی باشد اما واقعیت اینطور نیست. این نرم افزار حسابداری تحت وب به موضوعات حسابداری در شرکت ها می پردازد و کمک بزرگی به مدیران و حسابداران می کند تا بهتر مدیریت حسابرسی های شرکت را انجام دهند و نتایج مثبت  و موثری در تصمیم گیری های مالی دارد و در نتیجه آن در بسیاری هزینه ها صرفه جویی می شود. از جمله تحلیل نتایج مالی و حسابداری، گرفتن صورت گردش وجوه ، حقوق کارمندان  و خرید و فروش های شرکت و بسیار اقدامات دیگر از جمله قابلیت های بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی می باشد.

 

با بهترین نرم افزار حسابداری شرکتی می توانید عملیات زیر را انجام دهید:

نرم افزار حسابداری آنلاین چرتکه در زمینه حسابداری شرکتی کاربردهای بسیاری دارد و برای مدیریت و یکپارچه سازی سیستم مالی بسیار موثر می باشد. با این نرم افزار مالی می توانید عملیات زیر را انجام دهید:

 • قابلیت گرفتن گزارش از سود بر اساس بازه های زمانی هر کالا و فاکتور
 • به اشتراک گزاری اطلاعات شما میان شرکت ها و یا شرکا
 • انجام عملیات مالی بصورت اتوماتیک و غیر اتوماتیک
 • درج کردن فاکتور رسمی و غیر رسمی
 • سفارش گیری بصورت لیستی
 • برسی گردش چک ها و بانک
 • انجام عملیات خرید و فروش
کاربرد-نرم-افزار-حسابداری-شرکتی
نرم-افزار-حسابداری-چند-شرکتی

نرم افزار حسابداری چند شرکتی

در نرم افزار حسابداری چند شرکتی می توانید چند شرکت مجزا را مدیریت نمایید. مدیریت سیستم نرم افزاری هر شرکت با یک برنامه حسابداری شرکتی انجام می شود به اینصورت که شما هر شرکت را با اطلاعات تفکیک شده در بانک های اطلاعاتی مختلف با یک برنامه مدیریت خواهد شد. نرم افزار حسابداری چند شرکتی از نظر مقیاس برای تمامی شرکت ها می تواند مناسب باشد. چه شرکت هایی با تراکنش بالا و یا فروشگاهی ساده باشد نرم افزار حسابداری چند شرکتی می تواند مناسب باشد. همچنین مشتری می تواند با استفاده از این نرم افزار یا یک سرور و یک نرم افزار یک هلدینگ را مدیریت نماید یا یک فروشگاه ساده با یک کامپیوتر ساده.

 

نرم افزار حسابداری شرکت های بزرگ

نرم-افزار-حسابداری-شرکت-های-بزرگ

شرکت ها و سازمان های بزرگ حجم انبوهی از اطلاعات دارند و برای یکپارچه سازی و مدیریت برنامه حسابداری شرکت ها ، وجود یک برنامه حسابداری شرکتی می تواند بسیار مفید باشد. برسی ، هدایت و گزارش گیری از حجم انبوه داده ها و و اطلاعات مالی و حسابداری یکی از مشکلات اساسی و بزرگ سازمان ها و شرکت های بزرگ می باشد.

نرم افزار حسابداری شرکت های کوچک

نرم-افزار-حسابداری-شرکت-های-کوچک

نرم افزار حسابدرای در حوزه حسابداری شرکتی تنها محدود به شرکت های بزرگ نمی باشد این نرم افزار، راهکار مناسبی برای یکپارچه سازی و نظم دهی به برنامه حسابداری شرکت های و سازمان های کوچک می باشد و انعطاف پذیری و سهولت در استفاده از این نرم افزار از مهمترین ویژگی های آن می باشد.

انواع نرم افزارهای حسابداری در شرکت ویستا

با کلیک روی هر عنوان می توانید به صفحه مربوط به نرم افزار حسابداری مورد نظر خود بروید و مشاوره رایگان دریافت نمایید.

نرم افزار های تحت وب در شرکت ویستا

سوالات متداول در مورد نرم افزار در حوزه حسابداری شرکتی

با توجه به نیاز شرکت شما تعرفه های نرم افزار متفاوت است. برای آگاهی از تعرفه نرم افزار حسابداری مناسب به کسب و کار شما، با تیم مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

جهت خرید بسته نرم افزاری لطفا با پشتیبانی شرکت ویستا تماس حاصل فرمایید تا در این زمینه شما را راهنمایی کنند. 

این نرم افزار حسابداری آنلاین برای کلیه شرکت ها جهت ثبت و تجزیه و تحلیل اطلاعات مالی، ثبت قراردادها،گزارش دهی و بسیاری اقدامات دیگر مناسب می باشد. این نرم افزار به شرکت شما کمک می کند تا هزینه ها را مدیریت کنید و به سود بیشتری دست یابید.

نرم افزار حسابداری شرکتی در محیط ویندوز های 7، 8 و 10 قابل نصب و اجرا است.

تمام خدمات طراحی اپ و نرم افزارهای ویستا، شامل یک سال پشتیبانی کامل و حرفه ای بوده است.پشتیبانی عموما بصورت آنلاین و غیرحضوری می باشد.

انواع خدمات شرکت نرم افزاری ویستا

شرکت ویستا علاوه بر نرم افزار حسابداری شرکتی چرتکه و سایر نرم افزار های حسابداری، خدمات دیگری نیز در زمینه طراحی اپلیکیشن، طراحی اپلیکیشن فروشگاهی ، طراحی سایت فروشگاهی و حوزه طراحی سایت ، سئو و طراحی موشن گرافیک ارائه می کند.

طراحی اپلیکیشن متناسب با وب سایت شما به توسعه بیشتر کسب و کارتان کمک بسیاری می کند. با یک طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید یا ios حرفه ای و متناسب با کسب و کارتان می توانید کار را برای مخاطبان وب سایتتان راحت تر نمایید و امکانات بسیاری حین ساخت اپلیکیشن اضافه نمایید. 

یکی از راه های موثر در جذب مشتری و افزایش بازدید و همچنین توسعه کسب و کار طراحی سایت می باشد. با طراحی وب سایت حرفه ای می توانید بهتر و موثرتر دیده شوید. با توجه به کسب و کارتان می توانید امکانات بسیاری را  از شرکت طراحی سایت ویستا بخواهید و به طراحی سایت حرفه ای خود اضافه کنید.

همانطور که می دانید سئو سایت به کلیه فرآیند هایی گفته می شود که برای بروزرسانی صفحات وب سایت شما توسط شرکت سئو معتبر برای داشتن رتبه عالی در میان رقبا در موتور جستجوی گوگل انجام می شود. بعد از اجرا و پیاده سازی سایت شما نوبت به سفارش سئو وب سایت شما می رسد. 

یکی از خدماتی که شرکت ویستا در حوزه گرافیکی ارائه می کند ساخت موشن گرافیک می باشد. موشن گرافیک به معنی متحرک سازی عناصر ثابت و وکتورها می باشد بطوری که انتقال دهنده پیام خاصی برای تبلیغات کسب و کار شما و یا در جهت آموزش می باشد. طراحی موشن گرافیک نوعی تولید محتوا بصری می باشد که در مدت زمان کوتاهی و با تاثیرگذاری بیشتر پیام یا هدف کسب و کار و یا حرفه خود را به مخاطب می رسانید. همچنین طراحی لوگو موشن نیز از دیگر خدمات ما می باشد . ساخت لوگو موشن حرفه ای به معنی متحرک سازی برند می باشد که بسیار کاربردی و تاثیرگذار است.

8 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. من شرکت در زمینه نرم افزاری دارم و بدنبال نرم افزاری هستم که بتونم عملیات مالی شرکتم رو سر و سامون بدم ، ایا نیاز هست که دانش حسابداری داشته باشم برای این نرم افزار؟ چطور میتونم سفارش بدم؟؟

  1. سلام دوست عزیز. ممنون از توجهتون. بله نرم افزار در حوزه حسابداری شرکتی مناسب کسب و کار شماست. بدون نیاز به دانش حسابداری میتونید مدیریت امور حسابداری و مالی رو بصورت آنلاین در اختیار داشته باشید. جهت سفارش با مشاورین ما در تماس باشید و در فرم مشاوره شماره تماس خودتون رو وارد کنید یا با ویستا تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند بشید.

  1. سلام . وقت شما بخیر. خیر. نرم افزار های حسابداری در شرکت ویستا بصورت آنلاین هست و نیاز به اینترنت و یک دستگاه دیجیتالی دارید تا بتوانید از این نرم افزار و امکانات آن در هر لحظه و هرجا استفاده نمایید.

 2. ممنون از توضیحاتتون. ولی حداقل مشخصات سخت افزاری برای استفاده از نرم افزارتون رو نگفتید 🤔

  1. سلام. خواهش میکنم دوست گرامی..برای استفاده از نرم افزار چرتکه نیاز به سخت افزار یا حتی کامپیوتر شخصی ندارید، نرم افزار چرتکه تحت وب اجرا میشه و شما از طریق هر دستگاهی که امکان اتصال به اینترنت داشته باشه میتونید از نرم افزار استفاده کنید

 3. سلام، وقتتون بخیر
  من یه واحد تولیدی با تعداد پرسنل حدود 50 نفر دارم و نیاز دارم به غیر از حسابداری، مسایل مرتبط با انبارداری و ورود و خروج لوازم اولیه و کالاهای تولیدیم رو هم مدیریت کنم. سیستم انبارداری شما این امکان رو به من میده که بتونم کالاهای خودم رو تعریف کنم و گزارش ورود و خروج اجناس رو بگیرم؟ و اینکه میتونم به شخص دیگه ای هم دسترسی مجزا بدم و در عین حال عملیاتی که انجام میده رو تحت نظر داشته باشم یا خیر
  سپاس از شما

  1. سلام. وقت شما بخیر…بله، با استفاده از ماژول انبارداری نرم افزار چرتکه شما قابلیت ایجاد محصولات مختلف و ثبت فاکتور و سند حسابداری رو برای محصولات خودتون خواهید داشت. همچنین شما میتونید برای کسب و کار خودتون کاربران مختلف به همراه دسترسی های معین ایجاد کنید و تاریخچه عملیات انجام شده توسط کاربران را مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

‫4.5/5 (4 امتیاز )
blank
کارشناسان ویستا
برای پاسخگویی بهتر لطفا شماره تماس خود را وارد کنید

برای شروع گفتگو شماره تماس خودرا وارد کنید

blank blank